Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Oscar

 • @Oscar 17:01:34
  .. dodam...sposób na poszerzenie kadr.
  Kadry nie mogą być przeidealizowane, kadry muszą być, wręcz przeciwnie, merytoryczne.
  Mierny ale wierny to bardzo słaba, wręcz zła, kwalifikacja.
  Dobry merytorycznie, niezależny ideologicznie ale na swoim odcinku kompetentny to chyba najlepsza kwalifikacja. (i takich kompetentnych warto słuchać gdy się "projektuje reformy" a nie obsesyjnych ideologów ze średnim czy podstawowym wykształceniem albo innych "ekspertów" po katolickich szkołach).

  PRL potrafił korzystać z kadr przedwojennych pod warunkiem że nie byli ideologicznie czynnie przeciwni reformom PRLu.

  PO i PSL to żadne kadry to wyselekcjonowane sprzedawczyki (kto da więcej tego bardziej kocham). Kadry muszą chcieć pracować dla Polski a nie dla siebie (ale bez przesady siermiężności).
  ROR - kadry
 • Bardzo ciekawe ujęcie problemu reform.
  Faktycznie o jakości i skuteczności realizacji reform decydują kadry w terenie.
  Inna sprawa to jakość samych reform (ich idea, cele, projekt) to zależy od "centrali" i jej kadr które projektują te reformy.

  Ciekawe są tu doświadczenia z PRLu który był przecież po wojnie prawie całkowicie pozbawiony wykształconych i doświadczonych kadr.
  Część kadr została wybita przez wojnę , część "kadr" tych rodowych oligarchicznych czy kościelnych nie chciała współpracować a wręcz przeciwnie nakręcał bandyckie podziemie do mordowania Polaków którzy chcieli proponowanych reform (reforma rolna, likwidacja analfabetyzmu, darmowa edukacja, darmowa opieka zdrowotna, rozwój przemysłu, rolnictwa..odbudowa kraju).

  PRL musiał startować z kadrami "tymczasowymi" (po kursach) ale postawił mocno na edukację nowych kadr przez nowy ambitny program edukacji narodowej dostępny dla każdego odpowiednio zdolnego młodego człowieka z bonifikatą dla ludzi pochodzących z prostych rodzin (to dobra koncepcja bo potencjał intelektualny nie jest dziedziczny a losowy).
  Przed wojną kadry były najczęściej dziedziczne i to było ich słabością.
  Dzisiaj widać to na tzw zachodzie gdzie kadrowe "znakomitości" to w istocie prostaki na wysokich stanowiskach z protekcji "tatusia".

  PRL inwestując w system edukacji narodowej o wysokim poziomie edukacji i dobrym systemie selekcji najlepszych umysłów "wyprodukował" całe pokolenia znakomitych kadr we wszystkich dziedzinach nauki, techniki, medycyny...

  To pokolenie zostało zniszczone systemowo (i zapewne planowo) przez solidaruchów którzy przejęli władzę nad Polską w 89r (zniszczono środowisko w którym mogli się rozwijać, pracować, tworzyć..)
  Dzisiaj to pokolenie jest już na emeryturach.

  Następne pokolenia solidaruchy zniszczyły niszcząc system edukacji narodowej, obniżając jego poziom do absurdu (brak matematyki na maturze). Dzisiaj mamy zapaść kadrową.

  Moim zdaniem trzeba inwestować w przyszłość czyli w edukację narodu
  edukację na najwyższym poziomie i z racjonalnym systemem selekcji najlepszych (nie koligacje, nie pieniądze, nie religia, nie poglądy polityczne ..ale obiektywny potencjał intelektualny wykazywany na egzaminach różnych szczebli).

  A na szybko kadry są ... tylko solidaruchy ich nienawidzą ...dla nich każdy kto budował Polskę w czasach PRLu to UBek... a autorytetem jest ksiądz (to to samo co islamista... równie oczadziały ideologiczne), .
  Z takim podejściem kadry nie mogą być dobre a wręcz przeciwnie i reformy nawet słuszne muszą mieć bardzo pod górkę.

  Reformować można gdy ma się poparcie w Narodzie a żeby mieć poparcie w Narodzie trzeba naród łączyć we wspólnym (najlepiej niepodważalnym) celu (choćby celach cząstkowych) a nie dzielić, wykluczać, szykanować, kryminalizować....

  PIS ma "antykomunistyczne" kompleksy oraz wbudowany wasalizm wobec KK i ten sposób sam sobie skreślił najlepiej doświadczone i wykształcone kadry... i skazał się na kadry po "katolickich "uniwersytetach".
  ROR - kadry
 • Ekonomiczny upadek Polski jak to zaplanowano..
  Znalezione w sieci... moim daniem sensacyjne ale trzymające się moich "żydowskich fobii"

  "


  „Solidarność – żydowski koń trojański.

  4 stycznia 1972 roku w Warszawie zebrał się Centralny Komitet Żydów w Polsce. Mam wykaz nazwisk i tematy tam omawiane. Chodzi o to, żeby polską gospodarkę uzależnić i firm i finansjery żydowskiej w taki sposób, by po kilku latach Żydzi mieli decydujący wpływ na to, co się dzieje w Polsce.”

  Żydowscy doradcy Gierka przyczynili się do zadłużenia kraju i do wywołania kryzysu gospodarczego. Następnie do strajków żydowscy prowokatorzy popchnęli polskich robotników. Przećwiczono to już w roku 1976:

  “Poważnie zainteresowałem się sprawą dopiero po otrzymaniu kolejnej informacji mówiącej o nadzwyczajnym posiedzeniu prezydium Centralnego Komitetu Żydów, w dniu 11 czerwca 1978 roku [błąd autora lub pomyłka w druku – było to w roku 1976 – przyp. AS] , w którym zasiadały osoby, które jednocześnie pełniły wysokie funkcje w polskim rządzie i w Biurze Politycznym PZPR. Rozpatrywano tam sprawę podwyżek cen na artykuły żywnościowe, w tym mięsne aż o 80%. W czasie obrad tego żydowskiego prezydium padły tam słowa: “Trzeba potrząsnąć drzewem, żeby spadły zepsute owoce”. Tymi “zepsutymi owocami”, które chciano strząsnąć z drzewa mieli być Gierek i Jaroszewicz.

  Wytypowane zostały zakłady, w których dojdzie do rozruchów, a więc będzie to “Ursus” i radomski “Walter” oraz “Naftoremont”. Oszołomiony tą informacją z początku nie mogłem uwierzyć, że możliwe jest takie manipulowanie załogami robotniczymi. Jednak po dwóch dniach słyszę w Sejmie jak Premier Jaroszewicz mówi: Mięso i jego przetwory zdrożeją o 69%, a drób o 300%, oraz, że towarzysz Pierwszy Sekretarz Edward Gierek popiera te podwyżki.

  Następnego dnia po wystąpieniu Premiera Jaroszewicza, tj. 25 czerwca dochodzi do fali strajków i protestów w Radomiu, Ursusie i Płocku….””

  https://sites.google.com/site/aryanlifeforce/home/polska/solidarnosc-zydowski-kon-trojanski

  Polubione przez 2 ludzi
  Gniewko Jantar , 18 sierpnia 2018 at 16:52
  "
  Ekonomiczny aspekt upadku Zachodu
 • Na gigantyczne długi metodą jest wymiana waluty.
  USA ... wydrukuje biliony dolarów .. wykupi swoje długi ...i wprowadzi nową walutę zamiast dolara.... sprzedający amerykańskie długi (obligacje) zostaną z niczym.

  Inny scenariusz bardziej bezczelny to wymiana waluty i odmowa spłaty obligacji w nowej walucie "b obligacje nominowane są w dolarach"

  USA stać na taką bezczelność bo są potęgą militarną i nikt ich nie może ukarać militarnie .. gospodarczo można USA "zbojkotować" nałożyć embargo itp.

  Problem w tym że biliony dolarów ma globalna mafią żydowska które nie zechce na tych zmianach straci`c zwłaszcza że sama steruje tym procesem.

  Taka nagła wymiana waluty by bardzo osłabiła globalną mafię żydowską.
  Może to jest droga by tę mafią zwalczyć a przynajmniej osłabić.
  Taki ruch musiałby wykonać Tramp .. i tu ma z każdej strony wrogów..
  .. głębokie żydowskie państwo, najwięksi posiadacze obligacji USA (Chiny, Japonia)...własny Naród który nie wytrzyma takiego szoku i eksploduje.
  Ekonomiczny aspekt upadku Zachodu
 • Piłsudski to taki Bolek tamtych czasów.
  Bolek pracował z każdym wrogiem Polski i z SB i z globalnym żydostwem a
  Piłsudski i ze służbami niemieckimi (stąd oferta oddania Niemcom wielkopolski) i z międzynarodowym żydostwem (stąd żydowskie polskojęzyczne media tak wychwalają i lansują Piłsudskiego).

  Piłsudski nie była żadnym demokratą i przywódcą Narodu, był po prostu dyktatorem który władzę brał siłą a opozycję rozpędzał, rozstrzeliwał wysyłał do Obozu koncentracyjnego.
  Zamach majowy tylko potwierdza że Piłsudski by dyktatorem, zamordystą.
  (umiłowanym przez swoich popleczników nieudaczników na stanowiskach a znienawidzony przez resztę Narodu).
  Piłsudski nie wahał się mordować swoich oponentów kilku generałów "zniknęło bez śladu" przy udziale adiutantów Piłsudskiego.

  Piłsudski niczego nie potrafił zbudować (jak Bolek) natomiast potrafił dać w mordę, odbierać majątki, "zniknąć oponenta", napaść na sąsiedni kraj, urządzić krwawe rzezie na Ukrainie, wymordować sowieckich jeńców, (co dało klimat na rewanż w Katyniu i na Wołyniu)...i zachorować gdy Budionny podszedł po Warszawę... a po pokonaniu Budionnego przez jednego z jego generałów potrafił ogłosić się wielkim wodzem i zwycięzcą
  (jak Bolek).

  Piłsudski to taki Bolek tamtych czasów.
  Miał kartoteki i prowadzących u Niemców (Bolek w Polskim SB) i mocno promował żydów (Bolek wręcz dla żydów pracował i za to dostał żydowskiego Nobla bo Nobel pokojowy to czysto żydowskie wyróżnienie).
  Każdy może dostać od żydów pokojowego Nobla pod warunkiem ze skutecznie morduje w interesie żydów.
  Dlaczego Wielkopolanie nie lubili Piłsudskiego?
 • @miarka 22:36:21
  "wydarzenie nie mogły się zdarzyć bez uzgodnień Rosja -NATO...."

  Tu brak logiki... ale jest za to nachalna propaganda dla prostaków.

  O ile mi wiadomo to jak pilot zechce lądować bez widoczności we mgle
  (pomijam już pod czyimi naciskami...Rosa-NATO ? czy raczej Jarek-Lech-Błasik ?) to wynik takiego lądowania jest czysto losowy... się uda albo się nie uda...
  Brzoza spowodowała że się tragicznie nie udało...dodam że brzoza była ruska ponad wszelką wątpliwość....ale rosła sobie poza lotniskiem.
  tyle że we mgle h.. wie gdzie to lotnisko jest.

  Tu żadne ustalenia poza tym regulaminowym "nie ląduj gdy nie masz widoczności" nie działają.
  Czyżby „zły omen” dla Prezydenta A.Dudy
 • @Oscar 17:25:17
  .. dodam jeszcze...
  u człowieka i zwierząt instynkt jest psychopatyczny...to genetyka.
  W walce o życie (głód, katastrofa, wojna...) niemal każdy staje się psychopatyczny w sytuacji gdy może uratować życie łamiąc zasady moralne..

  żydowska Tora czy Talmud mówi`a wprost że żyd może poświęcać życie innych "podludzi czyli gojów a nawet żydów gdy to jest konieczne dla ratowania własnego życia.
  To wprost ideologia, religia amoralności.

  Rosjanie np podczas II wojny światowej często poświęcali własne życie dla innych.
  Co ciekawe islamscy terroryści samobójcy też...tyle że z całkowitą pogardą dla życia cywili.
  To pokazuje kal plastyczna jest moralność człowieka i jak bardzo można ją zdegenerować w trybie indoktrynacji.
  Najbardziej plastyczne są dzieci co wykorzystuje KK oraz terroryści (w tym żydowscy wystarczy pośledzić jaki program nienawiści zaszczepiają żydzi swoim dzieciom od najmłodszych lat w szkołach).

  .
  Rządy terrorystów
 • Co Europie wschodniej szykują psychopaci z Ameryki
  Terroryzm inaczej.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201808138583686-USA-biologia-sputnik-III-wojna-swiatowa-atak-apokalipsa-katastrofa-konflikt-kraje-baltyckie/

  Broń biologiczna to jeszcze gorzej niż atom.
  Oni nie mają hamulców moralnych.

  Rządy które zgadzają się na działanie ich tajnych laboratoriów powinny zostać osądzone za zbrodnie przeciw własnemu narodowi.
  ( żydowskie rządy nie popełniają zbrodni przeciw własnemu narodowi oni popełniają zbrodnia przeciw innym Narodom).
  Rządy terrorystów
 • @Oscar 17:21:06
  ... jeszcze warto dodać..
  psychopaci są dużo bardziej skuteczni w działaniu bo pozbawieni moralności wewnętrznej mają mniej hamulców praktycznie tylko strach przed konsekwencjami. Psychopata pozbawiony strachu to już przestępca.

  Ludzie moralni są mniej skuteczni bo mają wewnętrzny hamulec moralności
  (nie kłam, nie oszukuj, nie wymuszaj, nie łam prawa,....nie czyń innym krzywdy..nawet dla zysków..)

  To paskudny układ... prowadzący do selekcji negatywnej psychopatów w hierarchii władzy.
  Rządy terrorystów
 • @miarka 16:08:17
  Ogólnie zgoda. Pisałem o wymuszaniu przy pomocy oszustw a nie strachu czyli terroryzmu. (Terroryzować ro to po Polsku zastraszać).

  Co psychopatów u władzy to mam inne zdanie.
  To władza, bogactwo i bezkarność czyni człowieka psychopatą.

  W USA robiona takie doświadczenia na studentach psychologii.
  Jednej grupie dawano władzą absolutna nad inną grupą studentów aż do dręczenia prądem włącznie.
  Okazało się że każda badana grupa która dostawała władzę absolutną i poczucie bezkarności (anonimowość) wykazywała silne własności psychopatyczne.
  Tak też zachowywali się Kapo w obozach koncentracyjnych.
  W ludziach siedzą takie psychopatyczne skłonności ale są kontrolowane
  wychowaniem, strachem przed karą, moralnością, empatią (wielu ma w sobie wyłącznie strach przed kara bo nauczono ich że tak "nie wolno"..

  Wystarczy sprzyjające środowisko jak władza, przyzwolenie, a nawet zachęta, poczucie bezkarności albo wręcz korzyści jakieś (jak w czasach holocaustu) a hamulce puszczają bo niknie strach a ukryte psychopatyczne emocje zostają i przejmują stery nad człowiekiem...
  pozbawionym wewnętrznej moralności.

  Taką wewnętrzną moralność mają Słowianie (oczywiście nie wszyscy)
  a nie mają jej żydzi (oczywiście nie wszyscy).
  Generalnie narody prymitywne mają mniej moralności niż narody o wyższej kulturze wewnętrznej (świat lubi Rosjan generalnie Słowian bo są gościnni, przyjaźni...podzielą się okruszkiem...to wewnętrzna moralność Słowian).. wyjątek to Banderowcy (nisza, dziura kulturowa w morzu Słowian).
  Świat nienawidzi żydów bo ci są amoralni, podstępni, wyrachowani dla zysków wykorzystają każdą okazje bez żadnej empatii...są okrutni i bezwzględni w warunkach pełnej bezkarności i władzy (Palestyna).

  KK czyli sekta żydowskiego Boga naucza moralności wg zasady że "człowiek" jest jej pozbawiony a "moralność" uzyskuje się wyłącznie wierząc a Boga żydów. Dla KK i klechów każdy kto nie wierzy w żydowskiego Boga jest amoralnym psychopatą... a wierzący jest "wytresowanym" do moralności zwierzęciem w ludzkiej skórze (wg Tory tylko żydzi są ludźmi a reszta to zwierzęta stworzone na podobieństwo człowieka by lepiej służyły żydom czyli ludziom).

  Jednym słowem ludzie do psychopaci ale Słowianie statystycznie dużo mniej a żydzi statystycznie dużo bardziej.
  Rządy terrorystów
 • Jednym słowem "zachodnia demokracja" to zamaskowany TERRORYZM
  Pytanie czyj terroryzm kto za nim stoi.
  Odpowiedź jest prosta światowa Oligarchia głównie żydowska.

  Zachodnia "demokracja" to tylko teatrzyk dla zachodnich pożytecznych idiotów by się nie buntowali.
  Oligarchia wystawia do wyborów swoje pacynki a pożyteczni idioci wybierają pacynkę która im się najbardziej podoba.
  Wystawiane pacynki są jak w sklepie różnych kolorów, barw, ideologii co kto chce .. ale każda made in globalna oligarchia.
  Kandydaci spoza składu pacynek są brutalnie i bezwzględnie wycinani i nie kandydują.

  Tak jest na całym zachodzie i w Polsce oraz w innych koloniach zachodu też.

  Na tym tle gdy słyszę jak L Kaczyński w Gruzji podczas agresji Gruzji na Osetię Pn mówi ....cywilizowany świat zachodni potępia agresję Rosji...

  Jaki cywilizowany ? z taką bandycką krypto demokracją ?
  Lech o tym nie wie ? Na tym poziomie informacji, wykształcenia, inteligencji .. i nie wie że zachód do owszem cywilizacja ale globalnego bandytyzmu.
  Lech o tym nie wie ? czyli jest pożytecznym idiotą ? czy raczej wie.. i cynicznie z pełną świadomością okłamuje społeczeństwo do którego przemawia czyli współpracuje z globalnymi bandytami w pełni świadomie.

  Ta analiza na przykładzie Lecha pokazywanego ostatnio do znudzenia w TV dotyczy wszystkich polityków zwłaszcza solidaruchów ..

  Dzisiaj tylko wyjątkowo głupi pożyteczny idiota może uważać że tzw zachód to dziewica zakochana w demokracji.
  Cała reszta tak sugerująca to do cna amoralne szuje które świadomie okłamują społeczeństwo albo dla pieniędzy albo dla kariery albo wprost jako agentura globalnych bandytów.
  Ta analiza dotyczy tek KK i jego ambony.
  Rządy terrorystów
 • SAnkcje USA to gospodarczy terroryzm.
  To zastraszanie innych Państw na świecie w celu uzyskania podporządkowania się interesom USA.
  To klasyka bandytyzmu.

  Świat w pewnym momencie odpowie tym samym i USA zdechną z głodu.. bo sami niczego już nie produkują poza bronią.
  Ale to za chwilę jak zaczną się sypać finanse i na armie zabraknie pieniędzy.
  Wtedy USA nie będą mogły już napadać na kraje które ogłoszą jakieś sankcje. Teraz wiele krajów na świecie czego na ten upragniony moment rewanżu za dziesiątki lat upokorzeń, rabunku i zniewolenia.

  USA bez importu nie są w stanie przeżyć.
  Ale bez dolara drukowanego na potęgę i jego dominacji w handlu nie są wstanie importować.

  To tak jakby bandyta założył drukarnie banknotów i wymuszał na całym
  świecie akceptacje tych drukowanych papierków pod groźbą napaści i masowych mordów (Irak, Libia...).

  Solidaruchy z PO i PIS to najwierniejszy sługus tego globalnego bandyty.
  Sankcje gonią sankcje - 12.08.2018.
 • @Andrzej Tokarski 09:12:08
  żenujący poziom wypowiedzi.
  Przeszkadza mu atrakcyjność prowadzącej...
  W kulturalnym towarzystwie nie obgaduje się wyglądy innych ludzi poza skrajnościami.
  Pani Ogórem to sympatyczna młoda inteligentna i mądra kobieta.
  I pewne za to tak jej Tokarski nie lubi a właściwie sądząc po wypowiedzi wręcz nienawidzi.

  Żenująco niski poziom...wręcz prostacki, prymitywny...fuj.
  Nasze wielkie studio Polska, czyli corrida z osłami
 • @goodness 07:20:56
  Demokracja partyjna do żadna demokracja.
  Partie to mafie które ścigają się po władzę dla zysków a nie dla korzyści Nardu Polskiego.
  Demokracja partyjna to dyktatura partyjna. Obywatel może zagłosować wyłącznie na tych których wystawi partia.

  Demokracja to system obywatelski i obywatele powinni wystawiać kandydatów do władzy a nie wybierać pomiędzy kandydatami wystawionymi przez partyjne mafie.

  Trzeba zmienić całkowicie ordynację wyborczą oraz sprowadzi`c media do roli obiektywnego przekaźnika informacji tworzonej wyłącznie przez wybieranych kandydatów (zakaz sponsorowanych i ukierunkowanych publicznych "dyskusji" mających urabiać wyborców).
  Po wyborach niech sobie dyskutują .. ale przed wyborami i to przed ujawnieniem kandydatów żadnych ocen w mediach poza ocenami generowanymi przez samych kandydatów.

  W Polsce mamy od 89r dyktaturę żydowską ufryzowaną na demokrację.
  (żydowskie partie, żydowskie media, żydowskie służby specjalne ...żydowskie sondaże, ...żydowska ordynacja wyborcza ...to wszystko przeciw obywatelowi który może głosować wyłącznie na żydowskich sługusów...bo innych system wywala poza nawias lub likwiduje fizycznie gdy się przebiją mimo tych barykad.
  Całkowicie subiektywny przegląd reformatorów Polski. 8.2018
 • Krytyka starych rozwiazań i lansowanie nowych ro\związań
  .. to dwa wzajemnie uzupełniające się nurty w dyskusji o wolnej Polsce.

  By zbudować lepsze jutro trzeba wiedzieć gdzie Państwo "nie działa" dzisiaj.
  Krytyka jest bardzo potrzebna by ludzie zrozumieli na czym polegają błędy, zdrady, przekręty obecnej i minionej władzy.

  Niestety jest też krytyk "polityczna" fałszywa, czyli opluwanie w celach poniżenia przeciwnika politycznego w oczach Narodu.
  Z taką krytyką mamy do czynienia dzisiaj na co dzień w relacjach PO-PIS.

  Znacznie trudniej jest budować.
  Pierwszy krok budowania to eliminacja mechanizmów które nie wytrzymują krytyki. Ale te mechanizmy trzeba zastąpić innymi które trzeba stworzyć wymyślić lub ściągnąć od innych krajów gdzie dobrze działaj.

  Dużo można ściągnąć od Izraela.
  np to że Izrael uważa się wbrew faktom za państwo Narodowe.
  Polska to faktycznie państwo narodowe i ma pełne prawo wdrożyć ustawodawstwo chroniące Narodowy charakter Państwa.
  (blokada obcej imigracji i przywilejów dla imigrantów, ochrona Polskiego rynku pracy co najmniej do czasu osiągnięcia poziomu zarobków np w Niemczech).
  Całkowicie subiektywny przegląd reformatorów Polski. 8.2018
 • @Nibiru 19:42:12
  Banderowcy to zgoda... NKWD było żydowskie w warstwie decyzyjnej dowódczej... zwykli poborowi niskie szarże to tylko mięso armatnie , oni musieli wykonywać żydowskie rozkazy a kto nie chciał dostawał kulkę w łeb.

  Dokładnie taką samą "organizację" mają oddziały syryjskich "opozycjonistów" tam organizują pobory do tych oddziałów , kto nie chce ten traci życie a często i rodzina traci życie. Oddziałami dowodzą zagraniczni
  "islamiści" czyli "zachodnia" a raczej żydowska agentura.
  Ci z poboru to tylko mięso armatnie w rękach zachodnich bandytów.

  W Rosji w czasach "Stalinowskich" też tak było.

  Do tego oczywiście żydowska indoktrynacja (taka jaką mamy od 89r) mogła powodować że pojawiali się pożyteczni idioci którzy wierzyli w to co im żydowska propaganda wmawiała...a kto nie wierzył ten stawał się wrogiem...dzisiaj mamy identycznie i z tych samych "żydowskich" powodów (dominacja żydów w warstwie decyzyjnej i propagandowej).
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • A mi to wygląda na Otwierania drzwi do Europy dla żydów z Izraela.
  Oni przygotowują na różne sposoby podkładki po ewakuację Izraela by
  nie odpowiadać przed Arabami za morze zbrodni.
  Pewnie robią to na wielu płaszczyznach.

  Jedną z innych płaszczyzn jest drukowanie paszportów Europejskich dla żydów z Izraela .. w tym paszportów Polskich.
  Ważną płaszczyzną jest pewnie przygotowywanie miejsc ich dyslokacji, zapewnienie im socjalu na koszt "gospodarza".
  Tak sobie myślę że prawnie przy okazji Ukraińców .. ten problem został już załatwiony również dla żydów (emerytury, 500+, socjal, opieka zdrowotna...darmowa edukacja....prawa wyborcze..).

  Coraz mniej Polski w Polsce za sprawą solidaruchów różnych odcieni.
  Wpuszczeni w Marrakesh
 • @Husky 16:29:33
  Hasky to co ty robisz to klasyczne dzielnie narodów, kreowanie nienawiści.
  Ty starasz się wyizolować, skłócić Polaków z resztą słowiańskiej rodziny,'

  Kto ma w tym interes ?
  Pytanie jest retoryczne.

  Propagandowo jesteś absolutnie zsynchronizowany z Mainstreamem...
  i to cie pozycjonuje jednoznacznie.

  Wiemy też że tzw mainstream jest wrogi Narodowi Polskiemu co ciebie jednoznacznie pozycjonuje.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:30:26
  Nie tylko korzenie ma na twarzy ale więcej bo brodą podkreśla swoją tożsamość narodową czyli swoje wewnętrzne "ja".
  Pełno takich w polityce , w mediach i pewnie wszędzie przy korycie.

  Dzisiaj taka broda to przepustka do "kariery".
  Co drugi magistracki urzędnik chodzi z taką przepustką.
  Inną przepustką jest ciemny kapelusz...
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @Husky 16:12:47
  Hasky odpowiedz na postawiane pytania ...tylko szczerze...
  i wszystko będzie jasne.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.