Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze J 23

 • KTO PÓJDZIE NA WYBORY?
  Pójdą ci, którzy uważają że żyją w wolnej i suwerennej Polsce. Pójdą ci, którzy optują za jedną ze zdradzieckich partii, które w 1989 roku przeprowadzili AKT ZDRADY POLSKI I NARODU POLSKIEGO. Pójdą ci, którzy są całkowicie zaślepieni co się wokół nich dzieje lub w ogóle nie interesują się zdradą Polski ponieważ są beneficjentami tej zdrady i sługami układu. Pójdą ci, którzy myślą, że zagłosują na mniejsze zło, nie zdając sobie sprawy, że cała kasta polityczna to jedno wielkie zło, chodzące na smyczy swoich mocodawców z zachodu, tych samych, którzy zorganizowali przewrót w Polsce w latach 80-tych (przewrót na warunkach Sorosa, Rothschilda, Rockefellera i im podobnych). Pójdą ci, którzy jeszcze nie wiedzą jak bardzo ulegli manipulacji medialnej, że nie widzą likwidacji RP. Pójdą ci naiwniacy, którzy myślą, że wybory cokolwiek zmienią - gdyby tak miałoby się stać, to zakazano by wyborów. Można by tak jeszcze długo wyliczać. Jedno jest pewne, że im szybciej Naród Polski wyśle na złom/śmietnik historii całą obecną kastę polityczną, tym większa jest szansa na uratowanie Polski. Na pewno nie stanie się to w wyborach lecz przede wszystkim musi to się stać w świadomości Polaków a wtedy odebranie tej bandzie władzy będzie tylko kwestią krótkiego czasu. BRAK ŚWIADOMOŚCI, TO BRAK POLSKI !!!
  Polak BOJKOTUJE żydowskie wybory
 • BALCEROWICZ POWINIEN WISIEĆ !
  Balcerowicz powinien wisieć a co najmniej siedzieć w pierdlu za realizację planów żydka Sorosa - ograbienia Polski oraz za te wszystkie samobójstwa Polaków, którzy terapii szokowej nie wytrzymali finansowo i psychicznie. Ta kurewska banda spod znaku B'nai B'rith pod przewodnictwem w Polsce Andrzeja Olechowskiego musi zostać zdemaskowana i rozliczona za rozbiór Polski.
  Wybory rezydenckie należy zbojkotować i przygotować Naród Polski do ostatecznego rozliczenia wszystkich członków żydo-mafii na jesieni. Jeśli tego nie zrobimy to zapomnijmy o patrzeniu sobie w twarz bez wypieków i pogardy dla siebie jako członków Narodu Polskiego.
  Trwa podmiana partii na scenie politycznej - ważne
 • Polską rządzi żydo-mafia.
  Filip, nie podniecaj się tak zarówno debatą jak i wyborami. Oni obydwaj są z tej samej mafii żydowskiej. PO co tracisz czas i nerwy na żydo-reżim. Zamiast wspierać ten mafijny układ należy pokazać im wszystkim czerwoną kartkę i odebrać władzę organizując Ogólnopolskie Zgromadzenie Narodowe. Mówimy o tym kilka lat ale barany wspierają mafie uczestnictwem w wyborach myśląc, że ktokolwiek ze zdrajców okrągłostołowych będzie działał w interesie Polaków. Naiwnych nie sieją sami się rodzą.
  Merytorycznie o debacie - każdy głosujący powinien to znać
 • Tylko prawda nas wyzwoli
  A czym się różni banderowiec Paweł Kukiz od obecnej władzy okupacyjnej? A czym się różnią inni tzw. kandydaci niezależni od mafii rządzącej? Ich start ma zrobić frekwencję, nic więcej. Ich poglądy na gospodarkę, finanse, sytuację na wschód od Polski, pieniądz, UE, NATO, wojnę z Rosją (poza Ogórek) są podobne a w wielu przypadkach identyczne. Dodatkowi kandydaci niby spoza układu to tylko i wyłącznie taktyka wyborcza okupanta.
  NAIWNYCH NIE SIEJĄ, SAMI SIĘ RODZĄ. Nawet hierarchia kościelna została wprzęgnięta do nawoływania w uczestniczeniu w wyborach, co odbije się im czkawką. A straszenie wiernych grzechem jest czymś niebywałym. Najpierw niech KK wyspowiada się z wszystkich swoich grzechów, od chciwości do inkwizycji i otumaniania wiernych.
  Instrukcje wyborcze