Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Czy Wy wiecie, bo ja wiem, jak rozmawiać trzeba z "P(i)sem";
  Otóż CIApku! Nie ma co emocjonować się po próżnicy walkami gangów eksploatujących Polskę w imieniu Sanhedrynu. To tylko zasłona dymna dla wdrażanych od tylca projektów. Jednym z nich, daleko już zaawansowanym w przygotowaniach, jest przeniesienie Izraela na tereny Ukrainy i Polski. Poczytaj sobie zamiast warczeć na cienie i drzewa :-)

  Pan Wojciech Tomaszewski pisze o tym problemie w sposób wyważony i bez zbędnych emocji:

  Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23871&Itemid=47
  PiS jest straszny, PiS jest zły, PiS ma bardzo ostre kły…
 • @Husky 23:51:05
  A "mię" naszło inne porównanie, że wszystkie te trucizny oznakowane różnymi etykietkami to nic innego jak ten sam cjanek potasu podstępnie podany Polakom przez sanhedryn.
  Podzieleni-rozpracowani, czyli wojna polsko-polska
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:37:22
  Jeśli tuż to 28 +. Potem to raczej nie staje motywacji :-)
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • @Torin 19:09:40
  Masz całowitą rację Torinie. Ja chciałem tylko podkreślić że próby przypisywania motywacji do wielu popełnionych przestępstw mogą prowadzić do absurdów. Aby znać dokładnie cudze myśli trzeba by bowiem wynaleźć skaner / analizator archiwalnych zapisów mózgu. Inaczej to będą tylko spekulacje.
  PZDR
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:39:20
  Czy zgodzi się Pan z tezą że: w małżeństwie to z reguły jest tak, że pierwszy rok "gwałcenia" jest z miłości, dwa następne z chuci, 10 następnych z bez motywacji, 15 kolejnych z nienawiści, a parę końcowych lat z litości :-)
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • @Nibiru 17:59:01
  Dodam jeszcze że w tej sytuacji przydałby się szczegółowy taryfikator kar. Na przykład:
  1. za gwałt z nienawiści - 25 lat,
  2. za gwałt z miłości - 5 lat,
  3. za gwałt z chuci - 10 lat,
  4. za gwałt bez motywacji - 15 lat
  itd.
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • Tyran nie śpi;
  Do przepisów prawnych wprowadza się obecnie tyle bzdurek, że niedługo sami zainteresowani w psuciu prawa nie będą mogli się w tym bałaganie połapać. Na przykład motywacja czynu kryminalnego, czyli zależność kary od stanu umysłu. I tak za danie żydowi w pysk z liścia prokurator będzie się zapewne upierał, że ta zbrodnia była motywowana nienawiścią do żydów i domagał 20 lat więzienia dla sprawcy. Z kolei sprawca może się upierać że motywowała go miłość do poszkodowanego, gdyż chciał aby żyd opamiętał się w krętactwach i uniknął tym samym poważniejszych konsekwencji, a próby werbalne skomunikowania się z nim nie odnosiły skutku. I jak tu wydać wyrok w oparciu o domysły typu: "co autor chciał przez to powiedzieć" . Tzn. domyślam się że chodzi o to aby wymiar sprawiedliwości mógł przypisywać "przestępcom" dowolnie diabolicznie motywacje popełnionych wykroczeń i skazywać na pokazowe wyroki zamówione przez tę tyranię.
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • AuTorin !
  Piątusia jak tralala *5
  Somsiad zaorał mnie na dwa palce
 • @Husky 20:38:54
  cyt.: "...Brett Kavanaugh został zaprzysiężony na to stanowisko bezpośrednio po zatwierdzeniu jego nominacji przez Senat..."

  No tak, ale którz jeszcze ma odrobinę szacunku dla tego senatu, który nie tak dawno urządził 29 bałwochwalczych owacji na stojąco zbrodniarzowi Nut&Yahoo. Wiarygodność tego senatu dla myślących Amerykanów jest zerowa.

  Howgh !!!
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • @Husky 20:03:32
  Husky! Są naciski aby PIS i prezes odcięli się od Twego dla nich poparcia, gdyż ponoć Twój były fumfel z piaskownicy widział Cię jak rzucałeś kamieniami do kaczek i kotów. Ponadto nie masz prawa blogować na równi z innymi, bo inny fumfel widział Cię w pierwszej klasie jak zjadłeś kredę i popiłeś atramentem :-)
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • każdy oponent może zostać ich ofiarą;
  Prawo zostaje zastąpione linczem publicznym sterowanym przez media. Aby ofiarę zlinczować najpierw media twierdzą że są poszlaki iż jest ona: gwałcicielem, pedofilem, ekshibicjonistą, głosicielem mowy nienawiści, antysemitą czy innym szwarc charakterem. Po zasianiu w opinii społecznej takiej rozterki, jej dotychczasowy status rodzinny, zawodowy, polityczny zostaje zawieszony w próżni. Bywa że na wszelki wypadek spółmałżonek odchodzi lub separuje się, pracodawca zwalnia lub zawiesza takiego pracownika, otoczenie znajomych, przyjaciół i rodziny izoluje go mimo, że to tylko pomówienia. Takich spektakli na zamówienie można spodziewać się teraz więcej. W średniowieczu w oparciu o podobne pomówienia "skazywano" i palono kobiety posądzane o czary. Przy czym średniowiecznym sądom należy oddać jedną sprawiedliwość gdy chodziło o unicestwianie ludzi niewygodnych władzom; otwarcie nazywano ich heretykami, nie bawiąc się w fabrykowanie dodatkowych oskarżeń.
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • standardy jak w totalitaryźmie;
  O dziwo rzecz dzieje się w środowisku prawników, gdzie powinno się przestrzegać procedur, standardów i przepisów szczegółowych. Nikt z sędziów nie zaprostestował przeciwko skandalicznemu podaniu do publicznej wiadomości tych oskarżeń przed rutynowym dyskretnym policyjnym dochodzeniem i o ile byłyby ku temu przesłanki oskarżeniem i wydaniem wyroku, nie mówiąc o trybie przedawnienia. Widać teraz do czego potrzebna była lewactwu sprawa H.Weinsteina, który najprawdopodobniej zgodził się poświęcić dla sprawy, gdyż pewnie ma raka, wszyscy i tak wszystko wiedzieli, a poza tym i tak ziomale w wymiarze sprawiedliwości guzik mu zrobią. Chodziło o przyzwyczajenie wyborców do nowych zasad. Prawo jakie znamy z przeszłości zawieszone zostało na kołku, a wyroki ferują teraz media i wyszczekane feministki w imieniu sanhedrynu. Skłócono przy okazji kobiety z mężczyznami próbując zrobić z nich proletariat zastępczy wmawiając im że przyszedł czas na rewolucyjne wyrwanie się z dominacji mężczyzn. Wkrótce pewnie stworzą "rasę pań", bo "rasa panów" już była i stwierdzą, że zeznań jednej kobiety nie mogą obalić nawet kontr-zeznania dziesięciu mężczyzn :-).
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • Ch.D. i K.K.
  Dawny wulgarny nick Państwa Polskiego Ch.D.i K.K. jest teraz interpretowany jako Chrześcijańska Demokracja i Kościół Katolicki, a poza tą kosmetyką wszystko zostało po staremu.
  Duda odznaczy OOB masona
 • Przyśpiewka ludowa z okolic Łotfocka;
  A żeby cie diabli wzieni,
  czymu żeś narobił w sieni,
  jo myślała że to glina,
  ulepiła z niej Putina.
  Wybory samorządowe – żydowski cyrk w Warszawie
 • w krainie 1000 i jednej afery ciulom żyje się dostanio i bezpiecznie;
  "Pana życie jest przykładem odwagi"

  No bo jest. Przecież on się wcale nie obawia gniewu Polaków ani Boga. Gra wszystkim na nosie. Nie boi się kary za swoje zbrodnie, gdyż wszystko interpretuje po swojemu, na przykład "Zbrodnia Ikara". Poza tym lubi teatry i będzie do nich chodził.
  Pana życie jest przykładem odwagi
 • Nadreprezentacje;
  My tu oczekujemy na wybory "samożydowe", a tymczasem wśród bezrobotnych i bezdomnych występuje drastyczna i niesprawiedliwa nadreprezentacja gojów.
  Wybory samorządowe – żydowski cyrk w Warszawie
 • zgłaszam kolejną kandydaturę;
  Nobla to powinien dostać sam Rothchild za łaskawe zwlekanie z sygnałem do III wojny światowej. Bowiem tylko dzięki jego opieszałości nie staliśmy się jak narazie nawozem na plantacjach czosnku uprawianych przez ocalałych z holokaustu gojów, ku chwale "istot nie z tej ziemi".
  Pokojowy Nobel dla Trumpa?
 • @zadziwiony 13:11:46
  Pewnie że nie ma powodu aby o to toczyć wojny na NEONie. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, bowiem tak naprawdę te mafie córki służą mafii matce - Sanhedrynowi i eksploatują nas na każdym kroku czyniąc niewolnikami.
  Israhell kolonizuje świat: Zablokowany film Al Jazeery
 • Brawo RAM:
  Oczyma wyobraźni widzę jak miotają się i obmyślają zemstę na Tobie RAMie zainstalowani na NEONie polskojęzyczni trole koszernej mafii Putina. Staraj się proszę ignorować ich zaczepki i unikaj kontaktu wzrokowego :-). Sankcje bowiem wiszą w powietrzu.
  Israhell kolonizuje świat: Zablokowany film Al Jazeery
 • @Husky 17:54:14
  Widać ostro balagują w tym MSZcie. Tak się z reguły wygląda po zjawieniu się w pracy po imprezie z piątku na niedzielę, gdy człowiek powiedział był po pijaku szefowi co o nim myśli i teraz nie wie czy nie wstawał z wyra na próżno i czy zacząć opróżniać w biurku szuflady z rzeczy prywatnych.
  Czy Trump upokorzył Polskę?