Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maricus

 • @rumpelsiltskin 05:30:45
  Nie trzeba było szpanować, tylko wspierać polski przemysł. Polskie Odry mylono z Wranglerami, ale ważne były metki.
  PRL-owskie zasadnicze szkoły zawodowe
 • @Pedant 23:57:25
  O ile się nie mylę, czynsz za mieszkanie w latach 60-70 rzadko przekraczał 100 zł, czyli przeliczeniowego 1 $. Przy tym woda, ścieki i śmieci były za darmo.
  PRL-owskie zasadnicze szkoły zawodowe
 • Obstawione jankesami najważniejsze sztaby polskich wojsk operacyjnych
  5 tysięcy jankesów bez problemu spacyfikuje nasze siły zbrojne.
  US Army w Polsce: Słabość polityki ekipy rządzącej
 • @Leonardo da Vinci 00:20:44
  Polscy komentatorzy widzą związek ze Smoleńskiem :)
  Analogie - Katastrofy MH17 i Boeing 737-800
 • @Wican 10:53:27
  Żadna koszerna kancelaria sprawy nie weźmie, a tylko taka miałaby szansę.
  Czy Chiny poprą Iran?
 • Sprawa będzie załatwiona.
  Zrobią z Evy Bartlett szpiega, udowodnią, że od lat pracowała dla Putina z którym to, utrzymywała bliższe stosunki. Kto wie, czy nie stanie przed Niezawisłym Sądem i nie dostanie choćby 20 lat odosobnienia w nieogrzewanej celi na Alasce.
  Zdemaskowani ! polityczni i medialni manipulatorzy
 • @Pedant 17:05:47
  Płaszczak dał przykład światu jak położyć w Warszawie rurociąg na Czastkowiankę w kilka dni. Sadzę, że nie tylko w tej dziedzinie Putin ma zdecydowaną przewagę nad naszymi saperami.
  MOST ? czy HOLOGRAM ?
 • @Husky 08:56:29
  Samochwała i rozpustnik !!!!
  Pierwsze kobiety w drodze do raju
 • @1abezmetki 10:55:03
  Technologia, wyposażenie, ludzki kapitał i doświadczenie są do kupienia i zapewne Rosjanie to zrobią. Szwajcarska firma za rezygnację z części kar umownych będzie nawet podpowiadać jak to zrobić, a wykwalifikowanemu personelowi udzieli urlopów na czas prac przy gazociągu.
  Allseas zaprzestała układania gazociągu "Nord Stream-2"
 • @kula Lis 69 13:07:01
  Bezkarność rozzuchwala, a bierność PiS powala. Piąty rok błądzenia we mgle i "macanie" przeciwnika, a efekt, to strata Senatu. Gdy w maju Duda starci nadzór nad żyrandolami, reformatorów, o ile nie zdołają zbiec do bezpiecznego azylu, czeka los Kamińskiego i Wąsika. Chaos prawny, nie będzie sprzyjał reelekcji Dudy, a wręcz przeciwnie, stanie się bronią kasty w przedstawianiu kandydata PiS jako zwolennika Polin, etc, etc.
  Obłęd!
 • @Anna-PK 16:57:09
  Dziwne, że nie ma w tym szacownym towarzystwie choćby TW Oskara, Bolka, Olka, czy Litwina.
  Traktat lizboński=przegrana Polski...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:06:25
  Nie chcą kraść batoników Panie Jarku i nie ma za co karać.
  Wolne sondy, wolne sondy,wolne sondy.
 • Wszystko wskazuje na to, że Banaś jest tylko królikiem, którego trzeba gonić.
  Wszystkie grzechy Banasia pachną "malizną" przy posiadaczu 36 kont bankowych i iluś tam mieszkań, czy domów. Jakoś trudno uwierzyć, że "biznes" VAT-owski, obliczany z przymrożeniem oka na 250-300 mld zł, chytrzy się na jakieś wątpliwej wartości kamienice, czyszczenie tych kamienic z lokatorów i wynajmowanie pokoi na godziny na niecne czyny. To są działania na poziomie gangsterów z Wołomina i Pruszkowa, którzy od lat są zinfiltrowani przez służby, niekoniecznie polskie, a tym bardziej rosyjskie. Chaos medialny, podsycany przez polityków z POPiS, wskazuje, że prawda nie ujrzy światła dziennego. Nikt mnie nie przekona, że toczy się walka o stanowisko prezesa NIK, który właściwie nie ma żadnej mocy sprawczej. Pani Leszczyna natomiast, powinna wiele lat temu zabiegać o komisję d/s loterii paragonowej.
  Banasiada - ABVat i dwie uciekające miastu kamienice
 • @Jasiek 10:36:33
  Panie Jaśku, jak można mieć zaufanie do kogokolwiek z KPN-u ? Szary Mnietek, też po drodze za bardzo się wychylił i został odstrzelony, ale wielkiej krzywdy nie zaznał. Pamiętam ówczesną aferę z Radkiem Applebaumem w tle i przy całym chaosie medialnym, Mnietek nie miał prawa się podnieść, bo dowody były, ale mając media i władzę można je naciągnąć w dowolną stronę i Pan o tym dobrze wie. Mietek to megaloman i mitoman - miałem wątpliwą przyjemność uczestniczenia w 2000 r. w jego cyklu zajęć na temat obronności i strategii Polski wygłoszonych na ówczesnym AON. Jako "niewątpliwy" wizjoner, już wówczas przedstawiał koncepcje oparcia obrony Polski przez pospolite ruszenie, które zrealizował w końcu Macierewicz tworząc WOT. Koncepcja Szeremietiewa przewidywała likwidację wojsk operacyjnych i w ich miejsce tworzenie pododdziałów lokalnych, szkolonych w walce partyzanckiej. Tak więc, w każdej wsi miałaby operować drużyna piechoty, uzbrojona w broń osobistą i "pancerfausty", na szczeblu gminy miałby operować pluton, a powiatu kompania. Zgodnie z koncepcją autora tego pomysłu, sowiecki walec pancerny, który był dla niego oczywistym, zostałby powstrzymany, bo za każdym jałowcem czyhałby strzelec właśnie z pancerfaustem. Zbieżność pomysłów i działań Szeremietiewa i Macierewicza, pomimo animozji obydwu aparatów, wskazuje na wspólne źródło wiedzy. Wracając do sprawy Banasia, niewątpliwie ktoś prowadzi grę, w której Banaś jest tylko pionkiem. Moc sprawcza NIK-u jest w zasadzie żadna. NIK może przedstawiać wnioski z kontroli z którymi zapozna się sejm, senat, prezydent , ale realizacja to inna bajka. Prezes NIK to oczywiście stanowisko prestiżowe, ale moc sprawcza tejże instytucji została zdewaluowana i jest żadna. Wist jest po stronie Banasia, nie znamy jednak uczestników gry i co jest stawką. Wątpię, aby stawką było tylko stanowisko prezesa NIK.
  Romuald Szeremietiew o Banasiu:
 • @Jasiek 08:20:20
  Kaczelnik klęczy ?
  Amerykańskie media: Czas „scalić” Ukrainę z Rosją.
 • @Oscar 15:11:50
  Żadna opcja polityczna po 1989 r. nie raczy o tym pamiętać. Ta wstrętna komuna nadała nawet jego imię statkowi, który zwodowała w 1962 r., więc Kaczelnik nie sprowadzi jego prochów do Polski, bo jest skażony.
  Wychowałem się na "Znaczy Kapitanie"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:51:48
  Dorzuciłbym, bez Kozery, Kliczkę. Tak ślicznie Kaczelnik wyglądał wśród banderowców na Majdanie - jak to wśród swoich.
  Czekam na pomnik
 • @panna ewcia 23:56:33
  Może Pani przybliżyć temat WW2 ?
  Sytuacja polityczna w Polsce – próba opisania.
 • @krzysztofjaw 17:22:13
  Sory, ale bardziej pro żydowskiej i pro ukraińskiej opcji niż POPiS w Polsce nie ma. Nawet komuchy Zandberga, mający inne grzechy na sumieniu, nie są w stanie wam dorównać. Zdjął Pan razem z Huskym dzisiaj jarmułki, ale potrząsacie wciąż menorami.
  Przedsiębiorstwo Holocaust się sypie, stąd histeria.
 • @Husky 11:20:47
  Jak podaje wiki, sam Jarosław Kaczyński wskazuje, że określenie „TKM” wymyślił Marek Kuchciński.
  Przedsiębiorstwo Holocaust się sypie, stąd histeria.