Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • Globalizacja nie jest niczym nowym
  .
  także imperium brytyjskie było strażnikiem globalizacji, zjawisko globalizacji jest nieodłącznie związane ze zjawiskiem imperium, przytaczam jescze raz link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  godny uwagi jest catowany tam artykuł Petrova.

  Imperium globalne znajduje się w przebudowie, wymiana mocarstwa imperialnego (W.Brytanii) wymagała dwóch wojen nazwanych światowymi, nie inaczej powinno być i tym razem. Takie są mechanizmy imperium.

  Jednym z najważneijszych zadań mediów i ekspertów jest ukryć tę zależność przed ludnością, ululać ją. W tym celu wyszukuje się odpowiednich winnych, jak choćby niezawodnego Adolfa

  - http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze#comment_1305977

  co pozwala wytłumaczyć WSZYSTKO. I tak Adolf jak Jezus wziął na siebei odpowiedzialność za wszystkie grzechy i zbrodnie. Na to, że bez wzorców z ksiąg świętych byłby nazizm nie do pomyślenia już pisano:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Ja wiem, powyższe brzmi wielu cynicznie a nawet bez sensu, chucpę, kótrą wpałkowano nam do głów, słuchać tak miło. Wieloletnia tresura uczyniła z nas posłuczne psy gończe.
  Globalizm się sypie – czas na globalne rozrachunki!
 • Tzw. "reingeneering"
  .
  @staszek kieliszek 03:55:27

  Chodzi o tzw. "reingeneering" firm, jednym z widących firm w tych procesach była firma CSC z Tysons Corner/USA. W latach dziewiędziesiątych ogarnęła ta fala Europę. Temu towarzyszyło systematyczne szkolenie personelu, w celu przebudowy psychicznej dla potrzeb nowego systemu.

  Zjawiskiem towarzyszącym było tworzenie coraz większych jednostek organizacyjnych, często tzw. "global players", czy tworzenie tzw. centrów kompetencji. Efekt ekonomiczny był żaden albo negatywny, niektóre źródła podają, że czas życia global players wynosi średnio 7 lat.

  Inną metodą, przeciwną, jest filetowanie większych filrm na mniejsze jednostki i ich pojedyncza sprzedaż, prowadzą to tzw. hedge fonds i różne capital equities, które z niewielkim udziałem głosów przejmują kontrolę nad firmą.

  Naturalnie nie wystarczyło by to, aby doprowadzić do tak poważnej przebudowy systemu. W.Wolman i A.Colamosca przytaczają w swej książce "The Judas Economy", że w latach 90-tych wynosił transfer kapitału z USA do krajów trzeciego świata 100 miliardów dolarów rocznie, niewiele mniej wynosił pewnie transfer z UE. W ten sposób doprowadzono do tego, że już w połowie lat 2010-ątych Chiny Ludowe mogły wyprzedzić gospodarczo USA

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  i stały się głównym wierzycielem USA, 3 biliony dolarów.

  USA zostały wyjałowione kapitałowo i jedynie na koszt Chin Ludowych są w stanie zaopatrzyć swą ludność w ramsz z Chin. Chiny Ludowe nadal przyjmują dolary bez pokrycia, emitowane przez konsorcjum prywatnych banków FED.

  USA przyznano na razei jedynie funkcję militarną, gospodarczo są od dawna bankrutem.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Kręgi finansowe przygotowują obecnie następcę USA w globalnym imperium, co elita w USA stara się wszelkimi siłami przedłużyć, atakując EU ze wszystkich ston.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/#FazKo

  Jak długo EU nie dysponuje odpowienimi siłami interwencyjnymi, muszą USA pełnić tę funkcję i tytualnie zajmować stanowisko wiodącego imperium.
  Polska na tle europejskiego teatru zmagań
 • A więc jaka różnica ?
  .
  @Docent zza morza 18:32:19

  Nie zaskoczyło by to mnie, wzorce tzw. "holokaustu" są dobrze znane, wskazuje je powyżej w jedynm z linków. Też gdzieś czytałem już o takim podejrzeniu odnośnie Eichmanna. W gruncie rzeczy naziści pojmowali się jako wykonawcy zadania, likiwdacja hołoty aszkenazyjskiej była jednym z elementów tego zadania, inny aspekt zagadnienia

  - http://old.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Operacja "UE" jest w końcu kontynuacją operacji "III Rzesza". Co bardziej spostrzegawczy już dawno zarejestrowali, że UE jest zarządzane totalitarnie.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  Eichmann wcale nie zamierzał początkowo likwidować, czytałem, że był rzecznikiem ich deportacji chyba na Madagaskar. Decyzję o likwidacji nie on podejmował, był jedynie podwykonawcą. Chyba zlikwidowano go jedynie, aby uspokoić nieco zaniepokojone ofiary tzw. "holokaustu", które zaczęły podejrzewać, kto jest w istocie odpowiedzialny za likwidacJę członków ich rodzin. Także w Izraelu jest przecież parę osobników, którzy już dawno przejrzeli tę sprawę.

  Wiarygodnym wydaje się uzasadnienie, że zlecenie o likiwdacji przyszło zza oceanu, zresztą podstawy decyzji przygotowywane były we wcześniejszych dziesięcioleciach, są liczne opracowania na temat tzw. "kwestji żydowskiej". Kongres w Bazylei był istotnym elementem w procesie rozwiązania "kwestji żydowskiej" i kanalizowania ruchu tej populacji na BW.
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Zbrodniarz wojenny Chaim Rumkowski
  .
  @kula Lis 67 13:21:47

  jest jednym z bardziej znanych żydowskich zbrodniarzy wojennych. Spośród żydowskich zbrodniarzy wojennych, którzy podobnie jak Eichman organizowali ekterminację ludności żydowskiej, żaden nie został oskarżony przed sądem, o skazaniu to nawet nie wspomnę.

  Czym różnił się Ch. Rumkowski od Eichmana, poza obrzezaniem ? Czym różniły się ich czyny ? Iluż szmalcowników rekrutowało się spośród żydowskiej swołoczy ?

  Powstanie "przemysłu holokaustu" było możliwe jedynie dzięki chucpie aglosaksońskich zbrodniarzy żydowskich w gruncie odpowiedzialnych II Wojnę i jej ekscesy, za jej finasowanie, jak też bezmyślnej potulności i łaszeniu się ludności rodzimej wobec syjonistycznych okupantów zarówno na wschodzie jak i na zachodzie.

  Co nas Polaków mogą obchodzić jakie żydowskie ofiary, które bałamucą nasze głowy od siedmiu dziesięcioleci, skoro my utraciliśmy w efekcie II Wojny ok. 20% ludności, skoro do dziś ignorujemy mord masowy na naszych rodakch na Wołyniu, skoro nie ptrafimy opłakiwać nawet naszych ofiar, oszołomieni wyciem żydowskich płaczek zaisntalowanych w naszym kraju ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  Polska i Polacy byli najwIększymi ofiarami tej wojny.

  Jak do tego doszło, że utraciliśmy wszelkie poczucie własnej wartości i goności, że obcy dyktują nam, które ofiary są godne opłakiwania i opłacania, gdy nasze własne są co najwyżej zwykłą duperelą:

  - https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  Ta swołocz w cytowanym powyżej wideo żeruje na naszym narodzie od dziesieęcioleci, prawie od tysiąclecia.
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Największe „kłamstwo oświęcimskie”
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2017/12/06/jak-dzielnie-zydowscy-zolnierze-hitlera-walczyli-ze-slowianami-w-tym-polakami-i-swoimi-wspolbracmi-w-interesie-niemiec/#comment-719321

  "Kłamstwem oświęcimskim" jest też, że to żydzi byli likwidowani w Oświęcimiu/Auschwitz, to jest pospolite kłamstwo, obóz w Oświęcimiu był bowiem zarezerwowany dla Polaków, żydzi byli kierowni do Brzezinki/Birkenau. Wszakże nie bez współudziału "naszego" papieża zarekwirowali Oświęcim dla swych potrzeb "przemysłu holkaustu".

  "Dialogowanie z Zydami ma niewiele sensu z uwagi na ich"płynną" talmudyczną etykę sytuacyjną"

  - https://marucha.wordpress.com/2017/10/05/nawoz-historii-w-walce-o-okruszki/#comment-705865

  po prostu "Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni." Dlaczego ignorujemy fakt, że synagoga jest światową czyli globalną siecią przestępczą i to od tysiącleci i dysponuje niebywałym doświadczeniem i metodami w grabieży narodów ją goszczących. Jakimż trzeba być ciemniakiem, aby przyjmować, że wyznawców judaizmu, tej ideologi przestępstwa i zbrodni, można oswoić i okiełznać.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Bez komentarza
  .
  tym razem

  - https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/najemnik-holocaust-inustry-5/#comment-668564

  "właściwi zbrodniarze każą sobie zapłacić za własne zbrodnie."
  Przyczyny holokaustu
 • Zapatrzeni "jak sroka w gnat"
  .
  w USA. Oj wątpię, czy Polacy zdążą.

  - https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/w-piaskownicy-cuchnie-gazem-i-prochem/#comment-668552

  i czy pojmią, o co chodzi.
  O czym Polacy dowiedzą się, jeśli zdążą
 • Jakże ładnie może być BEZ rządu ?!
  .
  Warto tu przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy RFN nie ma demokratycznego rządu a jedynie pełniących obowiązki rządu: kanclerkę i ministrów.

  Wielu mieszkańców RFN przypomina sobie z rozrzewnieniem błogi czas, kiedy to w roku 2005, po odwołaniu Schroedera, w RFN nie było praktycznie rządu. Brak rządu oznacza, że nikt nie odważy się na jakiś „Unfug” (głupotę), jak to często jest w przypadku rządu wybranego demokratycznie.

  Akurat mogłem obserwować sytuację w tym kraju i trzeba stwierdzić, że w RFN wszystko funkcjonuje jak zwykle i nikt nie odczuwa potrzeby aby rząd rządził, jakoś wystarcza to „pełnienie obowiązków”. Łatwo to wyjaśnić faktem, że o funkcjonowaniu kraju, jeśli administracja terenowa nie ma utrudnień ze strony władz centralnych, decyduje ta właśnie administracja, a nie jakiś tam rząd. Innym pozytywem jest fakt, że „pełniący obowiązki” rządu mają ograniczone możliwości zaciągania długu pod zastaw mieszkańców, czyż może być lepiej ?

  Osadzenie Szulca, adwokata UE, na czele SPD i obok agentki Merkel, oznacza zdwojenie wysiłków sił zewnętrznych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  w zakresie UEzowania RFN i Europy. Rozwój nader problematyczny, ale przecież Polacy niemało do tego rozwoju się przyczynili.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Niełatwo będzie z tą stigmą NSZZ jaka ciąży na Polakach, bez rządu byłoby i w Polsce lżej.

  BEZ rządu nie oznacza nierząd, to raczej z rządem można tego oczekiwać, cytowano już przykład nierządu rządu i jego pomagierów z tzw. "opozycji" w roku 2013, kiedy to pan Rostowski pogwałcił obowiązujące prawo, limitujące dług publiczny, bo rząd pana Tuska przepuścił w połowie roku cały budżet.
  Angela z Martinem zawładną Berlinem...
 • Pewne podobieństwo
  .
  do prezydentury n.p. niejakiego Wałęsy.

  Jeśli posiadający władzę

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  chcą zgnoić społeczeństwo, to wystawiają mu do wyboru błazna.
  Obecne Stany Zjednoczone oczami inteligentnego Amerykanina
 • „Państwo z definicji jest organem wymuszającym”
  .
  @goodness 22:01:37

  w pierwszym rzędzie wymuszającym w interesie sprawujących władzę, z której od Monteskiusza wbija się nam do tępych łbów, że są to członkowie takich organów jak:
  legislatywa
  judykatywa i
  egzekutywa, ta ostatnia trzyma w swych rękach praktycznie wszystkie instrumenty przemocy wobec ludności, nad którą panuje, stąd zagrożenie z jej strony. Naturalnie, w ramach grup interesów choćby tzw. partii, ale są ważniejsze lobby, mogą zostać te trzy element władzy zintegrowane, co prawie ZAWSZE ma miejsce i wtedy zaczyna być nie-bez-piecznie.

  Zdawać by się mogło, że znamy już wszystkie zagrożenia, ale w tym trójkącie Monteskujusza, który miał ponoć zagwarantować poprawne funkcjonowanie, brakuje jednego elementu, na dodatek najważniejszego: władzy pieniądza, Zarlenga nazywa to monetatywą. Przypomnijmy, że akurat ta władza ma być w tym systemie CAŁKOWICIE NIEZALEżNA od innych elementów trójkąta władzy, co pozwala jej panować nad tymi trzema, co udaje się znakomicie. Ta ostatnia władza nie odpowiada przed nikim, dyrektorzy tzw. ESM (European Stability Mechanism) zostali już w ustawie o nim zwolnieni od jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej, czyż może dziwić, że EBC (Draghi) z taką ochotą emituje setki miliardów Euro ?

  Jakąż większą rolę może odgrywać taki czy inny system wyborczy, skoro nie uwzględnia powyższych relacji ?

  „Narzekająca opozycja”, jaka tam znowu opozycja, te gupy PO.PiSu i tych przydatków w rodzaju PSL, SLD, SP, czy też zjawisk chwilowych etapu w rodzaju Palikokotek, Kukizków czy Nowoczesnych Petru stanowią wspaniałą tęczę, która powinna zaspokoić chciwość pospólstwa na farby. To są wszystko farby tejże samej monety, na co chciałem zwrócić wagę linkiem do Chomskyego.

  Naturalnie może być państwo zagrożeniem dla mieszkańców kraju, ale być może daleko większe zagrożenie stanowią tzw. „inwestorzy”, szczególnie w postaci „zagranicznych inwestorów”.

  Polacy są doświadczonym narodem, jak wskazują wyniki tzw. „wyborów”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  ale nie wypracowali sobie metod walki z organami represyjnymi jak państwo, tzw. partie „polityczne” a co najgorsze bandy rabunkowe określane jako „inwestorzy”.

  Nie utrzymuję, że mam rozwiązanie tego węzła gordyjskiego, ale jeśli szuka się rozwiązania, może dobrze jest uwzględnić także rzadziej przytaczane realia, zamiast ograniczać się do wykładni tych, którzy praktykują jedynie przemoc wobec nas.

  Inny szczeół odnośnie państwa

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327148
  Teraz Iran – Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię
 • Raczej rzadkość
  .
  @goodness 21:50:23

  "Wodzowskie partie reprezentują własne interesy"

  Obawiam się, że to jest wyjątkowo rzadki przypadek, na co wskazuje historia takiego wodza jak J. Kaczyński, który nie bacząc na własne ryzyko nie tylko musiał na polecenie oficera prowadzącego polecieć do Gruzji ale nawet wsiąść do samolu przygotowanego przez BOR.

  Zadaniem partii jest przygotowanie inscenizacji przy czym siły/środowiska, które wyselekcjonowały kadry partyjne, dbają o to, aby mieć kadry zarówno za jak i przeciw,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  dlatego nikogo nie powiino dziwić, że rewolucję w Rosji zorganizowali: wysłannik z Niemiec (Uljanow pseud. Lenin) i wysłannik z USA (Bronsztajn pseud. Trocki). Jak trzeba było, to zarówno jednego jak i drugie kazano zlikwidować, to los wymienionego wyżej rodaka nie powinien dziwić.

  Cytowany przeze mnie link zwraca uwagę na to, że demokracja jest stanem społeczeństwa, ale nie jest żadnym systemem politycznym. Słowo ma pozytywny wydźwięk, ale każdy system etykietowany jako demokracja jest mniej lub bardziej brutalnym reżymem państwowym, bo państwo z definicji jest organem przemocy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Panstwo

  Co prawda ta definicja jest bardzo niedokładna i jednostronna, ale zwraca uwagę na pewne aspekty, które nierzadko są pomijane choć istotne.
  Teraz Iran – Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię
 • @goodness 21:59:57
  .
  - http://sanocki.neon24.pl/post/141491,na-partyjnym-pustkowiu#comment_1428872
  Teraz Iran – Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię
 • RAM, zwracam uwagę na jego działalność
  .
  - http://ram.neon24.pl/post/141769,papiez-dyktator-ekipa-bergoglio-osiaga-cel#comment_1432174

  te dwa teksty skasował,

  "„Kasper“ - niem. pajac
  .
  „Niemiec, Walter Kasper “, nie każdy ma szczęście urodzić się z właściwym imieniem.

  Ale nie to jest ważne dla chrześcijan, a szczególnie katolików, ważna jest odpowiedź na pytanie:

  „Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ? “

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Ilu n.p. polskich katolików jest w stanie postawić sobie to pytanie, nie wymagam odpowiedzi. Wycie podżeganych tłumów „santo subito” nie napawa optymizmem.

  Naturalnie obecne zjawiska z Bergoglio są jedynie elementem procesu erozji papiestwa, który trwa od dziesięcioleci jeśli nie od wieku.

  Wspomniane wyżej wyświęcenie w trybie „santo subito” przyniosło nam przynajmniej świętego globalizacji, można by go nazwać św. Globalizem, czyli świętym od globalizacji. Rozpowszechniane plotki, że wybór św. Globaliza na papieża odbył się za sprawą łapówek z USA nie są dowiedzione, ale wykluczyć tej możliwości nie sposób.

  Obecna degeneracja papiestwa, hierarchii kościelnej, nie jest nowym zjawiskiem, już tzw. renesans, symbolizowany także przez Borgia, też z sefardyjskiej strefy, doprowadził kościół do degeneracji i rozpadu.

  02.01.2018 18:31:18

  Nie wyzywam od "głupków"
  .
  @RAM 19:20:31

  nikogo, nawet głupków nie.

  Gdyby Pan przeczytał mój ostatni tekst ze zrozumieniem, bezspornie by Pan pojął, że nie mam zastrzeżeń do kasowania tekstów, naturalnie ma Pan prawo kszałtować swą linię propagandową, ale do kultury wydawniczej należy poinformować o tym czytelników. Nie czyni Pan tego, to nie różni się Pan od propagandzistów reżymów totalitarnych.

  Pan, typowo dla studencika, usiłuje lansować z całym gwałtem swój punkt widzenia, ignorując inne aspekty, których Pan nie ropzumie, to czyni Pańską propagandę bardzo jednoostronną, ba ubogą. Jeśli nie dopuszcza się innych poglądów, pozostaje się ograniczonym.

  03.01.2018 14:47:44

  "

  dokumentując przy tym swoje chamstwo. Należałoby zwrócić uwagę na jego działalność, na czyje zlecenie jest tu tak aktywny.

  Przepraszam, że nadużyłem tego ciągu dyskusji, ale musimy być świadomi tego z kim mamy tu do czynienia.
  Ile wytrzyma Iran?
 • Kurdowie
  .
  O powiązaniu Kurdów, n.p. ich wodza Barzaniego z Mossadem, była mowa, że jest agentem tego instytutu, pisano wielokrotnie. Barzani pracują dla Mossadu już w drugim pokoleniu.
  Próba w Iranie
 • Powiedzmy wybory
  .
  Przypominamy sobie oburzenie w USA na rzekomą ingerencję Rosji w wybory prezydenckie. Dla porównania, były to chyba wybory drugiej kadencji Achmadinedżada, oficjalnie przeznaczył prezydent USA 300 milionów na akcję wyborczą w Iranie. Była mało skuteczna.

  Ostatnie doświadczenie z Ukrainy, gdzie zainwestowano w pucz 5 miliardów, wskazują, że skąpstwo nie opłaca się w przypadku wyborów czy puczu w obcym kraju, trzeba już miliardów, aby osiągnąć jakiś przyzwoity cel.

  Niestety tym razem nie sposób znaleźć, jakie kwoty zaplanowano w celu sprowokowania incydentów w Iranie, ale nie sposób pominąć, że przed miesiącem Trump i Netanjahu uzgodnili plan operacji przeciwko Iranowi.

  Jest wiadomo, jaką funkcję w imperium globalnym pełną jeszcze USA czy Izrael

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  ale tym nie mniej trzeba uwzględnić, por. imprezę w Syrii, że operacje USRAela coraz rzadziej będą uwieńczone takim sukcesem, jak te przeciwko PRL.
  Próba w Iranie
 • Mój tekst został skasowany
  .
  nosił tytuł "„Kasper“ - niem. pajac"

  Oczekuje od odpowiedzielanego za ten czyn komentarza w tym ciągu. Nie mam zastrzeżeń do kasowania, ale do przemilczania faktu, że CENZURA interweniowała. Kto jest tu aktywny jako cenzor ?
  "Papież dyktator": "Ekipa Bergoglio" osiąga cel
 • Proponuję "MWF"
  .
  "Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię ... Oto kolejny zamach na władze kraju, które nie chcą się podporządkować imperium totalitarnej demokracji. "

  Na określenie operujących tu sił proponuję oficjalny termin "międzynarodowej wspólnoty finansowej", potwierdzony przez IFW

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  "zlikwidują żydowską rebelię w zarodku", że to jest możliwe dowiodły władze Chin Ludowych, por. goodness, tym niemniej zostały ChL włączone w system imperium i czekają cierpliwie na swą rolę po upadku czy rozpadzie dzisiejszego nadzorcy globalnego imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Ciekawe jaką rolę przydziel wtedy MWF nam ?
  Teraz Iran – Międzynarodowy Żyd inicjuje kolejną rebelię
 • Przypominano już, że organizacje przestępcze
  .
  są podstawowymi siłami demokratyzacji krajów.

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327115

  Polski nie wyłączając, n.p. NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  Zmęczeni Ukrainą
 • Czym jest właściwie ta demokracja ?
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  czyli pojawienie się tzw. partii

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  jest dowodem upadku demokracji. Naturalnie są partie ważnym elementem organizacji państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ
  Na partyjnym pustkowiu
 • Instrukcja propagandy odnośnie inwazji migrantów
  .
  - https://www.respectwords.org/wp-content/uploads/2017/10/Reporting-on-Migration-and-Minorities..pdf

  jest finansowana przez Komisję Europejską UE. Można więc śmiało przyjąć, że inwazja migrantów na Europę została przygotowana przez te same albo bliskie środowiska, jakie zorganizowały nam UE, przypomnijmy główne idee

  - http://balder.org/coudenpo

  Wiadomo, że Soros jest jednym z organizatorów, być może także "zagrnicznym inwestorem", którzy ten desant skierowali do UE

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  Soros postawił już przed dwu laty UE żądanie, że ma przyjmować do 500.000 jego migrantów rocznie. Co może mieć wspólego pan Soros z chrześcijańską miłością bliźniego wzgl. prawami człowieka, którymi się jego agentura posługuje ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/
  Gefira o “etnobójstwie” i “ludobójstwie kulturowym” w UE