Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze CIApy

 • to nie tak
  Przecież taki był cel i konsekwencja przerostu infrastruktury betonowo-stalowej oraz IT machinacji finansowych. Wystarczy tylko sobie pomyśleć co stopniowo dzieję się z ludzkim umysłem pod wpływem takiej perfidnej sztuczności.

  Tak działa technologia na ludzkie umysly, niedostosowane do tempa zmian i przyswajania tej wiedzy.

  Proszę osobiście znaleźć procent informatyków , którzy są ludzmi. Jest drastycznie niewielki.

  Oni po prostu tracą wszelkie instynkty samozachowowawcze,rozum,logikę , cechy ludzkie stając się klaunami i błaznami.

  Jak system i Kraj , który okrada cały swiat może stworzyć normalnych ludzi..


  Pretendentów do swiatowej polityki może i jest duzo ale tylko nieliczni się do niej załapią, cała reszta ma być agresywnymi zwierzakami , ktorym trzeba dyktować za dolary co maja mowic i robić az do ich smierci. To szczeble drabiny władzy.

  Gdyby ten przerosniety aparat polityczny w USA w tym urzednicy wiedzieli co maja robic i jak myślec to byliby zagrozeniem dla "demokracji" bo zadne NGO,banki,organizacje,media i kapitalistyczny a teraz technologiczny przemysł nie rujnowałby ich gospodarki, ktora w tej chwili sami przeciez niszcza.


  P.S - w Rosji to myślicie ze jest inaczej?? tam po prostu nie jest to rozrośniete do niebotycznych rozmiarów. Gdyby w Rosji był tak spasiony aparat polityczny to tak samo zeżarliby ją od środka.
  Wybitne postacie Zachodu i co się po nich można spodziewać
 • @Husky 11:25:10
  Pomyśl nastepny raz zanim coś napiszesz bez sensu.

  Nie nazywam korsarza bo go nie znam , okreslam czlowieka , ktory kandyduje na urząd prezydenta, a już szczegolnie Gdańska.

  Jak nie ma co robić to niech weźmie się za robotę a nie za pasożytowanie i huligaństwo.
  Coś spolecznego na przykład sprzątanie ulic miasta Gdańsk , dużo szlachetniejsza to posada niżeli Prezydent!


  To On sam siebie nazywa, czyniąc to co czyni..

  Nich się zajmie życiem facet , a nie głupotami i iluzją.


  Natomiast mnie, a w zasadzie mój awatar/nick nazywaj jak chcesz i tak mnie nie znasz wiec jakie to ma dla kogokolwiek znaczenie..
  KANDYDACI NA PREZYDENTA SPOTKALI SIĘ W GDAŃSKU PRZY DWORCU
 • listek spadł z drzewa
  Łał, ekstra smietnik!

  Moze lepiej byłoby napisać dwóch błaznów spotkało się w gdansku przy dworcu.
  KANDYDACI NA PREZYDENTA SPOTKALI SIĘ W GDAŃSKU PRZY DWORCU
 • @dr nowopolski 14:12:44
  Doprawdy infantylne? a może infantylne jest zadroszczenie małym krajowym prezesikom złodziejaszkom, podczas gdy świat płonie?


  To co Pan napisał to bez sensu, niech Pan czasu nie traci na klawiaturę w takim kontekscie i lepiej go wykorzysta, a gdy nie rozumie mego przesłania to zapyta co autor miał na myśli a nie snuje wnioski o prymitywnej zazdrosci .

  Tym bardziej że to była symboliczna przenosna zepsucia struktur spolecznych oddolnie, ktore wplywaja na ekonomie Kraju i gospodarkę jak i kulture, ktora jest w gestii globalizatorów.


  Nigdzie nie napisałem, że znajomość spraw globalnych jest nieistotna wiec znów Pan podklada swoje rece na moją klawiature.
  Na zachodzie spadają maski
 • @dr nowopolski 14:12:44
  Wie Pan ja nie bardzo potrafię pisać o czymkolwiek w kilku linijkach bo to oznaczałoby że wszystko jest proste. Trudno ująć własciwie rzeczy w kilku słowach.

  jednak napiszę krótko:


  Wydaje mi się że jest Pan kolejną osobą , która widzi skutek, ale odrywa go od przyczyny.

  Sprawa teatru polityki proszę Pana jest zupelnie mi obca i kompletnie nie zna Pan moich poglądów.

  Jaka zazdrość, czego?? Patrzę na to od drugiej strony , a nie od tej co Pan. Jaki skutek w długofalowym procesie to przyniesie, jaką korzyść dla narodu, ktory juz w zasadzie nie istnieje, to droga ku przepaści.. Bezrobocie,podwyzki,niz demograficzny,migracja, wszystko na sprzedaż , ale nie to jest najgorsze, bo najgorsze jest to że czlowiek dla czlowieka , polak dla polaka jest obcym wrogiem nr 1. że lokalna ludnosc kompletnie nie jest w stanie się zorganizowac i uzależnić od siebie, a uzalezniła się od globalnej polityki.

  Młodzi ludzie, których nikt nie chce bo nie ma dla nich miejsca "we własnym kraju" , emeryci , ktorych nikt nie chce bo są cieżarem dla ekonomii "we własnym kraju"..

  Emeryci to długa historia bo sami sobie na to zapracowali, ale jak młodym ludziom, w ktorych przyszlosc i nadzieja przedstawia się obecne życie?? W taki , o ktorym Pan piszę że zazdroszczę. Czy to wzmacnia naród.


  Zeby istniała poczta to wraz z nadawcą musi istnieć i odbiorca. Przyjmijmy że : Urząd Pocztowy to swiatowa polityka , nadawca to podległe globalne instytucje, ale adresat po co to odbierał , jesli było nie do niego zaadresowane??


  Nie wie Pan tak na prawdę gdzie szukać problemu i szuka go w globalnej polityce, ja również miałem taki moment , w ktorym to globalna polityka była problemem, ale tak nie jest bo to człowiek/ spoleczenstwo ma tendencje do demoralizacji to wspolczesny człowiek przyjmuje zepsucie i kąsa nim kto stanie mu na drodze, a tylko jest slabszy.  Starodawne aforyzmy,alegorie,bibile zawsze opisywały problemy jednostek, problemy, które są wewnatrz człowieka i jego słabosci z ktorymi powinien sie zmierzyc w zyciu bo to stąd wychodzi zło na ludzki swiat ,a dziś podmieniono to na sprawy globalne , z ktorymi zadna jednostka nie jest w stanie zawalczyć bo nawet nie wie gdzie ich szukać. Skutek - swiat płonie. Tak o to indywidualny egoizm podmieniono na globalny.


  Przykro mi, ale swiat dopiero zapłonie i można pisać dlugo i namietnie że winę ponosi Rotszyld i spółka, ale co w związku z tym. Cały postindustrialny Kraj obecnie pracuje na rewolucje i nie zastanawia się po co to robi, a potem płacz że świat płonie, ale przecież to oczywiste.  Byli narodowcy,komunisci,socjalisci ,kapitalisci i są dalej, ale teraz wypacza się ludzi ofensywą globalizmu, ktory jak kazdy poprzedni system nie istnieje bez egozimu jednostki i z jej tozsamoscią.
  Na zachodzie spadają maski
 • @Nibiru 20:55:56
  To przykre, gdzieś w tym wszystkim człowiek się zgubił..

  Pewnie dlatego że czlowiek pozbawiony wiedzy przestaje nim być, a jest po prostu istotą humanoidalną, która pierwotny sens istnienia utraciła.


  Tylko że to swiatowy zarząd stoi za budową kolejnych cywilizacji, doswiadczajac i rozwijajac sie we wlasnym kregu, niszczac cała resztę.


  Jasne jest ze część pol-ludzi jest takim zagrozeniem dla pokoju i porzadku ze musi zdechnąc , ale pozostała czesc jest zwyczajnie niszczona by rozpoczac cykl od nowa niszczac cywilizacje i budując kolejną. To jedyna forma rządów i kontroli swiata.
  Quo vadis 29.1.2019r., Wojna o nasze dusze
 • opis systemu przez jego element
  No może faktycznie opisywać system polityczny czy jak w tym przypadku USA, jako element grabieży i wyzysku , ale po co tak daleko za granice/za ocean..

  Może czas spojrzeć na siebie i zobaczyć z czego tak na prawde generuje zyski rynek i przedsiebiorcy krajowi.

  Czy porsche/bmw to wynik ogólnego obrotu firmy i dobrobytu działalnosci dla wszystkich czy to koszt wywlaszczenia prywatnej wlasnosci i wynajmu/ kredytu na podstawowe potrzeby zycia pracowników w niej ztrudnionych ?

  Taka "ludzka natura" zwlaszcza w cywilizacji.

  Oceniać na podstawie emocji i opisywać dla zysku artykuliki o USA czy Rosji , gdy wystarczy być prezesem lokalnej firmy żeby być (przepraszam) CHUJEM Wacławem to infantylne..

  Niejeden z Was, gdyby wszedł w te struktury brałby w tym udział i widać to chociazby tylko po rynku w gospodarce, a co tu mówić o wielkiej polityce.

  Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć zeby je w ogóle pojąć i zrozumieć, a oceniać innych jest najłatwiej.

  P.S. w ogóle zeby wolny człowiek mówił/pisał o instytucjach i był zdziwiony ich działalnościa to trzeba być na psychotropach od switu do nocy.
  Na zachodzie spadają maski
 • @Nibiru 17:53:34
  O tak to dobrze brzmi choć strasznie.

  "Wiele gwiazd na niebie" wskazuje na to, że człowiek powinien być czujnym obserwatorem zmian zachodzacych w kosmosie oraz widocznego promieniowania (fotonów) i informacji z nich plynacych - kolokwialnie pisząc gwiazd.

  Przykre że celowo przez siewców cywilizacji jest On rozpraszany i zaganiany do wegetacji i irytacji przypominajacej mrowisko, gdy spojrzeć w górę tam mimo roznych miejscowych zmian panuje ład i porządek.

  Wiele mądrych głow od wieków mówiło i mówi wciąz że życie na ziemi odpowiada sytuacji zachodzących zmian w kosmosie i jest z nim scisle zwiazane.


  Jedyne co trzeba przyznać to fakt, że wydaje się, iż matematyczna mapa nieba została odwzorowana na ziemi w postaci cywilizacji,architektury i roznych ukladów elektronicznych, przykre że z takim okrucieństwem dla jednostek, no ale prawdopodobnie taki własnie jest skutek kosmopolitycznych ambicji oraz swiatopogladu, który nie bierze pod uwagę człowieka, ale obliczalny system spoleczny. ( W starozytnosci widzimy to chociazby po piramidach i Sumerze)

  Filozofowie-szamani na podstawie nie czego innego, ale natury porzadku kosmosu stworzyli poglady redukcjonistyczny i absolutyzm - to zwykła logika podpowiada.


  Poza tym w pewnym sensie oczywiste jest ze podlegamy uplywowi czasu wiec biorac pod uwage ze jestesmy z przeszlosci warto zadać sobie pytanie o byt pierwotny-Boga, ktory stworzył zycie na ziemi i samego czlowieka.


  Straszne jest, że dzis to naukowcy badają,zajmują się zrozumieniem zjawisk i pochodzenia człowieka ( to kaganat) sam i kazdy czlowiek ma obowiązek to badac i poznac sens stworzenia i istnienia siebie, a nie pseudo-nauka. W ten sposob ona jest wypaczeniem i zrodlem despotycznych problemów ludzkosci.

  Gdy szamani-elita beda polgebiac swoją wiedzę kosztem problemów i niszczenia reszty ludzkosci ta zawsze i od zarania dziejów miała , ma i bedzie mieć problemy natury obecnej. Stworzą kolejną cywilizacje i będą prowadzić ją za rączke, stwarzając jej po drodze sztuczne problemy.
  Quo vadis 29.1.2019r., Wojna o nasze dusze
 • Wisła i kij
  Oo i ten artykuł, a zwłaszcza jego elementy są zdecydowanie obiektywne i prawdziwe. to do mnie przemawia.

  Gratuluje opisu degeneracji świata natomiast dodam od siebie że nie zawrócimy kijem Wisły i to co ma miejsce musi się gwałtownie zatrzymać. Bez tego ta cywilizacja bo przemyslowa i kapitalistyczna przestanie niebawem istnieć ( to dobrze, pytanie w jaki sposob?)

  Czy Technokraci i "siewcy cywilizacji" zrobią to despotycznie i bezwzględnie czy obecny bio-robot znów stanie się czlowiekiem i uczłowieczony wspolnie podejmie walkę z problemami jakie pół-człowiek stworzył przez niespełna zaledwie 100lat zbrodniczej cywilizacji przemyslowej.. To chyba niemozliwe juz wsrod bezuzytecznych elementów maszyny ekonomicznej.


  Problem jest inny to siewcy cywilizacji niszczą biosferę i doprowadzają do takich dramatycznych sytuacji związanych ze srodowiskiem naturalnym, a te bezposrednio deGENeruję żywe organizmy i ludzi.
  Wspolczesny zrewolucjonizowany poł-czlowiek nie jest w stanie juz ani podjać wspolnie walki ze stworzonym problemem przez sztuczny podział ani nawet zlokalizować że ten w ogole istnieje bo nie istnieją indywidualne jednostki lecz stada idiotów.

  Masy są bezuzyteczne i generują tylko zasilanie dla Matrixa, by naprawiać cokolwiek muszą go opuscić, ale trzeba chciec szukać luki w programie iluzji. Do tego potrzeba tozsamosci i indywidualnosci, a nie masowych produkcji i rynków - wszystkiego z ludzmi wlacznie.


  Marksisci antykulturowi to wierzcholek góry lodowej to tak jak Elon Musk i "jego" technologie , ktorych jest on tylko wizytówką bo ktoś nią musi być w świecie podglądu zachodzących dynamicznie zmian technoNIElogicznych.


  Marksisci antykulturowi przygotowali grunt(myslenie plastyczne kosztem logiki) pod miedzy innymi coś co nazywamy dzis 5G w tym całą informatykę oraz technologie i Internet. marksizm antykulturowy obecnie ewoluuje do marksizmu-technokratycznego. Ci ktorzy padli ofiarą marksizmu w tym poprzedniego po przodkach, są dziś ujarzmieni technologią nie potrafiąc ocenić zagrozenia zycia komercją. Technokratyzm to kreatura - połaczenie kapitalisty i komunisty w jeden swiatowy system dozoru.


  Jak wiemy z Historii zadne nagłe i ważne wydarzenia nie zmieniały się od tak i w sposób łagodny.

  DeGENeracja przybrała forme masową (przez cywilizacje przemyslowa i urbanizacje zycia spoleczego) na niebywała skalę. 2-u nożny ssak stracił orientacje w terenie bo porusza się w obcym i sztucznym srodowisku technokratycznym. Jest tylko trybem systemu, ktorego kreują i ktorym kierują "wolne media" oraz branza IT przez windows i Android. Tak się buduje NWO.

  To co ma miejsce to dramatyczna i zabójcza Sodoma i Gomora bez celu dla istnienia.


  To oczywiste że nie broń palna jest tarczą i obroną dla obywateli( to tylko dla przemysłu) , ale ich kultura i wynikajace z niej wartosci. Niszczac ją naród ginie, ale wpierw ginie człowiek, a nastepnie staje się żerowiskiem dla zarłaczy białych.
  Najwiekszym zagrozeniem dla zycia Homo Sapiens na ziemi obecnie jest technologia i to w jakim kierunku się rozwinie i jakie granice(o ile w ogole sa) przekroczy.

  Wystarczy posluchac przecietna wiekszkosc polaków czy słowian ... Ta nowomowa od Gomułki i Plenum PZPR. Oni juz nie istnieją. Zostali zmanipulowani i rozmontowani oraz przygotowani do transportu.

  Majowie, Indianie,Aborygeni i inni w tym Polacy przez zwierzęcość w biologicznym człowieku, istnieć przestali. Taki był ich los!
  Dylemat Europy - czerwona, czy niebieska tabletka na wojnie?
 • @Wrzodak Z. 16:19:38
  Trzeba być osłem, żeby myśleć inaczej!

  No cóż jak poprzez USA rozumie się naród amerykański to w efekcie ma się klapki na oczach.
  Trump walczy z Deep State - Putin milczy.
 • @Oscar 07:06:47
  O to chodzi.
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • wlasnie, otwarcie nie jak debil
  Problemy pojawiają się, gdy chce się o tym powiedzieć tzw. zwykłym ludziom. No bo jak powiedzieć dorosłemu, zajętemu własnym życiem "człowiekowi, a który martwi się o utrzymanie własnej rodziny i który oczywiście „nie ma czasu na takie pierdoły”, że on i jego bliscy są traktowani przez część możnych „tego świata” jak zwierzęta, na których robi się wiwisekcje, że dla wielu ludzi „tego świata” on i jego bliscy są tylko biologicznymi robotami, którzy mają tylko ciężko pracować, a poprzez podatki, daniny, używanie waluty i zadłużanie się, nigdy nie będzie żył na poziomie na który zasługuje...
  Władza na całym świecie wierzy, że ludziom wciśnie każdą bzdurę, ale przyznajmy, czy nie ma trochę racjiz"?  Nic dodać, nic ująć.

  5.
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • USA
  Stany Zjednoczone ustalają polski interes narodowy, organizując program polityczny, a to działanie Polski jest obrazą dla tożsamości europejskiej i narodów europejskich", powiedział podczas spotkania z norweską delegacją akademicką.


  Nie ma polski i polskosci, sa volksdojcze czyli zydosasi. Iran wie to doskonale, a skoro wie to czemu Sam nie pomógł Polsce bo nie ma siły rażenia takiej jak zachód i to samo tyczy się Polski. Sytuacja Iranu i Polski jest podobna, co ten nie zna historii i nie wie co z Polską zrobiły 2 wojny swiatowe?? Oni są przed a My juz po i to jako przegrani.  Przykladem najlepiej jest wyrzeczenie sie jezyka polskiego na rzecz OBCYCH a glwonie angielszczyzny. Jezeli Kraj bezmyslnie sam zaciera po sobie slady kulturowe i etniczne to przykro mi ale taki jest tego efekt.

  Wstapienie do NATO , bylo i jest konsekwencją zniszczenia tozsamosci europejskiej to skutek polityki od 1945 a glownie po 1989r w tzw. Polsce.  Gdyby Iran nie był zworką taką jak Polska to zwrot byłby następujący " Rozumiemy że Polska jest w impasie i trudno jest jej prowadzić niezalezna politykę, zmuszona do takiej postawy nie ma siły odmowic miejsca konferencji. Dla nas choc to niemily a nawet wrogi gest jestesmy ponad podzialami a tozsamosc europejska ktora wiąże Nas z tym narodem nie pozwala Nam na podział.

  Iran mowiać cos takiego co powiedział , bierze na siebie pelna odpowiedzialnosc za przyszle ataki terrorystyczne globalizatorów na terenie PL.
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • do widzenia
  Środowiska antywojenne ponad politycznymi podziałami powinny w tych dniach zorganizować demonstrację antywojenną, póki nie jest za późno. Jeszcze wszystko można naprawić. Z punktu widzenia politycznego demonstracja nic nie da, ale zwykli ludzie muszą dać sygnał światu – Polska nie chce tej wojny.


  Z całym szacunkiem bo przynajmniej piszę Pan artykuly pouczające, ale da Pan sobie spokój i spojrzy na problem nieco inaczej.. Od drugiej strony.

  Nic się już nie da zrobić i na wszystko jest za pozno, co się tyczy Polski i polaków, ten naród jest zagłuszony i ogłupiony.

  Pisałem już i na Neonie i gdzie indziej, że to będzie skutek zadomowienia się CIA i wojska USA w Polsce. Szykuje się prowokacja i to było jasne.

  Uderzenie na Iran dla bardziej ogarnietych jest znane od 2000r wraz z doktryną neokonów PNAC i długofalowych celów polityki USA/GB.

  Nikt w skali masowej nie był przeciw a jesli był to co to dało by wojska USA nie wjezdzały do Polski, a teraz co, bez wplywu i demokracji na sytuacje w Kraju mają wyjsc i krzyczec albo pisać petycje że nie chcemy brac udzialy w ofensywie na Iran?? Co to za taktyka, taktyka swiń i osłów.

  Wystarczy spojrzec na administracje Trumpa, kto zajmuje kluczowe stanowiska w ministerstwach - półludzie od rotszylda i globalnej mafii. Obecna polityka i przemowienia Trumpa to Bush z 2001r w górę wiec jasne jest ze uderzą predzej czy pozniej w Iran.

  Pompeo to byly dyrektor CIA, a nie jakiś leszcz z polskiego kurnika, zadne wyjscie i protesty nie cofną tak potęznej decyzji , ktora tyczy się strategii uderzenia na Iran. Trzeba miec nierowno klepki ustawione w glowie.

  Polacy są bardzo zapracowani na chleb i wodę robią po 12 godzin non stop a w przerwie weekend chlają i się znieczulają to tyle w temacie zaangazowania Polski przez USA w konflikt.


  Nie pierwszy raz, 80 lat temu o Anglie teraz tez o Anglie ale o Waszyngton.


  Iran Iran Iran, a po cichu ministerstwo cyfryzacji wprowadza jako lider w europie w Polsce rewolucje cyfrową , ktora to jest prawdziwym tłem konfliktow i problemow na swiecie i cisza, a wrecz wszyscy sie cieszą ze Polska zablysnie w sieci.

  To jest potęzne zagrozenie dla niej i kto o Tym mowi ?? Warszawiacy może jej nie chcą ..
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • Po co tak glupio pisać
  "O ile wypadkowa, sił determinująca los Planety z lat 90 - tych i 2000 - nych, koncentrowała się wokół nieformalnego kartelu naftowo- zbrojeniowo-przemysłowo-bankowego.. o tyle u progu lat dwudziestych 21 wieku, do wiodących sił kształtującymi los ludzkości - obok nadal wszechpotężnych banków - dołączają potężne korporacje oparte o nowoczesne technologie i sztuczną inteligencję"

  To jest fałsz, bzdura. Przecież nie kto inny jak prywatne wojsko jest glownym odbiorca najnowszej technologii, ktora wdraza sprawdza do chociazby strategicznego zarzadzania te elementy - poza tym musi uzbroic w nie swoje korporacje (frontowe firmy) typu microsoft/apple/tesla/google do wdrazania zmian w swiecie dominacji.

  Dopiero to co przestarzale przez ciagle finansowanie badan i rozwoj nauki , oddaja to do cywila w pelni przez nich kontrolowane.

  Caly spis i tylko oficjalny ukazuje ile glownych nowinek technologicznych duzego ciezaru gatunkowego finansowane jest przez DARPA i przedstawiane pentagonowi , ktory jest czescia systemu bankowego i poza jakakolwiek kontrola finansuje zaawansowane programy badawcze, oczywiscie we wspolpracy z DOD GB.

  Jezeli ta instytucja ponad-narodowa, ktora to ponoc broni obywateli USA, wyprała 4 lub 5 bilionów $ swoich obywateli i nie ma tego zaksiegowanego to znaczy że może wprowadzać wszelkie zmiany na swiecie.


  Podstawianie slupow wyszkolonych do prezentowania technologii to stara "dobra" zasada. Co się tyczy bardzo tęgich głow zostaly przechwycone ich badania przez wywiad lub oni sami.


  Gadanie o dolinie Krzemowej to bez sens bo tam jest wspolczesna Sodoma i Gomora, chlają, ćpają , bzykają kazdy każdego i używają know how konsumując "szato z borowikami" i szampany po setki tysiecy $. To tyle , zwykle odwrocenie uwagi od prawdziwych problemów.
  CZY DO ERY TECHNOLOGICZNEJ PRZEJDZIEMY BEZBOLEŚNIE ?
 • @RAM 22:48:54
  Pan ma zapewne racje ale nie uwzglednia jednego aspektu.

  Na tym etapie jest jasne ze cywilizacja musi zostac wyhamowana i nie moze trwac dalej w te pedy w przyszlosc. Dlatego ze cywilizowany polczlowiek odseparowany od naturalnego srodowiska zachowuje sie nieracjonalnie i traci rozum w wyniku ktorego dewastuje srodowisko i siebie samego bo nie moze zyc bez niego.


  Poza tym konsumpcjonizm mial na celu uspic i przechwycic ludzkosc tzn przekupic i ja kontrolowac, gdy ta dala sie porwac i zaprogramowac budujac im nowe zasoby, w wyniku zaawansowanych prac mikro-nanobiologii, neurobiologii i wielu innych dziedzin po drodze stałą sie zbedna, a nie wolno jest jej zyć bo czlowiek ma umierać/tyrac na tej planecie by sitwa psycholi mogla zyc dlugo.

  Teraz tak : albo wyhamowujemy i puszczamy ich wolno a oni sobie godnie zyja korzystajac z dobrodziejstw podstaw cywilizacji co jest nierealne bo pieniazki albo wprowadzamy transhumanizm i wysoka technologie likwidujac i przerabiajac ludzi oraz rzeczywistosc na swiat cyfrowy permanentnego dozoru.

  Gdy czlowiek stanie sie pol-maszyną moze probowac osiagac cele pozaziemskie. A o to wlasnie technokratą chodzi by czlowiek zmienił formę gdyż ta dla nich jest uwlaczajaca bo ich technologiczny umysl nie pozwala im zrozumiec cudu stworzenia w naturalnym wydaniu.

  Dwa - technokractwo chce kreowac swoj wypaczony swiat wiec mogą to zrobić ale tylko cyfrowo, nazywając to ewolucją, która jest ewolucją w rzeczywistosci ich głupoty( ale Ci są poza rzeczywistoscią) uśmiercając ten gatunek dlatego ze technoractwo chce wszystko mieć opatentowane , kontrolowane i made in Technocracy. Wtedy mają dowód na istnieje wszystkiego (naukowy) i mogą nazywać się Bogami na ziemi bo beda mozgiem swiata VR.

  Branza IT - co oni jedzą w wiekszosci przypadkow, a czlowiek jest tym co je, a jedzą głownie smieci. Dla nich wszystko co ludzkie jest problemem.
  «Vice»: Blagierski film o Dicku Cheney'u
 • @trojanka 09:38:37
  Droga trojo!

  To jest niemozliwe, pewnie kwestia to dlugosci zycia pewnych formacji,osob, psychopatow/politykow/hazardzistow - wszyscy oni gdy sie opanuja w czas sie uratuja a jesli nie to sie zatracą. Jaki łeb mozna miec od toniecia w szambie dziesiatki lat niewiadomo po co. Taki jak McCain przezarty nienawiscia i z rakiem tego co u niego najslabsze.

  Wmowili im ze to ma sens, wmowili ze polityka jest potrzebna, ze pieniadze istnieja na prawde i muszą tyczyć sie wszystkich , wmowili im ze Oni mają sens i cel.


  Gdy dojdzie do przetasowania czyli jakiegos przykrego spektaklu , po tym na jakis czas moze dojdzie do chwili spokoju natomiast tu w Polsce ta wrzawa ma dopiero swoj poczatek
  Archetyp pijaka
 • @Jan Twardowski 08:31:11
  Drogi Panie - Zeby wiecej było takich komentarzy to ja nic bym pisać nie musiał.. W końcu.

  Co wiecej i sam Pan by nie musiał, a Kraj i Naród byłby zdrowy, a jak organizm zdrowy to po co go leczyć , trzeba tylko dbać o zdrowie..
  Archetyp pijaka
 • @wk..ny 21:56:57
  Nie napiszę że jest Pan normalny bo tego nie wiem na pewno.

  O zadnym polityku nie mowie/pisze personalnie bo ten nie jest czlowiekiem.


  Ale jest Pan jednym z normalniejszych z calej reszty. Plebs chce robić za 2500-3000zl netto po 10 godzin i wykrwawiać siebie i innych bo ponadnarodowe globalne sitwy, ktore kupily sobie na wlasnosc te polityczne scierwa, ktore istniec nie powinny tak sobie życzą by te mogły nic nie robić tylko snuć spiski jak, gdzie i co lub kogo a to przez rynek produktów, a to usług a to pracy kupić i sprzedać przez ukradziony im czas lub prace ponownie.

  To kryminalista a nawet gorzej bo ma immunitet, czy immunitet maja ludzie szlachetni, ktorzy nie musza i nie stosuja sie przez to do prawa wiekszosci. Cala reszta wedlug prawa jest rowna bo ja wpierw wdeptali w gowno a sami eliciarstwo egoistyczne sobie urzadzaja wykrwawiajac cała ludzką rase. To kanibal w dodatku niemiecki.
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!
 • wywiad
  Mając do czynienia z psychopatycznym kultem starożytnej kabały liczby trzeba brać pod uwagę bo choc z definicji one są abstrakcją to własnie one są warunkiem istnienia lustrzanej iluzorycznej rzeczywostosci kreowanej przez sluzby i zarzadzajaca nimi masonerie.

  13 na pewno jest taką liczbą obok 6 i 9 , która jest symboliczna.


  Pisałem na Neonie już , że takie są skutki zadomowienia się gdziekolwiek CIA , oni nigdzie nie są po to by zaprowadzać stabilnosc ale wrzawę i niestabilnosc odkad powstała ta agencja czyli 1947r. Gdy jest ten wywiad na miejscu paralizuje On jakąkolwiek pracę wywiadu narodowego, przejmując kontrole.

  CIA ma żelazną zasadę, jesli zaprowadzimy niepokój i niestabilnosc w strategicznych miejscach na globie poza naszymi granicami to nasz kontynent ma zapewnione strategiczne bezpieczenstwo i hegemonie.

  Swoje interesy rozegrają w cudzym imieniu z wykorzystaniem sieci swojej agentury wplywu w mediach i na ulicy. Ta akcja byla dobrze zaplanowana i widac to po reakcji , a wiecej zobaczymy po skutkach.

  Ucierpiał jakiś aktor sceny politycznej - trudno , dobrze bylo go wykorzystac jako karte przetargową, a przeciez w polityce nie ma miejsca na empatie i ludzkie odruchy wspolczucia.

  Na bliskich wschodzie programuja na allah akbar tu na co innego ale wynajduja osoby o tych samych sklonnosciach psychicznych a wiec portrecie psychologicznym.

  Jezeli przyjąłbym tylko taką wersję bylbym glupi, a to dlatego ze Gdansk jest strategicznym miejscem dla Niemiec ktore odzyskaly pewna swobode ruchu i ten akt biorac pod uwage jazgot ONETU , moze byc kołem ratunkowym dla polityki niemieckiej na tzw. ziemiach odzyskanych , ktorych niemcy szczerze i uczciwie nie oddały i sie z tym nie pogodzily , przyparte do muru , musialy przyjac scenariusz napisany przez sieci tajnych stowarzyszen , a boją się ze USA bedzie dla swojego interesu bronić ich jako "polskie" miasta.
  Zabójstwo Adamowicza to element "Strategii Napięcia"?