Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @1abezmetki 04:48:14
  Witam. Nie wymagaj za dużo. Piszesz na Berdyczów i czekasz na Godota.
  Przecież wiesz z kim musisz dealować. Jesteś inteligentny, w miarę obiektywny, dobry w tym co robisz, niezależy, a to już wzbudza w tych kręgach zwykłą zawiść, żądzę bezinteresownego szkodzenia i dyskredytowania konkurenta. Ponadto niektórym cieciom wystarcza już namiastka władzy aby się nią upajać i jej nadużywać.
  PZDR
  Burdel W Moskwie, Zalegalizowany!
 • @Husky 19:14:22
  Na razie napomnienie wzrokiem. :-)
  Goyim are watching you :-)
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • @Rzeczpospolita 17:53:40
  I kto to mówi. Przygadał kocioł garnkowi. Obaj cierpicie na to samo zaburzenie - "multiple personality disorder" - co najmniej dwie, czasem sprzeczne osobowości. Poza tym nad osobą chorą nie należy się znęcać i nie wskazane jest aby sprzeciwiać się jej. Husky ma też wiele nicków - avatarów. Pan, Panie Kosiur, też niby jest antysyjonistą, jeśli chodzi o sprawy tzw. zachodu, a w Rosji popiera pazerną mafię syjonistyczną wyżerającą Rosjanom bebechy. Czyli co, jeśli to nie jest zaburzenie MPD, to jest to z Waszej strony cyniczna gra w tej samej syjonistycznej drużynie.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • głowa Icka;
  cyt. "Panie Prezydencje Andrzeju Duda, skoro już pan musisz coś na głowę zakladać, by się przypochlebić bratniemu narodowi - to weź pan i załóż krakuskę, kołpak szlachecki rysi z sobolowym piórkiem albo góralski kapelusz."

  W sumie to powinien zakładać na głowę majtki, bo to jest odpowiednie nakrycie dla dickhead.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • @lorenco 23:41:45
  Dziękuję Lorenko.
  Przynajmniej ja tak to odbieram.
  Naród griluje, Duda bryluje, a żyd plądruje.
  Halo pobudka.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • Dożyliśmy czasów nadejścia polskiego antychrysta zwanego Dudą;
  PADalec i tak tniutnia to co ludzie o nim sądzą. Nie dba nawet o pozory. Przepoczwarzył się do końca w ersatzżyda i próbuje być bardziej pro żydowski od samego Nut&Yahoo. To jest chore i upiorne.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • zaiste, zaj...iste;
  dałem 5*, bo jesteś Haskuniu na kursie i na ścieżce
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • żonkil / narcyz
  To symbol narcyzmu i dzięki tym odznakom wiemy z kim mamy stosunek. Dla zaspokojenia ich chorego ego wielu dymanych nauczyło się nawet pozorowania orgazmów i uniesień pomimo obżydzenia.
  Żółte kwiatki - ObŻYDliwość
 • @Rzeczpospolita 12:13:09
  No właśnie, instynkt ciągnie ją jak ćmę do światła. Dlatego też wskazówkę że po owocach ich poznacie należy rozszerzyc również na warzywa.
  MAGDALENA OGÓREK AS DZIENNIKARSTWA POSTKOMUNISTYCZNEGO
 • Pora na MacGregora :-)
  Jak najtaniej i najszybciej pozbyć się dziesiątków milionów gojów z Europy Wschodniej? Oczywiście według starych przetestowanych schematów. Wystarczy ich dozbroić w starszego typu sprzęt, podgrzać dawne konfilkty między nimi, dać im fałszywe poczucie przewagi przez nie wiele warte koalicje, zdemonizować propagandowo przyszłych wrogów, dokonać paru prowokacji, i potem to już samo się eskaluje i miele. W trakcie tego procesu utylizacji "mięsa" następni naznaczeni do uboju go zakopują i księgują. Po wojnie teren można zasiedlić nową docelową populacją, a niedobitki w mozole odbudują infrastrukturę.
  Pora na Telesfora z kresy24.pl
 • @Husky 21:18:31
  Jak to w czasie wojny. Propagandowe absurdy. Poza tym nikt nigdy nie zakłada że wszystkie rakiety lub samoloty dolecą do celu lub wykonają zadanie (z różnych powodów). Dlatego też zależnie od okoliczności mnoży się ilość niezbędnych środków ataku potrzebnych do zniszczenia obiektu przez współczynnik zakładanej skuteczności dla warunków panujących u wroga. Tak więc jeśli dane wywiadowcze wskazywały na skuteczną syryjską obronę przeciwrakietową to należało wysłać odpowiednio wiekszą ilość rakiet aby zakładne minimum osiągnęło cel i wykonało zadanie.
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 21:01:42
  Do wykrywania pocisków manewrujące lecących nisko nad ziemią i wodą radary muszą być umieszczone nad nimi: na samolotach, bardzo wysokich bydynkach lub w górach. A trafić takie ustrojstwo z ziemi to też nie lada sztuka. Samoloty z których wystrzeliwano pociski manewrujące mogły znajdować sie o setki km od celu, poza granicami Syrii. Stąd zastosowano wariant odpowiedni do posiadanych przez Rosjan środków przeciwdziałania.
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 20:36:36
  To opublikuj to zaproszenie do lochu na Neonie w Salonie24 :-)
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 20:45:29
  Obaj są cienkimi Bolkami prowadzonymi na krótkich smyczach. Następnym razem Trump ogłosi na Twitterze: "W sobotę o 5:45 nad ranem czasu lokalnego zburzę rakietami Tomahawk nastepujące obiekty w Damaszku: Siedziba Bashara Al Assada, Siedziba Władz Syrii, Siedziba Sztabu Generalnego w Syrii. Uprasza się o zachowanie ostrożności i nie przeszkadzanie." Putin odpowie: "Dziękujemy Partnerze za ostrzeżenie i uratowanie nam życia".
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 20:36:36
  Ten limit to dla troli, zasypujących portal chłamem. Dla poczytnych blogerów i "swoich" "derechcja" zwykle nie przestrzegała tego limitu. Dwie miary: jedna dla wrogów druga dla "wiary".
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 20:31:40
  Dziękuję za poparcie. To co robi USA i Rosja w Syrii jest wbrew sztuce prowadzenia wojny (strategii i taktyce). Jedynym wytłumaczeniem jest to co zasugerowałem w moim komentarzu. Jeśli ktoś ma lepsze sugestie to niech przedstawi łaknącym wiedzy "sceptycznym gojom" :-)
  Zachód nie wie co robić
 • Zaproszenie do lochu;
  Husky, opublikuj proszę nowy wpis - odsyłacz do lochu. Bo dziś akcja - impreza jest w lochu. Strój wyjściowy nie obowiązuje. Można się uświnić na koszt Neonu.
  Zachód nie wie co robić
 • @Husky 20:14:11
  Z tym że w Syrii raczej wypśtykują się z zapasów których data "przydatności do spożycia" dobiega końca. Tam nie ma nowinek, bo w chaosie mogłyby one przez przypadek trafić do wroga. Ponadto nowinki oszczędza się na poważniejsze wojny aby ich użyć jako element zaskoczenia a nie ujawniać ich posiadanie z byle powodu.
  Siemka
  Zachód nie wie co robić
 • O Jezusie Nazareński !!
  Pan Władza chyba nie jest dziś w intelektualnej formie że wrzucił ten artykuł bez powodu do lochu.
  Zachód nie wie co robić
 • Co tu dużo spekulować;
  Gdyby chciano przerwać/zakończyć wojnę w Syrii to dawno by to zrobiono. Wystarczyłoby zablokować logistykę, tzn. dostawy amunicji i wypłat dla najemników, których jak się sądzi walczy tam ok. 80% stanu ISIS. Poza tym oni mają swój wspólczynnik ryzyka, po przekroczeniu którego wycofują się z walki, bo robią to przecież dla zysku. Czyli parę pokazowych akcji ze strony USA czy Rosji hurtowej eliminacji bojownijów ISIS i reszta poddaje się. Ani Rosja ani USA nie rzuciły tam wystarczających sił aby walczyć, z co by tu dużo gadać, współczesną partyzantką nie posiadającą ciężkiego uzbrojenia.
  Tak więc USA przedłuża ten chaos w interesie Izraela cofając gospodarczo Syrię o jakieś 50 lat do tyłu, powodując holokaust i odpływ ludności syryjskiej, utratę potencjału ludzkiego zdolnego do późniejszej odbudowy itp. Putin natomiast przedłuża ten chaos aby co miesiąc inkasować od Assada setki milionów dolarów za "usługi ochroniarskie". Klan Assadów zapewne zgromadził przez dziesięciolecia miliardy dolarów warte dobra w gotówce, kruszcach i kamieniach szlachetnych. Putin też nie frajer i bierze chyba zapłatę w tych precjozach, gdyż dolar może zostać zastąpiony inną walutą n.p. yuanem z dnia na dzień. Tak więc Putin przedłużając ten chaos chce wyszlamować Assada do cna. Potem oczywiście skończy się tak jak w Iraku i Libii. Trump z Putinem (partnerzy) idą sabie na rękę, ostrzegając się o planowanych akcjach militarnych, bo obaj na tym korzystają. I biznes się kręci.
  Zachód nie wie co robić