Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Lotna 18:18:28
  Cosik mi się widzi że na świadomość i zdolności poznawcze człowieka został programowo nałożony pewien limit, podobnie jak producenci ciężarówek w niektórych krajach mają obowiązek ograniczyć softwearowo lub mechanicznie limit prędkości swoich pojazdów do 110 km/h, więc przez to nie tylko nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić pewnych rzeczy, ale nawet właściwie sformułować pytań. Ponoć naukowcy intensywnie pracują nad zniesieniem tego limitu, który zapewne ma swe sztywne żródło w DNA, jak również chwilowe uwolnienie/poszerzenie świadomości przy pomocy chemicznych stymulantów. Po to też między innymi tworzy się autonomiczną sztuczną inteligencję aby "zaskoczyła nas" swym niekonwencjonalnym podejściem do realu i wirtualu. Póki co, to do każdej koncepcji powstania i budowy wszechświata zawsze będzie można się przyczepić pytaniem: a co było wcześniej, co było siłą napędową, kto stworzył Boga, czy suma przypadków i zbiegów okoliczności może stworzyć wszystko co nas otacza, itp.
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Seth 18:56:01
  Ale w sumie to mogliby przysyłać Polakom grzebiącym po śmietnikach nadmiar żarcia, gdyż sami są społeczeństwem z nadwagą - tłuszczą :-).
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Da du di da du da;
  Polska jest upokarzana już samym faktem podstawiania szubrawych szabesgojów na najważniejsze stanowiska. Niejako wtórnym zjawiskiem jest następnie poniżanie tych drani. Czyli upokarza się Polskę ponownie, gdyż technicznie to oni reprezentują kraj. Osobnicy typu Dudy nawet chyba nie zdają sobie sprawy ze swego zeszmacenia i pogardy jaką żywią dla nich zarówno cyniczni chańbiący jak również współobywatele.
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Porada dla Dudy i mu podobnych (pro bono);
  Duda mógł chociaż dostać się do Białego Domu jako turysta. Zwiedzanie jest możliwe wt., śr., czw. od 7:30 do 11:30 a w pt., so., od 7:30 do 13:30. Ja tak zrobiłem i nie musiałem zdawać się na fochy jakiegoś aktualnie zainstalowanego tam strażnika żyrandola. :-)
  Grzegorz Braun miał rację.
 • @Lotna 12:46:53
  Brawo Lotna !!!
  Posła po pysku! I po pensji.
 • @lorenco 19:26:42
  cyt "Może zresztą to Ty Misiu?"
  Jak Ci bardzo zależy to mogę być nawet Twoim Misiaczkiem, ale bez wzajemności :-)
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @lorenco 19:26:42
  To oszukali Cię. Podaj ich do sądu. Do WOT (Wojska Obrony Terytorialnej) można się było załapać z poboru bez egzaminu. Natomiast na WAT (Wojskową Akademię Techniczną) to trzeba było znać nawet tabliczkę mnożenia oraz skład osobowy komitetów centralnych ZSRR I PRL. :-)
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @lorenco 17:52:01
  cyt.: "Ludzie w Polsce kończą studia w wojskowości na przykład. Trudne studia, dla zdolnych ludzi"

  Ale żem się obśmiał z Twego stwierdzenia: chłe, chłe, chłe. Na nieszczęście z wieloma takimi miałem w życiu do czynienia (na obowiązkowym szkoleniu wojskowym, w szkółce podoficerskiej oraz na służbie w jednostce liniowej) i powiem Ci że nie chciałbym w wypadku wojny służyć pod rozkazami żadnego z nich. Po prostu pewna śmierć. Zawsze tak było, że do szkół milicyjnych i wojskowych szli młodzi ludzie którzy nie dostawali się do normalnych szkół z powodu małego IQ, lenistwa, schematycznego sposobu myślenia, dodatkowych przywilejów i tym podobnych powodów. Oczywiście mógł zdarzyć się jakiś wyjątek i trafił tam normalny młody człowiek, ale wtedy szybko spalał się w takim środowisku z powodu poczucia alienacji i absurdów na każdym szczeblu dowodzenia. Proszę o pozwolenie odmaszerowania :-) Czołem
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @RAM 16:36:18
  Brawo RAM !!!
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • Polecam film dokumentalny;
  Polecam też Panu 5-cio częściowy film, złożony z kronik archiwalnych z bardzo dobrym komentarzem (po ang.), obnażający w miarę obiektywnie genezę i przebieg Pierwszej Wojny Światowej (także rewolucji październikowej). Bardzo przygnębiające wnioski i spostrzeżenia autorów dotyczące ówczesnych powiązań monarchów (wzajemnych rodzinnych i arystokratycznych) oraz ich wspólnotę celów ze światem przemysłu i wielkiego kapitału. Do jakiego stopnia władze są zdegenerowane wysyłając miliony ludzi na zatracenie w imię ciemnych interesów oraz w celach czysto depopulacyjnych, gdyż inaczej ich absurdalnych decyzji polityczno militarnych nie sposób uzasadnić. Film ten rzuca szersze światło na poruszane przez Pana uzależnienie polskich polityków od pierwszoligowych graczy. Film komputerowo przerobiony na kolorowy).

  https://www.youtube.com/watch?v=xO8uhme0o3Y&list=PLH4LV32LVoil6l2a3jHS_TG-1AWtzr675
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • Menu;
  Mniemam, że jako specialite de la maison podali filety z palestyńczyka w sosie czosnkowym. Świeże mięso z ostatniego polowania przy pomocy czołgów.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • aluzja dla Abe?
  A może Beniek chciał zasygnalizować Japończykom, że ich też puści w skarpetkach.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • @Vinto 22:46:22
  cyt.: "Ty jesteś po prostu głupi. No niestety."

  Vinto, to nie głupota, to spostrzegawczość, po prostu, niestety.
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Une tak mają że nie pytają i zawłaszczają :-)
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @Zawisza Niebieski 18:47:31
  Temu kierowcy to przysługuje dodatek za uciążliwe warunki pracy. Wyobraź sobie że co chwila słyszysz z tylnego siedzenia komendy typu:
  zwolnij dziadu,
  zmieścisz się dziadu,
  podrzuć kota do weterynarza dziadu,
  gazu dziadu,
  czy piłeś dziś dziadu?,
  a gdzie dziad, który wczoraj mnie woził, dziadu?
  Fake news, czy fake "minister"?
 • @Lotna 17:14:27
  A ja dodam, że aktywiści, którzy stoją za przymusem szczepień sami pogubili się w logice swej pokrętnej ideologii, gdyż jeśli chodzi o forsowanie swobodnego prawa do aborcji oraz tzw. prawa do godnej śmierci (PAD - physician assisted death = samobójstwo w asyście lekarza), twierdzą że kobieta oraz schorowany pacjent mają prawo w pełni rozporządzać swoim ciałem, natomiast w przypadku szczepień tego prawa do swego ciała zagadkowo już brak i jakieś organizacje (często niewybieralne) czy rządy przejmują kontrolę nad naszymi ciałami. Sprawa na odległość śmierdzi.
  Szczepić czy nie?
 • @Robik 16:59:54
  Nie wszystkiemu, tylko częściowo i nie winny tylko współwinny. I nie płacz, to Ci kupię łechtacz :-)
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • Przeżuj to sam,
  cyt.: "za akcją skalpowania Polski z honoru za oceanem, stoi nie kto inny, jak… zimny czekista Putin"

  w pewien sposób to Putin też się do tego przyczynia, gdyż:

  1. przyzwala i pilnuje aby "społeczność międzynarodowa" nie niepokojona przez nikogo swobodnie szabrowała Rosję, nawet bez potrzeby uciekania się do jakichś absurdalnych ustaw reprywatyzacjnych i odzyskiwania mienia.
  2. taka postawa Putina powoduje rozbisurmanienie tej "społeczności międzynarodowej" i wysuwanie przez nią roszczeń do słabszych krajów, skoro mają tak silnych protektorów jak Trump czy Putin. Grymaszących upokarza się najwymyślniejszymi sposobami.
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @1abezmetki 22:04:28
  Nie ma co się dołować dodatkowo. I tak nasze życie to chwila, którą tak po prawdzie to wykorzystujemy mozolnie głównie na uratowanie się przed pożarciem przez cwaniaków. Dodatkowo co jakiś czas napuszczają nas na siebie, aby przetrzebiać się już zupełnie bez powodu. Oprócz apokalips wywołanych przez cwaniaków, były potopy, zlodowacenia, odwrócenia biegunów Ziemi, kolizje z meteorytami i jak na razie, widać ktoś pilnuje aby życie gojów się odradzało. Ale niestety także "licho" ocalało z tych holokaustów.
  El Miurid: Wyniki Spotkania
 • @1abezmetki 21:43:32
  Wszystkie te byty (Chiny i UE) to też projekty sanhedrynu i zrobią to co jest im w scenariuszu przypisane, a że czasem nieśmiało oponują, to tylko taki teatrzyk dramatyczny dla tłuszczy.
  El Miurid: Wyniki Spotkania