Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • A jakie obowiązki ma Husky?
  Romek to od razu widać że był cienki Bolek, bo nawet nie zdawał sobie sprawy że żył i miał te swoje obowiązki w "cywilizacji polskiej". Podobnie jak pan Jourdain który nie wiedział że mówi prozą. I potrzeba było około 100 lat, aby naczelny cywilizator NEONu pan VoidAss tę perwersyjną rzeczywistość wreszcie spenetrował i spisał w wolnych chwilach gdy przerażona żona już spała.
  ,,Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:13:30
  cyt.: "Ty albo chory jesteś abo chazar."

  gdybym miał wybierać to wybrałbym raczej "chory" :-)

  Pozdrawiam nieprzyjaźnie.
  (wg. standardów BJ, który lubi dodawać że pozdrawia przyjaźnie, takie pozdrowienia też chyba stosuje gdy pomija ten przysłówek)
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:13:30
  cyt.: "Takich zawsze utylizuję :)))"

  taka rodzinna tradycja ? :-)
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:46:42
  cyt.: "Won chazarski, anonimowy gnoju! Patrz na swoje ręce."

  Anonimowy - pozornie, gdyż admin ma moje imię i nazwisko, a poza tym to standard w blogosferze. W twoim przypadku natomiast, gdzie przy każdej okazji przypominasz, że używasz swego imienia i nazwiska, to nie byłbym już pewien, czy jest ono takie prawdziwe. Równie dobrze możesz być potomiem matrioszki, która przywłaszczyła sobie tożsamość zamordowanego przez waszych Polaka w ramach utrwalania władzy ludowej. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że twoje rodowe nazwisko to na przykład Yebiewdenko lub Tichopierdiew. Przyjdzie taki dzień że wszystko się powyjaśnia. Mam takie przeczucie. Bez pozdrowień.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Lotna 15:01:20
  Dziękuję ponownie Lotna za posiłki. Sama widzisz z jak łatwym przeciwnikiem przyszło nam się zmierzyć. Te sieroty po Stalinie używaja nadal swych starych metod duracznia, kiedy to wymordowali inteligencję polską, a pozostałych prostych ludzi już z łatwością kołowali w celach eksploatacji na wszystkie możliwe sposoby. Tutaj Jareczek stosuje klasyczną metodę "łapaj złodzieja", a przyłapany za rękę na gorącym uczynku będzie szedł w zaparte że to nie jego ręka. A gdy już mu się udowodni że jednak ta ręka należy do niego, to powie że nie chciał ale musiał, że pozyskali go bez wiedzy i zgody, że był za a nawet przeciw, a właściwie to obowiązuje zasada grubej kreski i należy się od niego odczepić jak od Jaruzelskiego. Jak więc jaki jest sens wogóle podejmować jakakolwiek polemikę z taką patologią. Otóż chyba jedynie w celach poznawczych i satyrycznych, aby młode pokolenie Polaków i Rosjan samo zobaczyło kto nadal mąci i rozwala im ojczyzny.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Lotna 21:30:36
  Jareczek świadomie lub nie, ale robi wszystko, aby to co piszą krytycy "ojców założycieli NEONu" oraz ich misji okazało się brutalną prawdą. Bardzo dobrze, niech się odsłaniają to Wowka pokaże im ruski miesiąc poleci po premiach :-)
  PS: Lotna - dziękuję Ci za wsparcie i pozdrawiam
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:23:32
  cyt.:"PS. Masz miesiąc na poszukanie tych "dewocyjnych" tekstów do Putina. Dobrze wykorzystaj."

  Proszę samemu wejść na swoje komentarze na blogu Marka Budzisza i przypomnieć napierdzielanki z innymi bardziej obiektywnymi komentatorami. Mam ciekawsze zajęcia niż odświeżanie pamięci obcemu seniorowi.
  .
  cyt.: "Jeśli w ciągu 24 godzin tego nie będzie to ciebie też tu nie będzie a numer IP zostanie zablokowany. Tak się bronimy przed chazarskimi prowokatorami.
  Zrozumiał?"

  Tego SB-ckiego tonu już się widać nie wyzbędziesz. Lata mi twoje ultimatum i twoja frustracja i gorycz, że ludzie (pewnie także po cichu członkowie rodziny) brzydzą się toba. Działacie watahą, to pewnie twój głos będzie miał moc sprawczą i wreszcie zamkniecie tu japę kolejnemu krytykowi kremlowsko-koszernej mafii i świra Władymira. Dla mnie twoje zachowanie jest zabawne, na granicy puszczania zwieraczy, ale skoro cię to rajcuje to sobie folguj.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:51:37
  cyt: "I ciągle tak uważasz?"

  Na taką dewocję Kolegi wskazują liczne żenujące wpisy na Neonie i Salonie w obronie tego satrapy, który przecież jest takim samym sługusem międzynarodowej oligarchii finansowej jak Obama, Clintonowie, Trump, Tusk, Kaczyński, Duda, Merkel i wielu innych. Jak dotąd Szanowny Kolega nie opublikował nic bezstronnego dotyczącego Putina i jego kremlowskiego gangu (a może mi jakoś umknęło - proszę o link jeśli się mylę).
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • 1abezmetki
  Zostałeś blogerem wyklętym. Dawniej, gdy mieli władzę, to wyrwaliby Ci paznokcie, a teraz tylko nakładają takie śmieszne sankcje - zapatrzyli się chyba na neo(n)konów. Kiedyś mnie admin wykasowa,ł gdy bez użycia niecenzuralnych słów ośmieliłem sie wyrazić opinię że JR za Putina dałby sobie torbę ogolić na sucho zardzewiałą żyletką. Jacyż oni żałośni .
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @1abezmetki 08:04:32
  Jak się okazuje mdląco nieciekawą postać trzecioplanową można zaprezentować w arcyciekawej narracji. Ode mnie 5* oraz pozdrowienia.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • Leoncjo dał wykładnię podstaw "cywilizacji polskiej"
  Pan Wojtas pełni pożyteczną rolę w cyberprzestrzeni, gdyż można nim straszyć nastolatki opuszczające się w nauce.

  Na przykład:

  Słuchaj Małgosiu, jak nie będziesz pilnie się uczyć, to twoje szanse na karierę i wartościowego męża bedą bardzo małe i może się zdarzyć, że trafisz na takiego łotrzyka jak Pan Krzysio.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:18
  cyt.: "Ja np nie toleruję jak ktoś na chama i wielokrotnie przypisuje mi sympatie dla PO."

  no właśnie, nawet bez obraźliwych słów ze strony adwersarza można się zbulwersować jego natręctwem i puścić mu nieludzką wiązkę w celach terapeutycznych psyche :-),
  i ja to potrafię zrozumieć :-)
  Szanowne Panie i Panowie
 • @Repsol 23:17:56
  Idź Repsolku lulu. Do jutra ochłoniesz to zobaczysz jak bzdurny dekret wydaliłeś poprzedniego gorącego wieczora. Pa, pa.
  Szanowne Panie i Panowie
 • @mac 16:47:29
  Czy sugerujesz że już nawet sztuczna inteligencja poznała się na żydach i stała się antysemicka?
  "Świat wkroczył w bardzo mroczną i trudną erę"
 • @Repsol 23:17:56
  i kto to mówi :-)
  Szanowne Panie i Panowie
 • cóż za drobnomieszczańska hipokryzja;
  Chyba ważniejsze jest to, co kto mówi, a nie jakiego slangu do tego używa. O ile dobrze wiem gestapo i wermaht używały do komunikowania się bardzo kulturalnego języka, ale samo to nie wystawia im dobrego świadectwa. Mamy już tzw. mowę nienawiści, którą dziarscy lewacy rugują gdzie popadnie, to i widać musiał przyjść czas na mowę pikantną. Świat oszalał, globalne ocipienie.
  Szanowne Panie i Panowie
 • niech i ja się wypowiem;
  To oczywiste, że należy korzystać z zasobów Ziemi z umiarem, że należy szanować faunę i florę. Tu chyba nikt nie zaprzeczy. Ale te nasze ludzkie świadome wysiłki nie są w stanie nawet w znikomym procencie zrównoważyć spustoszeń środowiska jakie dokonuje się za sprawą samych naturalnych zjawisk geologiczno-kosmicznych: wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami, okresowe zlodowacenia, eliptyczne trajektorie planet obiegu Słońca, uderzenia meteorytów i różne inne cykle w przyrodzie powodujące okresowe zlodowacenia, ocieplenia czy odwrócenia biegunów. Dodatkowo oligarchia światowa, która sprawuje kontrolę nad oficjalnymi rządami nic nie robi aby ograniczyć chyba celowe marnotrawstwo w przemyśle, z premedytacją sprzedając ludziom towary o skróconym do minimum okresie użytkowania (telewizory, komputery, samochody, sprzęt AGD itd). To tworzy Himalaje odpadków w skali rocznej. Również rabunkowa eksploatacja, lasów i kopalin powoduje liczne katastrofy ekologiczne nie do naprawienia przez setki lat. Spotkałem już kilka niezależnych oszacowań co do wpływu na klimat na Ziemi w rozbiciu na działalnośc ludzką oraz naturalne cylkiczne zjawiska kosmiczne. I właściwie wszystkie one uważają wpływ człowieka za marginalny, bo rzędu kilku %. Już od starożytności kapłani wykorzystywali wiedzę o cyklach planetarnych i związanymi z nimi kataklizmami do sterowania duraczonymi masami, więc dlaczego obecnie nie miałoby być inaczej. Właśnie chyba mamy do czynienia z taką ściemą w obliczu nadchodzącego cyklicznego kataklizmu.
  UFF jak gorąco
 • @Torin 23:18:45
  Osobiście traktuję komentowanie na blogach jako rodzaj rozrywki, gdzie czasem, ktoś poruszy ciekawy temat lub zasygnalizuje, że to co do tej pory obowiązywało za poprawne ulega zasadniczej rewizji. I wtedy jest powód, jeśli temat jest dla mnie rajcujący, aby zgłębić taki wątek. Ale jak życie mnie nauczyło nie należy być zbyt pewnym niczego, gdyż dawniej obowiązujące dogmaty nieraz zastąpiono zauktualizowanymi, a niektórą wiedzę człowiek przyswoił bardzo pobieżnie czy wręcz zapomniał istotne jej elementy i jaki jest sens upierania sie przy swoich pewnie nieco zwietrzałych "racjach". To po prostu dziecinne. Fakt, że może się znaleźć ekspert siedzący zawodowo i na bieżąco w temacie, to wtedy powinien się jako taki przedstawić, ale też z pokorą wysłuchać opinii "kucharki" i "szewca", bo czesto ludzie spoza branży miewają nieskażony i wręcz wywrotowy punkt widzenia. Tak więc ja szukam inspiracji i platformy do podzielenia się na spokojnie swoimi przemyśleniami, a reszta to folklor, który jest raczej częscią tej przygody.
  Polałem i wypiłem za zdrowie wszystkich blogerów i komentatorów, a szczególnie tych agresywnych w intencji wyluzowania.
  Spalanie
 • Ludzie się spalają na zbędnych potyczkach;
  Komentując lub blogując na Neonie musisz Torinie brać pod uwagę fakt, że większość uczestników tej "zabawy" to ludzie w bardzo podeszłym wieku. Związana z wiekiem postępująca demencja w większości nakłada na seniora wiele ograniczeń i czasem wręcz uniemożliwia normalne skontaktowanie się i zdrową wymianę poglądów. Tak więc na te ich fanaberie, fochy, czy akty agresji nie ma co zwracać szczególnej uwagi, gdyż to przeważnie nie wynika z ich złej woli, a tylko jest symptomem tej okropnej dolegliwości. Spieranie się na argumenty z "oblatanym" w temacie adwersarzem to sam mniodzio, gdyż przy otwartości umysłu można samemu się podciągnąć lub uświadomić sobie, że istnieją zaułki, w które jakimś cudem jeszcze nie próbowaliśmy się zapuszczać. Pana Tokarskiego do tej pory lub lubiłem czytać, gdyż prezentował polemiczny w stosunku do progamowej neonowej proklemlowskiej propagandy. Niestety to jego rozdęte do granic absurdu ego czyni go groteskowym, ale może nawet Biedaczysko nie zdaje sobie z tego sprawy.
  Spalanie
 • @Lotna 23:41:20
  Dziękuję Ci za interesujące linki. Wiele z informacji tam zawartych pokrywa się z tym co już liznąłem przed paru laty interesując się szczegółowiej 9/11 i tajnymi technologiami. Te obecne pożary nie do opanowania to mogą być testy przed czymś większym. Sami doświadczeni strażacy biorący udział w akcjach gaszenia twiedzą, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Aż ciarki przechodzą na myśl że taki kataklizm mógłby być wywołany w wielomilionowej aglomeracji zaczynając się pierścieniem na jej obrzeżach i przesuwając w kierunku downtown. Pozdrawiam jak zwykle gorąco (ale nie aż tak aby wywołać pożar :-)).
  Pożary w Grecji i Szwecji. Teoria obcych służb