Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze pannastodwa

 • po co te dzikie kombinacje, jeżeli od wieków wiadomo, że mężczyzna "programuje" kobietę
  pierwszy mężczyzna, który ma stosunek płciowy z dziewicą jest jej programatorem, a także programatorem całego jej przyszłego potomstwa.
  Pod względem biologicznym dziecko może być podobne do fizycznego tatusia, ale genetycznie rzecz biorąc jest potomkiem pierwszego mężczyzny matki dziecka.
  Z tego powodu dziewczynę, która przed ślubem straciła dziewictwo z kimś innym niż przyszły mąż, to uważano za „zepsutą”. I była ona zepsuta, pod względem genetycznym.

  Dlatego też tak powszechnie stosowano gwałty po bitwach, głównie napastowano dziewice, by zaprogramować kobiety. One to wiedzą, choć właściwie tylko intuicyjnie. I jeśli by w wyniku takich gwałtów rodziły się dzieci, no to one mają pulę genów wroga, choć uznawane są za „swoje”. Kobieta nie może zabić swojego dziecka, nawet gdy ojcem jest „wróg”.

  Wszelkie „żydowstwo” propaguje powszechny nierząd, rozwiązłość bez granic po to, żeby zniszczyć czyste geny i je zaśmiecić byle czym. Stąd „rewolucja seksualna” i „nowoczesność” jako motor rozpasania.
  Panowie mają w tym swój udział odwiedzając domy schadzek, ale też z braku elementarnej odpowiedzialności deflorując naiwne dziewczęta, z którymi nie mają zamiaru się żenić.
  O problemie tym mówi telegonia i dlatego jest teoria ta ośmieszana oraz rugowana z Internetu.
  To są poważne rzeczy a żydzi są tu tylko podręcznym argumentem, by zamaskować właściwie działanie zbrodniarzy przeciw ludzkości.
  Winston Churchill: Syjonizm kontra bolszewizm
 • a to ciekawe
  myślałem, że słowa mają swoje odpowiedniki w różnych językach
  Nieprzetłumaczalne