Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AgnieszkaS

 • @laurentp 19:43:42
  Bez zbędnych prowokacji, Panie laurentp! Zdziwiona jestem, że nie sięgnął Pan po Holocaust. Tego rodzaju krytyka zachowania społeczności żydowskich pochodzi także od samych Żydów. Tendencje izolacyjne przejawiają również inne grupy etniczne, nie tylko Żydzi.


  Konsekwencją polityki otwartych granic i przyjmowania ogromnej ilości imigrantów jest nieuchronna zagłada kultury miejscowej. Przykładów chyba Panu podawać nie muszę.
  Włoscy Żydzi atakują wicepremiera Matteo Salvini'ego
 • @RAM
  Tego rodzaju reakcja Żydów we Włoszech była do przewidzenia. Celem mniejszości żydowskich zamieszkujących rożne kraje jest niedopuszczenie aby kraje, w których oni zamieszkują, były narodowe i kulturowo jednolite. Oni właśnie tak bardzo boja się nacjonalizmu i domagają się demokracji, otwartych granic, i wielokulturowości. Sami natomiast tworzą diaspory, świadomie oddzielając się od rdzennych mieszkańców państw po to aby zachować swoja etniczna odrębność i religijna tożsamość. Tak było w Polsce, tak jest w USA i niewątpliwie tak jest we Włoszech.
  Włoscy Żydzi atakują wicepremiera Matteo Salvini'ego
 • @Rzeczpospolita
  "Jeżeli jesteś “Wallenrodem” uważaj co piszesz i mówisz medialnie, bo jeżeli będziesz pisał lub mówił o rzeczach niewygodnych dla pewnego lobby, zawsze można wpisać Ci (zgodnie z prawem) mowę nienawiści, a gdy dalej będziesz się burzyć – to można zawsze znaleźć na twoim komputerze rzeczy, które będą twoją osobę dyskredytować. (zdjęcia erotyczne z Twoim udziałem, odwiedzanie stron dla dorosłych , albo co gorsza działalność na rzecz innego państwa)"
  /Grzegorz Curyłło (Czuryłło)/


  Wallenrodyzm to lisia chytrość, umiejętność przeniknięcia w szranki wroga, stwarzanie pozorów, że jest się jego(wroga) przyjacielem i ostateczne zadanie zdradliwego ciosu.

  Na Panów blogu, Wierni Polsce Suwerennej, wallenrodyzmu można by i ze świecą szukać. Tam jest wszystko podane metodą "obucha miedzy oczy" i bez zbędnych subtelności.

  Rozprawka imć Curyłły (Czuryłły) jest na bardzo niskim poziomie merytorycznym, a mówiąć wprost i niesubtelnie - głupia. Szczególnie razi czytelnika ów wydumany przez " NATO-wskiego stratega" podział społeczeństwa polskiego.

  Pan tego nie pisał, a więc nie oceniam.
  Święta inkwizycja
 • @puuuq 21:06:40
  "Czy jeśli u cukiernika dwóch pedałów zamówi tort z motywem penisa ,to on go będzie musiał wykonać czy nie ?"

  Jakiś czas temu czytałam, że para lesbijek w stanie Oregon zamówiła tort na wesele i cukiernik odmówił wykonania tego zamówienia. Lesbijki poszły z tym do sądu i otrzymały około 150 tys. odszkodowania (już nie pamiętam dokładnie). Po zapłaceniu tej sumy właściciel zamknął cukiernię.

  Zastanowiło mnie wtedy, jak oni wyliczyli taką sumę i ile tortów można było za to kupić.
  Ja portalowy przygłup
 • @tańczący z widłami 21:08:37
  "Dysponuję okolicznikiem : gdzie , kiedy, jak długo, pod jakim warunkiem ?"  To niech Pan sobie ten okolicznik włoży tam, gdzie słońce nie dochodzi, a jak miejsca nie ma, bo już zajęte widłami, to może gdzie indzej.
  Kongres RN; czy RN jest antypolski?
 • @tańczący z widłami 18:59:57
  Być może coś tam czegoś tam nie wyklucza, ale przydawki i okoliczniki to nie to samo.
  Kongres RN; czy RN jest antypolski?
 • @tańczący z widłami 17:33:50
  "Rozumiem, że masz na myśli orzeczenie......lekarskie :))"

  Czy znalazł Pan jakiekolwiek przesłanki w moim wpisie aby tak to rozumieć?

  "Choćby taki :Donaudampfschifffahrtsgesellschaft…"

  To jest tylko rzeczownik złożony. Owszem, byłby podmiotem, gdyby użył go Pan w zdaniu.
  Kongres RN; czy RN jest antypolski?
 • @tańczący z widłami 16:22:21
  "Polski język językiem precyzyjnym ? Pierwsze słyszę.
  Niemiecki język, to i owszem."


  A w jakim innym języku udałoby się napisać trzy zdania i użyć tylko jednego orzeczenia?
  Kongres RN; czy RN jest antypolski?
 • @Marx 8888 17:14:28
  "Zdecyduj się. Powiem Ci szczerze że takie bujanie się źle wpływa na Twój wizerunek. Albo jedno albo drugie. Nawet w internecie słowa są zapamiętywane. Można odejść i wpadać czasami z gościnnymi występami. To jest ok ale takie straszenie a później wycofywanie się rakiem ..... jest słabe."


  O ile sobie przypominam to Pan również odchodził...
  Ja portalowy przygłup
 • @Zawisza Niebieski 21:49:38
  Trzeba mieć wyjątkowy tupet, aby zostawić po sobie tego rodzaju komentarz.
  Ja portalowy przygłup
 • Proszę się nie przejmować!
  Lepiej odpocząć, zrobić coś użytecznego, zrelaksować się na łonie natury.
  Niech Oni sobie znajdą kogoś innego do nazywania.

  Neon ostatnio przypomina pustostan; wewnątrz wiszą notek pajęczyny i straszy pokutujący duch Repsola.


  Powodzenia!
  Ja portalowy przygłup
 • Nowe przymierze
  O czym oni dyskutowali jest dla mnie drugoplanowe. Najbardziej istotne jest to, kto z kim dyskutował. Wielonarodowe spółki, określane ostatnio jako "metanationals" (pozapaństwowe, bezpaństwowe, nie mające więzów z jakimkolwiek krajem i kierujące się zasadami globalnego popytu i podaży,) spotykają się na poufnych rozmowach z przywódcą KK.


  A gdzie są głowy państw i dlaczego nie uczestniczą w tego rodzaju ważnych rozmowach? Nie może być chyba bardziej oczywistym, z czym mamy tutaj do czynienia. Rządy państw są tylko małymi lokalnymi graczami i jak można zauważyć nawet prezydent Trump, reprezentujący jeden z najsilniejszych i najbardziej wpływowych krajów świata, ma niewiele do powiedzenia. Miesięcznik Foreign Policy* podaje że samo Apple może w razie potrzeby wyciągnąć ze swojej kieszeni tyle gotówki, ile wynosi dochód dwóch trzecich całego globu.
  Zatem, jakże ograniczona jest rola i możliwości polskiego rządu. Zastanawia mnie również, czy nowo wybrany rząd włoski ma szansę na uratowanie kraju.

  Trudno mieć za złe Franciszkowi, że myśli o przyszłości KK i chce być częścią NWO. Papież jest najwyrażniej pragmatykiem i biznesmenem-
  nie taka znowu rzadkości, jeśli chodzi o papieży. KK wkroczył w nowy, XXI, wiek i nie mam już wątpliwości, iż dąży do odegrania istotnej roli w budowie globalnego systemu nowego feudalizmu** - zwanego również feudalizmem korporacyjnym. Rządy państw, pragnąc zachować suwerenność i chroniąc własnych obywateli, jeszcze się bronią; a kiedy przestaną się bronić zstąpią na Ziemię "wieki ciemne".


  *http://foreignpolicy.com/2016/03/15/these-25-companies-are-more-powerful-than-many-countries-multinational-corporate-wealth-power/

  **https://en.wikipedia.org/wiki/Neo-feudalism
  O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...
 • @Husky 20:57:01
  Nie mam nic przeciwko pozostałym notkom. Teraz dopiero zauważyłam, ze one wszystkie zniknęły. Nie wiem, kto je usunął i dlaczego. Czyżby sam Autor bloga? Przydałoby się jakieś wyjaśnienie.


  Pozdrawiam!
  "Polska Rodziną Silna!"
 • Dotyczy notki Nathanela:
  Nie mam gdzie tego wpisać, a wiec piszę tutaj.

  Dziękuję za usuniecie wulgarnej i obraźliwej notki Nathanela zatytułowanej "Jak anglojęzycznych nauczyć wymawiać nazwy polskich miast". Osoba ta posiada bardzo specyficzne poczucie humoru. Powstrzymam sie jednak od okreslenia jakie.
  "Polska Rodziną Silna!"
 • @Fischer 07:17:23
  "Przemawia często do polskich żołnierzy. Zwraca się do nich po angielsku, przez tłumacza, NASI żołnierze, My etc. Czy to nie jest śmieszne ?"


  Śmieszne to by dopiero było, gdyby on zaczął mówić po polsku. Żaden z żołnierzy nie byłby w stanie zachować powagi, a co to mówić o staniu na baczność.

  Mnie martwi, że my się nigdy ich nie pozbędziemy.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • @Talbot 18:14:06
  "jest tylko jedno pytanie ( a nawet więcej)
  kto płaci z utrzymanie tych wojsk na terenie Polski?"/Jan Paweł/

  A ja zadam drugie pytanie - kto płaci autorowi za te antypolskie paszkwile?
  /Talbot/

  To nawet nie można się zapytać, kto to finansuje, bo pewne osoby nazwą pytającego "antypolakiem".
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • @Fischer 10:32:35
  "Jak są takie problemy językowe , to niech amerykanie nauczą się Polskiego. "

  Chyba Pan żartuje. Mój maż od 15 lat uczy się wymawiać "dzień dobry" i niestety ciągle to brzmi po amerykańsku.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • ?
  A czy można zapytać, kto to włożył do lochu i za co?

  Społeczny rasizm istnieje w systemie kapitalizmu wolnorynkowego. Istnieje nie tylko w Rosji, ale w USA, w Polsce i wszędzie indziej. Proszę Admina, który podjął tego rodzaju decyzję o przeczytanie wykładów Szanownego Miarki - głosiciela "dojrzałego człowieczeństwa"("survival of the fittest") i pogardy dla tych ofiar systmu, co to by chcieli sięgać po "pełną michę".
  Rosja: Kraj - Społecznego Rasizmu!
 • @miarka 21:01:25
  "To nie tak. Tłumaczenie przez "najwyższe stadia" to szukanie skrajności aa nie stanu dojrzałego, czy stanu idealnego. Przecież tu nie jesteśmy na tej samej płaszczyźnie ani w tym samym systemie hierarchicznym."/Miarka/


  To nie jest tłumaczenie przez "najwyższe stadia". Doprawdy, to nie moja wina, że tak wynika z definicji tych pojęć. A że nie jesteśmy na tej samej płaszczyźnie, to się zgodzę; gdyż jak możemy być, skoro dla Pana, mówiąc expresywnie, pies to wydra?
  O Pierwiastku Socjalistycznym w Chrześcijaństwie
 • @1abezmetki 22:32:09
  Również pozdrawiam!
  O Pierwiastku Socjalistycznym w Chrześcijaństwie