Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Husky 17:26:51
  Ja bym ten czyn potraktował jako zwykłe wykroczenie, bez oprawy medialnej. Grzywna i tyle. Świrów jest wszędzie pełno i niektórym z nich tylko na tym zależy aby ich pokazano w TV, a pewnym kręgom aby zrobić z tego incydent międzynarodowy. Dla mediów z reguły jest to dar niebios i będą go eksploatować do wyrzygania przez wiele dni we wszystkich wiadomościach, bo dzięki temu w tym zmarnowanym czasie nie muszą informować widzów i czytelników o sprawach naprawdę ważnych.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 17:07:34
  Powinienem był dodać że w 1945 roku po zwycięstwie nad Rzeszą, uciemiężone narody, będąc na ich terenie, mogły bez problemu wziąć odwet w afekcie na Niemcach i wybić ich do nogi aby się więcej nie odrodzili. Tak się jednak nie stało. Sponsor wziął ich w troskliwą opiekę, uratował przed pewną anihilacją i wręcz pomógł odrodzić, gdyż jak widać liczył na ponowne użycie w przyszłości tej bestii, bo drugiej tak łatwo sterowalnej trudno znależć.
  pzdr
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 16:29:50
  cyt. "Ale jednak jedno nie podlega dyskusji.
  Za ogrom,i potworność zbrodni w czasie ostatniej wojny odpowiadają NIEMCY.
  Nie naziści, nie hitlerowcy ale NIEMCY."

  Oczywiście, tu nie ma dyskusji. Aczkolwiek na równi z bezpośrednim sprawcą powinien być ukarany również szczwany podżegacz-sponsor, który użył głubszego do swych celów, lub wynajął bandytę. Niemcy generalnie są bardzo naiwni i zadufani, a do tego nie mieli swoich elit po IWŚ i łatwo było ich ponownie zindoktrynować i użyć jako bestii. Od tamtej pory właściwie nic się nie zmieniło w sytuacji i mentalności Niemców. Te same siły mogą z powodzeniem ich użyć do kolejnej operacji prowadzącej do zawłaszczania Ziemi.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 13:03:50
  Ta narracja ukrywa najważniejszy wątek. Mianowicie, kto posiadał niemiecki przemysł po IWŚ i w czasie IIWŚ. Do samych rodowitych Niemców należało bardzo niewiele. Struktura własności udziałów i fuzje mniejszych firm tworzących większe konglomeraty, a także niemieccy figuranci firmujący nazwiskami ich filie tworzą pewną zasłonę dymną dla rzeczywistych właścicieli tych karteli. Nawet wikipedia przytacza fakt "małżeństwa" amerykańskiej Standard Oil Johna. D. Rockefellera i IG Farben ujawnionego w śledztwie z 1941 r. A także powiązania kapitałowe pozostałych "niemieckich" gigantów przemysłowych z finansjerą zza oceanu. Wojna to w zasadzie logistyka. Zaopatrzenie w materiały i finansowanie. Także zakamuflowane kanały jej dostarczania i lokowania zysków. Bez logistyki wojna trwałaby może miesiąc, gdyż po wypśtykaniu się z amunicji, żywności, paliwa i lekarstw wszyscy rozeszliby się do domów. Tak więc wojna, mimo że dla walczących i postronnych obserwatorów wygląda na olbrzymi chaos, to w rzeczywistości jest precyzyjnie zaplanowaną i realizowaną operacją militarno logistyczną, gdzie rzeczywiści animatorzy nie wiele zostawiają przypadkowi. Zreszta widać teraz kto się podstępnie uwłaszczył etapami na takich operacjach jak Rewolucja Bolszewicka, obie Wojny Światowe, wyścig zbrojeń, robiąc z nas niewolników.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Laznik 23:07:12
  Dziękuję za ciepłe słowa Laznik. Pozdrawiam.
  Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet
 • @Oscar 19:56:49
  cyt. "NKWD było żydowskie w warstwie decyzyjnej dowódczej... zwykli poborowi niskie szarże to tylko mięso armatnie , oni musieli wykonywać żydowskie rozkazy a kto nie chciał dostawał kulkę w łeb."

  Jakaż to pociecha dla kogoś, komu zabito członków rodziny że zrobił to dobry Słowianin który dostał taki rozkaz. Przecież taki scenariusz może się powtarzać w kółko. Właśnie takich Słowian należy się bać, co to wykonają każdy rozkaz, gdyż nie mają własnych elit i są w stanie podporzadkować się samemu diabłu i dokonać niewyobrażalnych zbrodni. Tak jest do dziś. Przecież ani w Rosji ani na Ukrainie nie odbudowały się swojskie świadome elity aby przeciwstawić się tyranii i chyba już się nie odbudują
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • @Zorion 19:55:10
  cyt.: "Na pewno ktoś kto nie potrafi zaakceptować ludzi jako gatunku i na pewno ktoś kto nam czegoś zazdrości i nas nienawidzi . A no czego, mogą nam zazdrościć "władcy świata" ? No czego ?"

  Te aspekty zostały już zdefiniowane, zdiagnozowane i ujawnione ludzkości, także o dziwo przez samych "władców świata".
  Zazdroszczą gatunkowi ludzkiemu wbudowanemu w świadomość zestawowi tzw uczuć wyższych, którego sami nie posiadają. Te uczucia pozwalają na posługiwanie się w postępowaniu etyką, miłością bliźniego, troską o gatunki słabsze oraz o przyrodę, itd. Pozwalają też na niezwykłą kreatywność oraz indywidualizm przez duże "I". Tej swojej podrzędności w ewolucji nie mogą znieść; żerują na ludzkości i niszczą wszekie wielkie umysły oraz zalążki potencjalnej rebelii.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • @Oscar 18:56:45
  Oskarze, Oskarze, Oskarze !!! ???
  Czy zdajesz sobie sprawę, że Banderowcy i oddziały polowe NKWD składały się ze SŁOWIAN? Obowiązkiem Polaków jest pamiętać kto mordował ich przodków i nie spoufalać się z wrogami. To była lekcja, aby nie wierzyć w tzw. jedność Słowian, cokolwiek miałoby to oznaczać, bo ludzie dzielą się na dobrych i na złych. Czy gdy brat morduje brata to ta śmierć jest lżejsza a zbrodnia wybaczalna? Chyba nie. Zatem uprasza się Szanownego o nie mącenie ludziom w głowach o jakimś panslawiźmie.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • niech zarówno zleceniodawców jak i wykonawców piekło pochłonie;
  Zbrodnicza natura całokształtu rządów Stalina zdawałyby się być nie do obrony. I nie ważne przy tym czy był on sterowany czy podejmował decyzje autonomicznie. Jak widać niektórzy wbrew etyce, logice i oburzeniu nadal żyjących świadków podejmują się tej samobójczej "mission impossible". Jedynym wytłumaczeniem może być przypuszczenie że nikt tak nie zrozumie psychopaty jak drugi psychopata.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • Bergaman po prostu napisał atrykuł na zamówienie Mossadu;
  Po co?
  Aby ukazać morderców w bardziej ludzkim świetle;
  aby dać im pewne rozgrzeszenie bo kierowali się racją stanu Izraela;
  aby odwróćić uwagę od ich najbardziej pogrążających i odrażających zbrodni jak 9/11, zestrzelenie MH17 nad Ukrainą i tym podobnych a nie majacych uzasadnienia w racji stanu Izraela a tylko w supremacji syjonistów na świecie;
  aby pokazać że stosują klasyczne technologie zabijania, podczas gdy na światło dzienne wychodzą ich zbrodnie przy użyciu najnowocześniejszych technik zabijania przy użyciu mirkobów i toksyn projektowanych pod słabości indywidualnych organizmów, a także przy użyciu generatorów zabójczych promieniowań różnego rodzaju;
  by przedstawić ich raczej lokane pole działania na BW, podczas gdy ich terenem działania jest cała Ziemia;
  by w podtekście wystraszyć potencjalnych wrogów syjonizmu gdyż wywoływanie strachu to też forma działań operacyjnych obliczona na zniechęcenie/sparaliżowanie przeciwnika.
  Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet
 • A jakie obowiązki ma Husky?
  Romek to od razu widać że był cienki Bolek, bo nawet nie zdawał sobie sprawy że żył i miał te swoje obowiązki w "cywilizacji polskiej". Podobnie jak pan Jourdain który nie wiedział że mówi prozą. I potrzeba było około 100 lat, aby naczelny cywilizator NEONu pan VoidAss tę perwersyjną rzeczywistość wreszcie spenetrował i spisał w wolnych chwilach gdy przerażona żona już spała.
  ,,Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:13:30
  cyt.: "Ty albo chory jesteś abo chazar."

  gdybym miał wybierać to wybrałbym raczej "chory" :-)

  Pozdrawiam nieprzyjaźnie.
  (wg. standardów BJ, który lubi dodawać że pozdrawia przyjaźnie, takie pozdrowienia też chyba stosuje gdy pomija ten przysłówek)
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:13:30
  cyt.: "Takich zawsze utylizuję :)))"

  taka rodzinna tradycja ? :-)
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:46:42
  cyt.: "Won chazarski, anonimowy gnoju! Patrz na swoje ręce."

  Anonimowy - pozornie, gdyż admin ma moje imię i nazwisko, a poza tym to standard w blogosferze. W twoim przypadku natomiast, gdzie przy każdej okazji przypominasz, że używasz swego imienia i nazwiska, to nie byłbym już pewien, czy jest ono takie prawdziwe. Równie dobrze możesz być potomiem matrioszki, która przywłaszczyła sobie tożsamość zamordowanego przez waszych Polaka w ramach utrwalania władzy ludowej. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że twoje rodowe nazwisko to na przykład Yebiewdenko lub Tichopierdiew. Przyjdzie taki dzień że wszystko się powyjaśnia. Mam takie przeczucie. Bez pozdrowień.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Lotna 15:01:20
  Dziękuję ponownie Lotna za posiłki. Sama widzisz z jak łatwym przeciwnikiem przyszło nam się zmierzyć. Te sieroty po Stalinie używaja nadal swych starych metod duracznia, kiedy to wymordowali inteligencję polską, a pozostałych prostych ludzi już z łatwością kołowali w celach eksploatacji na wszystkie możliwe sposoby. Tutaj Jareczek stosuje klasyczną metodę "łapaj złodzieja", a przyłapany za rękę na gorącym uczynku będzie szedł w zaparte że to nie jego ręka. A gdy już mu się udowodni że jednak ta ręka należy do niego, to powie że nie chciał ale musiał, że pozyskali go bez wiedzy i zgody, że był za a nawet przeciw, a właściwie to obowiązuje zasada grubej kreski i należy się od niego odczepić jak od Jaruzelskiego. Jak więc jaki jest sens wogóle podejmować jakakolwiek polemikę z taką patologią. Otóż chyba jedynie w celach poznawczych i satyrycznych, aby młode pokolenie Polaków i Rosjan samo zobaczyło kto nadal mąci i rozwala im ojczyzny.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Lotna 21:30:36
  Jareczek świadomie lub nie, ale robi wszystko, aby to co piszą krytycy "ojców założycieli NEONu" oraz ich misji okazało się brutalną prawdą. Bardzo dobrze, niech się odsłaniają to Wowka pokaże im ruski miesiąc poleci po premiach :-)
  PS: Lotna - dziękuję Ci za wsparcie i pozdrawiam
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:23:32
  cyt.:"PS. Masz miesiąc na poszukanie tych "dewocyjnych" tekstów do Putina. Dobrze wykorzystaj."

  Proszę samemu wejść na swoje komentarze na blogu Marka Budzisza i przypomnieć napierdzielanki z innymi bardziej obiektywnymi komentatorami. Mam ciekawsze zajęcia niż odświeżanie pamięci obcemu seniorowi.
  .
  cyt.: "Jeśli w ciągu 24 godzin tego nie będzie to ciebie też tu nie będzie a numer IP zostanie zablokowany. Tak się bronimy przed chazarskimi prowokatorami.
  Zrozumiał?"

  Tego SB-ckiego tonu już się widać nie wyzbędziesz. Lata mi twoje ultimatum i twoja frustracja i gorycz, że ludzie (pewnie także po cichu członkowie rodziny) brzydzą się toba. Działacie watahą, to pewnie twój głos będzie miał moc sprawczą i wreszcie zamkniecie tu japę kolejnemu krytykowi kremlowsko-koszernej mafii i świra Władymira. Dla mnie twoje zachowanie jest zabawne, na granicy puszczania zwieraczy, ale skoro cię to rajcuje to sobie folguj.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:51:37
  cyt: "I ciągle tak uważasz?"

  Na taką dewocję Kolegi wskazują liczne żenujące wpisy na Neonie i Salonie w obronie tego satrapy, który przecież jest takim samym sługusem międzynarodowej oligarchii finansowej jak Obama, Clintonowie, Trump, Tusk, Kaczyński, Duda, Merkel i wielu innych. Jak dotąd Szanowny Kolega nie opublikował nic bezstronnego dotyczącego Putina i jego kremlowskiego gangu (a może mi jakoś umknęło - proszę o link jeśli się mylę).
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • 1abezmetki
  Zostałeś blogerem wyklętym. Dawniej, gdy mieli władzę, to wyrwaliby Ci paznokcie, a teraz tylko nakładają takie śmieszne sankcje - zapatrzyli się chyba na neo(n)konów. Kiedyś mnie admin wykasowa,ł gdy bez użycia niecenzuralnych słów ośmieliłem sie wyrazić opinię że JR za Putina dałby sobie torbę ogolić na sucho zardzewiałą żyletką. Jacyż oni żałośni .
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @1abezmetki 08:04:32
  Jak się okazuje mdląco nieciekawą postać trzecioplanową można zaprezentować w arcyciekawej narracji. Ode mnie 5* oraz pozdrowienia.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?