Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Karolina Kafka

 • ciekawe
  Czy będzie to na Skype, czy lekcje z lektorem face to face, czy jeszcze coś innego, to zależy tylko od ciebie, od twojej osobowości i podejścia do nauki. Dzięki rozmowom poprzez skypa, poznajesz język ukraiński za darmo od najbardziej praktycznej strony. Ich http://preply.com/pl/ukraiński-przez-skype skuteczność potwierdzają nie tylko liczne referencje, ale przede wszystkim - Wasze zadowolenie z nauki języka ukraińskiego i osiągnięte dzięki niej cele w biznesie i życiu codziennym.
  Wojna domowa na Ukrainie 5.01.2015r - Quo vadis
 • no co ty!
  Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się chińskiego w domu. Oszczędność pieniędzy - do nauki języka chińskiego przez Skype nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki. Chiński dla dzieci - już nie musisz wozić dzieci na zajęcia dzięki skorzystaniu z możliwości jakie dają ekorepetycje. Jestem przekonana, że znajdziesz na http://preply.com/pl/chiński-przez-skype dużo informacji dotyczących nauki języka chińskiego przez skypa za darmo oraz innych języków w formie potocznie zwanej ekorepetycje. Skupiamy się na 'głębokim czytaniu oraz słuchaniu' co pozwoli lepiej przyswoić słówka/ wyrażenia do Twojej podświadomości, a przez to polepszyć jakość komunikacji w języku chińskim. Lekcje/nauka prowadzone przez doświadczonych lektorów.
  Wojna domowa na Ukrainie 5.01.2015r - Quo vadis
 • KKafka
  Doradca metodyczny w Poznaniu http://preply.com/pl/poznan/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-hiszpańskiego udziela indywidualnych konsultacji w takich obszarach, jak: problemy metodyczne w pracy nauczyciela; aktualne spojrzenie na awans zawodowy dla nauczycieli - wymagania niezbędne do uzyskania kolejnych stopni awansu i sposoby ich dokumentowania; zmiany w edukacji językowej w szkołach różnych etapów edukacyjnych - wdrażanie nowej podstawy programowej; inne tematy i zagadnienia wg potrzeb zgłoszonych przez nauczycieli języka hiszpańskiego, realizowanego w naszym kraju przez bank.
  Ocalić Masyw Ślęży jako wspólne dziedzictwo
 • Bezrobotna nauczycielka
  Jestem teraz bezrobotna jako nauczyciel i powiem szczerze to z urzedu pracy nie ma szans na jakies oferty pracy. Jak ktoś znajomy zapytał jak znalazłam pracę nie wierzył że oferta była z http://preply.com/pl/gdansk/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego zwłaszcza, że nie mam żadnych znajomości. Po przeanalizowaniu ponad 200 ofert zamieszczonych na stronach internetowej giełdy pracy tj język japoński wnioskuje, że ta praca dla nauczyciela języka japońskiego w Gdańsku jest poprostu dla mnie :)
  Prokuratura przesłuchuje opolskiego blogera
 • Preply
  Znasz ukraiński?
  Zajrzyj na najwieksza baza pracy dla nauczycieli języka ukraińskiego w Katowice: http://preply.com/pl/katowice/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-ukraińskiego i znajdz prace!
  Odwiedź naszą stronę i dowiedz się jakie są ofert pracy z tym językiem.
  Wojna domowa na Ukrainie 2.10.2014r- 26 dzień rozejmu.
 • Interesujące
  Szukasz pracy jako nauczyciel języka arabskiego w Krakowie?
  Zajrzyj na nasza strone http://preply.com/pl/krakow/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego
  Odwiedż naszą stronę i dowiedż się jakie są oferty pracy z tym językiem.
  Prawdziwe plotki o niepiśmiennych Słowianach
 • Interesujące
  Szukasz pracy jako nauczyciel języka arabskiego?
  Zajrzyj na największy bank pracy dla nauczycieli http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego
  Odwiedż naszą stronę i dowiedż się jakie są oferty pracy z tym językiem.
  Arabski dialektycznie