Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Janisław

 • Niebo o świeckich szafarzach Komunii Św.
  ze strony: żywy płomień wita serdecznie


  Duch Święty:
  Zakończcie działalność świeckich szafarzy, oni bardzo znieważają Najświętszy Sakrament. Pragnę, abyście dopuścili tych ludzi do święceń wieczystego diakonatu. Dopiero ta minimalna konsekracja rąk umożliwi fakt błogosławienia tym ludziom. Uprzedzam was, każdy biskup odpowie na Sądzie Bożym za to nadużycie i wcielanie tego, co niszczy Kościół, a także działa destrukcyjnie na duszę świeckiego szafarza. 743/2017

  Bóg Ojciec:
  Już od pewnego czasu zmusili bardzo wielu wiernych do przyjmowania Komunii Świętej niegodnie, na stojąco, do ręki, a często z przeklętych rąk świeckich szafarzy. Wzywam was o kochani po raz kolejny do modlitw i ofiar oraz postów w intencji waszych biskupów, oni tak bardzo tego potrzebują. 839/2018

  Jezus Chrystus:
  Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo. 842/2019

  Bóg Ojciec: Pragnę, aby znaleźli się ludzie, którzy pomogą nawrócić się świeckim szafarzom Komunii Świętej, by zaprzestali swojego przeklętego przeze Mnie działa-nia. Osoby te ściągają na siebie, rodzinę i parafię Boże przekleństwo. Do nawró-cenia ich potrzeba postów i modlitw około 1000 ludzi na osobę. Jest już wielu szafarzy świeckich, którzy się potępili na wieki przez posługę nie dla nich przeznaczoną.
  Dlaczego się potępili? Posługując w ten sposób, zamiast Bożego Błogosławień-stwa, otrzymywali Boże Przekleństwo. Potępili się, bo otrzymując Boże Przekleń-stwo popadali w inne, ciężkie grzechy. 843/2019

  Jezus Chrystus:
  Za wszelką cenę unikaj świeckich szafarzy Komunii Świętej, zwłaszcza ich posługi, by nie obciążać swojego serca Bożym przekleństwem. 849/2019
  Szafarze świeccy – przekleństwo rzucone Polsce i światu.
 • Prawdziwe oblicze Brauna
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html

  (...)


  - Dlaczego, Panie Jezu, tylko jeden publicznie mówi o Smoleńsku?
  - Cały czas nie mówi, dziecko. Ty cały czas mówisz. Są na ten temat Moje Słowa i Twoje własne uwagi poza przekazem. G. Braun nie proponuje tu nic konkretnego jak jest przez Ciebie przekazana Moja Wola utworzenia Stowarzyszenia i Centrum Smoleńskiego.

  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą), ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - A czy profesor Dakowski jest człowiekiem, któremu można ufać?
  - Nie dziecko, nie można. To, że ktoś mówi prawdę w jakiejś sytuacji, czy na jakiś temat, a nawet na wiele tematów, nie znaczy jeszcze, że można mu ufać.
  - Dlatego też, Panie, chciałeś, proponowałeś by niezależni ludzie wygłaszali pogadanki o inscenizacji smoleńskiej?
  - Po części dlatego lecz nie tylko.
  - A czy ten człowiek, Panie Jezu, który chciał kandydować na prezydenta lecz wycofał się, nie zebrał podpisów i miał I część nazwiska „Korab” byłby odpowiedni jak mi odpowiadał?
  - Jezus nie wybiera kandydata na prezydenta, ale tak, to jest człowiek, któremu można zaufać. Jest niepozorny, ale byłby skuteczny. Jest czysty.
  - Wiem, Panie Jezu, że bez Intronizacji to wszystko nie ma znaczenia.
  - Tak dziecko. Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity. I to tak jak Kennedy.
  - Nie będzie, Panie Jezu Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk.
  - Nie będzie, dziecko.
  Chciało by się mieć na kogo głosować!!!
 • Każdy polityk musi okazać swoje drzewo genealogiczne!!!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html  22 - 27 V 2019

  (…)

  - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  - Będą dziecko.
  - Niestety, Panie Jezu?
  - Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  - Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu.
  - Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  - Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  - Można tak rzec moje dziecko.
  - Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  - Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  - No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  - Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  - Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.
  Chciało by się mieć na kogo głosować!!!
 • Prawdziwe oblicze Macierewicza
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-smolensk.html

  przepełniło „czarę goryczy” jaką wylałeś na tego lubieżnika, wzorem wielu satanistycznych Żydów realizującego podsuwane przez szatana lubieżności na swojej płci, zwłaszcza młodzieńczej.

  Tfu! Tak synu, to prawda. To jest ohydą zawsze w oczach Boga. Pamiętaj o tym. Przez to można być potępionym, a ściślej samemu się potępić, gdy w tej chwili śmierci nie okaże z tego powodu skruchy. A o to jest trudno.

  Brak ojca sprzyja homoseksualizmowi, lub niewłaściwe z nim stosunki. A Żydzi stracili Ojca, dostali zaś za ojca Lucyfera. I jak sami sataniści mówią: związek mężczyzn to nasz ślub, ślub szatana.

  Lepiej byłoby pozbawić się męskości niż w ten sposób grzeszyć. Wtedy wprawdzie nie miałoby się zasługi walki o czystość, lecz nie byłoby się potępionym.

  - Myślałem, Panie, że za inicjatywą zamachu będą stały „nieokreślone” masońskie siły, illuminati, a nie mściwy Antoni.

  - :) A jednak dziecko. Zawsze w grę wchodzą urażone ludzkie ambicje. Zaś Żydzi są i byli szczególnie mściwi. Czyż ta mściwość nie wyraziła się najpełniej we mnie?

  Podobnie mściwy jest Putin też pragnący tej samej płci i to nie młodzieńczej jak Macierewicz, ale chłopięcej wprost. Oto mężowie stanu!

  - A Jarosław Kaczyński. Też Panie, powiedziałeś, że jest rosyjskim agentem- FSB.

  - Nie, dziecko, on w tej sprawie nie wykonywał żadnych działań. W Twojej sprawie. Za Smoleńskiem stoi, jak mówiłem GRU, Ty zaś „nadepnąłeś na odcisk” człowiekowi tej satanistycznej organizacji.

  - Ale ty Panie mnie uratujesz?

  - Obiecałem Ci to i to bez względu jaki będziesz i co będziesz robił. Ale gdy jesteś na mojej drodze jest to szczególnie pewne. Gdy przyjdzie czas powiem Ci co robić.

  - Czyli słucha on rozkazów rezydenta GRU w Polsce?

  - Oczywiście moje dziecko.

  Pytaj jeszcze dziecko.

  - O cóż Panie?

  - Wiem, dziecko, że już te sprawy, agentura, jak teraz pomyślałeś „nieco bokiem wychodzi”, ale taka jest Twoja rzeczywistość. Ja sam nie uczyniłem jej inną, a utwierdziłem ją podając Ci moje orędzie.

  - Panie ten człowiek od dawna nie wzbudzał mego szacunku.

  - Kiedyś jednak wzbudzał. Nie bądź zbyt dumny moje dziecko. Jest w strukturach „oficjalnej władzy” od początku „przemian” a przecież jeszcze wcześniej. Nie jest dla Ciebie „niegodnym” przeciwnikiem.

  Skoro już tu Twa myśl biegnie to dopowiem iż rezydent GRU w Polsce nie macza w tym palców.

  Nie szanuje przecież zbyt ministra Macierewicza. Nie będzie też jednak mu przeszkadzał.

  - Czyli kimś kto chce mnie zabić jest oficjalny gorący katolik.

  - Ironia losu, moje dziecko, jak mówicie?

  Właśnie fałszywi, gorący katolicy będą was biczować i wydawać w synagogach. On jako mason zaś przyjmuje Komunię świętokradczo.

  Zapisz dziecko

  - Cóż zapisać Panie?

  - Nie przywiązuj jednak do tego wagi. Kim jest i jaki jest. Zdradzam to, i potwierdzam też kim jest.

  Chciałem abyś wiedział, że nie nieznane, nieokreślone siły na ciebie uderzą tylko konkretny człowiek. Zawsze jest to konkretny człowiek. Tak jak król bogaczy Rotszyld, który zgromadził wielka część majątku świata.
  Upadek Ikara, albo rozklejone skrzydła Macierewicza
 • Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.
  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.


  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  - Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html
  [447] AMBASADOR IZRAELA o MIENIU BEZSPADKOWYM [Cz.3]
 • Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.
  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.


  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  - Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html
  Tajemnice władzy Putina
 • Co mają robić Polacy?
  Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.


  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  - Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html
  Rosja rozpoczyna wojnę z Polską o prawdę historyczną
 • Jedyny ratunek dla Polski
  Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.


  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  - Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html
  Quo vadis Vox populi (26), Wojna o nasze dusze
 • Kryteria polskości
  Nie każdy, kto mieszka w Polsce, mówi czysto po polsku, i nosi polskie nazwisko – jest Polakiem! Co więcej, nawet nie każdy, kto ma rodziców Polaków…
  Świadomość narodowa jest wyższym poziomem egzystencji człowieczej – nie otrzymuje się jej z tytułu urodzenia, czy zamieszkania, ale trzeba ją zdobyć! – dojść do niej własnym wysiłkiem.
  Urodzenie się w rodzinie polskiej, jest z woli Bożej, zaledwie powołaniem, by stać się Polakiem.
  Polakiem jest tylko ten, kto spełnia kryteria polskości, a są one następujące:
  1. Etnika polska – zrodzenie z rodziców Polaków.
  Rasizm odrzucamy, ale historia uczy nas, iż Żydzi, Ukraińcy, Niemcy…, są podstępni i przebiegli – podszywają się pod Polaków, aby nas opanować od wewnątrz, stąd też owo kryterium musimy stosować rygorystycznie! W przeciwnym wypadku mogłyby wytworzyć się elity polskojęzyczne, a Polacy, byliby dyskryminowani we własnym państwie!
  2. Wiara katolicka – serce polskości. To światło, spoiwo i moc nasza!
  Mamy na myśli katolicyzm prawowierny, przedsoborowy, wierny Tradycji. Katolicyzm, to najsilniejszy element, który kreuje i spaja ludzi polskiego pochodzenia. Życie udowodniło, że tylko tam, gdzie Polacy zachowują wiarę – tam zachowują polskość. Polskość może się rozwinąć tylko na bazie katolicyzmu!
  Nic tak nie spaja narodu, nie zapewnia zdrowego wychowania młodego pokolenia oraz przetrwania narodu, jak religia. Wiara jest formą samokontroli i punktem odniesienia dla systemu wartości.
  3. Duch polskości – uosobiony w kulturze polskiej. To system wartości, tradycje, dążenia, ideały, charakter osobowy.
  – Polak, to osoba świadoma swej przynależności do polskiej wspólnoty narodowej, utożsamiająca się z narodem polskim przez poglądy, postawy i czyny – ¬¬ świadczące o wspieraniu wiary katolickiej, kultury polskiej i realizacji polskich interesów narodowych.
  Kultura polska ma charakter szlachetny, dlatego też polskość podobna jest do świętości w religii katolickiej, tzn. w polskości należy wzrastać, stawać się człowiekiem coraz bardziej szlachetnym.
  – Polak, to ten, kto zna wyznaczoną Narodowi Polskiemu przez Opatrzność misję dziejową i świadomie działa dla jej urzeczywistnienia.
  Misją dziejową Polski jest stworzenie nowego systemu polityczno-gospodarczego w oparciu o Prawo Boże oraz przewodzenie Słowianom.
  Te wymogi są tym wyższe, im wyższą pozycję zajmuje dana osoba w hierarchii społecznej. Od ludzi wykształconych (szerokie elity) wymaga się aktywności na tych polach. Bierność albo postawa obronna jest oznaką wypierania się polskości!
  W skrócie można powiedzieć:
  Polskość definiuje metryka i duch polskości.
  Kto powyższych kryteriów nie spełnia, jest obywatelem II kategorii, pozbawionym praw politycznych. Pol-ak/ka, która za współmałżonka ma Żyda, przechodzi do obywateli II kategorii, z zakazem zajmowania jakichkolwiek stanowisk kierowniczych, a członkowie takiej rodziny mają zakaz dostępu do żywotnych sfer egzystencji narodu (uniwersytety, seminaria duchowne, bankowość, media, wojsko, policja, itp.)!
  Masoni (członkowie Kościoła Szatana – dla nich lojalność względem loży ważniejsza jest od lojalności wobec państwa w którym żyją) i szabesgoje (osoby wysługujące się Żydom) są renegatami, i w pierwszej kolejności wykluczonymi z polskiej wspólnoty narodowej.
  Przynależność do Narodu nakłada na mnie obowiązki, aby w dalszej kolejności korzystać z praw mi przysługujących! Jednak najpierw muszę dać, aby żądać!
  Z łona narodu polskiego wykluczeni są również ci wszyscy, którzy walczą z katolicyzmem (np. poprzez szerzenie demoralizacji, wprowadzanie antykultury), upowszechniają wrogie polskości idee (jak np. socjalizm, liberalizm, globalizm) lub pomagają wrogom narodu polskiego.
  Kto może być Polakiem?
 • A jeśli wybory są na niby?
  A jeśli cała scena polityczna jest teatrem dla naiwnych, to co wtedy?
  Ci co biorą w tym udział działają na szkodę swojego narodu, nieprawdaż?

  A na dodatek, jeśli politycy, których znamy są obcoplemieńcami? To co wtedy? Chę? Głosujesz na nich - to popierasz swoich wrogów!

  Czy jako wyborca stawiasz elementarne wymaganie (poziom przedszkola politycznego), aby każdy polityk przedstawił udokumentowane (metryki) polskie pochodzenie?! Jeśli tego nie wymagasz, to jesteś naiwnym głupcem!
  Kto może być Polakiem?
 • Ratunkiem dla nas Polaków tylko Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/12/17-xii-2018-synagoga-szatana-czy.html

  17 XII 2018 Synagoga szatana

  (…)

  - Widziałeś teraz na peronie przedstawiciela synagogi szatana, który dodatkowo założył jarmułkę. Pętla się zacieśnia. Rządzić będą wami Żydzi i to nie przede wszystkim ci, którzy choćby urodzili się w Polsce lecz przyjezdni tak jak ten.
  - Dlaczego on, Panie Jezu, nie poszedł do pierwszej klasy tylko do drugiej.
  - Może chce mieć większy kontakt z ludźmi mój synu.

  - Co, Panie, zrobić aby nie rządzili nami żydzi.
  - Nie chcecie Mnie za Pana i Króla to będą wami rządzili przedstawiciele Synagogi Szatana.
  Panie Jezu, ale w Warszawie dużo żydów siedzi i będzie zwłaszcza. I bombę rzucą na Warszawę i zginie tylu żydów?
  - Dziecko, podobnie jak w WTC będą wiedzieć o tym. Poza nielicznymi nie będą w tym czasie w Warszawie.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html

  (…)

  - Czeka was ucisk gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie. Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  - Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  - Nawet mniej dziecko!

  Ważne jest serce, które Mi Polacy okażą na błoniach krakowskich, ci co przyjdą.
  Ty masz blisko:)
  - Tak Panie Jezu.
  - Przyjdziesz z biało – czerwoną flagą.
  - Tak Panie Jezu.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/12/12-15-xii-2019-abp-marek-jedraszewski.html

  12 - 15 XII 2019
  (…)

  Wolna Elekcja złagodziła wasz los (miała miejsce 24.11.2019 na Błoniach Krakowskich), czego byście nie zrobili lub co zaniechali.
  Jak jednak mówiłem jeśli nie będzie Intronizacji w pełnym tego słowa znaczeniu grozi wam zagłada.
  Im później będzie tym bardziej Polska ucierpi i więcej Polaków zginie.
  MOCNY GŁOS FORUM ŻYDÓW POLSKICH W SPRAWIE USTAWY 447
 • Monstrualne kławstwa o kosmosie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/11/20-xi-2018-dlaczego-swiato-w-sprawie.html

  20 XI 2018
  (…)
  Wszystko co dobre daję człowiekowi. Także i samoloty. Można rzec, że to jest szczególne dobro, które pozwala bardzo szybko się przemieszczać. Dlatego też chciałem i chcę abyś Ty od kiedy jesteś na mojej drodze dużo latał. ( W tym roku trzeci raz:) A może jeszcze gdzieś polecisz (w tym roku). I chwalił Mnie z pełną świadomością, także tą, że żyjecie w kuli, a nad wami mieszka Bóg. I to ledwie trzy tysiące kilometrów.
  - Dlatego, Panie, Ci co byli w „kosmosie” to znaczy przebili linię Karmana mówili często o obecności Boga, choć przedtem nie byli religijni, lub mało religijni. Nawet może wychowani jako ateiści, jak Gagarin, który miał mówić o Bogu i za to go zabili w katastrofie samolotu, choć może to nieprawda iż ten był powód, albo, że tylko ten.
  - Kto mówi o Bogu, zaczyna mówić o Bogu, może chcieć mówić prawdę i w innych sprawach. Gagarin stał się więc i niewygodny, ale i niebezpieczny dla systemu. Jednego, kłamliwego, światowego systemu.
  - Dlaczego, Panie Jezu, nie dawałeś światła swoim sługom w sprawie niebocentryzmu i to świętym i mocno pokutującym czy żyjącym dość surowo i wstrzemięźliwie.
  - Jak wiesz, dziecko, sprawa tego kłamstwa została przypieczętowana od czasu kłamstwa lotu na Księżyc a wcześniej na „orbitę” ziemską. Jest to zatem od dość niedawna.
  Trzeba też było aby był Internet w swej rozwiniętej fazie abyś Ty mógł na ten temat pozyskiwać wiadomości i to jeszcze przed przekazami a potem dokładniej i więcej i aby mogli inni.
  Gdyby nie było Internetu, który dałem, jak mówiłem, na Czasy Ostatnie, nie byłoby to możliwe.
  - Chwała Tobie Chryste. Bądź Pochwalony słodki Jezu.


  Więcej na ten temat:


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/11/24-xi-2017-agartha-ziemia-jest-kula-ale.html

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/12/12-xii-2017-sprawy-egzystencji.html

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/1112-13-czerwca-2018-o-niebocentryzmie.html
  Wybacz Wernher von Braun, my wszystko przefukali.
 • Prawda o Kaczyńskim
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-smolensk.html


  24 X 2016

  (…)

  Niech Cię nie zwiedzie antyrosyjskość Kaczyńskiego czy Macierewicza. Oni są głęboko zakamuflowanymi rosyjskimi agentami. Macierewicz podlega masońskiemu GRU, sam będąc masonem, Jarosław Kaczyński FSB, czyli dawnej KGB, NKWD.
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/9-iv-2017-upomnienia-duszy-otrzymujacej.html

  Niedziela Palmowa 9 IV 2017,

  Mówiłem niedawno poprzez te przekazy o tym, że winienem ocalić dziesiątą część Polaków. I tak się stanie jeśli nie będziecie chcieli odmienić serc.
  W ogóle po co do was mówię, mógłbym powtórzyć. „Nie widzicie problemu” mówiąc waszym językiem.
  Nie chcecie zmian. Chcecie trwania i dążenia ku zagładzie.
  Słowa: Wy jesteście światłością świata dotyczą także drugiego narodu wybranego: Taką światłością świata ma być Polska. Jednakże jeśli nie sprosta próbie, a nie będzie chciała nawet walczyć zostanie zmieciona jak inne narody, bo nie poznała chwili swego nawiedzenia.
  Pisz dziecko.
  Wolna Polska to Polska Chrystusa. Nie ma bez Chrystusa Polski Wolnej i silnej. Nawet gdybyście mieli broń atomową, rządzili się u siebie, nawet gdyby bali się was sąsiedzi, bez Chrystusa to będzie krótko żyjący kolos na glinianych nogach. Upadnie nim dożyje dni swej świetności.
  Nie pomogą ni dawne kulty, ni nowe, ni „energie” ni rzekome wolności. Bez Chrystusa jesteście martwi. Jesteście martwym krajem. Moglibyście jedynie oddać się szatanowi, ale on was nienawidzi za wybraństwo i tylko skorzysta z okazji by was zniszczyć.
  Jestem waszym Królem, jestem waszym Panem.
  Jak powiedziałem, w przekazie do mojego syna, Macierewicz jest rosyjskim agentem, zwerbowany przez wywiad wojskowy GRU, zaś Kaczyński reprezentuje drugi wywiad, dzisiaj nazywany FSB.
  Dlatego nie możecie im ufać. Nie możecie ich popierać.
  Powiecie co w takim razie mamy robić?
  Modlić się. Modlić o prawdę. I o zmianę tej sytuacji. Najpierw modlitwa i światło, potem działania.
  Trzeba być posłusznym Bogu i Jego Świętej Woli. Ona jest najlepsza i najbardziej dbająca o was.
  Nie szukajcie poza nią dobra. W Świętej Woli Ojca jest wasze zbawienie, wasze szczęście.
  To, że Polską rządzą, czy współrządzą choć, ludzie reprezentujący agenturę obcych krajów jest dopustem dla Polski i skutkiem waszych grzechów.
  Ale wy się przerażacie.
  Oto siódma rocznica i Macierewicz i Jarosław Kaczyński znani jako Ci najbardziej „gardłujący” przeciw Rosji są jej agentami. Jeśli tak to tym bardziej schowacie głowę w piasek.
  Prawda musi być głoszona publicznie.
  Przede wszystkim prawda dotycząca Boga i sprawa Bożych.
  Także prawda dotycząca spraw narodu, zwłaszcza gdy jest to naród wybrany. Na tym zakończ moje dziecko ten przekaz.
  Obóz płomienych dzierżawców monopolu na patriotyzm.
 • Prawowierny ksiądz!
  https://www.youtube.com/watch?v=sQHnSHGngpc
  Zrób prezent na Chanukę – zadenuncjuj antysemitnika!
 • McGregorowi pod rozwagę!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/12/2-3-4-xii-2019-ukraincy-przeleja-krew.html

  2, 3, 4 XII 2019

  (…)

  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią.
  Lecz potem ich krew się poleje i także na terytorium Ukrainy.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/09/1-x-6-ix-2019-jeszcze-o-sprawach.html


  1 X - 6 IX 2019 Jeszcze o sprawach związanych z Krakowem / Ten projekt rosyjski jest właściwy i uczciwy (projekt dotyczący Ukrainy)


  (…)

  4 września

  Zapisz dziecko
  - Ten projekt rosyjski jest właściwy i uczciwy.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

  < Chodzi o projekt wyrażony na tej mapie.

  https://www.magnapolonia.org/rosyjska-telewizja-rozwaza-wariant-podzialu-ukrainy-miedzy-polske-i-rosje


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/08/10-viii-2019-cz-i-czowiek-gdy-w.html


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/08/9-viii-2019-czyz-mozna-mowic-o-narodzie.html

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/07/18-vii-2019-teraz-jestescie-bierni.html
  Idea neo-jagiellońska nie jest ani jagiellońska ani polska.
 • Wytyczne polityki polskiej wzgl. Kresów
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/08/10-viii-cz-2-20-viii-2019-cz-1-jak.html

  10 VII 2019


  (…)

  - Jak mówiłem dziecko – Ukraińcy w Polsce z a w s z e będą narzędziem w rękach wrogów Polski.
  Mniejszość ukraińska w Polsce jest cały czas Polsce nieżyczliwa a nasiliło się to po roku 90- tym i zwłaszcza w ostatnich latach.
  Polska nie może przyjmować nowych Ukraińców do pracy nie może nadawać im obywatelstwa.
  Wrogowie Polski będą chcieli by tak się stało i wiele więcej, ale Polacy muszą się temu przeciwstawić. Wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni. Musicie mówić : Tak, tak, nie, nie.
  Nigdy w czasie Mego nauczania na ziemi nie kazałem przyjmować do domu rozbójników i złoczyńców, czy choćby potencjalnych zbójników i złoczyńców.
  Nikt nie ma prawa narażać swojej rodziny. Jeszcze bardziej kraju.
  Ukraińcy to szczep dziki i bezwzględny.
  Szkodzili Polsce i będą szkodzić w jej granicach.
  Przyjmować pracowników można, ale należy trzymać właściwą miarę.
  Dla nikogo nie było tajemnicą, że w Polsce od lat 90- tych przebywało stale około pół miliona Ukraińców.
  Tymczasem można usłyszeć o sieci domów publicznych zarządzanych przez Ukraińców gdzie są też i właścicielami ( przynajmniej oficjalnie) i miano nagrywać ważne w Polsce osoby. Kto za tym stoi? I czy to jest wszystko.
  Polacy też są winni. Czyż i ktoś z Twojej rodziny nie mówił o wynajęciu Ukraińców aby zrobić porządek z pewnymi ludźmi. A to uczciwy Polak.
  Polacy jednak nie mogą sobie pozwolić na głupotę i korzystanie w jakikolwiek sposób z ukraińskich, grzesznych usług.

  Ukraińcy muszą oddać Lwów.

  - Dlaczego się obawiasz dziecko?
  - Tam są Ukraińcy i to bardzo banderowski rejon. Nawet jakby nie było kwestii przyjezdnych Ukraińców w Polsce to jako polityk nie chciałbym wziąć Lwowa bo przecież to razem z Ukraińcami i z okolicy.
  - A jednak dziecko. Lwów musi wrócić do Polski.
  - Jak uważasz Panie Jezu, to znaczy i ja Twój marny sługa uważam, że powinien wrócić, ale nie z Ukraińcami albo raczej myślałem kiedyś by ich związać z państwem polskim i by chcieli. Tymczasem oni mają korzyści i głaszcze się ich gdy oni plują w twarz. Nawet i Krakowa by chcieli.
  - A jednak dziecko.
  - No to nagle mielibyśmy, powiedzmy, Lwów z okolicami, milion Ukraińców na terytorium Polski z największym żywiołem banderowskim a Ty, Panie, mówiłeś, że to szczep dziki i bezwzględny. Tu jesteśmy u siebie. Możemy się ich pozbyć póki co a jakby był Lwów nasz.
  - Zostaliby Ukraińcy lojalni wobec państwa polskiego.
  - Panie Jezu, mamy problem z napływowymi Ukraińcami w Polsce. Gdzie tu myśleć o Lwowie.
  Poza tym, myślę, Panie, że Ukraińcy z Lwowskiego mieliby dopiero inklinacje do Polski gdyby nie mogli u nas mieszkać i pracować, mieć różne prawa, jak dopiero w jednym państwie.
  - Nie chodzi, dziecko, o łączenie się z Ukraińcami w jedno Państwo. Oni nie są państwem. Chodzi o przyłączenie Lwowa na początek.
  - Jeśli, Panie Jezu, jak powiedziałeś upomnieć ma się Anglia o Ukraińców w Polsce i USA, to tym bardziej upomną się o nich we Lwowie czy rejonie.
  - To nie jest po myśli wrogów Polski abyście mieli Lwów.
  Ten fakt wywołałby wielką wściekłość waszych wrogów i pomieszał im szyki.
  - Ale mówi się, Panie o tym, że żydzi chcą stworzyć Judeopolonię, połączyć Ukrainę z Polską całą ,czy do Wisły.
  - Dlatego musicie się temu przeciwstawić i Lwów wcielić do Polski.
  - Jak wcielić Panie? Poza tym co z tymi Ukraińcami, którzy tam mieszkają. A czy nie będzie to pretekst i zachwianie naszych granic. Skoro dostajemy na wschodzie to powinniśmy oddać na zachodzie. < Tzn. mam na myśli to, że tak będą mówić, nie że ja tak twierdzę, czy się z tym zgadzam. C.P.>.
  - Niemcy będą chcieli odebrać ziemie, które skrwawili przez wieki wymordowaniem Lehitów i obróceniem ich w ludzi drugiej kategorii. Lecz im się to nie uda.
  Zapadł na nich wyrok. Może być tylko cofnięty gdy idzie o wygubienie ich prawie całego narodu. Ale nie będzie cofnięty gdy idzie o upadek ich państwa jako zagrażającego ich sąsiadom.
  - A jeśli chodzi o Wilno Panie?
  - Litwini rozumieją, że tylko będąc w państwie polskim mogą ocaleć.
  Moja Matka, Matka Boska Ostrobramska zadba o sprzymierzenie.
  - Ale gdzie, Panie Jezu czas na to. Niedługo Trzy Dni Ciemności.
  - A jednak tak musi być. Polska odzyska Wilno i Lwów.. Lecz najpierw Polska dozna ucisku.
  - Dziękuję Panie Jezu.
  Chwała Tobie Chryste.
  Idea neo-jagiellońska nie jest ani jagiellońska ani polska.
 • Pan Jezus o Ukraińcach
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/08/9-viii-2019-czyz-mozna-mowic-o-narodzie.html

  9 VIII 2019

  (…)

  - Ukraińcy wnoszą prawa do terenów Ukrainy, ale także wschodnich terytoriów Polski, twierdzą, że mieszkali tu od zawsze.
  - To uzurpacja dziecko. Nie trzeba sięgania do czasów starożytnych żeby to obalić. Kijów zakładali Lehici, pisze przecież i o tym ruski kronikarz Nestor. Dlatego Chrobry upominał się o Kijów.
  Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
  Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły.
  Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.

  Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.
  Nie można się temu dziwić, jeśli zna się wcześniejsze Orędzia gdzie mówiłem o Jarosławie Kaczyńskim, że jest człowiekiem FSB, dawnego KGB.
  Czytałeś też o związkach premiera obecnego z Rosją. Są fakty, nie trzeba więcej.

  Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.
  Idea neo-jagiellońska nie jest ani jagiellońska ani polska.
 • Janowi Pawłowi pod rozwagę!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/12/2-3-4-xii-2019-ukraincy-przeleja-krew.html


  2, 3, 4 XII 2019

  (…)

  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią.
  Lecz potem ich krew się poleje i także na terytorium Ukrainy.
  Błogosławi nas kapłan, czy Pan Jezus?
 • Kim są świdkowie Jehowy w ocenie Pisma św.
  Gal 1, 8:
  Ale gdybyśmy nawet my lub aniol z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!

  Tak oni są przeklęci przez Boga, bo fałszują przekaz wiary - na różne sposoby, poczynając od fałszowania tekstu Pisma św.

  PS W jedny z orędzi do proroka Cypriana Polaka właśnie tym cytatem posłużył się Pan Jezus, gdy mówił o świadkach Jehowy!
  Błogosławi nas kapłan, czy Pan Jezus?
 • Upomnienie braterskie dla KerenOr'a
  Nauka Kościoła opiera sie na dwóch filarach:
  - na Piśmie św.
  - i na Tradycji

  Ty obywatelu KerenOr korzystasz tylko z jednego źródła wiedzy o Bogu i dlatego nie znasz wszystkiego, co zostalo ludziom objawione.

  Upomnienie dla Ciebie: nie pisze się Marii ale Maryi; to jest zasadnicza różnica! Maria, to może być każda kobieta, ale Maryja jest tylko jedna!

  A że jest osobą wyjątkową, to i w Piśmie stoi, gdy anioł mówi do Niej: Łaskiś pełna!!!

  PS Janie Pawle, moje uznanie dla twojej aktywności i prawowierności katolickiej. Serdecznie pozdrawiam i błogosławię.
  Błogosławi nas kapłan, czy Pan Jezus?