Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze RomanKa

 • @kowalskijan584 00:49:56
  Panie Janie...pan sie taki urodzil??... czy w szkolach panu krzywde zrobili????
  Jaki plan B????
  Plany to wyglosili Kaczysnscy w Lozy B'Nai B'Rith Polin, czyli przed panem Smolarem…. zanim im dozwolono szkodzic:-)))
  Otoz tam wyglosili swoje credo mniej wiecej tak..podaje z niczego- czyli z glowy..ale znajdzie pan ich wystapienia..jak pan wejdzie na archiwum Fundacji Sorosa dla niepoznaki zwanej Batorego:-)))
  Otoz tam powiedzieli…" nie wolno dopuscic, aby ci wykluczeni calkowicie, I ci wykluczeni czesciowo, zebrali sie nad urna wyborcza"..koniec cytaty.

  55% Polakow bojkotuje kazde wybory...i wszyscy wiedza dlaczego..ale dopuki ten bojkot jest spontaniczny, polski i nieorganizowany...nikomu nie przeszkadza...bo_ NIE MA ZADNEGO wplywu na URNE WYBORCZA!!!! A zeby sie nei zorganizowal, struga sie z banana pszewodcuff, programy z ramy….i inne partie zrace sie -jak glisty z kretem….typu konfederacje….Ktore mozna porownac do kundli z calej dzielnicy. jakie olejawa slup na rogu…. i nawet farba z niego nie zlazla..cazsmi tylko smierdzi... jak przygrzeje:-))))
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • @Romuald Kałwa 16:24:27
  Niech sie pan nie domysla…, niech pan ich zapyta- powiedza panu...
  Akurat mieszkam trzy bloki od ex prezydenta i czasami nawet widuje go, jak przyjezdza z dwoma ochroniarzami do Elliota...to taki stary hardware store,,,wita sie z obsluga.. z kazdym w sklepie..sam zaczepia...radzi...i ochroniarze nawet nie reaguja… czyje sie swobodnie I bezpiecznie…. tak samo- jak jedzie rowerem kolo mojej chalupy...czasami z psem...wbrew panskim domyslom ludzie lubia Dubje….:-))) Pozdrawiaja go z daleka machajac i wolajac _ Hi George!!!!
  Trump: syn Osamy bin Ladena - Hamza zabity
 • @Lemański 21:45:43
  TO swietne I doskonale! Tak trzymac..pana blog I moze pan wywalac po uznaniu:-)))!

  Bojkotujac..daje pan signal- ze pan wie, jakimi zasadami kieruje sie uzurpator….wie pan ,komu te jego" zasady" sluza....I wyraznie daje pan znac, ze te jego zasady pan olewa…..
  Tak- jak ponad 55% Polakow... od min 30 lat olewa System.... I co z tego????
  Te 55% robi to swiadomie i z przekonaniem...ale nie rozumie...ze bojkot...a zorganizowany bojkot...to ogromna roznica.....
  Niezorganizowany bojkot nie prowadzi do niczego....bo dopiero zorganizowany bojkot..odbiera mandat do sprawowania wladzy.!!!!!
  BOJKOT JEST PO TO BY POCZUĆ SIĘ WOLNYM...
 • @Romuald Kałwa 16:44:18
  Pan to tak..dla smichu panie Romualdzie , czy tylko chwila slabosci:-)))???
  No bo wi4 pan mowiac o "cywilizacji polskiej", ktora poznaje sie po honorze..z daleka:-))) To zara widac ,ze ktos je honorowy...i ma wlasna tozsamosci...i dlatego uzywa ksywek, kiedy glosi swoje poglady...I majac bron nuklearna….od razu pierdyknie sasiadowi, temu ssynowi , ktoremu nawet trawa rosnie bardziej zielona...nie mowiac o cyckach jego zony:-)))
  Tak z Krzyzakami..to dobry przyklad..ci teraz mieli rznac Rusow I Litwinow a zerzneli nam kwiat bialoglowia..z czego zrodzil aei pozniej sarmatyzm czyli pierwociny dzisiejszego dziadostfa polskiego:-)))))patriotycznego o wlasnej cywilizacji:-)))0
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • Panie Radziunas.....pan to juz ,jak napisze ......to naprawde...:-)))
  jazem sie nawet troszezcke posrala ze strachu.....:-)))))
  Zaloze sie o wszyskie pieniadze , ze pan to wszystko sam ….z niczego....ze swojej glowy tylko......
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • @Zawisza Niebieski 15:57:06
  Smutna prawda , cala prawda i….. tylko prawda!
  GOWIN CHCE PODNIEŚĆ MINIMALNE WYNAGRODZENIE... UKRAINCOM
 • Panie Janie.....
  jesli-...... nie moze pan, byc sam wybranym, badz wybrac kogos- komu pan ufa , wierzy i szanuje..I wie ,ze bedzie reprezentowal panski interes....
  to jakie inne ma pan alternatywy???????
  Wybory 2019, na kogo głosować.
 • @Robik 16:03:41
  Michalkiewicz jest lepszy....to co pan pisze to sie panu tak tylko wydaje..ze Wojski gra jeszcze....eeeeeee…… Pan Stanislaw wie , ze nic sie nie zmienilo procz nazw..i funkcjonariuszy na szczeblu srednim. PRL zamienil sie w PRLbis....w otoczce expertow:-))))od nazewnictwa zlodziejstwa ladnisjzzymi nazwami,.
  Co do jego wizyt w USA...to spotkania jakie odbywa to sa spotkania z Polakami....Polonusi na takie spotkania nie chodza...w zasadzie nie mowia po polsku na tyle, by rozumiec to co mowi pan Stanislaw...
  Zreszta Polonia n4ei doszla do siebie po ogromnym wysilku jaki wydrenowal wszystkie jej srodki w okresie kryzysu w Polsce ..Do dnia dzisiejszego nikt nei oszacowal ile milionow dollarow gotowka I dobr materialnych w tym lekow Polonia pompowala w Polske , zapuszczaajc swoje wlasne interesy I tracac wplywy w polityce USA, wlasnie przesuwajac wszystkie fundusze na ratowanie narodu polskiego zagrozonego fizyczna degradacja.
  Nie slyszalem ,ze by ktos nawet dla zartu podziekowal za to Polonusom...ktorzy robili to w sytuacjei- kiedy Sluzby PRL I POlski robily dywersje przeciwko zorganizowanej Polonii….I organizoway swoje macki mafijne za polskie pieniadze w USA....
  To jak narazie temat..incognito….I non grata....ktorego nikt nie chce poruszyc nawet 30 stopowa zerdzia….
  Którą folkslistę wybrać?
 • @zadziwiony 10:29:41
  Szkoda ,ze tylko pan to zauwaza…...
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @RomanKa 17:30:14 k'Woli przypomnienia.....
  Wymiana elit… czyli przeszczepy głów.
  Zacznijmy od cytaty. W swojej głośnej książce, chociaż starannie zadeptanej o znamiennym tytule „Masters of Discurse”..Adam Israel Shamir rozpoczynając książkę piszę tak:
  ... ” Imperializm korporacyjny USA nie jest duchem bezcielesnym, jest sumą pragnień i czynów elit USA. A elity USA są w dużej mierze żydowskie i w jeszcze większej części akceptują żydowskie wartości i ideę. Kilka lat temu, amerykański pisarz żydowski Philip Weiss pisał w New York Observer: "Nie chcę wiedzieć, jaką część establishmentu stanowią Żydzi. Dwadzieścia procent, pięćdziesiąt? Przypuszczam, że trzydzieści". Żydzi stanowią 30% studentów Harvardu, donosiła The Forward – gazeta Zydów amerykańskich. Hillel Society podaję takie liczby: ogólna ilość studentów 6658; ilość studentów żydowskich: 2000 (około); ogólna ilość absolwentów: 10351; ilość absolwentów żydowskich: 2500 (około). A więc, elity USA są żydowskie wwiekszym stopniu, niż zwykle się o tym sądzi. Jeśli chodzi o ducha, to Karol Marks mówił o "żydowskim duchu Jankesów". Mniej znany marksistą, Sombart, pisał o tym szczegółowo. Według mnie błedem jest mówienie o "żydowskim lobby", możemy mówic o zawłaszczeniu, zastąpieniu przez Zydów starych elit WASPowskich. Żydzi stanowią jakieś trzy procenty ludności USA. Brytyjczycy zawładneli Indiami stanowiąc o wiele mniejszy procent ludności; tak samo było z rządząca mniejszością w Syrii. Normanowie wiekami rządzili Brytania pozostając mniejsza ilością. Cała rosyjską szlachta za cara stanowiła 2-3% populacji, natomiast wyższe kasty społeczenstwa hinduskiego obejmują co najwyżej jakieś 5%. W obecnych czasach, Żydzi są dobrze wkomponowani w "korporacyjny imperializm USA" na wielu poziomach i nie potrzebują go zwalczać, lecz go wykorzystują. Lobby żydowskie jest mechanizmem dodatkowym, składajacym się że skrajnych nacjonalistów żydowskich. Problem polega na tym, że resztą- nie wchodzący w skład żydowskiego lobby establishment USA, składa się- jakpowiedziałem- w przeważającej części z Zydów nie będących nacjonalistami. Dążą oni do kompromisu, a ten kompromis ma być czymś w rodzaju łagodnego nacjonalizmu żydowskiego...” koniec cytaty....”
  Trudno o lepszy i bardziej zwięzły wykład. Pikantności dodaje znajomość faktu, że tą metodą przeszczepu głowy- wielkim grupom społecznym wymyślona została, przetrenowana i udoskonalona na ziemiach Polski, wśród Polaków i że to właśnie Polacy byli pierwszym experymentalnym narodem- jaki poddano temu zabiegowi na wielka skalę i pozostają nim do dziś.
  I mam nieodparte wrażenie obserwując to co dzieje się dziś na Ukrainie , że ” kurczaki wróciły , żeby się dopiec”-jak powiada amerykańskie przysłowie. Obserwuję wojnę ...wojnę elit.. gdzie najmocniej biją oligarchowie i zbijają największą kasę, a najgęściej giną chłopy..biedota gnana poborem i bieda... Rusini, Slowianie...tylko dlatego ,że operacja przeszczepu łba poszła w złym kierunku.
  Bo to wszystko zaczęło się na Ukrainie.
  To właśnie na Ukrainę..do miasta Bar przybył Nowy Mesjasz i uczeń Zwi Shabatai- Jakob Frank Dobrudzki, skąd rozwlókł na cały świat zarażę antynomianizmu znana pod nazwa Frankizmu i Donmeh.
  Dziś oficjalną religia najwyższych elit global syjonistycznych i bez wyjątku antynomiastycznych, illuminackich i korzennych.
  Experyment ten dla Wielkiej Rzeczypospolitej Szlachckiej Obojga Narodów skończył się tragicznie, upadkiem... upadkiem gospodarczym, politycznym , finansowym , demograficznym, religijnym, moralnym i etycznym, upadkiem militarnym i likwidacją państwowości. Dokładnie, jak zapowiedział Frank przybywając do Polski...
  Wymiana elit nastąpiła w Polsce poprzez przejmowanie ekonomicznej dominacji i likwidowaniu narodowej elity- szlachty..(poprzez doskonałe zorganizowanych w kahalna dintoire) w drodze konwersji, wżenianiu w rody polskie i pseudo assymilacji...Proces twajacy od 1750 roku do dnia dzisiejszego wymiany elit przerwała dopiero wojna, II wojna światową...z krótka ,ale jeszcze tragiczniejsza przerwa na wybicie fizyczne elity polskiej – i tylko na okres okupacji niemieckiej IIIRzeszy...
  W Europie odbywało się to zupełnie podobnie, wspomagane hegemonia finansowej potęgi Rothschildow, wspomagane potęga militarną Imperium Brytyjskiego i USA i illuminackiego Boshevizmu zmasakrowanej Rosji, zamienionej w Neochazarski ZSRR.
  Rekompensowany z nawiązką zaraz po wojnie, II wojnie, bo właśnie wtedy dokonano przyszycia łba na odgłowionym korpusie Polski, dokonując tego zabiegu za pomocą ciekawej i sprytnej metody dwóch sojuszy...
  Sojuszu Parobka z Arendarzem i Sojuszu Pały z Pastorałem....
  I wszystko byłoby cymes- gdyby nie tą cholerną demografia.
  Mieszanie Parobka z Arendarzem to był dobry, doskonały pomysł- zakładając, że wtedy genetyka była całkiem w zarodku... i dopiero później się okazało , że owszem to dzięki genetyce mieszanką zaczyna przyjmować urodę arendarzy i inteligencję parobków, zachowując wspólny charakter i przymioty ducha.
  Stąd usuwanie Polaków..a rczej odradzających się polskich elit, że szczególnym dokładnym eliminowaniem tzw elementu aktywnego. Bo pasywny -jest akceptowany i pożądany -jak wół..będzie ciągnął bez brykania..
  Kaście- jaką miała zastąpić polska elitę odrastała polska konkurencja..i nastąpiła gwałtowna konieczność jej likwidacji. Rozpoczęto zatem proces usuwania Polaków z Polski, po dokładnej selekcji na aktywność już od roku 1974....Proces jednak był zbyt wolny - konkurencja przybierała zastraszające rozmiary i walka z polska narodowa konkurencja na drodze normalnej była nie do wygrania. Proces likwidacji był jedynym wyjściem i należało go zdecydowanie przyspieszyć... tym bardziej ,że to samo rozpoczęło się w Rosji i innych republikach z różnym natężeniem. Istniała paląca potrzeba i konieczność stworzenia większego marginesu bezpieczeństwa i wygodniejszej strefy ochronnej dla nowej kasty panów, oraz doddatkowo zabezpieczenia jej systemem knstytucyjno politycznym z prawami własności i wystarczającą bariera przywilejów. To zaowocowało właśnie owym kuriozalnym systemem konstytucyjno- prawnym i politycznym, elekcyjnym, jaki oglądacie..Systemem Oligarchicznym - o wyraźnej orientacji ethnicznej. To doskonały system! On tylko tak idiotycznie wygląda..nie dlatego- że robili go idioci....ale dlatego , że robili go dobrzy fachowcy dla idiotow)
  O samych idiotów w wystarczjacej ilości, zadbali wprowadzając nowy, stworzony specjalnie do tego celu system edukacji Polaków i ich dzieci.Wspomagany przez system mass mediów.
  Ten absurdalny system opiera się na haśle: Stawiaj na polskość- glosuj na parchatych!
  Ukrywanie wielkości tzw emigracji polskiej od dawna wydawało mi się podejrzanym, dlatego od 20 lat dobijam się o wiarygodne dane..zbywany milczeniem i brakiem jakiejkolwiek reakcji.
  Demografia decyduje o przyszłości wielkich grup społecznych
  ...w Polsce demografia wygląda tragcznie...bez demografii nie ma żadnej przyszłości. Ja rozumiem ,że w Polsce- tej xenokracji, dla przyrośnięcia tego nowego obcego łba, potrzebny jest i dłuższy czas i większy margines bezpieczeństwa. Ale to- co zrobiono w Polsce- przekracza wszystkie granice! Stworzono w Polsce bowiem gigantyczny margines bezpieczeństwa. Z moich i innych badających sprawę szacunkowych danych wynika, że Polskę opuściło od 1974 roku nie mniej- nie więcej, jak ok 8mln ludzi.. czyli 20% narodu -w czasokresie zaledwie jednego pokolenia. To nie jest, bo nie może być przypadkowe.. ale jest to dobrze przemyślany sposób na załatwienie problemu, jaki z rozmysłem założono, że wywala 20 procent..Po to tylko- żeby przerwać ciągłość pokoleniowa elity polskiej ...20%.całej polskiej populacji... I tego dokonali...bezkarnie, na naszych oczach.
  To zbrodnia! Zbrodnia gorsza i o wiele większą niż wszystkie powstania narodowe wzięte razem do kupy!
  W sytuacji- kiedy wystarczy 5% i ma się pewność...zdecydowanego wpływu na losy kraju.
  O czym to świadczy???
  Chyba tylko o tym, że istnieją jakieś ważne i dalekosiężne plany wiążące się z tym naszym polskim terytorium i tym miejscem w geopolitycznych, globalnych, dalekosiężnych planach Globalnej Elity.
  Wyrzynanie Slowian na Ukrainie trwa...nadzorowane i finansowane przez wielkich tego świata i przy ślepym poklasku tzw normalnych Polaków i innych Slowian. Moderowane umiejętnie za pomocą mediów, edukacji i nachalnej politycznej propagandy....
  Przypomina mi to czekanie w zagrodzie zakładów mięsnych bydła, które powoli, ale stałe przesuwa się żując siano... nieuchronie skazane na rzeź...
  RomanKafel
  Dallas Texas Feb.21.2015
  Dziennikarze na usługach polityki
 • @goodness 17:40:14
  Zalatwie panu kazdy swider!....Poda pan dane techniczne...
  Jakie urzadzenie (rig-wiertnia) bedzie pan uzywal do wiercenia
  Bogactwa Suwalszczyzny
 • @Wrzodak Z. 10:51:52
  Panie Zygmuncie.... na Poludnie rzadko zapuszczaja sie pogrobowcy komuny,.,, Oni wiedza ,ze PPolonia nie zapomniala kreciej roboty jak do jej rozwalania stosowaly Komunistyczne Sluzby i jej Nastepcy po Wyprowdzonym Sztrandarze.
  Sprawa 447...tylko I wylacznei zalezy od tzw Polskiego Rzadu... Zespol ZNP z Kalifornii przygotowal doskonale wyjasnieniem nielegalnosci takowej ustawy i zawartych w nim propozycje...wystarczy to przedstawic jako wlasne i po sprawie. W sumie wystarczyloby zapytac Amerykanow...- Panowie- a jak to jest rozwiazane u was...sprawa mienia bazspadkowego???
  Oczywiscie jak I w innych miejscach mienie takie przejmuje lokalny samorzad ..gmina. Koniec Kropka!
  Natomiast PiS podjal bardzo madra inicjatywe...programowa...I z hukiem oglosil- ze bedzie dazyl do podniesienia dochodow ludnosci.
  Oczywiscie moze...I to w ciagu 3 lat....wszystkie wskazniki ekonomiczne wskazuja ze moze...mozna ...zreszta bez niczego podniesc to do sredniej europejskiej….a to gwaranrtuje im wygrana.
  Jedyne co moze ich wykoleic to antyrosyjskosc:-))))
  Malo ludzi rozumie stalowa zasade:

  Im lepsze stosunku Polski z Rosja tym lepsze stosunki z Polska Ameryki!!!!!

  Paradox???? Pozorny…tylko pozorny!!!!-, jak lata temu mowilem panu - Kto mi o tym powiedzial:-)))
  USA w nowej polityce anty neoconskiej i anty Deep State..Polska potrzebna jest- jako
  Bardzo Inteligentny Partner,.,.
  ,,w niezmiernie waznym miejscu geopolitycznie….
  Ciemny…. nawet psluszny i sluzalczy matol…gotow dac zatkac soba kazda ciemna dziure…..nie wart jest najmniejszego zachodu establishmentu USA....
  Wlasciwe rozegranie tego partnerstwa . MOZE ….uczynic Polske Safe Haven ….I miejscem niespotykanej Prosperity na miare Hong Kongu...w talach 70 tych....
  Dziennikarze na usługach polityki
 • Panie Zygmuncie...
  Dzis dziennikarstwo nie istnieje!A to co udaje dziennikarstwo jest propagfondowa podgotowka na uslugach zleceniodawcow, jakimi sa w zaleznosci od potrzeb..albo wielka Finansjera, albo Pharma, albo Energia…
  POlityka to tylko posrednik zamawiajacy uslugi …. PO jak pan doskonale wie POlityka jest tylko sluzka Ekonomii i jej podnozkiem.
  Od momenty kiedy do propagandy uzyto cz3egos co nazywaja nowa nauka...czyli Socjocybernetyke.... praktycznie propaganda przybrala calkowicie cechy Celowej Dezinformacji.
  Nie istnieje cos takiego, jak wymiana zdan, opinii, pogladow I opinii....w procesie polemiki -czy dsyputy w procesie ktorej dochodzimy do Prawdy!!!]\

  Dzis soccybernetykom nie chodzi wcale o prawde...ale o zamiane tego co u nich zamowiono..w przekaz ,ktory zastapi prawde ...poprzez podobienstwo zewnetrzen….ang. okreslaja to look like...a ks Tischenr pozwolil sobie na uczciwosc nazywajac to …..gowno-prawda:-)))
  Sukces owej propagany gwarantuje monopol mediow. I Kontrola mediow.
  kazdy kto usiluje przelamac monopol na desinformacje jest blokowany badz brutalnie usuwany z mediow. Zostaje przesuniety w niebyt..jego sie nie slucha, nie drukuja , nie wspomina jego textow….\
  Dziel ludzi na Wykluczonych calkowicie ...I czesciowo.....ci czesciowo moga dzialac na zasaDZIE EXTREMISTOW:-)))) mamy takich kilkunastu extremistow, ktorzy dostali pozwolenie na utrzymanie sie z piora I dokarmianie ..co prawda nei pelnymi posilkami, ale nie dadza im zdechnac:-)))
  To nei jest polski wymysl...ale w Polsce wcielono go zycie...I pan chyba sobie przypomina- jak to robiono w TySolu….a za komisara robil pan Kosinski:-))))
  Dziennikarze na usługach polityki
 • Pan to ma wszystkich w domu?????
  Panskie porownaniu i alegorie...przybieraja forme poetycka:-)))
  Przelecial ptaszek, zielony lasek
  a wszystkie dziewuchy zaszly w ciaze....
  a ja zdaze…...emmpstrem bzdremmmm
  czy panu robi sie oookooo w moooniu -jak Kosinskiemu co malowal ptaszkiem ..az do smierci?????
  Trump napluł na Polskę, jak "Malowany ptak" na nią na..ł
 • Hmmmmm....
  Bardzo ciekawa opinia…!!!!
  Owszem ta wojna byla niepotrzebna! Wojna polsko -niemiecka.. oczywiscie… Hitler do konca liczyl, ze Polacy wejda w sklad Sojuszu AntyKominternowskiego. Coz ,kiedy zakryto loze w Polsce..wiadomym bylo ,ze tzw rzad polski poslucha polecen Wielkiego Warsztatu.
  Zamiast Pomorza mozna bylo miec Morze Czarne…. w Nowej Tysiacletniej Rzeszy, czyli pierwowzorze Unii Europy… I dwu -trzymilionowa Armie na Froncie Wschodnim…..z adekwatnymi staratami...
  W tym ukladzie Sowiecki Zdo-Komunistyczny lad rozlecialby sie w pyl….a ludy niechciane powedrowaly za Ural….
  Anglia stworzylaby faszystowski rzad….i w USA przejeliby rzady faszysci….
  W sumie niewielka roznica pomiedzy tym- co moglo byc i co bylo i co jest….. Wielki Experyment Marxistowski….Socjalizmow w wielu wydaniach, ukronowaly globalistyczne rzady bez Boga.. zmiana paradygmatu kulturowego...na antykulturure, zrownanie Czlowieka z bydleciem w prawach poprze kulture gender przynosza jednakowe skutki…..tragiczne skutki.
  Przypomnial o tym prez Pence… to nei przypadek.
  1939 –1989 – 2019
 • Szanowny panie RAM.....
  Pisze pan ...Trump ma Polske w doopie…. mam nadzieje, ze pn sledzi co wklada do swojej doopy Trump, a nie mowi z niczego...czyli tylko z glowy.
  Niech mi pan powie zatem .. gdzie powinien miec Polske Trump i dlaczego tam - a nie tam …????
  Trump ma Polskę w d****! Warto byłoby sobie to uświadomić!
 • Jaki pozytek maja Polacy ,,,,
  lozac i utrzymujac zydowskie panstwo????
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @Wrzodak Z. 23:11:01
  Nie.... nie jest tak zle panie Zygmuncie upalow jeszcze nie ma ...dzis tylko 105F,,to ciut ponad 40C
  POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu
 • Bardzo potrzebny i madry artykol panie Zygmuncie...
  Niech pan wywali niepotrzebny chlam komentujacych polglowkow…

  Panie Boguchwal..jak pan Zygmunt ma komentowac pana fotografie...nie jest anicmasonem , ani esoterykiem...jak pan sie na tym zna to niech pan wytlumaczy...
  POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu
 • @Pedant 17:01:34
  Myli sie pan.... tam nie ma naiwniaczkow...zbyt wielka kasa...
  racje ma pan Wojciech Jasmian…
  Widocznei 447 nie wystarczy..jest slaba I zle prawnie przygotowana stad taka prowizorka zbieranie poparcia I wrzucanie na kupe badziewia..czeby wywrzec nacisk….ktorego nie ma... To widza ludzie co znaja Ameryke…
  proaktycznie wszystko zalezy od rzadu polskiego.
  Polonia juz dawno ma przygotowana I rozeslane wyjasnieniem prawne bezzasadnosci i idiotyzmu zadan 447...dokonanen przez polonijnych prawnikow….nie naglasnia SIE TYLKO TEGO W POLSCE...a wystarczy tylko przetlumaczyc na polski...
  W zasadzie rzad polski ma bardzo dobre stanoiwisko...I tylko od nich zalezy jak sie zachowaja. Poprostu powinni poslac ich w diably….
  W USA trwa zacieta walka z Zydami ui miedzy Zydami….jesli komus sie wydaje- ze Zydzi maja poparcie :-)))) niech tak mysli:-))))
  KTo nie jest slepy widzi...
  List 88 senatorów amerykańskich o sympatiach syjonistycznych