Gorące tematy: Zostań BLOGEREM! Civitas Ordo Unia Kapitału i Pracy Smoleńsk RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lorenco

 • @DelfInn 22:36:53
  Tak sobie myślę jako prosty człowiek. Planeta Ziemia, piękna, boska, pełna życia. Po co Bogu na planecie Ziemi człowiek?
  Weźmy pod uwagę ptaki, zwierzęta lądowe, owady itd.. W Syrii, Iraku, Somalii itd. w Noworosji.
  Działania wojenne: bombardowania, strzelanie. Nie liczenie się z życiem zwierząt, z ich życiem, z zagrożonymi gatunkami itd. Jednocześnie w innych zakątkach Ziemi np. taki Green Peace przywiąże się do drzewa łańcuchem, czy blokuje szyby naftowe, bo obrona motylka czy delfina.
  A czy życie zwierząt np. w Syrii jest mniej ważne niż życie motylka gdzieś tam?
  I pytanie ogólne: dlaczego zwierzęta mają ginąć od bombardowań, skoro niczemu nie zawiniły? One chcą żyć. Tak samo rośliny.
  One tworzą równowagę, przez to planeta Matka żyje.
  A człowiek? Po co jest planecie Ziemi potrzebny taki szkodnik? Po co Bogu tu potrzebny?
  Rothschildowie i Nowy Porządek Świata
 • @Husky 18:17:05
  Z netu:


  Dołączył: 13 Wrz 2010
  Posty: 3
  Przeczytał: 0 tematów

  Ostrzeżeń: 0/5
  Skąd: Lublin
  PostWysłany: Pon 12:28, 13 Wrz 2010 Temat postu: OGROMNY PROBLEM POMOCY!!!!
  Błagam pomóżcie mi bo jestem już tak zdesperowana ,że nie mam pojęcia co mam robić !
  Zawsze miałam psy i doskonale wiedziałam jak sie nimi zajmować. Na urodziny dostałam wymarzonego psa huskiego. Na początku było wszystko w porządku piesek był grzeczny, malo psocił i chętnie biegał.
  Jednak z biegiem czasu wszystko sie odmieniło..
  Leon w tym miesiącu skończy rok. Przed ostanie 2 miesiące stał sie tak nieznośny ,że brak słow by to opisać.
  Jest strasznie niegrzeczny, nie chce biegać tylko kładzie sie na ziemii i sie buntuje, nikt nie może do mnie przyjśc bo zaraz skacze na kogoś i fryzie po rękach albo nogach czy pupie, nie ma mowy żebym połozyła sie do łóżka gdy pies jest obok bo dosłownie skacze po mnie i gryzie calą kołdre kąsając przy tym mnie, w ogóle sie nie słucha! ZERO! Najgorsze jest to ,że po wielu próbach nie ma żadnej różnicy nic sie nie zmieniło jest jeszcze gorzej. Nie wiem co mam z nim zrobić, wymarzony pies stał sie dla mnie ogromnym problemem. W domu strasznie wariuje z kolei na dworze nie chce sie bawić niczym nie jest zainteresowany , skacze na przechodniów i teraz nie pomaga nawet równaj. Strasznie sie zmienił i zaczyna wybrzydzać w jedzeniu. Z wielką trudnością udaje mi sie go wyczesać bo sie rzuca i złości. Kupiłam mu posłanie , wywaliłam kupe kasy ,a on zamiast spać to kopuluje je cały czas! w ogóle on wszystko kopuluje.
  Błagam ludzie pomóżcie mi , strasznie kocham tego psa jednak nie moge dać sobie z nim rady. Może oddać go na jakies szkolenie chociaż on ma już rok to nie wiem cyz nie za późno. CO JA MAM ROBIĆ!?
  ------------------------------------------------------------
  To tak jak Ty zbóju Husky, wszystko kopulujesz.
  MONIKA JARUZELSKA NA ŚWINIAKU POD POMNIKIEM DMOWSKIEGO
 • Bardzo się cieszę, że pani Monika Jaruzelska, córka dyktatora,
  przybyła incognito z jamnikiem pod pomnik Dmowskiego.
  Nie wiem, skoro przybyła incognito, jak została rozpoznana? Po cztero miesięcznym jamniku, który wyraźnie koszerny nie jest i lubi wieprzowinę?
  MONIKA JARUZELSKA NA ŚWINIAKU POD POMNIKIEM DMOWSKIEGO
 • @Repsol 22:47:13
  To tak było: już Juszczenko gloryfikował UPA, OUN, Banderę, Janukowycz zniósł uchwałę, po obaleniu Janukowycza z powrotem mamy banderowców jako "kwiat narodu ukraińskiego".
  Torty w kształcie polskich dzieci na Wołyniu krojone: któż takie torty w kształcie dziecka mógł wymyślić i go kroić? Nie znam takich nacji oprócz Ukraińców! Niesamowity mord na LUDZIACH w Odessie! Kto tak czyni na świecie! Nawet siepacze z tzw. państwa islamskiego tego by nie wymyslili!
  Jeśli Holland, Merkel czy Putin myślą, że będą wykonane umowy mińskie, to chyba żyją w innym wymiarze!
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @Repsol 22:42:00
  Najlepszy komentarz:
  teraz tylko tłumaczenie na angielski i na eurowizję 2017 w ukarinie/upainie
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @Repsol 21:30:42
  TVN24, Nadieżda Sawczenko - stacja telewizyjna - rzyg, Sawczenko - morderczyni - teraz tjutjutju - resocjalizacja w więzieniu się udała?, hahaha - nie wolno NIGDY wierzyć banderowcom! NIGDY!
  Każdy Polak powinien to zrozumieć!
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @ikulalibal 13:09:45
  Plenus venter non studet libenter - trudno się uczyć będąc najedzonym.
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @Talbot 14:34:40
  "Nic nie mam do zwykłych Rosjan, którzy żyją zmanipulowani propagandą."
  Proponuję wyjazd do Rosji i tam na miejscu biadolenie nad nimi.
  Face to face.
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @Fischer 14:17:19
  Oprócz tych z "Dzikich pól". chazarów i banderowców, reszta to nasi bracia Słowianie, zwłaszcza teraz nam najbliżsi, ci z Noworosji!
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • Czytałem kiedyś, że Wowa
  nie chciał przelecieć panią Redlich.
  Bo paskudna.
  Szpieg, członek narkomafii, prezydent -​ opowieść o Putinie
 • @Husky 22:38:53
  A jaki problem miałeś z Rosjanami? Polacy takiego nie mieli, za to z Ukraińcami tak. Z Anglikami problem mieli Francuzi i Rosjanie, Francuzi kwiatkami i pisaniem kredą ich nie odparli, zrobili to za nich doskonale Rosjanie. Już w Marsylii są petycje aby kibiców rosyjskich uznać za bohaterów miasta.
  Brexit angielskich kopaczy
 • Taka wiadomość z wczoraj:
  Żołnierze Armii DRL wywieźli ciała saperów z miejsca, w którym zostali zaatakowani przez terrorystów z "Prawego sektora" pod Szirokino.

  "Prace aby ewakuować ciała zabitych saperów zakończono, oba ciała są z nami - o tym poinformował naczelnik sztabu Donieckiej Agencji Informacyjnej, Rusłan Jakubow. Dodał, że zmarli zostali przewiezieni do kostnicy miejskiej w Starobeszewie.

  Wcześniej poinformował, że w dniu 27 czerwca WSU otworzyło ogień artyleryjski na obszar w pobliżu wsi Szirokino, gdzie saperzy przeprowadzali prace rozminowywania, zgodnie ze wskazaniami OBWE.

  Dwie osoby zginęły, a osiem zostało rannych, a rannych schwytano do niewoli przez żołdaków nacbatalionu.
  Za:http://rusvesna.su/news/1467124307
  ----------------------------------------------------------
  Mało kogo obchodzi, co dzieje się w Noworosji, zwłaszcza tzw. opinię publiczną tzn. wielce demokratyczną.
  Dzisiejsi Ukraińcy strzelają sobie po saperach, po domach, blokach mieszkalnych; najłatwiejszy cel jak i najłatwiejsza jest walka z dziećmi, starcami i bezbronnymi saperami na polu minowym. Ot tak, jak było na Wołyniu, jak było w Bieszczadach.
  Wnioski sami sobie wyciągnijcie. To co się dzieje w Przemyślu to już nie jest zarodek. To płód.
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @ikulalibal 22:32:23
  "A ty Talbot rozpowszechniasz z dupy wzięte fakty.Zastanawiam się któż tak robić może.Dureń? prowokator? abo jeszcze co gorszego."
  On tak w kółko to samo, czyli wynika z tego że: "abo jeszcze co gorszego."
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • @Talbot 21:53:00
  Tu nie jest rosyjskie forum. Jeśli jesteś Rosjaninem i przeciwnikiem prezydenta Rosji, pisz paszkwile na forach rosyjskich.
  Ich uświadamiaj, my Polacy nie chodzimy do urn wyborczych w Rosji, to tak dla Twojej wiadomości.
  Natomiast mniejszości narodowe oficjalnie zarejestrowane w danym kraju, mają też prawo w cywilizowanych państwach mieć swoje świątynie do uprawiania kultu religijnego. W Polsce oprócz kościołów katolickich, są też cerkwie, synagogi i meczety.
  Putin otworzył uroczyście wiele nowych cerkwi, za jego prezydentury odnowiono zabytki cerkiewne zrujnowane przez bolszewików. Także świątynie buddyjskie i meczety a i innych wyznań także.
  Podczas świąt Putin i Miedwiediew modlą się w cerkwi i na pewno nie urządzają na Kremlu święta zydowskiego jak to czyni np. prezydent Duda w Pałacu Prezydenckim. Takie są FAKTY!
  http://vm.ru/photo/vecherka/2013/05/doc69xy49rsfgyk29gbkre_800_480.jpg
  http://news.kremlin.ru/media/events/photos/big/41d516326e35db38fb95.jpeg
  http://ruskolan.com/images/kritika/part04/pic04-046.jpg
  http://scd.ru.rfi.fr/sites/russian.filesrfi/imagecache/rfi_16x9_1024_578/sites/images.rfi.fr/files/aef_image/RUSSIA_158.jpg

  I na koniec, specjalnie dla Ciebie:)
  http://img15.nnm.me/e/0/a/c/7/fe4e4962aeeff441f9290bd341b.jpg
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • Dot.
  "PS - pisząc artykuł zgubiłem pierwotny cel, stąd niezbyt jasny tytuł, nawiązujący do pokretnych tłumaczeń, jakoby mówienie prawdy ( szczególnie o banderowskim ludobójstwie ) służyło interesom Rosji."
  -----------------------------------------
  Czytając różne artykuły, trzeba jasno powiedzieć i uzmysłowić Banderlandii, że rozwód z Rosją już się odbył. Teraz ostatnie już sprawy majątkowe: najważniejsze, produkcja silników do śmigłowców będzie miała teraz miejsce w Rosji.
  Rosyjskie firmy wychodzą z Ukrainy, zakłady pracy współpracujące z Ukrainą w ważnych dziedzinach gospodarki, banki, ewakuowały się już lub kończą ewakuację.
  Zatem knucia tzw. Zachodu w celu przejęcia najlepszych aktywów z ukraińsko - rosyjskiej współpracy w dziedzinie przemysłu ciężkiego i wojskowego, spaliły na panewce.
  To, że tzw. Zachód coraz bardziej stacza się w dziedzinie nie tylko intelektualnej moralności, stacza się coraz bardziej w swojej bufonadzie i zadufaniu, że jest najlepszy, weryfikuje co dzień wartość intelektualna rosyjskich przywódców i narodów Federacji Rosyjskiej a także krajów Azjatyckich.
  I niestety Rosja oddala się od Europy cały czas. Przywódcy Chin i innych państw azjatyckich nader często spotykają się z Putinem i podpisują umowy o współpracy nie tylko gospodarczej.
  I piosenka: Tańcuj Rosjo i płacz Europo a Ukraina , Ukraina, Ukraina w żopie...
  https://youtu.be/EpRQnFVm5M4
  Jeśli prawda służy Rosji, to ja wolę z Rosją.
 • "Różnica między dwoma „kołchozami” – moskiewskim i brukselskim,
  , jest tylko taka, że Bruksela płaci swoim aparatczykom znacznie więcej."
  Zgoda, oprócz takiego faktu: to co wypracował "kołchoz moskiewski" w Polsce, przejął to kołchoz brukselski za kilka euro.
  Niech się brytyjski lew pręży
 • @trojanka 00:37:28
  Ten film co podałaś to bardzo ważny materiał! Trzeba go rozpowszechniać!
  Ta dzielna Pani, wspaniała Polka powinna być teraz ostrożna, oby nic tej Damie się nie stało!
  Przemyśl to nasza ziemia a nie ukraińska!
  Oni już, ci z wyszywankami, nie tylko czarno - czerwoni są tak cyniczni i bezczelni, że to już jest niebezpieczne!
  Ci niedobrzy Polacy w Przemyślu!!
 • @trojanka 23:49:37
  Rewelacja, powinni go kupić do Legii czy cóś:)
  Ci niedobrzy Polacy w Przemyślu!!
 • @trojanka 23:44:27
  Teraz poszło, super:)
  Ci niedobrzy Polacy w Przemyślu!!
 • @Ex admin 23:05:08
  Rockefellerowie należą do kilkunastu czołowych rodzin Iluminatów, które od stu lat rządzą światem.Europejskim odpowiednikiem klanu Rothschildów, władców Europy i „okolic”, są na gruncie amerykańskim Rockefellerowie. To klan arcybogatych, wpływowych satanistów dominujący w finansach imperium amerykańskiego, bastionu syjonizmu światowego. A satanistów dlatego, że uprawiają rytuały satanistyczne,”wyznają” okultyzm i kabałę. I dlatego, że stoją na czele wojny z chrześcijaństwem jako sponsorzy
  Goj Musi Służyć Oraz Przyjąć Religię Wywiad D.Rockefeller Iluminata:
  https://youtu.be/Veyt5_1kOaU
  Ci niedobrzy Polacy w Przemyślu!!