Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jabo

 • @Mind Service 11:48:09
  Szanowny Panie, zastanawiam się, czy Pan tak na prawdę myśli, jak Pan napisał, czy też udaje? Bo nie wiem, czego mam pogratulować: naiwności, czy przebiegłości?
  FaceApp to narzędzie Rosjan!
 • @Janusz Kamiński 12:26:28
  O matko! Myślałem, że wszystkiemu winny jest Putin, a tu okazało się, że nie Putin, tylko Jarek Ruszkiewicz. No cóż, człowiek się uczy do końca życia. Ale może jednak Putin, bo Ruszkiewicz , to przecież "agent" Putina. Mam nadzieję, że uzdrowiony, z nadanym właściwym kierunkiem NEon nie będzie więcej negował wiekopomnego oświadczenia Prezesa Kaczyńskiego, że Izrael jest cudem boskim i wszelka krytyka tego państwa jest przejawem niedopuszczalnego antysemityzmu.
  Trudno o sukces bez reklamy
 • @nikander 10:17:19
  Ależ Panie Nikanderze, proszę nie być tak surowym dla Pana Huskyego. Niemcy, przecież nie przegrywali, tylko ze względów taktycznych lub strategicznych wycofywali się na z góry upatrzone pozycje. Taka była narracja propagandy niemieckiej w czasie wojny. Skoro według PiS-u jedynym naszym wrogiem jest obecnie Rosja, więc dla każdego szanującego się zwolennika PiS-u atakowanie tego "imperium zła" nawet w sferze historycznej jest "patriotycznym" obowiązkiem. Dlatego oczywistym faktem jest, że Rosjanie zawsze przegrywają, chociażby wygrywali i to nie tylko w czasie II wojny światowej.
  Bitwa pod Kurskiem...fakty i mity.
 • @finka 10:59:08
  Wychodzi na to, że Pan Opara ma już dość projektu pod nazwą Neon. Odchodzą ludzie, dzięki którym portal utrzymywał się na "medialnej" powierzchni. Sądzę, że teraz będzie zjazd na dno, zapewne bez specjalnego sprzeciwu Pana Opary.
  Podziękowania
 • @Talbot 13:04:02
  Brawo, Panie Talbot! Znowu błysnął Pan geniuszem! "Merytorycznymi" argumentami powalił Pan oponentów PiS-u na łopatki. W zasadzie , to nie ma się czemu dziwić, bo przecież każdy zwolennik Jarosława jest ponad przeciętnie inteligentny, nie to co ruska agentura, która jest równie debilna, jak jej idol Putin.
  Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?
 • @krzysztofjaw 16:33:50
  Z tego co Pan napisał wynika, że chce Pan w polityce stosować metody stosowanie w zwalczaniu kaca po nadmiernym spożyciu napojów wyskokowych, słynne: klin[Po], klinem[PiS]. Metoda dobra, ale ma jedną wadę, ciężko po niej wytrzeżwieć. Widać to po Panu. Pan jeszcze nie wytrzeżwiał. Oczywiście politycznie. Rozczulił mnie Pan do łez stwierdzeniem, że monarchizm zabezpieczyłby przed rozpasaniem służb specjalnych. Odważna teza, ale dla każdego, kto choć odrobinę interesuje się historią bardzo naiwna. Druga sprawa, to wyliczane przez Pana zasoby naturalne i ile to są one warte. Tak po prawdzie, to są one na razie g...o warte, do póki się ich nie wydobędzie, przerobi, ale i jeszcze sprzeda. To wcale nie taka prosta sprawa. Iran coś może na ten temat powiedzieć.
  Polskie zasoby naturalne, polskie bogactwa narodowe!
 • @zbig71 12:56:59
  Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją, że tzw. komunizm nigdy nie był celem , a tylko narzędziem. Narzędziem do przeorania stosunków własnościowych Najpierw prawie wszystko znacjonalizowano, żeby następnie wszystko sprywatyzować. Tylko, że już kto inny przejął majątek. Przejęły go wielkie korporacje, korporacje, które należą do niewielkiej grupy ludzi. Takiej koncentracji majątku, jak w tej chwili, nie było nigdy w dziejach ludzkości. To co się dzieje na Zachodzie, to jest "komunizm kulturowy", a nie komunizm we własności majątku. Jego celem jest utworzenie homogenicznego społeczeństwa, idealnego konsumenta dla korporacji. Społeczeństwa bez więzi i tradycji narodowych, bez rodziny, która te tradycje jest w stanie pielęgnować i przekazywać następnym pokoleniom. Te obowiązki ma przejąc państwo będące na usługach wielkich korporacji, które ma ukształtować bezmyślnego niewolnika, nie zdolnego do buntu, ponieważ nie będzie nawet wiedział, że jest niewolnikiem wielkich korporacji.
  O dekomunizacji, tym razem szczerze - 22.06.2019.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:16:36
  "Wy", to typowa odzywka przedstawicieli niegdysiejszych tzw. służb. Ciekawe, emeryt, czy wychowanek?
  Więzień sumienia- Mateusz Piskorski
 • @Hades 16:57:24
  Panie Hades, musi Pan zrozumieć, że ciężko dzisiaj o kadry. Ludzie PiS-u, którzy jako tako rozumieją, co przeczytali, zajmują bardziej eksponowane stanowiska. Internetowe trolle działają na zasadzie odruchów "psa Pawłowa", więc nie można wymagać od nich myślenia.
  TV PIS = OCENA
 • @Oscar 07:45:03
  Panie Oscar, rzecz w tym, że służby specjalne, to nie ośrodek decyzyjny, lecz także narzędzie, tak jak mafie przez nich sterowane.
  Reformy Wilczka - polska droga do kapitalizmu?
 • Czegoś nie rozumiem!
  Panie Chart, Jest coś, czego nie rozumiem w Pana artykule. Napisał Pan, że Polski nie stać na zapłacenie 300mld dolarów. Czy uważa Pan, że gdyby Polskę było stać na uregulowanie tych żądań, to powinniśmy je zapłacić?
  Trumposyjonizm
 • I bardzo słusznie!
  Prezes wie, co robi. Hodowla koni arabskich w Polin, to jest antysemityzm w najczystszej postaci. Sprzedając konie i likwidując hodowlę nie dość, że zarobimy, to jeszcze zakończymy ten niecny proceder. Hodowla arabów to jest obrażanie uczuć obywateli "cudu boskiego"wg Pana Prezesa, czyli państwa Izrael.
  Pride of Polin - cios ostateczny
 • Wolno z plackiem...
  Wolno z plackiem, Panie Pięćdziesiąty Siódmy KerenOr. Skąd mam mieć pewność, że Pan nie jest wybrańcem jakiegoś innego konkurencyjnego demona. Pańskie słowa , to tylko słowa. Któż tam wie, komu Pan służy.
  1 MAJA 2011 – DIABELSKA SPRAWA!
 • @Janusz Kamiński 07:45:46
  Szanowny Autorze! Czy na takie potraktowanie pozwoliłby sobie Trump wobec Netanjahu, czy Merkel. Jak trzeba być zaślepionym, żeby tłumaczyć to historycznym umeblowaniem Białego Domu.
  Trump zamordował Konfederację
 • @Dariusz Piast Nowak 11:27:10
  A Pan Sanocki jakoś tego nie zauważa i z cała powagą dzieli tych sprzedawczyków na lewicę i prawicę.To co ich na prawdę dzieli, to walka o koryto i pan, któremu służą.
  Eurowybory 2019 Krajobraz po bitwie
 • @Oświat 18:11:06
  Ach, jakiż Pan wrażliwy. Dotknęło Pana określenie: Polacy to debile, ale jakoś nie rusza Pana, że wielcy przyjaciele Prezesa nazywają Polaków mordercami i złodziejami, a Pan Prezes nie reaguje.
  Jarosław Gowin, piekło i oficerki Jakuba Bermana
 • Ależ, Docencie!
  Jak miał nie działać ma nie działać efekt Jarkacza? Po takiej deklaracji, jaką złożył Pan Prezes, spece od zarządzania "demokratycznymi państwami" zrobili wszystko, żeby partia Najważniejszego Prezesa w Polsce wygrała mało ważne wybory do europarlamentu. Mało ważne, jeśli chodzi o rolę jaką odgrywają europosłowie, ale ważne jako preludium przed jesiennymi wyborami do sejmu. Jakby Pan Docent nie wiedział o jaką deklarację chodzi, to przypomnę, że Prezes z nie ukrywanym patosem stwierdził,że państwo Izrael to cud boski, to przedstawiciel najbardziej przyjaznej człowiekowi cywilizacji w dziejach świata. Jakakolwiek krytyka tego państwa, to przejaw wrednego antysemityzmu. Nie ma innego wyjścia. Trzeba Izrael przenieść do Polski, zwłaszcza, że prezydent Duda powiedział, że tu nad Wisłą żydzi od 1000 lat próbują zbudować ten raj na ziemi. Jak więc Prezesowi nieba nie przychylić?
  „Efekt Jarkacza” już nie działa...? D-o-p-r-a-w-d-y...?
 • @ikulalibal 21:38:12
  Oświat się cieszy, bo jako wierny wyznawca Pana Prezesa wierzy, że mimo spłaty żydowskich roszczeń, to On na tym nie ucierpi, bo ochroni geniusz Prezesa. Jak ma nie wierzyć Prezesowi skoro już dostał prezent od Niego w postaci "trzynastki". A nawet jeśli ucierpi, to cóż znaczy te głupich 300 mld dolarów skoro pomogą one utrzymać wedle słów Pana Kaczyńskiego, cud boski, forpocztę najwspanialszej cywilizacji w historii ludzkości, państwo Izrael. Czyż nie jest się z czego cieszyć?
  Zero zdziwień
 • @trojanka 11:46:37
  Cóż, Pani trojanko, nie mówiłem, że rzucanie pereł przed wieprze jest bezcelowe. Wieprze wybrały ściek, bo tam można znależć jakieś nieprzetrawione resztki. Świadczy o tym choćby wynik Wiosny. Te 300.000 w tę czy tamtą stronę tego nie zmienia. Oceniając wulgarnie, większości Polakom nie przeszkadza, że siedzą w dupie. Nie wzrusza ich, że jest ciasno, ciemno i śmierdzi. Wystarcza im, że jest ciepło. Nie przeczuwają biedacy, że dzięki ludziom, których wybierają będą pozbawieni i tego "luksusu" i wszyscy znajdziemy się w kloacznym dole.
  Wyborcza farsa zakończona
 • @Oscar 07:43:27
  Panie Oscar, wcale nie obudzili się dzisiaj. Sprawa zaczęła się już dawno, kiedy kanclerz Schroeder oświadczył, że Niemcy już dość zapłacili żydom za swoje wobec nich winy, więc trzeba było znalezć nowego żywiciela. Poważni gracze planują swe działania na dziesiątki lat naprzód. Tylko u naszych pożal się Boże "polityków'" horyzont czasowy sięga od wyborów do wyborów.
  G.Taylor (WJRO): Po wyborach lepsza atmosfera na restytucję