Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jabo

 • @stanislav 09:13:23
  Pan Rzeczpospolita wielce się oburza na pana Nikt, ale obaj panowie mają wiele wspólnego. Pan Nikt chce budować "miedzymorze" z Turcją i ze Szwecją, a pan Rzeczpospolita słowiańską Polskę bez Polaków. Oba dzieła są równie realne, jak pieczenie bez z piany mydlanej. Chcę wyjaśnić moją opinię, że pan Rzeczpospolita pragnie zbudować Polskę bez Polaków. Większość Polaków większym lub mniejszym stopniu związana jest z tradycją katolicką i KRK i nie chce tego zmieniać, a pan Rzeczpospolita pragnie zbudować nową Polskę przez odrzucenie tej tradycji. Z kim i dla kogo chce pan budować ten " nowy wspaniały świat"? Chyba, że chodzi tylko obicie piany. Można i tak. Tylko, że bez z tego, jak powiedziałem, nie będzie.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • @Talbot 19:59:34
  Ukój moje nerwy. Wstaw jakiś wiarygodny tekst, kiedy ta cholerna Rosja w końcu upadnie. Ta niepewność bardzo irytująca.
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • Szanowny Talbocie!
  Szanowny Talbocie, kpisz, czy się upiłeś?! Nie tak dawno dałeś wklejkę, że Rosja upada i z tego względu musi na nas napaść. Zburzyłeś mój ogląd świata. Będziesz miał na sumieniu mój rozstrój nerwowy spowodowany tak sprzecznymi opiniami.
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • @Husky 09:41:57
  Człowieku! Co ty mówisz? Jakie dwa lata? Jarosław Kaczyński jest "ojcem chrzestnym" trzech prezydentów: Lech Wałęsa, Lech Kaczyński, Andrzej Duda i kilku premierów: zaczynając od Marcinkiewicza , a na Morawieckim na razie kończąc. I co z tego wyszło? Orban stoi na czele swojej partii, jest premierem i bierze odpowiedzialność za to co robi. "Żoliborski mąż stanu" ciągle manipuluje z tylnego siedzenia i jak mówi red. Michalkiewicz w końcu sam się potyka na swoich politycznych grach. Proszę dalej wierzyć w geniusz polityczny Jarosława Kaczyńskiego. Ma pan do tego prawo. Ja, jak i pan Ruszkiewicz mamy inne zdanie Czas pokaże kto ma rację. Tylko, że ten czas będzie bardzo kosztowny dla Polski.
  Jesteśmy świadkami jak upada mit Orbana.
 • Mamy stryczek na szyji. Kat czeka, by wybić stolek z pod nóg.
  Szanowni państwo! Ekscytujecie się 65 mld $ roszczeń żydowskich, które gdyby rząd naprawdę był rządem polskim z łatwością mógłby je odrzucić. Problemem, a właściwie stryczkiem na szyi państwa polskiego jest jego zagraniczne zadłużenie sięgające już ok. 500 mld $. Gierek w latach siedemdziesiątych zadłużył Polskę licząc w dzisiejszych cenach na około 70mld $. Kredyty były przeznaczone na budowę majątku produkcyjnego. Przynajmniej w teorii kredyty mogły być spłacane dochodami z produkcji towarów. W teorii, bo wiele inwestycji było nie trafionych, często zaczętych a nigdy nie dokończonych. Dzisiejszego zadłużenia nawet w teorii nie da się spłacić. Bo cóż buduje się dzisiaj za pożyczone pieniądze? Jak Polska długa i szeroka powstają akwaparki, stadiony, hale i lotniska. Są to inwestycje nie przynoszące dochodów, wręcz generujące koszty. Jesteśmy w gorszej sytuacji niż Grecja. Dlaczego międzynarodowa czyt. żydowska finansjera siedzi cicho? Ponieważ Polska ma gigantyczne zasoby surowcowe, które będzie można przejąć za za niewielką część ich wartości wykorzystując zadłużenie. Właśnie po to zainstalował się w Polsce GP Morgan.
  Maciej Motas: PiS: Wybaczcie!, Żydzi: Zapłaćcie!
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:14:48
  Oczywiście! Ma pan zupełną rację. Przyjrzeć należy się szczególnie tym, którzy atakowali pana Macierewicza za promowanie Misiewicza. To było jawne działanie na szkodę obronności Polski. Wyrzucenie pana Misiewicza z MON-u odsłoniło nas na atak Putina!
  Jak Szogun pola minowe zostawił + Rozgrywka z Flynnem
 • @norwid 20:08:42
  Panie Norwid, ogon, który kręci amerykańskim psem nie znajduje się w cale w Izraelu. Klimat na Bliskim Wschodzie jest dość nieszczególny i z powodu "przeciągów" nie zbyt bezpieczny. Dlatego ogon woli siedzieć w Nowym Jorku lub Waszyngtonie. Być może Bibi podejrzewa, że projekt pod nazwą Izrael zostanie zamknięty, ponieważ ogon tak wyeksploatował psa, iż ten nie ma już siły trzymać parasola ochronnego nad pewnym państwem w Palestynie i dlatego stara się o inne możliwości utrzymania przy życiu tego projektu. Jego starania może motywować to, że może nie mieć biletu na statek, który w razie czego ma zapewnić ewakuację za ocean. Zamknięcie projektu Izrael będzie miało tragiczne skutki dla Polski. Mówi o tym pan Braun.
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.
 • Sprawa przesądzona?!
  Czyżby sprawa jest już przesądzona i w miejsce Polski będzie Polin? To tłumaczyłoby lizydupstwo szabesgojów. To nic innego, jak tylko staranie się o zdobycie forów u przyszłych właścicieli kraju nad Wisłą.
  Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską
 • Historia sie powtarza!
  Przeżywamy deja vu! Przecież rozbiory Polski w XVIII wieku też zatwierdzał polski sejm. Wtedy był chociaż jeden Rejtan, a dzisiaj? Czy nad narodem polskim ciąży jakaś klątwa, że na własne życzenie pozbawiamy się suwerenności?
  ROZBRAJANIE WOJSKA POLSKIEGO
 • Prosta sprawa
  Aby zapobiec takim przypadkom nie potrzeba okręgów jednomandatowych, które mają też swoje wady. Wystarczy zapis, że poseł występujący z klubu partii z ramienia której był wybrany traci mandat poselski. Prosta sprawa.
  Poseł do wynajęcia co to każdemu dogodzi
 • @ikulalibal 12:46:59
  Na mój gust, to kapitał nie ma, ani ojczyzny, ani narodowości, Narodowość to ma właściciel kapitału. Takiemu właścicielowi kapitału, chociaż ma narodowość ojczyzna nie potrzebna, bo czyż wesz przywiązuje się do swego żywiciela. Jak już nie będzie mogla ssać krwi, przeniesie się gdzie indziej.
  Rosja - stare i nowe pieniądze Putina
 • Marzenie sciętej głowy.
  Panie Chart, to marzenie ściętej głowy. To liczenie, że na środku mocno uczęszczanej drogi wyrośnie dorodne drzewo. Niech no tylko coś wykiełkuje, to już obcy agenci i swoi jurgieltnicy przylecą z "randapem" i wypalą do ostatniego korzonka. Tak się dzieje od prawie trzystu lat i trudno liczyć, żeby się raptem zmieniło.
  O polskiej polityce antyniemieckiej
 • @Rzeczpospolita 13:27:42
  Trochę się pan myli. U siebie to tylko jest Mossad. Dowód? Proszę! Swego czasu głośna była sprawa wynalazku pana Łągiewki tzw. zderzaka. Wynalazkiem zainteresowało się wojsko, które zarekwirowało dokumentację i prototyp. Ponieważ długi czas w sprawie nic się nie działo, wynalazca zażądał zwrotu swojej własności. I tu zaczęły się problemy. Okazało się, że wynalazku nie ma w Polsce. Wywieziono go, wcale nie do Moskwy, Berlina, Londynu, czy Waszyngtonu, ale do Izraela. Ponieważ izraelscy spece uznali, że urządzenie im się do niczego nie przyda, po wielu nieformalnych zabiegach panu Łągiewce udało się go odzyskać. Niby drobna sprawa, a świadczy o bardzo poważnej rzeczy. Jak żaden organizm nie może utrzymać bez systemu odpornościowego, tak żadne państwo nie przetrwa bez lojalnych i sprawnych służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych. Wiedział co mówił pan Sienkiewicz, gdy stwierdził: "Polska jako państwo istnieje tylko formalnie". To co opisałem wyjaśnia, kto tak naprawdę rozdaje karty tym "polskim kasynie".
  Kiedy USA zniosą Wizy dla Polaków?
 • @Jan Paweł 08:49:35
  Panie Janie, dostawanie w dupę nic tu nie zmieni. Owszem, dupa odczuwa ból, ale nie wie dlaczego. O tym wiedzieć powinna głowa. Niestety naród polski zamiast głowy posiada drugą dupę i kółko się zamyka. Mówiąc o głowie narodu mam na myśli jego elity, a właściwie ich mentalność. Degeneracja mentalności naszych elit trwa już z górą trzysta lat. Brak zmysłu państwowego, prywata, służalczość wobec obcych i sprzedajność to wcale nie efekt lat komunizmu, jak to się usiłuje nam wmówić, chociaż ten okres naszej historii cechy te jeszcze bardziej spotęgował. Przecież już Słowacki pisał: "pawiem narodów byłaś i papugą...".
  Kto się przejmuje losami państwa a kto Antoniego?
 • @detektywmjarzynski 13:52:11
  Być może ciężka waga pana Antoniego dla jak to pan określił marionetek z Polski jak i Białego Domu wynika z jego wiedzy na temat "zamachu" smoleńskiego. Jego teorie na ten temat, których liczby już nawet sam pan Antoni chyba nie pamięta mogą być "zasłoną dymną". Pan Antoni jest na tyle inteligentny, że zrobił wszystko by jego wiedza zabezpieczała go przed casusem Bieruta. Chyba, że popełnił błąd.
  Polska w UE to rezultat żydowskiego oszustwa
 • Tak to już jest.
  Pan Piotr przekonał się, że większość ludzi nie chce myśleć. Samodzielne myślenie to wysiłek, to wątpliwości, to szukanie informacji, żeby te wątpliwości rozwiać i dojść do prawdy. Nie wielu na to stać. Większość woli mieć prosty, czarno-biały obraz rzeczywistości i posiadać lidera, który powie co mają myśleć i co robić. Podważanie autorytetu ich lidera [w tym wypadku zarówno samego Kaczyńskiego, jak i całego PiS-u] nawet najbardziej przekonywującymi argumentami nie wywoła refleksji, ale agresję, ponieważ burzy to ich przyswojony i zaakceptowany obraz świata.
  Dlaczego „lud PiSowski „ wybiera żydowskie lobby polityczne?
 • Nasz prezydent...
  Nasz podobno bardzo inteligentny i bardzo wykształcony pan prezydent Andrzej Duda ma problem z logicznym myśleniem. Bo z jakiej racji pan Duda wie, że fałszuje się historię, skoro jak twierdzi nie przeprowadzono badań naukowych. Jeżeli, jak mówi nasz wielce szanowny prezydent, prawdę mają ustalić naukowcy, to dopóki tego nie zrobią, nie można powiedzieć, że coś jest fałszywe. Logika oczywista jak budowa cepa, lecz nie dla pana prezydenta.
  To nie te sztachety...
 • Tyle w tym temacie...
  Pani Beata Szydło została powołana na stanowisko premiera, żeby robić dobre wrażenie. To, że nie ona będzie podejmować decyzje wiedziała od samego początku i zgodziła się na takie warunki. Swoją rolę odegrała bardzo dobrze, o czym świadczą reakcje po jej rezygnacji ze stanowiska premiera. Te pełne oburzenia głosy o upokorzeniu byłej już pani premier, o niewdzięczności jej partyjnych kolegów brzmią po prostu śmiesznie. PiS, a właściwie "zwykły poseł" uznał, że okres robienia dobrego wrażenia minął i można grać już bardziej otwarcie. I to tyle w tym temacie.
  Żegnaj Beato!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:09:54
  Nie tylko są w stanie, ale już stworzyli. Obserwując działalność niektórych tzw. "narodowców" ma się wrażenie, że jedynym ich celem jest kompromitacja idei narodowej.
  Kto nas uczy historii ruchu narodowego?
 • @interesariusz z PL 08:12:00
  Chyba nie sądzi pan, że nie jaki "wolny czyn" się odezwie. Walnie się w pierś i powie: "przepraszam, myliłem się". Dla każdego myślącego człowieka jasne było od początku, że na Ukrainie została przeprowadzona "kolorowa rewolucja" za pieniądze usmanów, do czego przyznała się Nuland. Celem był Krym, a raczej jego bazy wojskowe. Niestety, zimny czekista Putin okazał się inteligentniejszy i przejął Krym bez jednego wystrzału. Amerykanie Krymu nie mają, ale poniesione koszty na majdan sobie zrekompensowali. Ukraińskie złoto prawdopodobnie wylądowało za oceanem. Koszty całej operacji ponoszą zwykli Ukraińcy, a także po części i my Polacy, bo musimy wozić po przez naszych najukochańszych rządzicieli miliardy złotych do Kijowa i fundować emerytury Ukraińcom. A wszystko po to, żeby zechcieli bronić nas przed Putinem, który aż przebiera nogami, by nas zaatakować. Dzięki Ukrainie, ale głównie, to panu Macierewiczowi, którego wredny Putin podobno bardzo się boi, jesteśmy jeszcze wolnym krajem.
  Snajperzy z Kijowa: «Rozkazy otrzymaliśmy od opozycji»