Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • Za najważniejsze uważam
  .
  @Krystyna Trzcińska 01:23:53: "Tylko to ostatnie zdanie ..."

  w moim tekście ostrzeżenie: "inaczej ryzykujemy, że ktoś obcy może nam wprowadzić swoje elementy, swoje niejako miny, które może wykorzystać do przejęcia naszej publicystyki a nawet do narzucenia nam swego myślenia.".

  Pani Krystyno, poruszamy się w rejonie, w którym walka jest bardziej internsywna niż w gorącej wojnie, to rejon propagandy, rejon słowa, a więc rejon dziennikarstwa, w którym też Pani jest aktywna.

  Przytaczałem już ten link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  bowiem zwraca on uwagę na niezmiernie ważny aspekt w tej wojnie propagandowej, język. Ta wojna nie zna zawieszenia broni a już na pewno nie zna pokoju, wojna propagandowa trwa zawsze.

  Pociskami, bombami, bronią masowego rażenia są słowa i hasła, przykład słowa masowego rażenie: "antysemityzm". Hasła, jak te bon mot Orwella to bardzo ważna broń, dlatego należy tę broń dobrze opanować. Wobec powszechnego zakłamania można zastosować jedynie taktykę mówienia prawdy, tę taktykę zastosowała brytyjska BBC wobec propagandy Goebbelsa, a więc nic nowego. Prawda oznacza, że nie należy fałszować haseł.

  Jeżli Pani przeciwnik zauważy, że używa Pani sfałszowane hasło czy doniesienia, może wykorzystać to, aby Panią zdyskredytować. Większą wartość może mieć atrybut spolegliwości autora, tzn. czytelnik pruzkonał się wielokrotnie, że może mu zaufać. Ja jestem raczej za tym, dlatego zwróciłem Pani uwagę na niebezpieczeństwo.
  Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem
 • sprawdzić źródło !
  .
  @Krystyna Trzcińska 17:29:45

  Zamieszczony link wskazuje tablicę z cytatami Orwella. Zdanie

  "Prawda jest mową nienawiści"

  wydało mi się nie bardzo orwellowskie, postarałem się sprawdzić źródło, bowiem hasło ma bardzo silną wymowę.

  Ten tekst można znaleźć (google) po raz pierwszy w Polsce pod linkiem z 6.12.2012

  - https://www.salon24.pl/u/mariam/469970,dlaczego-potrzebujemy-wolnosci-slowa-w-sieci

  w postaci: “Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia” i wiąże to z tekstem tam przetłumaczonym z "26th May 2005" autora Sandy Starra p.t. "Why we need free speech online"

  - https://www.spiked-online.com/2005/05/26/why-we-need-free-speech-online/

  w/w hasło w tłumaczonym tekście tłumaczenia nie występuje w tekście oryginalnym, a więc jest wkomponowane przez tłumacza K.Kruka jako cytat, nie wiadomo skąd. Nie ujmując zręczności powiedzenia, jest przejawem niedbałości i złego dziennikarstwa rozpowszechniać hasła, których pochodzenie jest przy całej ich zręczności niejasne.

  Prezentuję ten przypadek, aby wskazać, że solidne dziennikarstwo nie polega na fałszerstwie czy mistyfikacji, ale na dokładnej weryfikacji źródła, inaczej ryzykujemy, że ktoś obcy może nam wprowadzić swoje elementy, swoje niejako miny, które może wykorzystać do przejęcia naszej publicystyki a nawet do narzucenia nam swego myślenia. Nie mójmy się przeto prawdy o źródle.

  to hasło
  “Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia”

  jest niezłe i to, że nie pochodzi o Orwella nie zmniejsza jego trafności czy warości.
  Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem
 • Sprawdzić
  .
  @Krystyna Trzcińska 17:29:45
  Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem
 • A czy nie walczą też dla ?
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2018/12/03/euromajdan-w-paryzu/

  Autor pisze: "Toteż podejrzewam, że CIA, która po to właśnie jest, dostała rozkaz zdestabilizowania Francji ..."

  a nawet znajduje uzasadnienie. Francuzi nie muszą wiedzieć, DLA KOGO to robią, tak jak nie wiedzieli dla kogo napadli na Bastylię. Polacy też nie wiedzieli dla kogo robią NSZZ i ciągłe strajki.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  i wszyscy są zadowoleni. Wielu Polaków do dziś nie wie.
  Francuzi walczą z żydowskim kapitalizmem
 • Głębia problemu
  .
  "Wszystko co mówią zachodnie rządy i organizacje medialne jest kłamstwem"

  Ja wiem, że chodzi o skrót myślowy, ale NIE WSZYSTKO, ale przez to jest jeszcze gorzej, bowiem te sprawdzalne doniesienia, które nie sposób zakwalifikować jako kłamstwo, prowadzą wielu do błędnego wniosku, że także inne doniesienia są prawdziwe.

  Sądzę, że największym źródłem zła, jest narzucony nam przez siły okupanta język i jego semantyka, zwraca na to uwagę blog:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Mówiąc językiem okupanada, akceptujemy w jakiś sposób tę okupację, z drugiej strony używając jego języka myślimy w kategoriach, które on nam narzuca.

  Należy wspomnieć przy tym, że stosuje on także skądinąd znane techniki, które można spróbować zdekodować w doniesieniach, będziemy zaskoczeni, jak wiele tych technik się doszukamy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky

  Także metody panowania są dobrze znane

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Metody_walki

  tak dla ćwczenia, spróbujmy wyłuskać, jaka metoda jest stosowana w tej czy innej sytuacji ?
  Chocholi taniec u bram piekła
 • Piękna logika
  .
  "jeśli nie produkujesz tyle ile konsumujesz, konsumujesz więcej, wtenczas w wyraźny sposób nie możesz użyć szerokiej organizacji naszego społeczeństwa"

  Znajdujemy ją też u Jawuesa Attali, żydowskiego bankiera i oszusta, za to praktykującego dziennikarza, dostawcy idei, jedna z' nich:

  -https://marucha.wordpress.com/2013/06/29/powtorka-z-historii/

  „Jak tylko człowiek osiągnie wiek 60-65 lat, żyje dłużej niż produkuje i kosztuje społeczność (szczególnie społeczność finansistów) bardzo drogo) … Pomoc w uśmiercaniu (eutanazja) będzie istotnym instrumentem …”

  G.B. Show przekroczył limit 65 lat o ok. 30 lat, wg. tych kryteriów jego ostatnia faza życia, 1/3 całości, byłaby niczym nie usprawiedliwiona.

  G.B.Show był bezspornie producentem błyskotliwych paradoksów i dowcipnych tekstów, ale nie oznacza to, że jego ideologia była spójna. Istotnie jest wiadomo, że w młodości miał pewne problemy natury psychicznej, co być może uniemożiwiło mu osiągnąć zdolność całościowego spojrzenia na rzeczywistość. Zwraca uwagę jednostronność jego ideii. Należy przy tym ostrzec przed błyskotliwością, która rzadko idzie w parze z głębią myśli. Błyskotliwość jest siostrą ulotności i koketerii.

  Do Fabianistów przystąpił także Bertrand Russell, był on podobnie jak G:B.Show wykorzystywany przez media do propagowania pewnych idei, które były w zgodzie zarówno z konceptem imperialnym jak i miłe dla ucha w obozie wschodnim. W latach 60-tych chodziło o utrwalenie imperium na badzie systemu dolara.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  System, który już dawno przeszedł swą fazę szczytową.

  Musimy sobie uświadomić, że pewne procesy w globalnym systemie wymagają nie tylko rozpracowania przez grupy badawcze, na dziś są to tzw. "Think tanks". ale także proroków, na dziś są to intelekutelle autorytety, rolę takich proroków pełnił zarówno G.B.Shaw jak też błyskotliwy B. Russell, którego największym osiągnięciem była praca n.t. logiki "Principia Mathematica", która zdaniem niektórych fachowców zasadzała się na logicznym błędzie użytej przez niego definicji. Błąd nie po raz pierwszy byłby dźwignią nauki, błędne paradoksy Zenona z Elei przyczyniły się do rozwoju terii ciągów 2 tysiąclecia później.

  Warto może tu przypomnieć Chomskyego, który ten rodzaj intelektualistów określał jako "świeckich kapłanów", w służbie kliki panującej nad resztą społeczeństwa. Tenże o technice panowania

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  czy jak kto chce, w wersji judajskiej

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Metody_walki
  George Bernard Shaw – noblista eksterminator
 • Telewizja Iton TV,
  .
  która ten wywiad zaprezentowała Rosjanom, zdaje się być żydowskim programem w jęyku rosyjskim, odpowiednio jej kanał youtube ma za zadanie krzszenie nienawiści między Słowianami, w tym przypadku między Rosjanami i Polakami, nic dziwnego, że w komntarzach na kanale w youtube zamieszczają jedynie teksty zgdne z celem jaki Iton TV musi respektować.

  Naturalnie tekst Pawła Ziemińskiego został natychist po jego umieszeniu sksowany przez moderatora kanału youtube.

  Częstokroć zapomina się/ignoruje, jaka jest realna sytuacja w Rosji. Gospodarka i finance są kontorolowane przez żydowskich oligarchów, wszyscy opowiadają tylko o Putinie, który rzekomo tam rządzi. Nic bardziej błędnego, w administracji jest nadal dostatecznie dużo żydowskiej V kolumny. Polityka Rosji jest wypadkową przynajmniej dwóch sił, to są siły środowisk żydowskich i ich oligarchów, ale też siły służb, których Putin jest reprezentantem, ale on musi uwzględnić interesy wszystkich istotnych sił działających w Roscji. Z innych źródeł jest wiadomo, że żydowscy bandyci nadla okradają Rosjan, może nie w takim stopniu, jak za Jelcyna, ale nadal są nietykalni.

  Przypadek Chodorkowskiego był dość prosty, Putin zaproponował oligarchom, dobra, ja będę wasz łup chronił, bowiem przestępczość rozwinęła się niesamowicie, co stało się nieprzyjemne dla oligarchąw, ale my musimy mieć na to środki, zabierzemy łup Chodorkowskiemu, zgoda ? Któż by się nie zgodził, koledzy oligarchowie poświęcili go dla swego dobra. To oligarchowie zadecydowali o uwięzieniu Chodorkowskiego, była taka narada oligarchów u Putina, gdzie się to wszystko miało odbyć.

  Na temat struktur przestępczych w Rosji pisano, patrz "krysza", organ ochrony oligarchy i mniejszych bandytów gospodarczych/finansowych.

  - http://trzcinska.neon24.pl/post/129352,talmud-a-awans-spoleczny-zydow-na-terytorium-polski#comment_1276273

  Czy ktoś sobie naiwnie wyobraża, że po zastąpieniu Jelzyna przez Putina, oddziaływanie środowisk żydowskich, które przez ich oligarchów rozkradły CAŁY majątek narodowy, nagle przestało istnieć ?

  Pełniący władzę w Rosji muszą respektować wymagania wszystkich istotnych sił, tak na przykład wstrzymano dostawę wyrzutni S 300 do Iranu, bo takie było żądanie Izraela.

  Jeżeli żydowscy oligarchowie popierają pro rosyjską politykę, to jedynie dlatego, że bardziej obawiają się żydowskich bandytów spoza Rosji.

  Nawiasem mówiąc tzw. "prywatyzacja" w Polsce nie była niczym innym jak napadem żydowskich rabusi z zagranicy na polski majątek narodowy. O tym, że tzw. "demokracja" zawsze posługuje się przestępcami, polityków należy z reguły za takich uważać, pisaliśmy już wiele razy przytaczając przykład Włoch i symbiozy Garibaldiego z mafią, camorrą i n'drangeta. Tak można określić strukturę takiego demokratycznego państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  jak Polska. Skutki są znane.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8
  Za co Polacy nienawidzą Żydów…zdaniem rosyjskich mediów.
 • Parę uwag
  .
  @zygmuntbialas 21:38:32

  "Teraz ten dług rośnie w tempie ~1 bilion (tysiąc miliardów) dolarów rocznie"

  Trylons na skali zadłużenia to biliony w naszym rozumieniu, obecne zadłużenie odpowiada co prawda wartości PKB USA, ale wskazane zadłużenie na wykresie, to jak autor pisze jednynie "dług federalny", jeśli dodać dług poszczególny stanów (n.p. Kalifornia jest od lat już bankrutem) i gmin to pewnie osiągnięto by 200% PKB, tzn. USA są bankrutem, dochądzi jescze zadłużenie przedsiębiorstw i osób prywatnych.

  Dolar, pieniądz w handlu światowym, jest więc pieniądzem zbankrutowanym, jedynie uprzejmości MWF zawdzięczają USA, że jeszcze pozwolono im trochę pograć,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  MWF od dawny kombinuje przez kogo by USA jako nadzorcę globalizacji powołać i kiedy stanie się koniecznym ogłosić upadłość USA.

  W tej sytuacji można zrozumieć rozpaczliwe posunięcia pan Trumpa, które są zwykłym "zawracaniem kijme Wisły". Pewne znaki sugerują, że MWF upatrzyła sobie UE do pewnej roli w etapie "po USA".
  O roli pieniądza w świecie - 18.11.2018.
 • Bez pamięci
  .
  "Bonapartem. Też tworzył pieniądze wolne od lichwy - czy ktos o tym pamięta?", a o średniowiecznym brakteacie ?

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Brakteat

  był w obiegu prawie trzy stulecia i nawet mało kto słyszał o jakimś "kryzysie finansowym". Trzeba było pięciu wieków, aż wymyślono coś podobnego

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Silvio_Gesell#Naturalny_Porz%C4%85dek_Ekonomiczny

  patrz też Wörgl w Tyrolu, jednakże nasz nowoczesny system pieniężny jest barbarzyński w zestawieniu n.p. z "ciemnym" średnioweicznym brakteatem., nasz pieniądz tzw. "fiat money" jest pieniądzem fałszerzy pieniędzy, bowiem jest emitowany bez jakiegokolwiek pokrycia czy podstawy gospodarczej, dokładnie w ten sam spocób tworzą pieniądze fałszerze pieniędzy. Ponoć fałszerze zakłócają i szkodzą gospodarce, a fiat money nie ?

  Jeśli chodzi o żydów i ich podróże, to miały one pewną praktyczną podstawę, n.p. w Indiach prawie 2 tysiące lat był parytet złota do srebra dwa razy niższy, była to jedna z tajemnic żyydowskich podróży do Indii, za europejskie srebro podwajali warość przywożonego złota. Nie był to jedyny towar, sprzedawono na wschód także drewno i niewolników, tajemnica parytetu indyjskiego była przez żydów chroniona gdzieś do XVIII. wieku, że mieli praktycznie monopol na ten handel dwa tysiąclecia.

  Wiedza o pieniądzu została systematycznie zniszczona, przy czym niemałą rolę odegrali A. Smith i K. Marks, jak to bez ogródek pisze Zarlenga w swej książce, której tytuł podsumowuje ten fakt: "The Lost Science of Money". K. Marks był rzecznikiem lichwy i w efekcie jego wybór na ideologa socjalizmu jest tragicznym nieporozumieniem,

  Słynna ocena kapitału mu przypisywana: "Przy odpowiednim zysku staje się kapitał śmiałym. Od dziesięciu procent można go użyć gdziekolwiek. 20 procent, a ożywia się; 50% nawet karkołomny; za 100% zdepcze wszelkie ludzkie prawa; 300% a nie istnieje żadna zbrodnia, której nie zaryzykuje, nawet pod groźbą stryczka.", pochodzi od P. J. Dunninga, Marks cytuej ją zaledwie.

  W sumie intereresujący tekst autora, przytacza pewne aspekty pieniądza, niebywała rzadkość na tragicznym i ponurym pustkowiu wiedzy o pieniądzu.
  O roli pieniądza w świecie - 18.11.2018.
 • Wypatroszyć, czyli wolnorynkowa EUTANAZJA
  .
  @trybeus 20:02:45

  "zanim Polaków wykończą, będą chcieli wypatroszyć ich z narządów."

  Wg. danych, które na szybko znalazłem w internecie, cena wolnorynkowa nerki zaczyna się przy 60.000 euro, ale podawane są też ceny powyżej 150.000. Jakimże wspaniałym zagłębiem organów stała się Polska pod patriotycznym zarządem ostatniej bandy. Jak wiemy umżliwiła jej i prezydentowi niezłe zarobki i dużą swobodę rabunku ludności pewna mniejszość wyborców, albo ludzi kompletnie zdezorientowanych albo zwykłych ćwoków

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Nie jest to mój pomysł, ale mu sprzyjam, że obok cywilnej przestępczości zorganizowanej mamy w Polsce PPZ (państwową przestępczość zorganizowaną), do której obok drużyny pana Morawieckiego można spokojnie zaliczyć cały ten PO.PiS demokracji przwodzący reszcie band jak SLD, PSL, SP, ... aż do kreacji chwilowych etapu w rodzaju Palikokotek, Kukizków, i nowoczesnych Petru. Trzonem PPZ jest egzekutywa, legislatywa i judykatywa.

  Te bandy dokonają eutanazji Polaków bez zmróżenia oka, już wezwanie wojsk okupacyjnych USA do Polski daje jasno do zrozumienia, że w/w bandy są gotowe złożyć każdą ofiarę z Polaków, to eutanazja w celu eksploatacji nie tylko wnętrzności ale także organów zewnętrznych wyborców, jak skóra, co tak pięknie przećwiczyli już naziści w Polsce, stanowić będzie rdzeń ich działalności "politycznej".

  Jeden z przedmówców zwrócił uwagę na to, że to bardzo potrzebny tekst, istotnie. Z uwagi na to, że najwyżej 1-2 milionów Polaków zaprzeczy przerobieniu go na części zamienne, to stoi zbrodniczej bandzie do dyspozycji ok. 35 milionów pojemników z organami, co ci pewnie nawet nigdy nie usłyszą o tym, jaki fajny materiał przedstawiają sobą.
  Polacy przeznaczeni na części...
 • Hipotezy
  .
  @Oscar 13:04:36

  są to jedynie, my spekulujemy, wiele rzeczy są możliwe, dlatego oceniam tekst jako godny uwagi, poza tym usiłuje objąć analizą i interpretacją dość szeroki zakres zjawisk, czy trafnie, to zupełnie inna sprawa, ale mamy tylko szczątkowe przesłanki, dlatego nie oczekujmy cudów.

  "Jednym i drugim zależy na tym by Izrael położył uszy po sobie i stał się "wytresowany".", obwiam się, że są ogromne różnice między interesami obu. W Rosji jak w USA jest bardzo silna frakcja żydowska, to należało by uwzględnić, a także: "Rosja jak i Iran bronią Syrii choć z różnych pobudek."

  Myślę, że pewne nazwane tu czynniki, mogą mieć w określonej konstalcji znaczenia, nawet jak w tej chwili wydaje się to mało prawdopodobne.

  Ja oceniam tekst pozytywnie, analiza, pomimo swej hipotetyczności, jest odległa od wulgarnej propagandy, która podaje nam jednoznaczne i proste wytłumaczenie.

  Nie zapominajmy, że nasza znajomść "faktów" nie dość, że jest uboga, to na dodatek sfałszowane są te "fakty" przez mendia, dojść w tym warunkach do prawdy wymaga dużo szczęścia.
  Rosja i Iran w Syrii, współpraca czy walka-widziane z USA
 • Analiza godna uwagi
  .
  Było wiele czynników, dlaczego Rosja włączyła się do operacji Zachodu w Syrii, n.p. ta

  „Rosja na terenie Syrii posiadała bardzo ważną bazę ” i jak Krym pokazał, jeśli chodzi o bardzo ważne bazy to Rosja nie zna kompromisów, dość logiczne, dlaczego Rosja miałaby oddać swą jedyną bazę w tym morzu USRAelowi ? Autorka sama dostarcza tu wystarczających argumentów.

  Aspekt irański bezspornie odgrywał pewną rolę, Iran jest bliskim sąsiadem Rosji i ta nie ma naprawdę żadnej potrzeby, aby Iran zwiększył swoją potęgę, bo ta też konkuruje z Rosją. Nie należy przy tym zapominać, że w Rosji elita żydowska ma nadal kluczowe znaczenie i wpływ na politykę Rosji. W Rosji jest dość środowisk, które przeciwdziałają Iranowi i były w stanie zapobiec dostawie rosyjskich rakiet, system S400.

  „Rosja weszła do Syrii za zgodą i porozumieniem z USA i Izraelem” w porozumieniu na pewno, czy zgodą ? Nie należy i tej ewentualności wykluczyć. Tu przypominam sobie podobną tezę w odniesieniu do inwazji Zachodu na Ukrainę. Autorka pisze: „zamach stanu na Ukrainie, czyżby to nie była kolejna ustawka pomiędzy USA a Rosją ”, tekst sprzd prawie 5 lat:

  - https://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  Także przypadek Rosji w Syrii byłby oznaką, że USA słabną coraz bardziej i nie są w stanie realizować ambitnych celów postawionych przez elitę USA.

  „sprawach najważniejszych jak przemysł kossmiczny oba kraje ściśle współpracują ” USA zakupują także w Rosji turbiny do rakiet.

  „Kto wie, czy Rosja nie dostarczyłaby ten system z taką „wadą” Iranowi ”, to mogło by niewiele pomóc, Iran po tym, jak fachowcy z Izraela i Siemensa rozwalili im centryfugi, na pewno zadbają o lepszą kontrolę nad oprogramowanie, a fachowców ma niezłych.

  „Aż się wierzyć nie chce, by te resztki grup islamistycznych nie umiały pokonać dwie największe armie świata, mające do swojej dyspozycji najnowocześniejszą broń. ” słuszna uwaga, ale czy zaangażowane strony nie potrzebują pretekstu „Daesh”, aby kontrolować Syrię i Assada ?

  Ślepa Mańka dokonała obszernej analizy, naturalnie są to w dużej mierze niesprawdzalne hipotezy, ale bezspornie porusza ta analiza ważne aspekty i zjawiska odnośnie powiązań dwóch stron USA i Rosji. Niestety mamy tu jedną wielką niewiadomą, ChRL, acz ten aktor nie jest w kontekście wspominany, tym nie mniej ma on niebywały wpływ na wydarzenia i decyzje. Oficjalnie podana ugoda USA i ChRL odnośnie ceł w Buenos Aires potwierdza, jak dalece ważne regiony imperium współpracują ze sobą.

  Spojrzenie imperialne może być pomocne, aby zrozumieć wiele zależności, które inaczej wydają się dziwaczne:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Zrozumieć te zagmatwane związki jest niełatwo, dlatego wysiłek autorki należy wysoko ocenić. Osobiście uważam jedynie, że określenie "neokoni" jest chyba nieco mylące. Struktura elity USA jest chyba bardziej zróżnicowana.
  Rosja i Iran w Syrii, współpraca czy walka-widziane z USA
 • Dwie niezbędne uwagi
  .
  Od dawna zastanawiam się, co niektórzy rozumieją przez komunizm, pierwsze gminy chrześcijańskie, a wiele też później były komunistyczne.

  "pani Merkel jest zagorzałą komunistką", jeśli to zadanie, jakie pani Merkel z całym oddaniem wypełnia,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/tekstzablo/#Merkel

  jest podstawą komunizmu, to jest komunistką.

  Jeśli przypomnieć zgrabnie zorganizowane ostatnie ekscesy wymierzone przeciwko Europie jak Brexit, Katalonię (tę ostatnią miały wpółorganizować oddziały Sorosa), to można i w ekscesach w Paryżu dostrzec pewną analogię, jak czyni to autor cytowany w linku poniżej

  - https://marucha.wordpress.com/2018/12/03/euromajdan-w-paryzu/

  Poeta raz już ostrzegał:
  "Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli", niestety jakże często Polacy zapominają o tym i stają się bezwiednie konfidentami obcych wywiadów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  a obiecywano, że "mądry Polak po szkodzie", a gdzie tam.

  Także tym razem "całe serce" Huskyego bije dla USRAela.
  Rewolucja, czyli na pohybel Europie
 • Mentalność kundla
  .
  @Robik 09:30:10

  dokumentuje ten zapis o Husky. Często spotyka się to zjawisko nie tylko wśród Gojów szabasowych ale samych żydów, którzy w swym nastawieniu koczowniczym kalkulują, że uda im się wynieść na czas z kraju, gdzie uprawiają swój zbrodniczy proceder.

  - https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146378,mechanizmy-wspolczesnej-polityki#comment_1502429
  PAMIĘTAMY TWOJE ZBRODNIE
 • "Amerykańskie bomby" i pociski ze zubożonego uranu
  .
  @trojanka 09:29:15

  Efektem działalności zmarłego Busha był tzw. "syndrom wojny w zatoce",

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_War_syndrome

  nieznany Wikipedia spreparowanej dla Polaków

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  Jednym z czynników tego syndromu były stosowane przez USA pociski ze zubożonego uranu, które określił dziennikarz z RFN Frieder Wagner jako "Deadly Dust", pociski te zdolne przebijać pancerze irackich czołgów wydzielały pył uranu (ten śmiertcionośny pył), który doprowadził do licznych skażeń nie tylko żołnierzy agresorów ale także ludności Iraku. Szczególnie dzieci stały się ofiarami tych skażeń, lekarze zarejestrowali nagromadzenie zniekształceń członków i organów noworodków w Iraku w rejonach walk, zwiększoną ich śmiertelność, władze USA postarały się wzmocnić ten efekt przez obłożenie Iraku embargiem i redukcję zdolności leczniczych w kraju.

  Osobom bardziej odpornym można zarekomendować film wspomnianego wyżej F. Wagnera pod tytułem "Deadly Dust"

  - https://www.youtube.com/watch?v=djv8UyrrC34

  Denat jest więc współodpowiedzialny za skażenie, de facto mord w wielu przypadkach, na mieszkańcach Iraku ale także na własnych żołnierzach, którzy jak wiemy wrócili z Iraku z „syndromem wojny w zatoce”.

  Można dostrzec tu podobieństwa do innych postaci prezydenckiej, Trumana, który w podobny sposób polecił wymordować mieszkańców dwu miast japońskich, czy też do Lindona Johnsona, który zintensyfikował użycie tzw. „agent orange” (dioksyny) przeciwko ludności Wietnamu, z podobnymi efektami skażeń, współodpowiedzialni J.F. Kenndy i R. Nixon.

  Znana jest opinia admirała USA Zumwalta, który przez użycie „agent orange” doprowadził do skażenia własnego syna, który podarował mu w następstwie zdeformowane wnuczęta, ten admirał do końca obstawał przy słuszności swej decyzji skażenia Wietnamu dioksyną.

  Zbrodniczy psychopaci w bankowości, polityce, wojsku czy przemyśle są niebezpiecznymi wrogami ludzkości, o tym należy pamiętać nie tylko przy okazji kolejnego „kryzysu finansowego”.
  PAMIĘTAMY TWOJE ZBRODNIE
 • "Psom" wstęp wzbroniony ?
  .
  "tylko ciągła hagiografia i uwielbienie dla kogoś, kogo znasz, jest seryjnym mordercą"

  Czyżby był "Husky" wstęp wzbroniony do tego forum ? Jakoś brakuje tu jego uwielbienia dla zbrodni G.Busha sr., akurat zgodnie z profilem:
  " Prawicowiec,
  katolik Zoologiczny
  antykomunista"
  Co prawda jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by się jako "zoologiczny katolik" definiował, ale oto przykład, jak aportuje posłusznie i wywija "stripes and stars".

  https://Antykomunista.neon24.pl/post/146639,zmarl-george-bush-sr#comment_1508310

  I nie wiadomo, skąd bierze się jego uwielbienie dla zbrodni, czy wywodzi się z tego, że jest antykomunistą, to pasowałby do sowjeckich (żydowskich) komunistów, czy może prawicowcem, to z tym zamiłowaniem do rzezi można go zaliczyć do nazistów, a może ten "zoologiczny katolik" to łaknący mordu ?

  Jedno jest pewne, to nie jest żaden chrześcijanin, raczej przeciwnie, skoro odpowiada takim wzorcom biblijnym

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  reprezentowanym też przez tego wielkiego katolika

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  No cóż, jeśli jakiś katolik chce pozostać chrześcijaninem, powienien spróbować odpowiedzieć na postawione w linku pytanie.
  PAMIĘTAMY TWOJE ZBRODNIE
 • W Polsce jest konfidentów
  .
  @Husky 09:02:40

  wywiadu USA z przeproszeniem jak nasr...ł, takich za parę srebrników, którzy wysoko wznoszą flagę "stripes and stars", bo z biało-czerwoną nie mają już nic wspólnego. Przykład:

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  Naturlanie jest też mnóstwo takich, którzy chcą USA "robić laskę za darmo", co wyminionym w linku niebywale ułatwia wykonanie zadań operacjynch, jakie otrzmują od trzeciorzędnych ambasadorów i oficerów prowadzących.

  Wspomniani konfidenci jako pierwsi narobią na flagę biało-czerwoną, jeśli tylko usłyszą takie wezwanie zza oceanu, a to wezwanie ma numer S477:

  - https://marucha.wordpress.com/2018/12/01/usa-wymusza-restytucje-mienia-pozydowskiego-to-nie-koniec-problemow-z-ustawa-s447/

  naturalnie osoby o tak prostej konstrukcji umysłowej nigdy nie znajdą odpowiedzi na pytanie:

  "Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?"

  ale czy Husky by to potrafił, to tylko on może sobie sam na to odpowiedzieć.
  Zmarł George Bush sr.
 • Wydaje mi się zbyt ostra
  .
  @Rzeczpospolita 12:50:30

  ta wypowiedź. Jest rzeczą ludzką, że poniektórzy strarają się ułożyć sobie wizję świata w sposób dla nich zrozumiały czy logiczny. Wiele zależy od selekcji doniesień, jakie przemówią do ich intelektów.

  Właśnie generacja po powstaniu III Rzeczpospolitej, jak też ze środowisk dawnej zbankrutowanej tzw. elity (także szlacheckiej), została wytresowana na tej propagandzie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  potrzeba nielada zdolności analitycznych, aby się tej tresurze oprzeć, udało się to jednie nielicznym.

  "gdybyś w 1953r. był dorosły", tak jest istotnie, że wielu, większość, daje się łatwo zwieść wszelkiego rodzaju lansowanym kultom, przpomnę przypadek masowego obłędu 10.000.000 członków NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  wyzwiska nie załatiwą tu niczego, rozmawiajmy z sobą bez emocji, trzeba tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć

  - https://marucha.wordpress.com/2018/10/28/kto-zwyciezyl/#comment-788922

  inaczej nie mają Polacy szansy a i potrzeby do prowadzenia własnej narodowej egzystencji.
  Zmarł George Bush sr.
 • "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj"
  .
  Jak trafnie przytoczono tu sentencję, i to wiedząc, że zło jakoś zawsze zwycięża, także dobro, jak choćby w przypadku denata

  - https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/146619,chiny-zdradzily-rosje#comment_1508227

  Jakże tu nie uznać mądrości a raczej sprytu cytowanego Jana Pawła II

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  który tylekroć wykazał, że pewne kręgi uznały za stosowne zmobilizować motłoch, aby wył: "santo subito" na jego pogrzebie. Miejmy nadzieję, że zmarły GW spotka naszego świętego, aby mogli sobie powspominiać wspólne akcje na Wschodzie Europy, szczególnie w Polsce.

  W ostatnim linku postawiono katolikom, tzn. też Huskyemu, zasadnicze dla katolików pytanie, to pytanie pozostaje od wielu lat bez odpowiedzi.
  Zmarł George Bush sr.
 • Kumpel się akurat pożegnał
  .
  @Talbot 07:39:18

  - https://antykomunista.neon24.pl/post/146639,zmarl-george-bush-sr

  Jak wiemy na jego rozkaz wymordowano tysiące ludzi na BW, ale podobnie jak jego kolega na urzędzie Truman, który rozkazał wymordować ludność dwóch miast ale za to z najnowszą techniką, bezprzykładna zbrodnia w historii ludzkości, też nie został nigdy pociągnięty do odpowiedzialności za swe zbrodnie. Przeciwnie, wielu prześciga sią w oddawaniu mu hołdu. Zamordowany na rozkaz jego syna Sadma Husejna był zaliczany do współpracowników ojca w CIA.

  Wielcy zbrodniarze z reguły umierają w łóżku i spokoju, Hitler jest tu pewnym wyjątkiem.

  Niewielu mogłoby konkurować z w/w przestępcami, może tylko 102-letni

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller

  ale w tej specjalności Master of the Universe są naturalnie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  co jakże chętnie ludzkość zapomina, aby się im na dodatek łasić.
  Chiny zdradziły Rosję