Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Rolnik67

 • @Rolnik67 14:19:48
  Najgorszym powstaniem nie było Powstanie Warszawskie a powstanie GAZETY WYBORCZEJ - L. Żebrowski https://youtu.be/CYdjNSL4AYU
  Powstanie Warszawskie nic nas nie nauczyło
 • Zychowiczowszczyzna
  Trzeba było jak Austria witać okupanta jak wyzwoliciela to teraz bylibyśmy w Europie przez bardzo duże E. Po co obrona Oksywia, Westerplatte czy te niepotrzebne straty "dóbr kultury" w kampanii wrześniowej. Wystarczyło grzecznie podnieść rączki. No i na amunicji byśmy zaoszczędzili. A może i Szlezwik Holstein byśmy w spadku dostali? Lol
  Powstanie Warszawskie nic nas nie nauczyło
 • @AgnieszkaS 20:53:33
  Imho Duda jako kandydat szabes goja Kaczyńskiego to był specjalny plan. Nie ma przypadków...
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • @staszek kieliszek 08:33:38
  Iluminacje przynajmniej poprawiają nastrój wielu ludziom (byle nie przesadzać) czego nie można powiedzieć o zbrojeniach które poprawiają nastrój nielicznym a koszty nieporównywalne.
  Świąteczne iluminacje
 • @staszek kieliszek 07:58:39
  Popieram w 100% pana wypowiedzi. Lekarzowi dzisiaj nie zależy by pacjent był zdrowy a wręcz przeciwnie. Ze zdrowego, lekarz nie ma żadnego pożytku czytaj zysku. Nie wierzę lekarzom tak jak politykom. Lobby i zyski determinują ich działania.
  Chichot bakterii, lęk medycyny
 • Smutek
  Ogłaszam przerwę