Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • zaprawdę powiadam Wam;
  Zamach za zamachem, zaczynamy się przyzwyczajać, znieczulać i dryfować w chaos. Media mają przygotowane gotowce na te okazje i oficjalna narracja zawsze jest ta sama we wszystkich krajach. Polityczna poprawność narzuca autorom doniesień autocenzurę i zwalcza "nienawistników", których i tak o dziwo jest zaskakująco mało. Wszystkie frustracje naraz (również te związane z pogorszeniem warunków życia, zdrowia, bezrobociem) narastają w społeczeństwach i pewnego dnia osiągną swą masę krytyczną. I oto tu chodzi. Ma zaistnieć anarchia. Zradykalizowano znaczną część muzułmanów (podobnie jak przed II wojną Niemców) i teraz jak zaprogramowane roboty wykonują zadania dywersyjne narzucone im przez autorów tego projektu. To jest wojna proxy. Aby nawet zacząć myśleć o podjęciu działań obronno odwetowych trzeba przede wszystkim właściwie zidentyfikować wroga, jego potencjał uderzeniowy , metody i taktykę działania, nasze słabe punkty, zasoby partyzanckie (bo to nie jest regularna wojna) zdolne to takiej wieloaspektowej perfidnej wojny, itp warunki wstępne. A potem w głębokiej konspiracji tworzyć struktury obronne odpowiednio przygotowane do takiej walki. Inaczej to z każdym miesiącem szanse wygrania tej wojny maleją, bo szczęki tego imadła zacieśniają się.
  To istna rzeź! Już 13 ofiar zamachowca - islamisty!
 • @Talbot 16:54:16
  Wystarczy przyjrzeć się kondycji psychicznej współczesnych społeczeństw, które od ok. 20-30 lat wydają się być do pewnego stopnia zzombifikowane. Dawniej rolę stymulatora zachowań pełniły związki chemiczne bromu lub fluoru dodawane do wody czy żywności, a obecnie doszły do tego fale elektromagnetyczne o najróżniejszych częstotliwościach, które docierają w zasadzie do wszystkich poprzez telefonię komórkową i satelity. Oczywiście odporność osobnicza, podobnie jak na inne zagrożenia jest różna, ale generalnie da się zauważyć, że przeciętny "ludź" stał się infantylny, mniej inteligentny, zatracił instynkt zamozachowawczy, ma przytępione uczucia wyższe, nie czuje właściwej przynależności do swego gatunku, cierpi na depresje, brak energii, różne formy zaburzeń świadomości, mnóstwo schorzeń zależnych od stanu mentalnego itp. Również niewytłumaczalne, nieznane dotąd zachowania rozmaitych zwierząt dają wiele do myślenia. Złożoność zjawiska oraz jego zasięg jasno wskazują że to nie są spontaniczne lokalne anomalie w przyrodzie.
  Kontrola Umysłu na Majdanie - Ewa Pawela
 • w temacie MacAnta'
  Już, sprytny Toleczek miał tworzyć partyzantkę zmiast armii (bo nie podlega układom rozbrojeniowym), a tu ...... wycięli mu lasy
  Operacja „Macierewicz”
 • @Husky 18:19:00
  Fotografa zapewne oskarżą o antysemityzm gdyż uciął im stopy
  Operacja „Macierewicz”
 • @Husky 18:19:00
  "Dobre spoktanie"

  Zapewne Prezes uzyskał chwilowe uchylenie sankcji na Iran, aby mógł zaimportować perskiego kota.
  Operacja „Macierewicz”
 • @Husky 18:19:00
  Prezesina wydaje się być taki tyci i sfilcowany (wygląda marnie i durnowato) przed obliczem koszernych bytów wypasionych na gojowskiej krzywdzie :-), a może mam kłopoty ze wzrokiem
  Operacja „Macierewicz”
 • działa zupełnie jakby prowokował;
  najbardziej wnerwiające są cynizm i bezczelność prezydenta PISczyka
  Zdrada znacznie poważniejsza od zdrady przysięgi małżeńskiej
 • promowanie DNA i tyle;
  Pani Astra Panu Dawidowi napluła w amplua, ale sobie zasłużył swoim belzebubizmem stosowanym.
  Filosemici czy syjoniści, kto kradnie polską historię?
 • @Husky 19:31:00
  Bardzo ładnie zadbałeś o apteczkę pełną środków jałowiąco odkażających. Ja czuję sie wyjałowiony już po małej dawce SpiritoLiberto. Tak korbi urbi et orbi. :-)
  Wie co robi?
 • @mac 18:37:58
  Parę lat temu oglądałem parę ciekawych filmów na YT na ten temat. Czytałem także artykuły na paru stronach antyglobalistycznych mówiące o tych sprawach. Powtarzała się głównie lokalizacja Nowej Zelandii oraz jakichś wysp koło Ekwadoru. Chiny w tym wszystkim grają rolę słupa NWO, pod szyldem którego, przy maksymalnej dyskrecji, to wszystko jest możliwe. Czyli kumulacja kapitału i złota, maszyny do drążenia tuneli, materiały budowlane, wyposażenie itp. Ponadto na Ziemi "zapodziewają się" dziesiątki tysięcy ludzi rocznie i nigdy nie odnajdują. Ponoć większość z nich jest porywana i używana jako niewolnicy budujący te gigantyczne inwestycje.
  Wie co robi?
 • jak tu żyć ?
  rozumiem że tam nie będzie "windows"
  Wie co robi?
 • @Pan podporucznik 22:56:50
  "Cóż znaczy albowiem babska kuciapka wobec wieczności?"

  Nie wiele znaczy, szczególnie po upływie przydatności do użycia, kiedy to przed prezentacją musowo skropić toto octem lub cytryną.
  Libido
 • Hasło dnia !
  Najgorsza ta bida gdy nie staje libida.
  Libido
 • @Husky 20:10:24
  Masz rację, ale co nam pozostaje? Tyle naszego co sobie nieco pospekulujemy, pomędrkujemy, poudajemy nadętych znawców tematu, powyrokujemy, nawtykamy od najgorszych naszym przebrzydłym sieciowym oponentom i .... pójdziemy lulu.
  W założeniach organizacji ludzkości w społeczeństwa miało być tak, że jest podział pracy i każdy zajmuje się dziedziną którą zgłębił w szkołach i za którą mu płacą. Niestety coraz częściej tak nie jest, stąd piąta władza "fifth estate" czyli niezależni blogerzy i komentatorzy. Jest to ułomna wersja "władzy", gdyż nie może liczyć na fundusze na przeprowadzanie dochodzeń, brak dostępu do dokumentów, dowodów rzeczowych, czasu antenowego itp, ale zato może sobie pofolgować snując hipotezy (o dziwo wśród nich chyba zawsze znajdzie się ta zgodna ze stanem faktycznym, problem tylko z profesjonalnym udowodnieniem tego stanu).
  Kursk - (nie) Zapomniana tragedia
 • @Jan Paweł 20:06:43
  "Należałoby niezwłocznie utworzyć narodową fundację na rzecz wykupienia apartamentów lub domów jednorodzinnych (rezydencji) na osiedlach (pewnie zamkniętych, strzeżonych), na których mieszkają ci prezydenci, dla tych najeźdźców których oni nam tutaj chcą sprowadzić."

  Myślę, że to nic nie da. Taki prezydent, a w rzeczywistości agent NWO, ma tyle srebrników, że może się łatwo przenieść w inne miejsce, gdy okoliczności tego będą wymagały. Taki sam scenariusz, skundlania narodów, konfliktowania wszystkich ze wszystkimi, zubażania, duraczenia i demoralizowania ma miejsce już prawie na całym świecie. Wszystko widać po to aby odwrócić naszą uwagę od tej grandziarskiej międzynarodówki i nas całkiem zniewolić.
  12 prezydentów miast popierających przyjmowanie nachodźców.
 • @kula Lis 67 13:32:59
  Problemem jest co innego. Podobnie jak w przypadkach 9/11, Smoleńska, zamachu na Kennedy'ego i wielu innych nie wyjaśninych do końca wydarzeniach, społeczeństwa traktuje się jak idiotów, ukrywając fakty, tłumacząc utajnienie dochodzeń jakąś nadrzędną koniecznością, podając sprzeczne ekspertyzy itp. I do tego identycznie postępują teoretyczni wrogowie, którym z definicji powinno zależeć na zdyskredytowaniu przeciwnika w oczach jego własnej opinii publicznej przez ujawnienie obnażonych manipulacji i kłamstw. Podatnik płaci tym politykom, ekspertom, badaczom, dziennikarzom, ogromne wynagrodzenia, a oni działają przeciw interesom swego chlebodawcy. Wiedza jest podstawą do podejmowania najważnieszych decyzji życiowych, również wyborczych, a jednak perfidnie pozbawiają jej nas, trzymając w ciemności i nie obawiając się konsekwencji. O czym to świadczy? Czyż nie o tym, że ponad wszelkimi podziałami dotyczącymi spraw drugorzędnych, jednak istnieje wspólny interes i najprawdopodobniej wspólna dyrekcja?
  Kursk - (nie) Zapomniana tragedia
 • @Jan Paweł 16:37:28
  chcą cichaczem wciagnąć do Polski "wielbłąda trojańskiego" :-)
  12 prezydentów miast popierających przyjmowanie nachodźców.
 • SMIERSZ
  Zauważyłem, że tutejsza komórka dywersyjna kremla milczy jak zaklęta.
  Można się domyślać, że:
  1. nie dostali jeszcze instrukcji jak owijać w bawełnę ostatnie posunięcia Putina i Chin co do Koreańskiego kryzysu
  2. zwątpili w zasadność swojej niewdzięcznej raboty i zdezerterowali
  3. zostali odwołani do Moskwy na dodatkowe szkolenie
  4. prysnęli na zachód
  5. zlikwidowano ich aby zatrzeć ślady, gdyż zmienia się mądrość etapu
  Saga rodu Kimów - odcinek III ostatni
 • @Husky 18:31:52
  Izrael to getto, gdzie trzyma się "nieudaczników" aby nie rozpierzchli się po żerowiskach i robili obciachu swą "niekompetencją". Boski Putin dostąpi wszwajcariowstąpienia z kopytami.
  Kursk - (nie) Zapomniana tragedia
 • @Husky 18:19:29
  Nawet jak przyjdzie na niego kryska i naród będzie chciał dobrać mu się do skóry, to pryśnie do swoich na zachód
  Kursk - (nie) Zapomniana tragedia