Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze SZS

 • @Husky 14:59:48
  Jasne. Znając twoją "przyzwoitość i kulturę" nie podejmuję się polemiki.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @Nibiru 15:54:37
  "...że żona określiła jasno swe stanowisko wychodząc za mąż za innego faceta."
  A co ona miała do powiedzenia? Ojciec i bracia zadecydowali za nią i małżeństwo stało się faktem.... I kiedy oni zmarli, odważyła się powiedzieć co o tym myśli. Tylko mąż nie może się z tym do dzisiaj pogodzić...
  Ale to już jego problem.
  Zimny Czekista
 • @Nibiru 23:39:55
  Ciekawa logika...
  Zastanawia mnie tylko, co w takiej sytuacji powiedziałaby żona ? Bo chyba miałaby coś do powiedzenia, nieprawdaż...? No, chyba, że Pan by ją takiego prawa pozbawił. A wtedy byłaby przedmiotem, i sprawa rozstrzy-
  gnęła by się na Pana korzyść (zakładając, że jest Pan od nowego męża znacznie silniejszy...) Na szczęście żony przedmiotami nie są. Nie mylę się, prawda...?
  Zimny Czekista
 • @Paulus Aquarius 18:53:24
  Była by lepsza, gdyby Duma obwołała go carem. Tyle gęb by się zamknęło....
  Co się dzieje w USA - 06.08.2017.
 • @Husky 19:59:26
  "No to weź sobie to truchło do własnego domu, zrób sobie z niego ołtarzyk i razem z psem módlcie się o zdrowie."
  Chętnie bym to zrobił, ale Cenckiewicz z lubością je konsumuje (jak to hiena). I jakieś huski mu w tym pomaga....
  Był wiernym psem Stalina
 • Altruizm USA zwala z nóg!
  Od wojny mity bohaterów wojennych z USA, osiągnęły niebotyczne rozmiary. Ich „bohaterstwo” było największe na świecie. Nikt ich głoszonym bredniom nie był i nie jest w stanie dorównać. I tak oto swoje tchórzostwo, swoje ludobójstwo, z pomocą mediów, przerobili na szlachetne bohaterstwo obrony demokracji.
  By podkreślić swoją mocarność zamordowali dwa cywilne miasta: Hiroszimę i Nagasaki. Zrobili to dla dobra Japończyków. W tych miastach nigdy nie było wojska, zostały wybrane losowo, to były nic nie znaczące miasta, nie było w nich nawet znaczącego przemysłu, ale dla bohaterów z USA, było to doskonałe miejsce wypróbowania mocy bomb atomowych na żywych ludziach. Jednym uderzeniem zamordowali natychmiast 300 tysięcy ludzi! W przeciągu roku w męczarniach choroby popromiennej umarło ponad 200 tysięcy ludzi. Zrobili to dla dobra ludzkości, dla dobra Japończyków!
  Zdaniem ludobójców z USA, to bomby atomowe zakończyły wojnę i dzięki temu zostało zabitych mniej Japończyków! Do dziś Japończycy są „wdzięczni USA” za to ludobójstwo. Od 1945 roku do tej pory altruiści z USA okupują Japonię! Tak samo jak okupują Niemcy, Włochy!
  USA jako jedyne państwo na świecie użyło bomby atomowej przeciw cywilnym ludziom, nie z powodu swojego altruizmu, ale by przestraszyć ZSRR, zatrzymać ich marsz na Tokio. Nie dali rady przestraszyć ZSRR, już w roku 1949 ZSRR miał bombę atomową. W roku 1953 ZSRR miał bombę wodorową o dwa lata wcześniej niż USA, którą zrzucili z samolotu i ten fakt burzy mit o ukradzionych z USA planach.
  Noam Chomsky powiedział kiedyś: „Jeśli prawo trybunału norymberskiego zostałoby zastosowane, wówczas każdy powojenny prezydent Stanów Zjednoczonych byłby powieszony. Moralność w sprawach międzynarodowych w USA jest zasadniczo na poziomie nie wyższym niż za czasów Dżyngis-chana".
  72. rocznica ATOMOWEJ ZBRODNI JANKESÓW
 • @Husky 17:27:54
  Bardzo. Sam mam wyżła. I bardzo ją kocham.
  Ale Jaruzelskiego chyba bardziej. W przeciwieństwie do Cenckiewicza.... On kocha hieny. Bo one -podobnie jak on - uwielbiają padlinę.
  Był wiernym psem Stalina
 • Sławni właściciele psów.
  Hitler miał Blondie.
  Stalin - Jaruzelskiego.
  Putin - Connie.
  Trump - całą sforę... Rząd, Sejm i Senat Najjaśniejszej Rzeczpospolitej.
  Przepraszam, że cię pominąłem....
  Był wiernym psem Stalina
 • @Fatamorgan 16:44:46
  Usuwam.
  Nie będę psuć "sielankowego" nastoju zamieszczanych komentarzy....
  A swoją drogą...
  Jak można pokazywać baner ukazujący bestialstwo niemieckich nazistów
  a na pochodzie rocznicowym iść z wyciągniętą w geście "heil" ręką...
  Określanie ich jako "pojebów" jest najłagodniejsze.
  1 sierpnia 2017 – symboliczny gest USA
 • @Husky 16:49:44
  dokozan (C22H46) i trikozan (C23H48)...
  1 sierpnia 2017 – symboliczny gest USA
 • @Oscar 12:20:45
  Kiedy 1 marca w ramach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” odbywały się uroczystości, kiedy zewsząd słychać było chwalbę „leśnych”, kiedy prezydent RP znów wręczał „największym patriotom, niezłomnym bohaterom” medale i ordery, jakoś nikt nie mówił, że warto wspomnieć ich ofiary i uczcić je choćby minutą ciszy. W latach 1944-1948, nieważne, czy nazwiemy ten czas wojną domową czy inaczej, „wyklęci” zabili ponad 5 tys. cywilów, w tym 187 dzieci do lat 14. Ale o tym się nie mówi, bo dla prawicy byli to komunistyczni pachołkowie i donosiciele do UB.
  Bezkrytyczne gloryfikowanie tzw. żołnierzy wyklętych, bez uwzględnienia całego kontekstu historycznego i ówczesnych realiów, jest niczym innym jak powieleniem a rebours haseł i tekstów propagandystów z okresu stalinowskiego. Dziś „wyklęci” w świetle oficjalnej polityki historycznej uprawianej przez aparat IPN-owski, prawicowych publicystów i polityków jawią się jako bezbronne anioły ginące z rąk komunistycznych oprawców. Tymczasem na „wyklętych” trzeba patrzeć jak na zbiorowość, ale i jak na indywidualności, bo wtedy dopiero można widzieć ich prawdziwe oblicze. To prawda, że wielu, bardzo wielu stało się ofiarami ubeckich i NKWD-owskich represji i tortur, jednak trzeba też pamiętać, że „wyklęci” sami stawali się nieraz zbrodniarzami, nie mniej okrutnymi niż ci, którzy katowali ich kolegów. Nikt nie powinien tego kwestionować, żyją bowiem jeszcze świadkowie tamtych wydarzeń, a w archiwach są dokumenty, chociaż ostatnio dziwnym trafem często znikają.
  Po 1946 r. ofiarami „leśnych” coraz częściej stawali się ci, którzy bali się ich i od nich stronili. Co więcej, „leśni” zaczęli stosować odpowiedzialność zbiorową i mordować członków rodzin walczących z nimi ludzi.
  To, że z ręki polskiego podziemia - już po wojnie! - padło ponad 2,5 razy więcej Polaków, niż Niemców w czasie okupacji - musi zastanawiać.
  Bestie
 • @ikulalibal 14:01:15
  Pełna zgoda.
  A swoją drogą takie "pożegnania" mogą być całkiem sympatyczne...
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201708046018311-Armia-Rosji-sklep-prezent-amerykanscy-dyplomaci/
  Europa na beczce prochu
 • głupi ten Putin...
  "decyzja Putina o wydaleniu 755 dyplomatów amerykańskich z Rosji..."
  Jakich dyplomatów? Ich będzie tyle samo, a pracę straci 755 sprzątaczek, kierowców, magazynierów i gońców...
  Sankcje? Putin strzelił sobie w stopę, bo dla tych ludzi będzie musiał znaleźć jakieś zajęcie. Tak przynajmniej podaje TVN... ;-)
  A poważnie, to jeśli Trump nie pójdzie na rękę neokonom, to jego żywot na fotelu prezydenta będzie krótszy niż nam się wydaje. Nie zabiją go fizycznie, ale politycznie na pewno. Nie było w historii USA prezydenta, który był niezależny. I nie będzie....
  Europa na beczce prochu
 • Ostatnie przemówienie Muammara Kaddafiego do narodu wygłoszone 17 kwietnia 2011.
  Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.
  Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.
  Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.
  Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.
  Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.
  My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.
  Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabsakim braciom i siostrom.
  Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.
  Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.
  Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…
  Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.
  Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

  źródło: Przedruk za News Rescue.
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.
 • @Ziut Polskę Zbaw 11:18:55
  A co ten komentarz ma do przedstawionego artykuły o powstaniu ?
  Chyba tylko to, ze ten Ukrainiec Igor Isajew mieszka w Warszawie.
  Czyli pieczywo z dupczywem Panu się myli....
  PS
  Gdyby Pan nie miał własnego bloga, to frustrację bym zrozumiał.
  Zdradzeni o świcie
 • @Paulus Aquarius 10:36:31
  Restauracja – lokal gastronomiczny z obsługą kelnerską, w którym konsumpcja odbywa się przy stolikach. (O talerzach i sztućcach z przyczyn oczywistych nawet nie wspomniano!)
  W restauracji dania przygotowywane są na indywidualne zamówienie, produkowane głównie z surowców (rzadziej z półproduktów i gotowych potraw). Asortyment uzupełniają napoje zimne i gorące, alkohole, wyroby cukiernicze i towary handlowe (papierosy, słodycze itp.). Tyle Wiki.
  Nazywanie restauracjami te budy, gdzie konsumuje się ręcami, to nadużycie....
  Cudowne, polskie jedzenie...
 • @Husky 09:07:50
  Raz jadłem to "osiągnięcie szczytu sztuki kulinarnej" Wielkiej Brytanii ulegając sugestii mojej córki (Jesteś w Londynie i nie spróbujesz "english breakfast???). Spróbowałem....
  "English breakfast to niezgorszy posiłek dla operatora młota pneumatycznego lub ciężarowca, ale z kulinarnego i dietetycznego punktu widzenia to bezsprzecznie porażka. Klasyczne angielskie śniadanie stanowi nie do końca zborne zestawienie ciężkostrawnych składników, takich jak: smażone jajka, smażony boczek, smażone kiełbaski, smażone grzyby, duszona fasola, a niekiedy również smażone ziemniaki oraz... kaszanka, z nieco mniej ciężkostrawnymi produktami: smażonymi pomidorami oraz grzankami lub plackami owsianymi. Próżno szukać w tej kompozycji zieleniny, a bodaj najzdrowszym składnikiem tego zestawu jest... kawa. Dla osób prowadzących siedzący tryb życia regularne spożywanie angielskiego śniadania to prosta droga na tamten świat –
  pod względem zawartości „złego” cholesterolu English breakfast ma niewielu konkurentów wśród „dań narodowych”.
  Nie jestem ani ciężarowcem ani operatorem młota pneumatycznego, i uważam, że żadna praca nie hańbi....
  Cudowne, polskie jedzenie...
 • @Paulus Aquarius 21:11:24
  EAT - SHIT
  Niech pokaże zdjęcie tzw "english breakfast"... ohyda!
  Nawet mój pies po tym chorował...
  No, ale ja mam wyżła, a to nie husky....
  Cudowne, polskie jedzenie...
 • @Tiamat 02:58:06
  "Jedynym sukcesem w USA to jest blichtr i bogactwo na pokaz."
  A w Polsce ?
  Jeśli masz 10 dolarów w kieszeni i nie masz długu, jesteś bogatszy niż 25% Amerykanów...
  Co się dzieje w USA - 27.07.2017.
 • @Repsol 23:27:00
  W przypadku tego zestawienia , nasuwają się słowa byłego (a może i obecnego ?) agenta CIA : Wszędzie dobrze tam...gdzie nas nie ma.
  Dni imperium zła są policzone!