Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @lorenco 00:30:48
  Dziękuję Lorenco.
  Koniec NATO
 • @miarka 00:39:28
  //"Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć".

  No, nie wiem. Na taką skalę to Sanhedryn jeszcze nie grał. A Chińczycy nawet rozumują w sposób niepodobny do naszego.//

  Finansowi grandziarze mają tyle nakradzionych pieniędzy że mogą zainwestować bez uszczerbku na koncie w wiele projektów podobnych Chinom. Niedawno widziałem statystykę długów niemal wszystkich krajów świata kilku wielkim bankom. To są niewyobrażalne kwoty. Oni już pożyczali pieniądze na procent faraonom, królom i cesarzom. Czyli nic nadzwyczajnego. Sami Chińczycy może i mają nieco inną mentalność od naszej, ale na naszych oczach trwa przeprogramowanie ich populacji na podobne nasze schematy myślenia. Złamani przez Mao Chińczycy byli tak zastraszonym i karnym społeczeństwem, że łatwo była z nich ulepić kopię zachodniego świata.

  //Weź tylko IIIRzeszę. - Przecież też Sanhedryn zadał sobie wiele trudu i zainwestował wiele pieniędzy żeby mieć swoje mocarstwo, a później musiał je burzyć.

  Jak już Sanhedryn boi się białego człowieka, to żółtego musi się bać tym bardziej.//

  Niemcy po Pierwszej wojnie światowej były całkowitym bankrutem i niemal wszystko co pzostało należało do grandziarzy. Rzesza nie była "spokojną przystanią" i głównym żywicielem grandziarzy. Tę rolę pełniły USA. W Rzeszę zainwestowali w celu utworzenia silnego przeciwnika zdolnego walczyć naraz z wieloma krajami w celu obalenia w nich dotychczasowych relacji społeczno politycznych, wykończenia elit i przygotowania pola do zawłaszczenia tych krajów i utworzenia w nich alternatywnego żerowiska i rynków zbytu. Tak więc Niemcy od samego początku były tylko potęgą militarną, gdyż tam nie było standardu życia obywatela podobnego do pokryzysowego amerykańskiego.

  //USA są winne Chinom tyle pieniędzy, że mogłyby w parę tygodni przejąć amerykańską gospodarkę i żaden Sanhedryn by ich nie powstrzymał.
  I tylko czekaja na lepszy czas.//

  USA są winne pieniądze Chinom, czyli pośrednio ich bankowi centralnemu, który wszystkim trzęsie. Z kolei ciekawe ile Chiny są winne Sanhedrynowi za te wszystkie inwestycje z okresu ostatnich 35 lat?
  Koniec NATO
 • @miarka 22:52:22
  Chyba nie po to Sanhedryn od zera zbudował nowe mocarstwo w Chinach, kosztem USA i Europy aby teraz je zniszczyć. Po prostu przeniesiono żerowisko, gdyż dotychczasowi żywiciele pokapowali się że są ofiarami wampirów, przez co stali się apatyczni, zmotywowani do obalenia tyranii i mniej wydajni, czyli wyeksplowatowani do cna. Po co czekać na rewolucję, która czasem mogłaby wymknąć się spod kontroli i wampir zostałby pozbawiony żywiciela, jak można było proaktywnie zabezpieczyć się przed takim ryzykiem i potem już bez pośpiechu wielotorowo doprowadzić do zniszczenia starego żerowiska razem z niepotrzebnymi już żywicielami. Właśnie jesteśmy na etapie rozdawania "małpom" brzytew p;rzez Sanhedryn oraz napuszczania jednych na drugich. Nieznana liczba cywilizacji na Ziemi już upadła, po których skrzętnie zatarto ślady i kto wie czy powody tych upadków nie były podobne.
  Koniec NATO
 • piosenka obozowa;
  refren:

  NATO, NATO, NATO czeka,
  razem z NATem czeka CZEKA,
  rozpoczęto erę Chin,
  tak ustalił Sanhedryn,
  Koniec NATO
 • kuszący wąż przyczyną ciąż;
  wygląda na to że wszyscy zaklinacze węży ze stosownymi fujarkami wyemigrowali
  Jak głupi Grzesio pytona tygrysiego łapał
 • @tańczący z widłami 21:46:50
  Ta pozycja seksualna nazywa się "na diesla" - wtrysk w pysk
  Kolejne sukcesy członkostwa Polski w UE
 • moje paranoje :-)
  Douglas niby taki przebiagy analityk, a dziwnie pomija w swych rozważaniach najwyszą instancję sprawowania władzy zarówno w USA jak i Rosji. Trump i Putin to przecież tylko figuranci realizujący postanowienia światowej finasjery. Już chyba każde dziecko to kapuje. Ostrożny, a może i bajerancki jest ten Douglas. Nie chce przyznać tego, co widać gołym okiem, że Trump dostał zadanie rozbicia tradycyjnych układów, tzn. zwiąków gospodarczych i militarnych. Te cła, jednostronne odstępowanie od umów handlowych, pretensje do dawnych sprzymierzeńców-partnerów, mają na celu przekazanie im wiadomości, że skończyła się tradycyjna przyjaźń i zobowiązania. Z kolei w NATO wyraźnie próbuje tak zamieszać aby rozbić ten pakt. Między innymi przez żądanie zaporowych kontrubucji, już nie 2% PKB jak jeszcze miesiąc temu, a 4%. Podczas gdy większość członków ledwo szmalcuje od 1 do 1.5%.
  O co chodzi w tym chaosie? Takie posunięcia wskazują na wprowadzenie nowych zasad gry przed szykującą się większą rozróbą. Po co bowiem rozwalałby wszystko na raz w tak krótkim czasie. Chcą też pokazać że Ameryka jest nieprzewidywalna i nie można na nią liczyć. Jeśli będzie miał kaprys to wspomoże byłego sojusznika, a jeśli nie to gońcie się frajerzy. Nie będzie NATO, to nie będzie obowiązku zasady działania: jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
  Bajki Dla Idiotów o Rychłym Krachu Ameryki
 • @Pedant 01:03:07
  Zauważyłem w Twoich dziwnych próbach wyszydzania oponenta pewnien wspólny mianownik. Otóż stosujesz tę prymitywną metodę, gdy tylko dyskusja zaczyna schodzić na krytykę komunizmu, PRLu lub poszlak w katastrofie Smoleńskiej mogących implikować współuczestnictwo Rosji.
  O polityce można pisać zawsze
 • @Lotna 00:11:47
  Pedancik poukładał sobie zapewne w główce to co mu propaganda zapodała i pulta się na samą ideę, że można by nieco tę sztywną, misternie zbudowaną strukturę zmienić. :-)
  O polityce można pisać zawsze
 • @Pedant 00:05:33
  Jakie ma znaczenie moja wiara lub niewiara w sztuczną mgłę (pyt. retoryczne). Chodzi o metodologię postępowanie dochodzeniowego. Jeśli są jakieś poszlaki na zastosowanie w Smoleńsku sztucznej mgły to należałoby to uwzględnić w "układance". Ludzie odpowiedzialni za dochodzenie mileli płacone spore pieniądze, aby maksymalnie zbliżyć się do prawdy lub ją w całości ujawnić.
  O polityce można pisać zawsze
 • @Pedant 22:31:58
  cyt.: Co Pan myśli o sztucznej mgle i helu?

  Odpowiem, jeśli Pan ujawni swoje postrzeganie życia seksualnego rabarbaru w przytoczonej przez Pana Ameryce Łacińskiej :-)
  O polityce można pisać zawsze
 • @Pedant 22:26:10
  Ależ Pedancie. Nie obraź się proszę. Polemika z Tobą przypomina konfrontację małego Pedancika z mamą:

  Pedancik do mamy: mamusiu czy mogę iść na czereśnie;
  Mama odpowiada: ależ Pedanciku, przcież jest zima;
  Pedancik: nie martw się mamusiu, założę ciepły sweter
  O polityce można pisać zawsze
 • @Oscar 19:31:44
  cyt.: "Ogólnie możliwe ale czy Tutka miała takie ?"
  Jak już rozważamy wszelkie hipotezy, to również tej jednej z najbardziej prawdopodobnych nie powinniśmy ignorować. Tym bardziej, że z takim modułem "drona" zainscenizowanie wypadku to dziecinnie łatwe zadanie. Twierdzisz, że piloci nie zgłaszali anamaliów w sterowaniu maszyną, ale jakże mieli to zrobić skoro to trwało może z 10 sekund i skupieni byli na wyprowadzeniu samolotu z opresji. Ta nieszczęsna brzoza może i znalazła się na trasie przelotu tutki, ale jak pokazano w wielu obliczeniach i doświadczeniach w terenie, była zbyt mikra aby uciąć część skrzydła. Takie drzewo mogło co najwyżej uszkodzić stery skrzydła, rozerwać jego poszycie i nieznacznie zmienić kierunek lotu. Takie ciężkie samoloty, jak pokazano na filmach z rekonstrukcji wypadków poświęcając samoloty przeznaczone do kasacji są w stanie ściąć skrzydłami kilka słupów telegraficznych zanim się oderwią od kadłuba lub połamią.
  Do reszty spornych spraw odniosę się całościowo. Otóż jeśli sporządzić sobie w tabelce po jednej stronie ustalenia oficjalne katastrofy we wszystkich jej aspektach, które wskazują na wypadek, a w drugiej rubryce wyszczególnić wszystkie aspekty poszlakowe i także dowodowe, ale wskazujące na coś innego (np. zamach), to ta rubryka zaroi się od poszlak wskazujących na taką wersję. Mnóstwo pytań i zdarzeń związanych z katastrofą, na które nigdy z premedytacją nie udzielono odpowiedzi, arogancja oficjalnych czynników, mataczenia itp., Oprócz tego kontekst polityczno mafijny sprawowania władzy w Polsce i nie tylko, oraz kto na tym skorzystał, to najlepszy materiał do rozważań. Oczywiście wersji zwykłego wypadku nie należy wykluczać, ale gdy przyjrzeć się dokładnie wszystkim aspektom sprawy to poszlaki wskazują na katastrofę kierowaną.
  O polityce można pisać zawsze
 • @Pedant 19:25:59
  Pedant to powinien szanować porządek rzeczy. A tymczasem; my tu rozprawiamy i porównujemy kraje dotknięte IIWŚ, a Pedant ni z gruszki ni z pietruszki przywołuje za przykład egzotyczną Amerykę Łacińską. Zastanów się proszę Pedancie czy to ma sens.
  O polityce można pisać zawsze
 • @Oscar 16:54:31
  Oskarze, bądź proszę obiektywny i uwzględniaj wszelkie okoliczności i perfidię wrogów.
  Co do "Smoleńska".
  Otóż, jeśli spece ze służb organizują zamach, który ma wyglądać na wypadek, to tak on będzie wyglądał. I nawet gdy popełnili jakieś błędy, czy zostawili ślady, to i tak MSM oraz wymiar sprawiedliwości pracujące dla służb, lepiej lub gorzej je zatuszują. Aby spowodować taką "katastrofę" jak smoleńska służby nie musiały wiele się natrudzić. Otóż po 9/11 we wszystkich samolotach pasażerskich byl obowiązek instalowania modułu "opcji drona", który umożliwiał przejęcie sterowania samolotem z zewnątrz (z określonej odległości) w przypadku uprowadzenia. Tutka prezydencka podczas sewisu w Samrze najprawdopodobniej dostała ten "upgrade", bo to był AirForce One - ten najważniejszy samolot. Z takim cymesem na pokładzie nie było żadnego problemu dla wykwalifikowanego pilota służb aby przejąć nektóre funkcje samolotu nawet z ziemi (bo już przy lądowaniu) i na przykład zmniejszyć siłę ciągu aby samolot opadał szybciej niż orginalny pilot planował, a potem wznosił się wolniej uciekając od niebezpieczeństwa i przez to powodując katastrofę. Zanim pilot Tutki zorientował się, że nawet choćby się zesrał i niewiem jak mocno przyciągnął wolant na siebie to i tak brakuje siły ciągu aby odejść od manewru lądowania, było już po wszystkim. Poza tym jaką wartość mają zapisy z czarnych skrzynek, skoro nie były one komisyjnie odnalezione, zabezpieczone, skopiowane i odczytane?. Nawet ja mógłym takie dane podrobić mając odpowiedni sprzęt.
  Co do "zalet" PRLu , które przytoczyłeś, to zauważ proszę że w krajach gdzie nie było komuny też zliwidowano analfabetyzm, wykształcono obywateli i odbyło się to u nich bezkrwawo.
  O polityce można pisać zawsze
 • @Talbot 20:21:33
  ten Musk to ma mózg;
  Nie on pierwszy to zasugerował. Takie hipotezy krążą po internecie i nawet fachowych czasopismach naukowych od dawna.
  Główną poszlaką, którą wiekszość ludzi miewająca realistyczne sny sama zapewne zauważyła są zjawiska czucia w snach swego wirtualnego ciała, możliwości wyrażania swych wirtualnych emocji i uczuć, jak również pełnej samoświadomości. To mogą być "przebicia" do światów równoległych, które również są matriksami.
  Obozy koncentracyjne made in USA.
 • przyśpiewka ludowa z okolic Belwederu;
  Łodiridi, umpa, umpa,
  Duda szlaban miał u Trumpa,
  Żydów w dupy wycałował
  i tym szlaban odblokował
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • nowy trop;
  Niektórzy to mają nawet nazwiska wskazujące na gadzie pochodzenie: Gadowski, Gadzinowski, Gadocha, itp. Do sekretnych kontaktów używają zapewne platformy internetowej Gadu Gadu.
  CZY SŁOWIANIE TO POTOMKOWIE REPTILIAN?
 • oceniamy Manię za "niemanie" manier;
  Wnioskuję że Pani Mania jest wielbicielką muzyki poważnej i jednocześnie bulwersuje ją gratisowe świadczenie usług seksualnych. Te dwie cechy nie chcą mi się za cholerę dopasowć. Proszę o pomoc w utworzeniu profilu psychologicznego Pani Mani.
  PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA
 • @tańczący z widłami 23:02:17
  cyt. : "to po co twoje dalsze brednio-dywagacje o jagódkach, karibu i pradziadkach ?"

  Możesz nazywać to sobie bredniami, ale w negocjacjach z rządami federalnymi USA i Kanady Indianie próbują uzasadniać swoje plemienne prawa do ogromnych obszarów obu tych krajów, między innymi właśnie lokalizacją na nich tradycyjnych trenów łowieckich i zbierackich ich przodków. Ludzkości na planecie przybywa i jakieś parę plemion nie powinno sobie rościć praw do połowy kontynentu. Pierwsze Narody, jak wspomniałem, od dawna mają autonomię i mnóstwo przywilejów, ale jakoś nie wykorzystują tego z pożytkiem dla swoich plemion.
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów