Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze nieżyt

 • to ukrainiec
  nie dziwi więc roszczeniowa postawa
  Niewdzięczny PiS
 • @fretka 08:56:08
  to to na granatowo obok mumii
  Rosja tylko straszy?
 • to powielanie starych wzorców
  kojarzy się to z ydokomunistycznymi trojkami nkwd tylko patrzeć jak zaczną tropić wrogów izraela i wyrzucać gojów z żydowskich kamienic
  Amerykanie kontrolują kierowców,
 • politruk w każdym programie
  nasi straszni bracia wykorzystują doświadczenia z czasów gdy rządzili zsrr wkrótce w każdym programie będzie występował taki oficer polityczny a szczególnie przed dobranocką aby od maleńkości indoktrynować umysły tak więc będzie minuta miłości do wybranych i minuta nienawiści do ich wrogów; w programach o dużej oglądalności takich jak to studio mundialowe minimum pół godziny takich nauk politycznych dla ludu tubylczego a o narodowości tego politruka nawet nie wspomnę gdyż aż nadto jest wymalowana na jego mordce
  Syjon reaguje natychmiast
 • @miarka 15:52:05
  "jeżeli boga niema co daj boże to bogu niech będą dzięki a jeżeli bóg jest co nie daj boże to niech nas ręka boska broni"
  A może ta ustawa nie wejdzie w życie?
 • @miarka 12:55:11
  widać wykonują wszystkie polecenia skoro pożyczają (z powietrza) wielu narodom, a sami od nikogo nie pożyczają (bo po co skoro mają monopol na produkcję pieniądza) i panują nad wielu narodami (większością) a u nich żaden goj nie może mieć choćby najskromniejszego stanowiska kierowniczego; ich bóg nie jest bogiem wszystkich ludzi tylko bogiem izraela, który dopuszcza podwójne standardy "3 Od obcego możesz się domagać zwrotu, lecz co ci się należy od brata, daruje twa ręka"; a to to już twoja dziwna teoria "Lichwa. Z cytatu wynika że nie Żydzi ją wymyślili, tylko była w praktykowana w narodach pogańskich - oni mieli jej nie stosować. Oczywiście że najpierw między sobą, ale w warunkach "wybrania" oznaczało to i przewodzenie innym narodom ku uwolnieniu się ich od patologii lichwy.
  Przewodzą?"
  A może ta ustawa nie wejdzie w życie?
 • tyle, że bóg żydów jest za żydami co sprawdza się co do joty wiersz 6
  pwt 15
  1 Pod koniec siódmego roku przeprowadzisz darowanie długów. 2 Na tym będzie polegało darowanie długów: każdy wierzyciel daruje pożyczkę udzieloną bliźniemu, nie będzie się domagał zwrotu od bliźniego lub swego brata1, ponieważ ogłoszone jest darowanie ku czci Pana. 3 Od obcego możesz się domagać zwrotu, lecz co ci się należy od brata, daruje twa ręka. 4 Ale u ciebie nie powinno być ubogiego2. Pan bowiem pobłogosławi ci w ziemi, którą Pan, Bóg twój, daje ci w posiadanie, 5 jeżeli będziesz słuchał wiernie głosu Pana, Boga swego, wykonując dokładnie wszystkie polecenia, które ja tobie dziś daję. 6 Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.
  A może ta ustawa nie wejdzie w życie?
 • aż szkoda klawiatury
  a poza tym wszyscy w domu zdrowi????
  Czy prezydent Andrzej Duda już wkrótce będzie musiał odejść?
 • cała ta rodzinka żyje na nasz koszt
  przy dotacjach jakie dostaje szkółka męża rzydło to te marne kilkaset tysięcy to zaledwie (przypudrowany) pryszcz
  Darmowy puder za krwawicę podatników; Wyszło.......z worka
 • @Jasiek 17:37:53
  z tego co pamiętam to walczył niestrudzenie o "demokracje" i prywatyzacje" oraz z "antysemityzmem"
  Pamiętacie "atak na meksykańskich marynarzy" w Gdyni*?
 • @Husky 08:41:14
  hał hał do budy psie!
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • gdzie żyd?
  na tym pomniku brakuje żyda. czy ten bagnet to sam się w plecy wbił?
  Cios w plecy
 • oj dzieciaku, dzieciaku czy ty nigdy nie dorośniesz?
  po co zaśmiecasz forum takimi bzdurami?
  „Neptune Spear”
 • no tak
  w polin nie kochanie ukraińców to przestępstwo ale nie kochanie żydów to zbrodnia
  Kompromitacja Prokuratury w sprawie Piskorskiego
 • ???
  a ile masz lat chłopczyku? a może rzeczywiście te bzdury wypisuje jakiś kundel bury?
  Zachód nie wie co robić
 • PFN
  Podobnie sprawa się ma z Polską Fundacją Narodową, która za ciężkie miliony ośmiesza Polskę na morzach i lądach. Mniej uważni obserwatorzy dostrzegają jedynie nieudolność i niekompetencje nie domyślając się, że pod tą wzniosłą nazwą kryją się brodaci sabotażyści dając pożywkę dla kpin z Polaków.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • ???
  nie tylko tego ale również innych parchów, którzy trymali transparenty z napisami "to był polski obóz śmierci" gdzie była policja i dlaczego nie aresztowała tych gudłajów?
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • Psy myślą jak 2,5 letnie dzieci.
  Psy myślą jak 2,5 letnie dzieci. Ten artykuł jest dowodem na powyższe twierdzenie. Husky to najbardziej infantylny bloger na tym forum.
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • kolejny wywód czym różni się śmierć goja od śmierci żyda?
  czym różni się śmierć goja od śmierci żyda?
  Z tego wynika, że goj i żyd kradną równo ale podczas choroby goj dochodzi do jakichś refleksji a na łożu śmierci nawet żałuje natomiast żyd nawet na łożu śmierci cieszy się, że oszukiwał ogólnie ten bełkot to kolejny wywód po słynnej wypowiedzi engelking-boni na temat czym różni się śmierć goja od śmierci żyda. Tylko jakie znaczenie mają te rozterki dla wykorzystywanych ludzi???
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • pora odbrązowić
  Myślę jednak, że Polacy nie są jeszcze gotowi na prawdę o JP2 o jego udziale w walce o wolność od własności i demonkrację. O jego podejrzanych kontaktach z wywiadami. Wychwalany przez rząd i opozycję przez media od gapola ssakiewycza do g.w.na mychnyka.
  Wielkanocne refleksje o św. JPII i upadającej Polsce