Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • afery toporkowej ciąg dalszy;
  spécialité de la Maison Blanche - toporek w plecy.

  Precedens stanowi nowe prawo. W napadzie na Irak Bush nie dbał o aprobatę Kongresu, zatem dlaczego Trump miałyby się fatygować. Wystarczy rozkaz od prawdziwych władz, tj. oligarchii międzynarodowej i szafa gra. Drobiazgi typu kto ma się nie wpieprzać między wódkę a zakąskę uzgadnia się na poczekaniu z namiestnikami na Rosję, Chiny, Japonię, Koreę Południową. Przekaz dla tłuszczy z pustyni i z puszczy jest jasny, Kali wali z oddali aby mu nie oddali
  Do granic Korei Północnej płynie 150 tysięcy żołnierzy Chin.
 • @Oświat 23:19:31
  Skasowałem ten link bo nie zauważyłem że był z 2015 roku. Przepraszam za zamieszanie. PZDR
  Stany Zjednoczone mobilizują 150 000 rezerwistów
 • @Jasiek 04:04:58
  Właśnie, już postronni obserwatorzy mają problem ze zdefiniowaniem agendy Rosji, a co dopiero jakieś rzekomo sojusznicze kraiki, które z braku innych opcji próbowały przytulić się do Rosjii. BRICS (oparty na standardzie CEGŁY :-)) jest jak na razie fikcją ekonomiczna, gdyż i tak wszystkie operacje ekonomiczne podwiązane są do USD. BRICS i Yuan przygotowywane i testowane są na okres gdy Europa, Ameryka i Rosja objęte będą pożogą wojenną. Rosja przy swym niewykorzystanym gigantycznym potencjale eksploatowana jest niemiłosiernie przez oligarchów, którzy zostawiają w jej granicach środki zaledwie na odbudowanie armii oraz utrzymanie nomenklatury kremla pilnującego geszeftów oligarchii międzynarodowej. Rosji przypisano rolę wroga w przyszłej wojnie depopulacyjnej. Tak to widzę.
  PZDR
  Kalejdoskop wcale nie kulturalny
 • @Jasiek 01:45:25
  No jakto dlaczego? Putin nie słynie z pomocy swym sojusznikom. Nie pomógł Miloszewiczowi, Hussainowi, Kadafiemu, Chavezowi, Janukowycza trzyma jakby internowanego, lub na organy :-). Mówiło się nawet że może Snowdena dać w prezencie Trumpowi :-) Nie wspomaga w żaden sposób bliskich ideologicznie reżimów Kuby, Korei Północnej, Wenezueli. Zaufał byś mu?
  Kalejdoskop wcale nie kulturalny
 • otwarta wojna w Syrii zdaje się dobiegać końca;
  Głowne cele narzucone przez finansowych grandziarzy dążących do kolejnego przemeblowania świata, a dotyczące Syrii, zostały w zasadzie spełnione:
  - wprowadzić chaos na wiele dziesięcioleci,
  - cofnąć ekonomicznie kraj o dziesięciolecia,
  - zniszczyć jedność narodową,
  - skonfliktować z sąsiadami,
  - wyekspediować miliony uchodźców do Europy,
  - dać zarobić firmom zbrojeniowym i najemnikom,
  - położyć łapę na artefaktach byłych cywilizacji, które ukazują całkiem inną od oficjalnej historię ludzkości.
  Pozostało pozbycie się leadera, który przez wiele lat (jaki był to był) ale jednoczył naród i dawał stabilizację. Ci sami, którzy "wykryli" BMR w Iraku, zawalili WTC, odstrzelili po 50 osób z obu zwaśnionych stron na majdanie teraz użyli sarinu aby ukazać że bestia Assad jednak już bez opelacyjnie musi odejść. Gdy Trump rzuci parę "toporków" na pałac prezydencki Assada i jego kwaterę prywatną zabijając wszystkich z nim związanych to pies z kulawą nogą nie zaprotestuje.
  ISIS, Alkaida i inne koncesjonowane organizacje eadykałów islamskich będą potrzebne niebawem do realizacji podobnego scenariusza w Iranie. Putin na prośbę grandziarzy pomógł wyprowadzić z Syrii gazy bojowe, które w chaosie mogłyby się gdzieś zapodziać i potem zostać odkorkowane np. w Izraelu. Assad zapewne zdaje sobie sprawę że Putin mu nie pomoże gdy już będą go wlekli jak Hussajna czy Kadafiego. Zlecenie na niego mogą odwołać tylko grandziarze, z którymi Putin robi geszefty.
  Kalejdoskop wcale nie kulturalny
 • paraliż szarych komórek;
  Co powoduje taki objaw? Natrafienie na ślady mosadu i izraelskich firm ochroniarskich z nim współpracujących. Tak komicznie tuszowano fakty i lawirowano z "ekspertyzami" wokół 9/11, MH370 oraz Smoleńska. Po zniesieniu niewolnictwa gojów wszystkio się powyjaśnia. Trochę cierpliwości.
  Czy Jarosław Kaczyński chce wyjaśnienia Smoleńska?