Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kresu

 • A o czym w ogóle jest ten post?
  Bo nie widzę żadnego logicznego związku między tytułem, podtytułem, treścią, a ostatnim zdaniem.
  Ile kosztuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
 • Aż miło poczytać
  o porażkach globalnego bandyty. *5
  Rok Trumpa - widziane z USA
 • Świetny przegląd, *5
  Jednak niektóre newsy Sputnika, zwłaszcza te szczególnie kuriozalne dla kogoś o elementarnej wiedzy o świecie, należałoby wg mnie nieco zweryfikować — mówię tutaj o fragmencie "Naukowcy z NASA ostrzegają, że od 15 do 29 listopada Ziemia pogrąży się w ciemnościach", który był newsem już 2 lata temu i został słusznie wyśmiany.

  http://pl.blastingnews.com/styl-zycia/2015/10/nasa-ziemia-pograzy-sie-w-ciemnosciach-na-15-dni-slonce-wysle-mniej-swiatla-00618165.html
  Środa, 15 listopada 2017
 • @Autor
  Ciekawe spostrzeżenia :)
  Proponuję ten fragment - zachęca do dalszego czytania ;)
  No i od razu wali prosto z mostu.

  "
  napisałem na swoim blogerskim fanpejdżu zdanie: "Murzyni to rasiści". Fejsbużyca zaproponowała mi, że za pięć złotych rozpowszechni to do dwóch tysięcy lemingów. Gdy przez dobę nie reagowałem, to zaproponowała, że za cztery złote rozpowszechni to do tysiąca. Gdy po następnej dobie nie zareagowałem, to mnie zbanowała na trzydzieści dni za to, że łamię jej standardy. No to skasowałem to feralne konto oraz fanpejdż i założyłem nowe.
  "
  Petunia to nie omlet
 • @Autor
  Najniższa ocena. Wg mnie - granie na emocjach i kłamliwe tezy.
  1. Jak Polacy oceniają?
  - Wyniki działalności rządu dobrze ocenia 52 proc. badanych (o 1 pkt proc. więcej niż przed miesiącem), źle – 38 proc. (+1 pkt proc.).
  - Jak wynika z badania CBOS, już ponad połowa Polaków - 52 procent - pozytywnie ocenia sytuację gospodarczą w kraju. To wzrost o trzy punkty procentowe w porównaniu z sierpniem
  - 56 proc. badanych dobrze ocenia pracę prezydenta Andrzeja Dudy, źle - 34 proc. - wynika z sondażu Kantar Public.

  2. Jakie są fakty?
  - Poprawa wyników w przemyśle, skokowy wzrost produkcji budowlanej, rosnąca sprzedaż detaliczna, średnia płaca i zatrudnienie wskazują, że PKB w III i IV kwartale bieżącego roku będzie rosło w tempie ok. 4,5 proc. – tak eksperci komentują sierpniowe dane Głównego Urzędu Statystycznego o gospodarce.
  - Agencja Moody's podnosi prognozy dla Polski i umacnia naszą walutę
  - dolar przez ostatnie 2 lata OSŁABIŁ się względem złotówki, a więc złotówka się UMACNIA, co przyspieszyło od stycznia — 16 listopada 2015 kurs wynosił 3,95 zł za dolara, dzisiaj 3,55 (a przewiduję że już niedługo będzie poniżej 3,50).

  I po co kłamać?
  Mściciel
 • @Bogusław Jeznach 14:27:43
  Z całym szacunkiem, ale jeśli taka gra słów "ma wyrażac uznanie", to chyba jest tutaj drugie dno, nie wiem, czy zamierzone ;)

  Proszę sprawdzić, co znaczy po hiszpański "cagar" i, co za tym idzie, "cagame" — jest to raczej brzydkie słowo i z uznaniem raczej ma niewiele wspólnego.
  Kagame mucho