Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Krzysztof J. Wojtas 08:23:46
  Panie Krzysiu, sądzę że nie tylko ja mam dylemat natury: kto właściwie w Waszym związku jest Leoncjem a kto Izaurą.
  PIS u szczytu i wybory: Jakow Niechciał albo Jaś Niemógł
 • Do młodych wyborców;
  Patrzcie dzieci oto PIS,
  To coś jak Platforma BIS,
  Aneks, Smoleńsk, rozliczenia ?
  Macie "pińcet" - dowidzenia.
  PIS u szczytu i wybory: Jakow Niechciał albo Jaś Niemógł
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:27:45
  cyt.: "Człowiek się musi tak namęczyć z tymi babami."

  A czy próbował Pan z mężczyznami, aby dać sceptykom jakieś rzetelne porównanie?
  Wtedy też Pańska optyka nie byłaby uważana za jakieś tam "muchi w nochu", ale za fachową przestrogę i świadomy wybór. :-)
  Moc wiary
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:34:04
  cyt.: "A u Szanownego ile "na koncie"?"

  "Hardware'owo" to była jedna, ale software'owo to dwie (niekiedy anioł, a czasem diabeł), to sam nie wiem jak liczyć :-)
  Moc wiary
 • Takie bazy to cymesik, że ho ho;
  Baza będzie przynosiła Amerykanom niesamowity dochód. Ileż to bowiem narkotyków można będzie rozprowadzić w Polsce przywożąc je z Afganistanu i Albanii bez kontroli celnej jako military cargo.
  Amerykańskie bazy w Polsce?
 • kolejna próba;
  To nic innego jak kolejna próba samozwańczych właścicieli Ziemi skonfliktowania społeczeństw poprzez uprzywilejowanie jednych kosztem innych w celu łatwiejszej ich eksploatacji. Mieliśmy już uprzywilejowanych robotników, co doprowadziło do unicestwienia milionów, ale na dłuższą metę każdy robotnik chciał aby jego dzieci zostały klasą średnią lub kapitalistami. Mieliśmy murzynów obsadzanych na siłę na odpowiedzialnych stanowiskach, mimo że nie mieli odpowiednich kwalifikacji (tzw. affirmative action) coś w rodzaju pozytywnej dyskryminacji. Ale to też urwało się, gdy w latach dziewięćdziesiątych puszczono w TV film obnażający obłudę jednego z czołowych pyskatych murzyńskich aktywistów. Leżał on w szpitalu oczekując na operację na otwartym sercu i grupa aktywistów przeciwnego obozu zrobiła mu żart przedstawiając "chirurga murzyna", który zaraz miał go niby operować. Nagrano jego panikę i starania aby operował go "ktoś inny". Obecnie próbują wykorzystać kobiety. Oczywiście jakieś zdemoralizowane jednostki dadzą się podpuścić i będą "robić rewolucję", ale każda normalna kobieta przecież ma też męskich członków rodziny (braci, mężów, synów, ojców) i nie dopuści aby wisiało nad nimi permanentne ryzyko zniszczenia ich takimi prymitywnymi sztuczkami. To długo nie potrwa.
  Moc wiary
 • wykorzystać doświadczenia innych;
  Pałac wystarczy wydzierżawić Larremu Silversteinowi i on już sobie z nim poradzi, podobnie jak to zrobił z WTC w NY. W przeciągu 2 lat będzie tam "ground zero", a Larry bogatszy o miliary złotych z ubezpieczenia.
  Uwolnijmy Warszawę od Pałacu Kultury (Pałacu Stalina)
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:06:04
  Panie Krzysiu, niech sie Pan przyzna ile razy żona musiała udawać nieżywą aby przestał się Pan nad nią pastwić. :-)
  Moc wiary
 • @Husky 14:41:24
  A może z lojalności do Unych nazwać "Fort Une" i wtedy od razu lepiej się kojarzy :-)
  Amerykańskie bazy w Polsce?
 • @mac 00:31:32
  Tak to z naszej perspektywy może wyglądać, że: chaos, marnotrawstwo talentów, załamanie edukacji, brak perspektyw, wrażenie alienacji itp. Ale w gruncie rzeczy dla "naszych hodowców" nie to już znaczenia, jeśli opanowali AI, edycję genów i projektowanie organizmów żywych od zera, transmutacje, sekrety życia i śmierci. Po co im teraz ludzie, jeśli na ich grzbietach dotarli do przełomowego stanu wiedzy i dóbr materialnych (zawłaszczając oczywiście to wszystko od ludzkości) i dalej mogą dać sobie radę przy pomocy robotów i garstki gojskich niewolników.
  Kwantowe komputery D-wave, sztuczna inteligencja
 • @mac 21:25:17
  Nie mogę znaleźć obecnie na YT bardzo ciekawego filmu, którego autorzy próbują wykazać, że w świetle wszelkich analiz i symulacji komputerowych, pasożytniczy model życia ludzi i zwierząt na Ziemi nie ma dla nikogo żadnego sensu. Tzn. dla jakiegoś bytu spoza tego łańcucha żywieniowego jest on swego rodzaju samozawiadującą się hodowlą nastawioną na żniwa naszych świadomości. Dla takiego bytu jesteśmy czymś takim jak dla nas są muszki jednodniówki, na których możemy sobie eksperymantować i użyć ich wątroby rozpuszczone w spirytusie na przykład na maść na pryszcze. Było tam też jedno ważne spostrzeżenie, że w obliczu nieprzewidywalnych niebezpieczeństw, krótkiego czasu życia i ograniczeń umysłowych zarówno dla jednostek jak i całej planety wszelka nasza działalność nie ma większego sensu. Ponoć są na ziemi depozytariusze tej wiedzy przekazanej im przez obcych, ale strzegą jej jak żrenicy oka, gdyż po ujawnieniu takich rewelacji nastąpiłaby ogólnoplanetarna anarchia i koniec cywilizacji takich jakie znamy do tej pory.
  Kwantowe komputery D-wave, sztuczna inteligencja
 • @mac 21:25:17
  cyt.: "... i nie uznawac np."narodu wybranego" za naturalnego przewodnika ludzkosci a jego dzialania za nieracjonalne, szkodliwe ,badz nie optymalne."

  No właśnie, pewnie boją się AI wyposażonej w autonomię, gdyż w cybernetyce wszystkim kierują operacje logiczne. W samozwańczym "przewodnictwie ludzkości" nie ma nic logicznego, więc siłą rzeczy taka patologia byłaby zagrożona i ewentualnie wyeliminowana. Chyba że programowo ograniczonoby taką autonomię do podobnego statusu jaki mają obecnie maionetkowe reżimy gojowskie wielu krajów, tzn. nie mają prawa zajmowania się wieloma aspektami rządzenia zarezerwowanymi dla sanhedrynu.
  Kwantowe komputery D-wave, sztuczna inteligencja
 • Mózg się lasuje, a Musk się lansuje.
  cyt.: "jednym z powodów tego że ludzie żyją 70 lub 98 lat jest to że organizmy ludzkie się zużywają pracą po 8 godzin dziennie."

  Ale przecież mnóstwo ludzi na ziemi nie ma pracy i wiele dzieci bogaczy też nie przepracowało nawet dnia, a żyją także poniżej 100 lat; no czyba że coś mi umknęło.

  Jedno wszakże nie ulega wątpliwości, że tzw. elity ziemi chcą się pozbyć większości ludzkiej populacji. Jest cała lista symptomów która na takie działania wskazuje.
  Kwantowe komputery D-wave, sztuczna inteligencja
 • @interesariusz z PL 23:21:11
  Interesariuszu, to co Ci spędza sen z powiek, to polska patologia odnosząca się tylko w pewnym procencie do ruchu drogowego. W krajach bogatszych i z jakimi takimi elitami tych problemów prawie nie ma. A jak są to sie je szybko identyfikuje i koryguje. Jak zapewne wiesz, Polacy z większym od średniej IQ zostali z premedytacją wymordowani bądź wywiezieni przez "czterech jeźdźców apokalipsy": Żydów, Niemców, Ruskich i Ukraińców. Część z tych których przeoczono wyemigrowała, a niedobitki siedzą jak mysz pod miotłą i wolą nie wychylać się, gdyż nie ma nic gorszego niż udowodnić prymitywowi że nie ma racji - będzie się mścił do końca życia. Aby kraj działał i prosperował normalnie, rodzime elity muszą osiągnąć pewną "masę krytyczną", tzn, musi ich być określona ilość, muszą trzymać się razem, muszą posiadać autorytet u wyborców oraz jasno określone zasady moralne przekładające się na wizję rozwoju kraju. Tego w Polsce nie ma i długo nie będzie. W kraju skorumpowanym i zepsutym moralnie "zaradni" i przestępcy też boją się o siebie oraz swoich bliskich i stąd ten pęd u nich do oddania kraju w obce ręce, byle tylko było normalnie. Tak więc to że kuleją takie proste sprawy jak: przepisy ruchu, zasady ubezpieczeń, oznakowania dróg, standard dróg, praca policji i sądów, to są tylko pochodne tego zjawiska o którym napisałem powyżej.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @AgnieszkaS 21:48:52
  Co racja to racja, tylko w jakim celu ograniczać się do "drani z drogich aut"? To tak jakby draniom z tanich aut przyznać immunitet w kwestii "mordowania niewinnych ludzi". Czy do wyznaczenia wagi morderstwa należy pomnożyć je przez stan konta bankowego, wtedy będzie sprawiedliwiej?
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • konkludując;
  Jak widzę Interesariuszu frekwencja pod Twoim blogiem dopisała jak rzadko kiedy. Jest sporo zdroworozsądkowych opinii, wśród których znalazłeś się niestety w "strefie zgniotu". Masz zatem szansę wyciągnąć wnioski, przemyśleć problem i zrewidować swoje widzicisię.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 23:08:32
  cyt. "No bo przecież takich radykałów, jak ja, się tępi, nieprawdaż?"

  Broń Boże aby tępić takich radykałów. Oni, oraz ich przepraszam za wyrażenie, spuścizna są potrzebni młodzieży w celach edukacyjnych, aby się uczyła na negatywnych przykładach co doprowadziło do upadku ich przodków. Śpij spokojnie Interesariuszu. Jutro zapewne przyjdą Ci do głowy nowe rewolucyjne idee urawniłowek i implementacji odpowiedzialności zbiorowej w najmniej spodziewanych dziedzinach. Pa, pa.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 22:33:25
  dziękuję za komplement

  cyt.: "od dawna uważam, że im droższa fura, tym większy cham za kółkiem."

  To teraz już wiem dlaczego jestem takim okropnym chamem. Chyba pozbędę się mojej wypasionej fury, myślisz że pomoże ? :-)
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 22:31:26
  cyt.: "pseudonim przejęty z planety śmierci, i takież poglądy",
  Nie wiedziałem że mam poglądy pochodzące z planety śmierci. Może jakieś przykłady proszę.

  cyt.: "poduszki winni mieć wszyscy, albo nikt,
  a jeśli już, to ci, którzy nie zamierzają zabijać innych."
  Poduszki są standardem i nie produkuje się już od wielu lat aut bez poduszek. Czy w motocyklach też byś instalował? Poza tym jak rozpoznasz tych którzy "nie zamierzają zabijać"? Grzecznie zapytasz?
  W zderzeniu czołowym SUV z sedanem (gdzie oba pojazdy mają poduszki) to raczej zawsze ginie kierowca sedana z uwagi na dużą różnicę mas. Wnioskuję że następnym Twym postulatem będzie aby wszyscy mieli samochody o jednakowych masach, lub nikt.


  cyt.: "Zapewne uważasz, że ci, których na to stać, powinni mieć broń, z bombą A włącznie."
  Wcale tak nie uważam, bo nawet jeśli ktoś nie ma środków finansowych na zakup broni masowego rażenia, to teoretycznie może ją ukraść i też użyć, jeśli jest złym człowiekiem.

  Jesteś przesiąknięty marksizmem do szpiku kości. Boję się takich radykałów i trzymam od nich z daleka (nie wykluczam kontaktów przez internet) :-)
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • Hasła dnia !
  Rozkułaczyć burżujów z poduszek i rozdać biednym !!!

  Poduszka synonimem brawury i pogardy !!!

  Wypasione bryki won do Ameryki !!!

  Wypasione fury to brak kultury !!!
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze