Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Leoncjo dał wykładnię podstaw "cywilizacji polskiej"
  Pan Wojtas pełni pożyteczną rolę w cyberprzestrzeni, gdyż można nim straszyć nastolatki opuszczające się w nauce.

  Na przykład:

  Słuchaj Małgosiu, jak nie będziesz pilnie się uczyć, to twoje szanse na karierę i wartościowego męża bedą bardzo małe i może się zdarzyć, że trafisz na takiego łotrzyka jak Pan Krzysio.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:18
  cyt.: "Ja np nie toleruję jak ktoś na chama i wielokrotnie przypisuje mi sympatie dla PO."

  no właśnie, nawet bez obraźliwych słów ze strony adwersarza można się zbulwersować jego natręctwem i puścić mu nieludzką wiązkę w celach terapeutycznych psyche :-),
  i ja to potrafię zrozumieć :-)
  Szanowne Panie i Panowie
 • @Repsol 23:17:56
  Idź Repsolku lulu. Do jutra ochłoniesz to zobaczysz jak bzdurny dekret wydaliłeś poprzedniego gorącego wieczora. Pa, pa.
  Szanowne Panie i Panowie
 • @mac 16:47:29
  Czy sugerujesz że już nawet sztuczna inteligencja poznała się na żydach i stała się antysemicka?
  "Świat wkroczył w bardzo mroczną i trudną erę"
 • @Repsol 23:17:56
  i kto to mówi :-)
  Szanowne Panie i Panowie
 • cóż za drobnomieszczańska hipokryzja;
  Chyba ważniejsze jest to, co kto mówi, a nie jakiego slangu do tego używa. O ile dobrze wiem gestapo i wermaht używały do komunikowania się bardzo kulturalnego języka, ale samo to nie wystawia im dobrego świadectwa. Mamy już tzw. mowę nienawiści, którą dziarscy lewacy rugują gdzie popadnie, to i widać musiał przyjść czas na mowę pikantną. Świat oszalał, globalne ocipienie.
  Szanowne Panie i Panowie
 • niech i ja się wypowiem;
  To oczywiste, że należy korzystać z zasobów Ziemi z umiarem, że należy szanować faunę i florę. Tu chyba nikt nie zaprzeczy. Ale te nasze ludzkie świadome wysiłki nie są w stanie nawet w znikomym procencie zrównoważyć spustoszeń środowiska jakie dokonuje się za sprawą samych naturalnych zjawisk geologiczno-kosmicznych: wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami, okresowe zlodowacenia, eliptyczne trajektorie planet obiegu Słońca, uderzenia meteorytów i różne inne cykle w przyrodzie powodujące okresowe zlodowacenia, ocieplenia czy odwrócenia biegunów. Dodatkowo oligarchia światowa, która sprawuje kontrolę nad oficjalnymi rządami nic nie robi aby ograniczyć chyba celowe marnotrawstwo w przemyśle, z premedytacją sprzedając ludziom towary o skróconym do minimum okresie użytkowania (telewizory, komputery, samochody, sprzęt AGD itd). To tworzy Himalaje odpadków w skali rocznej. Również rabunkowa eksploatacja, lasów i kopalin powoduje liczne katastrofy ekologiczne nie do naprawienia przez setki lat. Spotkałem już kilka niezależnych oszacowań co do wpływu na klimat na Ziemi w rozbiciu na działalnośc ludzką oraz naturalne cylkiczne zjawiska kosmiczne. I właściwie wszystkie one uważają wpływ człowieka za marginalny, bo rzędu kilku %. Już od starożytności kapłani wykorzystywali wiedzę o cyklach planetarnych i związanymi z nimi kataklizmami do sterowania duraczonymi masami, więc dlaczego obecnie nie miałoby być inaczej. Właśnie chyba mamy do czynienia z taką ściemą w obliczu nadchodzącego cyklicznego kataklizmu.
  UFF jak gorąco
 • @Torin 23:18:45
  Osobiście traktuję komentowanie na blogach jako rodzaj rozrywki, gdzie czasem, ktoś poruszy ciekawy temat lub zasygnalizuje, że to co do tej pory obowiązywało za poprawne ulega zasadniczej rewizji. I wtedy jest powód, jeśli temat jest dla mnie rajcujący, aby zgłębić taki wątek. Ale jak życie mnie nauczyło nie należy być zbyt pewnym niczego, gdyż dawniej obowiązujące dogmaty nieraz zastąpiono zauktualizowanymi, a niektórą wiedzę człowiek przyswoił bardzo pobieżnie czy wręcz zapomniał istotne jej elementy i jaki jest sens upierania sie przy swoich pewnie nieco zwietrzałych "racjach". To po prostu dziecinne. Fakt, że może się znaleźć ekspert siedzący zawodowo i na bieżąco w temacie, to wtedy powinien się jako taki przedstawić, ale też z pokorą wysłuchać opinii "kucharki" i "szewca", bo czesto ludzie spoza branży miewają nieskażony i wręcz wywrotowy punkt widzenia. Tak więc ja szukam inspiracji i platformy do podzielenia się na spokojnie swoimi przemyśleniami, a reszta to folklor, który jest raczej częscią tej przygody.
  Polałem i wypiłem za zdrowie wszystkich blogerów i komentatorów, a szczególnie tych agresywnych w intencji wyluzowania.
  Spalanie
 • Ludzie się spalają na zbędnych potyczkach;
  Komentując lub blogując na Neonie musisz Torinie brać pod uwagę fakt, że większość uczestników tej "zabawy" to ludzie w bardzo podeszłym wieku. Związana z wiekiem postępująca demencja w większości nakłada na seniora wiele ograniczeń i czasem wręcz uniemożliwia normalne skontaktowanie się i zdrową wymianę poglądów. Tak więc na te ich fanaberie, fochy, czy akty agresji nie ma co zwracać szczególnej uwagi, gdyż to przeważnie nie wynika z ich złej woli, a tylko jest symptomem tej okropnej dolegliwości. Spieranie się na argumenty z "oblatanym" w temacie adwersarzem to sam mniodzio, gdyż przy otwartości umysłu można samemu się podciągnąć lub uświadomić sobie, że istnieją zaułki, w które jakimś cudem jeszcze nie próbowaliśmy się zapuszczać. Pana Tokarskiego do tej pory lub lubiłem czytać, gdyż prezentował polemiczny w stosunku do progamowej neonowej proklemlowskiej propagandy. Niestety to jego rozdęte do granic absurdu ego czyni go groteskowym, ale może nawet Biedaczysko nie zdaje sobie z tego sprawy.
  Spalanie
 • @Lotna 23:41:20
  Dziękuję Ci za interesujące linki. Wiele z informacji tam zawartych pokrywa się z tym co już liznąłem przed paru laty interesując się szczegółowiej 9/11 i tajnymi technologiami. Te obecne pożary nie do opanowania to mogą być testy przed czymś większym. Sami doświadczeni strażacy biorący udział w akcjach gaszenia twiedzą, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Aż ciarki przechodzą na myśl że taki kataklizm mógłby być wywołany w wielomilionowej aglomeracji zaczynając się pierścieniem na jej obrzeżach i przesuwając w kierunku downtown. Pozdrawiam jak zwykle gorąco (ale nie aż tak aby wywołać pożar :-)).
  Pożary w Grecji i Szwecji. Teoria obcych służb
 • @Lotna 19:27:36
  Rzeczywiście te lawinowe pożary są bardzo podejrzane. Premier Grecji nawet oficjalnie powiedział że pożary zaczęły się w kilku miejscach jednocześnie. Naoczny świadek z Kaliforni w wywiadzie dla wiadomości twierdził że to wyglądało jakby przesuwała się ściana ognia nie do ogarnięcia i nie wiadomo co się paliło. Był to efekt tornada lub trąby powietrznej utworzonej z palących się w powietrzu tajemniczych cząstek. Taki efekt mogą prawdopodobnie wywołać nano cząsteczki aluminium rozpylone w powietrzu. W Grecji ponadto domy mają konstrukcję solidniejszą niż w Kaliforni i też spalały się doszczętnie. W Grecji szkielet budynku wylewa się z żelbetu i wypełnia cegłą, a tynki są klasyczne z zaprawy wapiennej, natomiast w Kalifornii taka konstrukcja to rzadkość i z reguły szkielet buduje się z drewna, oblicowuje cegłą lub kamieniem a tynki tworzą płyty papierowo gipsowe. Na zdjęciach z powietrza w wielu tych pożarach widać było wille zamożnych osób położone w gęstym zadrzewionym/zalesionym terenie oddalone o setki metrów i jakimś cudem wszystkie się naraz paliły.
  Pożary w Grecji i Szwecji. Teoria obcych służb
 • @Torin 20:54:40
  Chylę czoła przed Torinem za klasę prowadzenia dyskusji, tj.: cierpliwość, chęć dzielenia się wiedzą z innymi, humor, brak dąsów i takie tam. Po tym poznaję profesjonalistę pewnego swej wiedzy, a jednocześnie sceptycznego w sensie, że teorie nieraz ulegają rewizjom, a także po prostu może się mylić i chętnie dokształci się z pocałowaniem w rączkę u innych. Pozdrawiam i aż miło popatrzeć jak pozytywny wpływ masz Torinie na innych dyskutantów w tej materii.
  Zagłada nadchodzi w ciszy - i bez pośpiechu
 • sceptycyzm mnie zżera;
  Po co się licytować kto był pierwszy na Księżycu czy innym ciele niebieszczańskim, skoro w każdej chwili może urodzić się jakiś ocalały z holokaustu i udowodnić przy pomocy prawników i sędziów (również ocalałych z holokaustów), że Bóg zapisał cały świat w Testamencie Unym i każdy goj, który postawił nogę na innej planecie dokonał ordynarnego wtargnięcia na teren prywatny.
  "мы были первыми"
 • @miarka 21:21:35
  NWO utworzyła dziesiątki tzw. organizacji pozarządowych i to one organizują ten "spontan" i "odlot". Mają swych etatowych ormowców jak również na umowę oraz woluntariuszy. Wystaczy popatrzeć na ich bezrefleksyjne zacięte twarze i od razu wszystko jasne. Ostatnio wysłano ich w teren aby wrzeszczeli za rozszerzonym wychowaniem seksualnym dzieci w najmłodszych klasach, mimo sprzeciwowi większości rodziców.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • @miarka 20:16:00
  Wracając do kwestii wiecznie nienapasionych banksterów tyranizujących ludzkość między innymi podatkami, to chyba tydzień temu oglądałem w kanadyjskich wiadomościach absurdalną scenę. Mianowicie pokazali demonstrantów (oczywiście spontanicznych) przed urzędem nowo wybranego premiera Ontario, który obiecał zlikwidować tzw. limity CO2 i związane z tym kupczenie certyfikatami i obciążenie obywateli wszelkimi związanymi z tym kosztami poprzez podwyżki właściwie wszystkiego, którzy sprzeciwiali się sie temu posunięciu premiera. Jednym słowem równie dobrze mogli mieć na transparentach napisy: domagamy się podwyżek cen na wszystko, precz z łatwym życiem, domagamy się biedy
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • mowa o oficjalnym spotkaniu;
  bo tak prywatnie to zapewne nieraz spotykali się u wspólnego kumpla Burleskoniego na bunga-bunga; Putin przecież czasem znikał na parę dni i wracał potem do pracy wyduźdany, zdojony, wyświechtany i niedzisiejszy
  Putin musi poczekać...
 • @miarka 19:07:27
  Może warto aby Polacy skorzystali z będącej trendy "me too" (ja także) akcji i dokonali "coming out'u" czyli ujawnienia się, że od wieków są podstępem gwałceni przez Unych na sucho i we wszystkie otwory. Za Polakami może podążą inne ofiary - szacuję że jakieś 3/4 świata.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • @interesariusz z PL 17:45:46
  Widzę na codzień jakie to niesie konsekwencje dla zwykłych ludzi. Wprawdzie oszacowanie wartości do obliczenia podatku jest "wspaniałomyślnie" brane pod uwagę 5 lat wstecz (z uwagi na wahania cen), ale mimo wszystko jest to typowe ekonomiczne narzędzie do zubażania populacji i opresji psychologicznej aby nie przywiązywać się do rodzinnego domu czy działki, bo któregoś dnia i tak trzeba będzie się jej pozbyć z uwagi na brak środków aby płacić za nią comiesięczny haracz. Tym "dniem" zwykle jest przejście na emeryturę lub śmierć jednego ze współmałżonków, gdy dochód obniża się do poziomu bliskiego minimum socjalnego. W przypadku tzw. condominium - typu własności z częścią wspólną typu, apartament w dużym budynku z różnymi bajerami jest to jeszcze bardziej drastyczna grabież, gdyż oprócz podatku katastralnego płaci się comiesięcznie czyncz na pokrycie bieżących kosztów utrzymania obiektu, które nieraz są absurdalnie wysokie i co razem tworzy sumę miesięcznych opłat zbliżoną do kosztów wynajmu.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • Rozkułaczanie 2.0
  Pozwolę sobie mieć nieco inną opinię.
  Otóż uregulowanie przez rząd "polski" spraw własności nieruchomości jest warunkiem koniecznym do wprowadzenia pełnego podatku od nieruchomości (katastralnego), czyli integracji pod tym względem ze światem zarządzanym przez finansowych grandziarzy. Ten podatek to z reguły ok. 1.0% do 1.2% od wartości rynkowej nieruchomości w skali rocznej, a bywają rejony że oscyluje nawet w granicach 2%. To są ogromne pieniądze dla rządzących, nawet gdy na danym terenie nie prowadzi się znaczącej działalności gospodarczej oraz brak dobrze zarabiającej klasy średniej płacącej wysokie podatki. Dopiero podatek katastralny ustalony na zaporowym dla przeciętnego Polaka poziomie może skutecznie wydziedziczyć go ze wszystkiego. Nie mogąc bowiem podołać rocznym (rozłożonym na miesięczne raty) spłatom będzie zmuszony wyzbyć się nieruchomości i przenieść do tańszej lub wynajmować. Nagłe uruchomienie tego procesu może też spowodować okresowy krajowy spadek wartości nieruchomości, co dodatkowo zuboży "posiadaczy".
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • pocałunek śmierci :-)
  Niedźwiedzią przysługę zrobiła Piskorskiemu kampania wstawiennicza neonowych toksycznych jak cholera "kremliczoków". Prokurator zapewne pomyślał (domniemany cytat): " skoro sam Kreml ustami swoich śpiochów broni Piskorskiego, to na pewno ma on coś za uszami".
  Piskorski – pierwsza rozprawa w sądzie