Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Janisław

 • Kto uśmiercił ks. Jankowskiego?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/08/25-vii-2017-cz-2-ksiadz-henryk.html

  25 VII 2017 (opublikowane 11.08)

  (…)

  Tak dziecko, tak jak odczuwałeś miałeś natchnienie będąc w kościele św. Brygidy.

  Patriotyzm polski, który lud Polski gromadzi w kościołach i na placach z krzyżem i księdzem nie jest nigdy niemiły Bogu. Takiego patriotyzmu chce Ojciec i mu błogosławi.

  Zastanawiasz się dziecko dlaczego ks. prałat Henryk Jankowski zmarł „akurat” w roku 2010? Nie wszyscy, którzy zmarli w roku 2010, gdy idzie o ludzi znanych, a niezłomnych biorąc pod uwagę patriotyzm i wiarę, zostali podstępnie zabici, albo skrócono im życie gdy byli schorowani. I takie jednak skryte morderstwa na niewygodnych dla wrogów Polski jako narodu miały miejsce. Mam tu, dziecko, na myśli skryte morderstwa osób chorujących, takich których śmierć nikogo nie zaskakiwała.

  Ksiądz Henryk Jankowski jest jednym z nich. Skrócono mu życie podając środek wykorzystywany przez służby specjalne.

  Dopuściłem do tego by dopełniała się miara niesprawiedliwości wobec Twego narodu. Dzięki temu, on, dziecko może bardziej wstawiać się za wami. Pytasz dziecko czy poszedł od razu do nieba, czy też jest już w niebie. Gdyby nie zadano mu śmierci za służbę ojczyźnie i Chrystusowi od razu do nieba by nie poszedł.
  Koniec sprawy ks Jankowskiego?
 • Do broni!
  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html
  Bezbronni
 • Co nas może uratować?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-polska-nie-jest-miejscem-dla.html

  6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów
  Środa, 6 czerwiec


  Pisz dziecko. Nie lękaj się. Zapisz:

  Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów.
  Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
  Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
  Polska jest krajem starożytnym. I była takim już, gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
  Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj, ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
  Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie (Intronizacji) – zginiecie.
  Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
  Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
  Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
  Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i
  też na obczyźnie) dobrej woli.
  Władza w państwie a Konstytucja
 • Jezus Chrystus ujawnia co to jest UFO
  - Panie Jezu czy Arka Przymierza znajduje się tam gdzie podał badacz, którego, wydaje się, Ty prowadzisz i czy tam jest też grób Adama, to znaczy na górze, na Golgocie, ściślej pod nią?

  - Tak mój synu.

  Tam został pochowany Adam i tam znajduje się Arka Przymierza, którą skropiła moja krew, tak jak podaje badacz będący w Łasce u Boga, którą to krew zaniósł do zbadania w laboratorium izraelskim i ma ludzkie geny tylko od matki.

  To wszystko prawda moje dziecko.

  - Dziękuję Panie Jezu.

  Chwała Tobie Chryste.

  - Czy grób Noego i jego rodziny znajduje się tam gdzie podał ten sam badacz w pobliżu Arki na górze Ararat?

  - Tak synu, to co mówi ten badacz prowadzony przeze mnie i namaszczony przez Boga na te badania, jest prawdą.

  - Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Izhttp://cyprianpolakwiara.blogspot.com... skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?

  - Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.

  - Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.

  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?

  - Tak moje dziecko!

  - Chwała Tobie Panie Przedwieczny.

  - Tak synu, chciałbyś o pewną rzecz zapytać, ale nie modliłeś się w tej intencji, zatem uczyń to kiedy będziesz mógł aby przy najbliższej naszej rozmowie, gdy będę chciał abyś zapytał mógłbyś zadać to pytanie.

  - Tak Panie!

  Pytaj dziecko dalej.

  - Panie Jezu wmawiają nam, że odwiedzają nas różni przybysze z obcych planet, światów a równocześnie iż wokół Ziemi są pasy nazwane pasami Van Allena przez które ani z Ziemi ani na Ziemię nie może przejść żadna żywa istota.

  - I tak jest synu. Nikt z żadnej planety z waszego wszechświata nie może przedostać się żywy na Ziemię. I nikt z was żywy nie może tych pasów przejść.

  - Czyli wszystkie wizyty tzw. kosmitów na ziemi to są demony które markują to, że są z innych planet, innych gwiazdozbiorów aby zwieść ludzi?

  - Życie jest nie tylko na Ziemi, lecz z innych planet waszego wszechświata nikt nie odwiedzał Ziemi. Jak i z Ziemi nie może żywy polecieć w kosmos.

  - Pytaj jeszcze dziecko.

  - Panie Jezu czy Adam i Ewa tu na Ziemi i ich potomkowie najbliżsi mówili językiem który byłby dla nas dziś zrozumiały? Czy sanskryt jest językiem podobnym do tego którym mówili?

  - Tak dziecko, Adam i Ewa mówili językiem, który byłby zrozumiały dla współczesnych Polaków - dla tych, którzy chcieliby rozumieć.

  - Dziękuję Panie Jezu.

  - Dobrze moje dziecko, wystarczy na dziś:)

  - Chwała Tobie Panie Jezu najsłodszy.

  - Dziękuję, Panie Jezu, że tak łaskawie dziś chciałeś.

  - :) (Łaskawy właśnie uśmiech Pana Jezusa).

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/08/4-viii-5-viii-arka-przymierza-grob.html
  Huna w ST o.8b Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady
 • Lechia - Polska starożytna
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-15-ii-2017.html  Orędzie Jezusa Chrystusa 15 II 2017

  (…)

  Więc nie może być manipulacji i kłamstwa gdy idzie o przedchrześcijańskie korzenie Polaków/Lechitów. I to, że wtedy wasze państwo było godne, szacowne i silne. I to, że byliście rozwiniętym kulturowo krajem. Oczywiście Kościół przyniósł wiele, pod względem cywilizacyjnym, wartościowych rzeczy, nie mówię o wierze, bo ta jest oczywista, natomiast chodzi o rozwój cywilizacyjny. Natomiast i wasz rozwój nie był rozwojem półdzikich ludzi, jakby niektórzy chcieli to ustalić. Widzisz są odkrycia, jest odkrycie za odkry-ciem, teraz ostatnio słyszałeś i o hucie szkła sprzed 2 tysięcy lat. Zmienia się obraz Polski przedchrześcijańskiej.
  Tak dziecko, jesteście narodem starożytnym i Słowianie jeszcze przed moim narodzeniem emigrowali z waszych ziem z powodu przeludnienia i szukali nowych siedzib. To jest prawda dziecko, to jest fakt i ja mówię, że to jest rzecz nie do podważenia.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/7-xii-2017_8.html

  7-XII-2017

  (…)
  Mówiłem również o przedchrześcijańskich korzeniach Lechitów. I tu pewne rzeczy potwierdzałem aby można było się oprzeć na autorytecie Jezusa Chrystusa, skoro nie można na waszej (polskiej) nauce.
  Moje pochodzenie genetyczne powinni badać ludzie, nie powinno być potrzebne moje potwierdzenie, które w tych przekazach miało miejsce iż moje pochodzenie jako człowieka jest w większości prasłowiańskie.
  Mój drogi kapłanie, którego kocham i który jesteś moim prawdziwym dzieckiem, jak myślisz, powinno się badać moją haplogrupę (jak to nazwaliście), czy też nie? Przecież moje ciało i moja krew jest dostępna, w Legnicy, w Sokółce i w wielu innych miejscach. Są łzy mojej matki a przede wszystkim moja krew zebrana z wnętrza Golgoty, która skropiła Arkę Przymierza.
  Czcigodni i moi prawdziwie kapłani też się mogą mylić, bo ks. Dominik Chmielewski uważa, że Arka Przymierza została zabrana do Nieba. A jest przecież we wnętrzu Golgoty.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/9-xii-2017-polscy-archeolodzy-o-wielkim.html
  9 XII 2017

  (…)
  Czy w czeskich muzeach są polskie monety bite przed Mieszkiem na przykład przez Kraka (Grakchusa)?

  I znów wracamy, dziecko, do tego co powinni robić wasi badacze. A choćby i niezależni ludzie mogą to robić. Zrobić rekonesans po czeskich muzeach i czeskich zbiorach monet (a także słowackich). I węgier-skich. I nie tylko z tych krajów także Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, ale i Szwecja.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/01/3-i-2018-cz-2-smolensk-przyszed-na-was.html

  3 I 2018 cz. 2 Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osią-gnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.

  (…)

  Wrócimy do słowiańskich korzeni do korzeni lechickich.
  Różnie nazywano przodków Polaków i różnie się nazywali. To wiecie. Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, w Polsce interesuje się ostatnio tymi korzeniami.
  Niechże jednak rozumieją, że Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.
  Dopiero nim jednak mogliście być w pełni gdy przyjęliście Chrystusa jako Boga w Trójcy Jedynego, współistotnego Ojcu, który ukrył się w małym kawałku pszennego pieczywa.
  A zostaliście narodem wybranym także ze względu na swoje pochodzenie i to, że ja jestem z was jako człowiek. Bowiem jak powiedziałem w przekazach mój ziemski przodek urodził się na Warmii tysiąc lat przed moim narodzeniem (zacytuj synu dokładnie):
  „- Podawanie dokładnych lat nie byłoby właściwe ( w sytuacji jaka panuje w nauce i związanych manipulacji). Jednakże było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem.
  - A skąd Panie Jezu był?
  - Z Warmii.
  < z drugiego przekazu C. P.>
  - Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iż
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com...
  skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?
  - Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.
  - Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.
  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?
  - Tak moje dziecko!
  - Chwała Tobie Panie Przedwieczny.”
  Przodek to Maryi dlatego też objawiła się w Gietrzwałdzie i jest to jedyne uznane objawienie Maryjne w Polsce.
  Teraz jest już jasne dlaczego Gietrzwałd, ale ilu zechce to uznać. Gietrzwałd pojawia się tez w filmie „Pro-roctwo” o czym chciałeś wspomnieć:).

  Podobnie jak Smoleńsk te korzenie muszą być znane i uznane.
  Polacy są plemieniem królewskim, plemieniem Lechitów (mówiłem), którzy maja przewodzić innym nie na zasadzie przymusu, ale wyboru.

  Jednak Polacy śpią i aby się obudzili będę musiał nimi potrząsnąć.
  Niepodległości Polska nie straci, ale ucierpi.
  Amen
  Wielka Lechia jako mechanizm kompensacji.
 • Co mają robić Polacy?
  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html
  Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael
 • Jedyny ratunek dla Polski
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/02/3-i-2018.html


  Sobota, 3 luty 2018

  Mówi Pan Jezus:
  (…)
  Widzicie dzieci jak Synagoga szatana chce na was zacisnąć swe kleszcze.
  Mamona jest ich Bogiem. Zaś poczucie wyższości i bycie narodem wybranym,
  lecz przez nieprzyjaciela rodu ludzkiego, dopełnia reszty.
  Nadal nie jestem Królem Polaków i Polski ani w ustawodawstwie ani w sercach.
  Nie pomogą ustawy nawet broniące interesów Polski.
  Żydzi całego świata trzymają w garści jego finanse.Również Polski. Mogą doprowadzić do jej
  natychmiastowej zapaści gospodarczej. W ciągu 24- godzin.
  Tak, macie wielkie bogactwa, lecz nie pozwolą wam ich eksploatować ni obracać (przede wszystkim)
  na pożytek narodu. Wy zaś nie chcecie pomóc sobie stawiając Mnie na pierwszym miejscu.
  Cokolwiek robią, nie możecie wierzyć tym, którzy rządzą Polską. To nie są polskie elity – wielu z was
  wie o tym. Zatem. Agentura rosyjska chce przywołać do porządku Izrael. Lecz skrupi się to na Polsce.
  Amen moje dziecko.
  W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA
 • Lechia - Polska starożytna
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-15-ii-2017.html

  Orędzie Jezusa Chrystusa 15 II 2017

  (…)

  Więc nie może być manipulacji i kłamstwa gdy idzie o przedchrześcijańskie korzenie Polaków/Lechitów. I to, że wtedy wasze państwo było godne, szacowne i silne. I to, że byliście rozwiniętym kulturowo krajem. Oczywiście Kościół przyniósł wiele, pod względem cywilizacyjnym, wartościowych rzeczy, nie mówię o wierze, bo ta jest oczywista, natomiast chodzi o rozwój cywilizacyjny. Natomiast i wasz rozwój nie był rozwojem półdzikich ludzi, jakby niektórzy chcieli to ustalić. Widzisz są odkrycia, jest odkrycie za odkry-ciem, teraz ostatnio słyszałeś i o hucie szkła sprzed 2 tysięcy lat. Zmienia się obraz Polski przedchrześcijańskiej.
  Tak dziecko, jesteście narodem starożytnym i Słowianie jeszcze przed moim narodzeniem emigrowali z waszych ziem z powodu przeludnienia i szukali nowych siedzib. To jest prawda dziecko, to jest fakt i ja mówię, że to jest rzecz nie do podważenia.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/7-xii-2017_8.html

  7-XII-2017

  (…)
  Mówiłem również o przedchrześcijańskich korzeniach Lechitów. I tu pewne rzeczy potwierdzałem aby można było się oprzeć na autorytecie Jezusa Chrystusa, skoro nie można na waszej (polskiej) nauce.
  Moje pochodzenie genetyczne powinni badać ludzie, nie powinno być potrzebne moje potwierdzenie, które w tych przekazach miało miejsce iż moje pochodzenie jako człowieka jest w większości prasłowiańskie.
  Mój drogi kapłanie, którego kocham i który jesteś moim prawdziwym dzieckiem, jak myślisz, powinno się badać moją haplogrupę (jak to nazwaliście), czy też nie? Przecież moje ciało i moja krew jest dostępna, w Legnicy, w Sokółce i w wielu innych miejscach. Są łzy mojej matki a przede wszystkim moja krew zebrana z wnętrza Golgoty, która skropiła Arkę Przymierza.
  Czcigodni i moi prawdziwie kapłani też się mogą mylić, bo ks. Dominik Chmielewski uważa, że Arka Przymierza została zabrana do Nieba. A jest przecież we wnętrzu Golgoty.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/9-xii-2017-polscy-archeolodzy-o-wielkim.html
  9 XII 2017

  (…)
  Czy w czeskich muzeach są polskie monety bite przed Mieszkiem na przykład przez Kraka (Grakchusa)?

  I znów wracamy, dziecko, do tego co powinni robić wasi badacze. A choćby i niezależni ludzie mogą to robić. Zrobić rekonesans po czeskich muzeach i czeskich zbiorach monet (a także słowackich). I węgier-skich. I nie tylko z tych krajów także Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, ale i Szwecja.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/01/3-i-2018-cz-2-smolensk-przyszed-na-was.html

  3 I 2018 cz. 2 Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osią-gnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.

  (…)

  Wrócimy do słowiańskich korzeni do korzeni lechickich.
  Różnie nazywano przodków Polaków i różnie się nazywali. To wiecie. Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, w Polsce interesuje się ostatnio tymi korzeniami.
  Niechże jednak rozumieją, że Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.
  Dopiero nim jednak mogliście być w pełni gdy przyjęliście Chrystusa jako Boga w Trójcy Jedynego, współistotnego Ojcu, który ukrył się w małym kawałku pszennego pieczywa.
  A zostaliście narodem wybranym także ze względu na swoje pochodzenie i to, że ja jestem z was jako człowiek. Bowiem jak powiedziałem w przekazach mój ziemski przodek urodził się na Warmii tysiąc lat przed moim narodzeniem (zacytuj synu dokładnie):
  „- Podawanie dokładnych lat nie byłoby właściwe ( w sytuacji jaka panuje w nauce i związanych manipulacji). Jednakże było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem.
  - A skąd Panie Jezu był?
  - Z Warmii.
  < z drugiego przekazu C. P.>
  - Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iż
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com...
  skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?
  - Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.
  - Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.
  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?
  - Tak moje dziecko!
  - Chwała Tobie Panie Przedwieczny.”
  Przodek to Maryi dlatego też objawiła się w Gietrzwałdzie i jest to jedyne uznane objawienie Maryjne w Polsce.
  Teraz jest już jasne dlaczego Gietrzwałd, ale ilu zechce to uznać. Gietrzwałd pojawia się tez w filmie „Pro-roctwo” o czym chciałeś wspomnieć:).

  Podobnie jak Smoleńsk te korzenie muszą być znane i uznane.
  Polacy są plemieniem królewskim, plemieniem Lechitów (mówiłem), którzy maja przewodzić innym nie na zasadzie przymusu, ale wyboru.

  Jednak Polacy śpią i aby się obudzili będę musiał nimi potrząsnąć.
  Niepodległości Polska nie straci, ale ucierpi.
  Amen
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • Żydek Rydzyk
  https://marucha.wordpress.com/2017/12/04/kto-n

  komentarz nr 2:

  Żydek Rydzyk
  czyli katolicyzm i polskość na wspak

  Spostrzeżenia ogólne.

  – Nazwisko typowo żydowskie (śmieszne i głupawe – patrz broszura „Jak rozpoznać Żyda?”). L. Bubel przeglądając archiwa, natknął się na sporą liczbę Żydów noszących nazwisko Rydzyk.
  – „Złotoustość”, czyli łatwość gładkiego wysławiania się – typowa dla Żyda. Potrafi płynnie mówić o rzeczach błahych godzinami, i to interesująco i patriotycznie! Zagada każdego, nie dopuści do swo-bodnej wypowiedzi, on zawsze ma rację i zawsze postawi na swoim.
  – Żyłka do biznesu. Jest bardziej biznesmenem niż księdzem (sic!).
  – Otaczanie się „swoimi”. W „Naszym Dzienniku”, w TV Trwam, Radiu Maryja pierwsze skrzypce grają Żydzi.
  – Oględnie hołubi Żydów, np. akcja zbierania świadectw Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II WŚ. Tym niewinnym sposobem wszystko kręci się wokół Żydów! Oni jawią się jako nadludzie – śmierć i cierpienia Żyda to coś wyjątkowego.
  Ksiądz Polak zbierałby świadectwa o tym, jak Żydzi z UB mordowali polską elitę, jak wysługiwali się okupantom zarówno Niemcom jak i sowietom (sporządzali listy Polaków do eksterminacji), jak witali najeźdźców bramami tryumfalnymi, itd, itp. …Ale nie, o tym cisza!…Nie jest to zastanawiające???
  – Potajemne konszachty z organizacjami żydowskimi.
  – Autoreklama, np. niedzielna audycja po 18-tej – „By odnowić oblicze ziemi”. No tu jest niedoścignio-ny! Arcyżydowska cecha charakteru.

  Fakty kłujące w oczy!

  – „Nasz Dziennik” w rękach nie-Polaków (Ukraińcy i Żydzi). Artykuły tumanią i usypiają czytelnika, nigdy nie dotykają spraw istotnych, nie kształtują zdrowego, racjonalnego rozumienia interesów Polaków. Pełno tam nostalgii, martyrologii, wspominek, płaczu, narzekania…Żadnych wniosków na przyszłość (choćby wg zasady: uczmy się na błędach).
  – Wybór wiadomości w mediach Rydzyka, ich ton, sposób podania – tak samo zakłamany jak w mediach głównego nurtu. Gdzie tu katolicyzm, który jest synonimem bezkompromisowości, stania przy prawdzie bez względu na konsekwencje?! No, gdzie on jest, Mojsze Rydzyk!
  – „Gwiazdy” medialne Radia Maryja – w większości to Żydzi (St. Michalkiewicz, P. Jaroszyński, J.R. Nowak, J. Szaniawski, K. Czuba, J. Szyszko, A. Macierewicz, R. Ziemkiewicz, ks. P. Bortkiewicz i inni).
  – „Patriotyzm”, a jakże…, tyle że naiwny, dziecinny, aby Polakom nic się nie udało. Nich się wykrzyczą, ponarzekają, pokłócą…i oto chodzi!
  – Politycznie zawsze wspierał Żydów: Wałęsę, Gronkiewicz-Walc, Krzaklewskiego, Kaczyńskich, Gier-tycha, Jurka…, a jeśli już poprze Polaka, to będzie to oferma, jak np. posłanka z Torunia Ania Sobec-ka, Jasiu Łopuszański, Maniuś Piłka, itp.
  – Nie dopuści na antenę narodowców, ale syjoniści zawsze mają dostęp!
  – Dająca się wyczuć estyma do Żydów – on nigdy nie powie czegoś ujemnego o Żydach (!) Zważ czytel-niku, że sam Pan Jezus wypowiadał się ostro przeciwko Żydom, bo taka jest prawda, a Rydzyk nigdy nie powie o nich złego słowa! Nie daje to do myślenia…?
  – Żyd Bogdan Chazan (prof. ginekologii i położnictwa), morderca wielu polskich dzieci, promowany w tym Radiu jako obrońca życia!!! (diabeł ma dobry ubaw!)
  On powinien do końca żywota pokutować, zadośćuczynić za te zbrodnie i nie pchać się przed kame-ry…Ale to jest typowe dla Żyda: w każdej sytuacji odwróci kota ogonem, wywinie się na czołowe miejsce…, a inny Żyd pomoże mu i przedstawi go, jako wzór do naśladowania!
  – Odwiedza ambasadę Izraela w Polsce! A co to za interesy robi ten duchowny?

  Wiara Rydzyka.

  – Typowa dla Żyda powierzchowność, brak głębi duchowej – w zamian widzimy medialność, nadaktywność: akcje, zjazdy, pielgrzymki, zbiórki na kolejne inwestycje, konferencje, itp., itd. – nieustanny rejwach. Ludzie o płytkiej wierze odnoszą wrażenie, iż oto mamy super księdza i gorącego patriotę!
  – Wróg Jezusa Chrystusa Króla Polski. Walczy z ideą intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski: dopuścił do wywrotowej działalności o. J. Mikruta na tym polu, co spowodowało zamieszanie i rozbicie zwolenników intronizacji. Dyskryminuje ks. Natanka i Rycerzy Chrystusa Króla – podlegają absolutnej cenzurze: bezwzględny zakaz mówienia o nich i pokazywania ich na wizji.
  – Dla niego Bogiem jest raczej Jan Paweł II niż Jezus Chrystus. W tym Radiu więcej mówi się o JPII niż o Jezusie Chrystusie! W taki oto sposób odwodzi Polaków od Boga, wiedzie na manowce wiary.
  – Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II – najnowsze „dzieło” Żydka Rydzyka. Kolejny dowód „nowej wiary” – do czego ten osobnik się nie dotknie, to wyjdzie na wspak!
  Mamy tu dalsze umocnienie kultu JP II – wszystko na dobrej drodze, aby go ubóstwić!
  Architektonicznie to kicz – zaprzeczenie zasadom obowiązującym katolickie budowle sakralne. Tam nie ma ducha katolickiego: na pierwszym miejscu nie jest Bóg!!! Ano, mamy tam: muzeum, wystawy, salę koncertową, tysiące tablic darczyńców, Kaplicę Pamięci bez krzyża (!) aby nie urazić Żydów!!! …a gdzie jest Bóg?! On służy raczej za parawan do przeprowadzenia innych spraw.
  Czyż nie dla kultu Boga ma być kościół?! Przypomnijmy sobie scenę z Ewangelii, kiedy Jezus wy-rzuca handlarzy ze Świątyni Jerozolimskiej. Tak samo by uczynił i w tym kościele.
  – XI/2017 rabin „namaszcza” premier B. Szydło w obecności Rydzyka i ten na to nie reaguje! Mamy tu namaszczenie z Synagogi Szatana i kapłan katolicki na to nie reaguje?! W ogóle, jak można zapraszać rabinów do katolickich świątyń, pozwalać im oddziaływać na katolików!!!

  Portret psychologiczny.

  – Apodyktyczność – z nim nie ma dialogu, jeśli sprawa nie po jego myśli, to uda że nie usłyszał, przeinaczy, wyłączy mikrofon…
  – Gwiazdorstwo: zawsze na czele, zawsze pierwsze i ostatnie słowo.
  – Bezpardonowy w stosunku do osób różniących się poglądami w jakieś sprawie – nawet w niuansach. Żyd nigdy gojowi nie przyzna racji!
  – Umiejętność zdobywania poparcia i popularności – cecha każdego Żyda.
  – Wycieranie gęby frazesami patriotycznymi. W jego patriotycznych tyradach, co drugie słowo jest pa-triotyczne…od tego pustego „patriotyzmu” słuchaczowi robi się mdło…. Ale to tylko słowa, słowa, morze słów…
  – Dobór współpracowników (księży). Żaden inteligentny i na poziomie Polak nie zostanie dopuszczony do tych mediów. Ekipę medialną Rydzyka stanowią miernoty intelektualne, „pobożni” i „cisi”, wg zasady: mierni, ale wierni…, którzy są tłem dla gwiazdora Mośka Rydzyka.
  Osoba przeciętnie inteligentna, bez trudu zauważy miałkość duchową oraz intelektualną tych mediów. Czujemy wstyd za taki katolicyzm!!!

  Przykłady zwodzenia Polaków

  – Destrukcyjne działania, np. podczas wyborów do Sejmu, czy wyborów prezydenckich: nawołuje słu-chaczy, aby każdy głosował tak, jak mu sumienie podpowiada… W ten oto prosty sposób kilka mln katolickich wyborców rozprasza swoje głosy i nie stanowi żadnej siły politycznej, choć liczebnie są większością!
  – Promuje szkodliwą tradycję polityczną – piłsudczyznę, ogłupiającą naród i zakłamując historię Polski. Piłsudski był Litwakiem, lewakiem, apostatą, wspierał masonerię…i taki osobnik dawany za wzór patrioty!
  – Eliminuje inteligentnych Polaków ze swoich mediów, np. prof. Anna Raźny, prof. K. Kozłowski, H. Pająk. Jeśli słuchacz, który dodzwonił się do Radia zacznie mówić mądrze, w duchu polskim, to zaraz zostanie spławiony, a najczęściej rozłączony. Tak zabija się wyższe aspiracje narodu i daje głos pospólstwu.

  „Katolicyzm” mediów biznesmena Rydzyka

  – Na przykładzie gwiazdora felietonu w RM, Stanisława Michalkiewicza, doktrynera liberalizmu. Libera jest grzechem, potępiony w encyklikach przez papieży! Korzystając z anteny RM, pan Stasiu, jak nigdy nic, mąci w głowach katolikom!
  – Milczy o wielkich wypaczeniach w liturgii Mszy Świętej, a to jest sprawą kluczową dla wiary …
  – Milczy o największym wrogu wiary, którym jest kościół szatana, czyli masoneria. Jak katolik może przemienić świat, zdobyć go dla Boga, jeśli nie jest świadom z kim mu przyjdzie zmagać się w życiu społecznym, jakimi metodami posługuje się przeciwnik…Kto go o tym pouczy? A to jest obowiązek księży! Dlatego też katolicy przegrywają na każdym froncie, nie liczą się w życiu politycznym, są popychadłami w rękach swoich wrogów! Żenada!

  Wnioski

  Michnika biła SB, Kuroń był internowany, Wałęsa prześladowany, …Rydzyk szkalowany… W żargonie służb występuje termin legendowanie agenta, tzn. uwiarygadnianie poprzez celowe „prześladowania”. Dano mu spokój, bo wrogowie Polski widzą, że ten biznesmen gra na tę samą nutę…Pewnie, że od czasu do czasu muszą coś zrobić przeciwko niemu, aby Polacy nie zaczęli czegoś podejrzewać…
  Że ktoś jest prześladowany, to jeszcze niewiele mówi! Tym bardziej, że wielu wyróżniających się polskich patriotów i księży zginęło w „wypadkach samochodowych”, „powiesiło się”, „zmarło na zawał serca”, „zatruło się czadem podczas snu”, itp., …a ten „patriota” nawet paluszka nie skaleczył…Nie jest to dziwne?!

  PS
  Orędzie Jezusa Chrystusa 29 III 2017 cz. 2.
  Słowa Pana do Radia Maryja

  (…)

  Jeśli Radio Maryja nie będzie prowadzić oficjalnie krucjaty różańcowej za Ojczyznę potrząsnę nim. Zaczną spadać nań i jego pracowników nieszczęścia aż się opamiętają.
  Diabeł rozpycha się tam coraz bardziej. Coraz więcej zawoalowanych żydowskich interesów a coraz mniej Łaski.
  Diabeł miesza i chce zamiesić zaczyn do przyszłego prześladowania Mojego Prawdziwego Kościoła, Kościoła Chrystusowego. Szatan chce uczynić z niego ważne narzędzie Wielkiej Nierządnicy. Niech się zatem bardzo strzegą.

  Masz synu rację. Taki zakonnik jeśli ma tylko dobre zamiary i chce słuchać Boga a nie może przemóc powinien poprosić o zwolnienie z pracy w Radio, a w zakonie modlić się za nie i swoich współbraci. Tak to wygląda i ty byś tak zrobił.

  Widzisz dziecko; służy ktoś całe życie Bogu a finał może być drogą ku przepaści. Faryzeusze, kapłani, w tym arcykapłan, uczeni w Piśmie też służyli Bogu, a jednak, służąc Mu i przestrzegając uciążliwych przecież przepisów, zabili Boga.
  Radio Maryja uważaj żeby nie zabić Boga. Czy uważasz, że można zabić Boga tylko idąc w świecki liberalizm czy ateizm?
  Czy nie mówię ( o czym już było w innym przekazie. Jak znajdziesz podasz cytat i link) o tych, którzy głoszą w moje imię, a ja im powiem: Nie znam was. I pójdą w ogień przeklęci.
  Na tym zakończ moje dziecko. I wyślij do Radia Maryja ten przekaz.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/oredzie-jezusa-chrystusa-29-iii-2017-cz.html
  PiS jest wredny, ale się ładnie modli...
 • Modlitwa ratunkiem dla Polski
  12.09.2017, Matka Boża:

  Boża ochrona działać będzie tylko tam, gdzie ludzie trwać będą na ufnej modlitwie. Ludzie demona chcą, aby wybuchła wojna w całej Europie i chcą wciągnąć Polskę w pułapkę, aby i tu polała się obficie krew. Cele wyznaczone przez zaborców znacznie wspierają wrogowie wewnętrzni Polski oraz jej zdrajcy. Dwoją się oni i troją, aby zniszczyć to, co dobre jest jeszcze w Polsce. Niedługo nastąpią kolejne wydarzenia nadwyrężające siły i środki wielu osób. Jeżeli wkrótce nie rozpocznie się Wielka Narodowa Modlitwa, dojdzie w Polsce do znacznego rozlewu krwi, a wówczas wielu z was umrze, to będzie wasze ostatnie już oczyszczenie.
  Ważą się losy Mojego Królestwa, w którym wy Polacy jesteście. Jestem waszą Królową, lecz nie chcę jedynie czci okazywanej Mi wyłącznie waszymi słowami, lecz niech słowa wasze będą poparte czynami pełnymi miłości. Żądam opamiętania się polskich biskupów, żądam ich rzeczywistego nawrócenia, nie tylko słownych deklaracji, z których niewiele wynika, lecz czynów i rzeczywistego dobrego działania. Polscy hierarchowie nie chcą zmian, dobrze jest im na wygodnych posadkach. Jeżeli się nie zmienią, jeżeli się prawdziwie nie nawrócą, Bóg zacznie odwoływać ich do wieczności, a tam każdy z nich będzie sprawiedliwie osądzony przez Mojego Boskiego Syna, jako Sprawiedliwego Sędziego.
  www.viviflaminis-deogracias.pl.tl


  26.09.2017, Bóg Ojciec:

  Polacy, wołam do was i proszę o to, aby jak największa wasza liczba złożyła Mi ofiarę z siebie samych do Mojej dyspozycji. Najpierw oczyszczę waszą Polskę, oczyszczę was i zahartuje w bólu i trwodze. Chcę waszego życia według Świętej Ewangelii. Już niedługo pomogę wam pokonać waszych wrogów wewnętrznych, także tych spośród hierarchów. Chcę, abyście jako Naród pomogli swą ofiarą i modlitwą ratować inne narody. Wola Boża musi być przeprowadzona, a Boża Sprawiedliwość musi być zrównoważona. Musicie zacząć przestrzegać całego Bożego Prawa.

  Ustanówcie ze wszech miar sprawiedliwe prawo, także to, które chroni życie od jego poczęcia, przez narodziny po naturalną śmierć. Żądam wycofania morderczych szczepień, które skierowane są przeciwko waszemu zdrowiu i życiu. Zorganizujcie ruch narodowy, który wymoże na rządzących odpowiednio dobre zmiany, także pod tym względem. Zaprzestańcie jako Naród obrażania Boga przez przyjmowanie świętokradzkie Komunii Świętej i zaprzestańcie udzielania Jej na stojąco i do ręki. Zlikwidujcie funkcję świeckich szafarzy, bo to obraża Trójcę Świętą. Możecie w to miejsce wprowadzić stałych diakonów, oni znacznie ułatwią funkcjonowanie w Kościele Świętym, a są według Woli Bożej.

  Bądźcie miłosierni i wiele innym pomagajcie, lecz przy tym bądźcie roztropni i nie wpuszczajcie do Polski młodych islamistów. Oni oddali bez reszty duszę diabłu, ci zaszczepieni są już znamieniem bestii i są kontrolowani przez masonerię i iluminatów. Dostali zadanie od swoich przywódców, niszczenia na wszelkie sposoby białej rasy.

  Niebawem cały świat będzie oczyszczony wielkim oczyszczeniem. Użyję do tego sił, które stworzyłem. Część Ziemi, jako planety będzie zmiażdżona, z minuty na minutę umierać będą miliardy ludzi. Zostaną jedynie nieliczni i z ich pomocą, z pomocą tych spośród wiernych Mi zostaną ci, by zacząć nowe życie takie, według Bożego Prawa.

  www.viviflaminis-deogracias.pl.tl  26.09.2017, Bóg Ojciec:

  Żyjący bez Boga mdleć i umierać będą ze strachu i wydarzeń, które nastąpią. Ci co byli przygotowani, modlić się będą i pokutować, by pomóc uratować choć nielicznych. Niebawem nastąpią ważne wydarzenia w Polsce, które przyniosą nie za wiele zniszczeń, lecz sprawią one, że umrze pewna ilość osób. Oczyszczę was i sprawię, że na skutek tych wydarzeń nawrócicie się i będziecie wówczas według Serca Bożego. Królowa Nieba i Ziemi oraz Polski Królowa, wkroczy i pokona demona na polskiej ziemi. Jak wszystko się zakończy, odbudujcie zniszczenia, ale nade wszystko już teraz uporządkujcie swe serca i sumienia, by bez przeszkód realizować Wolę Bożą.
  W tym czasie niech ujawni się król i niech to on rządzi Polską w Moim Imieniu. Niech zostaną ustalone prawa oparte na Prawie Bożym, na Dekalogu. Już teraz od was Polaków zależy, ilu się was zostanie. Już teraz podejmijcie decyzję o nawróceniu, dopóki nie będzie za późno. Niebawem Rzym legnie w gruzach, w tym także Watykan. Zaczną się liczne wydarzenia konfliktowe i zbrojne. Muzułmanie z dopustu Bożego zniszczą świątynie, w których były największe profanacje Najświętszego Sakramentu. Takie zniszczenia będą w całej Europie.

  www.viviflaminis-deogracias.pl.tl
  Kościół Polski wkroczył na drogę konfliktu z papieżem?
 • Żydek Rydzyk
  Żydek Rydzyk

  Spostrzeżenia ogólne.

  – Nazwisko typowo żydowskie (śmieszne i głupawe – patrz broszura „Jak rozpoznać Żyda?”). L. Bubel przeglądając archiwa natknął się na sporą liczbę Żydów noszących nazwisko Rydzyk.
  – „Złotoustość”, czyli łatwość wypowiedzi – typowa dla Żyda. Potrafi płynnie mówić o rzeczach błahych godzinami, i to interesująco! Zagada każdego, nie dopuści do swobodnej wypowiedzi, on zawsze ma rację i zawsze jest pierwszy.
  – Żyłka do biznesu. On jest większym biznesmenem niż księdzem (sic!).
  – Otaczanie się „swoimi”. W „Naszym Dzienniku”, w TV Trwam, Radiu Maryja pierwsze skrzypce grają Żydzi.
  – Autoreklama – no tu jest niedościgniony! Arcyżydowska cecha charakteru.

  Fakty kłujące w oczy!

  – „Nasz Dziennik” w rękach nie-Polaków (Ukraińcy i Żydzi).
  – Ocena wydarzeń i ton wiadomości podawanych przez media Rydzyka tak samo zakłamany i fałszywy jak mediów głównego nurtu? Gdzie tu jest wierność zasadom wiary! Gdzie tu jest służba prawdzie i interesom narodu polskiego?!
  – „Gwiazdy” mikrofonu RM, w przytłaczającej większości to Żydzi (St. Michalkiewicz, P. Jaroszyński, J.R. Nowak, J. Szaniawski, K. Czuba, Szyszko, A. Macierewicz, R. Ziemkiewicz, ks. P. Bortkiewicz i inni).
  – „Patriotyzm”, ale naiwny, dziecinny, taki aby Polakom nic nie wyszło.
  – Politycznie zawsze wspierał Żydów: Wałęsę, Gronkiewicz –Walc, Kaczyńskich, Giertycha, a jeśli wspiera Polaków, to ofermy i miernoty, jak np. posłanka z Torunia Anna Sobecka.
  – Nie dopuści na antenę narodowców, ale syjoniści zawsze mają dostęp!

  Wiara Rydzyka.

  – Typowa dla Żyda powierzchowność, brak głębi – w zamian mamy medialność, nadaktywność, akcje, zjazdy, pielgrzymki, zbiórki , itp., itd.
  – Wróg Jezusa Chrystusa Króla Polski, walczy z ideą intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Do-puścił do wywrotowej działalności o. J. Mikruta na tym polu, co spowodowało zamieszanie i rozbicie zwolenników intronizacji. Dyskryminuje ks. Natanka i Rycerzy Chrystusa Króla – absolutna cenzura!
  – Apodyktyczność – z nim nie ma dialogu, zawsze postawi na swoim.

  Portret psychologiczny.

  – Gwiazdorstwo, zawsze na czele, zawsze pierwsze i ostatnie słowo.
  – Bezwzględny w stosunku do osób o innych poglądach – nawet jeśli chodzi o niuanse w danym temacie (Żyd nigdy nie przyzna słuszności gojowi!).
  – Umiejętność zdobywania poparcia i popularności – typowa cecha każdego Żyda.
  – Wycieranie gęby frazesami patriotycznymi – co drugie słowo patriotyczne…ale co z tego, skoro nie idą za tym czyny? Nie dopuści do mądrego zorganizowania się, do wyłonienia elity?! To wszystko jest biciem piany i odgrywaniem roli polskiego patrioty!
  – Dobór współpracowników (księży): żaden inteligentny i na poziomie goj nie zagrzeje miejsca na dłu-żej! Ekipę stanowią miernoty intelektualne, „pobożni” i „cisi” , wg zasady: mierni ale wierni..  Wnioski końcowe

  Michnika biła SB, Kuroń był interenowany, Wałęsa prześladowany, a…. TV „Trwam” miała problemy z multipleksem. Brak związków kapitałowych na papierze? To jeszcze nic nie znaczy. Jest instytuacja tzw. słupa. Nie trzeba mieć na czole wytatuowane AGENT. Działa jak agent, mówi jak agent, chodzi jak agent – to JEST agent.
  PIs a Katolicy
 • Żydzi dzisiaj
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/niedziela-16-x-wieczorem-nie-udao-mi.html


  przekaz z: Niedziela (16 X wieczorem)
  (…)

  I przecież wiesz i nie musisz tego otrzymywać bezpośrednio ode mnie, że tak zwana filozofia gender w swoim rdzeniu chce i to szatańskie zboczenie uczynić normą.
  Tak, to my stanowimy prawo, mówią. Dzisiaj karzemy maluczkich za to zboczenie i to nad miarę. A jutro będzie normą. Potem gdy zechcemy znów zakazane. Ale to przecież nie z myślą o dobru dzieci, czy ludzi, ale by realizować swe szatańskie plany.
  Co nie znaczy, że zło nie jest złem. Zło uwiarygadnia się karząc maluczkich. Sami to zło, gdy mają ochotę, uprawiają. Przodują w tym Izraelici chcąc tym deprawować przede wszystkim dzieci nie swojej krwi.
  Zważ, że w takie dziecko może wejść szatan. Nie musi się to objawiać demonicznymi manifestacjami.
  Oni wiedzą o tym, satanistyczni przedstawiciele narodu wybranego i robią to też aby służyć swemu Panu.
  To jest wielka radość dla szatana, aby poprzez dorosłego mógł wejść w dziecko, gdy ten je kazi.
  Jak widzisz szatan wykorzystuje naród wybrany na wszystkich polach. Co tylko uznaje za potrzebne nie omieszka działać przez nich. Tak, niektórzy są sprawiedliwi, lecz niewielu, a Ci nadto nie mają mnie.
  Księża, zwłaszcza biskupi pochodzący z niego, zwłaszcza gdy nawróceni w niejasnych okolicznościach, lub będąc po prostu wilkami w owczej skórze, często są satanistami.

  To znaczy, że nie wierzą w ciebie Panie?

  - Ci, którzy są satanistami popełniają grzech przeciwko Duchowi Świętemu.
  To oni wprowadzają zamęt w Kościele. To są wilki w owczej skórze. Oni nie kochają Jezusa, ale często pragną dzieci gojów. Pragną cieleśnie. Sataniści często mordują także i dzieci.
  Co można na to poradzić Panie?
  Pokuta, pokuta, pokuta, jak mówi do was moja Matka.
  Walka na pięści nic nie da.
  Żydzi rządzą światem. Nie uda się gdy paru świeckich zacznie żądać badań genetycznych i innych sprawdzeń. Nie przemogą w ten sposób. Nie zabraniam walki, ale to ja muszę iść przed wojskiem i być pochodnią rozświetlającą, dodającą ducha i wskazującą.
  To co Ci powiedziałem gdy omawiałem kwestię wezwania : „Uratuj Polskę od żydów” ma zastosowanie i do tego.
  Ilu Żydów jest dziś w Polsce? Ukryte życie polskiej diaspory
 • Warszawie grozi straszna kara!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/8-v-2017-cz-2-jesli-nie-bedzie.html

  8 V 2017 cz. 2 Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.

  Pisz synu.
  - Plony w tym roku będą mniejsze. Będą kolejne powodzie lokalne, podtopienia, przymrozki, susze. To jednak nie wszystko.
  Dałem wam czas do października, gdy idzie o ocalenie Warszawy. (podasz adres)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusachrystusa-10-iii-2017-aby.html


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusa-chrystusa-7-iii-2017.html

  Jeśli nie będzie (choć) tej procesji pokutnej, wyrok zapadnie. Tak się stanie. Amen.
  Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.
  Niewypowiedziana wojna hybrydowa Zachodu z III RP
 • Warszawie grozi unicestwienie
  10.03.2017

  Aby uratować Warszawę potrzebne są modlitwy i ekspiacje. Za grzechy tego miasta, za grzechy wszystkich w tym księży i biskupów, w tym zwłaszcza wynagradzanie za satanizm jaki jest w tym mieście. Satanizm praktykowany także przez pasterzy.

  Dopóki jednak tego nie będzie wyrok na Warszawę będzie zapadał. Wstrzymać go jednak mogą, nie całkiem odwrócić, opóźnić, publiczne modlitwy świeckich przepraszających za satanizm praktykowany w Warszawie, w tym przez pasterzy i kapłanów.
  To mniej trudne, ale też trudne.
  Spodziewajcie się znacznych problemów i utrudnień wobec zorganizowania takiej procesji pokutnej.
  Jednak nie lękajcie się. Ja jestem z wami.
  To co jest ukryte musi stać się jawne.
  Jeśliby choć jedna taka procesja odbyła się do jesieni, do października włącznie to wyrok na Warszawę będzie odłożony w czasie. Będzie więcej czasu na pokutę, nawrócenie i uratowanie się sprawiedliwych.
  Nie bójcie się na manifestacji transparentów typu: „Stop satanizmowi w Kościele”, „Stop satanizmowi w kościele warszawskim”.
  Jednakże ci, którzy będą je nieśli niech sami będą o tym przekonani. Nie można tego robić „dla efektu”, dla zabawy tym bardziej.
  Ci którzy wezmą udział w takiej manifestacji winni być czyści, niech nie żyją w stałym grzechu ciężkim, bo mogą doznać skutków rozwścieczenia szatana.
  Niedługo będzie chciał działać jawnie, ale wie, że jeszcze nie może. Toteż go to rozwścieczy.
  Przed procesją (manifestacją) należy się modlić we własnym zakresie i najlepiej uczestniczyć we mszy i przyjąć Komunię Świętą.
  Nazywam to procesją bo ma mieć charakter procesji. Niemniej będzie prowadzona przez świeckich. Wypełniona pieśniami pokutnymi, różańcem jako egzorcyzmem, bez okrzyków i haseł. Intencja podana publicznie. Hasła mogą być jedynie na transparentach. Bez nazwiska, czy godności żadnego pasterza czy księdza.
  Pamiętajcie o wizerunku Matki Bożej Ostrobramskiej, patronki na Czasy Ostatnie.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/8-v-2017-cz-2-jesli-nie-bedzie.html

  8 V 2017 cz. 2 Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.

  Pisz synu.
  - Plony w tym roku będą mniejsze. Będą kolejne powodzie lokalne, podtopienia, przymrozki, susze. To jednak nie wszystko.
  Dałem wam czas do października, gdy idzie o ocalenie Warszawy. (podasz adres)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusachrystusa-10-iii-2017-aby.html

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusa-chrystusa-7-iii-2017.html

  Jeśli nie będzie (choć) tej procesji pokutnej, wyrok zapadnie. Tak się stanie. Amen.
  Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.
  Brać blogerska a wojna z ludzkością
 • Wybitny polski wynalazek wart kilka Noblów (!!!) dotyczący utylizacji odpadów promieniotwórczych.
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/08/13-vii-2017-cz-1.html

  czytaj końcowe komentarze pod linkiem


  (…)

  Każdy chyba słyszał o problemach z utylizacją promieniotwórczych odpadów z elektrowni atomowych. A to tworzy się dla nich specjalne sarkofagi i gdzieś zatapia, bądź ukrywa się głęboko w ziemi. A to mówi się, że jest to bezpieczne choć równocześnie, że nie jest bezpieczne bo może dojść do rozszczelnienia „opakowania” tych napromieniowanych zużytych prętów czy innych materiałów, bądź awarii w wyniku ruchów tektonicznych, lub wreszcie trzęsienia Ziemi. Zapewnia się równocześnie, tak, że miejsca są starannie wybierane z dala od możliwych trzęsień ziemi, jednak zawsze istnieje teoretyczna możliwość.. itd. Wreszcie słyszy się o wystrzeliwaniu w kosmos takich odpadów.

  W każdym razie o problemie z promieniotwórczymi materiałami słyszy się nie od dziś i o tym że problem narasta. I nie ma na to dobrego rozwiązania.

  Zatem oczywiste jest, że gdyby ktoś wpadł na pomysł jak to rozwiązać i do tego w sposób także tani byłby to pomysł, lub wynalazek prawdziwie wielki i cenny.

  Nic jednak nie słyszymy o takim wynalazku. Skoro nie słyszymy o nim, a nadal o problemach z odpadami to wydaje się oczywiste, że rozwiązania problemu nie ma. I takiego wynalazku nigdy nie było. Czy aby na pewno?

  Niniejsze wspomnienie jest moją osobistą relacją, nie jest z drugiej ręki. Nigdzie też publicznie później o tym nie słyszałem, także nie znalazło się to w Internecie co próbowałem ustalić.
  Zatem, jak się wydaje, jest to pierwsza publiczna relacja o tej sprawie.

  W roku 2000. (jak pamiętam, że to był ten rok) jechałem pociągiem osobowym z Wrocławia do Opola. Pociąg wtedy jechał godzinę czterdzieści minut. W przedziale byłem z mężczyzną koło czterdziestki o młodzieńczej jednakże aparycji.
  Zaczęliśmy rozmawiać. To już ostatki były takie czasy gdy w pociągach toczyły się nocne Polaków rozmo-wy. Nawet do tego nawiązaliśmy żartobliwie, jak pamiętam, bo trasa była oczywiście stosunkowo krótka. Jednak taki miała charakter biorąc też pod uwagę zażyłość jaka była w tej rozmowie. W każdym razie za-częliśmy rozmawiać i zeszło na tematy polityczne, społeczne, tematykę polską. Facet okazał się naukowcem z tytułem doktora pracującym na uczelni. Ponieważ miałem wtedy pewną wiedzę na ważne tematy nie tylko z oczytania, ale i z realnych kontaktów jeszcze w czasie studiów po godzinie może rozmowy podzielił się pewną, wyjątkową rzeczą.

  Zaczął od innego wynalazku związanego ze swoją sytuacją jak sam bowiem żartobliwie to przedstawił miał dużo dzieci, nie pamiętam dokładnie, ale była to przynamniej czwórka, albo i piątka czy szóstka. Przez lata rodzina używała pralki dobrej marki, i jak ocenił dobrego sprzętu, która jednak ze względu na dużą ilość prania po postu się zużyła. I trzeba było kupić nową pralkę. Natrafił jednak na jakiś koreański bodaj wynalazek, który działał na innej zasadzie. Nie pamiętam jak to zostało dokładnie nazwane: pralka bąbelkowa? W każdym razie woda z dodatkowym tlenem chyba wybijała brud z ubrań. Używać można było o wiele mniejszą ilość proszku lub nawet prawie w ogóle, czy w ogóle przy mało zabrudzonych praniach. I prała dokładniej. Zdaje się też mniej niszczyła rzeczy.
  I wtedy nawiązał do wspomnianego tytułowego wynalazku.

  Stworzyło go trzech naukowców polskich. Było to w latach osiemdziesiątych.
  Wynalazek miał być zaskakujący w swojej prostocie jak wszystkie wielkie wynalazki. Jednakże nie tak aby można było skopiować kierując się własnym dociekaniem czy nawet może mając go w rękach. W każdym razie był to rodzaj był niewielkiego urządzenia jakby piecyka, który dokonywał takiego rozkładu, rozpadu tych napromieniowanych materiałów, że to co z tego zostawało było zupełnie nieszkodliwe, do tego stopnia że można było tym posypać pole celem użyźnienia.
  Wynalazek zatem jak zauważył mój rozmówca wart Nobla, ale przecież Nobel to za mało, wart kilka No-blów.
  O wynalazku szybko dowiedziało się GRU czyli rosyjski wywiad wojskowy. O tym czym jest dokładniej GRU można doczytać w różnych źródłach i u znanego autora piszącego na jego temat, biorąc jednakże poprawkę dotyczącą samego autora.
  W każdym razie nasi naukowcy z powodu tego wynalazku zamiast laurów znaleźli się w niebezpieczeń-stwie. Groziła im śmierć. Nie wiem czy też nie pamiętam czy groziła im niezależnie od tego czy podarowali by ów wynalazek razem z planami grzecznie niczego nie żądając w zamian GRU, czy też mimo to. Czy też nie chcieli go oddać i dlatego. W każdym razie groziła im śmierć.
  Co zrobili? Zniszczyli sam wynalazek. Został jednakże plan. Marnować wynalazek? Jednakże gdyby znisz-czyli i plan to myślę też zostaliby zabici przez GRU. Sprytnym sposobem uratowali plan, ale i swoją skórę. Otóż podzielili plan na trzy części. Każdy z nich na pamięć nauczył się jednej części. Żaden nie znał na pamięć pozostałych dwóch części. Wynalazek, jego plan mógł być tylko odtworzony przez tych trzech naukowców. Gdyby jednego z nich zabrakło plan ginie.

  W ten sposób dotrwali do lat 90-tych. I cóż? Wydawałoby się, że pojadą na Zachód lub uruchomią go w Polsce. Jeśli chodzi o Polskę to nie wiem czego nie mogli go uruchomić. Łatwo się domyśleć temu który interesował się bardziej, czy śledził to choćby co działo się w latach 90- 95. Czy przede wszystkim GRU wtedy, zapewne tak.
  Panowie jednak udali się na zachód sprzedać swój patent po to aby ludzkość mogła rozwiązać swój nie-zmiernie ważny problem. Chcieli to zrobić we Francji ( nie wiem czy tylko we Francji, ale ten kraj konkretnie był wymieniony). Jednakże Francuzi wiedzieli iż są przyciśnięci do muru i zaproponowali im śmieszne pieniądze jak za tego typu rzecz wiedząc, że nie mogą go sprzedać gdzie indziej, czy swobodnie.
  Na to jeden z polskich naukowców (być może jeden tylko pojechał z nimi rozmawiać) powiedział, że oni nie są żebrakami, dziadami i skoro tak to nikt nie będzie miał tego wynalazku.
  No i tak zostało. Jak widzimy dzisiaj nic nie wiemy o takim wynalazku. Nie wiem ile Ci naukowcy mieli lat ( albo też tego nie pamiętam, ale chyba nie było to podawane). Czy ten wynalazek dalej jest aktualny to znaczy czy wszyscy żyją? Wystarczy aby jeden z nich zmarł z przyczyn naturalnych – wynalazek już przepadł.
  Oto jak GRU zablokowało wybitny polski wynalazek.

  Piszę to w kontekście Smoleńska. Wspomnienie to napisałem na życzenie (polecenie Pana Jezusa zawarte w Orędziu).
  Odbudujmy polski przemysł samochodowy!