Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • kontrolowany chaos w przededniu kolejnej zawieruchy;
  Zarówno Trump jak i Putin swoimi chimerycznymi i nieprzewidywalnymi posunięciami celowo dają jasny przekaz swym obecnym i potencjalnym sojusznikom: bujajcie się frajerzy, w gruncie rzeczy, jakby co, to musicie liczyć tylko na siebie, bowiem dla nas priorytetem jest interes Izraela i żydowskiej diaspory. Takie psychologiczne zagrywki mają za zadanie zdezorientownie i powstrzymanie się od reakcji wszystkich pomniejszych graczy zainteresowanych w rozgrywkach na Bliskim Wschodzie, przed spodziewanym wciągnięciem do pożogi bliskowschodniej Iranu i być może także Arabii Saudyjskiej. Inne przesłanie to takie, że mimo paktów, układów, umów, itp. bajerów nikt nie może czuć się pewnie i bezpiecznie, bowiem przy okazji zawieruchy, ci najwięksi gracze zamierzają załatwić też sporo pomiejszych interesów nie licząc się z nikim (oprócz żydów ma się rozumieć).
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • @1abezmetki 07:09:37
  Widać że kurduplowatemu Wowce w utrzymywaniu się na powierzchni pomagały JUDO i JUDE.
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • czy żart ?
  fajny plakat: JAWS Spielberga zamieniony na JEWS

  https://funnyjunk.com/funny_pictures/68969/Blank/
  i ti
 • @interesariusz z PL 10:11:55
  dzięki Interesariuszu
  PZDR
  Jak torturują służby?
 • o co na prawdę chodzi;
  Od dziesięcioleci używano różnych substancji chemicznych do zmiany stanu świadomości i wydobywania zeznań ze skazańców, a obecnie jest już cała gama do perwersyjnej perfekcji opracowanych syntetycznych preparatów pozwalających wyłuskać 100% prawdę od delikwenya w parę minut. Nawet z oficjalnych mediów słyszy się nieraz, że zeznania wymuszone torturami w ogromnym procencie są fałszywe ze względu na dążenie torturowanego do jak najszybszego zakończenia męczarni za wszelką cenę. Tak więc kontynuowanie turtur mimo ich nieskuteczności to ukłon w stronę sadystycznych psychopatów, których w rozmaitych mundurowych służbach jest za trzęsienie, a którym w ten sposób pozwala się zaspokoić ich zboczenia. W systemie penitencjarnym jest podobnie. Niby nie ma kar cielesnych, ale mimo wszystko wielu skażańców umieszcza się w celach z sadystami i w ten sposób (dostarczając im ofiary do pastwienia się) wynagradza się tych psycholi za współpracę z klawiszami.
  Jak torturują służby?
 • Moim skromnym zdaniem;
  Maduro jest żydem i pełni w Wenezueli podobną funkcję jak Bolek w Polsce. Być może nawet ktoś pomógł Chiavezowi zejść z tego świata aby Maduro mógł szybciej przystąpić do realizacji klasycznego Fridmanowskiego planu zawalenia kraju, by go potem "dobroczyńcy" z międzynarodówki grandziarzy finansowych wydźwignęli przejmując wszystkie dziedziny, które przynoszą profit i decydują o trwałości ich systemu niewolniczego.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%A1s_Maduro
  Bankructwo Wenezueli
 • Pozwolę sobie pospekulować, a co! Najwyżej się ośmieszę,
  Niewątpliwie ciekawe i logiczne przemyślenia dotyczące natury mechanizmu samonaprawiania oraz stopniowego przyzwyczajania się do stałych niekorzystnych warunków zarówno komórek jak też bardziej złożonych organizmów. Jest jednak coś co każe głębiej zastanowić się czy na pewno ta "jakaś wewnętrzna siła, która pozwala im pokonywać przeszkody środowiska i się doskonalić" jest na pewno siłą wewnętrzną a nie na przykład zewnętrzną wpływającą na organizm żywy (komputer biologiczny) podobnie jak "upgrade" oprogramowania na komputerze nieorganicznym automatycznie otrzymywany przez WiFi i implementowany. Skoro to dotyczy też najprostszych jednokomórkowców typu pantofelek, tzn. że musiałby mieć on w DNA matrycę nie tylko na swą budowę fizyczną, wszelkie możliwe funkcje biologiczne, harmonogram rozwoju i śmierci a także potencjane akceptowalne dla tego gatunku drogi ewolucji. Jak wiadomo, aby cokolwiek zbudować od zera (z molekuł) w świecie cyfrowym, a także realnym, potrzebna by była niesłychanie duża tablica danych dotycząca każdego punktu w przestrzeni tego obiektu, nie tylko położenia, koloru, sposobu połączenia z sąsiednimi molekułami, ale też czasu trwania, możliwych funkcji, składowych kwantowych, itp. DNA, o ile mi wiadomo, mimo swej złożoności, jest zbyt małe na pomieszczenie wszystkich tych informacji. Jeśli założymy że instrukcjie pochodzą "z sieci" i życie organiczne jest mirrorowane gdzieś na "centralnym serwerze", to nagle również takie fenomeny jak świadomość grupowa, intuicja oraz przekazywanie informacji na odległość zaczynają znajdować pewne wyjaśnienie.
  HEBRAIZM czyli przysłowiowe ‘kuku na muniu’ elit
 • @1abezmetki 07:57:38
  Masz Człowieku talent literacki, a także jak widać mnóstwo powodów aby go użyć w szlachetnym celu. Oczywiście, że jesteśmy tym co przeżyliśmy i zjedliśmy :-) i od tego nie uciekniemy. To nas niejako zaprogramowało w sensie uczenia się życia. Wiele etapów z tej edukacji jednak nie powinno było się zdarzyć, gdyż niepotrzebnie wypaczyło nasze charaktery, w sensie niewykształcenia zaufania do rodaków oraz systemu, życia w zawieszeniu, cwaniackiego szukania skrótów do "raju" i lawirowania między ideami. Nigdzie na Ziemi nie jest idealnie dla zwykłego człowieka, bo już z założenia życie jest walką o przetrwanie w łańcuchu pokarmowym, ale niedopuszczalnym jest aby w ramach tej samej nacji ludzie dodatkowo niszczyli się nawzajem. To najbardziej zawsze bolało. Szukanie dla siebie oraz bliskich niszy ekologicznej na planecie to też nie łatwe i nie zawsze kończące się "happy endem" zadanie, ale próbować trzeba aby nie spalać się niepotrzebnie i nie cierpieć, a przeznaczyć tę energię na coś pożytecznego. Pozdrawiam.
  O Osiągnięciach Rosji w Prostych i Zrozumiałych Liczbach
 • @lorenco 00:34:36
  Twoja z serca płynąca troska jest wysoce doceniana i przekażę ją swoim ziomalom banderowcom :-)
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • @lorenco 00:06:45
  Wot szutnik ! Ja mieszkałem wtedy w centralnej Polsce i mnie dopadło, a znajomy, o którym wspomniałem że mu usunięto kawałek tarczycy mieszkał w Kraśniku.
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • @1abezmetki 23:25:35
  Pozwolisz że nie wzniosę toastu za "Ludową Ojczyznę", jako że wspominam ją raczej w kategoriach horroru.
  Co do innych planet; czy myślisz że tam też są żydzi?
  O Osiągnięciach Rosji w Prostych i Zrozumiałych Liczbach
 • @Repsol 20:26:30
  Repsolku - serdeńko. Nie wiem czy zauważyłeś że USA to nie jest już samodzielny byt państwowy tylko kolonia sanhedrynu i pozornie niezrozumiałe - samobójcze posunięcia tego byłego dumnego kraju są wpisane w kontekst nowego programu dla świata nazwanego NWO. Tak więc, to że USA rozszabrowano i utworzono nowe żerowisko w Chinach pociąga za sobą również upadek dolara jako waluty światowej. Jest to proces trwający od ok. 1975 roku i pewnie zakończy się wielkim "bum". Chyba nie sądzisz że tysiące amerykańskich ekspertów po Harvardzie, Yale, Stanfordzie i innych presiżowych uniwersytetach, a także szczwani politycy budzą się nagle po tylu latach hibernacji z ręką w nocniku. Taki był plan i został zrealizowany w 100%. Niech Cię nie zwiodą pozorne działania Trumpa, "odbudowy" amerykańskiej gospodarki. Zabadziewione są niemal wszystkie jej sfery, a Trump pod publikę wprowadza reformy niewiele znaczące. Dług przyrasta i z tego nie ma wyjścia oprócz przekazania zastawów pod które były brane kredyty bankierom.
  O Osiągnięciach Rosji w Prostych i Zrozumiałych Liczbach
 • @lorenco 17:40:32
  Czy nie sądzisz że powinienem domagać się odszkodowania od Putina jako ocalały z Czernobylhaustu? A guzki to po rosyjsku gusiata, czyż nie? :-)
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • tym razem na poważnie;
  W 1986 roku, jakiś czas po awarii w Czernobylu i spożyciu płynu Lugola zauważyłem na jednej stronie tarczycy zgrubienie wielkości kasztana. Na badaniach w szpitalu onkologiczynm, wyciągnięto strzykawką z tego zgrubienia płyn o barwie płynu Lugola. Swierdzono też liczne guzki na tarczycy i wyznaczono mi termin operacji, stwiedzając jednocześnie że jest ryzykowna. Intuicyjnie nie zgłosiłem się na operację i chyba dobrze zrobiłem, bo po wielu latach okazało się że część guzków się samowchłonęła, a część zmalała i to bez brania żadnych leków. Znajomemu usunięto większość tarczycy i resztę życia musi przyjmować leki hormonalne.
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • @Husky 16:50:58
  To nie podśmiechujki, bo czy nie miałbyś mieszanych uczuć, gdyby Twoja żona/dziewczyna stwierdziła: mam dziś wizytę u Ruchały.
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • abstraChując;
  Ciekawe czy prof. Ruchała, z racji intrygującego nazwiska, ma więcej pacjentek niż inni profesorowie w tej specjalności.
  Płyn Lugola, radziecka coca-cola dla wszystkich dzieci
 • @Repsol 15:13:03
  Cześć Repsol. Sprawy zakupu złota przez "bańki" centralne są niejasne. Weź taki przykład. Oligarchowie wiadomego pochodzenia eksploatujący Rosyjskie bogactwa naturalne mogą uzyskiwać zyski rzędu 20 miliardów dolarów miesięcznie (po odliczeniu swych kosztów oraz tantiem i podatków dla rządu Rosji). Te 20 mld USD miesięcznie musi być gdzieś ulokowane. Na inwestycje w rozwój idzie powiedzmy 20%, czyli 4 mld USD, a resztę trzeba gdzieś bezpiecznie przechować. Tu też rodzą się pytania typu: czy po dokonaniu przelewów pieniężnych za sprzedane surowce wszystkie pieniądze trafiają do Rosji, czy są trzymane w bankach zachodnich? Czy ta część zysków, która trafia do prywatnego w połowie banku centalnego Rosji jest zdeponowana w walutach, czy oligarcha zamienia ją na złoto, które to bank centralny dla niego zakupuje lokalnie (od innego oligarchy który je wydobył) bądź sprowadza z zagranicy? Bo co z tego na przykład, że Rosja (Bank Centralny) zakupiła ileś tam ton złota skoro one należy do prywatnych inwestorów. Ponadto od lat nie uwzględnia się transakcji platyną, której to cenę sztucznie zaniżono chyba 8 lat temu i z tej racji że jest o wiele tańsza chwilowo od złota jest najlepszą formą lokaty zysków przez oligarchów.
  O Osiągnięciach Rosji w Prostych i Zrozumiałych Liczbach
 • @1abezmetki 10:56:33
  Baaaaaaardzo ładnie i obrazowo to wyjaśniłeś Abezmetki. 5*.
  Miłego dnia.
  Wujek Nibiru
  O Osiągnięciach Rosji w Prostych i Zrozumiałych Liczbach
 • @Husky 17:27:05
  Pan Mucha napisał, że ja piszę bzdury i musi mnie "usunąć".
  Stosuje restrykcje jak Mucha-dżedin.
  Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.
 • Nie w temacie, ale wydaje mi się ważne;
  Przepraszam Husky, że tu powtórzę mój komentarz wykasowany przez Lecha Muchę do jego notki o korzyści z polowań.

  Polowanie na Muchę;
  Ostatnio zbyt rozmnożyła się w Polsce populacja myśliwych, którzy zachwiali balansem w ekosystemie. Jako że nie mają oni naturlanego drapieżnika będącego nad nimi w łańcuchu pokarmowym, przeto powinno podzielić się ich na dwie grupy A i B, a potem dwa razy do roku urządzać im polowania wzajemnie na siebie. Osobniki najsłabsze (wolno uciekające, niedowidzące lub z drżeniem rąk) będą w sposób naturalny wyeliminowane z korzyścią dla całego ekosystemu. Ponadto ocaleni zaspokoją swą żądzę zabijania i upajania się widokiem konających i krwawiących ofiar. Wyrówna się także nieco szanse przeżycia polujących i polowanych. Ciała wyeliminowanych pozostawi się w kniejach jako pożywienie dla innych gatunków też chcących jakoś związać koniec z końcem i zapewnić przetrwanie sobie i potomstwu.
  Towarzyszu Donaldzie, więcej nie trzeba.