Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Mam nadzieję że wyrażam się jasno;
  Otóż, wyczuwam tu pewien dysonans poznawczy u czcicieli Lecha Kaczyńskiego. Gdyby bowiem nadal żył, to jego działania jako prezydenta dokładnie pokrywałyby się z działaniami jego ucznia A. Dudy, który ślubował kontynuację "dzieła" swego idola prez. L. Kaczyńskiego. Pochowanemu na Wawelu Kaczyńskiemu po prostu los, lub ktoś zaoszczędził konieczności odkrycia się i jawnego działania na korzyść strasznych braci.
  Ci to potępiają A. Dudę za jego wrogie interesowi Polski działania mimowolnie bezczeszczą też pamięć wielkiego przyjaciela syjonu L. Kaczyńskiego.
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • Polska jest osaczona i sama;
  Zjadą po cichu i etapami jak Ukraińcy. "Wyprawkę" 300 mld USD dostaną również poza "wścibskimi i nienawistnymi ślepiami" gojów i taki będzie finał. A pies wojny psychologicznej Husky nadal będzie ujadał że PIS to patrioci (chociaż w pewnym sensie ma rację - patrioci żydowscy).
  Żydzi już teraz przejmują Polskę.
 • @kula Lis 67 20:04:03
  Po trzeciej kawie przyszła mi do głowy jeszcze jedna hipoteza w tzw. sprawie Skripalów.
  Otóż być może Skripal dostał od Mosadu, CIA, MI6 (niepotrzebne skreślić) zadanie udziału w zlikwidowaniu Snowdena w Rosji w taki sposób aby to wyglądało na FSB. W tym celu dostarczono mu do domu Nowiczok oraz antidotum w razie gdyby coś poszło nie tak jak potrzeba. Córka agenta Julia też została agentką i to ona miała przerzucić nowiczoka do Moskwy. W razie wpadki standardy przewidują że agent zostawiany jest samemu sobie, stąd te wszystkie absurdalne zwroty sytuacji i mataczenia. Złe obchodzenie się z pojemnikami z nowiczokiem lub wada techniczna zabezpieczenia spowodowały wyciek i zatrucie obojga agentów. Na szczęście mieli oni też antidotum i ktoś (może zdążyli sami) zaaplikował go im, stąd udało im się przeżyć.
  T.May i B.Johnson powinni podać się do dymisji
 • nic unikalnego;
  Wszędzie tam gdzie działają bańki centralne (oprócz Chin i paru azjatyckich tygrysów) wprowadzono ten sam schemat eliminowamia klasy średniej zaporowymi podatkami i opłatami. Drobni przedsiębiorcy i tak nie byli w stanie konkurować z korporacjami i supremarketami, a dodatkowo podatkami przyspieszono ich eliminację. Tak więc prawie żadna działalność gospodarcza już się nie kalkuluje. Podatki katastralne, które w wielu krajach zachodu istnieją od dziesięcioleci powodują, że nie będzie się nawet opłacało posiadać własności, gdy nie przynosi ona sensownego zysku aby wystarczyło na ten podatek. Ludzie z niskimi dochodami, których jest teraz na zachodzie z 80%, zmuszeni są do zamiany domów na coraz mniejsze lub wynajmowania mieszkań subsydiowanych przez rządy. To dobrze skoordynowana akcja tworzenia społeczeństw niewolniczych.
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • @lorenco 17:44:01
  Oj Lorenco, Lorenco! Kremliczoku się chyba nawchłaniałeś i pleciesz trzy po trzy, ale wolno Ci mieć swoją jakże oryginalną opinię. Bez odbioru.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @ikulalibal 16:12:43
  cyt. "Obydwie wersje są lustrzanie podobne dlatego nie wiem dlaczego jedna jest godna zaufania a druga nie."

  Historię rewolucji paźdz. oraz obu wojen światowych spreparowali jej rzeczywiści zwycięscy i beneficjenci czyli żydzi. Zatem ogólna narracja oraz wszelkie detale podpasowane są pod potrzeby utrzymania ich tyranii i wrażenia że to przy okazji wojen między gojami z bzdurnych przesłanek oni stali się głównymi ofiarami. Kula Lis przytoczył sporo historii o kulisach władzy w ZSRR, które zapewne w ogromnym procencie pokrywają się z prawdą, ale znów nie dajmy zagrzebać się w detalach i zdajmy sobie sprawę z faktu, że sanhedryn który rządzony jest przez psychopatów z najwyższej półki dobiera sobie na poganiaczy gojów psychopatów z mnieszym IQ i sterowalnych. Tak jest do dnia dzisiejszego, bowiem kim pod względem profilu psychologicznego są dzisiejsi "przywódcy światowi" z pierwszych stron gazet, 100% to prymitywni usłużni psychole. Tak więc dopóki ta tyrania trwa, to zbliżenie się do prawdy jest niezmiernie utrudnione i nienawiść oraz wzajemna rytualna rzeź gojów są stałymi elementami "gry".
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @ikulalibal 15:35:08
  dziękuję, będę się starał poprawić w tej materii
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • rozdwojenie jaźni;
  Indywidua, które potrafią skąd inąd słusznie zauważyć, że za zbrodniami Katynia i wogóle genezą IIWŚ stoją żydzi, i dodają że Rosjanie nie powinni być również obwinini za sprawstwo tych tragedii, to te same osoby, gdy wypowiadają się o zbrodniach Niemiec, czy USA, nie potępiają już tylko żydów kierujących tymi państwami, a wręcz całe narody jako barbarzyńskie, chciwe i tępe. Czemu zatem uciekają się do takich prymitywnych i nielogicznych dryblingów propagandowych. Ano dla tego, że tak robili od tysięcy lat ich przodkowie i to im procentowało. Obecnie Putin jest także sterowany przez żydów (podobnie jak kiedyś Stalin) i zbrodnie z jego rozkazów wykonane rękami Rosjan, za 70 lat będą przypisane wyłącznie nieżyjącym żydom. Natomiast ci żyjący ponownie będą udawać rosyjskich patriotów, wpychać Polaków w objęcia niedźwiedzia i mącić im w głowach. I geszeft sze krenczy.
  78 lat temu NKWD rozpoczęło zabijanie polskich oficerów
 • @lorenco 23:33:50
  Biedny Loreco. Urodziłeś się chyba ze 100 lat za późno (może byłeś przenoszony) i zbyt daleko na zachód :-)
  Ale musisz sobie jakoś radzić w tej zakichanej przyszłości :-) użask !!!
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @lorenco 23:22:41
  Nie chwatajet Rosjanek, tylko Koreanki mi tu serwujesz. Kak eta wazmożna?
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @Husky 22:57:58
  Ale może za to w Krużewnikach był.
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @lorenco 22:41:59
  Abstrahując nieco od tematu. Zwykle jesteś dobrze poinformowany w sprawać dotyczących Putina. Nie wiesz przypadkiem czy Wowka nadal kręci z tą gimnastyczką, czy zamienił ją może na jakąś młodszą łyżwiarkę. On chyba preferuje laski o miękkich kręgosłupach. Zazdroszczę mu :-)
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @lorenco 22:21:22
  Z tym cudownym "zmartwychwstaniem" Skripalówny, to może być taka zmyłka wywiadowcza (nie pokazali jej dotąd w żadnych mediach) , aby przerażony swym partactwem winny zrobił jakiś chaotyczny ruch i zdemaskował się. Na przykład próba dobicia ofiar w szpitalu, lub próby niezbornego tłumaczenia i podkładania fałszywych dowodów przez jakieś "osoby pierwsze, drugie czy trzecie" mogłyby pomóc w ostatecznym pogrążeniu sprawców.
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @lorenco 22:07:21
  Wypaliła, wypaliła, tu nie ma przypadków i pewnie cel został osiągnięty. Mianowicie podobny jak przy niedawnych aferach z pomówieniami o molestowanie i nękanie w miejscach pracy przed wielu laty, gdzie chodziło o chwilowe przyzwyczajenie podatnika, że to media i politycy pełnią rolę sądów wydających i egzekwujących wyroki. Tu też ten mechanizm zastosowano i nikt zbytnio nie brykał, że musi być oficjalne dochodzenie, dowody, sąd i dotąd obowiązujące procedury prawne. To taki chwilowy nowy standard i według tego schematu można się spodziewać następnych medialno-politycznych linczów i polowań z nagonką.
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @Husky 21:30:11
  Whisky to raczaj nie ale może "whiskas".

  Popatrz, że też Wielka Brytfanna zmuszona jest zatrudniać obcych szpiegów w MI6. Pewnie w następnym filmie z serii przygód dzielnego agenta 007 okaże się że Bond to skrót od Bondarenko
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @Husky 20:55:36
  Brawo Husky, amciaj kaszę bo od niej będziesz miał błyszczącą sierść. Znajomy milicjant też karmił swego owczarka kaszą ze słoniną. Z ogórkiem też oczywiście możesz poeksperymentować.
  Na zdarowie.
  PZDR
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @lorenco 21:02:10
  cyt.: "jednak nie mogę znaleźć wiadomości w jakiej formie jest ten nowiczok:"

  pewnie był w formie czopków i zaraz po tym jak usiedli na ławce to ich nie tyle zabił co osłabił;

  tak na poważnie, to narazie mamy nowiczok w formie wirtualnej (w mediach) i jako taki też nieźle zatruł atmosferę, ale to widać było potrzebne jako uwertura do czegoś większego
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • @Husky 20:45:53
  To chyba nieporozumienie, bowiem Powell demonstrował w tej fiolce swoją "spuściznę" na dowód że wkrótce wyp..oli Saddama. :-)
  Nowiczok w kaszy gryczanej:)
 • sru, pierdu !
  Ciekawe czy Trump odda potem Chińczykom wrak ?
  Na żywo
 • dwoje koma jeden;
  Skripalówna od ok. 2 dni jest świadoma i rozmowna, ale gada chyba wyłącznie o modzie i pogodzie, bo zapanowała cisza medialna w tej materii. Chyba ją ignorują, bo pewnie jej narracja w temacie "kremliczoku" nie pokrywa się z wypracowaną w mozole i przyjętą przed "społeczność międzynarodową" za jedynie prawdziwą.
  Szpiegu! Mamy cię! A co dalej?