Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @wk..ny 19:46:48
  To coś więcej niż biologia. To podstawy transformacji organizmów żywych w większe formy żywe.
  Ja się odniosłem do "prawie" 100% (sugerowanych prze RAMa) pozostałych w kraju obywateli. Najnowsze odkrycia w strukturze mózgu człowieka mówią, że jego możliwości w przeważającej części zdetermiowane są przez geny już w momencie urodzenia. Czynnik środowiskowy (wychowanie, nabyte doświadczenie = programowanie) stanowią tylko dodatkowy - marginalny aspekt. Chyba wiesz z obserwacji, że jak ktoś "nie ma głowy" do matematyki, to w życiu nie nauczy się ze zrozumieniem bardziej skomplikowanych zagadnień. Podobnie gdy ktoś nie ma słuchu muzycznego to nie będzie poprawnie śpiewał czy grał na instromentach, nie mówiąc o komponowaniu.
  Temat jest fascynujący.
  Pozdrawiam
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • @lorenco 19:33:20
  To urządzenie to oscylator wiązkowy w wersji na rynek wewnętrzny
  Trump i wściekłość lewicy…
 • @Husky 17:31:00
  No widzisz, Wowka też pracował pod przykryciem psa. To zdjęcie po lewej pochodzi zapewne z jego paszportu gdy przebywał w NRD.
  Trump i wściekłość lewicy…
 • @Husky 19:09:24
  Słuchajcie no Kopio. Dopuściliście się swym niecnym czynem zawłaszczenia tożsamości oraz spuścizny (jaka by ona nie była) zasłużonego dla PIShedrynu Psa. Na to są chyba paragrafy :-)
  Trump i wściekłość lewicy…
 • @Husky 17:31:00
  Czy Ty jesteś tym samym Husky'm, który odszedł był od nas niedawno po długich i straszliwych cierpieniach, a po którym do dziś pozostajemy w nieutulonym smutku, frasunku oraz drętwocie?
  Trump i wściekłość lewicy…
 • @RAM 16:55:34
  Populacje ludzkie są jak organizmy złożone. Aby przetrwać na dłuższą metę muszą mieć także organ mózgu, składający się unikalnych komórek. U Polaków ten organ przez setki lat wrogowie (Żydzi, Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy) metodycznie poddawali lobotomii. Ta część populacji, którą krytykujesz, to są rozmaite kurzajki, liszaje, wrzody i zwyrodnienia i jest tego pewnie ze 30%. Pozostałe 70% to "komórki" układu pokarmowo wydalniczego, czyli zasilania systemu i one nigdy nie będą w stanie przejąć funkcji przywódczych i kontrolnych, gdyż tak zostały zaprogramowane. Ten "mózg", czyli elity we właściwym rozumieniu, stoją na straży dobrostanu całego organizmu, gdyż zdają sobie sprawę z roli symbiozy wszystkich jego elementów. A obece rzekome elity przeszczepione na polski organizm są rakiem i atakują też inne organy.
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • @Jasiek 21:10:18
  Pożarta, zjedzona, skonsumowana - to ogólny skrót myślowy oznaczający zutylizowanie dla swoich potrzeb. W przypadku relacji między ludźmi ofiara raczej jest eksploatowana lub zabijana dla zagarnięcia jej dobytku lub organów, ewentualnie z innych pobudek wynikających z przeświadczenia o własnej supremacji.
  Co ciekawe, jeszcze parędziesiąt lat temu samozwańcze elity, które trzymają nas za twarz, zainteresowane były w eksploatacji talentów ludzkich (głównie technicznych) i organizowano różne podkupywania wybitnie uzdolnionych jednostek dla ośrodków badawczych, itp akcje. Obecnie już im nie zależy na tym aspekcie eksploatacji. Nawet obniżono poziom edykacji w uniwersytetach do minimum, gdyż zapewne korzysta się z "talentów" genetycznie zaprojektowanych (zmodyfikowanych) osobników oraz sztucznej inteligencji.
  PZDR
  Na obraz i podobieństwo
 • po co właściwie żyjemy;
  Model życia, a właściwie łańcucha pokarmowego, na Ziemi został tak zaprojektowany aby jedne organizmy żywe służyły za pokarm innym i cały czas żyły w strachu, że lada moment zostaną same (lub też ich potomstwo) upolowne i pożarte. To nie ulega wątpliwości, gdyż sami doświadczamy tego na codzień. Występują oczywiście wyjątki, gdy jakiś gatunek przez dłuższy lub krótszy czas doświadcza błogiego spokoju, gdyż chwilowo nie posiada naturalnego "smakosza". Jeśli Bóg stworzył człowieka na swe podobieństwo z całym dobrodziejstwem inwentarza, to by znaczyło że sam też żyje w strachu przed innym drapieżnikiem, a żywi się istotami przeznaczonymi mu na menu. Wynikało by też z takich relacji między organizmami żywymi, że wszystkie ich życiowe wysiłki polegające na dbaniu o swój dobrostan w efekcie mają służyć tym, którzy je kiedyś pożrą, gdy przyjdzie na to pora. Kto zatem jest na samym szczycie tego łańcucha pokarmowego i jaki był sens wszczepiania wielu gatunkom zaawansowanej samoświadomości. Czyżby oprócz karmy fizycznej temu na szczycie potrzebna też była strawa z "dusz" (duszone świadomości :-)).
  Na obraz i podobieństwo
 • wnioski;
  Trump parę dni temu spotkał się z Kim Kardashian, obecnie z Kim Dżon Unem. Widać woli spotykać się z Kim Kolwiek niż z Dudą.
  Historyczny Szczyt USA-KRLD w Singapurze
 • @Husky 18:36:54
  cyt.: "a skąd wiedziałbyś który to "ciocia" a który "wujenka""

  To oni musieliby uzgodnić to między sobą i mi oznajmić :-)
  A tak na marginesie, to jeśli ktoś urodził się z taką dewiacją to mi nic do tego i potrafię tę anomalię uszanować, o ile oczywiście nie narzuca swej przypadłości innym i ostentacyjnie nie obnosi się z nią po mieście.

  Taki Elton John pod wpływem swego żalu do konserwatywnego społeczeństwa brytyjskiego, że nie mógł ujawnić swojej seksualności bez ryzyka bycia uznanym za toksycznego, napisał jedną z najpięknieszych swych piosenek: "Goodbye Yellow Brick Road".
  Polecam jej cover w równie nietuzinkowym wykonaniu z latosiej edycji The Voice (USA).
  https://www.youtube.com/watch?v=1v23srQ5db8
  Powiedz tato,powiedz mamo
 • @Husky 09:35:32
  cyt." małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą a nie cioty z "ciotką""

  Kwestia nazewnictwa pedalskich "rodziców" niejako sama się narzuca;
  Otóż, gdybym był dzieckiem dwóch pedałów, to zwracałbym się do nich per "ciociu" i "wujenko".
  Zapewne takich awangardowych "rodziców" drażnią też pytania dziecka typu "cioto?" . Kiedy dziecko pyta "cioto?". Odpowiadam: milcz idioto.
  Powiedz tato,powiedz mamo
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:07:01
  "Coś mi się jednak zdaje, że następnym nickiem Huskiego będzie - Łajka."

  Husky ciężko pracuje agitując za zdrajcami jego eksojczyzny, to po ustanowieniu Polinu wypadało będzie zmienić nick na jakiś bardziej miły rasie panów: np. Huskywitz, syn Pieskowa i Sukowej
  Tak trzymać
 • rymy do "Jankesi";
  Decyzją koszernych kolesi zjechali do Polski Jankesi (zmotoryzowani i piesi), cieszą się partyjni prezesi
  Tak trzymać
 • @Husky 23:08:26
  "że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu. "

  a ojcem sanhedryn
  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
 • Znasz bajkę o dziewannie?
  Dzie wanna, rzygał będę.
  Dałem 1*, bo mniej nie można.
  You are neither dog nor otter :-)
  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
 • @Gasienica 13:12:22
  Osobiście sądzę, że ten "problem" z prokreacją dotyczy tylko pewnej marginalnej grupy żydów w Izraelu. Bowiem czytając różne artykuły dotyczące chasydów i ich statusie w Izraelu można wywnioskować że ich rodziny mają nawet po 12-cioro dzieci a piątka to prawie standard. Również żydzi żyjący na zachodzie mają ilość potomstwa powyżej średnich krajowych. Oczywiście pewien procent z nich, podobnie jak w populacjach gojowskich doświadcza problemów z wydaniem potomstwa. Nie znam statystyk, ale zapewne jak wszędzie, wpływają na to czynniki genetyczne, psychologiczne, ekonomiczne, środowiskowe i polityczne.
  Co do żydowskich żądań odszkodowań od krajów, które również były ofiarami Niemców, to jest to wyjątkowa bezczelność i prowokacja. W sumie ten epizod jest porzebny aby otworzyć oczy wciąż licznym niedowiarkom, aby przekonali się z jaką bestią mamy do czynienia.
  Polska na rzekomym musiku.
 • R.I.P. - Spoczywaj w spokoju naiwny goju;
  Gdy już Polin ciałem się stanie i pozbędzie nadmiaru gojów, to zapewne nową tradycją Polinian będzie składanie kwiatów (najtańszych) przez naczelnego rabina na grobie nieznanego szabesgoja (Jurek, Kaczyńscy, Tusk, Wałęsa i im podobni też tam zostaną wrzuceni). Bowiem nikt tak nie przyczynia się do realizacji projektu Polin jak cała masa anonimowych szabesgojów (szajbusgojów) na codzień przymykających oczy na podstępne przejmowanie kraju, głosujących w wyborach na wrogów, powtarzających toksyczną propagandę sączącą się z mediów i wreszcie za pieniądze wysługujących się tyranom.
  Polska na rzekomym musiku.
 • @Lotna 18:18:28
  Cosik mi się widzi że na świadomość i zdolności poznawcze człowieka został programowo nałożony pewien limit, podobnie jak producenci ciężarówek w niektórych krajach mają obowiązek ograniczyć softwearowo lub mechanicznie limit prędkości swoich pojazdów do 110 km/h, więc przez to nie tylko nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić pewnych rzeczy, ale nawet właściwie sformułować pytań. Ponoć naukowcy intensywnie pracują nad zniesieniem tego limitu, który zapewne ma swe sztywne żródło w DNA, jak również chwilowe uwolnienie/poszerzenie świadomości przy pomocy chemicznych stymulantów. Po to też między innymi tworzy się autonomiczną sztuczną inteligencję aby "zaskoczyła nas" swym niekonwencjonalnym podejściem do realu i wirtualu. Póki co, to do każdej koncepcji powstania i budowy wszechświata zawsze będzie można się przyczepić pytaniem: a co było wcześniej, co było siłą napędową, kto stworzył Boga, czy suma przypadków i zbiegów okoliczności może stworzyć wszystko co nas otacza, itp.
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Seth 18:56:01
  Ale w sumie to mogliby przysyłać Polakom grzebiącym po śmietnikach nadmiar żarcia, gdyż sami są społeczeństwem z nadwagą - tłuszczą :-).
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Da du di da du da;
  Polska jest upokarzana już samym faktem podstawiania szubrawych szabesgojów na najważniejsze stanowiska. Niejako wtórnym zjawiskiem jest następnie poniżanie tych drani. Czyli upokarza się Polskę ponownie, gdyż technicznie to oni reprezentują kraj. Osobnicy typu Dudy nawet chyba nie zdają sobie sprawy ze swego zeszmacenia i pogardy jaką żywią dla nich zarówno cyniczni chańbiący jak również współobywatele.
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było