Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AgnieszkaS

 • @Zawisza Niebieski 07:32:38
  Wszyscy potępiają ten zamach, nie tylko Pan.
  Pan jednak wyróżnia się tym, że wykorzystuje to tragiczne wydarzenie na użytek swojej niecnej propagandy nienawiści. Zdziwiłabym się, gdyby było inaczej.
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!
 • @GPS 01:26:16
  Panie GPS:

  A komu tu są potrzebne pańskie wyjaśnienia. Na pewno nie mnie. Ja żyję na co dzień w "cywilizowanej, kapitalistycznej społeczności". Proszę więc sobie darować. Nie sądzę też aby inni byli zbytnio ciekawi, co Pan ma w tej materii ( kapitalistycznej opieki zdrowotnej i wtórnego feudalizmu) do powiedzenia.
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • @Zawisza Niebieski 00:31:47
  Może to i było konto stare, jednak ciągle używane. Sprawdziłam to bardzo dokładnie bez udziału osób trzecich.

  "A teraz był Pani dyżur i to Pani powinna na tę sprawę zareagować i próbować ją rozwiązać..."


  Pan Opara, który jest Redaktorem Naczelnym i administratorem, kilkakrotnie wypowiadał się na temat nieprzychylnych mu komentarzy i nie przypominam sobie aby miał zamiar kogokolwiek banować. Nie sadze aby Neon24 miał być w zamiarze właściciela forum dla niektórych Polaków - tych, którzy piszą tylko i wyłącznie pochlebstwa pod jego biografią.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Zawisza Niebieski 23:54:06
  Zbanowałam Pańskie alter ego. Jako admin posługiwał się Pan dwoma kontami. To jest niezgodnie z regulaminem.

  Nikogo jeszcze nie zablokowałam za wypowiedzi, które nie zawierały epitetów i nie były ad personam.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • Szpital to taki sam biznes jak każdy inny...
  Wszystko musi przynosić zyski- nawet ludzkie nieszczęście, choroba i śmierć. Pieniądz stał się celem jedynym- celem ostatecznym.
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • @Zawisza Niebieski 23:40:47
  Panie Zawisza:

  Doszedł Pan nagle do wniosku, iż po zbanowaniu trzech osób może Pan bezpiecznie prowadzić swoje moralizatorskie monologi?
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • Potrzeba mordu dla pieniędzy
  Zimne głazy i prymitywne buraki są istotami bez duszy. A jeśli już mają duszę, to taką z metalu - wypełniającą wnętrze starego żelazka.
  Dziki, ludzie i politycy
 • @Astra - Anna Słupianek 22:21:35
  Zablokowała Pani trzy osoby w ciągu jednej godziny. Jak się Pani postara, to może uda się wszystkich pozostałych do końca dnia. Mieliśmy bardzo małą grupę komentujących. Teraz się ona zmniejszyła prawie o połowę.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • Podpisy elektroniczne obowiązują nie tylko w Polsce.
  We wszystkich pozostałych krajach listy i przesyłki polecone wymagają elektronicznego podpisu. Ja, kiedy wyciągam gotówkę z mojego konta w banku, zostawiam elektroniczny podpis, że pieniądze otrzymałam. Przyznam się, że wcale się nie martwię, że po elektronicznym podpisaniu zawartość mojego konta zostanie przesłana do Izraela, czy gdziekolwiek indziej. Aby odebrać przesyłki od mojej mamy z Polski podpisuje listonoszowi elektronicznie na małym tablecie. Oczywiście tego rodzaju podpis obowiązuje mnie przy odbiorze jakiejkolwiek innej przesyłki na terenie USA. Jeszcze nic nie zginęło, a wprost przeciwnie, poprzez tzw. "tracking system" mogę sprawdzić, w którym dokładnie miejscu znajduje się wysłana przeze mnie przesyłka.

  Poczta Polska nie używa szantażu. Po prostu, stara się zastosować do ogólnie przyjętych zasad. Nie mogę pojąć, o co Teresie Garland chodzi i co mają Bóg i prawa naturalne-przyrodzone z tym wspólnego. Ja, na miejscu Prezydenta, na tego rodzaju nonsensy nawet bym nie odpowiadała.
  „Poczta Polska używa szantażu”
 • 5*
  Panie Janie Pawle,

  Życzę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

  Pozdrawiam!
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • Dotyczy notki Zawiszy na jedynce:
  Pan Zawisza gotów był do wejścia na jedynkę ze swoim tekstem. Nawet sam sobie wybrał odpowiednią fotografię na główną stronę. Ja tego tekstu nie promowałam, ponieważ chciałam spędzić Nowy Rok bez politycznych nawalanek. W moim odczuciu tekst Zawiszy jest bardzo subiektywnym widzeniem rzeczywistości. Tekst został wypromowany przez Pana Oparę.


  Przepraszam Zawiszę Niebieskiego, iż podejrzewałam go o promocję własnych tekstów w czasie mojego dyżuru.
  PiS-iewicze, zmora polskiej gospodarki
 • Wszystkiego najlepszego dla Czerwonego Korsarza.
  Życzę również wszystkim blogerom, komentatorom i czytelnikom radości i sukcesów w nadchodzącym 2019 roku.
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ANNO DOMINI 2019
 • Orędzia noworoczne są bardzo przewidywalne.
  To jest praktycznie ten sam tekst, a zmienia się w nim tylko kilka informacji.

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  P.S.
  Jeszcze raz podaję link - ten Pani nie działa:

  https://www.youtube.com/watch?v=cPenAowqEUI&t=17s
  Odpowiedź na orędzie noworoczne prezydenta RP
 • @eradycator 13:03:02
  "Testosteron powstaje z cholesterolu"

  Wszystkie hormony powstają z cholesterolu- testosteron, estrogen, progesteron, hormony nadnerczy, witamina D oraz hormon snu, czyli melatonina.

  Wniosek z tego, że eliminowanie cholesterolu z naszej diety to bardzo zły pomysł.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Zawisza Niebieski 23:55:26
  "Szydło jeździła po jarmarkach..."


  Cóż się dziwić. Nie byłoby dla niej miejsca w Sejmie. Tam przecież obdarowywali niepełnosprawnych "pomocą duchową" ci, którzy się na rozwaleniu PRL najwięcej dorobili. Oni chcą dalej napychać kabzy kosztem "wsiowych", "słoików", "niewykształconych", czyli większości narodu.

  Aferowicze mówią o aferach, ci, którym udało się ukraść pierwsze miliony, prawią o złodziejstwie, a kosmopolici rozwodzą się na temat polskich tradycji. Nic tu czytelnika nie zaskoczy, nic nie zdziwi. Wszystko jest po staremu. Króluje fałsz, egoizm, nieposkromiona chęć posiadania, a towarzyszy jej arogancja i buńczuczność w najgorszym wydaniu.

  Szydło jeździła po jarmarkach... daj jej Panie Boże. A nie woziła ze sobą przypadkiem państwowych mebli?

  Kopacz jeździła w asyście "PO-wskiego dworu" z meblami zabranymi z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i to jest ta najmniejsza z jej afer. Co tam, "inteligentnym" z wielkich miast wszystko wolno.
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • @Jasiek 22:11:47
  @Jasiek 22:11:47
  "Ta gwiazdka na żetonie jest sześcioramienna."

  To jest fakt. Spojrzałam na żeton i jest to gwiazda sześcioramienna - symbol planety Saturn, inaczej Gwiazda Dawida (dwa skrzyżowane trójkąty- symbol boskiej władzy).


  "Wszystko inne wali masonerią, nazizmem, syjonizmem."

  Ewidentnie.
  Ciekwa rzecz. Właśnie odkryłam, że Stewart Warner to nie była osoba, tylko korporacja. II Wojna była dla nich szczęśliwa, wtedy otrzymali rządowe kontrakty na produkcję wojenną.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Stewart-Warner
  Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem
 • @Zawisza Niebieski 21:10:25
  "Jak widzisz, w głównych miastach Polski, gdzie mieszkają ludzie wykształceni PiS sromotne baty otrzymał."


  Panie Zawisza,

  W dużych miastach jest nieporównywalnie więcej miejsc pracy, nawet dla tumanów. W większości ludzie posiadający zatrudnienie nie zagłębiają się tak bardzo w niezadowolenie innych - tych z prowincji. Liberalizm to jest forma egoizmu. Liberałowie są zwolennikami "praw dżungli",a zatroskani są tylko o płacenie podatków. Wyznają oni filozofię "I, Me, and Myself". Dla nich dzieci mogą być głodne, młodzi ludzie popełniać samobójstwa, emeryci grzebać w śmietnikach, itd.


  Myślę, że o zwycięstwie PiS w następnych wyborach zadecyduje stan polskiej gospodarki:najszybciej rosnące w Europie PKB, spadek bezrobocia i spadek zadłużenia zagranicznego.
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • @Zawisza Niebieski 12:49:38
  "Swoją wypowiedzią wyraziła Pani myślenie o które dbali nasi bonzowie KO-PiS. Czyli wybierz mniejsze zło."


  Zawsze, czy to osoba, czy grupa, albo też cały naród, powinny wybierać coś lepszego od tego, co wydawało się niewystarczająco dobre, lub w znacznej mierze złe; a więc pozbawione perspektyw polskie społeczeństwo, wybrało PiS. Nie należy się temu dziwić.

  Na świecie nie ma ideałów, a każda działalność, w tym rządu, podlega zewnętrznym i wewnętrznym ograniczeniom. Jeśli oznaczymy absolutne zło na czarno, a absolutne dobro na biało, to zauważymy, że ludzkość znajduje się w strefie szarej. Różnica tutaj jest widoczna. PO jest w odcieniu ciemnego grafitu, a PiS w delikatnej szarości, z przewagą bieli.

  Proszę trochę stonować, Zawiszo.

  Pozdrawiam!
  TRZASKOWSKI – Katastrofa indukowana?
 • @Jasiek 13:05:12
  "Więc to chyba jednak żeton, a tłumaczenie na "coin" potoczne?"

  Tak właśnie nazywa się w potocznym języku wszystko to, co z pozoru wygląda jak moneta. Myślę jednak, że sprzedający celowo używają określenia moneta. Żeton zyskuje przez to na wartości:)


  "Dziwne te symbole szczęścia."

  1. Gwiazda- w nawiązaniu do amerykańskiej flagi- symbol niebios, czyli celu ludzkich dążeń. Pięćdziesiąt gwiazdek na fladze reprezentuje tyleż samo stanów w federacji.

  2. Swastyka- talizman solarny (dla wielu kultur świata, w tym slowiańskiej i germańskiej)


  3. Czterolistna koniczyna - popularna nazwa " shamrock"- talizman szczęścia, symbol Irlandii i obchodów dnia Św. Patryka.

  4. Oko Horusa (oko opatrzności)- symbol władzy królewskiej, zdrowia i odrodzenia. W wersji chrześcijańskiej "oko opatrzności" (wyobrażenie Boga) umieszczone jest w trójkącie, który symbolizuje Trójcę Świętą. W symbolice masonńskiej "oko opatrzności" oznacza, że uczynki ludzkości są obserwowane przez Wielkiego Architekta Wszechświata.
  Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem
 • @Rzeczpospolita 14:37:09
  "Natomiast fakt, czy był to żeton, czy moneta ma drugorzędne znaczenie."


  Moim zdaniem, ten fakt ma pierwszorzędne znaczenie. A to dlatego, że token może zaprojektować każdy, a następnie zapłacić jakiejś firmie za wykonanie swojego projektu. Każda pralnia na ulicy, myjnia, parking, czy też automat do sprzedaży kawy i ciastek może używać swoje, oryginalnie zaprojektowane, żetony. A moneta jest oficjalnym środkiem płatniczym i reprezentuje autorytet państwa.
  Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem