Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze CIApy

 • @Oscar 07:01:05
  Nie bardzo rozumiem.

  Sama w sobie cywilizacja przemysłowa, zwlaszcza w obecnym stopniu jest zbrodnią na człowieku.

  Tu upatrywałbym problem tego o czym Pan piszę.

  Mam nadzieję że rozumiem Pan moje spostrzeżenie o złudnych realizacjach "swoich potrzeb" w gospodarce monetarnej wspartej przemysłem wsród cywilizowanych mas.

  One nie wiedzą co się dzieję i jak to rozumieć bo zostały tej umiejętności pozbawione , za własnym przyzwoleniem.
  Cicha wojna z potrójnym wrogiem, czyli nie tylko Notre Dame
 • tragedia
  Kolejny problem to niski wskaznik urodzeń - ten temat jest duzo bardziej powazny niż się wydaję..

  Pozwole sobie tak w skrócie.

  Bo prawdopodobnie nawet gdyby usunąc globalne instytucje z zarządu głownie krajami rozwinietymi i tak spory odsetek "nowych" Ludzi, miałby problem ze zbudowaniem trwałego, zdrowego i dojrzałego związku partnerskiego..

  Oprocz ekonomii i powiazanych z nią tematów politycznych jest jeszcze kilka kluczowych w tym psychicznych, a nawet tronicznych , uniemożliwiajacych obecnie młodym ludziom wygenerowania miłosnej potrzeby wynikajacej z dojrzalosci do posiadania potomstwa..

  Problem jest tak duży że i tak mamy i bedziemy miec straty w ludziach z tego tytułu, a nawoływanie partii politycznych do kupowania dzieci za 500+ jakoby to byl jedyny i glowny powód niskiego wksaznika urodzeń to niewyobrażalna kpina i hańba dla wartosci zycia ludzkiego.

  To jest obecnie powolny proces do odbudowy powstałego skrzywienia psychicznego spoleczenstw "nowego pokolenia" i przedefiniowania wartosci ludzkiego zycia norm i zasad wspolzycia (aksjologii) do pierwotnych ludzkich znaczen.

  Zeby to uratować potrzebna jest nagła zmiana i stopniowy proces leczenia tak jak w przypadku kazego schorzenia psychicznego czy uzaleznienia, dlatego tu chyba proroctwo się musi wypełnić nim dojdzie do samoistnej zmiany , ktorego nie do konca mimo wszystko rozumiem.

  Jednoczesnie z tym potrzeba jest od nowa nauka umiejetnosci godnego wychowania dzieci ,a nie ich osieracania , dlatego ta cywilizacja jest u schyłku bo straciła wszystko co posiadała , cały fundament , który ja ukszałtował.
  Israel Shamir o masakrze w Christchurch
 • uderzyć w nich trzeźwo i psychologicznie
  On jest kontrolowany mimo wszystko. Błędem jego jest wejscie do frakcji politycznych i przesiąkniecie psychozą społeczną , która w wyniku furii i frustracji doprowadziła do takiej sytuacji.

  Furia i Frustracja nie jest wynikiem jego słabości, ale analizy sytuacji spoleczno-kulturowej i etnicznej, temperatury dodaje fakt zupełnego braku zainteresowania tym tragicznym zdarzeniem przez narody europejskie pochłoniete rynkiem uslug/zysku i wlasnymi problemami , ktore nie istnieją.

  Jego przypadek to sytuacja, na która czekałem od zeszlego roku w wyniku sprowadzenia obcych etnicznie narodów , które były wysterowane do zamachów a następnie uzycia sił tzw. bialej rasy w celu ochrony dorobku i kultury przez globalistów/finansistów.

  Jego niepotrzebne zaangazowanie w psychiczny ruch eko-faszystowski jest bardzo wymowne. Biedny sam nie wie ze jest narzedziem u sterów.

  W taki sposob nic nie zdziała i nic nie usprawiedliwia zabijania mimo wszystko niewinnych ludzi choc gardzę tak rodowitymi europejczykami jak islamistami, ktorzy traktowani jak bydło występują przeciwko sobie samym nawet o tym nie wiedząc. Finalnie i islam i chrzescijanstwo zostaną zniszczone, jedyną religią bedzie satanizm!

  Nie można pomagac globalistom manifestując do ludzi strach i zachecajac do wziecia udzialu w rewolucji, potrzeba tu zjednoczenia islamu i chrzescijanstwa ( ale nie w sensie religijnym tylko ludzkim ponad podziałami religijnymi) w celu walki ze wspolnym wrogiem by we wspolnym interesie oni wrocili skad przybyli, a My obronili Europę. I My i Oni chcemy tego samego, spokoju we własnym domu.

  Najezdzcą nie jest Islam , ale globalne instytucje z ktorych trzeba przestac korzystac, lecz zamachowiec inwestując w Bitconnect nie pomaga marginesowi spolecznemu tylko wzmacnia swoich instruktorów. Ciekawe czy to wlasnie ta platforma posluzyła do wsparcia jego osoby.

  Niestety w wyniku masowego oddania sie korporacjom/instytucjom przy wsparciu technologii 5G po 2020r znow dojdzie do ataku gdyz mroczne sily maja odpowiednio te same narzedzia ktore miały na poczatku XXw by dokonac rewolucji i wojen lecz tym razem mniej bedzie bomb z powietrza a tych z opoznionym zaplonem w postaci skloconych mas ludzkich by co najwyzej na koniec zniszczyc projekt i zbudowac nową cywilizacje.

  Wojny domowe to glowna przyczyna konfliktów w XXIw. i widząc technotroniczny wplyw antykulturowy podzialu miedzy ludzmi, materialny egoizm i urbanizację przypominającą getta, a nie normalne aglomeracje miejskie bedą tragiczne i masowe w skutkach.

  Broń zdobyta przez globalistów w 21wieku to skupione w jednym miejscu masy ludzkie traktowane w filozoficzny sposob – redukcjonizmu scjentycznego.

  Zawsze elita była wrogiem zwyklych ludzi, a nie obcy etnicznie „plebs” – teraz rowniez to widzimy . Zamiast widzieć sam skutek warto spojrzec na przyczynę zarowno niskiego wskaznika urodzen w europie oraz emigracji arabów (przeciez przyczyna jest jedna i ta sama)

  Szczerze mowiąc bardziej logicznym choc rownie niewlasciwym posunieciem byloby dokonac czegos takiego na narodzie europejskim tym razen przez bialego czlowieka w celu zwrocenia uwagi na problem , na ktory narod ten w ogole nie reaguje, a jest zobowiazany i wcale nie musi czekac na walkę, ale po prostu brac czynny udzial w zyciu politycznym a nie tylko pieprzyc farmazony o demokracji i nie dopuscic lub pomóc arabom na ich ziemii we wspolnym interesie.

  Tak jak wspolny interes globalistów to podpalic ląd w afryce by skierowac na odmózdzone zachodnie spoleczenstwa hordy arabów.

  Broń ktorą ma Rosja nie da sie skonstruować w 2 czy 5 lat wiec dlaczego ta nie zareagowała mając tak sprawny wywiad w momencie ataku na Libie w interesie syjonistów , Libie , która była łancuchem dla arabów, a z kolei narody Europejskie nienawidzily „dyktatora” za to ze nie jest demokratą na kontynencie , ktory został podpalony przez Syjon! Syjon, ktory wtloczył im przez propagande taki syf do pustych lbów. Efekt dziś jest jaki jest, ale liczy sie kariera, kaska,biznes, firma – to się płodzi na zachodzie a nie dzieci w podstawowej komorce spolecznej jaką byla instytucja rodziny.

  Widząc socjalistyczny projekt 500+ w kapitalizmie w 3RP/PRL dzieci się dziś kupuje i sprzedaje w niewole pozniej na rynku pracy kapitalistom/globalistom, a nie rodzi,wychowuję i daje wolne zycie.
  Israel Shamir o masakrze w Christchurch
 • wyszło na wierzch
  Fakt , bardzo krótkie to nie jest, ale widać intelekt ynteligentów , gdy tylko nie jest o Putinku, Trumpie i całej bandzie warchołów to nie ma ani jednego rzeczowego komentarza, podczas gdy w calej reszcie wrze prostackimi komentarzami.

  Rosja dobra, USA złe/ Gra dziś FC Barcelona i Juventus.
  Bestie Apokalipsy Sieć śmierci Bestii cz.2
 • @ikulalibal 12:55:08
  Niech sobie mówi, w końcu jest przeciwko marksistom czyli przeciwnikom ludzkosci , a nie po stronie psychopatycznego zła.

  Nie mam nic do tego co mówi i robi - pewnie że chwała mu za to. Ja wyraziłem zdanie o jego osobistych dogmatach w strefach publicznych, a nie że tematyka ktorej się podejmuje jest niewlaściwa.

  Co sie tyczy marksizmu to wszystko w porzadku, ale to nie jest takie płytkie jak ten czlowiek twierdzi!
  Krzysztof Karoń ma rację, ale woła na puszczy.
 • dajcie spokój z pitoleniem
  Szanowny Pan Karoń to niestety zagorzały egoista ( ale jak swiat dlugi i szeroki nie jest sam ) problem tylko, gdy ktos zabiera glos w przestrzeni publicznej bedac egoistą, a to jest zmora wspolczesnosci.

  Gada nieraz z sensem ale to przez "polski" plebs jest on tak odmóżdżony że w obliczu tego swieci.

  Jego propozycje odnosnie Polski , religii, swiatopoglad w tym polityczny... To się nie nadaje do zastosowania dziś, On zyje w 20wieku.

  Gdy ktoś probuje wmówić mi że Polska może istniec jako suwerenny byt panstwowy to albo to polak z Lidla i biedronki, ktory oglada TV albo pacjent Tworek! żadna róznica - wiem o tym.

  Niestety drodzy "Polacy" trzeba się z tym pogodzić i zdac sobie sprawę jakie fundamenty i kto połozył pod istnieje Polski z obecnym prawodawstwem , ustrojelem spoleczno-gospodarczym i ekonomicznym. (politycznym)


  Wszelka walka propolskich grup w nieszczesnym rzadzie w zestawieniu z poziomem Polaków i ich bezbronnoscią w zestawieniu ze swaitowym arsenalem broni, zakonczy się fiaskiem, a to dlatego że bezbronna osaczona Izraelem,Ameryką/Niemcami i Rosją Polska szybko zostanie stlumiona i wykorzystana tak bylo zawsze i obecna sytuacja to skutek takiego dzialania. Trzeba czasem spojrzec na mapę i strefę wplywow politycznych poszczegolnych Panstw by zdac sobie z tego sprawe, że w takiej sytacji Polska musialaby być zazbrojona na Bałtyku, na lądzie w powietrzu pod ziemią i w kosmosie.

  Do tego dochodzą spec sluzby(polskie) EDUKACJA-POLSKA, satelity i potezny wywiad radioelektroniczny, wlasny przemysl urzadzen IT HI-TECH i zabezpieczen systemow operacyjnych Krajowych - wojskowych i cywilnych oraz przede wszystkim wspolnota wlasnego systemu finansowego ze strategiczna sferą bezpieczenstwa Polski.

  Zblokowanie zagranicznych niepożadanych i niewlasciwych z polska kultura i normami przekazów internetowych w tym platform komunikacji Youtube,facebook,google itp.
  Zablokowanie prawie wszystkich zachodnich TV show i programów .

  TV satelitarna, a przeciez POlska nie ma swoich satelitów wiec jakie ma wyjscie.

  Kto na to pozwoli i kto spróbuję??? Rząd swiatowy juz istnieje a tu co niektorzy o jakims panstewku pod Bałtykiem próbują pisać. Czas jebnąć się mocno w czoło!
  To co napisałem w duzym skrocie to na dzien dzisiejszy utopia albo sen na jawie. Dlatego ze zarowno elitarny system finansowy jak i system edukacji w ogole nie powinien istnieć bo tak jak jeden od razu umozliwia przewage nad jednostka tak i drugi przez jej bezposrednie niszczenie to robi.


  Pora albo sie obudzić i zyc wlasnym zyciem poki mozna (jako tako) albo przestac pasozytowac na informacjach, ktore sa warte niewiele i kraść pieniadze z systemu ludziom uczciwie pracujacym!!


  Zaczniecie zyc w prawdzie, a polityka z miejsca sie zakonczy bo nie bedzie miala racji bytu. Poki zyjecie w iluzji nic sie nie zmieni bo to sie nie dzieje na prawde.
  Krzysztof Karoń ma rację, ale woła na puszczy.
 • to nie tak
  Przecież taki był cel i konsekwencja przerostu infrastruktury betonowo-stalowej oraz IT machinacji finansowych. Wystarczy tylko sobie pomyśleć co stopniowo dzieję się z ludzkim umysłem pod wpływem takiej perfidnej sztuczności.

  Tak działa technologia na ludzkie umysly, niedostosowane do tempa zmian i przyswajania tej wiedzy.

  Proszę osobiście znaleźć procent informatyków , którzy są ludzmi. Jest drastycznie niewielki.

  Oni po prostu tracą wszelkie instynkty samozachowowawcze,rozum,logikę , cechy ludzkie stając się klaunami i błaznami.

  Jak system i Kraj , który okrada cały swiat może stworzyć normalnych ludzi..


  Pretendentów do swiatowej polityki może i jest duzo ale tylko nieliczni się do niej załapią, cała reszta ma być agresywnymi zwierzakami , ktorym trzeba dyktować za dolary co maja mowic i robić az do ich smierci. To szczeble drabiny władzy.

  Gdyby ten przerosniety aparat polityczny w USA w tym urzednicy wiedzieli co maja robic i jak myślec to byliby zagrozeniem dla "demokracji" bo zadne NGO,banki,organizacje,media i kapitalistyczny a teraz technologiczny przemysł nie rujnowałby ich gospodarki, ktora w tej chwili sami przeciez niszcza.


  P.S - w Rosji to myślicie ze jest inaczej?? tam po prostu nie jest to rozrośniete do niebotycznych rozmiarów. Gdyby w Rosji był tak spasiony aparat polityczny to tak samo zeżarliby ją od środka.
  Wybitne postacie Zachodu i co się po nich można spodziewać
 • @Husky 11:25:10
  Pomyśl nastepny raz zanim coś napiszesz bez sensu.

  Nie nazywam korsarza bo go nie znam , okreslam czlowieka , ktory kandyduje na urząd prezydenta, a już szczegolnie Gdańska.

  Jak nie ma co robić to niech weźmie się za robotę a nie za pasożytowanie i huligaństwo.
  Coś spolecznego na przykład sprzątanie ulic miasta Gdańsk , dużo szlachetniejsza to posada niżeli Prezydent!


  To On sam siebie nazywa, czyniąc to co czyni..

  Nich się zajmie życiem facet , a nie głupotami i iluzją.


  Natomiast mnie, a w zasadzie mój awatar/nick nazywaj jak chcesz i tak mnie nie znasz wiec jakie to ma dla kogokolwiek znaczenie..
  KANDYDACI NA PREZYDENTA SPOTKALI SIĘ W GDAŃSKU PRZY DWORCU
 • listek spadł z drzewa
  Łał, ekstra smietnik!

  Moze lepiej byłoby napisać dwóch błaznów spotkało się w gdansku przy dworcu.
  KANDYDACI NA PREZYDENTA SPOTKALI SIĘ W GDAŃSKU PRZY DWORCU
 • @dr nowopolski 14:12:44
  Doprawdy infantylne? a może infantylne jest zadroszczenie małym krajowym prezesikom złodziejaszkom, podczas gdy świat płonie?


  To co Pan napisał to bez sensu, niech Pan czasu nie traci na klawiaturę w takim kontekscie i lepiej go wykorzysta, a gdy nie rozumie mego przesłania to zapyta co autor miał na myśli a nie snuje wnioski o prymitywnej zazdrosci .

  Tym bardziej że to była symboliczna przenosna zepsucia struktur spolecznych oddolnie, ktore wplywaja na ekonomie Kraju i gospodarkę jak i kulture, ktora jest w gestii globalizatorów.


  Nigdzie nie napisałem, że znajomość spraw globalnych jest nieistotna wiec znów Pan podklada swoje rece na moją klawiature.
  Na zachodzie spadają maski
 • @dr nowopolski 14:12:44
  Wie Pan ja nie bardzo potrafię pisać o czymkolwiek w kilku linijkach bo to oznaczałoby że wszystko jest proste. Trudno ująć własciwie rzeczy w kilku słowach.

  jednak napiszę krótko:


  Wydaje mi się że jest Pan kolejną osobą , która widzi skutek, ale odrywa go od przyczyny.

  Sprawa teatru polityki proszę Pana jest zupelnie mi obca i kompletnie nie zna Pan moich poglądów.

  Jaka zazdrość, czego?? Patrzę na to od drugiej strony , a nie od tej co Pan. Jaki skutek w długofalowym procesie to przyniesie, jaką korzyść dla narodu, ktory juz w zasadzie nie istnieje, to droga ku przepaści.. Bezrobocie,podwyzki,niz demograficzny,migracja, wszystko na sprzedaż , ale nie to jest najgorsze, bo najgorsze jest to że czlowiek dla czlowieka , polak dla polaka jest obcym wrogiem nr 1. że lokalna ludnosc kompletnie nie jest w stanie się zorganizowac i uzależnić od siebie, a uzalezniła się od globalnej polityki.

  Młodzi ludzie, których nikt nie chce bo nie ma dla nich miejsca "we własnym kraju" , emeryci , ktorych nikt nie chce bo są cieżarem dla ekonomii "we własnym kraju"..

  Emeryci to długa historia bo sami sobie na to zapracowali, ale jak młodym ludziom, w ktorych przyszlosc i nadzieja przedstawia się obecne życie?? W taki , o ktorym Pan piszę że zazdroszczę. Czy to wzmacnia naród.


  Zeby istniała poczta to wraz z nadawcą musi istnieć i odbiorca. Przyjmijmy że : Urząd Pocztowy to swiatowa polityka , nadawca to podległe globalne instytucje, ale adresat po co to odbierał , jesli było nie do niego zaadresowane??


  Nie wie Pan tak na prawdę gdzie szukać problemu i szuka go w globalnej polityce, ja również miałem taki moment , w ktorym to globalna polityka była problemem, ale tak nie jest bo to człowiek/ spoleczenstwo ma tendencje do demoralizacji to wspolczesny człowiek przyjmuje zepsucie i kąsa nim kto stanie mu na drodze, a tylko jest slabszy.  Starodawne aforyzmy,alegorie,bibile zawsze opisywały problemy jednostek, problemy, które są wewnatrz człowieka i jego słabosci z ktorymi powinien sie zmierzyc w zyciu bo to stąd wychodzi zło na ludzki swiat ,a dziś podmieniono to na sprawy globalne , z ktorymi zadna jednostka nie jest w stanie zawalczyć bo nawet nie wie gdzie ich szukać. Skutek - swiat płonie. Tak o to indywidualny egoizm podmieniono na globalny.


  Przykro mi, ale swiat dopiero zapłonie i można pisać dlugo i namietnie że winę ponosi Rotszyld i spółka, ale co w związku z tym. Cały postindustrialny Kraj obecnie pracuje na rewolucje i nie zastanawia się po co to robi, a potem płacz że świat płonie, ale przecież to oczywiste.  Byli narodowcy,komunisci,socjalisci ,kapitalisci i są dalej, ale teraz wypacza się ludzi ofensywą globalizmu, ktory jak kazdy poprzedni system nie istnieje bez egozimu jednostki i z jej tozsamoscią.
  Na zachodzie spadają maski
 • @Nibiru 20:55:56
  To przykre, gdzieś w tym wszystkim człowiek się zgubił..

  Pewnie dlatego że czlowiek pozbawiony wiedzy przestaje nim być, a jest po prostu istotą humanoidalną, która pierwotny sens istnienia utraciła.


  Tylko że to swiatowy zarząd stoi za budową kolejnych cywilizacji, doswiadczajac i rozwijajac sie we wlasnym kregu, niszczac cała resztę.


  Jasne jest ze część pol-ludzi jest takim zagrozeniem dla pokoju i porzadku ze musi zdechnąc , ale pozostała czesc jest zwyczajnie niszczona by rozpoczac cykl od nowa niszczac cywilizacje i budując kolejną. To jedyna forma rządów i kontroli swiata.
  Quo vadis 29.1.2019r., Wojna o nasze dusze
 • opis systemu przez jego element
  No może faktycznie opisywać system polityczny czy jak w tym przypadku USA, jako element grabieży i wyzysku , ale po co tak daleko za granice/za ocean..

  Może czas spojrzeć na siebie i zobaczyć z czego tak na prawde generuje zyski rynek i przedsiebiorcy krajowi.

  Czy porsche/bmw to wynik ogólnego obrotu firmy i dobrobytu działalnosci dla wszystkich czy to koszt wywlaszczenia prywatnej wlasnosci i wynajmu/ kredytu na podstawowe potrzeby zycia pracowników w niej ztrudnionych ?

  Taka "ludzka natura" zwlaszcza w cywilizacji.

  Oceniać na podstawie emocji i opisywać dla zysku artykuliki o USA czy Rosji , gdy wystarczy być prezesem lokalnej firmy żeby być (przepraszam) CHUJEM Wacławem to infantylne..

  Niejeden z Was, gdyby wszedł w te struktury brałby w tym udział i widać to chociazby tylko po rynku w gospodarce, a co tu mówić o wielkiej polityce.

  Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć zeby je w ogóle pojąć i zrozumieć, a oceniać innych jest najłatwiej.

  P.S. w ogóle zeby wolny człowiek mówił/pisał o instytucjach i był zdziwiony ich działalnościa to trzeba być na psychotropach od switu do nocy.
  Na zachodzie spadają maski
 • @Nibiru 17:53:34
  O tak to dobrze brzmi choć strasznie.

  "Wiele gwiazd na niebie" wskazuje na to, że człowiek powinien być czujnym obserwatorem zmian zachodzacych w kosmosie oraz widocznego promieniowania (fotonów) i informacji z nich plynacych - kolokwialnie pisząc gwiazd.

  Przykre że celowo przez siewców cywilizacji jest On rozpraszany i zaganiany do wegetacji i irytacji przypominajacej mrowisko, gdy spojrzeć w górę tam mimo roznych miejscowych zmian panuje ład i porządek.

  Wiele mądrych głow od wieków mówiło i mówi wciąz że życie na ziemi odpowiada sytuacji zachodzących zmian w kosmosie i jest z nim scisle zwiazane.


  Jedyne co trzeba przyznać to fakt, że wydaje się, iż matematyczna mapa nieba została odwzorowana na ziemi w postaci cywilizacji,architektury i roznych ukladów elektronicznych, przykre że z takim okrucieństwem dla jednostek, no ale prawdopodobnie taki własnie jest skutek kosmopolitycznych ambicji oraz swiatopogladu, który nie bierze pod uwagę człowieka, ale obliczalny system spoleczny. ( W starozytnosci widzimy to chociazby po piramidach i Sumerze)

  Filozofowie-szamani na podstawie nie czego innego, ale natury porzadku kosmosu stworzyli poglady redukcjonistyczny i absolutyzm - to zwykła logika podpowiada.


  Poza tym w pewnym sensie oczywiste jest ze podlegamy uplywowi czasu wiec biorac pod uwage ze jestesmy z przeszlosci warto zadać sobie pytanie o byt pierwotny-Boga, ktory stworzył zycie na ziemi i samego czlowieka.


  Straszne jest, że dzis to naukowcy badają,zajmują się zrozumieniem zjawisk i pochodzenia człowieka ( to kaganat) sam i kazdy czlowiek ma obowiązek to badac i poznac sens stworzenia i istnienia siebie, a nie pseudo-nauka. W ten sposob ona jest wypaczeniem i zrodlem despotycznych problemów ludzkosci.

  Gdy szamani-elita beda polgebiac swoją wiedzę kosztem problemów i niszczenia reszty ludzkosci ta zawsze i od zarania dziejów miała , ma i bedzie mieć problemy natury obecnej. Stworzą kolejną cywilizacje i będą prowadzić ją za rączke, stwarzając jej po drodze sztuczne problemy.
  Quo vadis 29.1.2019r., Wojna o nasze dusze
 • Wisła i kij
  Oo i ten artykuł, a zwłaszcza jego elementy są zdecydowanie obiektywne i prawdziwe. to do mnie przemawia.

  Gratuluje opisu degeneracji świata natomiast dodam od siebie że nie zawrócimy kijem Wisły i to co ma miejsce musi się gwałtownie zatrzymać. Bez tego ta cywilizacja bo przemyslowa i kapitalistyczna przestanie niebawem istnieć ( to dobrze, pytanie w jaki sposob?)

  Czy Technokraci i "siewcy cywilizacji" zrobią to despotycznie i bezwzględnie czy obecny bio-robot znów stanie się czlowiekiem i uczłowieczony wspolnie podejmie walkę z problemami jakie pół-człowiek stworzył przez niespełna zaledwie 100lat zbrodniczej cywilizacji przemyslowej.. To chyba niemozliwe juz wsrod bezuzytecznych elementów maszyny ekonomicznej.


  Problem jest inny to siewcy cywilizacji niszczą biosferę i doprowadzają do takich dramatycznych sytuacji związanych ze srodowiskiem naturalnym, a te bezposrednio deGENeruję żywe organizmy i ludzi.
  Wspolczesny zrewolucjonizowany poł-czlowiek nie jest w stanie juz ani podjać wspolnie walki ze stworzonym problemem przez sztuczny podział ani nawet zlokalizować że ten w ogole istnieje bo nie istnieją indywidualne jednostki lecz stada idiotów.

  Masy są bezuzyteczne i generują tylko zasilanie dla Matrixa, by naprawiać cokolwiek muszą go opuscić, ale trzeba chciec szukać luki w programie iluzji. Do tego potrzeba tozsamosci i indywidualnosci, a nie masowych produkcji i rynków - wszystkiego z ludzmi wlacznie.


  Marksisci antykulturowi to wierzcholek góry lodowej to tak jak Elon Musk i "jego" technologie , ktorych jest on tylko wizytówką bo ktoś nią musi być w świecie podglądu zachodzących dynamicznie zmian technoNIElogicznych.


  Marksisci antykulturowi przygotowali grunt(myslenie plastyczne kosztem logiki) pod miedzy innymi coś co nazywamy dzis 5G w tym całą informatykę oraz technologie i Internet. marksizm antykulturowy obecnie ewoluuje do marksizmu-technokratycznego. Ci ktorzy padli ofiarą marksizmu w tym poprzedniego po przodkach, są dziś ujarzmieni technologią nie potrafiąc ocenić zagrozenia zycia komercją. Technokratyzm to kreatura - połaczenie kapitalisty i komunisty w jeden swiatowy system dozoru.


  Jak wiemy z Historii zadne nagłe i ważne wydarzenia nie zmieniały się od tak i w sposób łagodny.

  DeGENeracja przybrała forme masową (przez cywilizacje przemyslowa i urbanizacje zycia spoleczego) na niebywała skalę. 2-u nożny ssak stracił orientacje w terenie bo porusza się w obcym i sztucznym srodowisku technokratycznym. Jest tylko trybem systemu, ktorego kreują i ktorym kierują "wolne media" oraz branza IT przez windows i Android. Tak się buduje NWO.

  To co ma miejsce to dramatyczna i zabójcza Sodoma i Gomora bez celu dla istnienia.


  To oczywiste że nie broń palna jest tarczą i obroną dla obywateli( to tylko dla przemysłu) , ale ich kultura i wynikajace z niej wartosci. Niszczac ją naród ginie, ale wpierw ginie człowiek, a nastepnie staje się żerowiskiem dla zarłaczy białych.
  Najwiekszym zagrozeniem dla zycia Homo Sapiens na ziemi obecnie jest technologia i to w jakim kierunku się rozwinie i jakie granice(o ile w ogole sa) przekroczy.

  Wystarczy posluchac przecietna wiekszkosc polaków czy słowian ... Ta nowomowa od Gomułki i Plenum PZPR. Oni juz nie istnieją. Zostali zmanipulowani i rozmontowani oraz przygotowani do transportu.

  Majowie, Indianie,Aborygeni i inni w tym Polacy przez zwierzęcość w biologicznym człowieku, istnieć przestali. Taki był ich los!
  Dylemat Europy - czerwona, czy niebieska tabletka na wojnie?
 • @Wrzodak Z. 16:19:38
  Trzeba być osłem, żeby myśleć inaczej!

  No cóż jak poprzez USA rozumie się naród amerykański to w efekcie ma się klapki na oczach.
  Trump walczy z Deep State - Putin milczy.
 • @Oscar 07:06:47
  O to chodzi.
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • wlasnie, otwarcie nie jak debil
  Problemy pojawiają się, gdy chce się o tym powiedzieć tzw. zwykłym ludziom. No bo jak powiedzieć dorosłemu, zajętemu własnym życiem "człowiekowi, a który martwi się o utrzymanie własnej rodziny i który oczywiście „nie ma czasu na takie pierdoły”, że on i jego bliscy są traktowani przez część możnych „tego świata” jak zwierzęta, na których robi się wiwisekcje, że dla wielu ludzi „tego świata” on i jego bliscy są tylko biologicznymi robotami, którzy mają tylko ciężko pracować, a poprzez podatki, daniny, używanie waluty i zadłużanie się, nigdy nie będzie żył na poziomie na który zasługuje...
  Władza na całym świecie wierzy, że ludziom wciśnie każdą bzdurę, ale przyznajmy, czy nie ma trochę racjiz"?  Nic dodać, nic ująć.

  5.
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • USA
  Stany Zjednoczone ustalają polski interes narodowy, organizując program polityczny, a to działanie Polski jest obrazą dla tożsamości europejskiej i narodów europejskich", powiedział podczas spotkania z norweską delegacją akademicką.


  Nie ma polski i polskosci, sa volksdojcze czyli zydosasi. Iran wie to doskonale, a skoro wie to czemu Sam nie pomógł Polsce bo nie ma siły rażenia takiej jak zachód i to samo tyczy się Polski. Sytuacja Iranu i Polski jest podobna, co ten nie zna historii i nie wie co z Polską zrobiły 2 wojny swiatowe?? Oni są przed a My juz po i to jako przegrani.  Przykladem najlepiej jest wyrzeczenie sie jezyka polskiego na rzecz OBCYCH a glwonie angielszczyzny. Jezeli Kraj bezmyslnie sam zaciera po sobie slady kulturowe i etniczne to przykro mi ale taki jest tego efekt.

  Wstapienie do NATO , bylo i jest konsekwencją zniszczenia tozsamosci europejskiej to skutek polityki od 1945 a glownie po 1989r w tzw. Polsce.  Gdyby Iran nie był zworką taką jak Polska to zwrot byłby następujący " Rozumiemy że Polska jest w impasie i trudno jest jej prowadzić niezalezna politykę, zmuszona do takiej postawy nie ma siły odmowic miejsca konferencji. Dla nas choc to niemily a nawet wrogi gest jestesmy ponad podzialami a tozsamosc europejska ktora wiąże Nas z tym narodem nie pozwala Nam na podział.

  Iran mowiać cos takiego co powiedział , bierze na siebie pelna odpowiedzialnosc za przyszle ataki terrorystyczne globalizatorów na terenie PL.
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • do widzenia
  Środowiska antywojenne ponad politycznymi podziałami powinny w tych dniach zorganizować demonstrację antywojenną, póki nie jest za późno. Jeszcze wszystko można naprawić. Z punktu widzenia politycznego demonstracja nic nie da, ale zwykli ludzie muszą dać sygnał światu – Polska nie chce tej wojny.


  Z całym szacunkiem bo przynajmniej piszę Pan artykuly pouczające, ale da Pan sobie spokój i spojrzy na problem nieco inaczej.. Od drugiej strony.

  Nic się już nie da zrobić i na wszystko jest za pozno, co się tyczy Polski i polaków, ten naród jest zagłuszony i ogłupiony.

  Pisałem już i na Neonie i gdzie indziej, że to będzie skutek zadomowienia się CIA i wojska USA w Polsce. Szykuje się prowokacja i to było jasne.

  Uderzenie na Iran dla bardziej ogarnietych jest znane od 2000r wraz z doktryną neokonów PNAC i długofalowych celów polityki USA/GB.

  Nikt w skali masowej nie był przeciw a jesli był to co to dało by wojska USA nie wjezdzały do Polski, a teraz co, bez wplywu i demokracji na sytuacje w Kraju mają wyjsc i krzyczec albo pisać petycje że nie chcemy brac udzialy w ofensywie na Iran?? Co to za taktyka, taktyka swiń i osłów.

  Wystarczy spojrzec na administracje Trumpa, kto zajmuje kluczowe stanowiska w ministerstwach - półludzie od rotszylda i globalnej mafii. Obecna polityka i przemowienia Trumpa to Bush z 2001r w górę wiec jasne jest ze uderzą predzej czy pozniej w Iran.

  Pompeo to byly dyrektor CIA, a nie jakiś leszcz z polskiego kurnika, zadne wyjscie i protesty nie cofną tak potęznej decyzji , ktora tyczy się strategii uderzenia na Iran. Trzeba miec nierowno klepki ustawione w glowie.

  Polacy są bardzo zapracowani na chleb i wodę robią po 12 godzin non stop a w przerwie weekend chlają i się znieczulają to tyle w temacie zaangazowania Polski przez USA w konflikt.


  Nie pierwszy raz, 80 lat temu o Anglie teraz tez o Anglie ale o Waszyngton.


  Iran Iran Iran, a po cichu ministerstwo cyfryzacji wprowadza jako lider w europie w Polsce rewolucje cyfrową , ktora to jest prawdziwym tłem konfliktow i problemow na swiecie i cisza, a wrecz wszyscy sie cieszą ze Polska zablysnie w sieci.

  To jest potęzne zagrozenie dla niej i kto o Tym mowi ?? Warszawiacy może jej nie chcą ..
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?