Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Uchoigielne

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:16:25
  Wypad?

  Sam spadaj!
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:23:55
  Taki głupi jaki ty będziesz, to ty jeszcze nie byłeś!

  Świetlana przyszłość przed tobą, wiejski głupku!
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Kim są i prawdziwe nazwiska syjonistów rządzących Polską.
  Resident Polin:

  Andrzej Duda – nazwisko prawdziwe, Aaron Feigenbaum, ojciec żyd, matka Polka, dlatego za żonę wziął żydówkę, Kornhauser, dzieci są 100% żydami

  The boss of the party:

  Jarosław Kaczyński – nazwisko prawdziwe, Kalkstein, żyd z Odessy, ojciec nieznany, matka żydówka, kot po koneksjach rodzinnych, żyd.

  Prime Minister:

  Mateusz Morawiecki – przyznaje się do pochodzenia żydowskiego. Zajmowane stanowiska mówią jednoznacznie, że jest banksterem żydowskim. Człowiek który notorycznie powtarza zwrot; zrównoważony rozwój, to człowiek bandy NWO! Wystarczy przeczytać założenia Agendy 21 i wszystko staje się jasne.

  Zdradzają ich anatomiczne szczegóły. USZY!

  Jeśli nie wiemy, czy dany osobnik jest żydem, stajemy na przeciwko delikwenta, twarzą w twarz w odległości 1 maksimum 2 metry i patrzymy na jego USZY. Jeśli uszy danego człowieka odstają od głowy i w ich górnej części wyginają się na zewnątrz a w dolnej nie mają opuszka (zwisającego zgrubienia) oraz są duże, to mamy do czynienia z żydowskim parchem.

  Słowianie mają uszy przylegające do głowy, niezbyt duże i tworzące linę równoległą do głowy (tak mniej więcej) a na dole ucha, mają spory, gruby opuszek.

  Nie wierzycie, więc sprawdźcie!

  Pamiętajcie, że jesteśmy jako społeczeństwo, bardzo mocno wymieszani przez ostatni 1 000 lat, jednak zasady pozostają niezmienne. Jeśli na dole ucha, nie ma opuszka, lub jest taki bylejaki to prawie na 100% osobnik ma żydowskie konotacje.
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Ojcem i matką tzw. dzisiaj, Jezusa jest Cesarz Konstantyn zwany Wielkim!
  Konstantyn spłodził"Jezusa" w roku 313 n.e.

  Fakty z życia tzw. „Jezusa”

  – 313 r.n.e. Konstantyn zwany Wielkim proklamuje powstanie religii opartej na Hesusie, bóg anglo-zachodnioeuropejski (kulty celtyckie), który „umarł na krzyżu a potem zmartwychwstał”, oraz bogu wschodu a więc Azji, zwanym Kryszna, bóg zbawiciel. Mityczne imperium podobno rozciągało się od Dzisiejszej Anglii po Indie (sic!), poddano to głosowaniu w Senacie, niewielka większość była za przyjęciem nowej religii – 313 r.n.e Konstantyn zwany Wielkim zostaje pierwszym Pontifex Maximus = Najwyższym Kapłanem nowej religii, uzurpatora tronu Boskiego, Hesusa Kryszny,
  – 313 do 325 r.n.e. Klasy wyższe które nie podporządkowały się tym rozstrzygnięciom i dalej wierzyły w Apollo i Zeusa, traciły swoją pozycję, majątki a także głowy, okres przejściowy
  – 321 r.n.e Konstantyn nakazuje czczenie Niedzieli – 325 r.n.e Sobór w Nicei, przyjmuje pakiet pism wybranych. Ustalenie kanonu tzw. Pisma świętego „Biblii”, Ewangelie napisane przez (Diabolos (Greka) = Oszczerca, przeciwnik BOGA, upadłe – na Ziemię Anioły, odwieczny wróg, Nefilim, książęta ciemności itp.
  – 330 r.n.e. Konstantyn przenosi stolicę mitycznego imperium z Rzymu do nowo budowanego miasta Konstantynopol (dzisiaj Istambuł). Panie mój, pytanie do Konstantyna, jak długo będzie pan wytyczał granice miasta, w odpowiedzi usłyszał; tak długo będziemy szli, doputy, dopóki ten który idzie przede mną (nikt go nie widział) nie powie, że granice miasta zostały wytyczone. Konstantyn wynosi się z Rzymu aby nowo powstała religia miała szansę się rozwinąć i tak się staje ! – 431 n.n.e. Na soborze w Efezie, Ustanowiono kult maryjny, „matka Hesusa” rodzicielką boga
  – 605 lu 606 rok r.n.e. Papiestwo otrzymuje z rąk króla Fokasa, uniwersalną władzę duchową
  – 756 r.n.e. Od króla Pepina z rodu Merowigów, władcy uwczesnego świata, cała władza świecka, ówczesnego świata przechodzi w ręce zarządców religią katolicką!

  A więc, Cesarstwo Rzymskie to Kościół Katolicki!

  Niektóre pojęcia „wiary katolickiej”
  – Katolicyzm = powszechny, ogólny, rzymska organizacja wyznianiowa
  – Ortodoksja = poprawność religijna lub polityczna, ścisłe przestrzeganie zasad wiary lub ideologii,
  – Patriarcha = ojciec biskupów
  – Episkopos = biskup
  – Prezbiter = funkcja kapłańska

  Kim są dzisiejsi Chrześcijanie, oszukani ludzie:
  – Dewot = klerykał, hipokryta, obłudnik, fałszywy nabożniś, świętoszek
  – Bigot = przesadnie religijny, bardzo gorliwie manifestujący swoją religijność
  – Dogmatyk = ścisłe przestrzeganie nauk wiary, wiara w tzw. prawdę objawioną
  Zawsze dziewica
 • Karta Ziemi - Agenda 21
  Marks w zielonej kominiarce.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/karta_ziemi_agenda_21,p1493441846
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • Na zdjęciu, żydowska trójca
  Resident Polin:

  Andrzej Duda – nazwisko prawdziwe, Aaron Feigenbaum, ojciec żyd, matka Polka, dlatego za żonę wziął żydówkę, Kornhauser, dzieci są 100% żydami

  The boss of the party:

  Jarosław Kaczyński – nazwisko prawdziwe, Kalkstein, żyd z Odessy, ojciec nieznany, matka żydówka, kot po koneksjach rodzinnych, żyd.

  Prime Minister

  Mateusz Morawiecki – przyznaje się do pochodzenia żydowskiego. Zajmowane stanowiska mówią jednoznacznie, że jest banksterem żydowskim. Człowiek który notorycznie powtarza zwrot; zrównoważony rozwój, to człowiek bandy NWO! Wystarczy przeczytać założenia Agendy 21 i wszystko staje się jasne.
  Kaczynski, Duda, Morawiecki - dokonali zamachu stanu
 • Inteligentny tlumacz artykułów
  Myślę, że wystarczyłby translator Google.

  Mamy rozumieć, że pan popiera tezy zawarte w artykule. Szczególnie tą która mówi, iż tzw. „amerykańscy politycy” bez wyjątków są po zabiegu lobotomii, co miałoby tłumaczyć ich beznadziejnie niski poziom intelektualny?
  Wiem, że ludzie mieszkający w USA, tylko jej terytorium uważają za cały świat, resztę populacji świata uznając, co najwyżej, za upierdliwe insekty. Zapewniam pana, że cała reszta świata to 25 razy więcej ludzi jaka mieszka na tym waszym, giełdowym półwyspie.

  Wracając do meritum.

  Czy tak ciężko jest zauważyć, iż na całym świecie, rządzący premierzy, prezydenci i inna polityczna swołocz, to ludzie o czaszko-mózgowych problemach zwanych mocrocefalią?
  Stan taki, utrzymuje się już tysiące lat na Ziemi, wystarczy tylko pogrzebać w kronikach historii. Imperia upadają i powstają, tworząc następnych bezmózgich imperatorów.

  Konkluzja.

  Czy nie sądzi pan, że w ich postępowaniu trudno znaleźć sens, logikę i konsekwencję, a wie pan dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, lepiej być uznawanym za debila, imbecyla, jak za bandytę i mordercę, gdyż tych pierwszych zamyka się w pokoju bez klamek, a tych drugich, co prawda nie często, spotykają o wiele cięższe kary.
  Wszyscy politycy świata to marionetki w teatrze kukiełkowym, gadające głowy w telewizornii, jedni mniej inni bardziej wrajemniczeni!
  Rządy sprawują nie ci których widać, tylko reżyserzy „z za kotary”. Którzy prowadzą grę z nami, robią z nami co chcą, boją się tylko Boga, dlatego niszczą nas i mordują na przeróżne sposoby, ma to tak wyglądać, że ludzkość to banda popie…leńców i sama, poprzez zbyt małe mózgi robi sobie kuku!

  Kim są ci którzy się ukrywają, jednocześnie nami pomiatają, robią roszady, popychają jednych przeciwko drugim, mącą, wprowadzają destrukcje i chaos.

  Oto oni:

  Świat przed potopem, ok. 4 400 lat temu - rządzony był przez upadłych aniołów, ich potomstwo z ludzkimi kobietami - Nefilimów - gigantów oraz dalsze potomstwo Nefilimów czyli bastardy (hybrydy). Rządy te i społeczeństwa zostały zniszczone w potopie, przeżyli jedynie upadli aniołowie.
  Starożytny Egipt. Rządy faraonów Nefilimów - gigantów potomków upadłych aniołów a kapłaństwo - rodzeństwo Nefilimów stanowiło trzon nasienie węża. Pożniej tworzące Rzym i tzw. cywilizację łacińską.
  Problem polega na tym, że oni nie są ludźmi stworzonymi przez Boga i nie posiadają duszy i sumień. Upadłe anioły, spółkując z ludzkimi kobietami po potopie, uszkodzili, zniekształcili, prawie cały ludzki genotyp.
  Słowo - Żyd nie oznacza tylko członka religii starozakonnej czyli rzeczywistych Izraelitów posłusznych Torze czyli pismom Mojżesza. Termin - Żyd jest kodem bastardów - głównie dla Żydów wtajemniczonych. W rzeczywistości Żydzi nie wielbią Boga, ale wielbią Lucyfera (upadły anioł) pod wszelkimi jego postaciami, począwszy od Amen-Ra z Egiptu, Zeusa i jego syna Apolla z Grecji i Rzymu a skończywszy na otwartym wielbieniu szatana w Watykanie.
  Nefilimy i bastary upadłych aniołów wyróżniały się szczególnym okrucieństwem oraz zdolnościami wojennymi. Lucyfer, władca tego świata obsadzał najważniejsze stanowiska polityczne głównie tymi, którzy gwarantowali jemu bezwzględne posłuszeństwo. I tak jest do dzisiaj!

  Trzon Nefilimów, 13 najważniejszych linii rodowych:

  Bundy, Collins, Dupond, Freeman, Kennedy, Li, Onassis, Reynolds, Rockefeller, Rothschild, Russel, Van Duyn, Windsor.

  Istnieją także inne rodziny, które posiadają podobne połączenia i nigdy nie zawierają małżeństw z innych linii genetycznych:

  Merovingian, Disney, Krupp, McDonald, Mellon, Carnegis, Duke, Stillman, Baker, Wartburg, Whitney, Bronfman, Cabot, Shaw, Bacon, Perkins, Forbes, Cisneros, Hearst, Oppenheimer, Soros

  Za publikowanie owych informacji, Fritz Springmeier odsiedział od roku 2003 9-cio letni wyrok więzienia. Fritz pierwszy ujawnił detale, w jaki sposób władze (upadłe anioły) kontrolują wszystkie religie świata! Obecnie wiadomo powszechnie, że wszystkie większe religie są kontrolowane przez Watykan w Ekumenie.
  Rodziny Nefilimów charakteryzują się kilkoma ważnymi detalami.
  Najważniejsze jest to, że nie mieszają się z innymi liniami genealogicznymi. Ich nazwiska można spotkać niemal w każdej Encyklopedii, w każdej gazecie, ponieważ ONI praktycznie rządzą całym światem i to oni posiadają wszystkie nasze ciężko zarobione pieniądze.
  Istoty te są odpowiedzialne za wszystkie wojny i klęski ludzkości, ponieważ praktycznie wszystkie rządy państw, zwłaszcza od roku 1776 to oni lub ich bezpośrednie potomstwo!

  Jak bastardy się rozpoznają?
  Mają to we krwi, aby ukrywać swoją tożsamość przed innymi, ponieważ mają wiele powodów do ukrywania się i zacierania wszystkich śladów po swych zbrodniach . Dlatego często zmieniają swoje nazwiska. Religia Judaizmu jest dla nich jedynie przykrywką uprawianego lucyferianizmu. Talmudyczny Judaizm pozwala im na wzajemną identyfikację.
  Robią to tak. Normalna rozmowa w jakimś gronie i jeden z hybrydów zaczyna podejrzewać drugiego, że on jest także hybrydą. Pada pytanie - co robisz na gwiazdkę? Jadę na wycieczkę! Aha... spory sygnał, że Judaizm działa. A co robisz w najbliższy Piątek? Odpoczywam po pracy. Już się znaleźli! Żydzi nie celebrują Gwiazdki i nie pracują wieczorem w Piątki. Przynajmniej tak twierdzą oficjalnie.
  Czasami noszą biżuterię, czy to z gwiazdą Dawida, czy innymi elementami ich wierzeń.
  Celem ich jest jednoczenie się w celu wykorzystywania nas oraz wyniszczanie na wszelkie sposoby. Ich postawę do nas wyjaśniają doskonale Protokoły Mędrców Syjońskich. Rozpoznając się w pracy natychmiast jednoczą się i działają przeciwko... gojom, jak nas nazywają z pogardą. Goj to bestia - istota gorsza od zwierzęcia.
  Posiadają grupę krwi AB, a to jest około 5% populacji.

  Autor artykułu, a pan za nim zajmujecie się plotkami dla pań i panów, to żaden intelektualizm, to czystej wody debilizm i rozmywanie tematu, czyli nic nowego!
  Obecne Stany Zjednoczone oczami inteligentnego Amerykanina
 • Inteligentny Wirtualny Projekt Stwórcy
  Eter, elektro-magnetyzm buduje formy „materialne” oparte na super inteligentnym oprogramowaniu.

  Fakty o inteligentnych licznikach i mikrofalach – Brian Thiesen https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/01/09/fakty-o-inteligentnych-licznikach-i-mikrofalach/
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • Żyj i daj Rzyć innym!
  Polskie dziedzictwo na świecie, Wspaniała Rzeczpospolita!
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/

  Dokąd na zachód sięgała Polska?
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/02/03/dokad-na-zachod-siegala-polska/
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • Witold Gadowski (2017)
  Żyjemy w epoce największej walki. Czasem może to nawet wyglądać na symptomy zbliżania się ostateczności. Dlaczego?
  Walka toczy się dziś bowiem o początek i koniec, o najważniejsze – o panowanie nad Słowem!
  Jeszcze nigdy człowiek nie był tak zasypany chcianymi i niechcianymi wiadomościami i rzeczami informacje chytrze imitującymi, które w istocie zakładają mu kolczyk na nos i wiodą tam gdzie zechcą chytrzy prestidigitatorzy.
  Kiedyś większość informacji i życiowych mądrości pochodziła z bezpośredniego doświadczenia, które stale uzupełniane było przekazem najmocniejszych doświadczeń poprzednich pokoleń. Człowiek może niezbyt pojmował jak wygląda mechanika kosmosu i świata całego, ale za to doskonale rozumiał przyrodę, cykle życiowe i nieuchronność, która wisiała nad nim od narodzin.
  Śmierć była czymś naturalnym i powszechnie doznawanym. Ludzie powoli uczyli się żyć, a – w pewnym momencie – i odchodzić. Ludzie szanowali swoich nauczycieli bowiem, to od nich właśnie czerpali najbardziej praktyczne, najpotrzebniejsze umiejętności.
  Pierwsza epoka wyszydzenia starości nastąpiła w momencie, gdy rozpętało się kino.
  Potem media, coraz bardziej wyrafinowanie, coraz skuteczniej, odrywały człowieka od doświadczania codzienności, przenosiły go w krainy niezaznane, niemniej budzące narkotyczne pragnienie.
  Dzięki mediom ludzie poczuli się bardziej nieszczęśliwi niż kiedyś. Zobaczyli jak wiele brakuje im do stanu szczęścia propagowanego przez rozrastający się przemysł propagandy i reklamy.
  Nigdy jednak człowiek nie był tak zniewolony, przemocą napompowany strumieniami przekazów – jak dziś!
  Żyjemy w epoce przemocy dokonywanej przy użyciu strumieni przekazów, które – czy tego chcemy, czy nie – płyną w naszą jaźń przez wszelkie urządzenia, które wydają się nam dziś niezbędne: odkąd zwykły telefon, stał się medialnym kombajnem nikt już nie jest w stanie wyabstrachować się, wyrwać się z nieustannie podgrzewanej kadzi globalnych przekazów.
  Władzę zdobyli ci, którzy siedzą przy informacyjnych cieśninach, przez które płyną morza informacji, pseudoinformacji, kłamstw i przeprogramowanych komunikatów.
  Niedawno amerykańscy dyplomaci, pracujący na Kubie, zaczęli uskarżać się na tajemnicze dolegliwości. Nie mogli spać, ich stan zdrowia stale się pogarszał. W końcu po całych USA gruchnęła wieść, że jankescy dyplomaci byli atakowani za pomocą …infradźwięków. Fal akustycznych o tak niskim gradiencie, że nie były wychwytywane przez uszy, powodowały jednak niebezpieczne wibracje, były w stanie uszkodzić organy wewnętrzne i znacząco oddziałać na psychikę.
  Często odnoszę wrażenie, że nieustannie jesteśmy atakowani takim właśnie podprogowym, niekontrolowanym przez naszą świadomość, przekazem bodźców i wizji, które mają – w sposób utajony – kształtować przede wszystkim nasze postawy emocjonalne.
  Istnieje – dobrze opisane w literaturze psychologicznej – zjawisko, które można opisać młodzieżowym zdaniem: to co się zobaczyło, nie da się już odzobaczyć!
  Nic nie da się wymazać z naszej świadomości. Jesteśmy atakowani obrazami, sfilmowanymi postępkami, które czasem wcale nie chcielibyśmy widzieć. One gniją potem gdzieś w naszej duszy, nie potrafimy się z nich wyzwolić.
  I tu wkraczamy w opis tej najcięższej z trapiących ludzkość wojen – wojny o słowa i ich podstawowe znaczenia.
  Najdynamiczniej rozwijające się i kurczące świat, zamieniające go w ustandaryzowaną gumę do żucia, sposoby przenoszenia bodźców to dziś media społecznościowe. Wszystkie z nich kontrolują – usadowili się w pozycji anonimowych administratorów kontrolujących newralgiczne cieśniny przepływu przekazów – ludzie o nastawieniu neolewicowym.
  Niektórzy z nich (jak np. nominalny twórca Facebooka – Mark Zuckerberg) już całkiem otwarcie deklarują swoje polityczne ambicje. Neolewica kontroluje dziś kluczowe hasła w Wikipedii, neolewica podsuwa każdemu pod nos wybrane linki, gdy szybko poszukujemy wiedzy przeglądarkach takich jak Google. Przeglądarki, portale społecznościowe, gromadzą o nas tak głębokie i profilowe informacje, że – w pewnym momencie – rozgryzają naszą strukturę psychiczną, zainteresowania i zaczynają sterować tym o czym i jak mamy myśleć. Podsyłają odpowiednie bodźce, sterują naszymi poszukiwaniami w necie.
  Powstała olbrzymia, przez nikogo nie kontrolowana, machina, od której uwolnić nas może jedynie udanie się na cyfrową banicję, wyrzeczenie się uczestnictwa w globalnej sieci. Swoiste, cyfrowe pustelnictwo.
  Czyżby znów na znaczeniu zaczęły zyskiwać ośrodki samodzielnej myśli – pozbawione łączności z netem, eremy?!
  Sieć sprawia wrażenie pozornej wolności, spontanicznego rozwoju, nawet jawi się nam jako buntownicza i odrobinę anarchiczna. To jednak tylko pozory. Nie na darmo w samym tylko dawnym Związku Sowieckim i później w Rosji działało i działa do dziś kilkadziesiąt instytutów naukowych zajmujących się utajonym oddziaływaniem i programowaniem ludzkiej psychiki. Daleko w tyle nie pozostają ani Amerykanie, ani Chinczycy.
  Skoro wojna, z otwartej przestrzeni fizycznej konfrontacji, przeniosła się na skomplikowane łąki naszej psychiki i świadomości, to i strategie jej prowadzenia oraz używany oręż uległy zmianie i skutecznemu zakamuflowaniu.
  Najbardziej lukratywne posady zdobywają dziś chytrzy złodzieje słów, którzy specjalizują się w stosowaniu zdradzieckiego symulakrum – nieujawnionej podmianie tradycyjnych znaczeń konkretnych pojęć. Powstaje cały arsenał słów ukradzionych, które używane są do ściśle zaprogramowanych akcji bojowych.
  Od dłuższego już czasu ślęczę nad notatkami, które kiedyś posłużą mi do stworzenia „Słownika wyrazów ukradzionych”. Pytacie o przykład. Ot pierwszy z brzegu: miłość (słowo o jednej z najmocniejszych wartości kształtujących masywne postawy). Dotychczas kojarzyło się z miłością Boga do ludzi, myśląc: „miłość” widzimy obrazy matki pochylającej się nad maleńkim dzieckiem, młodzieńca czule obejmującego swą ukochaną, widzimy kochające się rodziny, widzimy zdolność do poświęcenia i czystość, która nie jest w stanie urodzić najdrobniejszego posądzenia. Tymczasem dziś słowo „miłość” zostało uprowadzone do budowania opowieści o związkach sodomickich, wszelkiego rodzaju dewiacjach, „miłość” została zgwałcona w tysiącach reklam. Podobnie złachmanione zostały słowa: „przyjaźń”, „braterstwo”, „wolność”. Wszystko to zmierza do pozbawienia nas pewności sądzenia, do uczynienia z nas uzależnionych od medialnych protez, kalek, które same z siebie nie potrafią już niczego osądzić, ani wybrać.
  Prawda ma stracić walor swojego niewzruszalnego istnienia, ma być ubrana w kontekst „narracji”. Prawda już nie będzie kształtować przekazu, to przekaz będzie ociosywał samo jej istnienie.
  Prawda ma być sprostytuowana do tego stopnia, aby utraciła swój walor, aby już nikomu nie przyszło do głowy by bić się o prawdę. Przecież o dziewkę spod latarni nikt się nie pojedynkuje.
  Nihiliści, słudzy pana ciemności (upadłych aniołów), dobrali się do trzewi naszej duszy. Wreszcie odnaleźli narzędzia, którymi mogą w niej gmerać, bez budzenia naszej świadomości. Wdzierają się do naszych snów, marzeń i pragnień sprytnie omijając wszelkie systemy alarmowe, które dotąd zabezpieczały nas przed niekontrolowanym modelowaniem wewnętrznym.
  Idzie walka o Słowo. O początek wszystkiego.
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:13:53
  Gdy Ziemia została stworzona nie było na niej tyle mórz i oceanów, dopiero po potopie trwającym przecież 40 dni i nocy, tereny nizinne, które zostały zalane wodą schowały miasta i mniejsze miejscowości pod wodą. Ten ogromny ciężar wody powodował również różne naprężenia, które w jednym miejscu tworzyły wielkie głębiny w innym wybrzuszały teren, powodując wypiętrzanie się gór.

  Co było przed stworzeniem Ziemi?

  Ziemia jest jedyną i nie ma innych. Ziemia to Inteligentny Wirtualny Projekt Stwórcy. Ze szczególną mocą należy podkreślić WIRTUALNY i nie jest to kwestią wiary a wiedzą.

  Aby nie być gołosłownym:
  https://vimeo.com/mariuszszczytynski
  https://www.youtube.com/watch?v=wC79vDkb-1c
  http://www.missteribabylonestar.com/posthypnoticepiphany.html
  https://www.youtube.com/watch?v=hkqrVePSj6c
  https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA

  A tak, prawdopodobnie jest ta nasza „Ziemia” zbudowana. Wiadomym mi jest, że budowany jest ogromnie kosztowny projekt „Iter” (eter Tesli), 12 000 000 000 dolarów kosztujący, w którym upadłe anioły i ich bastardy, planują umieścić swoje własne, konkurujące z Boskim, wirtualne życie. Bóg, niewiele ma czasu na zrobienie gruntownych porządków. Dlatego uważam, że żyjemy w czasach ostatecznych.
  Projekt „Ziemia” w niedługim czasie ulegnie zakończeniu. Prawdopodobnie istnieje już „Nowa Ziemia”, na którą przeniesieni zostaną, po osądzeniu, sprawiedliwi tego świata. Niestety nie dotyczy to kobiet. Prawdopodobnie „Ewa” zostanie stworzona od nowa, jeśli w ogóle.
  http://www.ga.com/iter-cs
  https://www.iter.org/proj/inafewlines

  Wiem, że to wszystko brzmi, wygląda, jak sen pijanego wariata. Jednak musimy wziąć pod uwagę, że Ziemia nie jest rządzona przez ludzi, a wszystkie informacje, WSZYSTKIE DOSŁOWNIE INFORMACJE, podawane nam przez rządzących to same bzdury, bezgraniczne idiotyzmy, nie mające NIC WSPÓLNEGO Z PRAWDĄ I RZECZYWISTĄ BUDOWA NASZEGO ŚWIATA.
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • Jak upadle anioły i ich bastardy (hybrydy) niszczą dzisiaj ludzkość
  Tajemnicze Przymierze (już nie)

  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
  Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.
  Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.
  Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.
  Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.
  Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.
  Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.
  Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.
  Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.
  Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.
  Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.
  Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.
  Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.
  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.
  Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.
  Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.
  Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.
  Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.
  Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.
  Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.
  Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.
  Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.
  Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.
  Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.
  Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.
  Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.
  Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.
  Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.
  Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.
  Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.
  Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.
  Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .
  Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.
  Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.
  Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak myśleć.
  Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.
  Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.
  Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.
  Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.
  Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.
  Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.
  Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.
  Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.
  Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.
  Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.
  Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.
  Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.
  Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.
  Będą nienawidzić siebie i bliźniego.
  Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.
  Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.
  Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.
  Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
  Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
  Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
  Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.
  Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.
  Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.
  Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.
  Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.
  Rekrutów nazywać będziemy "zainicjowanymi" i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.
  Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.
  Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.
  Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.
  Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak że nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.
  O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.
  Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.
  Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.
  Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .
  Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.
  Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich.
  ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.
  Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.
  Nigdy nie mogą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.
  Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.
  To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.
  To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.

  To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

  Niezwykła zgodność z aktualnymi wydarzeniami!
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • Po Potopie,
  Arka z rodziną Noego ostatecznie osiadła na zboczach góry Ararat w dzisiejszej, wschodniej Turcji. sytuacja się jednak powtarza.

  Niewielu z upadłych aniołów dożyło tego czasu, zapewne z powodu wojen między nimi. Jednak ich nienawiść do Stwórcy i ludzi jest przeogromna. Znowu spółkują z ludzkimi kobietami, znowu rodzą się demony, niszczą świat i ludzi.
  Stwórca wyznacza plemię Jafeta do walki z Nefilimami, zawiera z nimi przymierze;
  „Wy będziecie zwalczać a więc zabijać Nefiim i ich bastardów, ja w zamian dam wam najbardziej urodzajne ziemie (Europa)”
  Nie wiadomo na 100% dlaczego przymierze to zostało przez ludzi złamane, zapewne ludzie mieli już dosyć ciągłej walki i zabijania więc przeszli do zajmowania swojego miejsca w Europie.
  Bóg postanowił ukarać krnąbrnych ludzi i zapowiedział, że ich wygubi oraz, ukarze także tym, że obcy będą rządzić ich krajami a ludzie zostaną rozproszeni po całym świecie.
  Na koniec czasów, jednak zbierze wszystkich razem.

  NOE MIAŁ 3 SYNÓW:
  - Sem
  - Cham
  - Jafet

  Książka:
  August Bielowski - Wstęp krytyczny do dziejów Polski (1850r.)

  Strona 191

  Ja który nazwan jestem Miorsz (żył i pisał w pierwszej połowie wieku XI) znalazłem w xięgach taką wiadomość o pochodzeniu czyli o początku narodu polskiego od stworzenia świata.
  Przedewszystkiem trzeba wiedzieć że Polacy pochodzą od Jafeta syna Noego, któremu ojciec błogosławiąc, z natchnienia ducha świętego rzekł: rozplemieni bóg Jafeta.

  Ten Jafet między wielą synami których spłodził, miał jednego któremu na imię było Jawan, a tego Polacy zwą Iwan.

  Jawan (Iwan) zaś zrodził Filara;

  Filar zaś zrodził Alana;

  Alan zaś zrodził Anchiza;

  Anchiz zaś zrodził Eneja;

  Enej zas zrodzil Askaniego;

  Askani zaś zrodził Pamfila;

  Pamfil zaś zrodził Reęsylwię;

  Reasylwia zaś zrodziła Alana;

  Alan zaś KTÓRY PIERWSZY WKROCZYŁ DO EUROPY zrodził Negnona;

  Negnon zaś czterech miał synów, a najstarszy z nich był Wandal;

  Wandal, od którego poszli Wandalitowie zwani dziś Polakami;

  POLACY, dzieci Wandala, w prostej linii, pra, pra... prawnuki Noego!!!

  --------------------------------------------------------------------------------------

  Wiadomośc ta jest potwierdzeniem haplogupy R1a1!

  Na dzisiejszych ziemiach na których my żyjemy, nasi przodkowie osiedlali się już 3 800 lat temu!!!

  EUROPA to STAROŻYTNY IZRAEL!
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:49:02
  Księga Henocha (jedyny człowiek który zostal zabrany przez Stwórcę do siebie)

  http://proroctwa.com/Henoh.htm

  Fragment (jest rok ok. 800 od stworzenia świata, jakieś 5 200 lat temu)

  Grzech aniołów

  6.
  1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
  2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: "Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci".
  3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: "Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech".
  4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: "Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku".
  5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
  6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
  7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(...), Turiel, Jomiel, Araziel.
  8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.
  7.
  l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
  2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
  3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
  4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
  5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.
  8.
  1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
  2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
  3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.
  4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.

  15.
  1 Odpowiadając mi rzekł do mnie swoim głosem: „Słuchaj! Nie lękaj się, Henochu, sprawiedliwy mężu i pisarzu sprawiedliwości. Podejdź tutaj i posłuchaj mego głosu.
  2 Idź! Powiedz Czuwającym nieba (upadłym aniołom), którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: ‚To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami.
  3 Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów?
  4 Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.
  5 Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi.
  6 Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia świata.
  7 Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.
  8 A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.
  9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe” (szedim).
  10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.
  11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.
  12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.
  16.
  1 Kiedy giganci zostaną zabici, zniszczeni i umrą, kiedy duchy wyjdą z ich ciał, ich ciało zostanie zniszczone na mocy sądu. Tak zostaną zniszczeni, aż dzień wielkiego dokonania spełni się nad wielkim wiekiem, nad Czuwającymi i nieprawymi.
  2 A teraz Czuwającym, którzy przysłali cię, abyś wstawił się za nimi, którzy pierwotnie byli w niebie
  3 powiesz tak: ‚Byliście w niebie, ale jego sekrety nie zostały wam jeszcze objawione. Poznaliście [jedynie] bezwartościowe tajemnice. W zatwardziałości waszych serc przekazaliście je kobietom. Z powodu tej tajemnicy kobiety i mężczyźni spowodowali, że zło spotęgowało się na ziemi’. Powiedz im: ‚Nie zaznacie pokoju!’.

  Potop (około 4 400 lat temu)

  Rodzaju 6
  (6) Smucił się Pan Bóg, że uczynił człowieka na ziemi i rozważał głęboko nad tym w sercu swoim.
  (7) I rzekł Pan: Zgładzę człowieka, którego stworzyłem, z powierzchni ziemi, począwszy od człowieka aż do bydlęcia, aż do płazów i ptactwa niebios, gdyż smutno mi, że je uczyniłem.
  (8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana.
  (9) Oto dzieje rodu Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, nieskazitelnym wśród swojego pokolenia. Noe chodził z Bogiem.
  (10) I zrodził Noe trzech synów: Sema, Chama i Jafeta.
  (11) Ale ziemia była skażona w oczach Boga i pełna nieprawości.
  (12) I spojrzał Bóg na ziemię, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoją na ziemi.
  (13) Rzekł tedy Bóg do Noego: Położę kres wszelkiemu ciału, bo przez nie ziemia pełna jest nieprawości; zniszczę je wraz z ziemią.
  (17) Bo oto ja sprowadzę potop na ziemię, aby zniszczyć pod niebem wszelkie ciało, w którym jest dech życia. Wszystko, co jest na ziemi, zginie.
  (18) Ale z tobą ustanowię przymierze moje i wejdziesz do arki ty i synowie twoi, i żona twoja, i żony synów twoich z tobą.
  (19) Z wszelkich istot żyjących, z wszelkiego ciała wprowadzisz do arki po parze z każdego, aby z tobą zostały przy życiu. Niech to będzie samiec i samica.
  (20) Z ptactwa według rodzajów jego i z bydła według rodzajów jego, i z wszelkiego płazu ziemnego według rodzajów jego, po parze z każdego z nich wejdą do ciebie, aby zostały przy życiu.
  (21) Ty zaś weź z sobą wszelką żywność, którą się jada, i zgromadź u siebie, aby była na pokarm dla ciebie i dla nich.
  (22) I uczynił Noe wszystko tak, jak mu rozkazał Bóg; tak uczynił.

  Kim są demony?

  8 A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.
  9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe” (szedim).
  10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.
  11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.
  12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.
  16.
  1 Kiedy giganci zostaną zabici, zniszczeni i umrą, kiedy duchy wyjdą z ich ciał, ich ciało zostanie zniszczone na mocy sądu. Tak zostaną zniszczeni, aż dzień wielkiego dokonania spełni się nad wielkim wiekiem, nad Czuwającymi i nieprawymi.

  Czyli hybrydy (bastardy) anielsko-ludzkie inaczej Nefilms gdy zgineły ich duch zostawał na ziemi i będą atakować ludzi i będą nazywać się złe duchy.. czyli demony
  otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.
  Oni nie mają szansy na życie wieczne, i Bóg dla nich nie przewidział istnienia na tym świecie.. powstały z buntu dlatego są tak niegodziwe i nas nienawidzą.. ponieważ wiedzą że my mamy SZANSE na życie wieczne
  Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • Wymyślone wierzenia
  „Zawsze jednak treść Ewangelii (Nowy Testament) odnosi się do przekazów dotyczących konkretnych faktów z życia Jezusa” hmm…?

  Fakty z „życia Jezusa”
  – 313 r.n.e. Konstantyn zwany Wielkim proklamuje powstanie religii opartej na Hesusie, bóg anglo-zachodnioeuropejski (kulty celtyckie), który „umarł na krzyżu a potem zmartwychwstał”, oraz bogu wschodu a więc Azji, zwanym Kryszna, bóg zbawiciel. Mityczne imperium podobno rozciągało się od Dzisiejszej Anglii po Indie (sic!), poddano to głosowaniu w Senacie, niewielka większość była za przyjęciem nowej religii
  – 313 r.n.e Konstantyn zwany Wielkim zostaje pierwszym Pontifex Maximus = Najwyższym Kapłanem nowej religii, uzurpatora tronu Boskiego, Hesusa Kryszny,
  – 313 do 325 r.n.e. Klasy wyższe które nie podporządkowały się tym rozstrzygnięciom i dalej wierzyły w Apollo i Zeusa, traciły swoją pozycję, majątki a także głowy, okres przejściowy
  – 321 r.n.e Konstantyn nakazuje czczenie Niedzieli – 325 r.n.e Sobór w Nicei, przyjmuje pakiet pism wybranych. Ustalenie kanonu tzw. Pisma świętego „Biblii”, Ewangelie napisane przez (Diabolos (Greka) = Oszczerca, przeciwnik BOGA, upadłe – na Ziemię Anioły, odwieczny wróg, Nefilim, książęta ciemności itp.
  – 330 r.n.e. Konstantyn przenosi stolicę mitycznego imperium z Rzymu do nowo budowanego miasta Konstantynopol (dzisiaj Istambuł). Panie mój, pytanie do Konstantyna, jak długo będzie pan wytyczał granice miasta, w odpowiedzi usłyszał; tak długo będziemy szli, doputy, dopóki ten który idzie przede mną (nikt go nie widział) nie powie, że granice miasta zostały wytyczone. Konstantyn wynosi się z Rzymu aby nowo powstała religia miała szansę się rozwinąć i tak się staje ! – 431 n.n.e. Na soborze w Efezie, Ustanowiono kult maryjny, „matka Hesusa” rodzicielką boga
  – 605 lu 606 rok r.n.e. Papiestwo otrzymuje z rąk króla Fokasa, uniwersalną władzę duchową
  – 756 r.n.e. Od króla Pepina z rodu Merowigów, władcy uwczesnego świata, cała włada ówczesnego świata przechodzi w ręce zarządców religią katolicką!

  Niektóre pojęcia „wiary katolickiej”
  – Katolicyzm = powszechny, ogólny, rzymska organizacja wyznianiowa
  – Ortodoksja = poprawność religijna lub polityczna, ścisłe przestrzeganie zasad wiary lub ideologii,
  – Patriarcha = ojciec biskupów
  – Episkopos = biskup
  – Prezbiter = funkcja kapłańska

  Kim są dzisiejsi chrześcijanie, oszukani ludzie:
  – Dewot = klerykał, hipokryta, obłudnik, fałszywy nabożniś, świętoszek
  – Bigot = przesadnie religijny, bardzo gorliwie manifestujący swoją religijność
  – Dogmatyk = ścisłe przestrzeganie nauk wiary, wiara w tzw. prawdę objawioną

  Nigdy was nie zastanawia, dlaczego z taką łatwością porzucają dzisiaj, wiarę którą współtworzą. Oni bardzo dobrze wiedzą, że to wszystko są bajki dla głupiego ludu, gdyż oni są tymi, którzy nie sieją i nie orzą a plony zbierają, popijając z kielicha nieczystości!


  … „wobec faktów, wyraźnie wskazują, że ST jest tworem sztucznym” kompilacją wiedzy starych cywilizacji, plagiatem dopasowanym do czasów w których religie były tworzone.
  Okres ten obejmuje lata od 313 tzw. religia katolicka, okres około lat 430 do 550 powstaje religia żydowska, są na to dowody, to nie jest religia, „naszych starszych braci w wierze” i na końcu islam rok 622 ucieczka Mahometa z Mekki jest początkiem ery muzułmańskiej.

  Jest to typowy przykład w kwestii problemów (nie) do rozwiązania, i o to chodzi, a więc;

  teza + antyteza = synteza

  W zależności od potrzeb, każdą z tych religii, można podstawiać w dowolnej kolejności, do każdej z tych trzech tez.

  Wszystkie te religie zostały wymyślone, celem ich jest zniewolenie ludzi i ich indoktrynacja, która to dzisiaj kończy się epoką jołopów, którzy nie są w stanie logicznie myśleć, oraz chęcią bycia non stop w stanie pomroczności jasnej, oddając w ten sposób, całe swoje męskie jestestwo w ręce prostytutek tzw. szatana, a one to, nasze matki, żony i córki, nic sobie nie robią z naszego napominania i kradną, oszukują oraz łajdaczą się, gdzie popadnie i z kim popadnie, byle tylko nie był biedakiem! Nie mówię o wszystkich z nich, a wyjątki tylko potwierdzają regułę!
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • Lechici, Lachowie, Lahy
  Słowo Lah – Leh – Lach – Lech, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” oraz “Pamitaj Lasze, szo po Wislu, to nasze”. Litwini, mimo osiemsetletniej indoktrynacji chrześcijańskiej oraz pięćsetletniej wspólnej państwowości z Polską, nigdy nie zmienili nazwy Polski na chrześcijańską i do tej pory Polska po litewsku to Lenkija (Lęchija), a Polak to Lenkas. Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów. Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie narody ościenne Polski, które nie były chrześcijańskie w momencie zmiany nazwy Lechia na Polska i właśnie z tego powodu jej nie zmieniły.
  Czechy i Niemcy były chrześcijańskie i natychmiast zmieniły nazewnictwo na chrześcijańskie.
  W świecie nazwa Lechia pozostała do dziś u narodów niechrześcijańskich. I tak po turecku Polska to Lehistan, a po persku i arabsku to Lahestan. Warto zauważyć, że słowo “stan” oznacza po persku po prostu “państwo” (i w tej formie przeniknęło do innych języków) i jest dość popularne w regionie: Kirgistan, Pakistan, Uzbekistan, Afganistan, Kazachstan, Turkmenistan itp. Zawsze składają się z części oznaczającej naród + państwo np. Turkmenistan to Państwo tureckich mężów, a Lehistan oznacza państwo Lachów.
  Warto tu zaznaczyć, że Turcja NIGDY nie uznała rozbiorów Rzeczpospolitej i do 1918 roku, podczas spotkań międzynarodowych na jej terenie, było przygotowane miejsce (pusty fotel). Podczas rozpoczęcia każdego spotkania mówiono: “Poseł z Lahestanu jeszcze nie przybył, ale zjazd należy już zacząć”.

  Słowianie – Wiara Przyrodzona Mitologia Słowian – Boginie i Bogowie Słowiańscy – Cywilizacja Słowiańska

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • POLACY! Czas powstać z kolan!!!
  Piszę do tych 50% polskiego społeczeństwa, które nosi genotyp naszych przodków, opisanych poniżej.

  Jest rok 1656 od dnia stworzenia świata, a więc około 4 350 lat temu. Rozpoczyna się wielki POTOP, który w ciągu 40 dni zabił wszystkich ludzi i wszystkie lądowe zwierzęta na ziemi. Stwórca przygotował jedynie ośmioosobową rodzinę Noego i wybrane zwierzęta do przeżycia potopu na arce (dużym statku). Statek ostatecznie osiadł na zboczach góry Ararat w dzisiejszej, wschodniej Turcji.

  NOE MIAŁ 3 SYNÓW:
  - Sem
  - Cham
  - Jafet

  Książka:
  August Bielowski - Wstęp krytyczny do dziejów Polski (1850r.)

  Strona 191

  Ja który nazwan jestem Miorsz (żył i pisał w pierwszej połowie wieku XI) znalazłem w xięgach taką wiadomość o pochodzeniu czyli o początku narodu polskiego od stworzenia świata (powinno być; po potopie).
  Przedewszystkiem trzeba wiedzieć że Polacy pochodzą od Jafeta syna Noego, któremu ojciec błogosławiąc, z natchnienia ducha świętego rzekł: rozplemieni bóg Jafeta.

  Ten Jafet między wielą synami których spłodził, miał jednego któremu na imię było Jawan, a tego Polacy zwą Iwan.

  Jawan (Iwan) zaś zrodził Filara;

  Filar zaś zrodził Alana;

  Alan zaś zrodził Anchiza;

  Anchiz zaś zrodził Eneja;

  Enej zas zrodzil Askaniego;

  Askani zaś zrodził Pamfila;

  Pamfil zaś zrodził Reęsylwię;

  Reasylwia zaś zrodziła Alana;

  Alan zaś KTÓRY PIERWSZY WKROCZYŁ DO EUROPY zrodził Negnona;

  Negnon zaś czterech miał synów, a najstarszy z nich był Wandal;

  Wandal, od którego poszli Wandalitowie zwani dziś Polakami;

  POLACY, dzieci Wandala, w prostej linii, pra, pra... prawnuki Noego!!!

  --------------------------------------------------------------------------------------

  Wiadomośc ta jest potwierdzeniem haplogupy R1a1!

  Na dzisiejszych ziemiach na których my żyjemy, nasi przodkowie osiedlali się już 3 800 lat temu!!!
  EUROPA to STAROŻYTNY IZRAEL!
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • Od XII wieku n.e. nie było czystej „POLSKIEJ KLASY ŚREDNIEJ"
  była na pewno „POLSKO-JĘZYCZNA KLASA ŚREDNIA” utworzona z napływowych bastardów (dzieci, wnuki i pra, pra, prawnuki upadłych aniołów) po wymordowaniu „POLSKIEJ KLASY RZĄDZĄCEJ” w czasie wprowadzania tzw. religii katolickiej „RZYMSKIEGO CESARSTWA” w czasie tworzenia tzw. kraju niemieckiego w X wieku n.e.

  Jak wiemy, od tego czasu a więc od X wieku do wieku XVII w przeciągu 800 lat, POLSKA JAKO PAŃSTWO PRZESTAŁO ISTNIEĆ. Jest to zasługa, przede wszystkim tzw. kościoła katolickiego, utworzonego w 313 roku przez Konstantyna (bastarda) w dzisiejszej Turcji.
  Od 325 roku nastąpiło rozdzielenie funkcji cesarza cesarstwa wschodniego od cesarza cesarstwa zachodniego, REPREZENTOWANEGO OD TEGO MOMENTU PRZEZ tzw. PAPIEŻA, czyli CESARZA CESARSTWA ZACHODNIEGO zwanego od X wieku n.e. ŚWIĘTYM CESARSTWEM RZYMSKIM, na ziemiach UKRADZIONYCH, CZYLI PODBITYM NARODÓW, Franków i zachodnich Słowian. Krzyż szedł przed bandytami, najemnikami papieży, których to pochód trwa do dzisiaj i końca jego nie widać. Wręcz przeciwnie, tworzy się światową religię, religię ekumenizmu, która ma być zlepkiem wszystkich religii świata, pod dowództwem jezuitów watykańskich, z których jeden z nich napisał książkę „Mein Kampf” pod którą podpisał się tylko, jeden z największych bandytów świata, pederasta Adolf Hitler (bastard)! Jeszcze wcześniej, inny pederasta tzw. Lenin (bastard) , za pieniądze tegoż Cesarstwa Rzymskiego rozpoczął największą tragedię Rosjan, naszych braci, rozpoczynając ludobójstwo tego narodu, którego sumę ofiar od roku 1914 do 1956 szacuje się na około 60 000 000 ludzi!

  Aby ukryć prawdziwych bandytów rzymskich, podstawiono bastardów, zwanych dzisiaj żydami, którym pozwala się na okradanie i mordowanie tubylców, a ochroną tych skur… zajmuje się wilk w owczej skórze, tzw. kościół katolicki, pobierając za to sowitą opłatę.

  W Iraku od 2003 roku działała armia najemników watykańskich pod nazwą BLACWATER, z powodu ich ludobójczego działania, musieli zmienić nazwę na ACADEMI i mordują swobodnie nadal. Z ich trzonu głównego, utworzono (już dzisiaj rozwiązane) dowództwo tzw. PAŃSTWA ISLAMSKIEGO, armii najemników ISIS za namaszczeniem USraela i przez nich finansowanego, pod nadzorem jezuitów rządzących Watykanem, a poprzez Watykan całym światem tzw. cywilizacji łacińskiej, a więc światem bandyckiego zachodu!
  """...wśród tej żądnej pieniędzy masy jest sporo agentów
 • @Krystyna Trzcińska 21:48:30
  Nie będę się nadmiernie produkował, powiem tak;

  baby są jakieś inne, oraz;

  jeśli BÓG chce kogoś ukarać, to najpierw delikwentowi rozum odbiera!

  Słowiane pochodzą od egipcjan (sic!) a to by oznaczało, że pochodzimy od dzieci upadłych aniołów, bastardów i nigdy, tak jak demony, tak i nasze dusze, nie wracają do BOGA gdyż ich nie mamy!

  Ach ty durna, chora umysłowo babo!
  KalendarzSłowiański,ku przerwaniu żydowskiej okupacji POLSKI
 • Wiem, że to nie na temat, ale powiadamiam wszystkich,
  kórzy mają mózgi i ich używają, a więc, do dzieła!!!

  POLACY! Czas powstać z kolan!!!
  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Jest rok 1656 od dnia stworzenia świata, a więc około 4 350 lat temu. Rozpoczyna się wielki POTOP, który w ciągu 40 dni zabił wszystkich ludzi i wszystkie lądowe zwierzęta na ziemi. Stwórca przygotował jedynie ośmioosobową rodzinę Noego i wybrane zwierzęta do przeżycia potopu na arce (dużym statku). Statek ostatecznie osiadł na zboczach góry Ararat w dzisiejszej, wschodniej Turcji.

  NOE MIAŁ 3 SYNÓW:
  - Sem
  - Jafet
  - Cham

  Książka:
  August Bielowski - Wstęp krytyczny do dziejów Polski (1850r.)

  Strona 191

  Ja który nazwan jestem Miorsz (żył i pisał w pierwszej połowie wieku XI) znalazłem w xięgach taką wiadomość o pochodzeniu czyli o początku narodu polskiego od stworzenia świata.
  Przedewszystkiem trzeba wiedzieć że Polacy pochodzą od Jafeta syna Noego, któremu ojciec błogosławiąc, z natchnienia ducha świętego rzekł: rozplemieni bóg Jafeta.

  Ten Jafet między wielą synami których spłodził, miał jednego któremu na imię było Jawan, a tego Polacy zwą Iwan.

  Jawan (Iwan) zaś zrodził Filara;

  Filar zaś zrodził Alana;

  Alan zaś zrodził Anchiza;

  Anchiz zaś zrodził Eneja;

  Enej zas zrodzil Askaniego;

  Askani zaś zrodził Pamfila;

  Pamfil zaś zrodził Reęsylwię;

  Reasylwia zaś zrodziła Alana;

  Alan zaś KTÓRY PIERWSZY WKROCZYŁ DO EUROPY zrodził Negnona;

  Negnon zaś czterech miał synów, a najstarszy z nich był Wandal;

  Wandal, od którego poszli Wandalitowie zwani dziś Polakami;

  POLACY, dzieci Wandala, w prostej linii, pra, pra... prawnuki Noego!!!

  --------------------------------------------------------------------------------------

  Wiadomośc ta jest potwierdzeniem haplogupy R1a1!

  Na dzisiejszych ziemiach na których my żyjemy, nasi przodkowie osiedlali się już 3 800 lat temu!!!
  Czy żołdactwo syjonistycznych USA i Anglii opuści Syrię?