Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze CIApy

 • @zbig71 00:14:07
  Gdzie się da to próbuję uświadomić że Londyn ma się za Pan brat z Rosją , ponadnarodowe interesy nie służą narodom, a propaganda informacyjna , ktora służy do zakłamywania rzeczywistości i stworzenia rownoległego swiatopoglądu jest skierowana do zdebilizowanych mas. plebsu.


  Ameryka i Londyn nie istnieją w tej formie bez Rosji, a obecna Rosja i jej administracja bez Londynu i USA to jak żywy organizm, któremu odcieto by tlen.
  Co się dzieje na świecie - 22.11.2018.
 • plebs jest problemem
  Plebs - Typowy Polak, który czuje się poniżony przez swą polskość.

  Zeby się coś zmieniło drogi panie to najpierw zwykly szary "zjadacz chleba" nie może w gruncie rzeczy być taki sam tylko działać inaczej tzn za pomocą innych danych mu srodków.

  Tzn mentalność ludzka , wychowanie, zasady i paradygmaty muszą być ludzkie, godne i wartościowe. Kazdy człowiek musi szanować siebie oraz innych i wymagać szanowania od tych.

  Dzis mało kto ma szacunek do siebie samego przez brak tożsamości i wobec tego pozwalają na to by pluć im na parszywe ryje. Gdyby tylko dno/plebs dostało się na te same posadki to biedronkowcy zaczęliby rozkradać Kraj w taki sam sposób jak przekupna "elita" . Plebs nie wyje bo jest obrażony za niegodne potraktowanie, plebs wyje bo nie dostał udziału w rabunku.


  Poki "Andrzej i Halina" będą dnem , ktorzy liczą choć na chwilę w zyciu na totolotka, teleturniej lub posadkę w ktorej mogliby sie nakrasc kosztem innych (Amber Gold) i tego typu smietnik bedzie tak dalej.

  Poki plebs pozostanie plebsem , elita tego plebsu bedzie go tak traktowac, dlatego ze ten, sam się o to prosi.
  AFERA ZA AFERĄ, CZYLI KARUZELA POLSKA, TERAZ KNF!
 • truc
  Mówiąc o uderzeniu w przeciwnika USA, Iranu, ktory to z kolei jest sojusznikiem Rosji nie może jeden z nich na tym korzystać bo takie uderzenie to fikcja.

  Smieszne jest te pisanie ze Rosja dała pstryczka USA.. Rosja sobie sama dałą pstryczka w 1991r. , a teraz to sobie może przez Sberbank nadmuchać.

  Widać jak USA nie może funkcjonować bez Rosji i Chin i to widać co najmniej od rewolucji bolszewickiej. Tak samo Rosja i Chiny nie mogą funkcjonować bez USA.

  Apatrydzi swiatowi rozgrywają sobie kolejkę w szachy, a pieski polityczne biegają na szachownicy niczym figurki-matołki.


  Propaganda mówi o sankcjach na Iran, ale nikt nie mówi jak zachód swiadomie wspiera Rosje i Chiny, która jest ich wrogiem. Który Kraj jest wiekszym zagrozeniem dla USA, Iran czy Rosja, a może Izrael.


  Wolnorynkowym kapitalizmem wieje prosto z zachodu!
  Iran uderzony dwa razy, Rosja działa - 16.11.2018.
 • @zygmuntbialas 23:13:14
  No to rzeczywiście wojna już tuż tuż i wszystkie widoczne gwiazdy na niebie na-to wskazują.

  W trendach strategicznych opracowanych przy wspołpracy klubu rzymskiego już w latach 70-80. globalna elita wiedziała i planowała politykę pod tę konfrontację. trudno mając takie plany się nie domyślać buntu i protestów (populizmu) Pytanie tylko kiedy, lecz wzrost technologii i rozwój internetu umożliwił dogłebną analizę zachowań czynnika ludzkiego.

  Ta włoska partia jest kontrolowana i dopuszczona. Może nie w pełni i silnie , ale jest.

  Lepper był zakładnikiem liberalistów, chciał partyjnie coś zmieniać przez wew. politykę w zglobalizowanym swiecie. Działał na korzyść nawet ich samych stwarzając słabe pozory mozliwości do walki, aż do momentu w którym przyszedł czas by się go pozbyć.

  Zmiana musi nastąpić wewnatrz umyslu wiekszosci obywateli bo system jest odzwierciedleniem jego wizji zycia,przemyslen,potrzeb,pragnien,zdolnosci i mozliwosci. Czyli Percepcji ,logiki oraz swiadomosci.

  Nie ma się co dziwić politykom ze patrzą na masy z obrzydzeniem , kiedy te zamiast zajmować się na prawde powaznymi sytuacjami, ktore kształtują lub defragmentują ich zycie , wolą pojechac do galerii albo obejrzeć kabaret.
  Bez mas a jeszcze lepiej jednostek ludzkich nic się nie ruszy.

  Mowic dziś coś do mas "wyedukowanych" by walczyć ze sobą i być eunuchami nie ma sensu bo oni słyszą to inaczej.

  Ma miejsce dokładnie taka sama sytuacja jak w 20leciu miedzy-wojennym. Komuniści kontra Faszysci - konflikt czas rozpocząc.

  To samo jest obecnie teza z antyteza Hegla i zderzamy.


  Przecież problemem swiata zachodniego z europą włacznie, mówiąc o liberalizmie są Chiny , a nie jakaś tam polityka z kosmosu,a kto z kolei nie upomina się o zawody, tylko chce by syn/córka/wnuczek poszedł kraść i niszczyć naród do korporacji?? Chiny w które zachód obecnie od kilku wieków pompuje kapitał i technologie w zbrojenia. (gospodarka to efekt uboczny), kosztem obywateli zachodu. Kto gloryfikuję Niemców przez kompleksy zamiast postawić się przeciw roztrwonieniu majątku narodowego i zniszczenia gospodarki.

  Rośnie prymitywny handel taniej kupie, drożej sprzedam w skali masowej, prostytucja w tym domowa, wzrost prostackich zakładów pracy, żerujących na sytuacji spolecznej i pracownikach, zamiast wspołpracować. Sam naród się wykańcza, zamiast walczyć nawet ideologicznie woli się nachlać, nażreć i poogladać show.


  Obecna róznica polega na tym ze globalisci mają plany na 40-50 lat do przodu, a zwykly obywatel na 1 dzień do 1 roku.

  Wzrost korporacji oznacza upadek klasy sredniej, a wraz z tym dno i bieda czyli wyzysk kosztem skrajnego bogactwa ponadnarodowych elit.


  To Wartburg powiedział, ze nowy porzadek wprowadzą albo po dobroci albo siłą.
  Aleksander Dugin: Czego boi się światowa elita
 • tr
  Może w miedzy czasie w głowie przelatują mu hordy panienek , które stukał i nie może się z tego wykaraskać teraz.

  On na serio wydaje się być zielony w tej dziedzinie i gdy dostał więcej informacji o tym jak świat wygląda to walnęło mu na dekiel.

  Trochę te majaczenie w lewo i w prawo nachodzi na taktyke kontroli umyslu zakladnika.

  Swoja drogą ciekawe jakie wplywy ma ta prostytutka u jego boku i czy to nie była/jest wtyczka/łącznik
  Trump o infrastrukturze i o wojnach - 10.11.2018.
 • Ros-ja
  To co wojsko mówi publicznie to bigos, w ktorej moze byc jedynie troche zawirowanej prawdy.

  -Najlepsze jest to że na 20-30 lat planowane są potęzne zmiany w srodowisku , które nas otacza i zbiega się to z tym postrachem Pentagonu w celu odwrócenia uwagi .


  Propaganda , nie propaganda , ale wiele wskazuje na to że Rosja ( to ciągłość sowieckich władz) jest tak uzależniona od Zachodu jak ZSRR i po 2020 r. stopniowo wraz z utratą hegemonii USA , Izrael i Rosja przestaną istnieć ( W tej formie, która jest obecnie) to będą twory na zasadzie dzisiejszych Niemiec , które są spółką Firmą. USA nie przestaną istnieć jak sądzą co poniektórzy, po prostu odejdą od ofensywy. Są instytucjonalnie zbyt silne lecz geopolityczne słabe i niestabilne.

  Rosja sprzedaje się Chinom tak jak ZSRR sprzedawał się zachodowi, a dokladniej GB/USA , klęska USA to tak naprawdę klęska Rosji, natomiast klęska Chin to wygrana Rosji w Eurazji. Nie zapominajmy co utrzymuje w ryzach Chiny i kto stoi za tym tworem. "Rosja" nie ma wyjscia, wie ze zadaję sobie w ten sposob smiertelny cios, ale przyparta do muru jest zmuszona w dlugofalowym procesie sama siebie zniszczyc/osłabić, tym bardziej ze procesy zachodzace na swiecie, nakazuja sie jej dostosowac.

  Widząc rozkład spoleczenstwa rosyjskiego i brak realnego budowania wlasnej niezaleznej ekonomii i gospodarki z wykorzystaniem surowców i wplywow w Eurazji, wskazują na Rosje jako na pieska wielkiej polityki miedzy-narodowej sektora prywatnego tak jak Izrael.

  Gdy USA - realna siła reprezentująca zachód wycofuję się dzisiaj masowo z umów miedzynarodowych , które to sama stworzyła , administracja Rosji panicznie wyje że nie wolno.. A dlaczego NIE?? Już nie służą interesom jak wczesniej wiec sajonara!

  Kreml powołuje się non stop na organizacje miedzy-narodowe typu WHO czy ONZ , ale kto jest sponsorem i załozycielem tychze organizacji.. Prywatny sektor zachodnich banków i o dziwo pape drze nie kto inny jak wysłannik zachodni Miedwiediew.
  Gdyby Rosja była realną siłą nie pozwoliłaby sobie na przestrzeganie jakichs wyimaginowanych umów jednostronnych nazwanych miedzynarodowymi dla niepoznaki, w ten sposób sama dobrowolnie zrzekła się siły i suwerenności.
  -
  Zeby Rosja była Rosją to trzeba by wypieprzyć wpierw element GRU z niej bo jak do tej pory to realizuje on interesy polityczne zachodu, blokując jej potencjał rozwoju, ale wywiad wojskowy jest poza kontrolą Kremla, zwlaszcza pewnych sekcji tego wywiadu. Ona musialaby ( a to niemozliwe) pozbyć się przeszłosci skoligacenia z obecną monarchią brytyjską.

  Osobiście uważam na podstawie analizy danych:

  Okres zimnej wojny to był okres w pewnym sensie dwóch kluczowych spraw - uzbrajania i budowania Izraela, tak jak teraz Chin oraz rozwój technologii i rewolucja techniczno-naukowa, w tym systemu bankowego czyli globalizmu, prym nauki,farmacji,biotechnologii, broni biologicznej itp.

  Obecna sytuacja wskazuje na II etap technologiczny związany z cyfryzacją i zmianą srodowiska na wysoko-technologiczne z wykorzystaniem innych zródeł energii(zielona energia) oraz cyfryzacja czyli internet. O to chodzi, ze jest to po prostu operacja wojskowo-finansowa poprzez organizacje frontowe jakimi są korporacje do przejęcia rynków i terytoriów ze wszystkim co się na nich znajduję. By sobie je totalnie podporządkować i kierować systemami w skali planetarnej.


  Rosja nie odbiega zachodowi w propagandzie i praniu mózgu- robi to po prostu w inny sposób przez zarzadzanie odbiorem informacji u adresatów.  To tak w wielkim skrócie..
  Wbrew teoriom spiskowym...
 • @Oscar 13:14:10
  Wyluzuj! Zabolało?

  Treść tego artykułu nigdzie nie jest agresywna.

  Obrzydliwie bogatych komuchów brakuje bo byli narzedziem wielkiej polityki , ktorzy sami siebie ujarzmili pochłonieciem ideologii marksizmu-leninizmu, ktora to ich ograniczała. Cel tych wypaczenców był taki sam jak kapitalistów - zdobyć władze, przejąć rynki.

  Problem z komunistami to sposób w jaki rozprawiali się z obywatelami, to rewolucja krwawego terroru i nieludzkiego traktowania, a to ze od samego poczatku kapitał miał nie należeć do nich to inna kolej rzeczy.
  Dziś zbierają zniwa wlasnej zaprogramowanej głupoty i podlizują się kapitalistom bo nie mają wyjscia a ze zbierają spod stolu to inna kolei rzeczy. Zrodło sowieckiego komunizmu leży w krwiozerczym kapitalizmie i odwrotnie wiec czy to agent/deweloper zachodu czy były wplywowy SB-ek i jeden i drugi w dzisiejszym swiecie sie spotykają i na siebie nachodzą.
  Ludożercy. Praxis
 • Analityk NWSC
  Nie zgodzę się z wieszkoscią tresci artykułu - dlaczego to jak ktoś poprosi uzasadnie. W zasadzie to powinienem zupelnie go odrzucic bo moze on zamotać wniosek, natomiast poszczegolne interpretacje są przedstawione dobrze.

  Izrael nigdy nie miał na celu tego o czym się mowi oficjalnie, a zydostwo pradwopodobnie nie ma zadnego zwiazku z Egiptem i Jerozolimą na dzisiejszym terenie Palestyny, tak samo jak nie było zadnego kaganatu chazarskiego, któremu przewodzili zydzi. Od wieków Ci nieszczesnicy cierpią na brak własnej tożsamości i zniszczeni mamoną podszywają się pod DNAlogie grup , które obejmują własciwy teren pod kątem korzysci finansowych.

  Syjonisci, globalna mafia finansowo-polityczna miała tam interes naknocić oraz kontrolować ten bogaty w surowce teren uwzgledniając gospodarkę zasilaną wszystkim tym czego najwiecej jest w Eurazji, a nie kto inny jak USA/Niemcy i zachód nadają sobie tytuły stworzenia obecnej technologii , a teraz nadchodzi zmiana imperium na panstwo srodka i alternatywa handlu poprzez Jedwabny szlak i tu jak zwykle finansowo-masońska zagrywka z wykorzystaniem "narodu wybranego" zadziała jakoby to skorumpowana nauka i ich naukowcy dowiedli że zydostwo to czesc Rosji, u-kraina i polska i ich teren się zmienia i po przeszło 70 latach wojny jednak przyznają ze Palestyna leżaca tam, gdzie dziś leży to jednak nie ich miejsce.

  Następną Palestyną teraz będzie Polska, która to też ma się zrzec swojego bynajmniej wschodniego terytorium , które ponoć Polakom się nie należy tylko dlatego że należy się tym którzy się podszywają od zarania dziejów pod kogos kim nigdy nie byli.

  Zydostwo jest narzedziem wykorzystywanym do realizacji poteżnych politycznych celów, prawdziwy problem to zbójeckie, satanistyczne i kabalistyczne formy pasozytów ludzkich majacych na wlasnosc system finansowy.

  2 sprawa to nie Izrael stał za zamachami 911 jako Państwo Izrael, w ogóle taka ocena sytuacji polityki globalnej jest do dupy. Bo własnie panstwo zostaje rozwiazane i po sprawie. Za zamachami stoi skonsolidowana grupa , bedąca w zasadzie na calym globie i udział brały same głebokie kręgi administracji w Waszyngtonie.

  Czy to USA, CZY Izrael czy Saudyjczycy to nie ma znaczenia, gdyz kazdy z tych krajów jest sterowany głęboko wewnatrz swej struktury zarzadzania.

  To ze polityczny termin Izraela zmieni geografie nie oznacza że polityka zostaje zatrzymana, jedynie zostaje zmodyfikowana i zaadoptowana do nowej geopolitycznej sytuacji.
  Drugi Izrael?
 • @kula Lis 67 11:16:23
  Piszę Pan że to nie było w interesie Ameryki wiec Izraela. Pytanie co kto rozumie poprzez USA i jej polityke zagraniczną kierowaną przez tajne stowarzyszenia i roznej masci organizacje typu think-thanki i inne.. Co kto rozumie poprzez Izrael, Wielka Brytanie czy Rosję.

  Ogolnie rzecz ujmując trzeba się zastanowić czym i w jakim celu jest Izrael i czy Państewko utworzone w 1948r mogłoby samo z siebie konkurować z arabami majacymi wieki historii, a w tej chwili rowniez słowianami (euroazja) dysponujac jednym z najlepszych wywiadów na swiecie (domyslam sie nawet czemu) oraz sprzetem militarnym w dodatku podporzadkowujacym sobie mocarstwo USA. 3 Rzesza przestała istnieć, powstał Izrael. Moim zdaniem Izrael jest tym samym dla afryki i azji oraz calego swiata czym Niemcy dla Europy oraz swiata w 20W to kontynuacja wielkiej geopolitycznej rozgrywki trwajacej kilkaset lat.

  Ja nie wiem czy Izrael nalezy traktować jako podmiot prawa miedzynarodowego czyli państwo, a nie narzedzie wielkiej globalnej geopolityki. Mocodawcy sa w Londynie i Zurychu - to koń trojański.

  Z Izraelem jest podobnie tylko na innej płaszczyźnie jak z ISIS "nie wiadomo skąd i jak to powstało" zeby utworzyło instytucje działajace w ramach panstwa , skoro reszta Państw zamiast powstawać upada przez kolorowe rewolucje,wojny i zaprowadzanie demokracji oraz porządku przez swiatowego żandarma pod egidą ONZ.

  Ja osobiscie radziałbym ambitnym analitykom z zewnatrz by nie dzielić globalnej rozgrywki geopolitycznej na Państwa i regiony, ale spojrzec na to w duzo szerszym ujęciu zagadnienia, gdy bedziemy oddzielnie rozpatrywać Izrael/USA/ISIS/AL-KAIDE/ TALIBÓW/ SAUDÓW/GB/SZWAJCARIE/Rosje i Chiny to nic z tego nie zrozumiemy.
  Bestie !!!
 • one republic
  Toć trudno żeby w radiu pod żydo.ską okupacją mówił co innego..
  J.Daniels zinfiltrował te srodowisko ostatnimi czasy.

  Niech sobie te dywagacje wsadzi w papiery bedzie miał wiecej, ale dla siebie samego. Sojusz z USA w tym Polska, dobry żart albo komuś sufit na łeb się oberwał. Polska jest narzędziem w tej grze w dodatku psychologicznie rozgrywana ustawa 447 zeby ja zgnoic i się nie mogła stawiać narzucajac warunki w tej grze, ale sie totalnie okupantowi za frajer podporzadkowac.

  Stała Baza Fort Trump to wasalizm i serwilizm. Już widze Wojsko "polskie" i ich siłe , gdy amerykanie i CIA się tu zadomowią to tylko czekać jak podpalą ląd i skierują do walki. Zapewne Syrii i Irakowi to samo mozna by powiedziec kilkanascie lat temu dziś krzyzowka interesów doprowadziła do bombardowan tego terenu.

  Sojusz musi być coś wart dla obu stron, a ten jest gowno wart bo brak parytetu siły. Napastnik - ofiara i nic więcej.

  Dla stanów zjednoczonych to nie Polska jest istotna , ale teren na ktorym się znajduje w trosce o swoje ponadnarodowe interesy. Opisy o jej szczególnym znaczeniu w tym przedsiewzieciu mozna se w buty wsadzic zeby byc wyzszym.
  Polska w miejscu strategicznym
 • ale to smieszne mimo ze powazne
  "W swoim przemówieniu zaznaczył także, że USA odrzucają ideologię globalizacji. Podkreślił znaczenie potęgi gospodarczej i militarnej Ameryki i odrzucił "globalne zarządzanie".

  Bo przejmują ją Chiny przez pasozyty zwane "deep state".

  Dla naiwnych jest to sygnał budowy, stabilizacji i pokoju na swiecie, a co wiecej upadku imperium - owszem nie stać już USA zwlaszcza z postepujacym trendem zrownowazonego rozwoju by korumpować cały świat i wliczać to w daniny i wydatki spoleczenstwa konsumpcyjnego wiec teraz sfinansuja to chinczyki od 12 roku zycia.

  Skoro Pentagon wyprał biliony dolarów, zrobili dwa kryzysy i wyjumali produkcje do azji to z czego to realizować.. Wew. polityka jest na 1 miejscu bo tam mlodzi ludzie juz nie maja gdzie mieszkać, a taki dobrobyt, gdzie to się podziało przecież miało być tylko lepiej.
  Wielki naród staje w obronie swej suwerenności
 • Trump to zboczony idiota
  Oprócz jego przeszłości w której ciupciał non stop każdą jedną ładniejszą modelke w tym obecną 1 "damę" upadłego swiata bo jest chorym psycholem, ten biznesmen realizuje polityke Busha zaadoptowaną do obecnej sytuacji geopolitycznej choć oczywiście propagandzista krytykuje Busha, ale przemówienia w ONZ są toćka w toćke takie same.

  Ostatnio ten błazen powiedział , że polityka USA wysyłania wojsk do Afganistanu czy w ogole na B. wschód była błedna, ale wojna domowa to co innego.. Czy zdajecie sobie sprawę Państwo z tego co ten pryncypał mówi. Mowi o miedzynarodowym terroryźmie i prywatnych firmach wojsowych którzy najmują i szkolą terrorystów, a pozniej mówi o zwalczaniu terroryzmu we wspołpracy z Izraelem i Arabią Saudyjską - ale to one są bardzo zaangazowane w wykorzystywaniu wypranych piniedzy z zachodu przez rozne fundacje i inwestycje w terrorystów na b.wschodzie.

  Kiedy mówi o zniszczeniu terroryzmu to lokalnie - zeby on przestał istniec to muszą przestać istnieć wielkie banki ponad-narodowe spiete z przemyslem zbrojeniowym i "wolnym rynkiem" czyli globalizmem. Krotko polityka izraela/USA/Londynu i Szwajcarii musi przestać instnieć a to oznacza ze muszą przestać isntieć te Kraje a przynajmniej pasozyty w nich w tym ONZ.


  Przypomne że w latach 90 Trumpa z opresji bankructwa uratował nie kto inny jak Rotszyld z Rockefelerem ( bo kto inny) przejmując jego zasoby i prerezentując pod swoją nazwa Trump tower i inne interesy mocodawców ( dokladnie to samo co robi teraz na urzedzie ) polityka partyjna rotschildów jest taka sama jak zawsze czyli i komunizm i kapitalizm i narodowy socjalizm jest Nasz, a kłócimy resztę swiata. Trump realizuje polityke globalistów tylko w inny sposób od Clintonowej, cel tej polityki dlugofalowej bedzie taki sam.

  Protekcjonizm trumpa to wojna handlowa/ekonomiczna USA , przypomne ze Japonia i Niemcy tak zostały zmuszone to "ataku" bo zostały zablokowane ekonomicznie i gospodarczo. Niewiele to się rózni od wojny otwartej w długofalowych skutkach jej rozwoju.


  Usa same wytransferowały technologie i produkcje z Europy i od siebie do Azji a teraz gdy te ledwo zipią udają obrońców demokracji i narodów. ( kto to widział zeby globalistów interesowało America First) a Trump sam nic nie powie bo jest za głupi na to.

  Ta polityka ze strony globalistów jest poczatkiem realizacji Planu zrownowazonego rozwoju 2030 czyli obnizenia diametralnie stopy zycia swiata zachodu i redukcji globalnych wydatków publicznych ze wzgledu na stan ekonomii na swiecie czyli głębokiej recesji i nic więcej. America First to mogła być głoszona w latach 70-80 a nie dziś. Dziś jest za pozno bo Chiny mogą się nakraść i wydostać z ubóstwa pogrążajac w chaosie i biedzie zachód wiec znów rostchildostwo zrobiło 2 wymiary wykorzystujac prawa materii wschód - zachód (kapitalizm-komunizm)

  Głosząc america first manifestują wspołczesną polityke NSDAP, ktorej zreszta byli tworem, a Chiny są Londynem/Wall street. Chiny pod ich protektoratem już głoszą ze nie życzą sobie żadnych ruchów america First i ma być globalizm to tak jak USA i Londyn nie życzyły sobie Hilteryzmu.

  Imperia nie upadały, tylko zmieniały swoje geopolityczne centra. I dziś wiemy dlaczego.
  Co się dzieje na świecie - 24.09.2018.
 • @Laznik 20:04:30
  Panie - " Wiele wskazuje na to, że USA i jej partner na BW prowadzą de facto wojnę przeciwko UE (silent war), ostatnia odsłona tzw. Brexit nie odbyła się bez masowego udziału administracji i wywiadu USA. Wielu nie dopuszcza tej myśli, ale USA mają liczne powody szkodzić UE, tak było z krainą U, tak jest z Rosją i licznymi sankcjami, tak jest z nowymi cłami na produkty z UE i wielu innymi operacjami USA, że wyminię jeszcze tę o kodzie operacyjnym "kryzys finansowy 2008". USA chodzi wyłącznie o wyrządzenie szkody ekonomice UE."

  Owszem robią to w trójkącie USA/Izrael oraz Niemcy i Francja jako UE, ale
  nie zgodzę się że chcą rozwalić UE bo to jest ich twór, natomiast podszyli się pod budowniczych Europy jako kontynentu lub półwyspu, niszczac jego historie i wartosci oraz probując mieszać narody.

  Tak samo jak Izrael choć leży na tym terenie i w jego interesie powinien zapanować tam pokój - nie chce zyć w zgodzie ze wschodem (arabami) tylko jako prywatny twor panstwowy niszczy BW w porozumieniu z UE i USA niszczac Europę oraz niebezpiecznie zblizajac sie do Rosji. W ten sposob NATO upiekło 2 pieczenie na 1 ogniu politycznym.

  Slusznie cos tam Pan zauważył o Brexicie i cale szczescie ze nie twierdzi Pan ze to Lud wybrał (ahaha) jak mikrocefale , po prostu centrum finansów nie widzi przyszlosci w UE i nie bedzie wiecej topiło tu swych srodków zreszta juz nie ma w czym bo wypompowali wszystko wiec w kontekscie geopolitycznym skoncentruja sie na Azji tworząc tam roznej masci Unie i transferujac srodki. Europa nie ma dobrych przewidywań wiec centra finansowe się wycofują.

  Jezeli Polska wyjdzie z Unii to dlatego że wyszedł Londyn i jest to raczej zwiazane z jedwabnym szlakiem, JP Morganem i GET Back-iem. Polska moze stac sie europejskim centrum logistycznym w przezucie towarów globalnego handlu z Chin w związku z czym wejdzie w sojusz odpowiedni dla interesów. To nie jest raczej dobra wiadomość dla Polaków jesli jeszcze zamieszkują te ziemie, ale dla "szlachty narodu wybranego" przez boga mamony owszem.

  Wiele wskazuje na to ze losy Ukrainy i Polski zależa od losu Izraela, ktorym kieruje City of London i BIS.
  Turcja przegrywa w Idlib
 • @Leon. 23:34:02
  Pan nie bardzo cokolwiek rozumie z tego co Pan wie..

  Kapitalizm i komunizm (to swieze pojecia bo w zasadzie pozne sredniowiecze a nawet wspolczesność) - to jedna moneta ktora ma dwie strony (taka jest już materia, ze posiada wiecej niż 1 wymiar) w zaleznosci od czasu i mozliwosci metod naprzemiennie naciska się na kapitalizm albo komunizm psując naprzemiennie te systemy by znów wprowadzić drugi.

  Globalizm znany wczesniej jako kolonializm jest syntezą tych dwoch systemów , które mają inną nazwę.

  W komunizmie nie da się tyle nakraść bo Ci co stoją za kradzieżą i sa powodem zepsucia mas już wszystko mają więc trudno by coś jeszcze kradli natomiast wspolczesność ukazuje że kapitalizm nie może zaistnieć z tego względu że nie ma mowy już o demokracji klasycznej w związku z tym , kapitalizm predzej czy pozniej przybierze formę wypaczoną.

  Kapitalizm jest dobrym systemem, ale obecnie skrajnie wypaczonym, komunizm wprowadzony przez tych samych tez ma dobre zalozenie , ale ten sowiecki ukazał kreature tego systemu i szlachetnej ideologii komunizmu. Zeby wprowadzić dany system potrzebny jest odpowiedni poziom swiadomosci ludzi i wiedza, dlatego ze jest on ich odzwierciedleniem, w ktorym decydują się wspolnie zyć. Natomiast jezeli czlowiek nie panuje nad sobą i uległ genetycznemu wypaczeniu, kazdy system będzie zabijał.
  Źle o zmarłych bohaterach
 • naturalny ogranicznik populacji
  Miał raka tego co w nim najsłabsze.

  Gdy pomyslec ze nowotwór jest ewolucją komórek organizmu w inna (martwą formę istnienia) to latwo mozna zdac sobie sprawę z tego w jakich kategoriach dzialal ten czlowiek i jak niebezpieczni sa psychopatyczni i półmatrwi ludzie w polityce swiatowej.

  Gdy spojrzeć wstecz w historie to aż dziw bierze , ze tylko MCcain zmarł na raka mozgu.

  Kto nadaje na takich wibracjach i postrzega swiat w takich kategoriach siła rzeczy musi miec raka mózgu, ktory tlumaczy jego zachowania w polityce.
  Źle o zmarłych bohaterach
 • Rownowaga
  Nie można twierdzić kategorycznie że jedno wpływa zupełnie a drugie zaś wcale bo to jest nieobiektywne.

  Owszem postęp technologiczny i akceleracja czasu a w miastach i przestrzeni ma ogromny wpływ na masy ludzkie i źle na nie wpływa przy czym jednostki cierpią (nawet bardziej) , natomiast wpływ ten zaczyna być widoczny w pózniejszym wieku człowieka.

  To co ma miejsce tu to nałozenie się tych czynników tzn, wychowanie rodziców dziecka w trybie technologicznym - smartfonów/diwajsów i amerykanskiego kina akcji, ktore jest sprzeczne z chrzescijanstwem i czystym satanizmem w tej postaci, ktora jest ukazywana. W lewicowym polsacie,tv4,tv6 i tvn sa naprzemiennie albo polskie seriale o rozwodach, klotniach i dramatach ludzkich albo amerykanskie w ktorych sie krew przelewa. Do tego burdel-szkoła , detektywi i policjanci ukazując zgnilizne i patologie spoleczenstw europy, a film typu Straznik Teksasu był i jest wysmiewany za chucka norrisa , ktorych to wszystkich złych bił ( ale przekaz tego serialu był bardzo jasny)

  Jakis czas temu nalozyly mi sie sytuacje w krotkim okresie czasu, opisze krotko jedną z nich :

  Idac kiedys ze znajomym przechodziłem obok sklepu i przeywiazanego psa, ktory był mały i słodki wiec podszedłem go ugłaskać i umiziać , za chwilę wychodzą 2 dziewczynki okolo 6-8 lat i krzyczą do nas " nie zabijajcie, proszę nie zabijajcie" zamurowało mnie.
  Quo vadis 11.9.2018r, Wojna o nasze dusze