Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Husky 20:33:32
  Dla mnie to istnieją tylko Old Fart Trump i Old Fart Putin :-)
  "Fort Trump"
 • @Husky 20:24:06
  Spadochroniarza Danielsa zrzucono w Polin, aby dopilnował na bieżąco postępów w ostatnim etapie implementacji projektu oczyszczania terenu dla swoich, a następnie desantu paru ich milionów z "pępka świata". Oni z reguły bezpośrednio nie angażują się w walce, gdyż od czego kowal ma szczypce, a ponadto są zbyt płochliwi.
  "Fort Trump"
 • @Talbot 20:02:46
  Zaraz przed II wojną światową Rosja i Niemcy też wspaniale współpracowały, ale jak w 1941 Sanhedryn dał rozkaz aby dotychczasowi sojusznicy z dnia na dzień stali się zaciekłymi wrogami, to nie było zmiłuj, gdyż nadrzędnym celem wojny było przetrzebienie pogłowia gojów, a głównie ich inteligencji. Zarówno Hitler jak i Stalin (dwaj megapsychopaci) świetnie wywiązali się z postawionych przed nimi zadań.
  "Fort Trump"
 • Ten Duda to musowo nie był w wojsku:
  bowiem w bliskim zasięgu wrogich środków rażenia nie umieszcza się większych i ważnych własnych sił. W Polsce mogą przebywać jedynie grupy dywersyjno zwiadowcze i rozpoznania walką, co właśnie ma miejsce. Główne siły USA trzyma na bezpieczny dystans ponad 1000 km w celu użycia ich po artyleryjsko rakietowym przygotowaniu natarcia.
  "Fort Trump"
 • Alternatywna propozycja;
  Jeszcze bardziej wazeliniarsko było by gdyby połączyć słowa Trump i Polin = Trumpolin, czyli "Fort Trumpolin" jako odbicie do uderzenia na Iran i Rosję.
  "Fort Trump"
 • @Husky 22:46:37
  Jak dla mnie to mógłby nawet bełkotać, opowiadać o bigosie, polowaniu, niewiernych żonach, wejść na krzesło i nie rozmawiać płynnie po angielsku byle stał na straży polskiej racji stanu a nie koszernej. PZDR
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @Husky 21:58:24
  Huskuniu !
  Jakiś cienki ten Twój entuzjazm. Wiarygodnego pozorawania entuzjazmu (podobnie jak orgazmu zresztą) trzeba się sporo uczyć. Przecież wszyscy wiedzą, że Duda wreszcie dostał wizę amerykańską aby osobiście mógł przedłożyć Trumpowi "business plan" przekazania strasznym braciom pozostałego jeszcze w gestii administracji państwowej majątku polskiego. Takich rzeczy nie załatwia się teraz przez internet lub telefon, gdyż nienawistni goje mogliby przejąć ten przekaz. Tylko dlatego musiał pofatygować się osobiście. Czy czasem nie dlatego pijesz, gdyż resztki sumienia Cię żrą?
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • kto prosił ruskie ?
  Polska została zaskoczona przez zdRadzieckich "braci słowian" i zbyt słaba aby podjąć działania odwetowe. Ale los ich ukarał, gdyż Hitler zdziesiątkował tę prymitywną swołocz, sam obawiając się takiego wrednego sojusznika.
  Agresja ZSRR z 17 września 1939 roku
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:32:59
  Wasza komórka dywersyjna jest już całkowicie zdekonspirowana własną niekompetencją, groteskowym prymitywizmem i obcą etyką walącą po oczach już przy pierwszym kontakcie. Jako "umoczeni" możecie spodziewać się typowej w takich wypadkach drastycznej reakcji centrali. Tak więc nie pij herbaty na mieście, a klamek dotykaj raczej w gumowych rękawiczkach.
  Banki ChRL przyłączyły się do sankcji przeciwko Rosji -
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:03:33
  Skoro ma sklerozę to mu cytuję jego własny wpis:

  "Jeśli w ciągu 24 godzin tego nie będzie to ciebie też tu nie będzie a numer IP zostanie zablokowany. Tak się bronimy przed chazarskimi prowokatorami.
  Zrozumiał?

  PS. Masz miesiąc na poszukanie tych "dewocyjnych" tekstów do Putina. Dobrze wykorzystaj.
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 06.08.2018 21:23:32"

  wpis pochodzi z notki:
  https://slepamanka.neon24.pl/post/144963,czy-emigrant-ma-prawo-wypowiadac-sie-na-tematy-polskie#comment_1479048
  Banki ChRL przyłączyły się do sankcji przeciwko Rosji -
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:14:42
  I to mówi ten sam "cienias", który ostatnio zablokował mi konto na Neonie na miesiąc. Cyniczny i toksyczny "kremliczok" :-)
  Banki ChRL przyłączyły się do sankcji przeciwko Rosji -
 • @Jasiek 07:14:23
  W 1997 r w Paryżu na szczycie NATO Rosja nieco oględnie niemniej ustalono że będą ograniczone siły militarne na tym terenie.

  Cyt." NATO and Russia believe that an important goal of CFE Treaty adaptation should be a significant lowering in the total amount of Treaty-Limited Equipment permitted in the Treaty's area of application compatible with the legitimate defence requirements of each State Party. NATO and Russia encourage all States Parties to the CFE Treaty to consider reductions in their CFE equipment entitlements, as part of an overall effort to achieve lower equipment levels that are consistent with the transformation of Europe's security environment.

  The member States of NATO and Russia commit themselves to exercise restraint during the period of negotiations, as foreseen in the Document on Scope and Parameters, in relation to the current postures and capabilities of their conventional armed forces - in particular with respect to their levels of forces and deployments - in the Treaty's area of application, in order to avoid developments in the security situation in Europe diminishing the security of any State Party. This commitment is without prejudice to possible voluntary decisions by the individual States Parties to reduce their force levels or deployments, or to their legitimate security interests.

  The member States of NATO and Russia proceed on the basis that adaptation of the CFE Treaty should help to ensure equal security for all States Parties irrespective of their membership of a politico-military alliance, both to preserve and strengthen stability and continue to prevent any destabilizing increase of forces in various regions of Europe and in Europe as a whole. An adapted CFE Treaty should also further enhance military transparency by extended information exchange and verification, and permit the possible accession by new States Parties.

  The member States of NATO and Russia propose to other CFE States Parties to carry out such adaptation of the CFE Treaty so as to enable States Parties to reach, through a transparent and cooperative process, conclusions regarding reductions they might be prepared to take and resulting national Treaty-Limited Equipment ceilings. These will then be codified as binding limits in the adapted Treaty to be agreed by consensus of all States Parties, and reviewed in 2001 and at five-year intervals thereafter. In doing so, the States Parties will take into account all the levels of Treaty-Limited Equipment established for the Atlantic-to-the-Urals area by the original CFE Treaty, the substantial reductions that have been carried out since then, the changes to the situation in Europe and the need to ensure that the security of no state is diminished.

  The member States of NATO and Russia reaffirm that States Parties to the CFE Treaty should maintain only such military capabilities, individually or in conjunction with others, as are commensurate with individual or collective legitimate security needs, taking into account their international obligations, including the CFE Treaty.

  Each State-Party will base its agreement to the provisions of the adapted Treaty on all national ceilings of the States Parties, on its projections of the current and future security situation in Europe.

  cały dokument, link:
  http://web.archive.org/web/19980130060553/http://www.nato.int:80/docu/basictxt/fndact-a.htm
  Wstyd świętować...
 • klasyka wymuszeń;
  Po rozpadzie ZSRR było ustalone, że Polska ma nie posiadać znaczącej armii i jak widać ktoś tego pilnuje. W efekcie za "ochronę" Polska musi płacić haracz. Ale aby to tak raziło w ślepia kupuje złom w cenie pełnowartościowego sprzętu i podatnik zbytnio nie grymasi, a w księgowości wszystko się zgadza.
  Wstyd świętować...
 • @Husky 23:38:19
  Złomiarze wyznają zasadę "get rich or die tryin". Chyba słyszałeś że nieraz kradli przewody pod napięciem 110 tysięcy volt. :-)
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 23:15:25
  Można też zrobić kontrolowany wyciek informacji do prasy z podaniem adresów i złomiarze sami się zajmą problemem z pocałowaniem w rąsię. :-)
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 18:51:39
  Niemcy okazali się bardzo sumiennymi mordercami do wynajęcia. Wykonywali powierzone im zadania terminowo, z entuzjazmem i bez skrupułów. A co najważniejsze nie żywią urazy do swoich mocodawców za przy okazji doznane w pracy "krzywdy".
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 19:07:28
  cyt. "8-)))))))"

  czemu w Twoim uśmiechu jest tyle podbródków ?
  Tajemnice świadków Jehowy
 • @Husky 18:41:05
  To na razie temat tabu. Ale może już nie długo :-)
  Tajemnice świadków Jehowy
 • polecam kanadyjski program dokumentalny na ten sam temat;
  W5: Sex abuse accusations within the Jehovah's Witnesses

  https://www.youtube.com/watch?v=13ja8dMEmPY
  Tajemnice świadków Jehowy
 • @Husky 18:00:17
  Ja sobie moge wyobrazić, gdyż mam bujną wyobraźnię :-)
  Poza tym genitalia i goła dupa wydają się być przereklamowane :-)
  Pewne organizacje mają zapotrzebowanie na "szok" potrzebny do celów indoktrynacji. Niektórzy frajerzy to wyczuwają i wychodzą im na przeciw robiąc z siebie małpy. Są też ludzie upośledzeni, których trudno karać za tego typu występki. Na należy się dać prowokować byle sytuacyjką i spalać potem eskalacją "następstw". Takie jest moje zdanie.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo