Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • dałem 5*;
  Pozwolę sobie skopiować mój komentarz zamieszczony oryginalnie na Salon24 pod artykułem: "Marketing LGBT kontra MPK Poznań, czyli, jak społeczeństwo nie rozumie "tęczowych".", gdyż uważam że wiąże sie z tematem:

  Genderowcy zabrnęli już w całkowity absurd. O ile w Polsce mają jeszcze miejsce w sumie niewinne potyczki o prawo do tyranizowania większości przez mniejszość między LGBT a normalnymi ludźmi, o tyle w USA ideologia LGBT lansowana na siłę przez lewackie media weszła w kolejną fazę. Mianowicie samodzielnie wydają wyroki i domagają się ich realizacji od restauracji, sklepów, urzędów, a ostatnio również od Hollywood aby dostosowywały się do wymagań ich lobby. Scarlett Johansson musiała zrezygnować pod ich naporem z roli osoby, która zmieniła płeć. Ich argumentem jest mniemanie, że taką rolę może zagrać jedynie ktoś kto sam zmienił płeć, podobnie jak niedawno orzeczono że biały nie ma prawa grać czarnego, gdyż to jest parodia uwłaczająca czarnym. Podobną wykładnię zastosowano do genderowców. Czyli wychodzi na to że w filmach role morderców muszą grać prawdziwi mordercy, policjantów prawdziwi policjanci, UFO ludków prawdziwi obcy, itd. Jasno więc widać jak absurdalnie eskalują żądania gdy widzą uległość ogółu.
  Poprawność polityczna, czyli współczesna wersja cenzury
 • @Jasiek 07:14:23
  W 1997 r w Paryżu na szczycie NATO Rosja nieco oględnie niemniej ustalono że będą ograniczone siły militarne na tym terenie.

  Cyt." NATO and Russia believe that an important goal of CFE Treaty adaptation should be a significant lowering in the total amount of Treaty-Limited Equipment permitted in the Treaty's area of application compatible with the legitimate defence requirements of each State Party. NATO and Russia encourage all States Parties to the CFE Treaty to consider reductions in their CFE equipment entitlements, as part of an overall effort to achieve lower equipment levels that are consistent with the transformation of Europe's security environment.

  The member States of NATO and Russia commit themselves to exercise restraint during the period of negotiations, as foreseen in the Document on Scope and Parameters, in relation to the current postures and capabilities of their conventional armed forces - in particular with respect to their levels of forces and deployments - in the Treaty's area of application, in order to avoid developments in the security situation in Europe diminishing the security of any State Party. This commitment is without prejudice to possible voluntary decisions by the individual States Parties to reduce their force levels or deployments, or to their legitimate security interests.

  The member States of NATO and Russia proceed on the basis that adaptation of the CFE Treaty should help to ensure equal security for all States Parties irrespective of their membership of a politico-military alliance, both to preserve and strengthen stability and continue to prevent any destabilizing increase of forces in various regions of Europe and in Europe as a whole. An adapted CFE Treaty should also further enhance military transparency by extended information exchange and verification, and permit the possible accession by new States Parties.

  The member States of NATO and Russia propose to other CFE States Parties to carry out such adaptation of the CFE Treaty so as to enable States Parties to reach, through a transparent and cooperative process, conclusions regarding reductions they might be prepared to take and resulting national Treaty-Limited Equipment ceilings. These will then be codified as binding limits in the adapted Treaty to be agreed by consensus of all States Parties, and reviewed in 2001 and at five-year intervals thereafter. In doing so, the States Parties will take into account all the levels of Treaty-Limited Equipment established for the Atlantic-to-the-Urals area by the original CFE Treaty, the substantial reductions that have been carried out since then, the changes to the situation in Europe and the need to ensure that the security of no state is diminished.

  The member States of NATO and Russia reaffirm that States Parties to the CFE Treaty should maintain only such military capabilities, individually or in conjunction with others, as are commensurate with individual or collective legitimate security needs, taking into account their international obligations, including the CFE Treaty.

  Each State-Party will base its agreement to the provisions of the adapted Treaty on all national ceilings of the States Parties, on its projections of the current and future security situation in Europe.

  cały dokument, link:
  http://web.archive.org/web/19980130060553/http://www.nato.int:80/docu/basictxt/fndact-a.htm
  Wstyd świętować...
 • klasyka wymuszeń;
  Po rozpadzie ZSRR było ustalone, że Polska ma nie posiadać znaczącej armii i jak widać ktoś tego pilnuje. W efekcie za "ochronę" Polska musi płacić haracz. Ale aby to tak raziło w ślepia kupuje złom w cenie pełnowartościowego sprzętu i podatnik zbytnio nie grymasi, a w księgowości wszystko się zgadza.
  Wstyd świętować...
 • @Husky 23:38:19
  Złomiarze wyznają zasadę "get rich or die tryin". Chyba słyszałeś że nieraz kradli przewody pod napięciem 110 tysięcy volt. :-)
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 23:15:25
  Można też zrobić kontrolowany wyciek informacji do prasy z podaniem adresów i złomiarze sami się zajmą problemem z pocałowaniem w rąsię. :-)
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 18:51:39
  Niemcy okazali się bardzo sumiennymi mordercami do wynajęcia. Wykonywali powierzone im zadania terminowo, z entuzjazmem i bez skrupułów. A co najważniejsze nie żywią urazy do swoich mocodawców za przy okazji doznane w pracy "krzywdy".
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 19:07:28
  cyt. "8-)))))))"

  czemu w Twoim uśmiechu jest tyle podbródków ?
  Tajemnice świadków Jehowy
 • @Husky 18:41:05
  To na razie temat tabu. Ale może już nie długo :-)
  Tajemnice świadków Jehowy
 • polecam kanadyjski program dokumentalny na ten sam temat;
  W5: Sex abuse accusations within the Jehovah's Witnesses

  https://www.youtube.com/watch?v=13ja8dMEmPY
  Tajemnice świadków Jehowy
 • @Husky 18:00:17
  Ja sobie moge wyobrazić, gdyż mam bujną wyobraźnię :-)
  Poza tym genitalia i goła dupa wydają się być przereklamowane :-)
  Pewne organizacje mają zapotrzebowanie na "szok" potrzebny do celów indoktrynacji. Niektórzy frajerzy to wyczuwają i wychodzą im na przeciw robiąc z siebie małpy. Są też ludzie upośledzeni, których trudno karać za tego typu występki. Na należy się dać prowokować byle sytuacyjką i spalać potem eskalacją "następstw". Takie jest moje zdanie.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 17:26:51
  Ja bym ten czyn potraktował jako zwykłe wykroczenie, bez oprawy medialnej. Grzywna i tyle. Świrów jest wszędzie pełno i niektórym z nich tylko na tym zależy aby ich pokazano w TV, a pewnym kręgom aby zrobić z tego incydent międzynarodowy. Dla mediów z reguły jest to dar niebios i będą go eksploatować do wyrzygania przez wiele dni we wszystkich wiadomościach, bo dzięki temu w tym zmarnowanym czasie nie muszą informować widzów i czytelników o sprawach naprawdę ważnych.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 17:07:34
  Powinienem był dodać że w 1945 roku po zwycięstwie nad Rzeszą, uciemiężone narody, będąc na ich terenie, mogły bez problemu wziąć odwet w afekcie na Niemcach i wybić ich do nogi aby się więcej nie odrodzili. Tak się jednak nie stało. Sponsor wziął ich w troskliwą opiekę, uratował przed pewną anihilacją i wręcz pomógł odrodzić, gdyż jak widać liczył na ponowne użycie w przyszłości tej bestii, bo drugiej tak łatwo sterowalnej trudno znależć.
  pzdr
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 16:29:50
  cyt. "Ale jednak jedno nie podlega dyskusji.
  Za ogrom,i potworność zbrodni w czasie ostatniej wojny odpowiadają NIEMCY.
  Nie naziści, nie hitlerowcy ale NIEMCY."

  Oczywiście, tu nie ma dyskusji. Aczkolwiek na równi z bezpośrednim sprawcą powinien być ukarany również szczwany podżegacz-sponsor, który użył głubszego do swych celów, lub wynajął bandytę. Niemcy generalnie są bardzo naiwni i zadufani, a do tego nie mieli swoich elit po IWŚ i łatwo było ich ponownie zindoktrynować i użyć jako bestii. Od tamtej pory właściwie nic się nie zmieniło w sytuacji i mentalności Niemców. Te same siły mogą z powodzeniem ich użyć do kolejnej operacji prowadzącej do zawłaszczania Ziemi.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Husky 13:03:50
  Ta narracja ukrywa najważniejszy wątek. Mianowicie, kto posiadał niemiecki przemysł po IWŚ i w czasie IIWŚ. Do samych rodowitych Niemców należało bardzo niewiele. Struktura własności udziałów i fuzje mniejszych firm tworzących większe konglomeraty, a także niemieccy figuranci firmujący nazwiskami ich filie tworzą pewną zasłonę dymną dla rzeczywistych właścicieli tych karteli. Nawet wikipedia przytacza fakt "małżeństwa" amerykańskiej Standard Oil Johna. D. Rockefellera i IG Farben ujawnionego w śledztwie z 1941 r. A także powiązania kapitałowe pozostałych "niemieckich" gigantów przemysłowych z finansjerą zza oceanu. Wojna to w zasadzie logistyka. Zaopatrzenie w materiały i finansowanie. Także zakamuflowane kanały jej dostarczania i lokowania zysków. Bez logistyki wojna trwałaby może miesiąc, gdyż po wypśtykaniu się z amunicji, żywności, paliwa i lekarstw wszyscy rozeszliby się do domów. Tak więc wojna, mimo że dla walczących i postronnych obserwatorów wygląda na olbrzymi chaos, to w rzeczywistości jest precyzyjnie zaplanowaną i realizowaną operacją militarno logistyczną, gdzie rzeczywiści animatorzy nie wiele zostawiają przypadkowi. Zreszta widać teraz kto się podstępnie uwłaszczył etapami na takich operacjach jak Rewolucja Bolszewicka, obie Wojny Światowe, wyścig zbrojeń, robiąc z nas niewolników.
  200 marek za sztukę? To stanowczo za dużo
 • @Laznik 23:07:12
  Dziękuję za ciepłe słowa Laznik. Pozdrawiam.
  Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet
 • @Oscar 19:56:49
  cyt. "NKWD było żydowskie w warstwie decyzyjnej dowódczej... zwykli poborowi niskie szarże to tylko mięso armatnie , oni musieli wykonywać żydowskie rozkazy a kto nie chciał dostawał kulkę w łeb."

  Jakaż to pociecha dla kogoś, komu zabito członków rodziny że zrobił to dobry Słowianin który dostał taki rozkaz. Przecież taki scenariusz może się powtarzać w kółko. Właśnie takich Słowian należy się bać, co to wykonają każdy rozkaz, gdyż nie mają własnych elit i są w stanie podporzadkować się samemu diabłu i dokonać niewyobrażalnych zbrodni. Tak jest do dziś. Przecież ani w Rosji ani na Ukrainie nie odbudowały się swojskie świadome elity aby przeciwstawić się tyranii i chyba już się nie odbudują
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • @Zorion 19:55:10
  cyt.: "Na pewno ktoś kto nie potrafi zaakceptować ludzi jako gatunku i na pewno ktoś kto nam czegoś zazdrości i nas nienawidzi . A no czego, mogą nam zazdrościć "władcy świata" ? No czego ?"

  Te aspekty zostały już zdefiniowane, zdiagnozowane i ujawnione ludzkości, także o dziwo przez samych "władców świata".
  Zazdroszczą gatunkowi ludzkiemu wbudowanemu w świadomość zestawowi tzw uczuć wyższych, którego sami nie posiadają. Te uczucia pozwalają na posługiwanie się w postępowaniu etyką, miłością bliźniego, troską o gatunki słabsze oraz o przyrodę, itd. Pozwalają też na niezwykłą kreatywność oraz indywidualizm przez duże "I". Tej swojej podrzędności w ewolucji nie mogą znieść; żerują na ludzkości i niszczą wszekie wielkie umysły oraz zalążki potencjalnej rebelii.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • @Oscar 18:56:45
  Oskarze, Oskarze, Oskarze !!! ???
  Czy zdajesz sobie sprawę, że Banderowcy i oddziały polowe NKWD składały się ze SŁOWIAN? Obowiązkiem Polaków jest pamiętać kto mordował ich przodków i nie spoufalać się z wrogami. To była lekcja, aby nie wierzyć w tzw. jedność Słowian, cokolwiek miałoby to oznaczać, bo ludzie dzielą się na dobrych i na złych. Czy gdy brat morduje brata to ta śmierć jest lżejsza a zbrodnia wybaczalna? Chyba nie. Zatem uprasza się Szanownego o nie mącenie ludziom w głowach o jakimś panslawiźmie.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • niech zarówno zleceniodawców jak i wykonawców piekło pochłonie;
  Zbrodnicza natura całokształtu rządów Stalina zdawałyby się być nie do obrony. I nie ważne przy tym czy był on sterowany czy podejmował decyzje autonomicznie. Jak widać niektórzy wbrew etyce, logice i oburzeniu nadal żyjących świadków podejmują się tej samobójczej "mission impossible". Jedynym wytłumaczeniem może być przypuszczenie że nikt tak nie zrozumie psychopaty jak drugi psychopata.
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • Bergaman po prostu napisał atrykuł na zamówienie Mossadu;
  Po co?
  Aby ukazać morderców w bardziej ludzkim świetle;
  aby dać im pewne rozgrzeszenie bo kierowali się racją stanu Izraela;
  aby odwróćić uwagę od ich najbardziej pogrążających i odrażających zbrodni jak 9/11, zestrzelenie MH17 nad Ukrainą i tym podobnych a nie majacych uzasadnienia w racji stanu Izraela a tylko w supremacji syjonistów na świecie;
  aby pokazać że stosują klasyczne technologie zabijania, podczas gdy na światło dzienne wychodzą ich zbrodnie przy użyciu najnowocześniejszych technik zabijania przy użyciu mirkobów i toksyn projektowanych pod słabości indywidualnych organizmów, a także przy użyciu generatorów zabójczych promieniowań różnego rodzaju;
  by przedstawić ich raczej lokane pole działania na BW, podczas gdy ich terenem działania jest cała Ziemia;
  by w podtekście wystraszyć potencjalnych wrogów syjonizmu gdyż wywoływanie strachu to też forma działań operacyjnych obliczona na zniechęcenie/sparaliżowanie przeciwnika.
  Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet