Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze sławomir słowianin

 • @Repsol 23:32:07
  Skoro posługujesz się tylko drobnym, wyjętym z całości wycinkiem dyskusji, to fakt - bywaj. I czy tylko ja zauważyłem (na wszelki wypadek zrobiłem screenshot'a) elokwentną i wyjaśniającą chyba wszystko odpowiedź p.Ruszkiewicza, skierowaną do interesariusza na zapytanie z godz. 22:30:31, następnie szybko skasowaną a brzmiącą: "nie opowiadaj głupot" ? Ktoś, tkwiący w bagnie po uszy, zarzuca sobie jeszcze pętle na szyję. Tkwijcie w tym masochiźmie, wasza sprawa, ja wszelkie maile i korespondecję z tej domeny właśnie wrzuciłem do filtra antyspamowego.
  Nie do zobaczenia się.
  Wojna domowa na Ukrainie 27.08.2015r - Quo vadis
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:30:31
  Ja tu zywkle nie komentuję, choć czytelnikiem jestem wiernym, codziennym, od dawna. Sytuacja dojrzała jednak do tego, że głos zabrać trzeba. Partyzant, chłopie, i całe szanowne towarzystwo sprzeciwiające się aktualnej polityce represji, stosowanej przez 'grupę trzymającą władzę'.
  To nie jest jedyna dostępna platforma blogowa na świecie. Proponuję przenieść się w inne miejsce, rozesłać cynk wśród zainteresowanych, a neon niech sobie ujemną liczbę wyświetleń wpisze w koszta reprezentacyjne. Partyzant - no pasaran!
  To było ostatnie moje wystąpienie jak i zaglądnięcie na neon24.pl.
  Wojna domowa na Ukrainie 27.08.2015r - Quo vadis
 • @szczurobronny 21:59:20
  Dzięki przyjacielu ;) Ja jednak celowo same linki 'bez osadzania' wklejam aby nie obciążać zasobów serwera.
  Wojna domowa na Ukrainie 12.10.2014r
 • @lorenco 21:31:45
  Nic mu nie zrobili. Śpioch CIA uaktywnił się kiedy było trzeba, robi swoje, konto puchnie a ludzie ? Jacy k...a ludzie ? To prorosyjskie bydło ? Zutylizować! Ktokolwiek doszukuje się jakichkolwiek ludzkich odruchów u tych hien z góry skazany jest na niepowodzenie.
  https://www.youtube.com/watch?v=X0GclpzuHCo&list=UUyCrvF0Roi70hDurjz85vqw
  Pozdrawiam
  Wojna domowa na Ukrainie 12.10.2014r
 • @fretka 00:21:10
  Ech, ledwo się tu człowiek zarejestrował, coś od serca napisał, merytoryczną dyskusję (na priv, aby bloga nie zaśmiecać) chciał podjąć, to prawdziwa tyrania poniektórych się uwidoczniła "temat zamykam" (w domyśle, nie godzien jesteś, by z tobą rozmawiać). Bawcie się dalej, już beze mnie. Adnovum - rób dalej swoją robotę, a reszty czytać już nie będę (jeżeli jest taka możliwość, proszę o usunięcie mojego konta).
  Pozostanę wierny swym ideałom i temu co robię, jak tylko mogę będę nadal wspierał walkę naszych Braci ze wschodniej Ukrainy z parchato-nazistowskim wrogiem a Wam wszystkim życzę ciepła, uśmiechu i radości na przekór temu co jest nam serwowane na codzień przez brutalną rzeczywistość.
  Dobranoc Siostry, dobranoc Bracia. Miej się jakoś, Fretka.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @fretka 00:00:26
  Ty swój punkt widzenia przedstawiłas, natomiast mój już nie jest 'upoważniony'. Czymś to zalatuje, może mała podpowiedź ? Resztę dyskusji, proszę, przenieśmy na prywatny grunt.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @Klincz 23:04:12
  "sam nie lepiej wyglądam". Bracie, a od kiedy czyjś wygląd jest odzwierciedleniem Jego/Jej człowieczeństwa ? Sam, mimo 'leciwego wieku' włosy do połowy pleców noszę, w jeans i skóry się ubieram bo tak lubię i tak mi wygodnie i wogóle nie dbam o to co i kto o mnie myśli. Sam znam swoją wartość, żyję zgodnie z własnym sumieniem a inaczej myślący mogą mi naskoczyć. Tak samo z Dariuszem, który przystąpił do Powstańców; co mają do rzeczy jego pierścionki, wygląd, itp ?? Czy tylko to ma świadczyć o Jego wartości ?? Zaściankowe, wsteczne myślenie co poniektórych, jak np. fretka.
  A że facet niewygadany, nie wyszczekany i trochę zahukany to tylko dobrze o nim świadczy. Mniej gadaj, więcej działaj. Darek - jesteśmy z Tobą. I nie daj się tam utłuc banderowskiej dziczy.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @nana 17:17:15
  Odpuść sobie. Przyczepiłaś się tym razem i do mnie, przeinaczając moje słowa na własny użytek. Dla przypomnienia: ten blog Adovum prowadzi po to, aby relacjonować i ukazywać prawdę o bratobójczej wojnie na Ukrainie (za co wielki szacunek i chwała). Jeśli Tobie się to nie podoba, jeśli brakuje Ci tutaj informacji o naszym kraju, o tym, co my z tego konliktu wyniesiemy, to widocznie nie trafiłaś tam, gdzie chciałaś trafić. Trochę dziwne są Twe słowa i przesłanie stojące za nimi. Za bardzo się tutaj uspokoiło od wczoraj, prawda ? No to należy rozjątrzyć towarzystwo na nowo... Gratuluję.
  Ewentualną odpowiedź oczekuję na PW - nie zaśmiecamy bloga własną prywatą.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @Klincz 20:36:52
  Gdybyś uważnie śledził blog Andrzeja, wiedziałbyś, że to zdjęcie zostało zrobione dla 'zgrywy'. Nie musi się Opolczyk w żaden sposób z tej fotki tłumaczyć. Za niego niech świadczą jego słowa i jego artykuły. Polecam bliższy kontakt z jego twórczością i demaskowaniem prawdziwych agentów (Słowianin znad Jordanu) udających Słowian. A to, że chrześcijaństwo jako takie, to kolejna, narzucona całemu światu, celem ogłupiania i jego kontrolowania, sprawka mędrców Syjonu, też znajdziesz u Opolczyka.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 20:09:28
  Tak, wiem. Czytałem już o tym na pejsbooku Grishy Phillipsa. Ogromny szacunek dla Dariusza, niechaj kulom się nie kłania. Przyjdzie czas i o Nim zacznie robić się filmy. A "polskich" zdrajców Słowiańszczyzny, mordujących za żydodolary naszych braci ze wschodniej Ukrainy już tam chłopcy Motoroli, mam nadzieję, odpowiednio wynagrodzą.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @Repsol 14:29:13
  Rozkaz wykonany: http://www.youtube.com/watch?v=iT8bMLFl7xM&list=UUyCrvF0Roi70hDurjz85vqw

  Brusek: jeżeli są inne materiały Dawida, które trzeba pokazać i rozpowszechnić, daj znać.
  Sława Siostry i Bracia !
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 23:07:21
  Bracie szczurek i inni:
  Do jasnej cholery!
  Zmusiliście i mnie, by się tutaj zarejestrować w celu skomentowania tej beznadziei, mającej miejsce ostatnimi dniami.
  Co to w ogóle ma znaczyć ?? Nasi wrogowie parchate rączki zacierają, ukontentowani fermentem tu zasianym i odstąpieniem przez gros komentatorów od analizowania tego co ważne i istotne.
  Jak zawsze, prawda leży pośrodku i KAŻDY powinien ustąpić. Chcecie się kłócić i racje swoje przedstawiać ? Róbcie to, spotkajcie się gdzieś i to sobie wyjaśnijcie. Ale nie zaśmiecajcie tego forum! Od wielu miesięcy, regularnie, dzień w dzień tu zaglądam, jest to moja lektura obowiązkowa po pracy a tuż przed zaśnięciem; od niedawna jednakże, niestety, tylko do samej treści serwowanej przez jedynego Adnovum, zmuszony jestem się ograniczać. Niemal wszystko co poniżej, to kloaka i typowe polskie piekiełko, jątrzenie i napuszczanie jeden na drugiego.
  Sam, jak tylko czas pozwala, staram się na swój sposób (mój profil na jewtube) wspierać i rozpowszechniać wiedzę o prawdziwym 'obliczu' ukraińskiego konfliktu, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby swych antagonistów obrażać, znieważać i wyzywać od ostatnich. Merytoryczna dyskusja i próba przedstawienia swego punktu widzenia w obupólnej dyskusji niemal zawsze pomoże rozładować napięcia i niepotrzebne nerwy. Opamiętajcie się Siostry i Bracia. Jesteśmy Słowianami. Jednej sprawie służymy. Wspólnych wrogów mamy. Czy naprawdę musimy walczyć na dodatek między sobą ?
  Na to pytanie niechaj każdy sobie indywidualnie odpowie.
  A poza tym, niech żyje NowoRosja! https://www.youtube.com/watch?v=z82M3ngnNXA&list=UUyCrvF0Roi70hDurjz85vqw

  P.S. Dla tych, co mają problemy z oglądaniem pewnych treści: https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
  Powinno pomóc, jakiś vpn też nie zaszkodzi. W razie wątpliwości, służę pomocą.
  Sławomir Słowianin
  https://www.youtube.com/channel/UCyCrvF0Roi70hDurjz85vqw
  Wojna domowa na Ukrainie 3.10.2014r- 27 dzień rozejmu.