Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Zorran

 • interesariusz z PL, Ty to jednak masz dobrze, Mistrzu
  .
  Kiedyś to po instrukcje trzeba było jechać na Kreml wozem konnym a na domiar złego czekać w przedpokoju kilka godzin, a teraz? Sam widzisz jak się czasy zmieniły. Siedzisz se jak hrabia w foteli i pierdzisz w stołek a instrukcje jedna za drugą płyną na twoje mahoniowe biurko w stylu Ludwika XIV i bez myślenia od razu wiesz co masz robić.

  Zazdroszczę ci Mistrzu w czepku urodzony. Daleko zajdziesz bo wiesz z której strony chleb jest posmarowany. A tak psioczyłeś na Łażącego Łazarza.

  Ale cóż, wszystko zależy od miejsca gdzie chorągiewkę - z tak pięknymi zasadami i marzeniami jakimi jeszcze 2 dni temu tak dumnie się obnosiłeś przed liczną publiką - posadzą. A jak taki idealista poczuje smak i zapach koryta to już będzie jadł z ręki pierdząc se w tę samą trąbę co reszta biesiadników sutego koryta.
  Nie interesują mnie rasistowskie bredy rodem z "Mein Kampf"
 • @Max von Stirlitz 15:47:21
  "Chca gadac o ukrach , wojnie etc . to co to Waszmosci przeszkadza , bo nie wiem ."
  ----
  Być może w poniższym tekście znajdziesz Pan, Panie Baronie odpowiedź:

  Zbrodniarz wojenny chroniony przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego.

  Ci koszer cwaniacy wykorzystują do swych brudnych celów - choćby do prania gojom mózgów - sztuczki socjotechniczne stosowane w amerykańskich sektach a wymyślone przez Goebbelsa. Np. ta która mówi, że kłamstwo (klip wizualny, dźwiękowy, obraz, itd.) powtórzone 1000 razy staje się powszechnie obowiązującą prawdą, normą, itp.

  Chcąc osiągnąć swoje brudne cele HASBARA wykorzystuje SPAM w postaci zalewu informacją (nowe info nawet co 1 minutę)

  - 1000 informacji podobnego typu gwarantuje zlasowanie mózgu delikwentom - dzięki czemu goje skupiają się tylko na Banderowcach zapominając o rozliczeniu bezkarnie pijących słowiańską krew prawdziwych pasożytów i zbrodniarzy z Ziemi Obiecanej.

  W tym przypadku głównym zadaniem spamującej HASBARY jest odwrócenie uwagi gojów od ż. zbrodniarzy i złodziei poprzez ciągłe i ordynarne sugerowanie SPAM-em informacyjnym by goje całą swą NIENAWIŚĆ skierowali tylko w stronę bezmyślnego "MIECZA" - czyli narodu ukraińskiego - chroniąc tym samym Żyda o którym nawet pies z kulawą nogą zapomniał. Tak więc ZŁY nadal może spać spokojnie.

  Rezultat będzie taki, że na skutek bezkarnej działalności HASBARY nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.


  [IMG]http://i.imgur.com/8kQcWcQ.jpg[/IMG]
  Jeden z najbogatszych Ukraińskich oligarchów, Żyd Ihor Kołomojski.

  Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie! 

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź Słowian ogłupionych przez żydowskich par***w?
  Nie interesują mnie rasistowskie bredy rodem z "Mein Kampf"
 • @Max von Stirlitz 15:47:21
  "Ja dziwie sie Acan , ze wpadasz na bloga i atakujesz mezczyzn jak gadaja po swojemu . Zapytam tak tylko z ciekawosci :
  --- Zadaniowiec jestes by mieszac na zapleczu kasyna_Leon23 czy hobby ?
  Chca gadac o ukrach , wojnie etc . to co to Waszmosci przeszkadza , bo nie wiem ."
  ----

  I jeszcze jedno wyjaśnienie w tym temacie.

  Otóż, dzięki takim różnym dyskusjom, polemikom, itp. prowadzonym w najróżniejszych środowiskach i miejscach, powstając wręcz gotowe materiały do publikacji w moich blogach. Poza tym mam wręcz gotowce które mogę spokojnie wykorzystać w wielu polemikach bo w zdecydowanej większości ludzi podobnie myślą wiec zadają podobne pytania i podobnymi argumentami atakują adwersarza.

  Np. wszystkie inne wstawki @szczura (gdy usiłował mnie zdyskredytować przed żydokomuchami plując na Kościół, Rydzyka, itp.) są dla mnie dziecinnie proste do obalenia i dające szanse by dupkowi dać ostro popalić. Oczywiście odpuściłem sobie bo to długi temat więc gospodarz nie pozwoliłby na takie zabawy nie w temacie.

  A ponieważ ja intensywnie działam w necie od końca 2005 roku więc mam takich materiałów na tony - że tak skromnie powiem. Część udało mi się opublikowałem, reszta czeka na chwilę gdy znajdę troszkę wolnego czasu. Dlatego publikuję najczęściej "skokami", czyli długa przerwa i szybka seria.

  Przykładowo z krótkiego pobytu w portalu NEon24 można spokojnie opublikować przynajmniej 10-15 wpisów. Więc jest głęboki sens bywać w różnych miejscach bo można znaleźć różne sytuacje i różnych ludzi którzy potrafią nieźle zainspirować. W tym przypadku np. Ty Baronie, AdNovum, Klincz, czy ten koszer szczurobronny.
  Nie interesują mnie rasistowskie bredy rodem z "Mein Kampf"
 • @szczurobronny 22:26:11
  "Uważaj na kresy24 to V kolumna która czasem coś pisze dla niepoznaki"
  .
  Stwierdził nasz wybitny enkspert, nauczyciel, przewodnik i nowy nieomylny Wódz (szef lokalnej komórki V kolumny hasbarskiej) tego stada-sekty bezmyślnych baranów. Ale ważne, że zmniejszył częstotliwość tego spamu, bojąc się zapewne, że nawet taki mózgowiec jak szuwarek14 zorientuje się, że coś tu śmierdzi czosnkiem.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • By osiągnąć swoje brudne cele HASBARA bezczelnie wykorzystuje SPAM w postaci zalewu informacją (nowe info nawet co 1 minutę)
  .
  - chcąc jak najszybciej osiągnięć liczbę 1000 tego samego typu informacji gwarantujących zlasowanie mózgu delikwentowi - by goje całkowicie zapomnieli o rozliczeniu prawdziwych zbrodniarzy i pasożytów z Ziemi Obiecanej pijących bezkarnie słowiańską krew.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • Zbrodniarz wojenny chroniony przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian po to
  .
  by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego.

  Ci koszer cwaniacy wykorzystują do swych brudnych celów - choćby do prania gojom mózgów - sztuczki socjotechniczne stosowane w amerykańskich sektach a wymyślone przez Goebbelsa.

  Np. ta która mówi, że kłamstwo (klip wizualny, dźwiękowy, obraz, itd.) powtórzone 1000 razy staje się powszechnie obowiązującą prawdą, normą, itp.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • Koszernego parcha prawda bardzo w oczy kole więc wije się jak stara kurwa przywiązana do ściany w oborze
  .
  grubym łańcuchem a którą bardzo swędzi siuśka... Koniecznie chce (dobrym) SPAM-em przykryć prawdę o tym gnojku HASBARY
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • interesariusz z PL napisał: Miał na myśli mówienie, a nie paplanie, i to w kółko to samo.
  .
  Posłuchaj, jeśli do jakiegoś kretyna (albo cwaniaka udającego głupiego) coś nie dociera, to nauczyciel stara się wielokrotnie tumanowi tłumaczyć daną kwestię (lekcję) - tym bardziej gdy taki Mosiek stara się utopić w spamie daną wypowiedź (zagłuszyć).

  Dlatego "nauczyciel" by się przebić przez głośny tumult w klasie powtarza daną kwestię wiele razy (np. krzycząc wielokrotnie: uspokójcie się) licząc, że może to co mówi dotrze przypadkowo chociaż do jednego zdrowo myślącego ucznia.

  Właśnie m.in. z tego typu powodów lekcje są powtarzane, często do znudzenia i tak długo aż większość kretynów zrozumie o co chodzi. Albo dany idiota musi wziąć dodatkowo korepetycje z danego tematu - czyli to samo tłumaczy debilowi już nie nauczyciel tylko płatny korepetytor (np. właściciel bloga).

  Myślę, że w ten obrazowy/przykładowy sposób wytłumaczyłem ci o co w tym wszystkim biegało, Mistrzu nawrócony na "prawdę" przez cwanych Mośków przebranych w owcze skóry.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 17:06:23
  "Noo..tez sie dziwie , ze wytrzmuja Waszmosci na zapleczu kasyna_Leon23 ."
  ----

  Prawdopodobnie dlatego, że moje ostre wejście w sprawie AdNovum całkowicie ich zaskoczyło. Zapewne zastanawiali się kim jestem, jak potężne siły za mną stoją, itp. Dlatego bali się mnie ruszyć.

  Natomiast teraz, gdy już wiedzą, że ZAWSZE działam SAM i ZAWSZE CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE, prawdopodobnie przy najbliższej okazji dadzą mi kopa w dupę.

  Pierwszym tego sygnałem jest wczorajsze ostrzeżenie mnie przez gospodarza bloga o możliwości zbanowania - przesłane pocztą wewnętrzną.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 16:42:09
  .
  "Bogna Janke napisała: (2007-03-23)

  Krab
  Wszystkie komentarze podpisane nickiem Korab, Blizna i Lustro zostały usunięte decyzją właściciela Salonu24.pl.

  http://wojciechsadurski.salon24.pl/9144,index.html "
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 16:38:14
  "Tekst o Kazi sympatyczny , tylko dlaczego Waszmsc tak drobisz jak gejsza ."
  ----

  To tylko jeden z tekstów

  Może kiedyś zamieszczę jeszcze inne nieopublikowane. U Kazi były niezłe jazdy... Długo by opowiadać... A najciekawsze, że gdy założyła blog wygłosiła piękną sentencję, że każdy może dowolnie się wypowiadać, pełny luz, demokracja itp. bzdury... Kiedyś zacytuję tę jej laudację.

  No i później korygowanie wpisów innych, wycinanie, a w końcu banowanie. Zresztą nie lepiej było na Salon24. Tam chyba mi zbnowano kilkanaście do 20 nicków. I tak wszędzie.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 15:47:21
  "Zadaniowiec jestes by mieszac na zapleczu kasyna_Leon23 czy hobby ?"
  ----

  Zawsze działałem sam i wszystkie akcje od końca 2005 przeprowadzam sam. Kiedyś na początku wyszukiwałem lokalizację różnych "wielkich" tego polskiego szamba by z nimi w miarę możliwości potańczyć. Ponoć to mi przypisują rozwalenie forum Lisa (chyba 2006), Matka Kurka też głośno płakał.

  Jednym słowem jeśli gdzieś wejdę i coś mnie wkurzy to przystępuje do działania. Tak też było z blogiem AdNovum. Przypadkowo na niego trafiłem i postanowiłem coś tam napisać. Natychmiast mnie zbanowano, więc postanowiłem się przyjrzeć bliżej temu blogowi by zrozumieć, dlaczego.

  Mniej więcej w ten sposób odszukuje i gniazduję w rożnych miejscach w necie. Ot i cale zadaniowanie jakie nakazuje mi serce.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 16:07:26
  Yeahhhhhh ... zrobiles Waszmosc z tego sprawe osobista ?
  Okey , jak tak to tak .
  ----

  Wszędzie gdzie działam (a chyba działałem "wszędzie") traktuję to co robię z pełnym zaangażowaniem. I nieważne czy pisałem u Sadurskiego, Szczuki, Passenta, Hartmana, Matki Kurka, Żyda Hołuba, Wrońskiego, Kublik, czy kogoś o kim nikt nigdy nie będzie słyszał.
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • @Max von Stirlitz 15:47:21
  "Ja dziwie sie Acan , ze wpadasz na bloga i atakujesz mezczyzn jak gadaja po swojemu . Zapytam tak tylko z ciekawosci :
  --- Zadaniowiec jestes by mieszac na zapleczu kasyna_Leon23 czy hobby ?
  Chca gadac o ukrach , wojnie etc . to co to Waszmosci przeszkadza , bo nie wiem ."
  ----

  Witam Panie Baronie,

  Atakuje ich na tej samej zasadzie na jakiej zaatakował mnie Pan gdy uznał, że postąpiłem czy też zachowałem się nie w porządku wobec jakiejś osoby. A ja atakuję tych Mośków i ich janczarów którzy zachowują się według mnie nie w porządku wobec mojej Ojczyzny.

  Pozdrawiam,
  Wojna domowa na Ukrainie 18.10.2014r
 • Zbrodniarz wojenny chroniony przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian
  .
  po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego, zaślepiając gojów tak, by nie domagali się rozliczenia prawdziwych zbrodniarzy pociągających za sznurki tymi marionetkami. 

  Rezultat będzie taki, że nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.

  [IMG]http://i.imgur.com/8kQcWcQ.jpg[IMG]
  Jeden z najbogatszych Ukraińskich oligarchów, Żyd Ihor Kołomojski.

  Nagrody od tysiąca do 200 tysięcy dolarów oferują władze obwodu dniepropietrowskiego na wschodzie Ukrainy m.in. za pojmanie "zielonego ludzika". "Cennik" przedstawił na swoim Facebooku jego (Żyda Ihora Kołomojskiego) zastępca Borys Fiłatow.
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r
 • O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD - Historia Polski w pigułce od 1945. PODSUMOWANIE
  .
  "Człowieku... Ja piszę o tragedii całego narodu... O wielkiej tragedii trwającej od 1945 roku... O tym przez co przechodzili i nadal przechodzą katolicy pod ciężkim buciorem żydokomuny... To historia Polski i Polaków w pigułce...

  Historia o tym jak się upadla i skundla tak wielki i dumny naród... I jakimi metodami się to robi... Jeśli tego nie dostrzegłeś... Jeśli tego nie widzisz... To jesteś IDIOTĄ..."

  "A ty wolisz durny katolu zdychać z głodu i być codziennie opluwanym przez dużo cwańszych oświeconych kolegów... A zobacz Grzegorzu Dyndało... jak se fajnie żyją różne miastowe sprzedajne mentalne kurwy... Do tego tacy jak oni uczą twoje dzieci... I to bez twojej zgody... Uczą je nawet uczciwości... Porządności..."
  ----

  "można jednak wyrządzić mu krzywdę niebezpośrednio, na przykład usuwając drabinę, by nie mógł się wydostać z rozpadliny, do której wpadł..." Źródło: Izrael Szahak - Żydowskie Dzieje i Religia

  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/03/cz2-o-tym-jak-sie-upadla-i-skundla.html
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r
 • Cz.2 O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD - Historia Polski w pigułce od 1945
  .
  Część druga

  Wstęp

  Jesteś ATEISTĄ... Jesteś KIMŚ... Awansujesz... Zrobisz karierę... Kasiorę... Będziesz dostawał wyższe premie... Będzie cię stać wysłać dzieci na studia wiedząc... że twoje sprytne jak ty szczeniaczki... gdy dorosną będą popierdywać se w wysokopłatne stołki robiąc za kacyków III RP... Do tego w nagrodę wyjazd w delegację do Bułgarii lub na wczasy...

  Na dokładkę goździk na Dzień Kobiet... i talon na rajstopy... Albo na lodówkę czy na zestaw wypoczynkowy jeśli gorliwie donosił... A może i talon na fiata... gdy oplujesz swego proboszcza, dając tym samym świadectwo przynależności do grona wiernych nowej, jedynie już słusznej i nieomylnej żydokomuszej religii ojca Lenina... Rozumiesz?

  Kuszenie katoli przez szatana [...]

  Całość: http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/03/cz2-o-tym-jak-sie-upadla-i-skundla.html
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r
 • Tylko JEDEN polski ŻYD ma więcej KAPUSTY niż wszyscy biskupi i księża razem wzięci.
  .
  A większość polskich miliarderów to ŻYDZI. Ani jednego księdza czy biskupa. Myśleć a nie powtarzać żydokomusze bzdury! Do nauki!

  Np. żyd Kulczyk mógłby kupić wszystkim biskupom, księżom i zakonnikom (łącznie 40-stu tysiącom) wasze Lexusy RX450h. A ukraiński żyd Achmetow wille po 1,4 miliona każda.

  I to pomimo, że pasożyt dorabiał się na słowiańskiej krwi jedynie przez dwadzieścia kilka lat. A Kościół istnieje od 2000 lat.

  Przypomnijmy: Kulczyk jest 4 razy biedniejszy od ukraińskiego oligarchy żyda Achmetowa
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r
 • A tu domek kolejnego zbrodniarza wojennego chronionego przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian
  .
  po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego, zaślepiając gojów tak, by nie domagali się rozliczenia prawdziwych zbrodniarzy pociągających za sznurki tymi marionetkami. 

  Rezultat będzie taki, że nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.

  http://ocdn.eu/images/pulscms/MDU7MDMsMjZjLDAsMCwx/7afb91116c59e8fab4bb67066334f3f9.jpg
  Letni domek zbrodniarza wojennego Żyda Poroszenki który doszedł do władzy z pomocą nieświadomych niczego banderowców i sprokurowanemu przez Żydów Majdanowi. A teraz morduje gojów rękoma gojów.

  Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie! 

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r
 • Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie! 
  [IMG]http://cs540108.vk.me/c7008/v7008065/1279c/jypsRg18lcY.jpg[/IMG]

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?
  Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r