Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AgnieszkaS

 • @Lotna 18:06:08
  "w mojej głowie natychmiast zapala się "czerwone światełko", kiedy rozmówca rozpoczyna krytykę partii rządzącej od problemu zbyt wysokich podatków."/Agnieszka/

  "Geniusz psychologii, po prostu."/Lotna/  A jaki tam geniusz psychologii. Krytycy zbyt wysokich podatków, którzy najchętniej be je całkowicie wyeliminowali, reprezentują krańcowo liberalną opcje polityczną.
  Psychoza maniakalna
 • @Lotna 18:06:08
  "PiS ma tyle wspólnego z prawicą, co osioł...."


  Klasyczna prawica z reguły popiera wartości tradycji chrześcijańskie i idee kultury cywilizacji zachodniej; promuje indywidualizm (wolność osobistą) i jest w opozycji do komunizmu i anarchizmu.


  Tradycyjni konserwatyści są krytykami imigracji i multikulturalizmu. Reprezentują umiarkowanie w stosunku do decentralizacji i pragną utrzymać kontrolę nad "wolnym handlem"; kładą nacisk na ekonomiczny nacjonalizm.
  Psychoza maniakalna
 • Walka Żydów o utrzymanie "równowagi politycznej"
  "skurwiały włoski kościół robi to samo! Broni eurokraty Matarelli przeciwko wynikom wyborów!"/RAM/

  Oni są przecież po stronie Żydów, liberalnej demokracji i EU.


  //Fiamma Nirenstein z Jerozolimskiego Centrum Spraw Publicznych twierdzi, że wiodąca włoska partia Movimento 5 Stelle popiera bojkotowanie Izraela.

  Przemawiając z Rzymu, była włoska parlamentarzystka Fiamma Nirenstein powiedziała World Israel News (WIN):
  "Anty-establishmentowa pięciogwiazdkowa partia (Movimento 5 Stelle), która zakończyła jako pierwsza w wyborach, jest bardzo niebezpieczna dla Izraela, ponieważ jest jawnie pro-BDS* i ogólnie jest ignorantem jeżeli chodzi o historię i utrzymanie równowagi politycznej. Spodziewam się, że prawicowe partie antyimigranckie mogą połączyć się, aby utworzyć rząd. "//
  https://worldisraelnews.com/italian-election-results-dangerous-israel-says-former-italian-mp/


  *BDS- Boycott of, Divestment from, and Sanctions against Israel (Bojkotowanie, dezinwestycje, sankcje przeciw Izraelowi)
  Włochy rozpoczęły walkę o niepodległość
 • @Talbot
  Ja nie miałam żadnego problemu z objerzeniem tego filmiku, do którego link Pan podał; natomiast z tym pierwszym (nie wiem czy to ten sam), skopiowanym ponad linkiem, coś poszło nie tak.
  Adolf Hitler potajemnie nagrany
 • @Autor
  Panie Rzeczpospolita,
  Tylko taki ślad znalazłam po pańskim komentarzu na Niepoprawni.pl:


  "Ukryty komentarz
  Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza."
  Niepełnosprawni w sejmie IIIŻydo-RP/Polin
 • @Oscar 18:44:08
  "Korzystna była by rewolucja w USA ale tam przez dziesiątki lat żydowskie media i żenująco niski poziom edukacji wyprały mózgi amerykanów.
  Masa krytyczna jeszcze nie dojrzała."


  I niech mi Pan wierzy, że nigdy nie dojrzeje, ponieważ pranie mózgów idiotów odbywa się tutaj z coraz większym natężeniem i to nawet przez tzw. "socjalistów".
  Putin & Co - Na Ostatniej Linii....
 • @Oświat 18:19:28
  Może to czytelnika zaszokować, ale później przychodzą przemyślenia.

  Te same firmy ochroniarskie podpisały kontrakty z Amerykanami za czasów Obamy - będą uczyć Amerykanów nowych strategii postępowania w wypadku jakichkolwiek zamieszek antyrządowych. Doświadczenie zdobyte na Palestyńczykach jest bardzo przydatne.


  Następna interesująca konkluzja to to, że Iran został wpierw wykorzystany w Syrii a później przez Rosjan"sprzedany" Izraelczykom.


  Trzeci i najważniejszy wniosek jeszcze bardziej przeraża. Postęp "nowego feudalizmu" i upadek państw jest coraz bardziej wyraźny. Globalne korporacje, które w zakresie swoich działań nie biorą już pod uwagę naturalnej przeszkody jaką były granice państwowe, przejmują rządy na świecie i prowadzą swoją własną politykę.
  Putin & Co - Na Ostatniej Linii....
 • @Zawisza Niebieski 17:49:53
  Panie Zawisza,

  Umiejscawiam swoje poglądy polityczne w pobliży poglądów Oskara, czyli są one klasycznie lewicowe ( nie mylić z liberalizmem), a PiS to klasyczna prawica( również nie mylić z liberalizmem) i to mnie z PiS-em łączy.

  Jeszcze jedno Panu napiszę, że w mojej głowie natychmiast zapala się "czerwone światełko", kiedy rozmówca rozpoczyna krytykę partii rządzącej od problemu zbyt wysokich podatków. Wiem natychmiast z kim mam do czynienia.

  PO również zabroniło wstępu niepełnosprawnym do Sejmu i ta sama "straż marszałkowska" usuwała podejrzanych spod budynku Sejmu kilka lat temu. Czy może robiła to łagodniej i z przyjemniejszym uśmiechem na twarzy, i za mniejsze pieniądze?


  Tego rodzaju strajk nigdy by się nie odbył w amerykańskin Kongresie, ale Pan chyba o tym wie.
  Psychoza maniakalna
 • @Oscar 17:24:18
  "Gdyby Striełkow decydował już byśmy mieli wojnę i utratę kontroli wydarzeń,... wiele wiele trupów...konflikt światowy.."


  Podzielam pańskie zdanie. Należy tutaj wziąć również pod uwagę, że Striełkow jest monarchistą i orędownikiem "Białej Armii", co stawia Putina po przeciwnej stronie.
  Putin & Co - Na Ostatniej Linii....
 • @Zawisza Niebieski 14:10:31
  " Takiego kumoterstwa, złodziejstwa jak prezentuje PiS też za żadnych rządów nie było. "/Zawisza/


  A czy Pan wie, że łgarzom, choćby próbowali oni w jak najbardziej przebiegły sposób zniekształcać rzeczywistość, i tak nikt rozsądny nie uwierzy.
  Psychoza maniakalna
 • @Oscar 14:00:43
  "Jak na razie to Hasky sugeruje by to zrobić zwolennikom PISu.
  To oczywiście przestępstwo to nakłanianie do nienawiści a nawet do zbrodni.

  Co to jest Hasky każdy widzi.
  Gdyby miał władzę byłby zbrodniarzem.
  Na szczęście to tylko internetowy prymitywny troll."

  /Oscar/


  Kim jest Husky każdy widzi, to zwolennik PiS-u. Czy inteligentnej osobie, takiej jak Pan, trudno jest zauważyć, że Husky napisał notkę będącą parodią stylu cynicznych i agresywnych przeciwników tej partii.
  Za sarkazm obwołał Pan Husky'ego zbrodniarzem?
  Psychoza maniakalna
 • ???
  Pani po porostu woli męskie symbole płodności i urodzaju.
  POGAŃSKI DZIEŃ MATKI
 • @Bara-bar 22:34:49
  "Chrześcijańscy pastorzy WBREW Zakazowi Pana Jezusa przysięgają, że z żoną się nie rozwiodą…"  Co też Pani najlepszego wypisuje. Proszę na spokojnie przeanalizować to zdanie.
  CHRZEŚCIJANIE=NIEWIERZĄCY PANU JEZUSOWI!
 • Nacjonalizm- uznanie interesu własnego narodu jako wartości najwyższej
  Ja to z miejsca potrafię się zakochać w takiej poezji-prozie,

  dotykać w myślach welwetowych słów,

  gładzić je i upajać się ich wonnościami.

  Ukraiński polihistor wyprowadził mnie na bezdroża.

  Wiódł pięknym gościńcem ponad oparzeliskiem,

  szeptał o rzeczach niedoskonałych, gdym się przebudziła.

  To było kuszenie patriotyzmem.
  Nie banderowska Ukraina (22)
 • Spotkanie z matką
  "Ona mi pierwsza pokazała księżyc
  i pierwszy śnieg na świerkach,
  i pierwszy deszcz.

  Byłem wtedy mały jak muszelka,
  a czarna suknia matki szumiała jak Morze Czarne..."


  Jest to jeden z moich ulubionych wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
  Dzień Mamy
 • @Casey 03:38:41
  "Nie mogę uwierzyć,
  że dwa bluzgi wystarczą na cały artykuł."


  Geniusz ujawnia się czasem w rzeczach małych i krótkich. Nie w tym przypadku oczywiście.
  Nie będzie nam duda pluł w twarz
 • @Ślepa Mańka 04:43:28
  "Świata nie intereesuje zdanie polskiego rządu w sprawie Holocaustu, wtedy świat by się zaczął interesować, gdyby prezydent Duda zareagoował natychmiast na przemówienie prezydenta Izraela, Skoro nie było żadnej reakcji polskiego rządu, więc świat uwierzył słowom Prezydenta Izraela, który nazwał państwo polskie współwinne Holocaustu."
  /Ślepa Mańka/

  Bardzo ciekawy jest Pani wywód. Wynika z niego, że oskarżanie Polaków o Holocaust miało swój początek w wypowiedzi prezydenta Izraela, a Duda nie zareagował więc ponosi winę. Dlaczego więc Wałęsa przepraszał Żydów w 1991 roku za udział w Holokauście? Może dlatego, że tego rodzaju oskarżenia były fabrykowane już od bardzo dawna i to nie tylko w tzw. "literaturze faktu" i tzw. "wspomnieniach" ale w bardzo bogatej amerykańskiej beletrystyce. Proszę czasem zajrzeć do biblioteki któregoś z amerykańskich Uniwersytetów na dział historii Europy Wschodniej i języków słowiańskich, i proszę tam poszperać, dopiero się Pani przekona.

  A że świat nie interesuje polskie zdanie na temat Holocaustu to jest prawda. Polsce wydaje się rozkazy i Polska ma słuchać. Ostatnio się polski rząd postawił, to czeka go kara i to nie tylko od USA, i światowego żydostwa, ale przede wszystkim od nie grzeszących rozsądkiem i nieprzebierających w słowach polskich obywateli.
  Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA
 • @Ślepa Mańka 04:43:28
  "Ustawa o IPN podpisana przez jakże odważnego prezydenta, ma się nijak do żądań grupy profesjonanych wyłudzaczy."/Ślepa Mańka/


  To tylko Pani się tak wydaje. Właśnie przeczytałam bardzo interesujący tekst. Proszę się również z nim zapoznać. Artykuł pochodzi z Arutz Sheva, Israel National news:


  "Doradcy polskiego prezydenta, Andrzeja Dudy, potwierdzili we wtorek doniesienia mediów, że prezydent ostatnio odmówił przyjęcia telefonu od sekretarza Stanu USA, Rexa Tillersona, który został zwolniony we wtorek przez Prezydenta Donalda Trumpa.
  Tillerson zadzwonił, aby przedyskutować z Dudą możliwe działania USA w sprawie nowego polskiego prawa, które czyni przestępstwem fałszywe przypisywanie nazistowskiej zbrodni Holokaustu Polsce i które, według ostrzeżeń USA, może naruszać wolność wypowiedzi, donosi The Associated Press.
  Kilka dni później Duda podpisał ustawę, ale również poprosił sąd najwyższy o jej sprawdzenie. Werdykt może potrwać kilka miesięcy.
  Zapytany o doniesienia we wtorek, główny doradca Dudy, Andrzej Dera, powiedział, iż "zgodnie z zasadami dyplomacji" urzędnik w randze ministra nie dzwoni do prezydenta.
  Inny doradca Andrzeja Dudy, Paweł Mucha, nie zaprzeczył temu doniesieniu , ale również przekonywał, że relacje pomiędzy Polską a USA są "strategicznie bliskie".
  W ubiegłym tygodniu minister spraw zagranicznych Polski potwierdził, że w stosunkach między Stanami Zjednoczonymi a Polską pojawiły się napięcia z powodu kontrowersyjnej ustawy dotyczącej Holocaustu, ale odrzucił sugestie polskich mediów, że Waszyngton nakłada "sankcje" na jego kraj.
  Komentarze ministra Jacka Czaputowicza pojawiły się dopiero po tym, jak polski portal informacyjny podał do wiadomości, że od lutego miał możliwość oglądania wewnętrznego dokumentu MSZ. Dokument ujawnił, że Warszawa została poinformowana przez administrację amerykańską, iż polski prezydent i premier nie powinni spodziewać się spotkań z prezydentem USA lub wiceprezydentem do momentu, kiedy sprawa nie zostanie rozstrzygnięta.
  Czaputowicz określił przesłanie USA następująco: "Byłoby dobrze, gdyby spotkanie na najwyższym szczeblu miało miejsce i to w atmosferze pozwalającej na rozwiązanie tych problemów. Zaprzeczył jednak, że stosunki dyplomatyczne były jakby "zamrożone", zgodnie z AP."  Jeszcze raz zacytuję zdanie najważniejsze:

  "(...) Warszawa została poinformowana przez administrację amerykańską, iż polski prezydent i premier nie powinni spodziewać się spotkań z prezydentem USA lub wiceprezydentem do momentu, kiedy sprawa nie zostanie rozstrzygnięta."

  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/243116
  Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA
 • 5*
  Ja do tej pory, z racji odległości od Polski, poruszałam się w tym wszystkim jak ślepiec, ale dzisiaj powoli przeglądam na oczy. Stało się to za sprawą notki Ewini, "Maciejczuk v. Jabłonowski".

  Największą groźbą dla Polski nie są pospolici ukraińscy nacjonaliści (banderowcy) ale neo-konserwatyści, którzy, niestety, mają bliskie powiązania z neo-konserwatystami amerykańskimi. Myślę, chociaż nie wiem z całą pewnością, że na Ukrainie istnieje konflikt pomiędzy tzw. banderowcami a neo-konserwatystami.

  Prawdą jest, że " to nie nasze służby tam, ale ichnie rządzą u nas", a Maciejczuk pozwala sobie na nonszalanckie " niech Pan się nie martwi o Ukrainę, Pan jest Polakiem" w stosunku do Jabłonowskiego. Ja to widzę jako trójkąt, piramidę, czyli połączenie trzech najważniejszych punktów: neo-konserwatyści w USA(prowadzący wojnę z Trumpem)+ neo-konserwatyści w polskim rządzie + neo-konserwatyści na Ukrainie.

  Ma Pan całkowitą rację, to wygląda bardzo źle. Zawdzięczam to moje "obudzenie" Ewini. Tam nawet umieściłam mój nerwowy komentarz. Widzę, że Pana również miał podobne przemyślenia.

  Pozdrawiam!
  Polską rządzi kraina U?
 • 5* Pani Ewiniu!
  No to się nasłuchałam w tej Hameryce polskich dyskusji.


  Bezczelność ukraińskiego neo-konserwatysty Maciejczuka sięgnęła szczytu w słowach:" Niech Pan się nie martwi o Ukrainę, Pan jest Polakiem"( do Jabłonowskiego). A tymczasem ten Ukrainiec i manipulator w sposób agresywny kreuję polską narrację wobec Rosji i Zachodu. On brzmi jak nowe, młodsze, wcielenie McCain'a, któremu w chorobie chyba nikt normalny nie może współczuć. Na podstawie tej wymiany zdań zrozumiałam ogrom ukraińskiego zagrożenia. I taki ukraiński drań, że się tak wyrażę, śmie się wypowiadać o rajdzie Nocnych Wilków, jako o "rajdzie czerwonych świń i faszystów". W tych ukraińskich łbach już kompletnie się wszystko wymieszało i płynie woda gazowana. Jeszcze mnie nikt do tej pory tak nie zdenerwował.
  Poszli ukraińscy neo-konserwatyści precz z Polski!!!
  Maciejczuk vs. Jabłonowski