Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Julian Ditrych

 • @Lotna 18:46:07
  "Nie mój cyrk, nie moje małpy". Staram się odpowiadać za siebie.
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • @nikander 18:38:54
  W kwestiach merytorycznych nie ma między nami istotnych różnic. Różnice są jedynie w kwestiach formalnych.
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • @nikander 14:19:10
  Ale czy to ta sama osoba, która należy do KoRReUs i ma od Pana zupełnie odmienne zdanie w sprawie Józefa Piłsudskiego i jego roli w historii Polski?
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • "Who is who"?
  Czy prawdą jest, że Pana znajoma Margaret Wirkus jest bliską krewną Józefa Piłsudskiego i jego zagorzała miłośsniczką? Jest też członkiem fundacji KoRReUs. Zgadza się?
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/
  Umarł Król, niech żyje Król...
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/
  Męczennik z St. Moritz
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/
  Dariusz Komorowski - Jarosław Kaczyński
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/
  "Lichwa"
 • "Mąż zaufania Grzegorz Niedźwiecki"
  Grzegorz Niedźwiecki

  Koordynator Grupy Lokalnej

  Amnesty International Jelenia Góra

  ul. Działkowicza 19, 58-506 Jelenia Góra
  Prezes Sądu Apelacyjnego w Łodzi - SSA dr Michał Kłos
  WNIOSEK
  W celu ochrony interesu społecznego i ważnego interesu indywidualnego, w szczególności ochrony wolności i praw człowieka zgłaszam swój udział w postępowaniach sądowych na podstawie art. 182 Konstytucji oraz art. 3 kodeksu postępowania karnego, w niektórych przypadkach art. 90 § 1 kodeksu postępowania karnego, jako czynnika społecznego.

  Wniosek ten składam w związku z wyrokiem w sprawie VI K 145/09 Sądu Rejonowego w Radomsku, IV Ka 389/10 Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim oraz postanowieniem w postępowaniu II AKo 26/11 i postępowaniem II AKo 27/15 Sądu Apelacyjnego w Łodzi.
  Z poważaniem

  Grzegorz Niedźwiecki
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Mąż zaufania Sławomir Ziembiński" c.d.
  W odpowiedzi na Pana wniosek z dnia 13 maja 2015 roku informuję, że wniosek o odroczenie wykonania kary pozbawionego wolności może być złożone wyłącznie przez samego skazanego lub wyznaczonego przez niego obrońcę będącego adwokatem.


  Wiceprezes Sądu Okręgowego
  w Częstochowie
  Sędzia Rafał Olszewski
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Mąż zaufania Sławomir Ziembiński"
  PREZES

  SĄDU OKRĘGOWEGO

  CZĘSTOCHOWIE


  Dotyczy wykonania wyroku VI K 145/09/Radomsko jest XIV Wydział Karny Wykonawczy pana ANDRZEJA DZIĄBY.


  Wnoszę o odroczenie wykonania wyroku w wyżej w/w sprawie do czasu zakończenia procedury UŁASKAWIENIA PRZEZ PREZYDNTA RP o co wystąpiła do BIURA UŁAKAWIEŃ PREZYDENTA RP fundacja SŁAWPOL.
  Informuję , że pan Andrzej Dziąba odbył dopiero co wyrok pozbawiwenia wolności i aktualnie od 8 maja przebywa na leczeniu sanatoryjnym.
  Pan Andrzej Dziąba jest podopiecznym naszej fundacji i nasi działacze stale monitorują jego postępowanie i doradzają mu jak dalej żyć.

  DALSZE KARANIE NA TYM ETAPIE NEGATYWNIE WPŁYNIE NA PROCES RESOCJALIZACJI PANA ANDRZEJA DZIĄBY, OSOBY SPOŁECZNIE WYKLUCZONEJ .

  Sprawa wymaga pilnej interwencji pan Prezesa.
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Piotr Bein do częstochowskich sądów"
  Do:

  Prezes Sądu Okręgowego w Częstochowie
  SSO Robert Grygiel
  tel. 34 36 84 400
  e-mail: prezes@czestochowa.so.gov.pl

  Prezes Sądu Rejonowego w Częstochowie
  SSR Tomasz Przesłański
  tel. 34 36 44 100
  e-mail: sad_rejonowy@czestochowa.sr.gov.pl

  Przewodniczący XIV Wydziału Karnego Wykonawczego
  Sądu Rejonowego w Częstochowie
  SSR Aneta Szewińska
  tel. 34 36 84 777
  e-mail: 14karnywyk@czestochowa.sr.gov.pl

  Szanowni Państwo!

  Zaznajomiłem się z materiałami podanymi dw. publicznej przez Pana Andrzeja Dziąba w jego sprawach sądowych.

  Popieram wysiłki Pana Dziąby, który został skazany w sprawie VI K 145/09/Radomsko z naruszaniem prawa oraz zasad współżycia społecznego.
  Teraz Sąd Rejonowy w Częstochowie usiłuje ten haniebny wyrok wykonać, wsadzając go do więzienia na 6 miesięcy pomimo złożonego wniosku o odroczenie wykonania kary z uwagi na stan zdrowia. Andrzej Dziąba przebywa aktualnie w sanatorium, gdzie leczy dolegliwości nabyte podczas systemowego niszczenia go jako przedsiębiorce, obywatela RP oraz głowy rodziny.
  Ma on podstawowe prawo człowieka zadbać o swe nadszarpnięte zdrowie, jak i prawo do rzetelnego, obiektywnego, neutralnego procesu sądowego.

  Żądam zaprzestania prześladowań Andrzeja Dziąby na tle politycznym.

  Z poważaniem

  dr. inż. Piotr Bein

  niezależny badacz ludobójstwa
  PiotrBein.wordpress.com
  Grypa666.wordpress.com
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Stefan Dembowski z Telewizją Narodową w Legionowie"
  https://www.youtube.com/watch?v=4fDZpV3zTKE
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Czerwony Korsarz w akcji"
  https://www.youtube.com/watch?v=bL-SaMUzWb0&list=PLTfcc_xZd3Gw6JeKt42ts3wX10D_ao7uU&feature=share
  "Łatwiej zamknąć niewinnego niż przestępcę"
 • "Braun to pozorant"
  Zbrodnie w majestacie prawa

  Żadne praktycznie skargi do "świętych krów" w Warszawce z tzw. "wymiaru sprawiedliwości" nic kompletnie nie dadzą. W większości oni nie są Polakami, a my dla nich jesteśmy tępym bydłem, które oni mogą rżnąc do woli. O przywileje swoje dbają i o emerytury stalinowskich zbrodniarzy procesowych. Łamią nagminnie ustawę o sądach powszechnych za przyzwoleniem pookrągłostołowej sitwy. Co w tej sytuacji robić? Nie dać im nawet na chwilę wytchnąć. Niech ganiają wokół własnego ogona. Tak naprawdę oni stanowią dobrze zorganizowana mafię. Z nimi ciężko jest wygrać, lecz można ich skompromitować. Skompromitowanego członka mafii jako bezużytecznego świadka sami odstrzelą. Słowo mafia jest w zasadzie nieuzasadnionym dowartościowaniem ich, bo niektórzy bossowie organizowali biedocie stołówki, przytułki, opłacali czesne dla młodzieży, szanowali wykształcenie. Ci w togach to kaci.

  Oni są jak zaraza i żerują na skrzywdzonych. Co do wielu watażków nie mam grosza zaufania. Niektórzy kolaborują na odcinku mediów. Należy to wziąć pod uwagę w swojej walce. Proszę zobaczyć co zrobili z wieloma, którzy im zaufali i z nimi współpracowali. Oni ich porzucili zbijając na nich kapitał zaufania społecznego. W obliczu nowych igrzysk będą błagać o poparcie. To cwani i bezwzględni gracze. Proszę im nie ufać.

  Jest wielu takich, którzy żerowali na przypadku pokrzywdzonego, ażeby się uwiarygodnić w opinii publicznej i uzyskać status „obrońcy pokrzywdzonych”. To falsyfikaty przyjaciół, działający wszędzie. Na nich nie ma co liczyć. Zresztą - jak państwo widzą po sobie - ludzie nawet ci uznani za super opozycjonistów nie chcą z różnych powodów angażować się w nie swoją sprawę na zasadzie „to mnie nie dotyczy”. Udają demokratów bez demokracji, wmawiają że nic nie można zrobić, że nie ma narzędzi.

  W RP, PRL i w III RP za sędziów z którymi często mieliśmy i mamy do czynienia, to psychopaci, w tym Hryckowiana, Gurowską. Nie wszyscy żołnierze wyklęci ich represje przetrwali. Z własnego doświadczenia powiem, iż każde działanie walczących w stosunku do nich jest z korzyścią dla ojczyzny, Polski. Proszę archiwizować sobie cały materiał, nigdy nie wiadomo, kiedy on się wam przyda.


  Mój przykład z dzisiaj proszę sobie przeanalizować. Ten kłamliwy sędzia nie będzie miał spokojnej nocy po dotarciu do niego aktu oskarżenia i kolejnych dokumentów.

  Proponuję towarzystwo w togach zarzucić różnymi nawet mało znaczącymi wnioskami składając obowiązkowo wniosek o zwolnienie z kosztów procesowych, oskarżać o przewlekłość postępowania, oskarżać o braku stanowiska w zwolnieniu z kosztów procesowych, wnioskować o biegłych sądowych, rzeczoznawców pamiętajmy oskarżamy do wyższej instancji, zawalić ich papierami. A po paru miesiącach możemy odpuścić. Każde pismo do sądu jako informację przekazywać do prezydenta, premiera, ministra, kancelarii sejmu i senatu. Skarga indywidualna do biura ONZ w Genewie kontakt: InfoDesk@ohchr.org

  W walce z nimi trzeba być przygotowanym na najgorsze tj. więzienie, psychuszkę itd., przy jednoczesnej pełnej non stop prowadzonej przez nich inwigilacji waszych poczynań. Oni do pomocy mają ABW. Musicie mieć świadomość tego, iż każde słowo wystukane przez was na klawiaturze komputera jest na bieżąco na podglądzie przez nich. W związku z tym trzeba przede wszystkim pracować nad własną psychiką, by nie padła w sytuacji kompletnej beznadziei, zaszczucia i osamotnienia.

  W nawiązaniu do tego co powiedziałem wyżej jedyną skuteczną metodą walki z nimi to "partyzantka", naturalnie rozumiana nie dosłownie lecz w przenośni. Tutaj gama środków jest nieograniczona, przy czym należy - jak nakazuje prakseologia /Jarosław Rudniański to świetnie opisał w jednym ze swoich artykułów na temat walki z silniejszym o wiele od siebie przeciwnikiem/ wykorzystać ich broń i skierować przeciwko nim samym. To teoria, a praktyka?

  Ich bronią są przepisy prawa. Ich przepisy. Nie wiedzą, że każdy kij ma dwa końce. Należy zakładać im sprawy, które można im założyć, bo ich założenie nie będzie zależne od nich, tylko od założyciela. Jakie sprawy mam na myśli: to przede wszystkim skargi na bezczynność, przewlekłość, sprawy o naruszenie dóbr osobistych /prawo cywilne/ oraz z oskarżenia prywatnego /prawo karne/. Pisać skargi wszędzie. Oni bardzo nie lubią występowania w roli ściganego, stąd należy im dostarczyć dużą dawkę tego, czego oni nie cierpią. Ich społeczny wizerunek, na którym im tak bardzo zależy zostanie podkopany. Wkrótce będziemy mieli głośne media. Trzeba rujnować ich moralnie, finansowo, biurokratycznie i psychicznie. Dla nich oznacza to ich śmierć cywilną.

  Jeszcze jedna ważna rzecz. Przy pozwaniu prokuratora, czy też sędziego to tylko od was zależy, czy ich pozywacie jako funkcjonariusza państwowego, czy też osobę fizyczną. Naturalnie należy ich pozywać jako osoby fizyczne. Pozostawieni sami sobie, kompletnie nic nie znaczą. Gdy się chce pozwać sędziego lub prokuratora oni zawsze zastawiają się faktem, iż byli w tym czasie funkcjonariuszami państwowymi. To tłumaczenie coś mi przypomina, a mianowicie zbrodniarzy na procesie norymberskim. Otóż wszelkie wątpliwości na ten temat o czym się głośno nie mówi, by nie drażnić plebsu już dawno zostały rozstrzygnięte zarówno w judykaturze jak i doktrynie. Podaje namiar: Wytyczne wymiaru sprawiedliwości i praktyki sądowej w sprawach odpowiedzialności Skarbu Państwa oraz państwowych osób prawnych za szkody wyrządzone przez funkcjonariuszy państwowych - MP z 1971 r. nr.20 poz.136 , a także St. Garlicki "Odpowiedzialność cywilna za nieszczęśliwe wypadki " - Wyd. Prawnicze 1971 r. str.171 oraz komentarz do kc - Wyd. Prawnicze W-wa 1972 r. tom II str. 1002.

  Współczesne NKWD, SSmani z imienia i nazwiska, z uczciwymi ludźmi przegrają. To oni znieważają godło, wymiar sprawiedliwości, autorytet funkcjonariusza państwowego i ludzi. Mogą mnie internować na 180 dni. Podniosą mój autorytet. Oni wiedzą, że mnie internują a nie aresztują, bo nie udowodnili mi żadnego naruszenia prawa. Ja oskarżam konkretnych ludzi o nadużycia, o niedopełnienie obowiązków służbowych, o poświadczenie nieprawdy. Konkretnych ludzi, bo prokuratura czy sąd to instytucje, wytrychy. Ludzie – albo istoty jak ktoś słusznie określił – orzekają, nie budynki. Te istoty nie skarżą mnie z art. 234 czy 238 kk o znieważenie i niesłuszne oskarżenie. Nie skarżą i nie potrafią obronić też moich zarzutów. Czyli są przestępcami. Atakując polskich oprawców na urzędach imiennie podnośmy, że to ONI - KAŻDY Z NICH - ZNIEWAŻAJĄ urząd, który reprezentują.

  Źli ludzie mogą mnie siłą przemocy internować. Nie zamordują mnie, nie jestem anonimowy. A jak mnie zamordują to później postawią pomnik. I jeszcze będą chcieli łobuzy medal sobie powiesić na moim trupie. Z jednej strony dam im argument do ubicia mnie. Bo jak wyjdę to będę chodził masowo do sądu na rozprawy gnębicieli ludzi. Będę chodził tak długo, aż wsadzę do więzienia Jarosława Staszkiewicza. Zmuszę togowców do wyprostowania oszustw. Pozwę prokuratorów i sędziów do sądu karnego i cywilnego. Z anzla w razie czego będzie nawet taniej. To powinni robić wszyscy krzywdzeni, wówczas szybko umoralnią łotrów, bo godność człowieka jest najważniejsza. SSmani znają analizę SWOT, ale z teorii. Nie znają praktycznych słabych stron swojej spekulacji. Trzeba mieć ukryte haki na nich jako zabezpieczenie na wypadek niespodziewanej śmierci. Ja takie mam. Nie jestem zresztą sam. Zrobimy im pierestrojkę. Stworzymy nośne medium publiczne obnażające państwo w państwie. Obalimy układ zamknięty. Zbrodniarzy miejsce jest na ławie oskarżonych. Żebym wiedział, że zbrodniarze będą dziewięć lat mnie terroryzować, to zrobił bym w tym czasie studia prawnicze. Zrobię je teraz.

  Kim są istoty wydające wyroki skazujące bez przyczyny? Zbrodniarzami. Kim są istoty nie weryfikujące tego? Zbrodniarzami. Kim są istoty dziesięć lat represjonujące ludzi bez przyczyny? Psychopatami. Dlaczego? Bo wymiar sprawiedliwości jest skorumpowany do szpiku kości. Kryją się jak za Stalina. To jest armagedon. W ostatnich sześciu latach zostało wykończonych w Polsce więcej ludzi niż w czasie II wojny światowej. Dziś nie ma wojny. Dziś przestępcy są wśród nas. Przestępcy sądzą. Mają dowody polskie. Chodzą po ulicach i mieszkają wśród nas. Eksterminują naród i niszczą państwo. Nie mają prawa. Mają pieczątki i łamią prawo. Należy obserwować gdzie mieszkają i zbierać wszelkie dane o nich. Przyjdzie czas, że zasiądą na ławie oskarżonych lub będą uciekać do Londynu czy Izraela.
  Prawo do rzetelnego, obiektywnego, neutralnego procesu sądowego

  Art. 4. Kodeksu postępowania karnego

  Organy prowadzące postępowanie karne są obowiązane badać oraz uwzględniać okoliczności przemawiające zarówno na korzyść, jak i na niekorzyść oskarżonego.

  Art. 30. Konstytucji RP
  Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.
  Art. 31. Konstytucji RP
  3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
  Art. 42. Konstytucji RP
  2. Każdy, przeciw komu prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania. Może on w szczególności wybrać obrońcę lub na zasadach określonych w ustawie korzystać z obrońcy z urzędu.
  Art. 45. Konstytucji RP
  1. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
  Prawo międzynarodowe

  Art. 11 ust. 1 Powszechna Deklaracja Praw Człowieka stanowi, że: Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje konieczne dla swojej obrony;

  art. 14 ust. 2 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych przewiduje, że: Każda osoba oskarżona o popełnienie przestępstwa ma prawo być uważana za niewinną aż do udowodnienia jej winy zgodnie z ustawą;

  art. 6 ust. 2 Europejska Konwencja Praw Człowieka potwierdza, że: Każdego oskarżonego o popełnienie czynu zagrożonego karą uważa się za niewinnego do czasu udowodnienia mu winy zgodnie z ustawą.
  Tylko w rzetelnym procesie sądowym jednostka może oczekiwać ochrony swoich praw i wolności i tylko w rzetelnym procesie sądowym może zostać ważnie ich pozbawiona.

  Szczególna rola sędziów polega zatem na zapewnieniu każdemu prawa do rzetelnego procesu sądowego, rozumianego nie tylko jako cel sam w sobie, ale również jako środek ochrony innych praw i wolności.

  Sędzia przestrzega najwyższych standardów moralnych w służbie i poza służbą. Sędziemu nie wolno wykorzystywać statusu sędziego lub prestiżu urzędu w celu wspierania interesu własnego lub innych osób. W szczególności sędzia nie nadużywa posiadanego immunitetu. Sędzia wykonuje swoje czynności bezstronnie. Sędziowie mają obowiązek w toku postępowania chronić prawa i wolności wszystkich osób.

  http://www.etykaprawnicza.pl/upload/zbiorzasadetycznychprokuratora_a98.pdf

  http://www.etykaprawnicza.pl/upload/zbiorzasadetykizawodowejsedziowkrs_802.pdf

  http://www.etykaprawnicza.pl/upload/zbiorzasadpostepowaniasedziowiustitia_122.pdf

  "Powinniśmy potępić samą myśl, że jedni ludzie mają prawo prześladować drugich. Przemilczając zło możemy spowodować, że powstanie w przyszłości tysiąc razy gorsze, a młodzi ludzie będą przekonani, że zło nigdy nie jest ukarane, a zawsze przynosi korzyści"

  Sołżenicyn

  Grzegorz Niedźwiecki
  Braun skazany za protest w PKW
 • "kontrowersje wokół Grzegorza Brauna"
  http://thot.neon24.pl/post/120750,panie-dariuszu-kosiur
  Braun skazany za protest w PKW
 • "Definicja prawdy wg Arystotelesa"
  "Jeżeli mówimy, że coś jest i to jest, to jest prawda. Jeżeli mówimy, że coś jest i tego nie ma, to jest kłamstwo".

  Oczywiście nie chodzi mi o istnienie Boga, nie chodzi też o doktrynę, lecz praktykę. Rozważania o prawdziwości chrześcijaństwa są dyskusją czysto akademicką. Prawdziwe jest to, co istnieje w rzeczywistości: życie w prawdzie, miłość oraz miłosierdzie. Dla chrześcijanina symbolem prawdziwości jest Jezus Chrystus, muzułmanina Mahomet, a dla Żyda Jahwe itp.
  Dlaczego chrześcijaństwo jest religią prawdziwą?
 • VON!
  Wypędzić łobuza za niszczenie Polski i Polaków począwszy od planu Sachsa - Friedmana.
  Balcerowicz ma nowy plan
 • "Zaangażowanie, kompetencja i uroda"
  Bardzo ładne zdjęcie, ... oczywiście Carcinki.
  JEST ŻLE TO DOBŹE