Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • dałem pięć gwiazdek dawida :-)
  Ten schemat podboju Austrii to taka "syfmiarka" dla obywateli krajów gdzie już zalęgły się banki centralne. Po przyłożeniu tego wzorca każdy może zobaczyć na którym etapie zawłaszczania jest jego kraj i co go dalej czeka.
  «Żydowska Austria»
 • *5
  Doktor Nowopolski w wersji 2.0 (kremlo/stalino/lenino sceptyczny) jawi mi się jako całkiem "równy gość". Czekam na Jego wersję 3.0, gdzie oprócz upgrade z wersji 2.0 pojawi się jeszcze brak rozróżnienia wśród szwarc charakterów na kobiety (alergiczniej piętnowane przez P. Doktora) i mężczyzn.
  Pozatym, rakieta kosmicznych pozdrowień dla Pana Doktora
  Putinowskiej tragikomedii ciąg dalszy
 • @kula Lis 69 17:21:57
  cyt. "Shoah to było coś wyjątkowego. Nie można porównywać Zagłady do prowadzenia bydła hodowlanego na rzeź dodaje"

  Wg nich nie można też porównywać zagłady gojów do zagłady żydów, bo to podobne bluźnierstwo.
  Porównać ludzi do bydła, oj nieładnie, co na to Yad Vashem
 • @Oscar 12:34:19
  Brawo Oscarze za ten wpis *5
  Porównać ludzi do bydła, oj nieładnie, co na to Yad Vashem
 • @
  Bardzo dobrze, że Kolega GPS porusza te fascynujące tematy dotyczące w gruncie rzeczy istoty naszego człowieczeństwa. Nie zamierzam nikogo krytykować ani wymądrzać się, bo tu nie o to chodzi. Poza tym jestem laikiem w tej materii. Jak chyba każda osoba z jaką taką rozwiniętą samoświadomością odczuwam głód pogłębionej wiedzy na te tematy. Tak naprawdę, to niewiele oficjalnie na ten temat wiemy. Oficjalnie, bo może są jakieś byty, które tę wiedzę mają i nie dzielą się z ludźmi nią, gdyż być może gdybyśmy poznali prawdę dotyczącą genezy i celu powołania istoty ludzkiej na planecie Ziemia, to cały ten koncept by runął z powodu buntu ludzi i zapanowała anarchia. Swego czasu obejrzłałem na YT może z 10 lub więcej filmów na ten temat (kiedyś zamieściłem też link do jednego lub dwóch szczególnie interesujących). Wybierałem filmy przygotowane przez profesjonalistów w tych poszukiwaniach odpowiedzi "kim jesteśmy i po co". Tymczasowe wnioski bazowane były na doświadczeniach naukowych, porównaniach i sprawdzaniach prawdopodobnych koncepcji. Bez "skarzenia" doktrynami religijnymi, aczkolwiek czasem występowały pewne zbieżności między nauką a opisami w księgach religijnych. Na dobra sprawę jesteśmy na etapie zadawania setek podstawowych pytań i ustalania terminologii.
  Starzenie się psychiki
 • @rysio 23:16:24
  Bardzo ciekawe to co piszesz. Dziękuję. PZDR
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • @rysio 22:28:20
  Dziękuję Rysiu za info, ale czy wzmacniający sygnał szyk fazowy nie jest stosowany w starszych technologiach takich jak 3G i 4G?
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • jestem królikiem doświadczalnym;
  Postanowiłem sprawdzić na sobie technologię 5G i od około 10-ciu miesięcy używam WiFi o taktowaniu 5GHz.
  Jedyne co u siebie jak dotąd zaobserwowałem to fakt, że słyszę głosy, ale nie wiem co mówią bo rozmawiają po rosyjsku. To mogą być Ruszkiewicz z Oscarem, ale głowy nie dam. :-)
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • Jeszcze istnieje jedna najefektywniejsza metoda;
  Na ocalełego z holokaustu
  Uwaga na "oszustwa nigeryjskie"!
 • @Lotna 17:11:55
  Łatwo ocenić indywidua, które za idola mają żula i wora.
  Komu podlega Putin?
 • Uważam Rze
  Prezydent to i tak funkcja operetkowa i fasadowa, więc powinno się na to stanowisko wybrać Anię Grodzką, jako że najlepiej symbolizuje obraz Polski po transformacji. :-)
  Kandydat ?
 • @Lotna 17:58:34
  Justin'owi to się nawet Japonia z Chinami ciągle kićka. Na spotkaniu z Abe 2 razy myślał że to Chińczyk. Ja myślę że Justin miał parę wstrząsów mózgu w młodości, gdy trochę boksował i teraz od czasu do czasu to daje znać o sobie.

  https://www.thepostmillennial.com/video-justin-trudeau-confuses-japan-with-china/
  Kandydat ?
 • Brzmi logicznie;
  Dobra robota. Dałem 5*
  Tajemnica antypolskiej szarży Putina
 • Cześć Lotna!
  Szkoda Twego czasu i energii. Jak sama wiesz, przez wiele lat parę osób próbowało skomunikować się na poziomie ludzkim z milicją Neonu i jak na razie rezultat jest taki sam jak próby merytorycznej logicznej ludzkiej dyskusji z na przykład członkami gangu, milicji PRLu, aparatczykami PRL czy ZSRR, NKWDzistami, członkami KKK czy NSDAP. Ich argumentami są przemoc, terror i siermiężna propaganda. Ich, z reguły małe, mózgi są zainfekowane permanentnie wstrzykniętą trucizną i tu już nic im nie pomoże. Lepiej wyjdź z psem na spacer lub zrób na drutach szalik i czapkę bo zima latoś sroga (pewnie na skutek globalnego ocieplenia :-))
  PZDR
  4 pytania do Administracji
 • Może Niebiosa mnie wysłuchają;
  Niech będzie przeklęty ten zdradziecki parchlament,
  Teraz i zawsze,
  Na wieki wieków,
  Amen :-)
  Co wyleci Ziobrem, powróci - Zającem
 • @Husky 22:03:08
  Powinien być Oskar-żony o propagowanie ideologii ludobójców
  Bo taka to była wolna Polska.
 • barbarzyńcy się uśmiechają do siebie;
  Ta rzekoma wspólpraca Rosji i Niemiec to nic innego jak doraźnie sklecona przez sanhedryn zaraza w celu zaifekowania chorego pacjenta jakim jest Europa. Zwyki Niemcy i Rosjanie bowiem tradycyjnie boją się i nienawidzą na wzajem i nigdy nie zapomną doznanych krzywd. Po rozpętaniu zadymy i sprowokowaniu sąsiadów tradycyjnie zostaną zwróceni przeciwko sobie i będzie to bardzo łatwe.
  как ты мне нравишься -Stanislav
 • @Husky 19:32:20
  Oskar to bredzi jak Danuśka po "wizycie" u Krzyżaków.
  Ciekawe kiedy ostatnio był w Rosji i jakiej go tam poddano obróbce?
  Bo taka to była wolna Polska.
 • mojem skromnem zdaniem
  Ten napis "Forum Polaków" to mniej więcej taka sama ironia jak "Arbeit Macht Frei" .
  Ktoś to w końcu musiał powiedzieć. Ubolewm że popadło na mnie.
  Forum Polaków czy 波蘭人論壇, a może פורום פולנים?
 • Pucio przyspawuje się do koryta na wieki wieków;
  Putin nie będzie mógł po roku 2024 nadal "prezydencić", więc już za wczasu szykuje sobie pozycję w rządzie aby móc dalej pilnować interesów oligarchów. W tym celu zredukuje zmodyfikowaną konstytucją rolę funcji prezydenta do dekoracyjnej, a właściwą władzę skupi w urzędzie premiera. Tak więc łaknący Putinokracji lud będzie nadal mógł go wybierać i upajać się jego zaraźliwym ego i bajkami o wielkości Rosji.
  Putinowska Rosja w pogoni za imperialną glorią