Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze fiodor1976

 • @szczurobronny 19:40:32
  Myślę,że to oznacza, że Pan Gritszenko pierdoli od rzeczy jak każdy "były" , że trzeba to, że trzeba tamto i na tym kończy , wraca do domu wypija dwa szybkie "pod chuch" i idzie spać.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 11.10.2014r
 • AdNovum
  Szanowny Panie AdNovum,
  proszę nie opuszczać okrętu przed końcem bitwy.
  Bardzo proszę.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Gregoson 23:12:44
  Mea culpa.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @goldfield 23:05:56
  Brawo.
  Wgrał Pan bon.
  Tytuł to "Spotkanie w restauracji". ("Случай в ресторане ")
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @goldfield 22:53:25
  Kaczmarski śpiewał tylko polską wersję ( w swojej interpretacji) tego utworu.
  Dla ułatwienia podam, że autor był imiennikiem niedawnego solenizanta ( Tego, który ujeżdża niedźwiedzie, Tego, który po wodzie chodzi i myśliwcami lata) :)
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Gregoson 22:40:38
  To już ustaliliśmy, tak, patki na kołnierzach z runami SS.
  Dziękuję i pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 22:24:27
  No to się chłopcy-ukropcy bawią "we wojsko". Oczywiście, masz rację, ukraińska dywizja SS.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @Repsol 21:59:57
  Co pogrzeb, to oni się w mundury Wehrmachtu przebierają.Pożyczają je sobie nawzajem jeden od drugiego.Nie wiem kto tu sobie bardziej jaja z pogrzebu robi : ja, czy ci przebierańcy?
  A swoją drogą, wojna domowa, przegrupowanie sił na froncie, a tu tyle młodych, zdolnych, ze zjechaną psychiką ukropów paraduje w historycznych ciuszkach gdzieś na tyłach, w milutkiej cerkwi .....

  "... a karabin ci dać,
  a wysłać cię w bój ..."

  Kto zgadnie czyje to i skąd ( z jakiego utworu) ?
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @AdNovum 18:07:49
  Kretynizm "obiektywnych" tzw. dziennikarzy "Wyborczej" wymaga leczenia.
  I pomyśleć, że kiedyś czytało się to gówno ( lata 90-te ) . Rusofobia do kwadratu i te kretyńskie komentarze ukrolubów na poziomie kuwety mojego kota.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 7.10.2014r- 31 dzień rozejmu.
 • @szczurobronny 11:07:21
  Dzień dobry. Pisanie o starym dobrym Gogolu per Mykoła, zamiast Mikołaj lub (rzadziej) Nikołaj to lekkie przegięcie. Natomiast wielkim przegięciem jest napisanie, że "Taras Bulba" to Jego największe dzieło. Największym dziełem Gogola, o czym wie każdy kto jest "czytaty" są "Martwe dusze".

  "Czy nie tak samo i ty, Rosjo, pędzisz jak dzielna nieprześcigniona trójka? Dymem dymi pod tobą droga, grzmią mosty, wszystko oddala się i pozostaje z tyłu. Zatrzymał się patrzący, zdumiony cudem boskim: czyż to błyskawica, rzucona z nieba? Co oznacza ten wzbudzający przerażenie
  pęd? I jakaż niewiadoma siła zawarta jest w tych nie znanych św
  iatu koniach? Hej, konie, konie, co za konie! Czyż wichry macie w swych grzywach? Czyżby czujne ucho płonęło w każdej waszej żyłce? Usłyszały z wysokości znajomą pieśń, zgodnie i razem wytężyły miedziane piersi i prawienie dotykając ziemi kopytami, zamieniły się jakby w wyciągnięte linie lecące w powietrzu, i mknie trójka, przez Boga natchniona!... Rosjo, dokądże pędzisz, daj odpowiedź! Nie daje odpowiedzi. Cudownym dźwiękiem brzmi dzwoneczek; grzmi i staje się wiatrem rozrywane na strzępy powietrze; przelatuje obok wszystko, cokolwiek jest na ziemi, i patrząc z ukosa odsuwają się i dają jej drogę inne narody i państwa"

  Przepraszam za przydługi cytat. Gogol był, jest i będzie pisarzem rosyjskim a nie ukraińskim choćby się z tego wszystkiego Arsenij Jaceniuk zesrał w spodnie. Czego mu serdecznie życzę.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 2.10.2014r- 26 dzień rozejmu.
 • @Kula Lis 62 15:29:26
  Dzień dobry,
  zawsze z uwaga czytam posty kolegi, ale wydaje mi się, że ma Pan jakąś, za przeproszeniem fiksację na punkcie Żydów i homoseksualistów. Rozumiem, można mieć. Zasadniczo żyjemy w wolnym kraju.
  Ale bardzo prosiłbym o źródła owej wiedzy, że akurat ten a ten ukropski oficjel jest Żydem a nawet homoseksualistą. Ło matko bosko żydowski homoseksualista. Proponuje jeszcze dodać info czy na rowerach jeżdżą czasami ( o ile znajdą czas pomiędzy zabijaniem noworodków aby z ich krwi upichcić macę a analnymi igraszkami na posiedzeniach rządu) aby móc dopisać trzecią rubryczkę : cyklista. Czyż nie było by pięknie?
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 22.09.2014r- 16 dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 15:06:09
  Jak pisze ONET :"W pierwszym cyklu przeprowadzane są ćwiczenia zadaniowe jak konwojowanie, ewakuacja rannych czy blokowanie obszaru w celu zwalczania grup partyzantów."
  Coś mi się wydaje, że "w pierwszym cyklu" powinno NATO przetrenować armię Ukrainy jak nie wpadać w okrążenie przy każdej okazji. Bo potem pozostaje tylko taktyka zaczerpnięta od nieśmiertelnego dobrego wojaka Józefa Szwejka : "oddział okrążony ze wszystkich stron musi się poddać".
  Wojna domowa na Ukrainie 19.09.2014r- 13 dzień rozejmu..
 • @mania przepraszania,@adalbert05 13:10:53
  Dziękuję za odpowiedź.
  Siedzę w robocie i tylko od czasu do czasu "refreszuję" stronę.
  Myślałem, że dostawa Leopardów to sprawdzona informacja.
  Niestety nie jestem na bieżąco i stąd tak z lekka zrobiłem z siebie idiotę.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 19.09.2014r- 13 dzień rozejmu..
 • @szczurobronny 12:55:25
  Ha ha , piękna informacja.
  A jaki dokładnie miała przebieg akcja odbioru ukropom kociaków? Może wiesz coś więcej?
  Pod podanym przez Ciebie linkiem nie ma nic poza lakoniczną informacją.
  Ciekawe czy uszkodzone pójdą do Donbasu jako magazyn części zamiennych, czy też może z czterech "padniętych" zrobią jednego sprawnego.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 19.09.2014r- 13 dzień rozejmu..
 • @Kula Lis 62 15:46:24
  Dzień dobry.
  Nie wnoszę nic do tematu, a tylko prostuję błąd.
  Grzesiuk nie siedział pięciu lat na Pawiaku, ale w obozie koncentracyjnym w Austrii w KL Gusen/Mauthausen. I o tym traktuje książka "Pięć lat kacetu".
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 17.09.2014r- 11 dzień rozejmu..
 • @mania przepraszania 13:05:35
  Zgadzam się z Tobą całkowicie.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 9.09.2014r- trzeci dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 12:41:38
  Czy ja pisałem coś o pogardzie dla "wierzących i praktykujących" ?
  Chyba nie.
  Chodziło mi o tzw. "schemat prawdziwego polskiego patrioty" ,gdzie często ludziom, którzy inaczej rozumieją patriotyzm niż przez pryzmat wiary ( lub powiedzmy,że patriotyzm w ich widzeniu nie jest powiązany z KK) odmawia się prawa nazywania siebie patriotami.
  Natomiast czy znaczną liczbę walczących stanowią wierzący czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia ( no chyba, że mamy tu do czynienia z wojną religijną) poza wpływem na morale. Niech idą w bój z ikonami, modlitwą na ustach , ale niech przede wszystkim celnie strzelają.
  Zauważ proszę, że i po stronie Ukraińskiej większość jest z pewnością wierząca, jak i z pewnością bandyci z Prawego Sektora nie stronili od wizyt w cerkwi tudzież noszenia wizerunków swiętych.
  Proszę, nie dyskutujmy już na temat wiary.
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 9.09.2014r- trzeci dzień rozejmu.
 • @mania przepraszania 12:07:40
  Ależ oczywiście, nikt nie neguje faktów. Tak samo tego, że i "nasi władcy" stali pod czerwono czarnym sztandarem , a czy to znaczy, że jako Polak mam popierać banderowców ?
  Zasadniczo mi chodzi o to, żeby nie oceniać grup narodowościowych czy danych państw en gros tylko dla tego , że ich przedstawiciele nawet na najwyższych stanowiskach są kretynami. Robią to w imię swoich doraźnych celów. Z całego serca popieram Noworosję w walce z pogrobowcami faszyzmu. A faszyzm kojarzy mi się z nienawiścią do całych ras, narodów itp.
  Cytując nieśmiertelnego Szwejka, który w czasie przesłuchania przez wachmistrza Flanderkę na pytanie "A w Rosji są piekne dziewczyny?" odpowiedział "Na całym świecie są piękne dziewczyny".

  A tak na poważnie; nie uważam, że aby być "prawilnym" patriotą ( samo słowo patriotyzm mnie odrzuca) trzeba być wierzącym i praktykującym, wielbić JP2, węszyć wszędzie spiski "żydokomuny i żydobankierstwa" , czcić tzw. żołnierzy wyklętych, wierzyć , że my Polacy to ho ho itd
  Ogólnie rzecz biorąc, z takiego punktu widzenia nie jestem patriotą i na Boga! nie chcę nim być!
  Pozdrawiam.
  Wojna domowa na Ukrainie 9.09.2014r- trzeci dzień rozejmu.
 • @Kula Lis 62 10:54:13
  Kolego, uspokój się. Nikt tam nie wzywa do topienia księży, tylko do przeciwstawienia się panoszeniu się kleru katolickiego w Polsce. Kukła "grubego biskupa" jest tego symbolem. Tak, że uspokój się.
  Uprzedzając Twoją odpowiedź:
  -tak, jestem lewacką k*
  -jestem około czterdziestki
  -wk* mnie ogromnie używanie słów "żydokomuna" ,"żydobolszewizm", i ogólnie nie cierpię antysemityzmu, rusofobii i innych odpałów na tle narodowości czy przekonań politycznych lub religijnych , tak w skrócie.
  - tak jestem ateistą
  Wojna domowa na Ukrainie 9.09.2014r- trzeci dzień rozejmu.