Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze SZS

 • a
  Consuetudo altera natura est.
  Panie Bogusławie, ze względu na wzrok proszę zwolnić...!
  Igranie z ogniem
 • Wprost nie do wiary, ile rozumu zużywa się w świecie dla udowodnienia głupstw.
  Jedna - Łabuszewska, a druga - Kurczab=Redlich....
  Dwie "ekspertki" od Rosji. Prześcigają się na wyścigi, która z nich jest większą patologiczną rusofobką. Takie to one specjalistki od Rosji, jak np.
  Agnieszka Romaszewska-Guzy czy Marek Bućko od Białorusi. Podejrzewam, że cierpią one na schizofrenię paranoidalną.
  Szkoda, że ich bredzenie zamieszczasz, bo merytoryka porównywalna jest do "bezstronnych" opinii McCaina o Rosji. (słynne :"Kiedy spojrzałem w oczy Putina, zobaczyłem w nich 3 litery: K, G i B. ")
  Opowieści zza starej szafy
 • @Husky 08:53:13
  A gdyby u nas tak było...
  To nie byłoby żadnych partii politycznych.
  A gdyby obcinano ręce politykom za złodziejstwo, to w Sejmie głosowano by nogami....
  Dobry pies
 • Tamara Czartoryska: "Mój ojciec oświadczył, że nienawidzi Polski i Polaków
  Taki njus z Oneta:

  Na koniec oświadczenia pada najcięższe oskarżenie.

  - Dlaczego od czasu sprzedaży w grudniu 2016 r. nikt z Rady oprócz mnie nie przedstawił planu działalności charytatywnej? Dlaczego nie przeznaczono pieniędzy na działalność charytatywną? Dopiero teraz, gdy sprawa stała się publiczna, mówią, że ogłoszą takie plany dla Polski. Wiem, że w rzeczywistości nie było to ich zamiarem, ale teraz robią, co mogą, aby nie stracić twarzy. Podczas zebrania fundacji w styczniu 2017 r. mój ojciec głośno oświadczył: "Nienawidzę Polski i Polaków i zrobiłem już wystarczająco dużo dla tego narodu". Jego żona odparła wtedy: "Polakom nie można ufać i teraz będziemy żyć jak miliarderzy" - twierdzi Tamara Czartoryska.

  Według niej nadszedł czas, aby udzielić niezbędnych wyjaśnień oraz umożliwić sądom i organom dochodzeniowym działanie mające na celu doprowadzenie do zwrotu pieniędzy do Fundacji XX. Czartoryskich.

  - To niezbędne do realizacji celów, do których jako rodzina jesteśmy zobowiązani - podsumowuje."

  Może mi kundel wyjaśni, dlaczego do kurwy nędzy wypłacono Xsięciom 500 milionów z naszych = obywateli podatków, skoro par excellence te dobra były własnością narodu....?
  Yebana Dobra Zmiana !
  Dobry pies
 • Żyd to mentalność...
  Żydzi to nie Rasa, nie Religia, nie Naród, nie Semici.
  A więc kim są Żydzi?
  Żyd to mentalność; mentalność przestępcza wywodząca się z Talmudu.
  I to jest właściwa definicja tzw. Żyda.
  To może nie być przypadkiem, że antagonizm antyżydowski znajduje się wszędzie tam, gdzie współistnieją Żydzi i nie-Żydzi. Skoro Żydzi są wspólnym elementem układanki, wydaje się prawdopodobnym, że przyczyna tkwi w nich samych, a nie w tak różnych grupach odczuwających ten antagonizm.
  Jak rozpoznać żyda?
 • Pan Bogusław Jeznach
  "bardzo chciałbym jeszcze móc podzielić się z Wami setkami ciekawych tematów, które sobie umyśliłem"
  Więc może ghostwriter...? (taki "light" oczywiście)
  Dużo zdrowia życzę!!!
  Zamiast pożegnania
 • @Stara Baba 14:18:23
  Jak to rzeczą agenci CIA i Mossadu : Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.
  Atak na Syrię
 • @Husky 17:15:25
  Skoro nie widzisz judzenia (prymitywnego zresztą...) to ślepy jesteś.
  "Będzie o Rzezi Wołyńskiej to wtedy będziesz trollu spamował
  Nie podoba ci sie to nie komentuj"
  Zdecyduj się ślepcu. Spamuję czy komentuję ?
  A nazwanie mnie przez CIEBIE trollem, to zaszczyt....
  Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
 • @kfakfa 16:31:12
  Tylko że jest to wkurwiające.
  Ostatnio przeprowadziłem wewnątrzrodzinny test znajomości tematu wiedzy o Katyniu i Woli. Brały w nim udział osoby przed czterdziestką, w sumie 17 osób. O Katyniu i roli ZSRR w tej zbrodni, wiedzieli wszyscy. 100%. O rzezi Woli - 10 nie wiedziało kompletnie nic, 4 wskazało na Rosjan ,a tylko 2 na Niemców. Tak to III RP dba o historyczną poprawność. Obawiam się, że jak tacy jak my wymrzemy, to okaże się, że to Polska wywołała II W.Ś. , największym przegranym był Związek Radziecki, a wojnę oczywiście wygrał Izrael....
  Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
 • Judzisz jak zawsze
  kundlu.
  Ciekawe dlaczego nie pamięta się tak niepoprawnie politycznie rzezi Woli...
  Wola zginęła - wymordowano w mękach jej ludność a domy spalono. Szacuje się, że zamordowano ok. 65.000 ludzi. Był to bezprzykładny akt ludobójstwa na bezbronnej ludności cywilnej. W ciągu kilku dni zamordowano tu ponad dwa razy tyle ludzi niż w Katyniu, Charkowie i Miednoje. (Była to prawdopodobnie największa jednorazowa masakra ludności cywilnej dokonana w Europie w czasie II wojny światowej, a zarazem prawdopodobnie największa w historii pojedyncza zbrodnia popełniona na narodzie polskim.)
  Ale o tym prawdziwi Polacy i zoologiczni antykomuniści oraz niektórzy katolicy dziwnie nie chcą pamiętać....
  Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
 • @fretka 10:55:05
  Dokładnie.
  Początkowo zaproszeni (a nie zdobywcy), następnie przepędzeni.
  A co się podczas ich pobytu działo....
  „Już traw, korzonków, myszy, psów, kotek i ścierwa nie stało. Więźnie trupy wyjedli wykopując z ziemi. Piechota się między sobą wyjadła i ludzi łapiąc pojedli. Syn ojcu, ojciec synowi nie spuścił; pan sługi, sługa pana nie był bezpieczen; kto kogo zgoła mógł, ten tego zjadł” - pisał Józef Budziło, członek oblężonej polskiej załogi.
  Zaiste sukces.
  Nowa dywizja – podstępny cios w plecy Polaków
 • @Murzynio 21:40:34
  Nie wszystko da się ująć poprzez PKB. Tak samo jak z każdego patologicznie zadłużonego kraju (USA, Japonia) nie da się zrobić dziada. Prawie stawiasz znak równości pomiędzy finansowymi możliwościami Polski i Federacji Rosyjskiej, ale Polska - nawet gdyby bardzo chciała - nie znalazłaby środków na organizację olimpiady (ledwo co znalazła forsę na cztery stadiony współorganizowanego z sąsiadem turnieju), nie znalazłaby takich środków jakie Rosja znajduje na w inwestowanie w armię i wciąż nie znajduje takich środków jakie Rosja znalazła na budowę kolei dużych prędkości (one tam już są, u nas wciąż ich nie ma). To nie są czary-mary, to są fakty. Fakty wobec których orientowanie się na PKB nie wytrzymuje próby. Jeszcze dodam, że w Rosji becikowe jest 10 (dziesięć) razy wyższe od becikowego w Polsce. A przecież chyba nie jest tak, że Polsce nie są potrzebne dzieci, cały czas słyszymy, że przyrost jest zbyt niski i kraj się wyludnia. Tysiąc złotych "na zachętę" to trochę słabo. Skoro nasz PKB tak wymiata to może łaskawie rządzący znaleźliby chociaż takie środki jakie znajduje ta dziadowska, imperialistyczna, zniewolona Rosja, którą tak celnie punktują i pouczają Polacy. Cóż za problem, tylko wyciągnąć z budżetu jeszcze dziewięć razy tyle na każde nowo narodzone dziecko. Co na to minister finansów i minister od polityki społecznej? Przecież według wskaźników PKB stać nas !
  Na koniec pytanie : Jeżeli rząd sfinansuje budowę drogi, którą następnie trzeba będzie zbudować od nowa, bo została źle wykonana, to wszelkie koszty z tym związane wejdą we wzrost PKB ?
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • @Robik 09:25:52
  A jak się połączy jedno z drugim, to kto wyjdzie...?
  Pytanie oczywiście retoryczne.
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • @Talbot 09:55:11
  Dziwi cię to ? Bo mnie nie. I nie zdziwiłbym się, widząc go u ciebie nad łóżkiem.....
  Amerykańska dywizja w Polsce
 • @Husky 19:20:45
  " nie plącz ze ci emeryturę obcięli"
  Nic mi nie obcinali. W przeciwieństwie do ciebie, a raczej i ściślej do twojego napletka....
  Jesteś żydem chazarskim, czy co?
  Szalom.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @Husky 19:20:45
  A taka fajna ,merytoryczna dyskusja była....
  Aż wrócił ze zmywaka huski, i zeszła ona na psy....
  I co mam nie "plączać" ???
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @Husky 17:58:56
  Nie muszę. W przeciwieństwie do ciebie jestem na zasłużonej, dobrej PRL-owskiej emeryturze. A teraz odpoczywaj, bo jutro znowu zmywak....I tak do końca twojego psiego żywota na obczyźnie.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @Husky 16:19:15
  Widzę, że wróciłeś ze zmywaka....
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @ikulalibal 14:22:45
  Do zbrodni Katyńskiej przeciwstawiłem rzeź Woli. Nie Wołynia....
  Natomiast sposób eksterminacji mieszkańców Woli, porównałem do Wołynia.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @kula Lis 67 12:55:42
  A gdzie Błochin ? Nie widzę na tej liście Błochina ! A powinien zajmować "zaszczytne" pierwsze miejsce. Przecież wg. Huskiego to on rozstrzeliwał polskich jeńców z szybkością niemieckiego MG-42 (kaliber 7,92 zresztą)....
  I jeszcze jedno.
  Uważamy Katyń za największą zbrodnię na Polakach w czasie tej wojny. Nikt jakoś nie pamięta o rzezi Woli. A to właśnie tam wymordowano w mękach jej ludność a domy spalono. Szacuje się, że zamordowano ok. 65.000 ludzi. Był to bezprzykładny akt ludobójstwa na bezbronnej ludności cywilnej. W ciągu kilku dni zamordowano tu ponad dwa razy tyle ludzi niż w Katyniu, Charkowie i Miednoje. (Była to prawdopodobnie największa jednorazowa masakra ludności cywilnej dokonana w Europie w czasie II wojny światowej, a zarazem prawdopodobnie największa w historii pojedyncza zbrodnia popełniona na narodzie polskim.) I podobnie jak na Wołyniu, tam nie zabijano mężczyzn, kobiet, dzieci i starców. Ich po prostu rżnięto (dosłownie i w przenośni).
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów