Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Lotna 19:27:36
  Rzeczywiście te lawinowe pożary są bardzo podejrzane. Premier Grecji nawet oficjalnie powiedział że pożary zaczęły się w kilku miejscach jednocześnie. Naoczny świadek z Kaliforni w wywiadzie dla wiadomości twierdził że to wyglądało jakby przesuwała się ściana ognia nie do ogarnięcia i nie wiadomo co się paliło. Był to efekt tornada lub trąby powietrznej utworzonej z palących się w powietrzu tajemniczych cząstek. Taki efekt mogą prawdopodobnie wywołać nano cząsteczki aluminium rozpylone w powietrzu. W Grecji ponadto domy mają konstrukcję solidniejszą niż w Kaliforni i też spalały się doszczętnie. W Grecji szkielet budynku wylewa się z żelbetu i wypełnia cegłą, a tynki są klasyczne z zaprawy wapiennej, natomiast w Kalifornii taka konstrukcja to rzadkość i z reguły szkielet buduje się z drewna, oblicowuje cegłą lub kamieniem a tynki tworzą płyty papierowo gipsowe. Na zdjęciach z powietrza w wielu tych pożarach widać było wille zamożnych osób położone w gęstym zadrzewionym/zalesionym terenie oddalone o setki metrów i jakimś cudem wszystkie się naraz paliły.
  Pożary w Grecji i Szwecji. Teoria obcych służb
 • @Torin 20:54:40
  Chylę czoła przed Torinem za klasę prowadzenia dyskusji, tj.: cierpliwość, chęć dzielenia się wiedzą z innymi, humor, brak dąsów i takie tam. Po tym poznaję profesjonalistę pewnego swej wiedzy, a jednocześnie sceptycznego w sensie, że teorie nieraz ulegają rewizjom, a także po prostu może się mylić i chętnie dokształci się z pocałowaniem w rączkę u innych. Pozdrawiam i aż miło popatrzeć jak pozytywny wpływ masz Torinie na innych dyskutantów w tej materii.
  Zagłada nadchodzi w ciszy - i bez pośpiechu
 • sceptycyzm mnie zżera;
  Po co się licytować kto był pierwszy na Księżycu czy innym ciele niebieszczańskim, skoro w każdej chwili może urodzić się jakiś ocalały z holokaustu i udowodnić przy pomocy prawników i sędziów (również ocalałych z holokaustów), że Bóg zapisał cały świat w Testamencie Unym i każdy goj, który postawił nogę na innej planecie dokonał ordynarnego wtargnięcia na teren prywatny.
  "мы были первыми"
 • @miarka 21:21:35
  NWO utworzyła dziesiątki tzw. organizacji pozarządowych i to one organizują ten "spontan" i "odlot". Mają swych etatowych ormowców jak również na umowę oraz woluntariuszy. Wystaczy popatrzeć na ich bezrefleksyjne zacięte twarze i od razu wszystko jasne. Ostatnio wysłano ich w teren aby wrzeszczeli za rozszerzonym wychowaniem seksualnym dzieci w najmłodszych klasach, mimo sprzeciwowi większości rodziców.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • @miarka 20:16:00
  Wracając do kwestii wiecznie nienapasionych banksterów tyranizujących ludzkość między innymi podatkami, to chyba tydzień temu oglądałem w kanadyjskich wiadomościach absurdalną scenę. Mianowicie pokazali demonstrantów (oczywiście spontanicznych) przed urzędem nowo wybranego premiera Ontario, który obiecał zlikwidować tzw. limity CO2 i związane z tym kupczenie certyfikatami i obciążenie obywateli wszelkimi związanymi z tym kosztami poprzez podwyżki właściwie wszystkiego, którzy sprzeciwiali się sie temu posunięciu premiera. Jednym słowem równie dobrze mogli mieć na transparentach napisy: domagamy się podwyżek cen na wszystko, precz z łatwym życiem, domagamy się biedy
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • mowa o oficjalnym spotkaniu;
  bo tak prywatnie to zapewne nieraz spotykali się u wspólnego kumpla Burleskoniego na bunga-bunga; Putin przecież czasem znikał na parę dni i wracał potem do pracy wyduźdany, zdojony, wyświechtany i niedzisiejszy
  Putin musi poczekać...
 • @miarka 19:07:27
  Może warto aby Polacy skorzystali z będącej trendy "me too" (ja także) akcji i dokonali "coming out'u" czyli ujawnienia się, że od wieków są podstępem gwałceni przez Unych na sucho i we wszystkie otwory. Za Polakami może podążą inne ofiary - szacuję że jakieś 3/4 świata.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • @interesariusz z PL 17:45:46
  Widzę na codzień jakie to niesie konsekwencje dla zwykłych ludzi. Wprawdzie oszacowanie wartości do obliczenia podatku jest "wspaniałomyślnie" brane pod uwagę 5 lat wstecz (z uwagi na wahania cen), ale mimo wszystko jest to typowe ekonomiczne narzędzie do zubażania populacji i opresji psychologicznej aby nie przywiązywać się do rodzinnego domu czy działki, bo któregoś dnia i tak trzeba będzie się jej pozbyć z uwagi na brak środków aby płacić za nią comiesięczny haracz. Tym "dniem" zwykle jest przejście na emeryturę lub śmierć jednego ze współmałżonków, gdy dochód obniża się do poziomu bliskiego minimum socjalnego. W przypadku tzw. condominium - typu własności z częścią wspólną typu, apartament w dużym budynku z różnymi bajerami jest to jeszcze bardziej drastyczna grabież, gdyż oprócz podatku katastralnego płaci się comiesięcznie czyncz na pokrycie bieżących kosztów utrzymania obiektu, które nieraz są absurdalnie wysokie i co razem tworzy sumę miesięcznych opłat zbliżoną do kosztów wynajmu.
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • Rozkułaczanie 2.0
  Pozwolę sobie mieć nieco inną opinię.
  Otóż uregulowanie przez rząd "polski" spraw własności nieruchomości jest warunkiem koniecznym do wprowadzenia pełnego podatku od nieruchomości (katastralnego), czyli integracji pod tym względem ze światem zarządzanym przez finansowych grandziarzy. Ten podatek to z reguły ok. 1.0% do 1.2% od wartości rynkowej nieruchomości w skali rocznej, a bywają rejony że oscyluje nawet w granicach 2%. To są ogromne pieniądze dla rządzących, nawet gdy na danym terenie nie prowadzi się znaczącej działalności gospodarczej oraz brak dobrze zarabiającej klasy średniej płacącej wysokie podatki. Dopiero podatek katastralny ustalony na zaporowym dla przeciętnego Polaka poziomie może skutecznie wydziedziczyć go ze wszystkiego. Nie mogąc bowiem podołać rocznym (rozłożonym na miesięczne raty) spłatom będzie zmuszony wyzbyć się nieruchomości i przenieść do tańszej lub wynajmować. Nagłe uruchomienie tego procesu może też spowodować okresowy krajowy spadek wartości nieruchomości, co dodatkowo zuboży "posiadaczy".
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • pocałunek śmierci :-)
  Niedźwiedzią przysługę zrobiła Piskorskiemu kampania wstawiennicza neonowych toksycznych jak cholera "kremliczoków". Prokurator zapewne pomyślał (domniemany cytat): " skoro sam Kreml ustami swoich śpiochów broni Piskorskiego, to na pewno ma on coś za uszami".
  Piskorski – pierwsza rozprawa w sądzie
 • poezja zaangażowana;
  Wowka wprost uwielbia Gruzję,
  mówią, że dla Gruzji nawet gruz zje,
  z Gruzją chciałby stworzyć fuzję,
  ale jak przekonać "druzję".
  Rosja i Iran idą na wojnę z Izraelem
 • astronomiczne nieporozumienie;
  Gwiazda Putina nigdy nie rozbłyśnie, bo to czerwony karzeł
  Przyjaciele, czyli Trump w Helsinkach
 • Laski się ślimaczą gdy wyczują maczo;
  Wiadomo że Putin to maczo-chojrak, podobnie jak niektórzy ryzykanci co to potrafią krokodylowi włożyć głowę do paszczy. Powinien używać motto: " Ja nikogo się nie boję; choćby jewriej to dostoję. Podobnie jak Dżugaszwili chcący pokazać że jest twardy jak ch*j nadał sobie heavy metalową ksywą Stalin, Szełomow również nie jest gorszy i używa ksywki pochodzącej od metali: jeden radioaktywny pluton (Pu), a drugi twardszy niż stal tytan (Ti), razem Pu-Ti-n.
  "Brać przykład z Putina"
 • Nie jestem sknerusem i dałem 5*
  Ło kuźwa, ta lista to przecież wypiszcz wymaluj charakterystyka statystycznego Unego. Jakże Une muszą być w takim razie schorowane. No chyba że są mutantami, to wtedy ludzkie emocje i uczucia ich nie ruszają.
  W zdrowym duchu zdrowe ciało.
 • @lorenco 00:30:48
  Dziękuję Lorenco.
  Koniec NATO
 • @miarka 00:39:28
  //"Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć".

  No, nie wiem. Na taką skalę to Sanhedryn jeszcze nie grał. A Chińczycy nawet rozumują w sposób niepodobny do naszego.//

  Finansowi grandziarze mają tyle nakradzionych pieniędzy że mogą zainwestować bez uszczerbku na koncie w wiele projektów podobnych Chinom. Niedawno widziałem statystykę długów niemal wszystkich krajów świata kilku wielkim bankom. To są niewyobrażalne kwoty. Oni już pożyczali pieniądze na procent faraonom, królom i cesarzom. Czyli nic nadzwyczajnego. Sami Chińczycy może i mają nieco inną mentalność od naszej, ale na naszych oczach trwa przeprogramowanie ich populacji na podobne nasze schematy myślenia. Złamani przez Mao Chińczycy byli tak zastraszonym i karnym społeczeństwem, że łatwo była z nich ulepić kopię zachodniego świata.

  //Weź tylko IIIRzeszę. - Przecież też Sanhedryn zadał sobie wiele trudu i zainwestował wiele pieniędzy żeby mieć swoje mocarstwo, a później musiał je burzyć.

  Jak już Sanhedryn boi się białego człowieka, to żółtego musi się bać tym bardziej.//

  Niemcy po Pierwszej wojnie światowej były całkowitym bankrutem i niemal wszystko co pzostało należało do grandziarzy. Rzesza nie była "spokojną przystanią" i głównym żywicielem grandziarzy. Tę rolę pełniły USA. W Rzeszę zainwestowali w celu utworzenia silnego przeciwnika zdolnego walczyć naraz z wieloma krajami w celu obalenia w nich dotychczasowych relacji społeczno politycznych, wykończenia elit i przygotowania pola do zawłaszczenia tych krajów i utworzenia w nich alternatywnego żerowiska i rynków zbytu. Tak więc Niemcy od samego początku były tylko potęgą militarną, gdyż tam nie było standardu życia obywatela podobnego do pokryzysowego amerykańskiego.

  //USA są winne Chinom tyle pieniędzy, że mogłyby w parę tygodni przejąć amerykańską gospodarkę i żaden Sanhedryn by ich nie powstrzymał.
  I tylko czekaja na lepszy czas.//

  USA są winne pieniądze Chinom, czyli pośrednio ich bankowi centralnemu, który wszystkim trzęsie. Z kolei ciekawe ile Chiny są winne Sanhedrynowi za te wszystkie inwestycje z okresu ostatnich 35 lat?
  Koniec NATO
 • @miarka 22:52:22
  Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć. Po prostu przeniesiono żerowisko, gdyż dotychczasowi żywiciele pokapowali się że są ofiarami wampirów, przez co stali się apatyczni, zmotywowani do obalenia tyranii i mniej wydajni, czyli wyeksplowatowani do cna. Po co czekać na rewolucję, która czasem mogłaby wymknąć się spod kontroli i wampir zostałby pozbawiony żywiciela, jak można było proaktywnie zabezpieczyć się przed takim ryzykiem i potem już bez pośpiechu wielotorowo doprowadzić do zniszczenia starego żerowiska razem z niepotrzebnymi już żywicielami. Właśnie jesteśmy na etapie rozdawania "małpom" brzytew p;rzez Sanhedryn oraz napuszczania jednych na drugich. Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie zatarto ślady i kto wie czy powody tych upadków nie były podobne.
  Koniec NATO
 • piosenka obozowa;
  refren:

  NATO, NATO, NATO czeka,
  razem z NATem czeka CZEKA,
  rozpoczęto erę Chin,
  tak ustalił Sanhedryn,
  Koniec NATO
 • kuszący wąż przyczyną ciąż;
  wygląda na to że wszyscy zaklinacze węży ze stosownymi fujarkami wyemigrowali
  Jak głupi Grzesio pytona tygrysiego łapał
 • @tańczący z widłami 21:46:50
  Ta pozycja seksualna nazywa się "na diesla" - wtrysk w pysk
  Kolejne sukcesy członkostwa Polski w UE