Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Drab61

 • autor
  "Ojciec Hamzy, Osama bin Laden, wyjechał do Afganistanu w już 1996 roku, gdzie wypowiedział wojnę amerykańskim operacjom nadzorowanym przez Osamę bin Ladena, które doprowadziły do ​​zamachów 11 września 2001 roku" ... trochę się zapętliłeś ... no, chyba, że umiesz tylko pisać a nie czytać to co napisałeś ... ale to częsta ostatnio przypadłość :)
  A tak w ogóle to za tymi zamachami to moSSad stał ...
  Trump: syn Osamy bin Ladena - Hamza zabity
 • @Jwu 12:49:44
  sowieci to byli żydzi którzy udawali Rosjan, pozostali to były ofiary ich żądzy krwi, łącznie z Rosjanami ...
  MH17 7.09.2019 13:04 = 8 prawda.
 • autor
  Tu nie ma co negocjować. Tu chodzi o wymuszenie rozbójnicze okupu. Mienie "bezspadkowe" jest tylko zasłoną dymną. Tak naprawdę żydzi dogadują się z żydami na dalsze obrobienie społeczeństwa polskiego przy zachowaniu pozorów legalności przede wszystkim przed tzw. wspólnotą międzynarodową czyli czymś co jest kontrolowane przez żydów. Tu nie ma co negocjować. tu trza po ryjach prać ...
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • @kula Lis 68 16:23:28
  Czy możesz podać przykład "uczciwego badacza żydowskiego" - obawiam się że nie ma takich, wszyscy są owładnięci syjonizmem czyli planem budowy wielkiego Izraela, no i oczywiście kasą z "Holokaust Industry" dlatego będą wciskać kit do końca dni swoich. A swoją drogą to mam wrażenie że usilnie pracują na nowy holokaust, tym razem prawdziwy , nawet sposób jego przeprowadzenia przedstawiają ...
  Wielki wstyd Francji - obława Vel d’Hiv
 • autor
  "Wszystkich wywieziono do Auschwitz. Zginęło 4 051 dzieci." ... skąd autor wie z taką dokładnością ile dzieci zginęło ? Chyba że autor jest zdania że wszyscy żydzi wywiezieni do Auschwitz zginęli. Tylko co w takim razie zrobić z historią pewnego żyda, obywatela Izraela, który został zwolniony z w/w obozu ze względu na stan zdrowia a znany jest pod nazwiskiem Bartoszewski, chociaż naprawdę nazywał się inaczej ...
  Mit o gazowaniu cyklonem upadnie tak samo jak inne żydoskie mity jak np ten o mydle z żydów ... bo tyle jest w nim prawdy co tłuszczu na żydzie w okupowanej Europie :)
  Wielki wstyd Francji - obława Vel d’Hiv
 • @Jasiek 03:25:40
  "Lasy Państwowe" trudno określić czymś co "zostało w polskich rękach", jest to raczej własność grupowa tzn. całość pożytków z niej płynących (a jest to 1/3 terytorium kraju) płynie w całości do wąskiej grupy osób bezpośrednio nią zarządzającej. Reszta Polaków ma tyle z lasów że sobie może grzybów nazbierać, a i to nie zawsze ...
  Cywilizacja Polska a ... Rosja
 • @Jasiek 17:32:22
  Z tymi Lasami Państwowymi jako potencjalnym źródłem elit walnąłeś jak gołąb na parapet, podejrzewam że to wynik nieznajomości tematu ... więcej materiału na elity to nawet w zomo było.
  Cywilizacja Polska a ... Rosja
 • Wolny kraj ? Chyba zwariowałeś !
  W PRL było więcej wolności ... i jakoś żaden prominent się nie skarżył, że jakieś laski sojusznikowi robić musi ...
  "Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba”
 • @Wrzodak Z. 22:03:40
  z tym wiatrem ..? Trump pogonił huragan kijem golfowym, ponoć mają przysłać takie kije zamiast F-35 bo są skuteczniejsze, na razie przysłali Dudzie polską flagę z księżyca , dał się chłopina nabrać, w każdym razie przyjął ją jakby wierzył że to loty na Księżyc to na poważnie było ...
  Największym katem Polaków był Rosjanin .Oto twarz mordercy
 • autor
  Ten Błochin miał na sumieniu (trudno stwierdzić czy w ogóle je miał, ale mniejsza o to) ponad 50 000 ofiar, jeśli nawet rozstrzelał wszystkich jak piszesz 6311 Polaków ( w co raczej trudno uwierzyć ) to kim z pochodzenia były pozostałe 44 000 ofiar ?
  I kto wydawał mu polecenia ? Pod rozkazem rozstrzelania polskich oficerów było 7 podpisów z których tylko jeden należał do Rosjanina, najwięcej podpisów złożyli Żydzi. Izraelska prasa pisała w latach '60 że w Katyniu egzekucji dokonali wyłącznie Żydzi, pewnie dlatego że trudno było znaleźć wśród Rosjan drugiego Błochina.
  A teraz pytanie - Ile Ci płacą za szczucie na Rosjan ? Podaj w szeklach, nie musisz przeliczać na złotówki ...
  Największym katem Polaków był Rosjanin .Oto twarz mordercy
 • @kula Lis 68 10:27:58
  Michnik jest żydem udającym Polaka i po prostu walczy o swoje żydoskie interesy, a dlaczego Polacy na wszystko mu w swoim kraju pozwalają tego nie umiem zrozumieć ...
  "Kasta" nawołuje do buntu?
 • Nie mam nic do Maczka, ale ...
  co on tak naprawdę zrobił dla Polski ? Wziął udział w wojnie obronnej w 1939 r. (tej, której najlepiej żeby w ogóle nie było, a każdy dzień trwania przynosił skromnie licząc 4000 polskich ofiar). Wziął udział w obronie Francji w 1940 - ani mnie to ziębi ani grzeje że lubił Francuzów i chciał za nich walczyć, powszechnie wiadomo że Francja przestała być sojusznikiem Polski we wrześniu '39 poprzez niewykonanie zobowiązań sojuszniczych, chociaż Sikorski zdawał się tego nie dostrzegać. Napadł zbrojnie na Królestwo Holandii, którego dzielni synowie ochotniczo i z dużymi sukcesami walczyli w szeregach Waffen SS - później napad ten został nazwany wyzwoleniem ( no cóż, u nas Magdalenkę i to co nastąpiło później też nazywają wolnością).
  Może rzeczywiście ten awanturnik, wysługujący się obcym armiom zasłużył na los barmana ?
  Do trolla Tezeusza w/s gen. S.Maczka
 • @Laznik 11:18:01
  To wszystko prawda, pomimo to uważam że z Polaków należy wyegzekwować te żydowskie roszczenia, bezprawne jak wszystko co się wiąże z żydami od czasów pewnego Kazia, nie wiedzieć czemu nazywanego Wielkim. Może wtedy wreszcie Polakom otworzą się oczy i staną do walki o swoje, do wojny o której nie wiedzą, a którą sukcesywnie przegrywają od wieków stopniowo tracąc wszelkie dobra którymi zostali obdarzeni na rzecz bandyckiej nacji, bandy międzynarodowych przestępców posługujących się kłamstwem, szantażem, zbrodnią.
  Może wreszcie zrozumieją że globalizacja to niewola, Unia Europejska to organizacja przestępcza a smartfony które Polacy tak ponoć kochają to narzędzie inwigilacji.
  A jak nie zrozumieją to znaczy że rzeczywiście są głupimi gojami i los żydowskiego niewolnika im się słusznie należy.
  W Izraelu leje się żółć
 • @zbig71 00:03:39
  a Twin Towers też podobno taki startup załatwił ...
  Od Stalina do Putina....Biesłan.
 • @zbig71 00:03:39
  mocodawcy dali mu klawiaturę tylko z dwoma klawiszami, jak naciśnie większy generowany jest napis Putin a drugi to autouzupełnienie ( z programem przygotowanym przez startup z wiadomego kraju ale wychwalanego przez Morawieckiego za posiadanie największej liczby startup-ów )
  Od Stalina do Putina....Biesłan.
 • @Wrzodak Z. 09:22:48
  Wandzia to była taką dziewczyną na telefon dla "słońca ludzkości" ( z ang. callgirl ) ale nigdzie nikt nie wspomina że robiła to na kolanach ( jak Sikorski ale nie ten tylko ten co czasem jabłonki obrabia koło Potulic)
  Prezydent Trump, zamiast w W-wie,gra w golfa
 • Czemu szukasz Pan tematów w Estonii?
  Nasz "Pierwszy Obywatel" też nieźle bredzi, w zasadzie zbliża się do doskonałości, występując na jarmarkach w Izraelu majątek mógłby zbić, bo chyba nieczęsto się zdarza żeby w kłamstwie szabesgoj żyda przerósł ... no chyba że wierzy w to co mówi - wówczas to nie kłamstwo, tylko smutny przypadek psychiatryczny - absolutna utrata kontaktu z rzeczywistością :)
  50-letnia wojna w Estonii - 03.09.2019.
 • @Zdzich 19:24:50
  A Ty bilety na "Lolita Express" sprzedawałeś ?
  Komu służą nasi władcy?
 • @Wrzodak Z. 20:59:16
  o wyczynach ogiera łudząco podobnego do Niesiołowskiego też coś ostatnia cicho ... może dlatego sprawa pedofila łudząco podobnego do Kuchcińskiego taż jakoś cichnie :)
  Komu służą nasi władcy?
 • @Husky 22:21:16
  oczywiście czeczeńskich bandytów przy tym nie było ( bo to aktualnie nasi najlepsi przyjaciele są - chociaż w zasadzie trupy kaczelnika , pomijając oczywiście klikę Kadyrowa ) a Putin osobiście odpalił ładunki wybuchowe ... piesku, kłamstwa też mają swoje granice.
  Od Stalina do Putina....Biesłan.