Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Alojzy81

 • Ile razy można
  powtarzać brednie o walce z globalnym ociepleniem?
  Mam nadzieję, że dobra zima trochę utrze nosa naukawcom
  Zegar Zagłady
 • Jak najdalej od yankesi!
  Yankesie won - to najlepsza dewiza polityczna dla Polaków!
  To hamburgerożerne bydło nie ma żadnego mandatu ani tym bardziej wiedzy, aby cokolwiek w Europie planować.
  A co do UPAiny, to od samego początku alias Chmielnickiego była to zaraza, która sama nie wiedziała, czego chce i co zamierza osiągnąć, vide poddanie się Aleksemu.
  Geopolityka Międzymorza - Korona Rzeczypospolitej
 • @stanislav 13:35:38
  BRAWO!
  Szczególne dzięki za wyliczenie tego Carolusa Voytiniusa, płatnego pachołka CIA, zbrodniarza wojennego, współpracownika Genschera i Ratzingera w mordowaniu Słowian w Jugosławii, której rozbicie osobiście inicjował. Jego faryzejskie wystąpienie na Wielkanoc 1999 r. na wielki pozostanie niedościgłym wzorem łajdactwa.
  Dodałbym tylko,że bękart pod nazwą Międzymorze zrodził się z innych bękartów, z łożnicy rozpustnej Sonki.
  Geopolityka Międzymorza - Korona Rzeczypospolitej
 • Waszczykowki won
  Po ostatniej "wpadce" tego debila Waszczykowskiego, kiedy zgodził się on na zgnojenie Polaków przez Camerona, w zamian za (werbalne) poparcie szkopskich i yankeskich baz militarnych w Polsce, osobnik ten mający wyraźne cechy kretynizmu powinien być bezwarunkowo wypierdolony na zbitą mordę z Al. I Armii Wojska Polskiego.
  Co do koncepcji tzw "Międzymorza", to trudno o głupszy pomysł, no ale jest to oczywiste, skoro rodzicami tej koncepcji były bękarty puszczalskiej Sonki, a potem patronował jej też nielepszy Piłsudski.
  Niedziela, 3.01.2016
 • @Kula Lis 62 12:25:21
  Bardzo proszę o przybliżenie wszystkim informacji, jak w ogóle rozpoczęła się kariera tego ścierwa Kiszczaka!
  Otóż jego kariera rozpoczęła się po zamordowaniu gen. Kaliskiego w 1978r. Mordercy byli tak bezczelni, że o swoim zamiarze poinformowali w komunikatach PAP - jednym na początku roku, drugim krótko przed zamordowaniem generała. To właśnie Kiszczak odpowiadał za jego bezpieczeństwo!
  Tę samą metodę morderstwa wykorzystano jeszcze dwukrotnie: kiedy "zginęła" policyjna ekipa śledcza badająca porwanie ks. Popiełuszki i w "uciszeniu" szefa NIK, który za bardzo interesował się FOZZ-em.
  Mordercy byli tak bezczelni, że nawet komunikaty PAP-a były b. podobne.
  Co się dzieje na Ukrainie - 02.10.2015.
 • Jacy "wyklęci"?????
  Przestańmy pisać "wyklęci", bo to urąga poczuciu przyzwoitości.
  To "żołnierze przeklęci" - przez los, ludzi i historię, zwykli zbrodniarze i mordercy.
  WP: twardziele z Kremla pokonali Obamę w Syrii
 • @Tiamat 18:08:02
  UJ jest skompromitowany i bez przemówień Pana Prezydenta A. Dudy. Ta wiocha dawno powinna stracić statut wyższej uczelni.
  Poniedziałek, 31.08.2015
 • @zakzbig 18:39:19
  Ach, łza się w oku kręci, jak sobie przypomni, że pierwszy raz ze słówkiem "gudłaj" spotkał się w książce rasowego komunisty, chociaż narodowego, Zbigniewa Załuskiego "Czterdziesty czwarty"
  Szpieg Izraela nie tylko w USA
 • Piszmy poprawne tytuły.
  Chciałbym zauważyć, że wspomniane w treści szmatławce mają swoje nieoficjalne, za to dobrze zrozumiałe dla każdego tytuły, a mianowicie:
  - szechterówka alias GWno
  - Gazeta rzydoffska
  - oraz Gazeta rzydoffska codziennie.
  "Żydowsko-polsko-banderowskie świnie". Dawid Wildstein "GP"
 • @Repsol 23:53:47
  W kółko.
  "Żydowsko-polsko-banderowskie świnie". Dawid Wildstein "GP"
 • Won ukropskie pachołki!
  Co tak Pan żałuje tego pachołka Ukraińców Kowala????
  Jeśli to Prezes go wyciął, to przynajmniej raz dobrze zrobił.
  A Goowin to zwykła łajza, która powinna gnić w kryminale pod ksywą "600 milionów"
  Duda i Kowal w jednym stali domu
 • @Tiamat 15:36:50
  Pier*******nie kotka przy pomocy młotka.
  Jako specjalista w tej dziedzinie określam ten materiał The Timesa jako stek bredni na poziomie walki z globalnym ocipieniem.
  No ale jak pewien moczymorda z MSZ Rosji podejmie w tej sprawie konstruktywne rozmowy z Kerrym ksywa głupek, to oczywiście różne cuda mogą się zdarzyć.
  Wojna domowa na Ukrainie 9.08.2015r - Quo vadis
 • @LarsikOwen 12:57:13
  Bardzo dobrze. W pełni popieram. Ciemnej materii ma być 80-90% Wszechświata, tylko dziwnym trafem w całym Układzie Słonecznym nie ma jej nawet 1 mg, a raczej jej ilość wyraża się prostą liczbą: ZERO.
  No i bardzo interesuje mnie wspomniane w "artykule" "odpychanie grawitacyjne". Jak dotąd spotkałem je tylko w jednej z powieści fantastycznych.
  A tak nawiasem: dinozaury wyginęły, bo jądro Ziemi jest reaktorem przetwarzającym neutrina słoneczne na zwykłą masę. Dlatego Ziemia ciągle rośnie, a kontynenty oddalają się od siebie. Przy okazji rośnie też przyciąganie grawitacyjne. W przypadku dinozaurów w pewnym momencie były one za ciężkie, aby kopulować, i zginęły bezpotomnie. Ta asteroida to stek bredni.
  Spod ciemnej gwiazdy
 • Zgadzam się, że ....
  "Te fakty są nieubłagane i pokazują niezbicie, że cała współczesna fizyka to stek idiotycznych bzdur a jej przedstawiciele to zwykli debile."
  Czerwona rtęć, monopol magnetyczny, zimna fuzja jądrowa, ciemna materia galaktyczna, walka z globalnym ociepleniem czy Wielki Zderzacz Hadronów to najlepsze przykłady.
  Po prostu wielkimi łapówkami zdegenerowano i skorumpowano jakieś 1% tego środowiska, ci mają wszystko: pieniądze, laboratoria, doktorantów i miejsca na publikację, z nieocenioną "Nature" na czele, skłonną wydrukować każdą brednię, byle była politycznie poprawna (gender, ocipienie etc).
  Reszta to pariasi żyjacy za grosze, którym wydaje się, że mogą dosięgnąć pańskiego stołu bądź metodą dawania dooopy, bądź wymyślania jeszcze gorszych bredni.
  Jak Pluton obnażył śmieszność współczesnej „nauki”
 • Litości, i tak dosyć bredni w GWnie
  Jest taka stara zasada, nawet przepisując teksty z innych źródeł" należy używać własnej mózgownicy.
  Bredni na temat tzw "brudnej" bomby "atomowej" można zaoszczędzić sobie i czytelnikom portalu, bo mają taką wartość, jak akt oskarżenia przeciw Brunonowi Kwietniowi.
  Jeśli miałaby by być skuteczna, to jej wyrobu nie przeżyliby terroryści, a z z U238 to można sobie kolorowe szkiełka co najwyżej zrobić.
  Zdobycie Pu239 leży poza zasięgiem terrorystów, a i tak nie stanowi to jakiegoś wybitnego zagrożenia, wystarczy zanalizować przypadek "Broken Arrow" w Palomares w Hiszpanii.
  Albo od razu zajmijmy się czerwoną rtęcią, monopolami magnetycznymi, zimną fuzją jądrową i czarną materią galaktyczną.
  Niedziela, 9.08.2015
 • @Kula Lis 62 22:12:05 Kiszczak - za co powinien wisieć
  Sprawa Kiszczaka to przykład kompletnej nieudolności, niekompetencji i potwornej głupoty tzw IPN.
  Kiszczak powinien wisieć za zbrodnię, której dopuścił się 3 lata wcześniej, w wyjątkowo odrażający sposób. Warto zauważyć, że to od czasu tej zbrodni jego "kariera" uległa szybkiemu przyspieszeniu.
  Pod względem prawa kwestia tzw "stanu wojennego" ma zupełnie inny charakter, niż to co napisano w wyroku, który w zasadzie jest czymś pośrednim pomiędzy majaczeniem pijaka, a urojeniami schizofrenika.
  Co się dzieje na Ukrainie - 15.06.2015.
 • @Stara Baba 04:01:48
  Od dawna piszę, że Rosja zapłaci straszliwą cenę za "stoi-cyzm" a raczej "stoi-cynizm" Putina. I że będzie to koszt liczony w milionach ofiar.
  A czy bomby atomowe zmajstrują same ukropy, czy dostaną je w prezencie, nie ma większego znaczenia.
  Co się dzieje na Ukrainie - 06.06.2015.
 • Dopieszczanie kotka przy pomocy
  trzonka od młotka - tak najprościej można zakwalifikować taką działalność.
  Żucie liści koki jest od czasów starożytnych czynnością uprawianą przez Indian, którzy wyraźnie odróżniają liście koki od kokainy.
  Jako chemik mogę spokojnie powiedzieć, że nie ma sposobu na zlikwidowanie dostępności odczynników stosowanych do produkcji kokainy, bo czy można zdelegalizować wapno, zmywacz do paznokci sprzedawać na kartki a pralniom wprowadzić liczniki zużytej do prania benzyny?
  Ciekawe, że nikt nie zrobi użytku z informacji: "drobni chłopi, dostają za surowiec mniej niż 10% tego, co na eksporcie zarabiają gangi wytwarzania i przemytu kokainy". Wystarczy kontraktacja liści koki i jej skup przez państwo. Ale to za proste, bo wtedy potężna DEA zamiast setek tysięcy funkcjonariuszy i agentów miałaby tylko kilku księgowych od przelewania pieniędzy za skupione liście. i oczywiście zniknęłyby "tajne fundusze" źródło malwersacji dla jej kierownictwa.
  Co do Monsanto, to już dawno koncern ten powinien być uznany za organizację przestępczą i zbrodniczą, ze wszystkimi konsekwencjami tego faktu.
  Chichot kokainy
 • @trybeus 18:54:06
  Szeregowi oprowadzacze wycieczek znają tę sprawę. Delikatne "zażenowanie" to określenie ich postawy. Niestety, wycieczki zachodnie i przede wszystkim rzydoffskie oprowadzane są przez "osoby wyselekcjonowane"
  Podejrzewam, że jedyną reakcją byłoby "przechodzimy dalej"
  Minęło pięć lat od śmierci dr. Dariusza Ratajczaka
 • @Kjawor 09:48:21
  "Według Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (ang. International Atomic Energy Agency, w skrócie: IAEA) firma Tokyo Electric Power (TEPCO) powinna rozważyć odprowadzenie do Oceanu Spokojnego wody zawierającej zanieczyszczenia ze stopienia rdzeni reaktorów jądrowych Elektrowni Fukushima.
  Po czterech latach od katastrofy elektrowni jądrowej w Japonii, ONZ po raz kolejny naciska, aby zacząć szukać innego rozwiązania problemu skażonej wody niż trzymanie jej w zbiornikach. Jednocześnie oferuje pomoc przy monitorowaniu poziomu promieniowania wód oceanicznych"
  Jednak MAEA to wyjątkowe kanalie. Warto zauważyć, jak w świetle tych "zaleceń" może wyglądać "inspekcja" przez MAEA prawdopodobnej budowy polskiej elektrowni atomowej nad Bałtykiem.
  Tak jak wpuszczenie Stuxneta do instalacji irańskich?
  Wojna domowa na Ukrainie 3.06.2015r - Quo vadis