Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Uchoigielne

 • Drogi przyjacielu, jak tak można.
  „Niepoślednią rolę w rozbudzaniu tej niechęci odgrywają także wywodzące się z judaizmu chrześcijaństwo i islam …”

  Drogi przyjacielu, chrześcijaństwo to zmodernizowana wersja mitraizmu, powstałe w 313 roku n.e. za sprawą cesarza Konstantyna, w celu ukrycia imperium rzymskiego pod „dobrą nowiną” Hesusa Kryszny (późniejszego Jezusa Chrystusa) osobnika całkowicie wymyślonego. Stworzono mit, za którym stali i do dzisiaj stoją upadłe anioły. http://proroctwa.com/Henoh.htm

  Judaizm jako religia zaczyna się od tworzenia talmudu, co miało miejsce w V wieku n.e. Tak zwani „żydzi” to zwrot uknuty w XIX wieku. Judaizm jest młodszy od chrześcijaństwa. Nigdy nie było żadnych Hebrajczyków. Septuaginta, pierwsza wersja (a nie kolejna) tzw. Bibli, to kompilacja tekstów znacznie wcześniejszych a w większości całkowicie wymyślonych. Napisana została po Grecku, gdyż na 100 lat przed naszą erą, nie było żadnego hebrajskiego języka. Napisana została przez Babilońskich skrybów których było 72. Dzisiejsze miasto Yorosz, niedaleko Istambułu (wcześniej Konstantynopol) jest prawdziwą Jerozolimą! Na terenach palestyńskich, zajętych przez bandytów judajskich nigdy nie było żadnych Hebrajczyków (Izraelitów)! Był szałas a przy nim bajoro, 20 kóz i kilku Palestyńczyków, ot i cały Izrael. Patrz, kroniki królów Egiptu. Żadne żydostwo nigdy nie było w niewoli Egipskiej, gdyż żadnych Izraelitów (żydów) po prostu tam nie było!

  Tak zwani żydzi nie są naszymi starszymi braćmi w wierze, są to bez wątpienia, nasi najstarsi i najwięksi wrogowie na ziemi! Pochodzą od klanu Nimroda, Nefilima, siłacza nad siłaczami, którego spłodził jakiś napalony upadły anioł z ludzką kobietą.
  Nasz ród, Lechicki, pochodzi w prostej linii od wnuków Noego a głównie od jego syna Jafeta.
  Dzisiaj mamy końcówkę wojny, upadłych aniołów z ludźmi Boga. Niedługo nastąpi totalna wojna, podczas której człowiek, widząc ślady przejścia innego człowieka, będzie je traktował z nabożną czcią.

  Jak sprawa wygląda z Islamem, to większość chyba wie. VII wiek naszej ery, ćpun zwany Mahometem, jego nieletnia żona i bajdy na kółkach.
  "Antyfaszyści" i syjoniści w jednym stoją szeregu
 • Wstęp do cenzury internetu 26.03.2019
  UE przewiduje powstanie specjalnych, automatycznych i inteligentnych systemów moderacji treści prasowych i komentarzy. Miałyby one oceniać publikacje pod względem zgodności z prawem oraz blokować skróty artykułów i linki przed publikacjami na serwisach społecznościowych lub informacyjnych. Dodatkowo osoby, które chcą linki do takich publikacji zamieszczać w serwisach w sieci i ich skróty, będą musiały zapytać o zgodę autora, a nawet wnieść opłatę.
  Dyrektywa jest skonstruowana niechlujnie i na szybko, co prowadzi do powstania nadużyć. Koncerny, którym zależy na kontroli przepływu informacji i kreowaniu własnych, będą mogły dowolnie interpretować nowe prawo i wdrażać technologie prowadzące do cenzury w sposób kompletnie nietransparentny i przez nikogo z zewnątrz niekontrolowany.
  Internauci uważają, że nowe prawo nie będzie chroniło ich praw, tylko jest zwykłym podatkiem od linków, permanentną cenzurą i próbą serwowania Europejczykom nowej, wymyślonej przez władze UE ideologii na modłę tej rosyjskiej lub chińskiej. To zwykły skok na gigantyczną kasę i chęć większej władzy nad społeczeństwem.
  Obym się mylił.
 • Potrzeba pojednania w obliczu tragedii.
  TO TEKST DZISIEJSZYCH MEDIÓW ZYDOWSKICH.

  Przepraszam za retoryczne pytanie, pojednania kogo z kim?!

  Pojednanie TASIEMCA z żywa tkanką społeczna z resztką polskich (Lechickich) obywateli?!

  Możliwości nie ma ŻADNYCH, jesteśmy spuścizną naszych praojców, którym po potopie był nasz pradziad NOE, który był pra pra… wnukiem pierwszego człowieka w Ziemi, ADAMA!

  NIE BĘDZIE SZATAŃSKI, NEFILIMSKI RÓD LINII NEMRODA, JUŻ NIGDY WIĘCEJ NISZCZYŁ NARODU LECHICKIEGO, RODU WANDALI, RODU GENIUSZY TEGO ŚWIATA, KTÓREGO BÓG UKARAŁ ZA JEGO PRZEWROTNOŚĆ I NIE DOTRZYMANIE SŁOWA. ZA NIEDOTRZYMANIE PRZYMIERZA Z BOGIEM STWORCĄ, ZOSTALIŚMY POHAŃBIENI OD 966 ROKU NAJAZDEM PSÓW IMPERIUM RZYMSKIEGO, POD PRZYKRYWKĄ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

  NASZA KARA DOBIEGŁA KOŃCA.

  TERAZ IMPERIUM RZYMSKIE PO OBU STRONACH OCEANU, DOZNA, W PRZECIĄGU KILKU NAJBLIŻSZYCH LAT, DOJMUJĄCEJ, PRZERAŹLIWEJ KLĘSKI, KTÓRA POCHŁONIE ICH W CAŁOŚCI, FALAMI TSUNAMI O WYSOKOŚCI 400 METRÓW.
  ZGINIE 4 500 000 000 GDYŻ FALE TSUNAMI, ZNISZCZĄ RÓWNIEŻ WIEKSZOŚĆ KRAJÓW AZJI, W CAŁKOWICIE CHINY!

  ZACZNIJCIE MODLIĆ SIĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ DO BOGA STWÓRCY, GDYŻ JEZUS, KTÓREGO NIGDY NIE BYŁO, WAM NIE POMOŻE, IDIOCI!!!
  PO też oskarżała Adamowicza, hejtują prawicę źli lub głupcy!
 • Stworzenie chrześcijaństwa:
  Według dzisiejszej chronologii czas powstania chrześcijaństwa wygląda następująco:
  – 313 r.n.e. (numerolodzy znają te liczby, 3, 13 i 33) Konstantyn zwany Wielkim proklamuje powstanie religii opartej na Hesusie, bóg anglo-zachodnioeuropejski (kulty celtyckie), który „umarł na krzyżu a potem zmartwychwstał”, oraz bogu wschodu a więc Azji, zwanym Kryszna, bóg zbawiciel. Mityczne imperium podobno rozciągało się od Dzisiejszej Anglii po Indie (sic!), poddano to głosowaniu w Senacie, niewielka większość była za przyjęciem nowej religii (demokracja, hi, hi , hi … tak jak dzisiaj, kto liczy głosy ten rządzi),
  – 313 r.n.e Konstantyn zwany Wielkim zostaje pierwszym Pontifex Maximus = Najwyższym Kapłanem nowej religii, uzurpatora tronu Boskiego, Hesusa Kryszny,
  – 313 do 325 r.n.e. Klasy wyższe które nie podporządkowały się tym rozstrzygnięciom i dalej wierzyły w Apollo i Zeusa, traciły swoją pozycję, majątki a także głowy, okres przejściowy,
  – 321 r.n.e Konstantyn nakazuje czczenie Niedzieli, BÓG nakazywał czczenie Soboty, dnia (7) odpoczynku po akcie stworzenia. Niedziela w Starym Testamencie była pierwszym dniem tygodnia,
  – 325 r.n.e Sobór w Nicei, przyjmuje pakiet pism wybranych (Ustalenie kanonu tzw. Pisma świętego „Biblii”), Ewangelie napisane przez Diabolos (Greka) = Oszczerca, przeciwnik BOGA, upadłe – na Ziemię Anioły, odwieczny wróg, Nefilim, książęta ciemności itp. określenia rodziców i dzieci – hybryd, nam znane jako jude, żydzi, chazarzy, syjoniści, banderowcy (jako pożyteczni idioci), plus pisma wybrane Starego Testamentu, bez kultowej księgi, Pięcioksiąg Henocha (Apokryf – Strach przed prawdą !),
  – 330 r.n.e. Konstantyn przenosi stolicę mitycznego imperium z Rzymu do nowo budowanego miasta Konstantynopol (dzisiaj Istambuł). Panie mój, pytanie do Konstantyna, jak długo będzie pan wytyczał granice miasta, w odpowiedzi usłyszał; tak długo będziemy szli, dopóty, dopóki ten który idzie przede mną (nikt go nie widział) nie powie, że granice miasta zostały wytyczone (upadły anioł, Nefilim ?),. Konstantyn wynosi się z Rzymu aby nowo powstała religia miała szansę się rozwinąć i tak się staje !
  Od tego okresu, ekspansja bandyckiej religii, schowanej za pięknie brzmiącymi ideałami nie ma końca, kamuflaż nade wszystko!
  – 431 r.n.e. Na soborze w Efezie, Ustanowiono kult maryjny. „matka Hesusa” rodzicielką boga (sic!)
  – 605 lu 606 rok r.n.e. Papiestwo otrzymuje z rąk króla Fokasa, uniwersalną władzę duchową
  – 756 r.n.e. Od króla Pepina z rodu Merowigów, władcy ówczesnego świata, cała włada przechodzi w ręce zarządców religią katolicką !

  Niektóre pojęcia „wiary katolickiej”
  – Katolicyzm = powszechny, ogólny, rzymska organizacja wyznaniowa
  – Ortodoksja = poprawność religijna lub polityczna, ścisłe przestrzeganie zasad wiary lub ideologii,
  – Patriarcha = ojciec biskupów
  – Episkopos = biskup
  – Prezbiter = funkcja kapłańska

  Kim są dzisiejszy Chrześcijanie; oszukani ludzie:
  – Dewot = klerykał, hipokryta, obłudnik, fałszywy nabożniś, świętoszek
  – Bigot = przesadnie religijny, bardzo gorliwie manifestujący swoją religijność
  – Dogmatyk = ścisłe przestrzeganie nauk wiary, wiara w tzw. prawdę objawioną

  Czym jest nasza „cywilizacja”
  – Podporządkowaniem się, zorganizowanemu porządkowi!

  Do kogo należysz, niewolniku?! ----------------------------------------------------------------------

  Wszyscy którzy piszą o tzw. światowych elitach, piszą tylko i wyłącznie o chłopcach i dziewczynkach na posyłki, a nagrodą są lizaki.
  Plan Boży zakładał pokój, ład i sprawiedliwość na Ziemi. Gdy Stwórca tworzył Ziemię do pomocy stworzył sobie aniołów (obsługę techniczną) w ilości 600 sztuk (księga Henocha). Projekt ten rozpoczął się około 6 000 lat temu (nie żadne tam miliardy lat), koegzystencja w zgodzie i szacunku, pomiędzy Bogiem a aniołami trwała około 800 lat.
  5 200 lat temu, gdy aniołowie ujrzeli piękno i powab ludzkich kobiet, postanowili zejść na Ziemię i wybrać sobie kobiety aby z nimi spółkować. W tym celu zawiązali przymierze i nałożyli na siebie nawzajem klątwy, gdyby któryś z nich chciał się ze swoich zobowiązań wymigać. Było ich 200, tych którzy zjechali na Ziemię, a nazywamy ich upadłymi aniołami, gdyż złamali zobowiązania wobec Boga.
  Gdy, będąc już na Ziemi, z czasem zrozumieli swój ogromy błąd, było już za późno. Stwórca kategorycznie zabronił im powrotu do nieba, gdyż zbrukali swoją świętość z ludzkimi kobietami. Pośrednikiem był Henoch, a Bóg w trosce o jego bezpieczeństwo zabrał Go, po tej misji do nieba.
  Ogromną nienawiścią zapałali do Boga, upadli aniołowie, postanowili na każdym kroku niszczyć dzieło Boskiego stworzenia, były też plany odbicia nieba i zajęcia Boskiego tronu. Wzmianki o Atlantydzie dotyczą okresu od 5 200 lat temu do 4 400 lat temu. W tym okresie budowano piramidy jako potężne bronie, przeprowadzano genetyczne mutacje, tworzono hybrydy ludzko-zwierzęce, niszczono człowieka i jego morale.
  Gdy Bóg miał już dosyć tego bajzlu, zarządził „generalne porządki” na Ziemi. Około 4 400 lat temu, po wybraniu jednej rodziny do tego, aby dała początek nowej ludzkości, spowodował wielki deszcz i otworzył szczeliny w ziemi, powodując wielki potop na całej Ziemi który trwał 40 dni. Zginęli wszyscy pozostali ludzie, poza tymi wybranymi, którym Bóg polecił zbudować wielki statek, zginęły wszystkie bastardy, żony i kochanki upadłych aniołów, z wyjątkiem tych, które zabrali ze sobą w swoich latających pojazdach.
  Po potopie, odradzająca się ludzkość miała chwilę wytchnienia w przemocy i bandyctwie upadłych aniołów, gdyż jednych i drugich zbyt wielu nie było. Nienawiść w sercach upadłych aniołów, w stosunki do Stwórcy wzrosła ogromnie. Postanowili, że będą ludzi niszczyć i tępić jeszcze bardziej, co robią do dzisiaj.
  Pamiętajmy, że oni wyglądają zupełnie tak samo jak my. Kilka drobnych cech fizjonomii twarzy, odróżnia ich od nas, jak choćby wystający podbródek z głębokim wcięciem po środku (wygląda jak pupa na brodzie), małżowina uszna u dołu nie kończy się zgrubieniem i powiększeniem płatka ucha, odstające uszy w górnej ich części, głowa zwęża się zaraz nad skroniami a u ludzi kilka centymetrów wyżej, włosy rosną sterczące do góry, trudno je przygładzić.
  Wyciągając wnioski z przeszłości, postanowili schować się przed Bogiem pod ziemią i w oceanach, gdzie mają kilkaset ogromnych baz rozsianych pod całą ziemia, połączonych ze sobą ultra szybką koleją magnetyczną. Najwięcej baz mają pod terytorium USA, około 180, a największe z nich wytwarzają takie ciepło, że aż topi się ziemia nad ich powierzchnią. Park Yellowstone na którego terytorium działa „ogromny wulkan” to w istocie, ogromne podziemne bazy. Do samego parku jest zakaz wstępu i na jego terenie, policja lub inne służby mogą zabijać nieproszonych gości bez ostrzeżenia.
  Tak więc mamy jak na dłoni PRAWDZIWE UKRYTE ELITY, to oni są tymi którzy pociągają za wszystkie „sznurki władzy” na całym świecie. Mają plan i go krok po kroku realizują. Plany ich rozciągają się na setki lat do przodu, gdyż aniołowie maja życie wieczne.
  Całym światem rządzi propaganda medialna, gdzie o żadnej prawdzie mowy być nie może. Dla nas, ludzi została stworzona fałszywa wiedza, obłuda intelektualna, iluzja, matrix idiotyzmów, a wszyscy którzy to praktykują, pracują dla wrogów Boga Stwórcy i tak naprawdę są zwykłymi samobójcami, gdyż niszcząc nas, zabijają, przede wszystkim samych siebie.
  Za wszechmogącego boga, te (j)elity mają; szatana, diabła, książąt ciemności, bahometa, a wszystko mieści się w określeniu UPADŁE (na ziemię) ANIOŁY.
  Ten wszechmogący bóg, to albo jeden z nich, albo ich cała grupa, zespół.
  Tajemnicze przymierze, już dawno przestało być, tajemnicze!

  „Trudno jest uwolnić głupków z łańcuchów, które szanują”

  Jedna z najsmutniejszych lekcji płynących z historii ludzkości brzmi: Jeśli oszukiwano nas przez wystarczająco długi czas, to mamy tendencję do odrzucania jakichkolwiek dowodów na występowanie tego oszustwa. Nie jesteśmy zainteresowani odnalezieniem prawdy. Oszustwo nas pochłonęło. Po prostu zbyt bolesne byłoby przyznanie się nawet przed samym sobą, że zostaliśmy oszukani. Carl Sagan

  Dysonans poznawczy.

  Dysonans poznawczy to „uczucie przykrego napięcia spowodowane informacją, która jest sprzeczna z naszym wyobrażeniem siebie jako osoby rozsądnej i sensownej”; to „popęd spowodowany poczuciem dyskomfortu, pierwotnie definiowany jako konsekwencja utrzymywania dwóch lub więcej niezgodnych ze sobą elementów poznawczych, następnie określany jako konsekwencja zaangażowania się w działanie, które jest sprzeczne z koncepcją siebie jako osoby przyzwoitej i rozsądnej”.

  W myśl psychologii społecznej, jednostki dążą do tego, aby uzyskać zgodność pomiędzy „różnymi przekonaniami o tej samej sprawie i spójności między swoimi poglądami a postępowaniem. Jeśli wskutek odebrania nowej informacji, myślenia lub własnego postępowania pojawi się psychologiczna sprzeczność, rodzi się dysonans”. Ten przykry stan emocjonalny ma własności popędu, przez co powoduje ogólną mobilizację organizmu do jego usunięcia oraz unikania go zawczasu. Należy podkreślić, że dysonans będzie tym większy, im większa jest niezgodność, która go wywołuje lub też im ważniejszej sprawy dla człowieka ona dotyczy.

  Istotą faszyzmu jest przekonanie, że państwu/korporacji/kościołowi wszystko wolno!
  UE – twór żydowskiego syjonizmu i rasizmu
 • Kto rządzi Polską
  „Dla mnie jest to bardzo dziwne, bo gdyby się okazało, że Duda jest szantażowany przez Niemców "dziadkiem z UPA", biorąc pod uwagę, że ustawy za które Duda jest chwalony są niekonstytucyjne, i dają w praktyce Dudzie władzę zwierzchnią nad polskim sądownictwie, w sytuacji, gdy sądy kontrolują w Polsce system wyborczy, może się okazać, że gdyby "dziadek z UPA" był faktem, to poprzez szantaż Niemcy mogą uzyskać władzę nad Polską. - I kto wie, czy tak właśnie nie jest, że niemieccy agenci rządzą Polską?”
  Niemcy władzę nad Polską mają od dawna!

  Żydzi którzy rządzą Deutschland GmbH (Niemcy Spółka z.o.o.) od 1991 roku, robią to z terenu USA, mówi się nawet, że tzw. Merkel to córka Adolfa Hitlera i Ewy Braun.

  Hitler zmarł w Argentynie w 1962 roku.

  http://werwolfcompl.blogspot.com/
  Czy oficer UPA był jednak dziadkiem Prezydenta [stryjecznym]
 • Krzysztof J. Wojtas
  „Czekam na wywiad z jakimś ojcem niepełnosprawnego”

  A pański ojciec jeszcze żyje?
  Czekam na wywiad z jakimś ojcem niepełnosprawnego
 • @leoparda 10:36:01
  Realizacja tego zadania była bardzo prosta. Noc niewielki ruch statków, kuter torpedowy jest niewielkich rozmiarów. Ustawił się w pobliżu wytyczonego toru przepływu Titanica, ustawił się jak należy, rzucił kotwicę wyłączył światła, silnik ustawił na niskie obroty i czekał. Odległość musiała być niewielka, 300 lub 400 metrów, pojawił się Titanic, skorygował namiary, wystrzelił torpedę, trafił, podniósł kotwicę i odpłynął.

  Nawet wiadomo kto to był. Wszystko było zapisane na anglo-języcznych stronach, jeszcze kilka lat temu, dzisiaj ziejących pustką. Znalazłem nawet w tamtym czasie Polska stronę internetową o tym temacie, był tam artykuł o tym, skopiowałem go, lecz niespodziewanie dysk padł i żegnaj Titanicu.

  „A gdyby Astor wsiadł do łodzi ratunkowej razem z żoną? No i zostałby uratowany?”

  Gdy planuje się tak ogromną operację, gdy zmówieni bogacze, mordują najbogatszych ówczesnego świata, aby tym sposobem przejąć władzę nad światem, to jest ona dopięta na ostatni guzik a koszty nie mają żadnego znaczenia.
  Do dzisiaj nieznanych z nazwiska, jest wiele ówczesnych ofiar, a więc nie ma oficjalnej listy wszystkich podróżujących na Titaniku, i o to chodzi.

  Ofiary do zamordowania, które musiały zginąć, były co najmniej trzy, do każdej z nich przydzielono po minimum dwóch morderców, przebranych za marynarzy z obsługi statku. Dlatego marynarzy, gdyż po wykonaniu swojej misji, prawdopodobnie jedni z nich byli wioślarzami na jednej z ostatnich łodzi, gdzie schowali pozostałych, przecież nie byli samobójcami. Zadaniem ich było zamordowanie w ustronnym miejscu, wszystkich bez wyjątku, których zamordować mieli i to zrobili, gdyż byli to zawodowcy w swoim fachu i nie mogli dopuścić do tego aby którakolwiek z osób przeznaczonych na rzeź, mogła się uratować. Ciała skatowanych, wyrzucono za burtę, aby nikt nie znalazł, lub nie zobaczył przypadkiem ich zwłok. Wsiedli na łódź i odpłynęli, gdy ich uratowano i odstawiono na brzeg, szybciutko się ulotnili.

  „Pooglądam filmik, w nim nie mówią o otworach po torpedzie”

  To, że ja jestem samobójcą to wiem, ale ludzie robiący ten film nimi nie byli, gdyż już dawno ich żony byłyby wdowami a ich dzieci półsierotami.

  Pamiętajmy, że chodziło o władzę nad prawie całym światem, dzisiaj już nad całym, nigdy jej nie oddadzą.

  Banksterzy, nawet ci najbardziej znani, to drobne płotki, to chłopcy na posyłki, dla dobrze ukrytych prawdziwych władców świata.
  106. rocznica zatonięcia "Titanica"
 • Storpedowany Titanic - Dowody
  W nocy z 14-15 kwietnia 1912 roku statek wypłynął w swój dziewiczy rejs na trasie Southampton-Cherbourg-Queenstown-Nowy Jork. Został storpedowany i zatonął.

  W 1907 roku w Stanach Zjednoczonych doszło do załamania giełdy i powszechnie uważano, że za tym krachem stały największe nowojorskie banki, znane jako Money Trust, które doprowadzały do paniki na rynku a następnie wykupywały akcje od przerażonych inwestorów sprzedając je z wielokrotnym zyskiem. Niezadowolenie społeczne było tak duże, że w 1908 roku Kongres powołał National Monetary Commision, który miał sprawdzić te zarzuty i przedstawić reformy systemu bankowego. Na czele tej instytucji stanął Senator Nelson Aldrich.

  Po dwóch latach pracy Nelson Aldrich podjął decyzję. Postanowił ją jednak najpierw przedyskutować z kilkoma osobami i tu leży klucz w całej tej historii, ponieważ spotkanie to zostało zorganizowane jako prywatne polowanie na kaczki na niewielkiej wyspie Jekyll Island u wybrzeży Georgii. Jednak nikt za bardzo nie zajmował się tutaj polowaniem. Uczestnicy spotkania spędzili dziewięć dni i nocy przy stole obmyślając plan, który ostatecznie doprowadził do powstania Fedu.

  Osobami zaproszonymi na polowanie byli najbardziej wpływowi ludzie amerykańskiej gospodarki, bankierzy, przeciwko którym toczyło się postępowanie wyjaśniające, mające doprowadzić do niezbędnych reform i opracowali projekt ustawy, zakładający powołanie do życia prywatnego banku centralnego, którego oni, podejrzani, zostaną właścicielami.

  Uczestnikami tego spotkania byli: Paul Warburg (Kuhn, Leob & Company), Frank Vanderlip (National City Bank of New York należący do rodziny Rockefellerów), Charles D. Norton ( First National Bank of New York należący do Morganów), Abraham Pete Andrew (wiceminister skarbu), Henry P. Davison (partner J.P. Morgan) oraz Benjamin Strong (J.P. Morgan Bankers Trust).

  22 grudnia 1913 roku Kongres Stanów Zjednoczonych przegłosował projekt Aldricha odstępując od swojego prawa bicia monet i regulowania ich wartości, które nadawała mu konstytucja , i przekazał je prywatnej instytucji Fedowi. Fed tworzy wszystkie środki płatnicze i pożycza je rządowi amerykańskiemu i prywatnym instytucjom – NA PROCENT. Skąd teraz rząd USA ma brać na to pieniądze? Oczywiście musi je ciągle od Fedu pożyczać i jest to główny powód dlaczego dług narodowy Ameryki stale rośnie i nigdy nie zostanie spłacony, ponieważ jest to technicznie nie możliwe. W tym samym 1913 roku, w którym uchwalono ustawę o Rezerwie Federalnej, dodano też szesnastą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, wprowadzającą podatek dochodowy. Przed 1913 rokiem takiego podatku nie było. Rząd utrzymywał się z ceł i podatku akcyzowego, ale ponieważ nie generowały one teraz wystarczającego dochodu aby spłacić należne Fedowi odsetki, wprowadzono własnie podatek dochodowy.

  Jak pisze słynny ekonomista Murray N. Rothbard w swojej książce The Case Against the Fed:“Fed nie jest odpowiedzialny przed nikim; nie posiada budżetu;nie przeprowadza się w nim audytów; i żadna komisja Kongresu nic nie wie o jego działaniach ani nie może ich tak naprawdę nadzorować”. Fed, który ma praktycznie całkowita kontrolę nad systemem monetarnym Stanów Zjednoczonych, nie jest odpowiedzialny przed nikim.

  Zatopienie Titanica i powstanie Banku Rezerw Federalnych

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zatopienie-tytanica-powstanie-banku-rezerw-federalnych-2016-03
  106. rocznica zatonięcia "Titanica"
 • Storpedowany Titanic - Dowody
  Wyprawa Do Wraku Titanica - Film Dokumentalny

  https://www.youtube.com/watch?v=WRUwIpB15ps

  Część dziobowa, prawa strona, wyraźna, ogromna dziura po wybuchu. Nie ma żadnego rozerwania wzdłuż, niby przez górę lodową. Jest wyraźna, wielka wyrwa na wysokości, nieznacznie poniżej poziomu linii zanurzenia statku a na której operują torpedy.

  7:50 min
  10:03 min
  11:57 min i inne

  http://storymaps.esri.com/stories/titanic/

  Mapa okazuje jak niedaleko do portu docelowego miał Titanic. W tym czasie pływało tam z pewnością wiele jednostek pasażerskich jak i wojskowych. Przypominam, że na Titanicu nie było czerwonych flar, które wystrzelone, informowały o zagrożeniu, wyposażono statek jedynie we flary białe, które, wystrzelone, dla innych statków były bez znaczenia.

  Torpeda przyszła od strony północnej, statek nie miał żadnych szans.
  106. rocznica zatonięcia "Titanica"
 • Storpedowany Titanic
  Titanic został storpedowany, a jedynym powodem takiego, zbrodniczego działania, była osoba jednego z najbogatszych ludzi tamtego okresu, na jego pokładzie, pan John Jacob Astor. Był on zaciekłym przeciwnikiem banksterów niemiecko-żydowskich w USA, dążących do stworzenia FED, co po zabójstwie Astora stało się faktem.
  106. rocznica zatonięcia "Titanica"
 • @Rzeczpospolita 19:54:39
  Do przemyślenia.

  https://szczepienia.wybudzeni.com/historia-szczepien/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/lista-dr-kwestionujacych-bezpieczenstwo/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/sklad-szczepionek/
  https://szczepienia.wybudzeni.com/ignoranci-obskuranci/
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów
 • @puuuq 21:16:19
  Ty parchaty kundlu, wypad do i-sra-hellem, nie potrzeba nam na POLSKICH PORTALACH opuźnionych w rozwoju, pr, pra, pra ... wnuków Nemroda a więc bandytów i potomlów morderców naszych pradziadów!
  My potomkowie Ariów !
 • @SZS 13:26:55
  O czym ty żydowski parchu piszesz, jaka bratobójcza walka ty idioto?!
  Dokształać i nie pisz swoich podlych wypocin na Polskich stronach internetowych! Dosyć szkalowania Polaków!
  Tam u ciebie w i-sra-hel-em pisz sobie co chcesz,podła świnio, ale od Polski ci wara!!!
  Przypominam tobie tylko, że ówczesna "władza sowiecka" składała się, prawie tylko i wyłącznie z żydów! NKWD to 99% żydów, i tacy właśnie i im podobni byli wysyłani na walkę z Polskim "podziemiem" psubratu jeden!
  Gdzie najliczniej walczyli Żołnierze Wyklęci.
 • NOE MIAŁ 3 SYNÓW:
  - Sem
  - Jafet
  - Cham

  August Bielowski – Wstęp krytyczny do dziejów Polski (1850)
  Strona 191

  Ja który nazwan jestem Miorsz (żył i pisał w pierwszej połowie wieku XI) znalazłem w xięgach taką wiadomość o pochodzeniu czyli o początku narodu polskiego od stworzenia świata.

  Przedewszystkiem trzeba wiedzieć że Polacy pochodzą od Jafeta syna Noego, któremu ojciec błogosławiąc, z natchnienia ducha świętego rzekł: rozplemieni bóg Jafeta.
  Ten Jafet między wielą synami których spłodził, miał jednego któremu na imię było Jawan, a tego Polacy zwą Iwan.

  Jawan (Iwan) zaś zrodził Filara;

  Filar zaś zrodził Alana;

  Alan zaś zrodził Anchiza;

  Anchiz zaś zrodził Eneja;

  Enej zas zrodzil Askaniego;

  Askani zaś zrodził Pamfila;

  Pamfil zaś zrodził Reęsylwię;

  Reasylwia zaś zrodziła Alana;

  Alan zaś który pierwszy wkroczył do Europy zrodził Negnona;

  Negnon zaś czterech miał synów, a najstarszy z nich był Wandal;

  Wandal, od którego poszli Wandalitowie zwani dziś Polakami;

  POLACY, pra, pra pra ... wnuki Noego!

  Europa to starożytny Izrael, słowianie to ludy Izraela!

  Teraz już wiecie dlaczego, fałszywi Izraelczycy, nas gnębią i mordują!
  My potomkowie Ariów !
 • Inteligentny, Wirtualny Projekt Stwórcy
  Wewnętrzny kosmos - Niebocentryzm, Teocentryzm.

  Od dziecka obserwowałem świat, naturę, zwierzęta, gwiazdy i często nasuwały mi się pytania: Jest nasz świat rzeczywiście tak zbudowany jak nam to nauka przekazuje, jesteśmy absolutnie sami w tym olbrzymim uniwersum, a jeżeli tak, to dlaczego i za co nas taka kara spotkała? Te pytania często zganiały mi sen z powiek, a najbardziej dobijał mnie fakt, iż nikt nie potrafił mi na nie sensownie odpowiedzieć. Udałem się więc w drogę, w drogę do źródeł prawdy. Przeczytałem wiele książek i prac naukowych, które podejmowały odważną próbę wytłumaczenia fenomenu naszego istnienia, powstania, oraz budowę wszechświata. Niestety, po przeczytaniu wielu z nich dochodziłem do wniosku, iż wszystkie one prowadzą w ślepą uliczkę, z której trzeba jak najszybciej zawrócić i zacząć poszukiwania na nowo. I tak upłynęło mi na tym wiele lat, aż do momentu, gdy pewnego dnia natrafiłem na pewną teorię, teorię która dała mi w końcu odpowiedź na wiele moich pytań, a jest nią teoria wewnętrznego kosmosu, lub jak kto woli teoria wewnętrznej galaktyki.
  W przeciwieństwie do kopernikowskiego modelu wszechświata istnieje wiele dowodów na to, że żyjemy wewnątrz ziemskiej galaktyki. Teoria wewnętrznego kosmosu nie istnieje od niedawna, lecz była powszechnie znana już w starożytnych kulturach i narodach. W południowej części Mezopotamii i nad Zatoką Perską istniało państwo Sumer. Do dziś nie wiadomo, kiedy i skąd przybyli jego mieszkańcy – niezwykły, tajemniczy lud dysponujący już wówczas niesamowitą wiedzą o kosmosie, wyprzedzającą współczesne odkrycia – niestety przez naukę całe wieki ignorowaną, a wziętej dopiero na serio po wysłaniu sond NASA w przestrzeń kosmiczną w latach 70tych, które dostarczyły pierwszych zdjęć planet układu słonecznego w kolorze – potwierdzających w 100% sumerskie przekazy.
  Z wielu teorii się wyśmiewano i z tej na pewno też wielu wyśmiewać się będzie. Ale trzeba w końcu z cała stanowczością powiedzieć, że: paręset lat temu obecny model wszechświata powstał w głowach astronomów, a bazuje tylko i wyłącznie na obserwacjach z Ziemi oraz obliczeniach matematycznych, które są tylko modelem matematycznym, czyli są relatywne i nie muszą wcale pokrywać się z rzeczywistością!. Sam Einstein powiedział kiedyś: Jak długo rzeczywistość opiera się na matematyce, nie można być pewnym tego, że ona opiera się na rzeczywistości. Co nie oznacza nic innego, jak tylko to, że natura jest nieprzewidywalna i jak długo rzeczy będą tłumaczone wzorami matematycznymi, tak długo nie można będzie pewnych zjawisk jasno zdefiniować. Model matematyczny jest tylko modelem, którego nie można w żadnym przypadku przyjąć za rzeczywistość! Niestety wielu naukowców podchodzi do tego zagadnienia bardzo powierzchownie i nieodpowiedzialnie. W badaniach swych otrzymują pewne wyniki, a niedokładności swych badań często nie potrafią sami wyjaśnić i aby uwierzytelnić je, wprowadzają tzw. błąd pomiarowy. Moim skromnym zdaniem, to nie jest żaden błąd pomiarowy, to jest świadome wypaczanie nauki i wprowadzanie ludzi w błąd i to często na długie, długie lata!
  Wewnętrzny model wszechświata jest sam i sam w sobie jedną wielką harmonią wszelkich procesów występujących w naturze, niepotrzebującym żadnych modeli matematycznych, aby móc jego budowę i powstanie zrozumieć. Ale najzabawniejszy w tym wszystkim jest fakt, że świat nasz zbudowany jest tak, że prawa fizyki obowiązują w obydwu przypadkach jednakowo, co niestety czyni model matematyczny Kopernika za podstawę wszelkich nauk o budowie wszechświata, gdyż on był pierwszy. Wszystkie niedociągnięcia i niedokładności modelu heliocentrycznego są sprytnie tuszowane teoriami uzupełniającymi, a resztę się po prostu przemilcza.
  W przypadku wewnętrznego kosmosu odwraca się wszystko i zamyka w kuli, gdzie proporcje są odpowiednio mniejsze(realne), a w drugim przechodzą do dymensji tak niewyobrażalnych, że owe mierzone są w miliardach lat świetlnych. Dawno zaobserwowany i potwierdzony przez naukę fakt, że czym bardziej oddalamy się od Ziemi tym prędkość statków kosmicznych maleje, nauka ta nie jest w stanie tego fenomenu jasno wyjaśnić. Prędkości światła w kosmosie do tej pory nikt nie potrafił, lub nie chciał zmierzyć, co wiele rzeczy by w końcu wyjaśniło.
  Największym błędem popełnianym przez naukę jest przekonanie, że prędkość fali elektromagnetycznej w próżni i wynikająca z tego stała fizyczna wynosi c=299792458 m/s. Zagłębianie się w istotę teorii względności nie rozwiązuje tej kwestii, wprost gmatwa sprawę i oddala od zasadniczego tematu.
  By nie być źle zrozumianym dodam, że dzisiejsza nauka nie odrzuca tej możliwości.
  Ewentualna zmienność prędkości światła może mieć niebagatelne znaczenie kosmologiczne, świadczyć może o takiej lub innej topologii Wszechświata, o takim lub innym kierunku jego rozwoju. Może mieć tez kluczowe znaczenie filozoficzne.
  Pewien rosyjski naukowiec zbadał, iż wiązka lasera skierowana pionowo w niebo traci znacznie na prędkości, a więc zachowuje się degresywnie. Dlaczego milczy się na ten temat, dlaczego jest tak ciężko dotrzeć do wyników wielu prac naukowych, które ujawniły by wreszcie tą straszną pomyłkę astronomów z przez setek lat, który tak naprawdę jest zwykłym modelem matematycznym, powstałym w omylnych głowach ludzkich, całkowicie mijającym się z rzeczywistością – a który nigdy i w żaden sposób nie został udowodniony i udowodniony nie będzie, gdyż udowodnienie jego jest w chwili obecnej niemożliwe.
  Dla mnie Wszechświat to jeden wielki organizm, który łączy energia a nie obiekty super odseparowane od siebie(separacja to główny problem nauki). Teoria względności rzeczywiście wszystko komplikuje, gdyby założyć, że światło zwalnia ale obserwator tego nie odczuwa nie było by zabawy z czasem i przestrzenią, a wygięcie czasoprzestrzeni jest ciekawe pod warunkiem, że znamy się na skomplikowanej matematyce, która też niczego nie tłumaczy. Wiele osób mówi, że teorie względności można potwierdzić z dużą dokładnością, wszyscy się z tym zgadzają, poza samym Wszechświatem. No ale przecież na podstawie niezmiennej c opracowaliśmy tyle „wspaniałych” teorii, jak choćby teoria względności.
  Ale ludzka natura jest już taka, że jeżeli człowiek uczęszczał do szkół, zrobił maturę a potem wyższe studia, to z wygodnictwa i konformizmu nie zastanawia się już więcej nad tym, że według dzisiejszych praw fizyki, co jest udowodnione, bąk nie mógłby latać, a jakoś lata i to nie jeden! Wiele urządzeń działa, a według praw fizyki nie powinny działać. Dlatego, że te urządzenia tworzą ludzie z pasją a nie przez znajomość fizyki lub astronomii i trzymanie się narzuconych schematów. Np. gdyby Nikola Tesla nie miał tych pasji i posiadał te wszystkie w/w negatywne cechy ludzkie, prawdopodobnie do dnia dzisiejszego nie znalibyśmy prądu zmiennego, silników i generatorów na ten prąd, oraz wielu innych genialnych, ponadczasowych wynalazków.
  Za 1000 lat, a może nawet wcześniej, ktoś w końcu udowodni już dawno znana prawdę. Nasi potomkowie będą na nasza naukę patrzeć z politowaniem, tak jak my to obecnie czynimy z nauka średniowiecza, a nauka średniowiecza czyniła to z naukami starożytnymi. A może już wkrótce Amerykanie wylądują w końcu na księżycu i przekonają się, jaki on w rzeczywistości jest mały, co zresztą wyraźnie widać na zdjęciach satelitarnych, i to że ziemia jest owszem kulą, ale my jesteśmy w jej środku! Inne planety tez są w środku puste i nie jest wykluczone, że właśnie w ich środkach istnieje życie, a nawet inne cywilizacje. To by również tłumaczyło fakt, dlaczego do tej pory nie znaleziono żadnych form życia na innych planetach. Po prostu życia trzeba szukać w środku planet, a nie na zewnątrz. Jako ciekawostkę podam fakt zbadany przez NASA, że Księżyc jest w środku pusty jak wydmuszka od jajka. Nie jest wykluczone, że Ziemia też jest częścią innej galaktyki i krąży sobie w jej środku a zewnętrzna powierzchnia jej jest jałowa i pokryta olbrzymimi kraterami, tak jak wszystkie inne planety które do tej pory zbadano. Tak prawdopodobnie jest to wszystko zbudowane: ziemia wraz z jej jądrem krąży w środku innej planety, ta planeta znowu w środku innej i tak w nieskończoność.
  To co odbieramy jako gwiazdy, jest centrum ( jądro galaktyki ) naszego układu ziemskiego, które bierzemy ( mylnie) za niebo gwiaździste. W sumie widzimy przez jego centrum jakieś światło, a może nawet tylko światło słoneczne, które się przez nie przebija wzg. odbija.
  Takie sławy jak Isaac Newton i Leonhard Euler przez całe swe życie preferowali teorie pustej ziemi. Pomiary wykonane już ponad 100 lat temu całkowicie potwierdzają tą teorie, lecz nauka nie przyjmuje tych faktów do wiadomości, a wręcz nie dopuszcza takiej myśli do siebie. A wystarczyło by zbudować odpowiednio mocny teleskop z filtrami podczerwieni, aby móc zobaczyć z Polski np. Londyn lub Moskwę, i to stojąc na ziemi, a nie na szczycie najwyższej wieży lub góry! Ale ten fakt był by z pewnością tylko kolejnym wyzwaniem dla naukowców, którzy za wszelką cenę starali by się udowodnić, że to jest kolejny fenomen spowodowany odzwierciedleniem atmosfery, aby bronić swojej religii zwanej nauką i jej przykazań.
  No ale jak nauka wytłumaczy np fenomen z samolotami? Dlaczego gdy one lecą na wysokości 7-u km, z tej wysokości widoczność z samolotu nie powinna przekraczać 296 km, a testy, przy pomocy kamer na podczerwieni, wykazały, że widoczność wynosi 532,9 km, pomimo, że kąt widzenia z tej wysokości absolutnie uniemożliwia widzenie tak wielkich połaci lądu! Kąt widzenia z tej wysokości jest prawie dwukrotnie większy od tej co wykażą nam obliczenia matematyczne i mówi logika. Chyba nikt nie powie, że podczas pomiarów to właśnie Fata Morgana odzwierciedla 237 km lądu!? Każdy kto kiedyś bawił się w obliczanie kuli, oraz zajmował się trochę optyką, potrafi to bez problemu wyliczyć. I ten oto fakt jest jednym z dowodów na to, ze żyjemy w środku kuli ziemskiej, gdyż taką widoczność ma się z tej wysokości, ale tylko w środku kuli. Ktoś podpowiadał mi, że w przypadku wewnętrznego kosmosu i z tej wysokości widoczność powinna być siedmiokrotnie większa, lecz tak nie jest, gdyż ma to związek z eliptycznym przebiegiem promieni światła.
  Już samo tłumaczenie zjawiska Fata-Morgany powinno dać wielu ludziom powód do zastanowienia się nad jej sensem i logiką. A to niby raz ona pokazuje się do góry nogami, ale tylko na małych odległościach, a to drugi znowu realnie i to często na długościach do paruset kilometrów, trwając często paręnaście godzin. Niektóre obserwacje wskazują, iż w Strasburgu widziano port w Konstantynopolu(Stambule) z tak niesamowitą dokładnością detali, jakby było to odbiciem lustrzanym domu sąsiada. Jak to może być możliwe, aby z takiej odległości, wynoszącej do 1.866 km, następował fenomen Fata Morgany, gdzie nauka mówi nam, że jeżeli światło pada na nieprzezroczystą płaszczyznę to jego część jest pochłaniana. Stosunek strumienia odbitego do padającego nazywamy współczynnikiem odbicia. Jeżeli jakaś powierzchnia, na którą pada 100 lm odbija 70 lm to współczynnik odbicia wynosi 0,7 lub wyrażony w procentach 70 proc. Pozostałe 0,3 lub 30 proc. zostało pochłonięte. Coś tu za dużo tych fenomenów podważających podstawowe prawa optyki i innych nauk!
  Wielu z was z pewnością było już nad morzem, w porcie i obserwowało nadpływające statki. Bacznym obserwatorom z pewnością nie uszło uwadze, że nadpływające statki widzimy tak, jakby najpierw kominy ich wynurzały się z głębi, co udowadniało by wypukłość Ziemi i heliocentryczny model wszechświata. Nic innego jak zwykle złudzenie optyczne, spowodowane odbiciem i załamaniem eliptycznym światła w kierunku jądra Ziemi.
  W 1897 roku w USA profesor Morrow i Dr. Teed zbudowali konstrukcje, która miała na celu pomiar wklęsłości, wzg. wypukłości oceanu. No jak myślicie, jakie były wyniki pomiarów? Oto one: Na długości tylko 3,8 km ocean znajdował się 1,22 m powyżej punktu odniesienia! A więc ocean jest wklęsły jak miska do makówek! Udowodnione jest również to, że światło załamuje się eliptycznie w górę, co powoduje złudzenie wypukłej ziemi. Gdy odległość do statku jest odpowiednio duża odnosimy wrażenie, że on wynurza się z morza a nie przypływa z góry, gdyż przy eliptycznym przebiegu światła widoczność naszego wzroku ogranicza się do widzenia tylko górnych partii statków, gdzie dolne są poza zasięgiem naszego wzroku. To zjawisko można obliczyć przy pomocy wzoru na załamanie światła, przy uwzględnieniu wewnętrznej wklęsłości kuli na danej odległości od punktu odniesienia. Obliczenia i odpowiednie pomiary udowadniają ten fakt! A czy ktoś z was zastanawiał kiedyś się nad tym, że gdy stojąc na brzegu morza odnosimy wrażenie tafli morza znajdującej się o wiele, wiele wyżej od linii brzegowej? Jeżeli nie, to polecam zwrócenie na to szczególnej uwagi – co zresztą można zaobserwować również na lądzie.

  http://www.kosmos.pl/aktualnosci/wewnetrzny-kosmos/

  https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wewn%C4%99trzny_kosmos.gif
  teoria płaskiej ZIEMI
 • Niebocentryzm - Teocentryzm
  A czym jest niebocentryzm?, to w zasadzie ....Teocentryzm, w biblijnych niebiosach niebios znajduje się Bóg Stwórca wszystkiego i dający życie wszystkim istotom. Jest niedostępny przez istnienie transformacji przestrzeni.
  Podsumowując : heliocentryzm ( z życiem na zewnątrz) likwiduje istnienie Boga i zamienia go na słońce (diabła) a Teocentryzm pokazuje gdzie on jest i jak cały wszechświat funkcjonuje , dzięki ....Niemu.
  Jestem doskonale zorientowany, że dowody na Teocentryzm są niezwykle miażdżące dla władz, szkolnictwa, olbrzymiej gałęzi wiedzy, jaką jest astronomia oraz dla najważniejszego czynnika w kwestiach astronomicznych, NASA. Cierpią na tym uniwersytety, naukowcy, niemal cała nauka z geografią, historią i oceanografią okazują się stekiem banalnych kłamstw.
  Udowodniony Teocentryzm to zupełna masakra światowej nauki i oświaty, bolesny atak na jakąkolwiek ich wiarygodność, podkopaną skutecznie, poprzez udowodnione bezspornie, sfałszowane podróże kosmiczne Apollo i ostatnio żenujący wysiłek rzekomej wyprawy Chin na księżyc.
  Świat się budzi ze snu kłamstw a Heliocentryzm, czyli otwarty satanizm, jest w tym przypadku zupełnie znokautowany.
  Heliocentryzm to największe kłamstwo, jakie przeprowadziły władze i media w całej historii ludzkości.

  http://vimeo.com/mariuszszczytynski

  Jedna z najsmutniejszych lekcji płynących z historii ludzkości brzmi: Jeśli oszukiwano nas przez wystarczająco długi czas, to mamy tendencję do odrzucania jakichkolwiek dowodów na występowanie tego oszustwa. Nie jesteśmy zainteresowani odnalezieniem prawdy. Oszustwo nas pochłonęło. Po prostu zbyt bolesne byłoby przyznanie się nawet przed samym sobą, że zostaliśmy oszukani.
  Carl Sagan
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:16:25
  Wypad?

  Sam spadaj!
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:23:55
  Taki głupi jaki ty będziesz, to ty jeszcze nie byłeś!

  Świetlana przyszłość przed tobą, wiejski głupku!
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Kim są i prawdziwe nazwiska syjonistów rządzących Polską.
  Resident Polin:

  Andrzej Duda – nazwisko prawdziwe, Aaron Feigenbaum, ojciec żyd, matka Polka, dlatego za żonę wziął żydówkę, Kornhauser, dzieci są 100% żydami

  The boss of the party:

  Jarosław Kaczyński – nazwisko prawdziwe, Kalkstein, żyd z Odessy, ojciec nieznany, matka żydówka, kot po koneksjach rodzinnych, żyd.

  Prime Minister:

  Mateusz Morawiecki – przyznaje się do pochodzenia żydowskiego. Zajmowane stanowiska mówią jednoznacznie, że jest banksterem żydowskim. Człowiek który notorycznie powtarza zwrot; zrównoważony rozwój, to człowiek bandy NWO! Wystarczy przeczytać założenia Agendy 21 i wszystko staje się jasne.

  Zdradzają ich anatomiczne szczegóły. USZY!

  Jeśli nie wiemy, czy dany osobnik jest żydem, stajemy na przeciwko delikwenta, twarzą w twarz w odległości 1 maksimum 2 metry i patrzymy na jego USZY. Jeśli uszy danego człowieka odstają od głowy i w ich górnej części wyginają się na zewnątrz a w dolnej nie mają opuszka (zwisającego zgrubienia) oraz są duże, to mamy do czynienia z żydowskim parchem.

  Słowianie mają uszy przylegające do głowy, niezbyt duże i tworzące linę równoległą do głowy (tak mniej więcej) a na dole ucha, mają spory, gruby opuszek.

  Nie wierzycie, więc sprawdźcie!

  Pamiętajcie, że jesteśmy jako społeczeństwo, bardzo mocno wymieszani przez ostatni 1 000 lat, jednak zasady pozostają niezmienne. Jeśli na dole ucha, nie ma opuszka, lub jest taki bylejaki to prawie na 100% osobnik ma żydowskie konotacje.
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Ojcem i matką tzw. dzisiaj, Jezusa jest Cesarz Konstantyn zwany Wielkim!
  Konstantyn spłodził"Jezusa" w roku 313 n.e.

  Fakty z życia tzw. „Jezusa”

  – 313 r.n.e. Konstantyn zwany Wielkim proklamuje powstanie religii opartej na Hesusie, bóg anglo-zachodnioeuropejski (kulty celtyckie), który „umarł na krzyżu a potem zmartwychwstał”, oraz bogu wschodu a więc Azji, zwanym Kryszna, bóg zbawiciel. Mityczne imperium podobno rozciągało się od Dzisiejszej Anglii po Indie (sic!), poddano to głosowaniu w Senacie, niewielka większość była za przyjęciem nowej religii – 313 r.n.e Konstantyn zwany Wielkim zostaje pierwszym Pontifex Maximus = Najwyższym Kapłanem nowej religii, uzurpatora tronu Boskiego, Hesusa Kryszny,
  – 313 do 325 r.n.e. Klasy wyższe które nie podporządkowały się tym rozstrzygnięciom i dalej wierzyły w Apollo i Zeusa, traciły swoją pozycję, majątki a także głowy, okres przejściowy
  – 321 r.n.e Konstantyn nakazuje czczenie Niedzieli – 325 r.n.e Sobór w Nicei, przyjmuje pakiet pism wybranych. Ustalenie kanonu tzw. Pisma świętego „Biblii”, Ewangelie napisane przez (Diabolos (Greka) = Oszczerca, przeciwnik BOGA, upadłe – na Ziemię Anioły, odwieczny wróg, Nefilim, książęta ciemności itp.
  – 330 r.n.e. Konstantyn przenosi stolicę mitycznego imperium z Rzymu do nowo budowanego miasta Konstantynopol (dzisiaj Istambuł). Panie mój, pytanie do Konstantyna, jak długo będzie pan wytyczał granice miasta, w odpowiedzi usłyszał; tak długo będziemy szli, doputy, dopóki ten który idzie przede mną (nikt go nie widział) nie powie, że granice miasta zostały wytyczone. Konstantyn wynosi się z Rzymu aby nowo powstała religia miała szansę się rozwinąć i tak się staje ! – 431 n.n.e. Na soborze w Efezie, Ustanowiono kult maryjny, „matka Hesusa” rodzicielką boga
  – 605 lu 606 rok r.n.e. Papiestwo otrzymuje z rąk króla Fokasa, uniwersalną władzę duchową
  – 756 r.n.e. Od króla Pepina z rodu Merowigów, władcy uwczesnego świata, cała władza świecka, ówczesnego świata przechodzi w ręce zarządców religią katolicką!

  A więc, Cesarstwo Rzymskie to Kościół Katolicki!

  Niektóre pojęcia „wiary katolickiej”
  – Katolicyzm = powszechny, ogólny, rzymska organizacja wyznianiowa
  – Ortodoksja = poprawność religijna lub polityczna, ścisłe przestrzeganie zasad wiary lub ideologii,
  – Patriarcha = ojciec biskupów
  – Episkopos = biskup
  – Prezbiter = funkcja kapłańska

  Kim są dzisiejsi Chrześcijanie, oszukani ludzie:
  – Dewot = klerykał, hipokryta, obłudnik, fałszywy nabożniś, świętoszek
  – Bigot = przesadnie religijny, bardzo gorliwie manifestujący swoją religijność
  – Dogmatyk = ścisłe przestrzeganie nauk wiary, wiara w tzw. prawdę objawioną
  Zawsze dziewica