Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze bock17

 • @Zbyszek Stell 23:08:25
  Dużo tego kwasku dajesz do tej solanki? Naprawdę pomaga?
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • choroba prezydenta
  Polscy Siatkarze MISTRZAMI ŚWIATA !!!!!
  Jak tylko zaczął udzielać wywiadu prezydent Komorowski powiedziałem, żonie, że zaraz coś palnie o 25 latach ,,wolności". ostatnie zdanie prezydenta ,, to jest uczczenie 25 lat wolności...heheheheh ten facet dostał coś na głowę????
  Wojna domowa na Ukrainie 21.09.2014r- 15 dzień rozejmu.
 • @nana 13:52:58
  Brawo nano. Wielu Polaków tak czuje jak TY. W 100% zgadzam się z Tobą. Wtedy żyło się z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam
  Wojna domowa na Ukrainie 13.09.2014r- siódmy dzień rozejmu.
 • Jest raport ws. katastrofy boeinga 777:
  ,,Ma­le­zyj­ski bo­eing 777 zo­stał tra­fio­ny przez "obiek­ty le­cą­ce z ogrom­ną pręd­ko­ścią" - tak uznał ho­len­der­ski urząd ds. bez­pie­czeń­stwa (OVV), który kie­ru­je mię­dzy­na­ro­do­wym śledz­twem w tej spra­wie. "
  To są jakieś JAJA???? I TO MA BYĆ RAPORT? TO SĄ WNIOSKI nad którymi pracowano tyle czasu???? Gdzie nagrania z czarnych skrzynek? Gdzie nagrania rozmów z wieża? Gdzie przesłuchania kontrolerów lotu? Wiecie co . Jeżeli chodzi o mnie to w tym przypadku sprawa jest po prostu JASNA. Samolot zestrzelili banderowcy za podpowiedzią jankesów. I diabli wiedza czy nie maczali w tym tez rąk Polacy. Teraz próbuje się to ukryć, zatuszować. A tak z innej ,,beczki". Czy ktokolwiek zna jakąkolwiek rodzinę w Holandii, której członkowie zginęli w tej katastrofie? Przecież polaków trochę żyje w Holandii. Czy pokazywano uroczystości pogrzebowe w tamtejszej TV??? Zaczyna to wszystko naprawdę śmierdzieć i to dużo mocniej nawet, jak zapach rozkładających się ciał na miejscu katastrofy (pól godziny po upadku samolotu) oraz formaliny, którą można było wyczuć na miejscu.
  Wojna domowa na Ukrainie 9.09.2014r- trzeci dzień rozejmu.
 • @Gregoson 21:20:29
  A do czego prowadzi jankeska polityka ...Proszę. Uwaga. Nie wolno pokazywać dzieciom. materiał od 2 min 30 s. SZOK.
  https://www.youtube.com/watch?v=j1s3hJyFIIo
  Zakończenie wojny domowej na Ukrainie 6.09.2014r.?
 • @skua 12:47:49
  Proszę bardzo . Podawaj te przykłady w nieskończoność. Poczytam. A co do Katynia... Już dużo było na ten temat. Zabito tam paręnaście tysięcy Polaków. Z tego co mi wiadomo to o ile pamiętam Stalin nie był Rosjaninem. W ówczesnym aparacie terroru bardzo dobrze ,,pracowali" żydzi (byli wręcz nadgorliwi). Chłopie czy wiesz, że Stalin wymordował paręnaście milionów Rosjan?? O tym chyba już zapomniałeś poinformować w swoich ,,prawdziwych" sądach? Jak już tak uwielbiasz historie to może napiszesz coś na temat mordu 200 000 Polskich Kobiet, starców, dzieci i NIEMOWLAKÓW przez banderowskich rzeźników w sposób taki, że najokrutniejsze zwierze tak nie morduje. Więc zanim tutaj cokolwiek na przyszłość napiszesz chcąc się wypowiedzieć poszperaj troszkę w różnych źródłach a nie słuchasz i czytasz tylko TVN-24 TVP Onet, WP.
  Zakończenie wojny domowej na Ukrainie 6.09.2014r.?