Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AgnieszkaS

 • @detektywmjarzynski 05:45:17
  Miałam podobny przypadek.Moje konto z nieznanych mi przyczyn zostało zablokowane. Przesłano mi kod. Ich kod składa się tylko z czterech cyfr. Nie mogą Pana blokować, ponieważ w ramce, gdzie wpisuje się kod, są tylko cztery miejsca do wpisania cyfr. Być może wpisuje Pan zły kod.
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @Zawisza Niebieski 01:56:19
  "Ziemkiewicz jest płatnym wyrobnikiem, ale nie działa jawnie w interesach wrogich Polskiej racji stanu."/Zawisza Niebieski/

  Interesy PO i Nowoczesnej nie są przecież polską racją stanu. Ja bym ich działania określiła jako zaprzeczenie polskiej racji stanu.
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • 5*
  Esej Ziemkiewicza jest doskonałą analizą politycznych intryg warszawskiej liberalnej nomenklatury. Jednak wyborcy nie mają amnezji i dobrze pamiętają rządy PO. A jeśli obywatele dadzą się powtórnie nabrać na kłamstwa liberałów- tym razem PO i Nowoczesnej, to należy tylko współczuć takiej naiwności.
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • 1*
  "O ile więc na Wschodzie wciąż jeszcze mamy naszą obronioną, czytelną chrześcijańską tożsamość – o tyle ginący Zachód potrzebuje raczej islamskiej odpowiedzi na swoje problemy - ponieważ w obecnym kształcie upada pod lichwiarsko-kapitalistyczną, okupacją „religii amerykańskiej”, przeciw której paradoksalnie, to islam występuje najskuteczniej jako najdynamiczniej rozwijającą się społecznie, mentalnie i demograficznie… siła Zachodu."/ Konrad Rękas/

  Widzi Pan Islam jako najdynamiczniejszą siłę Zachodu. Należy się poważnie zastanowić, czy to będzie Zachód, jak" islamska siła" go całkowicie ogarnie. To ma być ta "Zmiana"? Obym nie doczekała tych czasów.
  Czy świat potrzebuje Rewolucji Islamskiej?
 • To nie jest jubileuszowa moneta.
  Panie Dariuszu,

  To jest tzw. "token", czyli żeton. Żetony używane są w miejskich pralniach publicznych lub publicznych myjniach samochodów.
  Klient wkłada do maszyny banknot i otrzymuje żetony. Obecnie wartość tych żetonów wynosi 25 centów. To nie jest oficjalny środek płatniczy wykonany z okazji zakończenia wielkiego kryzysu". Na jednej stronie żetonu znajdują się symbole szczęścia z różnych kultur, w tym swastyka. Na drugiej stronie jest widoczne imię i nazwisko projektanta żetonu, którym był Stewart Warner i napis "Stop crying, start buying" (Przestań płakać, zacznij kupować). Jak można się zorientować, żeton miał być szczęśliwy dla kapitalistów.

  Obydwie strony żetonu:
  http://www.proswastika.org/page.php?7.18

  Amerykańska moneta, o wartości 25 centów, wybita w 1932:
  https://www.mullencoins.com/blogs/entry/u-s-coins-and-the-great-depression
  Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem
 • @Husky 18:42:16
  Data wiele wyjaśnia:))

  Pozdrawiam.
  KOLONIZACJA Polski poprzez pozorowane manewry
 • @Husky 12:18:17
  "Fejkowy sowiecki portal."
  /Husky/

  Ja mam wrażenie, że ich teksty są tłumaczone z języka angielskiego za pomocą "Google Translate".

  Tutaj jest poprzednia notka NDP- liczba odsłon 13,963. Proszę zwrócić uwagę na wpis Repsola pod spodem:
  http://ndp.neon24.pl/post/146586,anakonda-18-prawie-sie-skonczyla-problemy-pozostaly
  KOLONIZACJA Polski poprzez pozorowane manewry
 • Post umieszczony na portalu dokładnie o 8:08, czyli przeszło godzinę temu.
  W ciągu godziny miał prawie 1300 odsłon.
  KOLONIZACJA Polski poprzez pozorowane manewry
 • @Husky 08:43:26
  Po kliknięciu na imię i nazwisko "Autora"(na czerwono) dotarłam na ich stronę, gdzie przeczytałam następującą informację pod tytułem " O nas":

  "Niezależny dziennik polityczny – to portal niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych. Dziennik jest to prywatne przedsięwzięcie stworzone i założone przez osoby prywatne, dlatego zobowiązujemy wykonywać zasady korzystania zgodnie z regulaminem.

  Portal dziennik-polityczny.pl prezentuje nowoczesną wizję polityczną, która jasno ustosunkowuje się do wyzwań i problemów współczesności oraz bezpieczeństwa kraju.Publikowanie artykułów, analiz i opinie ekspertów zajmujących się problematyką międzynarodową i bieżące obserwowanie areny stosunków międzynarodowych.
  Dla Czytelników Niezależny dziennik polityczny zadba o stały napływ informacji i artykułów tematycznych."


  Od razu wiadomo, że z Polakami nie mamy tu do czynienia.

  Zastanawia mnie, którym z języków potrafią "Oni" posługiwać się poprawnie?
  KOLONIZACJA Polski poprzez pozorowane manewry
 • Ode mnie 5*
  Pozdrawiam!
  Wielkie Wykonania-J.S.Bach-Passacaglia i Fuga c-mol-I.Żukow
 • To, co uważamy za prawdziwe, jest w rzeczywistości iluzją...???
  "Teorie zmiennych ukrytych były przedmiotem debaty Alberta Einsteina z Nielsem Bohrem, w której dyskutanci przedstawili różne interpretacje mechaniki kwantowej. Według przewidywań mechaniki kwantowej odległe zdarzenia mogą przy odpowiednich okolicznościach być natychmiastowo skorelowane z lokalnymi (zob. kwantowe splątanie). Opisany przez Alberta Einsteina, Borysa Podolskiego i Nathana Rosena rzekomy paradoks wskazywał na teoretyczną sytuację, w której zasada nieoznaczoności Heisenberga zostaje złamana w przypadku badania stanów splątanych oddziałujących w sposób nielokalny. W ten sposób starano się dowieść niekompletności mechaniki kwantowej oraz obronić lokalny realizm, który jest fundamentem teorii względności. Einstein do śmierci nie zaakceptował implikacji wynikających z nielokalności i braku realności świata."

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_zmiennych_ukrytych
  Kwantowy świat pulsującej energii
 • @Adam Czeczetkowicz 15:11:01
  "Bo na pewno nie jest Katolikiem Polskim ani żadnym Chsześćjaninem..."

  To prawda, że chsześćjaninem nie jestem.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @57KerenOr 12:54:58
  "CIEKAWE DLACZEGO TWÓJ WPIS NIE ZAWĘDROWAŁ JESZCZE DO LOCHU?"

  Dlatego, że u nas jest teraz około 5:35 rano i admin dopiero z przerażeniem oczy otworzył.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • Autorka
  Życzę pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

  https://www.youtube.com/watch?v=v5mdybeyLVc&list=RDv5mdybeyLVc&start_radio=1
  Błogosławionych Świąt!
 • Wszystkiego najlepszego, Husky!
  Gwiazdki najjaśniejszej,
  choinki najpiękniejszej.
  Prezentów wymarzonych,
  świąt mile spędzonych.
  Karnawału szalonego
  i Nowego Roku bardzo udanego.
  Dobrych, spokojnych i pełnych radości świąt.
 • Boże Narodzenie 2018
  Staropolskim obyczajem,
  kiedy w Wigilie gwiazda wstaje,
  Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
  wszyscy wszystkim ślą życzenia.
  Przy tej pięknej sposobności
  i ja życzę Wam radości,
  aby wszystkim się darzyło,
  z roku na rok lepiej było.
  BOŻE NARODZENIE – 2018
 • @Jasiek 05:37:58
  Zdrowych i radosnych Świąt życzę.
  Żółte kamizelki, włoski budżet i ciche związki zawodowe
 • Komentarz ze strony "consortiumnews.com":
  Maxwell Quest, 21 grudnia 2018 o 17:43

  "Niektórzy ludzie mówią, że system jest zepsuty; wszystko zależy od perspektywy. Dla nielicznych na szczycie piramidy, szczególnie dla tych, którzy widzieli wartość swoich aktywów zwielokrotnioną w ciągu ostatnich dziesięciu lat dzięki polityce oszczędnościowej Banku CB (Obywatelskiego Banku Biznesowego), system działa doskonale, a oni nawet nie rozumieją, o co to za zamieszanie. Pozostałe 99,9% widzi, że ich pensje ulegają stagnacji, koszty gwałtownie rosną, jak również wzrastają ich podatki i przedawkowanie narkotykami ich dzieci; znikają miejsca pracy, społeczności chylą się ku upadkowi, a zakłamana kultura sprzyja złu. Czym jest więc "populizm" u jego podstaw, jeśli nie "wolą ludu"? Nie daj Boże aby nieumyte i nieświadome masy miały coś do powiedzenia w "les affaires d'état"! Nie, po prostu dalej kontynuujcie wasze niekończące się wojny i przymykajcie oczy na wszystkie kłamstwa, złodziejstwo, obłudę i niesprawiedliwość. Powodzenia, żółte kamizelki! Jeśli chodzi o "wolny handel" (następne orwellowskie określenie do oszukiwania mas), to zawsze chodziło o dostęp do taniej siły roboczej, aby zmaksymalizować korporacyjne zyski..."
  Żółte kamizelki, włoski budżet i ciche związki zawodowe
 • @kula Lis 68 15:53:28
  " Potrzeba zgody, jedności, szczerego zaangażowania we wspólne sprawy, musimy załagodzić podziały powiedział szef państwa francuskiej telewizji BFM podczas wizyty w Czadzie."/kula Lis/


  Zmniejszenie niebywałych różnic w dochodach pomiędzy niezamożną większością a małą grupę bardzo bogatych rozwiązałoby konflikt.


  Pozdrawiam!
  Żółte kamizelki, włoski budżet i ciche związki zawodowe
 • @Jasiek 15:03:49
  Dziękuję za ocenę.

  Oficjalna postawa związków zawodowych we Włoszech, i nie tylko, jest proeuropejska, a do pewnego stopnia cechuje ją poprawność polityczna. Walczy się z efektami neoliberalizmu europejskiego, natomiast same założenia neoliberalnej polityki EU są dla związkowców nietykalne w obawie przed "populizmem"( w myślach "faszyzmem").
  Żółte kamizelki, włoski budżet i ciche związki zawodowe