Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze R2-D2

 • BTW
  https://www.youtube.com/watch?v=63FQc6Onges
  AGENDA 2030! RZECZ O PEWNYM ZWIERZĘCIU WYCHODZĄCYM Z MORZA!
 • NWO
  57KerenOr... takich agend...komórek...organizacji jest więcej. Co ciekawe wszystkie kiedyś powiązane były z tzw teoriami spiskowymi a ich głównymi tematami są ogólnie rzecz ujmując LUDZIE. Pod hasłami POMOCY dla świata
  wprowadzane są zmiany przeciwko jego obywatelom.
  Ktoś wspomniał o Monsanto...modyfikacja nasion (dziś na przykład nie znajdziemy pszenicy jaką siali rolnicy 70 lat temu to najbardziej genetycznie zmodyfikowany produkt spożywczy..."W starożytności przodkini współczesnej pszenicy, czyli samopsza była bogata w wartości odżywcze. Zawierała 14 chromosomów, a ówcześni ludzie cenili jej bogactwo składników. Obecnie pszenica nie ma nic wspólnego ze swoją poprzedniczką. Jest najbardziej genetycznie zmodyfikowanym produktem na ziemi, zawiera 42 chromosomy, sztucznie stworzone przez genetyków w latach 50 i 60.")
  Dzisiejsza żywność zawiera około od 70 do nawet 100% mniej witamin i minerałów mniej jak żywność którą jadali nasi pradziadkowie więc nie dziwota ,że kolejki u doktorów ,a później w aptekach . Przemysł chemiczny jest ściśle powiązany z przemysłem farmaceutycznym...jeden truje, drugi udaje ,że leczy...do tego szczepionki.
  Jeśli kogoś zainteresują poniższe tematy niech sobie poszpera
  NWO,Agenda21, Grupa Bilderberg,Codex Alimentarius,chipowanie ludzi .
  Dla mnie sprawa w przypadku żywności jest prosta...jeśli ktoś w to ingeruje to nie jest od Boga...Jego nie trzeba poprawiać.
  Ks Rodz 1/20-25
  20 Potem Bóg rzekł: «Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba!» 21 Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi».
  23 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień piąty.
  24 Potem Bóg rzekł: «Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów!» I stało się tak. 25 Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre.
  AGENDA 2030! RZECZ O PEWNYM ZWIERZĘCIU WYCHODZĄCYM Z MORZA!
 • Mamy 2019r a nie 1219r
  Nie wiem co kolega bierze ,ale naprawdę proszę to podzielić na kilka porcji ,albo najlepiej zerwać z tym nałogiem...grzegorz60 ma rację pomódl się do P.Jezusa i zacznij czytać Pismo Św. a odrzuć bajki z mchu i ....
  Idąc takim tokiem rozumowania to ci co napadają na banki są niewinni bo po co banki trzymają tam kasę, gwałciciel też jest niewinny bo dlaczego ta kobieta szła w mini a do tego jest atrakcyjna idąc dalej...gdyby P.Jezus nie przyszedł Judasz nigdy by go nie wydał...hmmm więc kto by był w tym przypadku winny ? Twój artykuł chyba wyciąłeś z 13 wiecznych ksiąg ,ale cóż dziś mamy 21 wiek , ciemnota nadal istnieje tylko w innej formie.
  Piszesz do Lotny "Z całą pewnością nie obejrzałaś tego kazania, bo gdybyś to zrobiła, to wiedziałabyś, że kapłani którzy zeszli na drogę służby szatanowi są przez niego najstraszniej doświadczani." Kapłani nigdy nie zeszli na drogę szatańską ,a to dlatego , że zawsze na niej byli a i szatan nie musi ich doświadczać bo po prostu należą do niego.
  Jak i ja kiedyś byłem na drodze szatańskiej tak i Tobie życzę ,abyś ją opuścił prosząc o pomoc P.Jezusa.
  14 Jan
  "1 Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie1 w Boga? I we Mnie wierzcie! 2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. 4 Znacie drogę, dokąd Ja idę». 5 Odezwał się do Niego Tomasz: «Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?» 6 Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem2. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. 7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». 8 Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». 9 Odpowiedział mu Jezus: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca." Jedyną drogą do Ojca jest Pan Jezus...nie Maria...nie święci...nie papieże itp
  Pozdrawiam
  „Zabójstwo kapłana jest lżejszym grzechem, niż...
 • Puste klepanie
  "W imię Boga, w Trójcy Świętej jedynego. Stanisław August z Bożej łaski i woli Narodu Król Polski...".
  Takich pustych haseł i sloganów na przestrzeni wieków było multum , a ludzie klepali je nie zastanawiając się nad ich sensem. Jednym z nich może być na przykład " miłościwie nam panujący " ...serio ?? Miłościwie ??
  Chyba nie muszę się tutaj rozpisywać nad miłością jaką pałali ówcześni królowe jak i papieże dla obcego jak i niejednokrotnie dla własnego narodu a do tego dodajmy jeszcze "Z Bożej łaski i woli Narodu wybrany..." Według mnie w tym znaczeniu wyraz bóg powinien być z małej litery bo mój Bóg Jezus Chrystus nie ma nic wspólnego z wyborem morderców i z ludźmi łamiącymi Jego Prawo .Można by tu jeszcze zadać pytanie a jaki wpływ na wybór tych miłościwie panujących miał Naród...ot kolejne puste hasło.
  Nie myślcie ,że po Poniatowskim tego już nie było ..."Gott mit uns" znów pytanie bez odpowiedzi .Jaki bóg był z wojskami hitlerowskimi bo na pewno nie mój?
  Dziś moda znów wróciła na hasło Bóg,Honor,Ojczyzna. Szanowny rodaku jak jestem w stanie zrozumieć znaczenie Honor i Ojczyzna tak nie rozumiem co masz na myśli mówiąc Bóg . Co Ma wspólnego Bóg Ojciec i Syn Boży z zabijaniem się na wojnie? Co Ma wspólnego z waszymi klątwami,zdradami i codziennym łamaniem Jego przykazań ? Jeśli go wzywasz to najpierw zastanów się w jakim celu nie łamiąc przy tym Jego przykazań "Nie zabijaj" czy "Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie pozostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego"
  Pozdrawiam
  KONSTYTUCJA 3 MAJA - RZĄDY PRAWA CZY INKWIZYCJI!?
 • Faktycznie ciekawe
  Już chciałem przyznać rację ,że Astana to po kazachsku Stolica, ponieważ większość stron opisujących to miasto tak właśnie to tłumaczy, a tu oops wrzucam w tłumacza google i ...cisza, wrzucam
  w tłumacza na telefonie i...znów cisza.Zgadza się wdg.tłumacza google Stolica to poprostu капитал.
  Kilkanaście lat budowy TAKIEGO MIASTA ,a w mediach cisza.Już myślałem ,że tylko do mnie nie docierają wiadomości ze świata ,a tu zdziwienie nie jestem sam.Praktycznie tam,gdzie są jakieś wiadomości na temat Astany wszędzie znalazłem komentarze w stylu "pierwszy raz o tym słyszę" dotyczy to również anglojęzycznych stron ,a przecież odbywa się tam m.in co kilka lat " Kongres Przywódców Tradycyjnych Religii Świata " (Congress of Leaders of World and Traditional Religions) tematem jednego ze spotkań było "Eliminate prejudice to stop terrorism"
  – "Wyeliminowanie uprzedzeń,aby zatrzymać terroryzm" rok2009.
  Temat napewno ważny,ale przecież nie kto inny jak właśnie ci przywódcy wciskali i wciskają do głów swoim wiernym, że walczą i giną w imię ich bogów ,a tu proszę nagle po setkach lat walki o władzę na świecie po dziesiątkach wywołanych wojen chcą eliminować uprzedzenia...RAZEM ,jeśli eliminować uprzedzenia to znaczy oddać konkurencji władzę...czyż nie...nie brzmi jak utopia? Brzmi to tak dla mnie jakby lew z hieną i gepardem zastanawiali się czemu wszyscy przed nimi uciekają i co zrobić ,aby to zmienić .
  No chyba ,że jest inny plan i temat spotkań również .

  https://www.youtube.com/watch?v=bgbG3VAVD_k

  Aby szybciej znaleźć ów pentagram wpiszcie w google "kazakhstan pentagram"
  ASTANA, UWAGA: DEMONIZM!