Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Ciekawa hipoteza
  Jakoby ok. 700 km po powierzchnią ziemi znajdował się super ocean wody przewyższający 3 razy swą objętością wszystkie powiedzchniowe zbiorniki wody

  Earth may have underground 'ocean' three times that on surface

  https://www.theguardian.com/science/2014/jun/13/earth-may-have-underground-ocean-three-times-that-on-surface

  Woda ta jest ponoć uwięziona w minerale zwanym ringwoodite. Pytanie tylko jak się do tych zasobów dobrać.
  Pić, pić mi się chce!
 • w moim mniemaniu;
  Ten marsz to powinien mieć nieco inną formułę, aby nie ważyli się go zakazywać. Powinien nosić nazwę "Marsz Ledwo Żywych", dla upamiętnienia ocalałych z holokaustów gojów.
  Marsz Niepodległości zakazany !!!
 • @Talbot 11:10:10
  Ponoć Rosjanie testują nową broń 2 krotnie silniejszą od śmiercionośnych promieni; są to śmiercionośne średnice :-)
  Wbrew teoriom spiskowym...
 • @kula Lis 67 23:40:40
  Soros to tylko wykonawca woli Sanhedrynu. Scenariusz wymieszania narodów przewijał się w ich chorych umysłach i publikacjach od dawna. W obecnych niespokojnych czasach postanowili, jak widać, ten proces uruchomić na pełną skalę. Mieszanka kulturowo etniczna jest łatwiesza do polaryzowania, tyranizowania i eksploatowania z uwagi na brak jedności i wspólnej historii. Również ziomalom Sorosa łatwiej się w takiej mieszaninie wtopić i działać bezczelniej.
  Do lepszego Świata...
 • The Amazing Race !
  Jak najszybciej bez wojny zdestabilizować i zrujnować kraj, wywracając do góry nogami jego etniczną tkankę ? Otóż należy w tym celu w krajach biednych lub dotkniętych niepokojami organizować pielgrzmki ludności, najlepiej po kilkaset tysięcy i kierować do kraju atakowanego. Nikt nie zatrzyma takich tłumów ludzi, wystarczy im po cichu dać środki na podróż, zapewnić przewodników i zasiać cień nadziei na powodzenie przedsięwzięcia. Testy już były z Arabami i Afrykanami przerzucanymi do europy. Teraz kolej na inne kraje i większa skalę. Gdyby na przykład do USA zmierzała pielgrzymka 10 mln ludzi z Ameryki Południowej to nic nie byłoby w stanie ich zatrzymać.
  Do lepszego Świata...
 • @Husky 19:47:17
  cytat z "klasyka": "a Ameryka padła i dolar też .....na pysk
  8-))))
  skąd my to znamy"


  Ja jestem zwykłym chudopachołkiem i nie musisz mi wierzyć, ale od ok. 100 amerykańscy niezależni eksperci (w tym prezydenci) ostrzegali naród i definiowali to co stopniowo zabija Amerykę i przestrzegali, że to kiedyś nastąpi. USA ma "pierdyliony" długu i z tego nie ma wyjścia, bo przemysł wyprowadzono do Chin. Pojeździj sobie po stanach i miastach USA dawniej uważanych za chlubę przemysłu ciężkiego, motoryzacyjnego, elektronicznego, chemicznego i innych. Obrazki jak z filmów dystopijnych, całe rejony zdewastowane. Trump to klasyczny mały krok w tył (potrzebowali kupić trochę czasu) z jakiegoś powodu. Któregoś ranka obudzisz się i okaże się że 1 gram złota jest równy milion dolarów. Może lepiej zamień za wczasu swój stalowy łańcuch na złoty.
  PZDR
  Dlaczego zdaniem tego rosyjskiego historyka ...
 • @Husky 18:22:10
  Hola, hola, Huskuniu !
  Ty tu patriotom radzisz walczyć i tracić energię w zaczepnych potyczkach rozpoznania walką pod Pacanowem i Kozią Wólką, podczas gdy na prawdziwym froncie wróg bez przeszkód szabruje Polskę i zamienia w Polin. Poza tym, kto to słyszał aby Pies śpiewał w chórze Kotów Żoliborskich jakieś smętne Mruczando PIS dur. :-)
  Dlaczego zdaniem tego rosyjskiego historyka ...
 • Hasło na dziś !
  Pozbawienie stanowiska kierowniczego już choćby jednego żyda znacznie zmniejsza entropię we wszechświecie !
  Dlaczego zdaniem tego rosyjskiego historyka ...
 • @Lotna 02:52:27
  W XXI wieku mamy inkwizycję. Okazuje się przy tym, że te wszystkie organizacje broniące praw człowieka, swobody wypowiedzi, demokracji, dostępu do informacji, to atrapy działające z mandatu tyrana. Uniwersyteckie wydziały filozofii, socjologii, politologii i historii to ordynarne pralnie mózgów. Do czego to wszystko zmierza?
  Zmarł prof. Robert Faurisson demaskujący kłamstwa holokaustu
 • wypasione Une przeciągają strunę;
  Nasuwa się pytanie do jakiego stopnia Francja oraz inne kraje są jeszcze suwerenne, jeśli ich obywateli tyranizuje się i kara za kwestionowanie i sprzeciwianie się agendzie syjonistycznej mafii. Jest jeszcze całkiem sporo naiwnych "analityków", którzy z całą powagą twierdzą, że na przykład: USA, UK, Canada, Niemcy, Francja, Polaka, Rosja czy Chiny prowadzą jakąś tam politykę wewnętrzną czy zagraniczną. Otóż nic z tych rzeczy, ta ich "polityka" to tylko rezultaty wykonywania nakazów z góry. Organizmy państwowe w naszym tradycyjnym rozumieniu zostały już w 100% zredukowane do pionków na szachownicy tej upiornej mafii.
  Zmarł prof. Robert Faurisson demaskujący kłamstwa holokaustu
 • Więcej takich postaw nam potrzeba;
  Bardzo to ładne i szlachetne z Twojej strony Franku.
  PZDR
  alfa.com.hel
 • @zadziwiony 21:38:50
  Nie ma takiej możliwości, gdyż moje "uzwojenie cewki" ma automatyczną blokadę na takie przypadki. Już chyba wolałby aby mnie Biedroń potrzymał przez 3 sekundy za kolano (przez folię) :-)
  Jak żyć ... po polsku (10) - kobiety
 • @Husky 21:00:55
  Wiśta wio, łatwo powiedzieć. Ale spróbuj osiągnąć gotowość do uciech w obecności Madzi Środy lub Asi Senyszyn. Stawiam Ci zupę z wkładką mięsną w przypadku sukcesu :-)
  Jak żyć ... po polsku (10) - kobiety
 • Proponuję kompromis:
  Ponieważ spór dotyczy w zasadzie błahostki, czyli kto pociągał za spust pistoletu, to uznajmy wobec tego że winę po równo ponoszą Rosjanie i Niemcy. Rosjanie bowiem dostarczyli i przygotowali jeńców do likwidacji, a Niemcy ich zastrzelili. Obu barbarzyńskim najeźdźcom tak samo zależało na pozbyciu się polskiej inteligencji.
  Jeszcze parę słów o Katyniu - 01.11.2018.
 • @zygmuntbialas 22:32:39
  To był taki niewinny żarcik, który na wszelki wypadek zakończyłem uśmiechem :-), gdyby ktoś się nie poznał, a Pan zaraz, cyt: "strzela z armaty do wróbli".
  Co się dzieje na świecie - 29.10.2018.
 • czemu feministki nie grzmią ?
  Taki chory układ Białas - Tiamat, gdzie mężczyzna korzysta z pracy kobiety ma nawet swoją nieładną nazwę :-)
  Co się dzieje na świecie - 29.10.2018.
 • reflekcje;
  W sumie to Ruskiewiczowi należał się pstryczek w nos od dawna, bo szarogęsi się jak jakiś piewszy sekretarz POP w PGR. Myślał chyba, że jest niezatapialny. A z drugiej strony, to pewnie każdy zastanawia się (po przeczytaniu tryskającego humanizmem prologu do autobiografii Pana Opary) co też powoduje że porusza się On od lat w takim szemranym towarzystwie nadającym ton NEONowi. Bo na pewno nie są oni elementem socjalnie bliskim Panu Oparze. Nasuwa się podejrzenie, że mają oni na Niego jakieś haki i używają Go w charakterze szyldu. Może być też tak, że Pan Opara sam w swojej autobiografii-spowiedzi wyjawi publicznie te haki i uwolni się niejako od szantarzystów. Pażiwiom, uwidim. Szkoda by było aby NEON przestał "nadawać", bo dzięki niemu wyszedłem z doła po śmierci mojego chomika. :-)
  Donos na Schetynę- reprint
 • @Husky 21:30:32
  Policja wstrzymuje się z podaniem liczby zabitych. Może czekają na oficjalną wykładnię sanhedrynu, zależną od aktualnego zapotrzebowania na podtrzymywanie narracji o permanentnej martyrologii. Jak będzie trzeba to pewnie, jak dawniej, wyolbrzymią do astronomicznych rozmiarów. W Toronto policja na wszelki wypadek ma ochraniać synagogi. Nie zdziwiłbym się gdyby włączono do akcji wojsko. Samoloty AWACS, myśliwce, czołgi i lotniskowce też byłyby mile widziane przez wierchuszkę strasznych braci.

  https://www.cp24.com/news/police-in-gta-boosting-security-at-places-of-worship-in-wake-of-pittsburgh-synagogue-shooting-1.4152283
  "wszyscy Żydzi muszą zginąć".
 • @Ryszard Opara 02:33:05
  cyt."Dla mnie trudno żyć pośród stada wilków"

  Mniej więcej taki sam powód emigracji podało bardzo wielu Polaków, z którymi miałem okazję szczerze porozmawiać w paru krajach, czy to przy kieliszku (nie Staszku), czy nawet o suchym pysku. Oczywiście większość Polaków wyemigrowało z powodów ekonomicznych, pewien procent z powodów politycznych, ale przy szacunkach zwykle pomijany jest ten aspekt (poczucie wyobcowania w kraju przesiąkniętym wszelkimi patologiami na wskroś). Co znamienne, to z tej grupy emigrantów (nie odważę się spekulować ile procent) chyba nikt nie zamierza wracać, gdyż nie wierzą w możliwość naprawy tej wielopoziomowej degeneracji w przeciągu jednego, czy nawet dwóch pokoleń. Przyczyny tego zjawiska są raczej powszechnie znane, intuicyjnie każdy wie o co chodzi. Pisałem o tym szerzej parę tygodni temu i nie będę się powtarzał.
  PZDR
  Polak Polakowi wilkiem
 • moje 3 grosze (nie znam przelicznika na szwedzkie korony);
  Uważam, że niesłusznie co niektórzy czepiają się Pana Roberta. Człowieczysko bardzo się starał, ma ogromną wiedzę i zdolności analityczne. Mieszka za morzem i ma mniej lat niż niektóre żarcie u mnie w lodówce, ale to uważam akurat za zalety z uwagi na brak skażenia tzw. lokalnym patriotyzmem i układami. Napisał tak jak postrzega rzeczywistość i ma do tego pełne prawo, no może trochę zbyt ostro pojechał stereotypami. Z większością Jego tez nie sposób się nie zgodzić. Życie i doświadczenie jednak bardzo często rewidują nasze poglądy z uwagi na to, że sprawy na ogół są bardziej skomplikowane niż się wydają. Do danych historycznych też nie należy podchodzić zbyt bezkrytycznie, gdyż jak widzimy nawet najnowsze wydarzenia mają różną narrację i niezgodności faktograficzne, w zależności od opcji politycznej propagującego. Tak więc ja z pokorą przeczytałem tekst Pana Roberta, przyjąłem do wiadomości, spojrzałem w lustro i nie zauważyłem tam skrytykowanego Polaka Wilka :-). Będę z uwagą obserwował kierunki ewolucji poglądów Autora. Życzę powodzenia i obiektywizmu.
  Polak Polakowi wilkiem