Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Janisław

 • Żydowski patriota Jan Olszewski
  Jan Olszewski (1930– 2019) ................Izaak Hertz–Oksner. Ojciec Jana Ol-szewskiego nazywał się Seweryn Oksner (nazwisko zmienił przed II wś na Ol-szewski) syn Karola – Żyda berlińskiego, który po I wś kupił wielki majątek Kuźnica Grabowska pod Kaliszem. Matka Jana Olszewskiego, to Maria Hertz – córka fabrykanta łódzkiego. Jan był jedynakiem.
  Wysoko postawiony mason (loża Kopernik), członek partii: PC, RdR, ROP (jej szef), LPR. W l. 50. funkcjonariusz Min. Sprawiedliw., w antypolskim czasopi-śmie „Po prostu” ,wydawanym w l. 1947-57 był kolegą redakcyjnym J.Urbana, którego uważał za swego przyjaciela ( własne słowa Olszewskiego), St. Bratkow-skiego, R. Turskiego i innych „swoich” – gromił „polski antysemityzm”. Czł. Klubu Krzywego Koła. Pracownik PAN. Ochrzcił się w l. 90 (!), druga żona – dziennikarka Marta Miklaszewska (ur.1932). Były premier. Od XI/2005 wice-przewodniczący Trybunału Konstytucyjnego, doradca prezydenta L. Kaczyńskiego.
  Zajadle antypolski, ale robił to w białych rękawiczkach. Maciarewicz z listy konfidentów (VI/1992) usunął 6 nazwisk, w tym J. Olszewskiego. Partia ROP pod jego kierownictwem zawsze ponosiła klęski, bo celem Olszewskiego było wyprowadzić Polaków w pole, nie dopuścić do wyłonienia się organizacji pol-skich!
  Nigdy nie potępił zbrodni żydowskich na narodzie polskim, nigdy nie zażądał ukarania ich sprawców oraz nigdy nie potępił Żydów za ich ciągłą oszczerczą kampanię prowadzoną przeciw Polsce.
  II/2018, w rozmowie z „Super Expressem” wybielał Stepana Banderę twierdząc, iż ten nie miał nic wspólnego z Rzezią Wołyńską i sugerował, że należałoby do-szukiwać się sowieckiej roli w wywołaniu tej zbrodni.
  Jan Olszewski był twardym facetem
 • Jakie powinny być polskie organizacje polityczne
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/oredzie-jezusa-chrystusa-10-xii-2016.html

  Orędzie Jezusa Chrystusa 10, 11 XII 2016 cz. 1
  Dzieci, musicie zmienić sposób myślenia i być przepojeni Boskim Duchem

  (...)

  Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Kto walczy ze sztandarem Chrystusa może wprawdzie stracić życie, lecz (zawsze) ocali duszę.  Jakakolwiek organizacja powstałaby, czy chce działać (prawdziwie) dla dobra Polski, musi przy okazji swojego aktu założycielskiego w kościele, przed Moim Obliczem, przed Przenajświętszym Sakramentem, najlepiej wystawionym i o ile to możliwe na mszy zamówionej w tym celu zawierzyć organizację Niepokalanemu Sercu Mojej matki i Mojemu.

  Powtarzam, bez tego nie próbujcie czynić dobra w przestrzeni społecznej. Tylko ze mną, tylko z Moja Matką. Przed obliczem Boga Ojca, przed Trójcą Świętą w Tabernakulum.

  Najlepiej też byłoby aby przynajmniej osoby zarządzające organizacją, codziennie gdy wykonują prace w jej ramach, jakąkolwiek działalność w jej ramach zawierzały to Bogu, sercom Jezusa i Maryi, a w nich oddawały to wszystko Bogu Ojcu. Bo od Niego wszystko pochodzi i wszystko jest Jego.


  Dzieci, musicie zmienić sposób myślenia i być przepojeni Boskim Duchem.

  Musicie być przepojeni prywatnie aby móc działać publicznie. Dotyczy to także osób działających w przestrzeni internetu – jeśli wasze dzieło bezinteresownie służy Polsce, ma służyć wedle waszego przekonania, to codziennie gdy usiądziecie przed komputerem niechaj będzie zawierzone Bogu.

  Jak wiecie wszystko należy czynić na chwałę Boga. Cokolwiek robicie. Tym bardziej rzeczy mające służyć narodowi wybranemu – Polaków w czasach wielkiej zajadłości szatana wobec niego. Inaczej zginiecie i nie ostoicie się ze swoimi dziełami.
  Grzegorz Braun: Trzeba się upomnieć o suwerenność
 • Pan Jezus o Braunie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html


  Dokończenie 9 I , 10, 11 I 2019 Smoleńsk - rozjaśnienie sytuacji w sprawie G. Brauna i M. Dakowskiego / Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity/ Nie będzie Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk


  - Dlaczego, Panie Jezu, tylko jeden publicznie mówi o Smoleńsku?
  - Cały czas nie mówi, dziecko. Ty cały czas mówisz. Są na ten temat Moje Słowa i Twoje własne uwagi poza przekazem. G. Braun nie proponuje tu nic konkretnego jak jest przez Ciebie przekazana Moja Wola utworzenia Stowarzyszenia i Centrum Smoleńskiego.

  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą) ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - A czy profesor Dakowski jest człowiekiem, któremu można ufać?
  - Nie dziecko, nie można. To, że ktoś mówi prawdę w jakiejś sytuacji, czy na jakiś temat, a nawet na wiele tematów, nie znaczy jeszcze, że można mu ufać.
  - Dlatego też, Panie, chciałeś, proponowałeś by niezależni ludzie wygłaszali pogadanki o inscenizacji smoleńskiej?
  - Po części dlatego lecz nie tylko.
  - A czy ten człowiek, Panie Jezu, który chciał kandydować na prezydenta lecz wycofał się, nie zebrał podpisów i miał I część nazwiska „Korab” byłby odpowiedni jak mi odpowiadał?
  - Jezus nie wybiera kandydata na prezydenta, ale tak, to jest człowiek, któremu można zaufać. Jest niepozorny, ale byłby skuteczny. Jest czysty.
  - Wiem, Panie Jezu, że bez Intronizacji to wszystko nie ma znaczenia.
  - Tak dziecko. Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity. I to tak jak Kennedy.
  - Nie będzie, Panie Jezu Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk.
  - Nie będzie, dziecko.


  PS:

  Włodzimierz Korab-Karpowicz (ur. w 1953 w Gliwicach ) to filozof, politolog i polityk. Ma doświadczenie polityczne: był wiceprezydentem Gdańska (przez rok) i I sekretarzem ambasady w Oslo. Kandydował na prezydenta RP.
  REJESTRCJA GRZEGORZA BRAUNA - WYNIESIONO LISTY Z KOMISJI
 • Jezus Chrystus mówi o "zamachu" na Adamowicza
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/16-i-dokonczenie-zmylka-zego-17-i-2019.html


  16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra.

  (…)

  - A jakbym pojechał do Gdańska i otworzył tę trumnę?
  - Przede wszystkim byś jej, dziecko, nie otworzył bo to jest tak zrobione by jej nie otworzyć, bo i przecież wieko mogłoby spaść nawet przypadkiem, lub też zupełnym zdarzeniem losu trumna przewrócić się na ziemię. Musi więc być dobrze zabezpieczona aby uniknąć takiej niespodzianki. A potem, jak wiesz dziecko, kremacja. Siłą i wywoływaniem zgorszenia publicznego nie wygra. Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie.
  Wiem dziecko, że żartujesz. Cóż, poczucie bezsilności. Ja też byłem na Ziemi bezsilny, chociaż byłem Bogiem, lecz miałem ograniczenia człowieka.
  - Tak, nie trzeba otwierania trumny. Wystarczy to co zarejestrowały kamery. Zresztą mogliby i dać szklane wieko i dać woskową kukłę, jaki problem.
  - Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem.
  Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę.
  - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS.
  - Obie formacje szkodzą Polsce, chociaż w inny sposób, z czego bardziej wroga jest ta, z której wywodził się niedoszły nieboszczyk. Ale każdy chce władzy, choćby iluzorycznej. Jest to też to, co nazywacie korytem i słusznie bo wielu ludzi jest jak świnie.
  (…)

  - Powinienem być wdzięczny, Panie Jezu. Ta sprawa stanie się papierkiem lakmusowym Braunów i innych.
  - Ja wszystko łączę, dziecko. Ten fikcyjny zamach jest, można powiedzieć i dla Ciebie. Widzisz, oto jacyś czytelnicy skłonni są bardziej opowiedzieć się za prawicowym gawędziarzem niż za tymi Orędziami, przychodzi inscenizacja śmierci prezydenta Gdańska i Moje Słowa znajdują potwierdzenie i to zaraz na drugi dzień niemal.
  Czytelnicy też powinni to zauważyć.
  - Tak Panie, to wyjątkowy zbieg okoliczności. Teraz będzie oczyszczenie.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/15-i-16-i-po-ponocy-2018-pewne.html

  (…)

  Środa, 16 stycznia
  Około 1.00

  - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/28-30-i-2019-o-filmie-z-adamowiczem.html

  28- 30 I 2019 O filmie z P. Adamowiczem siedzącym i majacym się dobrze i sprawach związanych/ Pouczenia dla Polaków/ Pouczenia duszy/ Przypomnienie

  Poniedziałek, 28 stycznia,
  (…)

  - Dobrze dziecko, o czym chcesz pisać?
  - Może o tym, Panie Jezu co bieżące.
  Zastanawiałem się czy ten filmik z siedzącym Adamowiczem ( chyba, że to sobowtór, ale to, wydaje się nierealne, poza tym uważam, że ma jego ruchy. Teoretycznie filmik mógłby być złożony z pikseli, ale też mi się nie wydaje) to Twoja też łaskawość i dla nas wobec tej nędzy, niezależnie nawet od intencji z jaką ktoś to upublicznił.

  < filmy są na bieżąco usuwane, więc jest duże prawdopodobieństwo , że link będzie nieaktywny bardzo szybko.
  https://www.youtube.com/watch?v=g7DlaKc4Xug . Pod poprzednim orędziem, w komentarzach na końcu jest więcej innych miejsc. C. P>

  - Tak dziecko, to jest Moja Łaska. Jestem Prawdą a więc prawda jest ode Mnie.
  Zrobiłem to też dla Ciebie, bo jesteś tym przygnębiony. Nie tyle samym zdarzeniem ile brakiem reakcji wśród prawicowych i patriotycznych portali i u osób przyznających się do takiej proweniencji, na kpinę z rozumu czyli reanimację przez uciskanie [klatki piersiowej] i to przecież bardzo mocne, kogoś kto miał być mocno ranny w serce ostrym narzędziem.
  O takich bzdurach nie słyszano i za Moich Czasów na Ziemi.
  Ani Izraelici, ani Rzymianie nie daliby się tak ogłupić i głośno protestowaliby. Wybuchłyby nawet zamieszki. Ulegliby przed wojskiem na ulicach, ale władza musiałaby się do tego posunąć. Mówię o tych dwóch narodach bo je znacie i są bliskie i zrozumiałe a jeszcze bardziej Rzym.
  - Dziękuję Panie Jezu. Czyli jesteśmy głupsi niż starożytni Rzymianie i Izraelici.
  - Oczywiście dziecko. To signum Czasów Ostatnich. A będzie jeszcze gorzej. Lecz od głupoty jest jeden krok do zbrodni. A od zbrodni już tylko droga do potępienia.
  - Czemu się tak wszyscy boją, czemu nie jednoczą, nie gromadzą się, nie protestują, tylko znane osoby w Internecie niejako godzą się z tym, że będą nas pacyfikować i gdy idzie o wolność słowa.
  - Kto jest kim, kto kocha prawdę, kto jest niezależny i kocha Boga.
  Ta sprawa okazała się papierkiem lakmusowym. Nikt nie stanął na wysokości zadania z tych „prawicowych i niezależnych”. Nikt.
  - Dziękuję Ci Panie Jezu za ten filmik i także, że zrobiłeś to dla mnie. Też dla mnie.
  - Tak jak wtedy z tego świata zabrałem żonę przewodniczącego Knesetu, zrobiłem to też dla Ciebie.
  - Tyle dobroci Panie.
  - Tych, których kocham daję krzyże lecz i kwiaty.
  - Oby, Panie, z tego coś więcej wyszło dla prawdy.
  - To już od was zależy, lecz beze Mnie, bez Mego Imienia na ustach nawet gdyby dziesięć milionów wyszło na ulice protestować przeciwko kpinom z Boga i człowieka w oszustwie dotyczącym śmierci Adamowicza, to nie przemożecie ich.
  - Na pewno tak będzie Panie Jezu.
  A o zamordowaniu dziewczynek w Koszalinie aby ich niewinną krwią podlać tę satanistyczną, masońską hecę wobec Polaków nie ma nigdzie jak Ty Panie powiedziałeś. Nikt tego nie podejmuje.
  - Cóż dziecko zrobić. (Pan Jezus rozkłada ręce).
  - Dziękuję, Panie Jezu, za wszystko.
  - Widzisz dziecko. Podczas wojny ludzie nic lub niewiele mogli zrobić żyjąc pod przemocą, pod butem okupanta.
  Więc nie dziw się, że ty niewiele możesz zdziałać jak tylko modlitwą i cierpieniami. I widzisz, że i ze względu na Ciebie jest ten film.
  - Jeśli to przejdzie bez echa hańba będzie jeszcze większa.
  - To od was zależy. Bóg nie może zmuszać ludzi do działania łamiąc ich wolę. Jeśli nie będę królem w sercach to zginiecie.
  - A co, Panie Jezu, ja mogę zrobić i czytelnicy tych przekazów.
  - To co do tej pory tylko doskonalej i w Twoim przypadku i w przypadku innych.
  Mówiłem czego chcę od Polaków.
  - Macie swoje obowiązki (czytelnicy). Ty masz swoje. Jeśli ktoś czuje, że winien działać niechaj działa, lecz inni pójdą za nim? To wątpliwe. Skupcie się na modlitwie, oddawaniu cierpień, także propagowaniu tych Orędzi.
  Lecz nie rzucajcie pereł między wieprze.


  - Panie Jezu słodki, tyle mówisz, tyle dajesz, tyle pouczasz i tak mało.
  - Bo nie ma mnie w sercach. Prawdziwie mnie nie ma.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/31-i-3-ii-2019.html

  31 I, 3 II 2019 Większość Polaków pluje na Mnie. Jak Mnie to boli/ Słowa Matki Bożej: Bóg dał mi na Czasy Ostatnie wielką władzę. Pamiętajcie o tym.


  (…)

  – On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa.
  - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację.
  Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze.
  - Tak na pewno będzie Panie.
  Czas ich więc jest krótki < Nie wiadomo z zapisu czy to zdanie jest od Pana Jezusa, czy to drugie zdanie otrzymującego przekaz. CP.>.
  Gdańska mistyfikacja, czyli zabójstwo, którego nie było
 • Inteligencji polska, co się z Tobą stało?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/oredzie-jezusa-chrystusa-25-xi-2016-cz_1.html  Orędzie Jezusa Chrystusa 25 XI 2016 cz. 2.


  Inteligencji polska co się z Tobą stało?
  Gdzie Twoje szukanie prawdy?, Boga, gdzie Twoje dociekliwości.

  W przypadku Smoleńska przecież nie wysilaliście (poza jednostkami) waszej inteligencji, a przeżuwaliście i przeżuwacie papkę medialną.

  Ale jesteście z siebie zadowoleni i macie o sobie dobre mniemanie, lepsze niż inteligencja polska z lat 70- tych, 80- tych.

  Po to was uczyniłem polską inteligencją abyście prowadzili ten naród wybrany. W sferze ducha, wespół z pasterzami i kapłanami. Natomiast w kwestii zadowolenia z siebie (i nie tylko) jesteście coraz bardziej podobni do faryzeuszy.

  Nauczyciele, jaki poziom reprezentujecie w swojej większości, gdzie wasz duch? Jeśli macie zatrutego ducha, jak co dobrego możecie dawać dzieciom poruczonym wam na wychowanie?

  Powiecie: dajemy wiedzę.

  Czy na pewno?

  A jeśli tak to jaką wiedzę?

  Faryzeusze też uważali się za doskonałych specjalistów w swojej dziedzinie. Naprawcie swojego ducha. Skruszcie wasze serca i bądźcie naprawdę ludźmi wykształconymi, to znaczy mądrymi. Nie bądźcie nimi z nazwy.

  Powiecie, że jest ciężko. „Takie czasy”, taka młodzież... Ale czy wy chcecie rozwijać się choć dla siebie? Nie robicie tego. Nie rozwijacie swojego ducha, a tym samym nie rozwijacie swojej inteligencji. Podobnie jest z wiarą. W większości należycie do letnich. Wiecie zaś co jest przewidziane dla letnich? Jeśli nie wiecie to doczytajcie.

  Wykształcony człowieku XXI wieku, który nie znasz Pisma Świętego. Wykształcony Polaku, który nie znasz Pisma Świętego. Nawet jako „dzieła kulturowego”. I nie chodzi o to aby je znać w ten sposób, by potrafić posługiwać się cytatami w każdej okazji. Ale znać je. Znać jego ducha. Starać się je rozumieć. I żyć Ewangelią.

  Dałem wam tak piękne przekazy pozwalające bardziej rozumieć Pismo Święte jak Katarzyny Emmerich czy Valtorty. Czy staracie się je przyswajać, szukać takich rzeczy.

  Nie interesujecie się już nawet objawieniami choćby jako sensacją. Niczym się już nie interesujecie. Tylko waszym domem i źródłem utrzymania. Coraz mniej różnicie się od zwierząt, zamiast coraz więcej..

  W waszych schludnych mieszkaniach coraz skuteczniej walczycie z brudem i naturalnym zapachem rozkładu. Brud jest natomiast w waszych duszach.

  Pamiętacie przypowieść o talentach? Was też dotyczy. Komu się więcej da od tego więcej wymaga. Nikt nie żyje tylko dla siebie i swoich najbliższych związanych z nim tylko więzami krwi. To czynią i zwierzęta. Dbają o dom i swoje młode.

  Jak macie zatrutego ducha i brak ducha, jakże dobrze możecie kształtować młodzież. Tak, oczywiście nie dotyczy to wszystkich. Ale jak powiadam: Taka jest większość, zdecydowana większość.

  Dziękujcie Bogu, że w szkołach nie dzieją się gorsze rzeczy.  A wy katecheci też nie porywacie młodzieży. Wypełniacie program. Faryzeusze też mieli program. I nie było w nim miejsca dla Chrystusa.

  A myśmy nie urodzili się z nierządu, powiecie, my mamy Chrystusa. Czy na pewno?  Związki zawodowe nauczycielskie.

  Domagacie się to tego, to tamtego, jesteście jak dryfujące statki, czasem dostajecie wiatr w żagle, to znowu żagle są obwisłe.

  Czy w ciągu tych 27 już lat domagaliście się przywrócenia w szkołach logiki i filozofii? To bardzo ważne. Nie, tego się nie domagaliście. Ani nawet ty Solidarności z lat 80- tych tego się nie domagałaś.

  Dom musi stać na solidnych podstawach. A wy ciągle chcecie budować na piasku, lub wykonać fundament byle jak, ważne by otynkowanie było piękne, a wnętrza okazałe i miłe dla oka.

  Gdyby wasze kręgosłupy były w takim stanie jak wasze kręgosłupy moralne bylibyście kalekami, które nie mogą wychodzić z domu.

  Dziś gdyby w szkołach zaproponowano jako przedmiot dodatkowy hebraistykę to przyjęlibyście to bez protestu i nie przeszkadzałoby wam, że jako przedmiot dodatkowy jest nauka języka hebrajskiego, a nie ma nauki o Biblii.

  Żydzi nie są partnerami dla chrześcijan. Trzeba się za nich modlić, zachowywać się (w stosunku do nich) z szacunkiem należnym drugiemu człowiekowi, ale nie przestawać z nimi, i wchodzić z nimi w kontakty tylko wtedy gdy jest to niezbędne dla sprawy publicznej.

  Strzeżcie się kwasu faryzeuszy – mówiłem. Czyż oni nie są dalej faryzeuszami?

  Nastąpił podział na Kościół i synagogę szatana. Zastanówcie się czy chcecie być i tu i tu.

  Bo jest to niemożliwe. Bo albo jednemu Panu się służy, albo drugiemu. Nie można jednocześnie służyć Chrystusowi i synagodze szatana.
  Zagrożenie dla wasali
 • Jedyny ratunek dla Polski
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/07/30-vi-2017.html

  piątek, 13 lipca 2018
  (…)
  - Mówiłem nie raz, że Synagoga Szatana zaciska coraz bardziej ręce na gardle Polaków. Robiła to i robi podstępnie, ale teraz jak widzicie coraz bardziej jawnie. Jakże jesteście bezbronni. Nie ma żadnej istotnej siły społecznej, ani politycznej, która by przeciw temu protestowała. Ale ja wam pomogę. Pomogę gdy tego zechcecie.
  - Panie, Twoje słowa docierają do nielicznych.
  Nie ma na to szans aby słowa te wstrząsnęły istotną częścią narodu polskiego. Niektóre filmy, materiały o żydach mają po pół miliona wejść. Tu jest znacznie mniej.
  - Jednak niedługo, dziecko, ogólna liczba wejść na te przekazy sięgnie takiej liczby.
  Lecz są i inne a Polacy nie stosują się do nich. Zresztą jak mówiłem to i powtarzam. Bez pełnej Intronizacji nie będzie ratunku dla narodu polskiego. Przychodzi na was ucisk. (Już jest, ale zwłaszcza przychodzi). Winni są też kapłani bo mało lub w ogóle nie wspominają o Synagodze Szatana. Lecz jaki naród tacy kapłani. Gdy naród jest w upadku kapłani nie mogą być święci i mądrzy.

  Zatem przyjdzie na was ucisk.

  Zawsze jednak możecie go zatrzymać, Trzeba jednak chcieć a wy nie chcecie.

  Dużo już do was mówiłem i w tych przekazach. Czy mam mówić jeszcze? Tak będę mówił. Lecz choćby anioł z nieba stanął w światłości i do was przemówił. Nie posłuchacie. Jak tylko nieliczni. Ci nieliczni są moją radością i wynagradzają mi za innych. Lecz nieliczni nie mogą być zbyt nieliczni aby być ofiarą wynagradzającą.
  Aby ratować Ojczyznę trzeba grupy ludzi, którzy ofiarują wszystko na tę intencję, ratunku waszej ojczyzny. Wszystko. Troski, choroby, starania, codzienne zmęczenie, przykrości, wszelkie trudy, wszystkie krzyże. Całe swoje życie ofiarują pod tym kątem na ofiarę wynagradzającą za to czego Polska mi nie daje. Lecz czy zechcą i ci nieliczni. Nawet Ty wydajesz się być zmęczony Moimi Słowami o Ojczyźnie i tym co potrzeba, choć masz przekazywać moje słowa, modlić się o to przede wszystkim. Nie wymagam od Ciebie trudnych działań.
  Ty nie masz się martwić skutkami. Jaki skutek da Moje Słowo. Ty masz je umieścić a resztę zostaw Mnie.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - Dobrze dziecko, na tym zakończymy. Jeśli nie będziesz mógł spać, wrócimy.

  21.19
  - Tak się dziecko stanie jak powiedziałem.
  - Chwała Tobie Chryste.

  Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
  Bomby nuklearne nad Polską!
 • Ponura prawda o Braunie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html
  (...)

  Pan Jezus:
  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą) ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  MacGregor vs Grzegorz Braun porównanie programów wyborczych.
 • Adamowicz i mord satanistyczny w Koszalinie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/18-21-po-ponocy-i-2019-tak-dziecko-to.html


  Tak dziecko, to był mord satanistyczny [ śmierć dziewczynek w Koszalinie], który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza

  (…)

  - Tak dziecko, to był mord satanistyczny, który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza.
  - Dziękuję, Panie Jezu.
  Myśmy nie zasłużyli na Twoje Słowa.
  - Nie obrażaj się na społeczeństwo, dziecko.
  - Tak Panie.
  - To kolejni polscy męczennicy. Wstawiają się za wami a ich modlitwa ma szczególną rangę.
  Biada zabójcom.
  Po trzykroć biada.
  Świetny Piotr brat Pawła / "Mowa POgrzebowa" [VIDEO]
 • Inscenizacja śmierci Adamowicza!!!
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/16-i-dokonczenie-zmylka-zego-17-i-2019.html

  Jezus Chrystus mówi:

  - A jakbym pojechał do Gdańska i otworzył tę trumnę?
  - Przede wszystkim byś jej, dziecko, nie otworzył bo to jest tak zrobione by jej nie otworzyć, bo i przecież wieko mogłoby spaść nawet przypadkiem, lub też zupełnym zdarzeniem losu trumna przewrócić się na ziemię. Musi więc być dobrze zabezpieczona aby uniknąć takiej niespodzianki. A potem, jak wiesz dziecko, kremacja. Siłą i wywoływaniem zgorszenia publicznego nie wygra. Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie.
  Wiem dziecko, że żartujesz. Cóż, poczucie bezsilności. Ja też byłem na Ziemi bezsilny, chociaż byłem Bogiem, lecz miałem ograniczenia człowieka.
  - Tak, nie trzeba otwierania trumny. Wystarczy to co zarejestrowały kamery. Zresztą mogliby i dać szklane wieko i dać woskową kukłę, jaki problem.
  - Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem.
  Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę.
  - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS.
  - Obie formacje szkodzą Polsce, chociaż w inny sposób, z czego bardziej wroga jest ta, z której wywodził się niedoszły nieboszczyk. Ale każdy chce władzy, choćby iluzorycznej. Jest to też to, co nazywacie korytem i słusznie bo wielu ludzi jest jak świnie.
  (…)

  - Powinienem być wdzięczny, Panie Jezu. Ta sprawa stanie się papierkiem lakmusowym Braunów i innych.
  - Ja wszystko łączę, dziecko. Ten fikcyjny zamach jest, można powiedzieć i dla Ciebie. Widzisz, oto jacyś czytelnicy skłonni są bardziej opowiedzieć się za prawicowym gawędziarzem niż za tymi Orędziami, przychodzi inscenizacja śmierci prezydenta Gdańska i Moje Słowa znajdują potwierdzenie i to zaraz na drugi dzień niemal.
  Czytelnicy też powinni to zauważyć.
  - Tak Panie, to wyjątkowy zbieg okoliczności. Teraz będzie oczyszczenie.  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/15-i-16-i-po-ponocy-2018-pewne.html

  (…)

  Środa, 16 stycznia
  Około 1.00

  - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity.
  Teoria spiskowa zamachu na prezydenta Gdańska
 • Nareszcie polski poseł
  https://www.youtube.com/watch?v=1qsn9R9o9N0
  Prof. Osadczy: Milczenie polskiego rządu jest przerażające.
 • Co mają robić Polacy?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/12/17-xii-2018-synagoga-szatana-czy.html

  17 XII 2018 Synagoga szatana

  (…)

  - Widziałeś teraz na peronie przedstawiciela synagogi szatana, który dodatkowo założył jarmułkę. Pętla się zacieśnia. Rządzić będą wami Żydzi i to nie przede wszystkim ci, którzy choćby urodzili się w Polsce lecz przyjezdni tak jak ten.
  - Dlaczego on, Panie Jezu, nie poszedł do pierwszej klasy tylko do drugiej.
  - Może chce mieć większy kontakt z ludźmi mój synu.

  - Co, Panie, zrobić aby nie rządzili nami żydzi.
  - Nie chcecie Mnie za Pana i Króla to będą wami rządzili przedstawiciele Synagogi Szatana.
  Panie Jezu, ale w Warszawie dużo żydów siedzi i będzie zwłaszcza. I bombę rzucą na Warszawę i zginie tylu żydów?
  - Dziecko, podobnie jak w WTC będą wiedzieć o tym. Poza nielicznymi nie będą w tym czasie w Warszawie.
  Prof. Osadczy: Milczenie polskiego rządu jest przerażające.
 • Warszawie grozi zagłada nuklearna, jako kara za satanizm
  Bóg wzywa do opuszczenia Warszawy i okolic w promieniu 50 km! Warszawie grozi zagłada nuklearna, jako kara za satanizm
  zwłaszcza za satanizm praktykowany przez pasterzy i kapłanów.  26.10.2016

  Jeśli nie chcecie aby Rosja rzuciła bombę atomową na Warszawę tylko ja mogę temu zapobiec. Chrystus Król czczony w waszym narodzie i uznany za króla.
  Nie zabraniam żadnemu narodowi zbroić się w sposób godny, aby się bronić, ale broń termobaryczna, mój synu, nie pomoże Polsce, jeśli ja nie będę ochraniał Polski. Moja Matka roztacza płaszcz nad Polską, ale musicie mnie czynić Królem i Panem w życiu narodu.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-26-x-2016-cz-2.html


  www.cyprianpolakwiara.blogspot.se  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/8-v-2017-cz-2-jesli-nie-bedzie.html


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/06/niedziela-zesania-ducha-swietego-4-vi.html


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/11/3-xi-2017-znakiem-odstepstwa-bedzie.html


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/11/19-xi-2018.html  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/12/18-xii-2018-czy-powinni-zostac.html

  18 XII 2018

  Czy powinni zostać mieszkający blisko Warszawy/
  Skutki promieniowania bomby rzuconej na Warszawę
  (…)

  - Czy ci którzy mieszkają poza Warszawą, poza granicami miasta, ale blisko niej ucierpią gdy zginie miasto?
  - Rozsądek nakazuje unikać mieszkania blisko takiego miasta. Do pięćdziesięciu kilometrów od Warszawy mieszkańcy też winni się wyprowadzić. Nie mówię tego, że zginą, ale powinni się wyprowadzić.
  Czy znacie kogoś kto chce w łóżku leżeć koło trupa? Nie chce tego żaden zdrowy psychicznie człowiek.
  - Dziękuję, Panie Jezu za to wyjaśnienie. To sprawa jest jasna.
  - Czy, Panie Jezu, ta wizja, że kolorowa ludność będzie nożami szlachtować kobiety w Warszawie a mężczyźni nie będą umieli się temu przeciwstawić jest możliwa? < To nie moja wizja a przeczytana, cytowana przez kogoś w mailu do mnie. C.P.>
  - Jest to możliwe dziecko, bowiem nieszczęście może dotykać miasta sodomskie nim przyjdzie ostateczna zagłada.
  - A ta władza chce nas rozbroić całkowicie. Nawet zabronić pistoletów czarnoprochowych.
  - Chcą was obrócić w niewolników, bez broni, bez obrony, bez wolności i godnych środków do życia i do rozwoju.
  Droga Krzyżowa, którą podyktował Bóg Ojciec (2)
 • Warszawie grozi atomowa zagłada
  26.10.2016

  Jeśli nie chcecie aby Rosja rzuciła bombę atomową na Warszawę tylko ja mogę temu zapobiec. Chrystus Król czczony w waszym narodzie i uznany za króla.
  Nie zabraniam żadnemu narodowi zbroić się w sposób godny, aby się bronić, ale broń termobaryczna, mój synu, nie pomoże Polsce, jeśli ja nie będę ochraniał Polski. Moja Matka roztacza płaszcz nad Polską, ale musicie mnie czynić Królem i Panem w życiu narodu.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-26-x-2016-cz-2.html
  18 XII 2018

  Czy powinni zostać mieszkający blisko Warszawy/
  Skutki promieniowania bomby rzuconej na Warszawę
  (…)

  - Czy ci którzy mieszkają poza Warszawą, poza granicami miasta, ale blisko niej ucierpią gdy zginie miasto?
  - Rozsądek nakazuje unikać mieszkania blisko takiego miasta. Do pięćdziesięciu kilometrów od Warszawy mieszkańcy też winni się wyprowadzić. Nie mówię tego, że zginą, ale powinni się wyprowadzić.
  Czy znacie kogoś kto chce w łóżku leżeć koło trupa? Nie chce tego żaden zdrowy psychicznie człowiek.
  - Dziękuję, Panie Jezu za to wyjaśnienie. To sprawa jest jasna.
  - Czy, Panie Jezu, ta wizja, że kolorowa ludność będzie nożami szlachtować kobiety w Warszawie a mężczyźni nie będą umieli się temu przeciwstawić jest możliwa? < To nie moja wizja a przeczytana, cytowana przez kogoś w mailu do mnie. C.P.>
  - Jest to możliwe dziecko, bowiem nieszczęście może dotykać miasta sodomskie nim przyjdzie ostateczna zagłada.
  - A ta władza chce nas rozbroić całkowicie. Nawet zabronić pistoletów czarnoprochowych.
  - Chcą was obrócić w niewolników, bez broni, bez obrony, bez wolności i godnych środków do życia i do rozwoju.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/12/18-xii-2018-czy-powinni-zostac.html
  Dobrych, spokojnych i pełnych radości świąt.
 • Kto uśmiercił ks. Jankowskiego?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/08/25-vii-2017-cz-2-ksiadz-henryk.html

  25 VII 2017 (opublikowane 11.08)

  (…)

  Tak dziecko, tak jak odczuwałeś miałeś natchnienie będąc w kościele św. Brygidy.

  Patriotyzm polski, który lud Polski gromadzi w kościołach i na placach z krzyżem i księdzem nie jest nigdy niemiły Bogu. Takiego patriotyzmu chce Ojciec i mu błogosławi.

  Zastanawiasz się dziecko dlaczego ks. prałat Henryk Jankowski zmarł „akurat” w roku 2010? Nie wszyscy, którzy zmarli w roku 2010, gdy idzie o ludzi znanych, a niezłomnych biorąc pod uwagę patriotyzm i wiarę, zostali podstępnie zabici, albo skrócono im życie gdy byli schorowani. I takie jednak skryte morderstwa na niewygodnych dla wrogów Polski jako narodu miały miejsce. Mam tu, dziecko, na myśli skryte morderstwa osób chorujących, takich których śmierć nikogo nie zaskakiwała.

  Ksiądz Henryk Jankowski jest jednym z nich. Skrócono mu życie podając środek wykorzystywany przez służby specjalne.

  Dopuściłem do tego by dopełniała się miara niesprawiedliwości wobec Twego narodu. Dzięki temu, on, dziecko może bardziej wstawiać się za wami. Pytasz dziecko czy poszedł od razu do nieba, czy też jest już w niebie. Gdyby nie zadano mu śmierci za służbę ojczyźnie i Chrystusowi od razu do nieba by nie poszedł.
  Koniec sprawy ks Jankowskiego?
 • Do broni!
  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html
  Bezbronni
 • Co nas może uratować?
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-polska-nie-jest-miejscem-dla.html

  6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów
  Środa, 6 czerwiec


  Pisz dziecko. Nie lękaj się. Zapisz:

  Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów.
  Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
  Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
  Polska jest krajem starożytnym. I była takim już, gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
  Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj, ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
  Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie (Intronizacji) – zginiecie.
  Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
  Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
  Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
  Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i
  też na obczyźnie) dobrej woli.
  Władza w państwie a Konstytucja
 • Jezus Chrystus ujawnia co to jest UFO
  - Panie Jezu czy Arka Przymierza znajduje się tam gdzie podał badacz, którego, wydaje się, Ty prowadzisz i czy tam jest też grób Adama, to znaczy na górze, na Golgocie, ściślej pod nią?

  - Tak mój synu.

  Tam został pochowany Adam i tam znajduje się Arka Przymierza, którą skropiła moja krew, tak jak podaje badacz będący w Łasce u Boga, którą to krew zaniósł do zbadania w laboratorium izraelskim i ma ludzkie geny tylko od matki.

  To wszystko prawda moje dziecko.

  - Dziękuję Panie Jezu.

  Chwała Tobie Chryste.

  - Czy grób Noego i jego rodziny znajduje się tam gdzie podał ten sam badacz w pobliżu Arki na górze Ararat?

  - Tak synu, to co mówi ten badacz prowadzony przeze mnie i namaszczony przez Boga na te badania, jest prawdą.

  - Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Izhttp://cyprianpolakwiara.blogspot.com... skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?

  - Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.

  - Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.

  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?

  - Tak moje dziecko!

  - Chwała Tobie Panie Przedwieczny.

  - Tak synu, chciałbyś o pewną rzecz zapytać, ale nie modliłeś się w tej intencji, zatem uczyń to kiedy będziesz mógł aby przy najbliższej naszej rozmowie, gdy będę chciał abyś zapytał mógłbyś zadać to pytanie.

  - Tak Panie!

  Pytaj dziecko dalej.

  - Panie Jezu wmawiają nam, że odwiedzają nas różni przybysze z obcych planet, światów a równocześnie iż wokół Ziemi są pasy nazwane pasami Van Allena przez które ani z Ziemi ani na Ziemię nie może przejść żadna żywa istota.

  - I tak jest synu. Nikt z żadnej planety z waszego wszechświata nie może przedostać się żywy na Ziemię. I nikt z was żywy nie może tych pasów przejść.

  - Czyli wszystkie wizyty tzw. kosmitów na ziemi to są demony które markują to, że są z innych planet, innych gwiazdozbiorów aby zwieść ludzi?

  - Życie jest nie tylko na Ziemi, lecz z innych planet waszego wszechświata nikt nie odwiedzał Ziemi. Jak i z Ziemi nie może żywy polecieć w kosmos.

  - Pytaj jeszcze dziecko.

  - Panie Jezu czy Adam i Ewa tu na Ziemi i ich potomkowie najbliżsi mówili językiem który byłby dla nas dziś zrozumiały? Czy sanskryt jest językiem podobnym do tego którym mówili?

  - Tak dziecko, Adam i Ewa mówili językiem, który byłby zrozumiały dla współczesnych Polaków - dla tych, którzy chcieliby rozumieć.

  - Dziękuję Panie Jezu.

  - Dobrze moje dziecko, wystarczy na dziś:)

  - Chwała Tobie Panie Jezu najsłodszy.

  - Dziękuję, Panie Jezu, że tak łaskawie dziś chciałeś.

  - :) (Łaskawy właśnie uśmiech Pana Jezusa).

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/08/4-viii-5-viii-arka-przymierza-grob.html
  Huna w ST o.8b Reptilianie – Reptoidy, Humanoidalne gady
 • Lechia - Polska starożytna
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-15-ii-2017.html  Orędzie Jezusa Chrystusa 15 II 2017

  (…)

  Więc nie może być manipulacji i kłamstwa gdy idzie o przedchrześcijańskie korzenie Polaków/Lechitów. I to, że wtedy wasze państwo było godne, szacowne i silne. I to, że byliście rozwiniętym kulturowo krajem. Oczywiście Kościół przyniósł wiele, pod względem cywilizacyjnym, wartościowych rzeczy, nie mówię o wierze, bo ta jest oczywista, natomiast chodzi o rozwój cywilizacyjny. Natomiast i wasz rozwój nie był rozwojem półdzikich ludzi, jakby niektórzy chcieli to ustalić. Widzisz są odkrycia, jest odkrycie za odkry-ciem, teraz ostatnio słyszałeś i o hucie szkła sprzed 2 tysięcy lat. Zmienia się obraz Polski przedchrześcijańskiej.
  Tak dziecko, jesteście narodem starożytnym i Słowianie jeszcze przed moim narodzeniem emigrowali z waszych ziem z powodu przeludnienia i szukali nowych siedzib. To jest prawda dziecko, to jest fakt i ja mówię, że to jest rzecz nie do podważenia.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/7-xii-2017_8.html

  7-XII-2017

  (…)
  Mówiłem również o przedchrześcijańskich korzeniach Lechitów. I tu pewne rzeczy potwierdzałem aby można było się oprzeć na autorytecie Jezusa Chrystusa, skoro nie można na waszej (polskiej) nauce.
  Moje pochodzenie genetyczne powinni badać ludzie, nie powinno być potrzebne moje potwierdzenie, które w tych przekazach miało miejsce iż moje pochodzenie jako człowieka jest w większości prasłowiańskie.
  Mój drogi kapłanie, którego kocham i który jesteś moim prawdziwym dzieckiem, jak myślisz, powinno się badać moją haplogrupę (jak to nazwaliście), czy też nie? Przecież moje ciało i moja krew jest dostępna, w Legnicy, w Sokółce i w wielu innych miejscach. Są łzy mojej matki a przede wszystkim moja krew zebrana z wnętrza Golgoty, która skropiła Arkę Przymierza.
  Czcigodni i moi prawdziwie kapłani też się mogą mylić, bo ks. Dominik Chmielewski uważa, że Arka Przymierza została zabrana do Nieba. A jest przecież we wnętrzu Golgoty.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/12/9-xii-2017-polscy-archeolodzy-o-wielkim.html
  9 XII 2017

  (…)
  Czy w czeskich muzeach są polskie monety bite przed Mieszkiem na przykład przez Kraka (Grakchusa)?

  I znów wracamy, dziecko, do tego co powinni robić wasi badacze. A choćby i niezależni ludzie mogą to robić. Zrobić rekonesans po czeskich muzeach i czeskich zbiorach monet (a także słowackich). I węgier-skich. I nie tylko z tych krajów także Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, ale i Szwecja.
  (…)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/01/3-i-2018-cz-2-smolensk-przyszed-na-was.html

  3 I 2018 cz. 2 Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osią-gnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.

  (…)

  Wrócimy do słowiańskich korzeni do korzeni lechickich.
  Różnie nazywano przodków Polaków i różnie się nazywali. To wiecie. Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, w Polsce interesuje się ostatnio tymi korzeniami.
  Niechże jednak rozumieją, że Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.
  Dopiero nim jednak mogliście być w pełni gdy przyjęliście Chrystusa jako Boga w Trójcy Jedynego, współistotnego Ojcu, który ukrył się w małym kawałku pszennego pieczywa.
  A zostaliście narodem wybranym także ze względu na swoje pochodzenie i to, że ja jestem z was jako człowiek. Bowiem jak powiedziałem w przekazach mój ziemski przodek urodził się na Warmii tysiąc lat przed moim narodzeniem (zacytuj synu dokładnie):
  „- Podawanie dokładnych lat nie byłoby właściwe ( w sytuacji jaka panuje w nauce i związanych manipulacji). Jednakże było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem.
  - A skąd Panie Jezu był?
  - Z Warmii.
  < z drugiego przekazu C. P.>
  - Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iż
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com...
  skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?
  - Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.
  - Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.
  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?
  - Tak moje dziecko!
  - Chwała Tobie Panie Przedwieczny.”
  Przodek to Maryi dlatego też objawiła się w Gietrzwałdzie i jest to jedyne uznane objawienie Maryjne w Polsce.
  Teraz jest już jasne dlaczego Gietrzwałd, ale ilu zechce to uznać. Gietrzwałd pojawia się tez w filmie „Pro-roctwo” o czym chciałeś wspomnieć:).

  Podobnie jak Smoleńsk te korzenie muszą być znane i uznane.
  Polacy są plemieniem królewskim, plemieniem Lechitów (mówiłem), którzy maja przewodzić innym nie na zasadzie przymusu, ale wyboru.

  Jednak Polacy śpią i aby się obudzili będę musiał nimi potrząsnąć.
  Niepodległości Polska nie straci, ale ucierpi.
  Amen
  Wielka Lechia jako mechanizm kompensacji.
 • Co mają robić Polacy?
  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html
  Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael
 • Jedyny ratunek dla Polski
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/02/3-i-2018.html


  Sobota, 3 luty 2018

  Mówi Pan Jezus:
  (…)
  Widzicie dzieci jak Synagoga szatana chce na was zacisnąć swe kleszcze.
  Mamona jest ich Bogiem. Zaś poczucie wyższości i bycie narodem wybranym,
  lecz przez nieprzyjaciela rodu ludzkiego, dopełnia reszty.
  Nadal nie jestem Królem Polaków i Polski ani w ustawodawstwie ani w sercach.
  Nie pomogą ustawy nawet broniące interesów Polski.
  Żydzi całego świata trzymają w garści jego finanse.Również Polski. Mogą doprowadzić do jej
  natychmiastowej zapaści gospodarczej. W ciągu 24- godzin.
  Tak, macie wielkie bogactwa, lecz nie pozwolą wam ich eksploatować ni obracać (przede wszystkim)
  na pożytek narodu. Wy zaś nie chcecie pomóc sobie stawiając Mnie na pierwszym miejscu.
  Cokolwiek robią, nie możecie wierzyć tym, którzy rządzą Polską. To nie są polskie elity – wielu z was
  wie o tym. Zatem. Agentura rosyjska chce przywołać do porządku Izrael. Lecz skrupi się to na Polsce.
  Amen moje dziecko.
  W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA