Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze javox

 • Autor
  Czy koniecznie trzeba dawać info poprzez pejsbuka?
  Pozdrawiam
  Atak terrorystyczny w Piotrkowie Tryb.
 • Autor 5*
  "to, co nazywa się „antykomunizmem”, „dekomunizacją” czy choćby nie-komunizmem – jest i będzie o wiele szkodliwsze, niż którykolwiek z negatywnych aspektów końcówki PRL."
  Bardzo słusznie ten fragment został wytłuszczony - ode mnie 5*

  A ja, gdy się zorientowałem ku czemu zmierza (po spotkaniu z Wałęsą na którym stwierdził, że pierwszy milion należy ukraść, bo winni i tak nigdy nie będą sądzeni) rzuciłem im legitymację Solidarności pod nogi.
  Antykomunizm, dekomunizacja, demokratyzacja, wolność etc, etc to tylko eufemizmy i zasłona dymna grabieży majątku narodowego przez wąską grupkę cwaniaków. I jak się okazuje nie tylko w Polsce. Na Ukrainie oraz wszędzie tam, gdzie były "kolorowe rewolucje" jest obecnie podobnie.
  Pozdrawiam
  Heil komuna!
 • @Jasiek 03:27:45
  "Jakie 100%? ;-( "
  -No tak, no tak... :)

  Wyjątek (chwalebny!) potwierdza jedynie regułę.
  A regułą jest, że (niemal)wszyscy od morza do Tatr grzmią aby wykończyć ciapatych i polewać świńską krwią, chociaż wielu, bardzo wielu z krzykaczy w życiu "ciapatego" na oczy nie widziało!
  Takież to moralnie zdrowe i oparte na wierze chrześcijańskiej społeczeństwo mamy.
  Pozdrawiam i
  Trzym się również ;)
  Co się dzieje na świecie - 05.06.2017.
 • Autor 5*
  Kolejny raz w pełni podzielam Pana zdanie:
  "Polityka islamofobii zatacza coraz szersze kręgi i przenika do codziennego życia"

  A w Londynie mamy kolejny zamach terrorystyczny, którego autorami są.., no oczywiście islamiści, którzy oczywiście i tym razem zostali na miejscu zastrzeleni. I to ponoć wszyscy trzej.

  Reakcja w mediach i w blogierskich komentarzach na ten "terrorystyczny zamach" zadziwiająco, 100% zgodna:
  WYKOŃCZYĆ WSZYSTKICH CIAPATYCH!
  ZAKAZAĆ ZBRODNICZEGO ISLAMU!
  etc, etc.

  Czyli, jak wynika z powyższego ci ciapaci islamiści, którzy dokonali zamachu strzelili nie tylko sobie w kolano ale także i wszystkim swoim ziomkom i braciom w wierze.

  Czy tak się robi zamachy aby samemu zginąć i wszystkim swoim zaszkodzić???
  Tak działać mogliby jedynie islamiści skończeni idioci, albo..? No właśnie.
  Pozdrawiam
  Co się dzieje na świecie - 03.06.2017.
 • Autor, nazwa Zielona Rewolucja to manipulacja!
  Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na błędną w kontekście Monsanto, chemizacji czy GMO nazwę - Zielona Rewolucja!

  Zielona Rewolucja, to czystość, ekologia = ZDROWIE

  Tak powszechnie rozumiemy słowo ZIELONA oczywiście wraz ze zbitką słów, takich jak rewolucja, uprawa, plantacje etc, etc.
  Najprostszym odniesieniem do słowa ZIELONA jest Greenpeace.
  A Greenpeace to - przypomnę, niezależna międzynarodowa organizacja pozarządowa, działająca na rzecz OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO.
  Niestety, Zielona Rewolucja w sposób nie budzący sporów NARUSZA ŚRODOWISKO NATURALNE?

  Zgoła niewinna i ekologiczna w swym znaczeniu nazwa Zielona Rewolucja jest moim zdaniem wymyślona, bo ma przykrywać chemizację i GMO oraz, a może przede wszystkim - przyciągać nieuświadomionych, naiwnych rolników/ogrodników do tej koncepcji, i jest to w moim rozumieniu nic innego jak MANIPULACJA.

  Nie zatrudnił się pan przypadkiem w Monsanto czy jej pokrewnej korporacji? Takie usilne (po wielokroć) promowanie nam tutaj GMO pod przykrywką "Zielonej Rewolucji" jest dla mnie mocno podejrzane.
  Pozdrawiam
  Ta inna rewolucja…
 • Chleb nie nadaje się do jedzenia
  Dla mnie najprostszym, takim "z mojego podwórka", bezpośrednio i na co dzień mnie dotykającym przykładem szkodliwości zmian genetycznych w żywności jest chleb.
  Tak, tak - nasz chleb powszedni. Otóż ten chleb, panie Bogusławie na skutek zmian genetycznych wprowadzonych w zbożu, jest tak bardzo szkodliwy, że praktycznie nie nadaje się już do jedzenia!
  Doszło do tego, że przestrzegają przed nim (przed chlebem! - mój Boże...) dietetycy i ludzie zajmujący się holistycznym zdrowiem człowieka. Już tysiące, a może nawet setki tysięcy osób przestało jeść w Polsce chleb. W tym ja.

  Od jakiegoś czasu cierpiałem na swoistą bolesną puchliznę brzuszną - chociaż się nie przejadam i generalnie mam w miarę szczupłą budowę ciała, z niewielką jedynie nadwagą. A doszło do tego, że nawet wypita szklanka wody powodowała bolesne wzdęcie brzucha i ból. Znajomy podpowiedział mi bym odstawił chleb, wszelkie pieczywo, tak jak zrobiła to jego rodzina. Posłuchałem i ...podziałało! Wszystko wraca do normy, a byłem wręcz kaleką, były chwile że nawet schylić się nie mogłem, nie było mowy o zawiązaniu butów.

  To co mówię bardzo łatwo sprawdzić. Proszę wrzucić kromkę chleba do wody, chleb powinien się rozpuścić. Jeżdżąc onegdaj na ryby nęciłem je między innymi rozpuszczonym chlebem. W tym celu koniecznie musiałem brać ze sobą wiaderko, gdyż wrzucony swobodnie na wodę chleb już po kilku, góra kilkunastu minutach tak się rozpuszczał, że nie dawało się go rękoma wyłowić. Przepływał, uciekał, prześlizgiwał się pomiędzy palcami.
  Ten obecny się nie rozpuszcza!
  Gdy wrzucam go do mojego stawu rybnego, to gdy zaplącze się gdzieś przy brzegu i nie zjedzą go ryby, to nawet po trzech-czterech dniach, bywało, że i po tygodniu wyciągam go z wody praktycznie w stanie niezmienionym. Jest nasączony wodą ale twardy(!) i zwarty. Bez problemu wyciągam go z wody w całości i nawet powtórne rzucenie go na wodę nie powoduje jego rozpadu.
  I tak jest w naszym układzie trawiennym. Nierozpuszczalny, zmodyfikowany gluten przykleja się do ścianek jelit, tworząc coraz to grubszą warstwę złogów, która w kontakcie z innym pokarmem i wodą puchnie, i sprawia ból.
  Pozdrawiam
  GMO i Zielona Rewolucja
 • STOP GMO!
  Specjalnie się zalogowałem, bo miałem zamiar jedynie jako niezalogowany poprzeglądać NEON, by niestety, po raz pierwszy wstawić 1*

  Do tej pory niezmiennie, podzielałem Pana poglądy i dawałem najwyższą notę... Prowokacja z Pana strony?

  Dowodów na szkodliwą, kto wie czy w końcowym efekcie nie depopulacyjną rolę GMO, jest dość!
  Pozdrawiam

  Ps, Rosja nie bez przyczyny nie wpuściła do siebie GMO.
  Polubić GMO
 • Polityka niewdzięczności
  Przyzwoici nie zapomną!
  Tak jest, gdyż kwestia wdzięczności nie może być rozpatrywana i modyfikowana w doraźnych potrzebach politycznych.
  Gdy miast wdzięczności zaczyna, za sprawą polityki, pojawiać się niewdzięczność, to należy politykę powodującą dany stan, traktować jako wynaturzające nas, niebezpieczne narzędzie w rękach niebezpiecznych ludzi.
  Przyzwoici nie zapomną
 • @zygmuntbialas 22:43:23
  Pisze Pan:
  "--- Mam tu okazję wspomnieć, że Polaków tam nie było. I jestem dumny z tego."
  Tak, jeszcze wówczas szczęśliwie staliśmy po drugiej stronie barykady i nasi chłopcy nie byli zmuszani do "krzewienia demokracji" wśród narodów, które miały takiego pecha, że wytrysła u nich ropa lub leżały na strategicznym szlaku możnych tego świata.
  Pozdrawiam
  Co się działo w Korei w latach 1950 - 53
 • @zygmuntbialas 21:13:10
  "Muszę być takim, jak mój naród oczekuje" - mówi Władimir Putin porządnie po niemiecku

  i przypomina mi w tym bardzo białoruskiego Baćko, no ta bene przywołanego w tych dniach na innej stronie Neonu przez obecnego i u Pana Bogusława Jaznacha w artykule: "Baćko mądry przed szkodą".

  Tak to już jest, dla wielkich polityków i mężów stanu najważniejszy jest NARÓD, dla całej reszty sprzedajnych politykierów najistotniejszy jest doraźny interes ich, ich partii oraz finansujących to całe tałałajstwo korporacji.

  Pani TIAMAT
  Dziękuję za artykuł, dotychczas pojęcia nie miałem o tak potwornym, niechlubnym udziale Kanadyjczyków w tamtej brudnej wojnie.
  Pozdrawiam :)
  Co się działo w Korei w latach 1950 - 53
 • współpraca Polski i Ukrainy jest "unikalna na skalę światową".
  Autor *5
  A ja może tylko zacytuję w całości i bez żadnego komentarza fragment dzisiejszego (15.03.2017r) artykułu z Onetu, bo jest tutaj jak znalazł.

  """Szef MSZ: wzywamy Rosję do zaprzestania agresji przeciwko Ukrainie

  Wzywamy Rosję do zaprzestania agresji przeciwko Ukrainie, do zwrotu zagarniętych ziem i powrotu do współpracy z Ukrainą i całą Europą - powiedział minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski po spotkaniu z szefem MSZ Ukrainy Pawłem Klimkinem. Klimkin potępił niedawne akty wandalizmu w miejscach polskiej pamięci na Ukrainie i zaznaczył, że współpraca Polski i Ukrainy jest "unikalna na skalę światową"."""
  Znów będą opowiadać bzdury o ruskiej prowokacji?
 • @lorenco 01:36:46
  Taaak, różne są momenty/przyczyny/okoliczności przebudzenia z wszechobecnego matrixa, z reguły każdy ma inne.
  Idealizujesz Powstańców Noworosji, hmm.., porządni ludzie są idealistami i idealizują każdą próbę wyzwolenia się spod jarzma, dążenie do prawdy etc.

  A co do obecnego "zwartego ataku na Dariusza Kosiura".
  Ja nie czytam i nie komentuję regularnie w Neonie i zaledwie z grubsza zacząłem się orientować w koteriach i układach jakie tu funkcjonują.
  Niemniej, to co dzisiaj zaobserwowałem w dwu tematach przy okazji tego ataku, o którym piszesz mocno mną poruszyło.

  Skończyła się tu bowiem blogerska publicystyka - do jakiej to bodaj portal został powołany, więcej, skończyła nawet polityczna wojna stronników różnych opcji politycznych, a zaczął
  TERRORYZM!
  Tak bowiem i tylko tak można nazwać zwarty personalny atak w którym użyto i opublikowano prywatne zdjęcie rodzinne celem publicznego zdyskredytowania i zlinczowania ATAKOWANEGO WROGA.

  Myślę, że to o czym napisałem zasługuje na specjalną notkę, bardzo ważną dla NEONU notkę, w której przedyskutowano by zaistniałą sytuację. Stało się bowiem coś bardzo złego.

  Ja niestety jeszcze żadnej notki nie pisałem i technicznie nie wiem, jak to zrobić. Mam nadzieję, że ktoś jednak tego się podejmie.
  Pozdrawiam
  Pan Dariusz Kosiur – syjonistyczny prowokator?
 • @Repsol 00:23:12
  ""Proszę poszukać stacja jest finansowana przez Sorosa""
  -Nie było to do mnie ale i ja widzę w górnym prawym roku ekranu (kadru) napis TVP 1 HD i jakoś nigdzie SOROS.
  Czy sądzisz, że ktośkolwiek z oglądaczy tej, pożal się Boże niezależnej i wolnej TVP pofatyguje się sprawdzić, kto ją finansuje?
  Przepraszam Białoruś za kłamstwa TVP Biełsat
 • @lorenco 00:12:34
  Z tym językiem rosyjskim mamy cholernie podobnie :) Fakt, był on wraży i niemodny i uczyliśmy się go w zasadzie na tyle byle zaliczyć ale zapewne tak jest ze wszystkim, co obowiązkowe (z językiem niemieckim drugim obowiązkowym miałem w szkole dokładnie tak samo). Akcja rodzi reakcję. Im bardziej chciano nas "uszczęśliwić" językiem, filmami i kulturą rosyjską tym bardziej żeśmy się buntowali. Cholernie zawiła jest ta nasza ludzka natura. Dzisiaj odmieniło mi się wszystko.
  Aha.., dziękuję za drugi link do piosenki, która była przeznaczona dla Repsola (23:13:06)
  za Kukuszkę z Noworosji
  https://youtu.be/NyCD3LqfbJ8
  To nagranie jest tak wzruszające, PO SŁOWIAŃSKU! wzruszające, a teledysk tak mocny, że...
  najchętniej poleciałbym do nich.
  No cóż, skończyło się na komentarzu :)
  Pozdrawiam
  Pan Dariusz Kosiur – syjonistyczny prowokator?
 • @lorenco 23:06:16
  Witaj lorenco, poszedłem za Twoim linkiem, bo też by się chciało do lasu, a tymczasem.. :)
  tam nie jest "A siejczas chaczu w las:)", a "в пляс " :D (chociaż brzmi podobnie)
  czyli z tego co się zorientowałem chce ci się uderzać w pląsy, tany - albo po prostu zatańczyć. Wiosna idzie! :)
  Pan Dariusz Kosiur – syjonistyczny prowokator?
 • @Paulus.Aquarius 09:59:09
  "A co jeśli "realna władza" realne siły właśnie tak rozpisały scenariusz ???"
  Jestem przekonany, że tak właśnie jest i pewnie w USA było/jest to nawet bardziej widoczne niż we Francji.
  Czas na krew? A może właśnie tego potrzebują spece od NWO?
  Pozdrawiam
  Francja w przeddzień wojny domowej
 • Kolejny raz ode mnie *5
  ""Bo dziedzicznie, to tak zwany obóz "niepodległościowy" - jest w Polsce obozem zdrady i szkodnictwa narodowego.""
  To powyższe stwierdzenie, na skutek zabiegów propagandowych oraz także odpowiednio spreparowanej (ostatnimi czasy) najnowszej historii Polski jest szalenie trudne do przyjęcia przez przeciętnego, zwłaszcza młodego Polaka.
  Tym niemniej jest prawdziwe i całkiem słusznie wytłuszczone.
  Pozdrawiam.
  22 lutego – prawdziwy Dzień Wyklętych
 • @lorenco 17:03:23
  ""To "dobra zmiana" lecz dla UPAiny, zresztą poprzedni nie byli gorsi""
  Kolejne 30 milionów dla Ukrainy, bo przecież Ukraina kosztuje nas znacznie, znacznie więcej niż te wymienione miliony. Aż się wszystko w człowieku gotuje na taką politykę "naszego rządu".
  Właśnie na innym forum miałem okazję to skomentować, na uwagę blogera, że to "trochę dziwne", że pchamy pieniądze tam, gdzie kultywuje się kult banderyzmu zareagowałem tak:
  ""To nie jest "trochę dziwne"! To jest bezrozumne, szkodliwe, naiwne, wymierzone przeciwko Narodowi Polskiemu i polskiej racji stanu, to jest także okradanie własnego Narodu.
  Inaczej mówiąc, to tragedia i zdrada w biały dzień! -Tak ja to widzę!""

  Odnośnie "dobrej zmiany" nie zapominajmy o przegłosowanej wespół-zespół z PO umowy CETA!!! Szkodliwości czego trudno sobie wyobrazić. Nie zapominajmy także o burzeniu pomników wdzięczności i ciągłym podsycaniu rusofobii, niekiedy wręcz do absurdalnych rozmiarów.
  Nie zapominajmy.....

  ...a imć Waszczykowski: chcemy być Lewandowskim EU... :)
  Co się dzieje w USA - 17.02.2017.
 • @lorenco 01:19:08
  Witaj, piszesz:
  "Trampek w całej okazałości, mami ludzi a ci ludzie wiedzą od lat, że te stacje wypuszczają fake newsy od lat, (dlatego nie głosowani na Killary) a Trump odkrył Amerykę :)
  Zobaczymy co dalej, ciekawie się robi."

  -Czy nie nasuwa Ci się w tym miejscu analogia do PiS i prezesa, który mami i wabi na nutę patriotyczną wszystkich tych, którym przejadło się ostro złodziejskie i antypolskie PO?
  Dla mnie to dosyć czytelne, jakby obaj byli utkani przez tego samego fachowca. Obaj bowiem ogłaszają swemu ludowi "Prawdę" i tworzą "dobrą zmianę".
  -Co dalej? U nas już wiadomo jakie szczęście nas spotkało wraz z nastaniem "dobrej zmiany".
  Pozdrawiam.
  Co się dzieje w USA - 17.02.2017.
 • 5*
  "Tylko Wolny człowiek mówi to co myśli."
  -Coraz bardziej lubię tych facetów!
  Słowa wolnych ludzi.