Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Moje wścibstwo nie zna granic :-)
  A czy tarzał się kiedyś Szanowny Pan Doktor w złocie, walutach wymienialnych lub chociaż w kawiorze ?
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.83
 • A ja to patyk od kaszanki, czy co? Też się przyłączam do życzeń !
  Wszystkim ludziom dobrego serca życzę tradycyjnie refleksyjnych (nad istotą naszego jestestwa i jego rychłego przemijania) Swiąt Wielkanocnych oraz odwagi i nieugiętości w odrzuceniu głazu, którym tyrania Złego próbuje nas przygnieść i zniszczyć.

  PS: przepraszam że się czepiam, ale czy w/g kryteriów wartościowania ludzi przez Dokrora Oparę Pan Jezus nie jawi się czasem jako nieudacznik, który to nie znał był kogo trzeba, nie grywał z Piłatem w golfa, nie wybudował licznych szpitali dla trędowatych, tylko w chwilach dobrego humoru wyleczył paru przypadkowych przechodniów i przez to skończył jak skończył ? :-)
  ŻYCZENIA WIELKANOCNE
 • @GPS 22:39:39
  Taki monopol na edukację (czytaj indoktyrynację i duraczenie) poprzez rządzące oligarchie finansowe istnieje również w USA, Kanadzie, Unii Europejskiej. Jak jest w innych krajach trudno mi powiedzieć. Są pewne wyjątki w postaci elitarnych szkół prywatnych i uniwestytetów. Wystarczy porównać statystyki laureatów międzynarodowych olimpiad przedmiotowych aby stwierdzić że górują uczniowie i studenci z Azji. Zatem zapaść w edukacji w krajach, o których wspomniałem wyżej nosi cechy zorganizowanej akcji wpisującej się w cały zestaw działań NWO zmierzających do zamienienia ludzkości w wytresowanych potulnych niewolników, którym w dowolnym momencie, gdy przestaną już być potrzebni, rząd będzie mógł nakazać "zaszczepić" się śmiertelną substancją ukrytą pod postacią na przykład szczepionki przeciwko odrze lub innemu sztucznie wytworzonemu zarazkowi i "motłoch" bez szemrania zeutanizuje się.
  1000+ na edukację na każde dziecko
 • @władek 21:49:41
  Bardzo ciekawe pomysły rozwiązań, warte szerszych konsultacji społecznych w celu dopasowania do istniejących warunków i wdrożenia. Zresztą GPS też wywlókł ważny aspekt istniejących patologii w systemie edukacji.
  1000+ na edukację na każde dziecko
 • @zadziwiony 20:50:52
  Też uważam, że Szanowny Autor pisze jakimś dziwnym pseudonaukowym, żargonem że aż nie chce się wgłębiać o co właściwie chodzi. To wszystko warto przetłumaczyć na "nasze", bo być może są tam zawarte genialne idee. Autorze!, czy możliwe jest przedstawienie Pańskich pomysłów w punktach w prostej codziennej terminologii?
  Pozdrawiam
  Ucho igielne cyfrowej rewolucji
 • praszę o chwilę dystansu do samego siebie;
  cyt.: "Pewnej północy podczas takiego spaceru, spotkałem Pana Boga – i od tego dnia rozmawiamy co dzień."

  Mam dość przyziemne pytania, o ile oczywiście nie zobowiązano Pana do zachowania milczenia.
  1. Jak wygląda Pan Bóg?
  2. W jakim języku rozmawiacie?
  4. Czy Pańscy ochroniarze wyciągnęli broń na widok Boga?
  3. Czy zapytał Pan już o najważniejsze sprawy typu: co po śmierci, po co nas stworzono, kiedy koniec świata i czy odzyska Pan pieniądze z banku Pekao?

  Jednocześnie mam nadzieję, że Pańskim ulubionym powiedzeniem "panta rhei" nie próbuje nam Pan przekazać jakiegoś ukrytego klucza do autobiografii, że na przykład zgodnie z prawami hydrauliki, aby wszystko płynęło trzeba lać duuuużo wody :-)
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.69
 • precz z obcą agentuą, czyja by ona nie była !!!
  No i proszę ! "Mowa nienawiści" dotycząca Vovy Vovovicza spotkała się ze zdecydowaną, histeryczną niemal, reakcją jakiegoś łapciucha z kremlowskiej agentury akredytowanego przy Neonie.
  Prezydent Putin na obchodach wybuchu IIwojny światowej
 • Kto na tym skorzysta?
  Pewne przebiegłe byty, których imienia nie można używać nadaremno, aby mniej rzucać się w oczy, sprowadziły do krajów, gdzie się panoszą, bardziej rzucające się osobniki (tzw. immigrantów). Po ostatnim akcie terrorystycznym w NZ już media przygotowują ludności tubylcze że za ich pieniądze z podatków rządy zapewnią całodobową ochronę miejsc kultów religijnych i ośrodków kultury "znienawidzonych" diaspor, a szczególnie synagog, gdyż ponoć antysemityzm spotęgował się ostatnio najbardziej.
  Christchurch "false flag"? Atak prawicy atakiem na..prawicę?
 • @interesariusz z PL 22:19:47
  cyt.: "Nie chwalą Stalina, tylko zauważają, że dokonał również działań pozytywnych, a nie negatywnych."

  Trudno mi powiedzieć czemu próbujesz moralność interpretować w tak infantylny sposób. Jeśli seryjny morderca jest też przy okazji przykładnym ojcem, ma sukcesy w pracy zawodowej, daje pieniądze na cele charytatywne, to te fakty nie równoważą jego winy i odpowiedzialności za swe zbrodnie ani nawet nie umniejszają ich o ułamek. Jedynie dla jego bliskich mogą mieć pewne znaczenie.

  cyt.: "Jedno jest pewne, gdyby nie Stalin i Sowieci, na świecie by mnie nie było, bowiem moi rodzice zostaliby przepuszczeni przez komin.

  Ja potrafię dostrzec tę oczywistą prawdę, że zawdzięczam Stallinowi życie."

  Widzę, że mieszają Ci się przyczyny ze skutkami. Stalin miał przystąpić do wojny i pomóc grandziarzom pozbyć się dziesiątków milionów ludzi (nie ważne czy swoich czy "wrogich") i to zrealizował. A to że Twoi rodzice przeżyli i twierdzisz że to zasługa Stalina, to tak jakbyś dziękował bandycie który ich trzymał na muszce że ich oszczędził. Można i tak egoistycznie. Inni nie mieli tyle szczęścia. Zauważ, że w krajach Europy zachodniej, gdzie Stalin się nie panoszył ludzie też jakoś "przeżyli" i fakt że pomógł rozgromić Hitlera nie przysparza mu chluby, gdyż dwie bestie rzucono do walki ze sobą, gdyż cele wojny zostały osiągnięte i trzeba było ją jakoś zakończyć.
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • @dr nowopolski 15:34:32
  cyt.: "Za Putina widać zmiany na lepsze w porównaniu z jelcyńskim bezhołowiem! Ale Rosja jest ciągle baaardzo daleko od akceptowalnego minimum."

  Oczywiście że są zmiany na lepsze po wyreżyserowanym kryzysie i standardowej już tzw. terapii szokowej. Obecnie analogiczny "punkt programu" możemy obserwować w Wenezueli. Po zapaści ludność zaakceptuje każdego kto obieca jaką taką stabilizację. Proszę zauważyć że Putin nigdy nie rozliczył ekipy Jelcyna za zdradę narodową polegającą na podstępnym przekazaniu majątku Rosyjskiego oligarchom-słupom banksterskiej międzynarodówki. Nie unieważnił tych wszystkich oszukańczych transakcji. Stoi twardo na straży tego wydziedziczającego naród rosyjski status quo. Tzw. medialna zachodnia nagonka na Putina to klasyczne uwiarygadnianie typa. Putin szykuje kraj do planowanej wojny z zachodem bez szemrania. Nie wyjawia ludzkości sekretów najważniejszych 10-ciu tzw. teorii konspiracyjnych oraz że nie ma żadnego realnego powodu do istnienia wrogości między narodami, gdyż klin jest wbijany celowo przez grandziarzy.
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • @dr nowopolski 15:00:47
  cyt.: "Co do Putina, to nikt oprócz niego nie wie czy to co robi wynika z pragmatyzmu,i/ lub błędów ( a takie każdy popełnia), czy też ze złej woli jako kolejnego agenta wiadomych sił."

  W sumie to w taki sam sposób można próbować usprawiedliwiać każdego z obecnych i byłych polityków. Słyszałem już podobne usprawiedliwienia "pragmatyczno-przebiegłych" posunięć w stosunku do Kaczyńskiego, Tuska, Trumpa, Merkel, Orbana i innych. Ja tego nie kupuję. Sam Pan pisze w dzisiejszym artykuje, że koszerni trzęsą rosyjskimi mediami i ekonomią. To czym trzęsie Putin? Taki stan "związanego Putina" zapewne będzie trwał jeszcze dziesięciolecia aż do całkowitego wyeksploatowania rosyjskich bogactw naturalnych. Potem sami się przeniosą gdzieś indziej.
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • @dr nowopolski 09:58:12
  cyt. "Dużo do myślenia daje spadek "odsłon" tego artykuły, do jednej trzeciej dotychczasowej przecietnej."

  Też to zauważyłem. Licznik jest wyraźnie uplityczniony.
  Co jeszcze zwraca uwagę to fakt, że w zasadzie wszyscy ci którzy chwalą Stalina i Związek Radziecki są też bezkrytycznymi apologetami Putina postawionego na czele oligarchicznej kleptokracji plądrującej Rosję od dziesięcioleci. Dla mnie w sumie to nie niespodzianka, gdyż procesy o których wspomniałem wcześniej są kontynuowane, a zmienia się tylko scenografia i aktorzy.
  Pozdrawiam Pana (mam też nadzieję że Pana stosunek do kobiet będzie bardziej obiektywny :-))
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • @Lotna 14:51:25
  Podzielam Twoje opinie. Co ciekawe redakcja NEONu nie odcina się ani nie zawiesza komentatorów jawnie sławiących jednego z najkrwawszych psychopatów w historii świata. Trzeba mieć tupet, aby potomkom ofiar wyjeżdżać z gloryfikacją ich kata. Te dzieci i wnuki stalinowców przejęły widać zadania swych przodków i kontynuują walkę o panowanie nad światem banksterskiej diaspory. Do tego trzeba mieć wyjątkowo gadzi charakter.
  PZDR
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • Brawo dr.Nowopolski !
  Mile mnie Pan zaskoczył tym artykułem. Chciałoby się powiedzieć, że jest Pan na kursie i na ścieżce :-)
  Procesy niezbędne do przejęcia kontroli nad światem, zaplanowane i zainicjowane przez banksterów ponad 100 lat temu teraz dopiero materializują się w tak ewidentny sposób, że nawet przeciętny człowiek zaczyna je ogarniać. Z lekcji oficjalnej historii nie można się bowiem dowiedzieć nic istotnego. Dopiero po 100 latach widać gołym okiem do czego im służyły rewolucje i wojny: zmiany stosunków własnościowych, komasacja dobr w tzw. własność socjalistyczną, wytrzebienie inteligencji i nadmiaru siły roboczej i wreszcie uwłaszczenie się na tych uprzednio "uspołecznionych" dobrach.
  Pozdrawiam.
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • bardzo przystępnie opisany problem;
  Oczywiście dałem 5*
  Tylko jedna rzecz w wyjaśnieniu ostatniej katastrofy poważnie zakłóca jej poprawność i 100% analogię z pierwszą katastrofą. Otóż, o ile naoczny świadek (rolnik) pikowania w dół samolotu w Etiopii jest w miarę wiarygodny, to należałby też zbadać powód dla którego ze spadającego niemal jak kamień samolotu ponoć wydzielał się ogień i dym.
  PZDR
  Boeing, FAA, czyli dlaczego spadły dwa 737 MAX?
 • @Ryszard Opara 13:04:48
  Wniosek: Albo jest Pan mutantem albo jechał w tamtym czasie na amfie. :-)
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.61
 • @fretka 08:35:36
  cyt. "Słyszałam, że Amerykanie cierpią na zatwardzenia"

  podsłuchiwałaś ich jak stękali ? :-)
  Liść Łopianu
 • @Lotna 07:02:26
  Dziękuję za odpowiedź oraz linki. Nie mam teraz czasu aby je w całości obejrzeć, przeleciałem tylko przez fragmenty.
  Naukowcy badali różne rasy ludzkie i okazało się, że niektóre całkiem dobrze obywają się bez białek pochodzenia zwierzęcego, a decyduje o tym grupa krwi. Mięsożerne rasy natomiast powinny posiadać dietę opartą o białka zwierzęce. Sam znam osoby stosujące dietę wegetariańską (jedna nawet w bliskiej rodzinie) od dziesiątków lat i sobie całkiem chwalą, a ich stan zdrowia nie jest gorszy od statystycznego mięsożercy. Na pierwszym filmie w linku jest sporo osób stosujących diety bez białek zwierzęcych wyglądających na niedożywione, ale po prawdzie wśród miesożerców też jest sporo podobnie wyglądających osób. Ich kiepski stan może wynikać równie dobrze z niezdiagiagnozowanych innych stanów chorobowych, jak pasożyty, grzybice, alergie na wiele białek itp. Tak więc osobiście uważam ten problem za wymagający rzetelnych badań i przystępnie opracowanych zaleceń dla przeciętnego zjadacza płodów rolnych.
  Liść Łopianu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:09:11
  Nikt nie jest doskonały. Nie takie epitety brało się na klatę, a potem cichutko cierpiało w kąciku :-)
  Dlaczego one tyle mówią
 • @Lotna 17:27:50
  Za komentarz 5*.

  Oczywiście tradycyjnie składam wszystkim osobom posiadającym cechy charakteru i naturalną gospodarkę hormonalną zarezerwowane dla płci żeńskiej, najlepsze życzenia wytrwania w tym pięknym stanie aż do śmierci.

  Jednakże mam mieszane uczucia i odnoszę się nieco sceptycznie do wszelkich uniesień i celebracji czegokolwiek na komendę z zewnątrz, gdyż kojarzą mi się z tyranią, a z drugiej strony jest ten aspekt wspólnoty świętowania który słodzi nieco tę gorycz.

  Pozdawiam Cię i życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
  Marek
  Dlaczego one tyle mówią