Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Laznik

 • Jak staszek kieliszek wskazał
  .
  @Laznik 18:47:47

  o tym decydują procesy sterowane przez MWF.

  winno być.
  Nadchodzi niebezpieczna dekada
 • Cykl imperium
  .
  "ludzkość co 80 lat doświadcza poważnych kryzysów "

  Ciekawe, bo cykl imperium trwa ok. 100 lat, akurat przed wiekiem
  a. powstał FED, ten co jednym tchnieniem kreauje tzw. "fiat money" $
  b. otworzono kryzys wojną światową

  Obecnie przeżywamy przygotowanie "międzynarodowej wspólnoty finansowej" (MWF) do wymiany centrum imperialnego jakim dotąd były USA

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Przypominamy sobie, że aby zastąpić W.Brytanię przez USA jako wiodące centrum globalnego imperium potrzeba było dwóch wojen większych o nazwie światowych i parę pomniejszych. Nie łudźmy się, także wymiana USA jako centrum imperium nie odbędzie się bez zaburzeń. Opisane procesy kreacji potęgi Chin Ludowych (staszek kieliszek 20.05.2018 20:37:56) to całkiem normalny transfer finansowy, jaki MWF stosuje i to ZAWSZE, gdy chce wykreować nowe centrum imperium. Co bardziej spostrzegawczy obserwowali podobny transfer do Europy po II Wojnie.

  Jest dwóch poważnych kandydatów do przejęcia roli wiodącego centrum po USA: UE i ChL. Obaj mają poważne deficyty, UE nie ma armii, ChL ma deficyty w zakresie technologii i problemów społecznych. Jednakże wydaje się, że MWF widzi UE jako bardziej zdatnego kandydata, dlatego USA prowadzą taką zawziętą wojnę przeciw UE, pozostawiając ChL raczej w spokoju. Odewanie W.Brytanii od UE było kolejnym posunięciem USA, mającym osłabić UE.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  ChL korzystają z tego spokoju i starają się poprawić swe zdolności n.p. budując ostatnio lotniskowiec, rodzaj pasowania na imperialne centrum.

  Uwaga.
  Koncentrowanie się na działania państw i podobnych organów, utrudnia jak nie uniemożliwia zrozumienie mechanizmów globalnej polityki. Jak staszek kieliszek o tym decydują procesy sterowane przez MWF.
  Nadchodzi niebezpieczna dekada
 • O naiwności
  .
  " jesteśmy tylko pionkiem w wielkiej szachownicy światowej polityki"

  patrz Z. Brzeziński - " Wielka szachownica. Główne cele polityki amerykańskiej,"

  "Nawet pokolenie 'Solidarności' przehandlowane przed 13 grudnia"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  NSZZ jak widać to także przypadek handlu ludźmi, dodajmy dość naiwnymi.
  E. Gierek: Zrobiłem wszystko, by do bezrobocia nie dopuścić
 • Kodeks karny na straży prawdy
  .
  @ Arjanek 02.05.2018 13:20:01

  "Tak ustawiono prawo." i to międzynarodowo, przestępstwo niewiary w raporty
  syjonistów o obozach koncentracyjnych nosi nazwę
  w RFN: ""Holokaustleugnen"
  we Francji: "nagationism"
  w Polsce: "klamstwo oswiecimskie"

  Kłamstwo oświęcimskie polega na tym, ze utrzymuje się, iż Auschwitz był obozem dla Żydów, nic bardziej błędnego, Auschwitz był obozem wyłącznie dla Polaków, żydzi i Rosjanie byli kierowani do Birkenau (Brzezinki). Można rzec, że żydzi okradli Polaków także z ich miejsca katorgi, ale przysłowie niemieckie: "żyd kłamie, nawet jak się modli" cytowano już, wyjątkowo trafne.

  Kłamstwo tzw. "holokaustu" to także celbrowanie i opłakiwanie ofiar żydowskich od przodu i od tyłu, ale ignorowanie, także w Polsce, ofiar takich narodów jak Polacy ok. 20% ludności, największa procentowo ofiara w tej wojnie, czy Rosjanie, którzy stanowili ok. połowy wszystkich ofiar tej wojny. Jakoś żadnej żydowskiej swołoczy nawet nie przyjdzie na myśl, że tzw. holokaust w czasie II Wojny to przede wszystkim holokaust na słowiańskich Gojach.

  @ AlexSailor 02.05.2018 09:21:51
  "nie ważna zdrowa logika "

  za to ważne jest spreparowany w tym celu kodeks karny, który ustala co jest prawdą a o co jest bezecną niewiarą w tę ustawowo ustaloną prawdą, patrz wyżej. Tę metodę ustalania prawdy znamy już z czasów żydowskiej rewolucji w Rosji. A kto nie nie wierzy w tę prawdę, to kula w łeb.

  Intelektualista żydowski Garaudy zajął się tą ustawioną prawdą w swej książce "Les Mythes fondateurs de la politique israélienne " (Mity założycielskie polityki izraelskiej) i stwierdził, że do sumy 6 milionów ofiar weszły 4 miliony z Oświęcimia, istotnie tablica w Oświęcimiu w czasach PRL wymieniała tę liczbę, od lat 90-tych jest tylko mowa o jednym milionie (1,1-1,5),, ale kanoniczne 6 milionów jakoś niezłomnie pozostało. No cóż, za 6 milionów można żądać naturalnie więcej odszkodowania niż za połowę, ale jak wspomniano "żyd kłamie, nawet jak się modli", a cóż dopiero, gdy chodzi o TAAKI geszefcik.

  Okazuje się, że poprawna znajomość arytmetyki, jak w przypadku Garaudy, jest też karalna, sąd francuski skazał go na wysoką grzywnę, a jego książka, została zniszczona wg. sprawdzonej metody palenia książek nazistów. Jest karalna, kiedy arytmetyka sprzeciwi się ustawionej ustawowo prawdzie.

  AlexSailor wykazuje doformacje świadomości, dość typowe dla osób, które zostały poddane totalnemu praniu mózgów przez media (szkołę, organy przemocy, organy propagandy,autorytety, tzw. "ludzi przyzwoitych"). Po takiej deformacji nie przyjdzie do głowy żadna sprośna myśl, która podważała by głęboką wiarę ofiary systemu prania mózgów. Bowiem podstawą naszej "wiedzy" o ofiarach II Wojny jest wiara w ustawowo ustawioną prawdę o nich. W międzyczasie z ok. 60 milionów ofiar pozostało 6 milionów żydów, reszta ofiar to po prostu śmieci niewarte wspomnienia w myśl obecnie obowiązującej i strzeżonej przez organy represji prawdy.

  No cóż, ale tak tresura w prawdzie jakże ułatwia nam wiarę w 911, broń masowej zagłady Saddama Husejna, czy wreszcie ostatnie atak broni chemicznej w Syrii, czy w Salisbury.

  Mym osobistym życzeniem byłoby jednak, abyśmy poświęcili ofiarom holokaustu na Polakach przynajmniej 10% tej uwagi i wiary w prawdę, jaką poświęcam żydom.
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • Patriotyczny rząd RNZ
  .
  skoro patriotyczny Rąd Narodowego Zaprzaństwa (RNZ) panujący ostatnio nad Polakami nie czyni niczego, aby zapobiec nieszczęściu, czyli splądrowaniu kraju i jej mieszkańców przez żydów i ich przestępcze organizacje, jedyna nadzieja pozostaje w Polakach działających w USA. Zresztą nie pierwszy to przypadek, że Polacy na obyczyźnie wykazują większe zainteresowanie dla Polski i wiedzę o stosunkach niż sami jej mieszkańcy.

  Na podstawie własnego doświadczenia mogę jedynie wskazać, że kliki, nazywane też partiami

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  zarządzające ludnością w Polsce są jedynie rodzajem band przestępczych, wyspecjalizowanych w rabunku ludności

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  nic więc w tym dziwnego, że synagoga, organizacja wyspecjalizowana w przestępstwie od tysiącleci, tak licznie jest wśród zarządców kraju reprezentowana

  - http://arjanek.neon24.pl/post/142692,czym-jest-negowanie-holocaustu#comment_1444265

  A wiec, zapamiętajmy, nie mamy do czynienia z żadnym rządem polskim a jedynie zorganizowaną bandą rabunkową. To wyjaśni nam wiele zjawisk, nie tylko Amber Gold i inne przypadki rabunku czy marnotrawstwa, ale także liczne samobajstwa znanych i nieznanych osobistości jak n.p. Lepper. Działalność wszystkich rządów w Polsce odnośnie zamierzeń żydów obrabowania naszego naszego kraju należy traktować jako wspólnictwo z żydowskimi rabusiami, odwiecznymi pasożydami społeczeństw.
  Akcja Polonii Amerykańskiej na Capitol Hill
 • Wspólnicy z Hollywood
  .
  @kula Lis 67 13:23:54

  "naiwni politycy rządów państw dają się nabrać na następne kolejne kłamstwo tak samo jak to, że Saddam Hussain posiadał broń chemiczną i atomową"

  Osobiście nie dopuszczam nawet myśli, że to mogą być "naiwni politycy", to są wspólniicy w tej zbrodni, podobnie jak była to ekipa Chamberlaine z W.Brytanii, która w prostej linii maszerowała w kierunku wojny, wiodąc na rzeź także Polaków a i zbędną część żydowskiego pospólstwa.

  "Trzy teorie"

  I znow trzy, jak w przypadku 911 mieliśmy trzy teorie spiskowe

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

  jakże dalece jest niedoceniany potencjał zbrodniczy w szeregach tzw. polityków, czy pociągających za sznurki tych marionetek.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  Ten stek kłamstw i idiotyzmów, jakie media gównianego nurtu mają obowiązek rozpowszechniać, nie jest żadną podstawą do prowadzenia jakeijkolwiek analizy, co właściwie się wydrzyło. Któż nam zagwarantuje, że media nie mają obwiązku przekazywania historii opracowanej przez wydział wojny psychologicznej jednej lub wielu służb wywiadu na Zachodzie, kto nam zagwarantuje, że w ogóle coś jest na rzeczy ? Mam wrażenie, że jesteśmy jedynie widzami jakiegoś filmu z Hollywood.
  Akcja brytyjskich białych hełmów...broń chemiczna!
 • Demokracja czyli robienie w wała
  .
  Demokracja zmobilizowała propagandę (media gównego nurtu) w wielu krajach satelitarnych USA

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MGN

  do publikowania oskarżeń wobec Rosji na podstawie przekonania pani May (premierzycy WB) o tym, że prawdopodbnie (tzn. bez jakichkolwiek dowodów) jest Rosja zamieszana w próbę otrucia agentów WBrytanii, którzy już przed wielu wielu laty zostali wymienieni za agentów Rosji. O fałszowaniu tego rodzaju intuicji przez władze demokratycznego kraju przed dokonaniem napadu na inny kraj wiemy z przeszłości.

  Nie są zaskoczeniem ekskrementy, jakimi tu zaopatruje się żądne „wiedzy” głowy poddanych, ale rozmiar akcji i znakomita koordynacja demokratycznych władz w krajach satelitarnych jak RFN, Francja, Wbrytania ... czy w końcu Polska jak też ustanowionych na koszt mieszkańców organów operacji propagandowych czyli mediów gównego nurtu, w Polsce począwszy od TVP, NTV aż do zbiorowiska niezliczonych gadzinówek.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  No cóż, za czasów tzw. „komuny” miała ludność przynajmniej świadomość, że jest okłamywana, demokracja skutecznie zabiła tę świadomość.

  Na temat samego wydarzenia nie wypowiadam się, bowiem nie zajmuję się oczywistą kloaką doniesień służb specjalnych.
  Akcja brytyjskich białych hełmów...broń chemiczna!
 • Zdolność czytania i rozumienia
  .
  @morgan 13:58:56

  procesów politycznych jest przywilejem nielicznych. Absolutna większość daje się łatwo przekabacić na każdy idotyzm. w 1914 szły masy z ochotę na wojnę. Ilu ludzi jest w stanie dopuścić możliwość, że II Wojna nie była żadną wojnę III Rzeszy z resztą Europy, tylko wojną kapitału, w przewadze z USA przeciwko Europie, była podbojem tego kontynentu ?

  Jeśli ktoś nie ma pojęcia o strategii USA, patrz cytowany choćby trzeci link powyżej, nie zrozumiał co pisał nasz "rodak" Brzeziński w swej książce szachowej, jakże może zrozumieć procesy ostatnich dziesięcioleci, które są otwartą wojną USA przeciwko Europie/UE, którą zresztą okupują w znacznej części od 1945 roku do dziś, po upadku ZSRR okupują też znaczną część Europy środkowej i bałtyckiej, operacja na Ukrainie jest kolejną w tej wojnie.

  Korekta:
  "nie można mieć zbrodniarzom wojennym z USA za złe, że trzeci raz"
  Rosja straszy świat
 • I znowu jesteśmy w d..e
  .
  Ustalmy fakty

  1. USA są bankrutem i zachowują się jak bankrut: „après nous, le déluge ”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  2. Europa jest bardzo ważnym centrum kandydującym do przejęcia funkcji imperialnej po USA, nie można mieć zbrodniarzom wojennym z USA, że trzeci raz rozpętali by chętnie wojnę na terenie Europy, skoro dotychczas tak fajnie się udawało. Potrzeba było USA dwóch wojen, aby USA mogły zająć miejsce W.Brytanii jak wiodące imperium.

  3. Jedynie mniej zainteresowani wydarzeniami nie słyszeli i nie pojęli, że „Drang nach Osten” jest podstawową strategią USA, o czym wspominają autorzy

  - https://marucha.wordpress.com/2018/02/27/dr-kulinska-o-janie-olszewskim-zaden-uczciwy-czlowiek-nie-powinien-po-czyms-takim-podac-mu-reki/#comment-738437

  i to z ważnej przyczyny

  - http://pppolsku.blogspot.com/2014/04/teksty.html#WojEur

  Jak wiadomo, także pewne wpływowe kręgi w RFN zaczęły demontować agentkę USA Merkel, pewne kręgi w RFN zdają sobie sprawę, inaczej niż tzw. „elita” w Polsce, w co USA chcą ich znowu wrobić.

  4. w przypadku Polski mamy do czynienia z PO.PiSem zaprzaństwa i „patriotyzmu” syjonistycznego, o reszcie kanalii jak SLD, PSL … nie wspominam,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  znowu bez mrugnięcia okiem są tzw. „elity” w Polsce gotowe złożyć tę kolejną ofiarę palnę (Holokaust) z Polaków na ołtarzu boga imperium Mamona, jak to uczyniły w roku 1939 i później, n.p. w 1944 w Warszawie.

  Polacy najwyraźniej postradali rozum, skoro nie pojmują, że są w przysłowiowej d...e, że okupanci zza oceanu przewidzieli i dla tego pokolenia taki sam los, jak dla ich dziadków i pradziadków. Ponoć jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera, a więc postanowił znowu Polaków ukarać, może za ich głupotę. Może jeszcze dosadniej, I i II Wojna światowa, była wojną USA przeciwko Europie, wówczas W.Brytanii, dobrze byłoby to wreszcie zrozumieć, a wiele rzeczy stanie jasne. Ta ostatnia teza wymaga pewnego wysiłku. Przypomnijmy, że od wojen szwedzkich jest Polska główną areną rozgrywek politycznych w Europie.

  Linki załączono z myślą, że może lepiej dotrą, przynajmniej do niektórych, niż powyższy tekst.
  Rosja straszy świat
 • Muszę skorygować
  .
  @provincjał 12:17:26

  "Ponad 90 procent Niemców głosowało na partię Hitlera", 43,9%

  - https://de.wikipedia.org/wiki/Reichstagswahl_M%C3%A4rz_1933

  "Mało kto dzisiaj pamięta, że żydowski holocaust praktycznie nie istniał w mediach przed 1967 rokiem."

  Należy dodać, że termin "holokaust" został wprowadzony dopiero przez środowiska z krajów anglosaksońskich, które nie brały udziału w tym wydarzeniu, które n.p. po niemiecku nazywało się początkowo Judenverfolgung/prześladowanie żydów, po francusku genocide

  Holokaust oznacza ofiarę palną, do tego parę uwag:

  - https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/najemnik-holocaust-inustry-5/#comment-668564

  Wprowadzenie terminu holokaustu było warunkiem budowy intratnego przemysłu holokaustu.
  Czym jest "negowanie Holocaustu"?
 • Przysłowie
  .
  z RFN an nie Niemiec, jak autorka przyjmuje, nie ma bowiem takiego kraju jak Niemcy:

  "żyd kłamie nawet jak się modli", a cóż dopiero jeśli chodzi o żydowskie ofiary II Wojny.

  No cóż, obowiązuje przecie niezmiennie; "Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni." jak to autorzy usiłują nam uświdomić:

  - https://marucha.wordpress.com/2018/02/25/naczelnik-panstwa-przygotowuje-grunt/#comment-738179

  i to zrealizowanej własnymi rękami:

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  Getto było zarządzane przez Judenraty i torturowane przez żydowską policję. Za te przestępstwa chcą organizacje żydowskiue sowitą zapłatę od Polaków, od Niemców otrzymali już setki miliardów euro.
  Czym jest "negowanie Holocaustu"?
 • Kadry
  .
  @kula Lis 67 15:46:06

  "pensją dla studenta z samorządu 8500 zł a prof. 6200 zł"

  A jakże mają zarządzający Polakami przygotować sobie przyszłe kadry ?

  Michalkiewicz utrzymywał, że n.p. służby rekrutują swoje kadry wśród tych właśnie studentów. Nie wiem czy tak jest, ale byłoby to całkiem rozsądne. Nie będę spekulował czyje zadanie realizuje pan Gowin.
  Człowiek z GÓWIN i jego pseudoreforma!
 • Rozkaz brzmiał
  .
  „trzeba oprzeć nauczanie na podręcznikach amerykańskich “, tu należy wyjaśnić, że w podbitym kraju ludność niewolnicza podlega prawu zdobywcy, to, że sama się dobrowolnie do tego przyczyniła i przyczynia, absolutnie nic nie zmienia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  „całe stada "humanistów" “, bardzo trafny dobór słów, niewolników traktuje się bowiem jak bydło, a więc „całe stada "humanistów" nie robią nic innego,jak po raz en-ty przeżuwają mądrości wydalone przez hamerykańskich uczonych “ czego owocem jest tzw. „system boloński“, który zastąpił własną bez mała tysiącletnią tradycję i doświadczenie europejskich uczelni/uniwersytetów ??!! A więc uznano, że tysiąc lat doświadczenia niewiele warta wobec parudziesięciu lat tradycji hamerykańskich collegów ??!!

  W gruncie rzeczy chodzi o przyspieszenie prywatyzacji wiedzy.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Prywatyzacja
  Człowiek z GÓWIN i jego pseudoreforma!
 • Żydowscy zbrodniarze wojenni
  .
  że wymienię tu zaledwie tzw. Judenraty, policję żydowską

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#HoloSamo

  czy w końcu żydowskie Gestapo „Żagiew” i inne żydowskie organizacje szmalcownicze

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  wpadli, jak widać, na pomysł, aby za swe zbrodnie jeszcze wyszantażować od Polaków sowity łup. Szmalcownicy pozostaną zawsze szmalcownikami, ten geszeft szmalcowniczy praktykują jak widać do dziś.

  A skoro mowa o żydowskich zbrodniarzach wojennych

  - http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/142382,upadek-zydowskiego-klamstwa-oswiecimskiego#comment_1440150

  Osobiście nie spotkałem się z wieścią, że jakikolwiek żydowski zbrodniarz wojenny zostałby postawiony za są zbrodnię tzw. „holokaustu” przed sąd, o skazaniu to nawet nie marzyłbym.

  Ale przypomnijmy realia, które za czorta nie są w stanie dotrzeć do móżdżku przeciętnego Polaka

  - http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/142382,upadek-zydowskiego-klamstwa-oswiecimskiego#comment_1439985

  "Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni.".
  Alternatywna prawda o II wojnie światowej
 • Globalizacja nie jest niczym nowym
  .
  także imperium brytyjskie było strażnikiem globalizacji, zjawisko globalizacji jest nieodłącznie związane ze zjawiskiem imperium, przytaczam jescze raz link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  godny uwagi jest catowany tam artykuł Petrova.

  Imperium globalne znajduje się w przebudowie, wymiana mocarstwa imperialnego (W.Brytanii) wymagała dwóch wojen nazwanych światowymi, nie inaczej powinno być i tym razem. Takie są mechanizmy imperium.

  Jednym z najważneijszych zadań mediów i ekspertów jest ukryć tę zależność przed ludnością, ululać ją. W tym celu wyszukuje się odpowiednich winnych, jak choćby niezawodnego Adolfa

  - http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze#comment_1305977

  co pozwala wytłumaczyć WSZYSTKO. I tak Adolf jak Jezus wziął na siebei odpowiedzialność za wszystkie grzechy i zbrodnie. Na to, że bez wzorców z ksiąg świętych byłby nazizm nie do pomyślenia już pisano:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Ja wiem, powyższe brzmi wielu cynicznie a nawet bez sensu, chucpę, kótrą wpałkowano nam do głów, słuchać tak miło. Wieloletnia tresura uczyniła z nas posłuczne psy gończe.
  Globalizm się sypie – czas na globalne rozrachunki!
 • Tzw. "reingeneering"
  .
  @staszek kieliszek 03:55:27

  Chodzi o tzw. "reingeneering" firm, jednym z widących firm w tych procesach była firma CSC z Tysons Corner/USA. W latach dziewiędziesiątych ogarnęła ta fala Europę. Temu towarzyszyło systematyczne szkolenie personelu, w celu przebudowy psychicznej dla potrzeb nowego systemu.

  Zjawiskiem towarzyszącym było tworzenie coraz większych jednostek organizacyjnych, często tzw. "global players", czy tworzenie tzw. centrów kompetencji. Efekt ekonomiczny był żaden albo negatywny, niektóre źródła podają, że czas życia global players wynosi średnio 7 lat.

  Inną metodą, przeciwną, jest filetowanie większych filrm na mniejsze jednostki i ich pojedyncza sprzedaż, prowadzą to tzw. hedge fonds i różne capital equities, które z niewielkim udziałem głosów przejmują kontrolę nad firmą.

  Naturalnie nie wystarczyło by to, aby doprowadzić do tak poważnej przebudowy systemu. W.Wolman i A.Colamosca przytaczają w swej książce "The Judas Economy", że w latach 90-tych wynosił transfer kapitału z USA do krajów trzeciego świata 100 miliardów dolarów rocznie, niewiele mniej wynosił pewnie transfer z UE. W ten sposób doprowadzono do tego, że już w połowie lat 2010-ątych Chiny Ludowe mogły wyprzedzić gospodarczo USA

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  i stały się głównym wierzycielem USA, 3 biliony dolarów.

  USA zostały wyjałowione kapitałowo i jedynie na koszt Chin Ludowych są w stanie zaopatrzyć swą ludność w ramsz z Chin. Chiny Ludowe nadal przyjmują dolary bez pokrycia, emitowane przez konsorcjum prywatnych banków FED.

  USA przyznano na razei jedynie funkcję militarną, gospodarczo są od dawna bankrutem.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Kręgi finansowe przygotowują obecnie następcę USA w globalnym imperium, co elita w USA stara się wszelkimi siłami przedłużyć, atakując EU ze wszystkich ston.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/#FazKo

  Jak długo EU nie dysponuje odpowienimi siłami interwencyjnymi, muszą USA pełnić tę funkcję i tytualnie zajmować stanowisko wiodącego imperium.
  Polska na tle europejskiego teatru zmagań
 • A więc jaka różnica ?
  .
  @Docent zza morza 18:32:19

  Nie zaskoczyło by to mnie, wzorce tzw. "holokaustu" są dobrze znane, wskazuje je powyżej w jedynm z linków. Też gdzieś czytałem już o takim podejrzeniu odnośnie Eichmanna. W gruncie rzeczy naziści pojmowali się jako wykonawcy zadania, likiwdacja hołoty aszkenazyjskiej była jednym z elementów tego zadania, inny aspekt zagadnienia

  - http://old.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  Operacja "UE" jest w końcu kontynuacją operacji "III Rzesza". Co bardziej spostrzegawczy już dawno zarejestrowali, że UE jest zarządzane totalitarnie.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  Eichmann wcale nie zamierzał początkowo likwidować, czytałem, że był rzecznikiem ich deportacji chyba na Madagaskar. Decyzję o likwidacji nie on podejmował, był jedynie podwykonawcą. Chyba zlikwidowano go jedynie, aby uspokoić nieco zaniepokojone ofiary tzw. "holokaustu", które zaczęły podejrzewać, kto jest w istocie odpowiedzialny za likwidacJę członków ich rodzin. Także w Izraelu jest przecież parę osobników, którzy już dawno przejrzeli tę sprawę.

  Wiarygodnym wydaje się uzasadnienie, że zlecenie o likiwdacji przyszło zza oceanu, zresztą podstawy decyzji przygotowywane były we wcześniejszych dziesięcioleciach, są liczne opracowania na temat tzw. "kwestji żydowskiej". Kongres w Bazylei był istotnym elementem w procesie rozwiązania "kwestji żydowskiej" i kanalizowania ruchu tej populacji na BW.
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Zbrodniarz wojenny Chaim Rumkowski
  .
  @kula Lis 67 13:21:47

  jest jednym z bardziej znanych żydowskich zbrodniarzy wojennych. Spośród żydowskich zbrodniarzy wojennych, którzy podobnie jak Eichman organizowali ekterminację ludności żydowskiej, żaden nie został oskarżony przed sądem, o skazaniu to nawet nie wspomnę.

  Czym różnił się Ch. Rumkowski od Eichmana, poza obrzezaniem ? Czym różniły się ich czyny ? Iluż szmalcowników rekrutowało się spośród żydowskiej swołoczy ?

  Powstanie "przemysłu holokaustu" było możliwe jedynie dzięki chucpie aglosaksońskich zbrodniarzy żydowskich w gruncie odpowiedzialnych II Wojnę i jej ekscesy, za jej finasowanie, jak też bezmyślnej potulności i łaszeniu się ludności rodzimej wobec syjonistycznych okupantów zarówno na wschodzie jak i na zachodzie.

  Co nas Polaków mogą obchodzić jakie żydowskie ofiary, które bałamucą nasze głowy od siedmiu dziesięcioleci, skoro my utraciliśmy w efekcie II Wojny ok. 20% ludności, skoro do dziś ignorujemy mord masowy na naszych rodakch na Wołyniu, skoro nie ptrafimy opłakiwać nawet naszych ofiar, oszołomieni wyciem żydowskich płaczek zaisntalowanych w naszym kraju ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  Polska i Polacy byli najwIększymi ofiarami tej wojny.

  Jak do tego doszło, że utraciliśmy wszelkie poczucie własnej wartości i goności, że obcy dyktują nam, które ofiary są godne opłakiwania i opłacania, gdy nasze własne są co najwyżej zwykłą duperelą:

  - https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  Ta swołocz w cytowanym powyżej wideo żeruje na naszym narodzie od dziesieęcioleci, prawie od tysiąclecia.
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Największe „kłamstwo oświęcimskie”
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2017/12/06/jak-dzielnie-zydowscy-zolnierze-hitlera-walczyli-ze-slowianami-w-tym-polakami-i-swoimi-wspolbracmi-w-interesie-niemiec/#comment-719321

  "Kłamstwem oświęcimskim" jest też, że to żydzi byli likwidowani w Oświęcimiu/Auschwitz, to jest pospolite kłamstwo, obóz w Oświęcimiu był bowiem zarezerwowany dla Polaków, żydzi byli kierowni do Brzezinki/Birkenau. Wszakże nie bez współudziału "naszego" papieża zarekwirowali Oświęcim dla swych potrzeb "przemysłu holkaustu".

  "Dialogowanie z Zydami ma niewiele sensu z uwagi na ich"płynną" talmudyczną etykę sytuacyjną"

  - https://marucha.wordpress.com/2017/10/05/nawoz-historii-w-walce-o-okruszki/#comment-705865

  po prostu "Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni." Dlaczego ignorujemy fakt, że synagoga jest światową czyli globalną siecią przestępczą i to od tysiącleci i dysponuje niebywałym doświadczeniem i metodami w grabieży narodów ją goszczących. Jakimż trzeba być ciemniakiem, aby przyjmować, że wyznawców judaizmu, tej ideologi przestępstwa i zbrodni, można oswoić i okiełznać.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/
  Upadek żydowskiego kłamstwa oświęcimskiego
 • Bez komentarza
  .
  tym razem

  - https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/najemnik-holocaust-inustry-5/#comment-668564

  "właściwi zbrodniarze każą sobie zapłacić za własne zbrodnie."
  Przyczyny holokaustu