Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Husky 23:11:34
  To ogromny temat. Nie mam teraz czasu ani polotu aby go przystępnie naświetlić, przynajmniej jak to widzę. Ideału nie będzie z racji nierówności fizyczno psychicznych wszelkiego rodzaju już przy urodzeniu, ale warto próbować się do tego ideału maksymalnie przybliżać, chociażby z tej racji, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i technicznie jesteśmy rodziną gdyż gdzieś tam w zamierzchłej przeszłości mieliśmy wspólnych rodziców.
  Mamy prawdziwego Włodarza Polski
 • @Husky 22:52:44
  No właśnie, bo to się dzieje prawie na całym świecie. Ludzkie przeznaczenie jak widać to niewolnictwo. Dotąd też istniało do pewnego stopnia, bo nikt nigdy w 100% nie jest wolny z racji relacji rodzinno społecznych, ale teraz NWO (głęboka władza cieni) to już przegięło pałę.
  Mamy prawdziwego Włodarza Polski
 • @Husky 22:18:54
  Doszło do tego że nędzarze cieszą się jak dzieci gdy nędznicy rozdają im jałmużnę. Czy obywatel powinien być przekupywany zapomogą? Toż to jest niewolnictwo ekonomiczne i duchowe.
  Mamy prawdziwego Włodarza Polski
 • Mocium Husky z Bożej łaski !!!
  Przyzwoitość nakazuje, aby przy próbie oceny/analizy zjawisk lub osób wziąć całe spektrum ich funkcjonowania. Czyli na przykład zrobić sobie tabelkę z dwiema rubrykami; w lewej wyszczególnić pozytywne, a w prawej negatywe konsekwencje działania "ustrojstwa". Dodatkowo poszczególne działania należy pomnożyć przez wspólczynnik ich rangi (tzw. wagę), bo na przykład pozytyw typu "darmowe leki dla kobiet w ciąży" ma inne znaczenie dla kraju niż negatywow typu "300 mld USD dla finansowych grandziarzy. Pozdrawiam spoza gór i rzek.
  Mamy prawdziwego Włodarza Polski
 • @Oscar 18:53:42
  Czy potrafiłbyś bezbłędnie wskazać te dwie frakcje żydów na przykład w PISie? Sami żydzi bowiem, skądkolwiek by się nie wywodzili, twierdzą że najpierw są lojalni diasporze, a potem dopiero krajowi pobytu.
  Atak na Syrię
 • cele wyższe;
  Trump mówi prawdę twierdząc że cel ataku rakietowego w Syrii został osiagnięty. W globalnej bowiem rozgrywce niegojów z gojami, w wydarzeniach ostatnich paru lat chodzi o strywializowanie wojny, zatargów międzynarodowych, przywyczajenie ludzi do strachu, uśpienie czujności, wzbudzenie znieczulicy na cierpienia innych, ośmieszenie przywódców i odebranie im resztek autorytetu. Przemiany jakie się obecnie dokonują to tylko padgatowka do ostatecznego rozwiązania kwestii gojowskiej, która ma się obyć przy minimalnym wierzganiu i pisku patroszonych ofiar.
  Atak na Syrię
 • @Oscar 17:57:27
  cyt.: "Inna płaszczyzna to żydzi rosyjscy którzy stanowią w jakiejś części aktywa Putina w globalnej mafii żydowskiej...to bardzo wartościowa V kolumna "

  Skażi mnie pażausta Oskarze, czy to może jest ten sam odłam żydów, który kierował rewolucją pażdziernikową, tworzył nadreprezentację we władzach ZSRR i NKWD, czy może w którymś momencie historii został podmieniony na bardziej szlachetnych, a jakoś umknęło to mojej uwadze.
  Atak na Syrię
 • jak rozpętać III wojnę światową, instrukcja krok po kroku;
  W następnej odsłonie Mosad zapewne przeprowadzi w Nowym Jorku lub Waszyngtonie jakiś atak gazem bojowym w metrze lub na stadionie tak aby wyglądało to na odwet Putina i goje będą zmuszeni do wzięcia się za łby.
  Atak na Syrię
 • Jak powiedział, tak zrobił;
  Przed chwilą, jeszcze 13 w piątek czasu Waszyngtońskiego Trump, May i Macron zaatakowali (chyba rakietami) parę miejsc w Syrii i jak na razie nic nie słychać o jakimkolwiek odporze ataku ze strony Rosji.

  https://www.thestar.com/news/world/2018/04/13/trump-announces-military-strike-on-syria.html
  Ostatnia nadzieja białych.
 • @Oscar 15:59:14
  głos suwerena jest głosem wołającego o ścianę (płaczu)
  Zdrada
 • Mam dylemat;
  czy wąż ma ogon ???
  Hodowanie żmii.
 • @MacGregor 14:01:05
  Dziękuję.
  Une chcą realnych odszkodowań za fejk PTSD.
  A co my oskubane goje mamy powiedzieć, zmuszeni na codzień od tysiącleci znosić ich tyranię, fochy i upiorny widok. Wobec powyższego my goje żądamy wypłacenia nam zaległego dodatku obżydliwego wraz z osetkami, aby nam też "goiła" się trauma.
  Ostatnia nadzieja białych.
 • Ktoś to w końcu musi wyrazić oficjalnie;
  Orędzie Galatycznego Związku Polaków do Galaktycznego Związku Żydów:

  Nie wybaczamy i nie prosimy o wybaczenie !!!!!!!
  To nie jest tak jak myślicie, że Pan Bóg umarł i zostawił wam w Testamencie Ziemię i władzę.
  Odłóżcie broń, jesteście otoczeni!!!!
  Ostatnia nadzieja białych.
 • @Lotna 21:07:15
  Masz rację Lotna co do tych na świeczniku. Ja raczej miałem na myśli generalnie naiwny elektorat i całą rzeszę działaczy duraczonych na co dzień przez te bestie przy pomocy zebrań i mediów.
  Imigracyjny Hokus-Pokus Dobrej Zmiany
 • mała dygresja;
  Jeśli Unym udało się pokonać i zawłaszczyć hybrydowo takie dawne bastiony wolności i demokracji jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy itp. to co tu narzekać na nasze sprzedajne siermięgi. Przpomina to jako żywo film katastroficzno-dystopijny o podstępnej agresji i tyranii Ziemian przez potwory z kosmosu. Efekt jest bowiem taki sam - uczyniono nas niewolnikami.
  Imigracyjny Hokus-Pokus Dobrej Zmiany
 • Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się....
  cyt.: "Theresa May miała wczoraj w rozmowie z Donaldem Trumpem powiedzieć, że oczekuje od niego więcej dowodów, że istotnie doszło w Syrii do ataku chemicznego, zanim weźmie udział w uderzeniu militarnym na ten kraj"

  Nie tak dawno na terenie Tereni podtruto Skripali i wtedy ta kobieta pracująca zademostrowała światu przeświadczenie że jest dobra z chemii i dedukcji, więc dodatkowe dowody na wskazanie winnych nie były jej potrzebne. I nawet ogłosiła nomen omen Mayday dla cywilizowanego świata. I Sanhedryn jej zaufał w temacie robienia z siebie małpy, gdy jest taka potrzeba. Gdy chciano ją użyć do następnej ściemy, również w jej dziedzinie eksperckiej (chemii i dochodzeniówce) z tym że w Syrii, Terenia najwidoczniej przeraziła się swych własnych kwalifikacji i potencjalnych płynących z tego konsekwencji i wycofała rakiem.
  Teresa May ruskim agentem?
 • Te hołdy składane im przez szabasgojów i tak psu na budę;
  Goje bajdurzą im "achy" i "ochy" a UNE strzelają fochy.
  Kto z chłopem pije, ten z nim pod płotem leży.
 • Bardzo dobre to requiem;
  Daję 5*, ale z przykrością zmuszony jestem odjąć jeden punkt karny za analogiczną do opisanej ślepotę autorów tekstu co do spuścizny Putina. 5-1=4*
  Requiem dla prezydenta i PiS...po latach
 • @Nibiru 17:47:50
  A tak na poważnie to skoro stary neocon John Bolton został przydzielony Trumpowi na suflera, to coś chyba już postanowiono w temacie "ognia i furii", tym bardziej że wczoraj powiedział, że w ciągu kilkudziesięciu nadchodzących godzin sprawy nabiorą innego biegu. Zwykle atakują w nocy lub nad ranem.
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej
 • Melanio, gdzie jest moja, no ta... no wiesz....co to robi "fire and fury"?
  Trump już dawno nacisnąłby sekwencje guzików kodowych do uruchomienia paru rakiet jądrowych w kierunku Korei Północnej lub Iranu, ale chyba Melania schowała mu gdzieś tę nieszczęsną walizeczkę kodową, jako karę za romans z tą sziksą Stormy Daniels. Ostatecznie musi jakoś ratować swoją prezydenturę w obliczu ataków opozycji ze wszystkich stron; prezydenta prowadzącego wojnę nie usuwa się bowiem ze stanowiska.
  Taką to, lub podobnie tanią dramaturgię wymyślili spece od mącenia na świecie.
  W obliczu nadchodzącej Trzeciej Wojny Światowej