Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AgnieszkaS

 • @Miksa 23:47:22
  "Szanowna Pani ja w przeciwieństwie do Pani mam odwagę przedstawiać się z imienia i nazwiska. Po drugie o głupocie idei międzymorza już na neonie pisałem…"/Arkadiusz Miksa/

  Na imię mam Agnieszka, a moje nazwisko jest Studzińska, stąd AgnieszkaS. Ja jak najbardziej mam odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod własnymi poglądami.

  Pańskie widzenie idei Międzymorza nie odbiega od cynicznych wyobrażeń rosyjskich nacjonalistów na emigracji w USA, tzw. putinowców, z którymi wielokrotnie miałam wątpliwą przyjemność wymiany poglądów. Cóż oni to są Rosjanie, raczej w stosunku do nas krytyczni, żeby nie napisać nieżyczliwi, a Pan występuje tutaj jako Polak.
  Wiatry Trumpa i deklaracja Paryża ostrzeżeniem dla Polski
 • @kula Lis 68 15:02:22
  Pozdrawiam Pana.
  1939 –1989 – 2019
 • @morgan 14:15:58
  "To była niepotrzebna wojna, bo przecież formalnie poszło tylko o rzeczywiście niemiecki Gdańsk (gdy mieliśmy już Gdynię) i jakąś durną autostradę. I zamiast się umówić, że my sobie taką samą zbudujemy, dajmy na to, przez Prusy Wschodnie, a do praw w Danzig dołożą nam jakieś przywileje, powiedzmy, w Memel[i] - tośmy się poszli bić za City i Wall Street.."

  Czy przeczytała Pani powyższy akapit i dokładnie go zrozumiała? Proszę dodać do tego lekturę Mein Kampf; sądzę że to niemieckie manifesto, modus operandi względem podludzi, jest w Polsce i poza granicami dostępne.
  Można byłoby mniej po chamsku, czyli postawić czarcich pisarczyków pod płot i....
  1939 –1989 – 2019
 • Panie Czarcie,
  A wystarczyło tylko oddać wszystko to, co niemieckie, i nie byłoby II Wojny.
  Niech się Pan zdrowo puknie czymś ciężkim w głowę.
  1*
  1939 –1989 – 2019
 • Panie Miksa,
  Napisał Pan, że wszyscy mają prawo do własnej polityki zagranicznej: Macron, Merkel, Putin, Trump. Natomiast rolą Polski, według Pana, jest do polityki innych odpowiednio się dostosować- wyzbyć się planów Międzymorza i raczej zadowolić się byciem chorągiewką na wietrze, która obraca się w zależności, który kraj i gdzie na nią dmucha.

  Nie życzę polskiemu rządowi takich politycznych doradców. Myślę, że to jest ostatni dzwonek aby Pan się opamiętał w swojej głupocie.
  1*
  Wiatry Trumpa i deklaracja Paryża ostrzeżeniem dla Polski
 • @RAM 23:30:24
  A jak jest w kraju wiecznej korupcji - "słodkiej" Italii? Tam koorvy i mafiosi
  nie ujeżdżają się nawzajem? Nawet kiedy włoscy obywatele emigrują przywożą ze sobą stare nawyki i obyczaje. Wiem to z wiarygodnego włoskiego źródła.

  Dosyć już poniżania i obrażania Polaków - RAM.
  Co jest ważniejsze dla PiS od 300 miliardów USD?
 • @Hades 18:30:49
  @Wican
  Ordynarnych chłystków usuwam.

  ----------------------------

  https://www.youtube.com/watch?v=vDoCei4Tsj4
  Error 404
 • @Hades 18:31:35
  "Hadesem i Zawiszą bym się nie przejmowała. Oni są ekspertami od wszystkiego, zapominają jednak, że istnieją też inni eksperci"

  Goowno Pani o mnie wie więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd
  ---------------------------

  Szanowny Panie,

  Ja nawet o Panu nie chcę nic wiedzieć, a że są inni eksperci to jest fakt.
  Error 404
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:48:23
  Żegnaj Ruszkiewicz,
  Tak to możesz sobie rajcować z kumami na jarmarku.
  Error 404
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:28:26
  "Miała identyczny cel do realizacji - usunąć dotychczasowych adminów i przerobić NEon na syjonistyczno- pisowską tubę. "

  To jest dopiero wyobraźnia....

  Otrzymałam rozkazy od samego Trumpa :))
  Error 404
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:19:01
  Proszę dyskutować na temat i zachować przy tym podstawowe zasady kultury osobistej, inaczej komentarz będzie usunięty. Za to, co piszą inni nie odpowiadam, jedynie za własne słowa.
  Error 404
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:54:55
  "Taka to wasza "kultura".


  Ja odpowiadam tylko za własną kulturę.
  Proszę nie obrażać ani mnie ani innych piszących tu osób, a tym bardziej wypowiadać się na tematy przyzwoitego zachowania.
  Error 404
 • @Zawisza Niebieski 01:23:16
  Za interesujące uznałam wypowiedzi komentatorów dotyczące obowiązujących reguł dyplomatycznych w nawiązaniu do ostatniej podroży prezydenta Kaczyńskiego. Ten wątek nie miał nic wspólnego z teoriami spiskowymi.
  Error 404
 • @Lemański 00:28:46
  Dziękuję Panu za odpowiedź.

  Przykro mi, że zdecydował się Pan na usunięcie notki wraz z komentarzami. Było tam kilka interesujących wypowiedzi. Stało się jednak i już nie można tego przywrócić.

  Hadesem i Zawiszą bym się nie przejmowała. Oni są ekspertami od wszystkiego, zapominają jednak, że istnieją też inni eksperci.

  Pozdrawiam!
  Error 404
 • @MacGregor 21:42:16
  Nie, jestem wielka przeciwniczką Konfederacji. Pan jest zwolennikiem, a więc rozumiem Pańskie zdenerwowanie.

  https://www.huffpost.com/entry/free-markets-ideology_b_8399954
  Konfederacja
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:08:08
  "(…) a ja zawsze będę pierwszy, żeby pomóc p.Oparze, żeby nic takiego się nie stało."

  :))

  Tłumacz się, może ktoś Ci uwierzy. Piszę w drugiej osobie, ponieważ już dawno przeszedłeś samowolnie na ty. A Twoich komentarzy do mnie wolę nie cytować. Chyba wiesz dlaczego.

  Kiedy się doświadcza wielkiej tragedii życiowej, to człowiek staje się na sprawy bez znaczenia (Neon) bardziej obojętny, dostrzega nawet komizm sytuacyjny, którego wcześniej nie zauważył.

  Ogłaszam wszem i wobec, że zmiany na Neonie, mam na myśli pozytywne zmiany, zajdą dopiero po śmierci Ruszkiewicza. To namiętne powiązanie między Wami tylko Bóg jest w stanie przerwać, a ręka ludzka niech się nie waży.

  Ja Ci oczywiście śmierci nie życzę, a nawet wprost przeciwnie życzę Ci bardzo długiego życia i to pomimo wszystkich doznanych od Ciebie zniewag i przykrości.

  Myślę, że na tym temat zakończymy.

  Pozdrawiam Cię (Was) :))

  Good luck!
  Ban
 • Precz z Konfederacją!
  "Uważam, że wszystkie te osoby to bardzo mądrzy i zacni ludzie. Mają sensowne poglądy polityczne, które w dużym stopniu są zgodne z moimi."


  Pan może sobie uważać jak się Panu podoba. To są jednak ludzie najbardziej dla Polski w tej chwili niebezpieczni. Ich należy usuwać, a nie wspierać.
  Konfederacja
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:34:11
  "Rezygnacja z funkcji admina …"

  A więc dobrze się rozumiemy.
  Ban
 • @Hades 18:54:09
  A kim Pan jest, że na blogu Jacka Bokiego zadziera Pan nosa i rzuca epitetami, jego osobistym majordomo?
  Pytanie do cenzorów neonka
 • @Jarek Ruszkiewicz SL & Company
  "Poza tym akcja przejęcia NEon 24 poszła w PiS (du), adevo na aucie, Agnieszka S "zrezygnowała". "
  -------------------------------------

  O to właśnie chodziło aby J. Ruszkiewicz cieszył się swoim pozornym zwycięstwem. Zwycięstwa często towarzyszą upadkowi. Potęgują euforię gwałtownego przemieszczania się w kierunku dna.

  Ja nie pisałam listów pożegnalnych.

  To ostatnie ruszkiewiczowskie farewell wszyscy pamiętamy. Było ich chyba więcej w przeszłości.

  Można się oczywiście zastanawiać, czy to są kłótnie małżeńskie, czy też prawdziwe rozwody i ponowne zejścia. A jeśli rozwody, to czy rozdzielenie chwilowo nastąpiło zarówno od stołu jak i od łoża? :))

  Można mnie nabrać dwa razy ale nigdy po raz trzeci. Nie chcę w namiętnych wojenkach pomiędzy dwoma osobami więcej brać udziału.

  Jestem tu dla kilku komentatorów, których lubię, a nie dla jakiś zadań i nie dla przejęcia Neonu. Najzabawniejsze jest to, że plotąc codziennie swoje durnoty, do tej pory nie poznaliście moich prawdziwych poglądów.

  Bawcie się dobrze!

  https://www.youtube.com/watch?v=1oJLgyi_zR0
  Ban