Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @1abezmetki 11:43:27
  Szanowny 1abezmetki!
  Masz Facet klasę i obiektywizm jak mało kto tu na Neonie. Ode mnie "niedźwiadek" i "karpik". Pozdrawiam
  Od Superpotęgi do Niekompetencji
 • no właśnie ;
  Te nanocząsteczki to szczegóły budowy wszystkiego. Zatem potwierdza się teza że diabeł tkwi w szczegółach.
  Sataniści a nanotechnologia
 • Brawo Autorze !!!
  Och jak przyjemnie przeczytać taki (chyba) esej / felieton. Gęba sama mi się uśmiecha, a ręce składają do klaskania.
  GENESIS BEZ DUCHA
 • ciekawy artykuł;
  Wpisał: Prof. Maria Majewska

  07.10.2017.  Szczepienia na grypę zabijają seniorów i rozsiewają grypę


  Prof. Maria Majewska

  Rozpoczął się kolejny sezon zmasowanego medialnego i medycznego agitowania seniorów do przyjmowania bezwartościowych, lecz zabójczych i okaleczających szczepionek grypowych.
  Dane zebrane w bazie VAERS jasno pokazują, że seniorzy są grupą wiekową, która jest najczęściej zabijana tymi szczepionkami. W bazie tej zarejestrowano 1 352 zgonów po tych szczepieniach, co najpewniej wynosi poniżej 1% wszystkich prawdopodobnych zgonów po tych szczepieniach, bo ogromna większość NOPów u starszych osób nie jest zgłaszana.

  O tym jak groźne są szczepionki grypowe najlepiej informują nas ulotki firmowe. W załączniku [nie u mnie.. md] taka ulotka dotycząca szczepionki FLUAD®, która została zatwierdzona do iniekcji dla seniorów na rok 2017/1018. Ona może być sprzedawana w Polsce pod inną nazwą. (Producent : Seqirus Inc. US Package Insert March 2017 Confidential Page 1 of 13. Seqirus to największa firma produkująca szczepionki na świecie należąca do globalnej firmy Novartis). Warto ją przeczytać, a szczególnie skupić się na powikłaniach i zgonach poszczepiennych.

  W badaniu w okresie 6 mies. po szczepieniach Fluad lub Agriflu (szcz. porównawcza) średnio 5,1% zaszczepionych osób doświadczyło ciężkich powikłań, co na 10 milionów zaszczepionych dałoby 510 000 ciężkich NOPów. Na 7082 iniekcje szczepionek FLuad lub Agriflu w ciągu 21 dni po szczepieniach zmarły 98 osoby, czyli 1,38%. To znaczy na 10 milionów zaszczepionych byłoby 138 378 zgonów! W innym badaniu w ciągu 6 miesięcy 1% osób zmarło po szczepionce Fluad, a po Agriflu 1,5%, co na 10 milionów zaszczepionych wynosiłoby 100 000 lub 150 000, odpowiednio.
  To szokujące liczby uprzednio zdrowych osób, które zostały zabite tymi szczepionkami. Bezpośrednie przyczyny zgonów poszczepiennych włączały m.in. zawały serca i niewydolność oddechową.

  Ciężkie NOPY po tych szczepieniach włączają: trombocytopenię,(w niektórych przypadkach poziom płytek we krwi spadł do wartości poniżej 5000 na mm3, a norma dla dorosłych to 140 tys. do 440 tys. na mm3), limfoadenopatię, choroby układu immunologicznego, reakcje alergiczne włącznie z szokiem anafilaktycznym, obrzęki naczyniowe, choroby tkanek łącznych i układu mięśniowo-szkieletowego, choroby układu nerwowego (encefalopatię, chorobę Guillaina-Barrégo, drgawki, zapalenie nerwów, neuralgie, parestezje, utratę przytomności), choroby skóry (wysypki, zaczerwienienia, rumień wielopostaciowy, świąd, pokrzywkę), zapalenie naczyń, uszkodzenie nerek i inne.

  Warto też zwrócić uwagę na skład szczepionki Fluad. Zawiera ona m.in. bardzo groźny adiuwant skwalen (MF59C.1 adiuvant MF59®), którego wstrzykniecie w szczepionce powoduje wytworzenie przeciwciał przeciw temu związkowi, a tym samym przeciw wszystkim komórkom ogranizmu. Skwalen jest pośrednim związkiem prekursorowym na szlaku syntezy cholesterolu, niezbędnego dla życia wszystkich komórek w naszym organizmie.
  Żołnierze amerykańscy rozwinęli rozmaite choroby autoimmunologiczne po szczepionkach ze skwalenem. Większość z nich, stosunkowo młodych jeszcze ludzi, jest dziś na wózkach inwalidzkich, jest ciężko okaleczonych, lub zmarła. Szczepienny skwalen był też prawdopodobnie odpowiedzialny za ciężkie choroby neurologiczne (m.in. narkolepsję), które zaatakowały tysiące ludzi w Europie po szczepionkach na „świńską grypę”, podawanych w latach 2009-2010.
  Dostałam już informacje z Polski o ciężkich powikłaniach u seniorów po tych szczepieniach. Ile osób umrze wkrótce po tych szczepieniach, albo zostanie trwałymi kalekami? - pewnie nigdy się nie dowiemy, bo w Polsce nie rejestruje się NOPów.
  Te dane zostaną zamiecione pod dywan. Ofiarami będą głównie naiwni seniorzy, którzy dali się namówić na te szczepienia, oraz bezwolni rezydenci domów opieki.

  https://www.naturalnews.com/053729_flu_vaccines_death_rates_elderly.html#
  http://althealthworks.com/9054/105-seniors-died-after-getting-this-high-dose-flu-shot-yet-it-is-still-on-the-marketyelena/
  http://truedemocracyparty.net/2014/09/pushing-poison-targeting-seniors-year-round-flu-shots-end-less-flu-shots-end-less-war-pictorial/
  https://sharylattkisson.com/2015/07/28/govt-researchers-flu-shots-not-effective-in-elderly-after-all/
  „Szczepienia XXI wiek” 26.08.2017
 • zasada trzech palców;
  Taki dualizm w systemie tyranii to już standard w krajach, gdzie zalęgły się "bańki" centralne. Na tej samej zasadzie biznesy w Nowym Jorku musiały się "opodatkować" którejś z rodzin: Gambino lub Bonnano. Gangi te z kolei musiały "opodatkować" się tate chrzestnemu wszystkich ojców chrzestnych. To taki "przywilej" złamanego dymanego, że może sobie wybrać dymającego.
  Jak polityczny płodozmian zmienił się polityczną trójpolówkę
 • Z praktycznego punktu widzenia, to
  wszelkie takie tam igrzyska dla tłuszczy powinny odbywać się w jakimś miejscu nie z tej ziemi, na przykład w Telavivie :-). Tego Olimpu naszych czasów nikt przy zdrowych zmysłach nie odważyłby się zbojkotować lub zbezcześcić, aby nie być za karę zgnojonym po wsze czasy za dopuszczenie się najbardziej odrażającej zbrodni we wszechświecie czyli antysemityzmu= bluźnierstwa.
  Polska powinna zbojkotować finały MŚ w Rosji!
 • @Husky 18:57:07
  Będę trzymał za Ciebie kciuki, uszy do góry Husky. Zdrowiej piorunem i wracaj na łono NEONu.
  Marek
  The End
 • @Zdzich 02:29:43
  "Dlatego (jak np. Nibiru) chcą Trumpa ukrzyżować ."

  Zdzisiu, chyba coś Ci się pokićkało. Nie wiem ile masz lat, ale taką naiwność w identyfikowaniu farbowanych lisów może demonstrować tylko bardzo młoda, niedoświadczona osoba (jak chcesz to możesz to odebrać nawet jako komplement). Cóż, widać życie Cię nie nauczyło, aby słowom wypowiadanym oficjalnie przez polityków nie wierzyć. Prawdziwe decyzje zapadają bowiem gdzieś indziej i nie są nam na ogół obwieszczane. Trump sam nie pisze swoich przemówień, a to w Warszawie miało w Polakach wywołać określone emocje w konkretnym celu. Nie widzisz, że Trump jest rzecznikiem interesów syjonistów i dalej realizuje "road map" nakreślony wiele lat temu przez neoconów? Sprawa Iranu jest tego najlepszym przykładem. Ponadto, czy nie dało Ci do myślenia złamanie przez Trumpa jednej z ważniejszych obietnic wyborczych - posadzenia za kratkami Hillary Clinton, czyli zainicjowania osuszania bagna? Trump dla uwiarygodnienia się i podzielenia Amerykanów robi wiele zamieszania, hałasu i drobnych ukłonów do kogo się da, ale generalnie linia polityki pozostaje ta sama. Trumpa, jako nieprzewidywalnego osobnika posadzono w Białym Domu, aby zrealizował bardzo niepopularne plany, jak na przykład zainicjowanie kolejnej wielkiej wojny i przyjęcie odpowiedzialności na 70 letnią klatę. Jemu nie zależy na reputacji, gdyż i tak ma ją zszarganą.

  "Nie wymienił Malcolm'a Nance – ulubionego przez Nibru autora, ale mało znanego krokodyla z lewicowego bagna."

  Malcolm Nance - musiałem sprawdzić na google kto to jest, bo w pierwszej chwili nie kojarzyłem. Wątpię czy go kiedykolwiek czytałem. Może jakiś artykuł, jeśli publikowany był na globalresearch.com. Z lewicą nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego.
  Tak więc oczywiście każdy wolno Ci wierzyć Trumpowi i jego wiadomemu zapleczu, ale nie przypisuj mi proszę jakichś absurdalnych poglądów i intencji.
  Pozdrawiam i myślę że w gruncie rzeczy jesteś poczciwiną, ale nieco jeszcze zagubioną w tym "teatrze cieni", gdzie leci kilka przedstawień jednocześnie.
  Z TRUMPEM, CZY Z GREENBLATTEM?
 • @Jasiek 18:31:32
  CIApek ogłosił jednostronnie NEONexit, ale czy stąd można tak po prostu sobie odejść? Wielu próbowało, nawet prawie przysięgali że to już koniec, a jednak wracali jak bumerangi. Czyżby chodziło tylko o uzależnienie i nawroty potrzeby ćpania i odurzania się NEONem?
  PZDR
  The End
 • dla higieny psychicznej;
  Polecam film o powiązaniach Trumpa z mieżdunarodnymi spiekulantami (koszer nostrą); (po ang.)

  https://www.youtube.com/watch?v=1bEdMuKq30I&sns=em
  Z TRUMPEM, CZY Z GREENBLATTEM?
 • prawie klepsydra;
  Przyznaj się "son of a bitch" (w pełnym podziwu sense), że jak przewidziałeś wygrałeś w środowym ciągnieniu miliony funtów (nie sierści bynajmniej) a brytyjskich środków płatniczych. Zatem kupiłeś już bilet na psie wyspy Azory i tam zamierzasz odpocząć od nas i prowadzić swe "pieskie" życie . Będzie mi Ciebie chwilami brakowało.
  Nieutulony w smutku wujek Nibiru.
  The End
 • ukryte symbole :-)
  PISowcy tylko dlatego przyjmują komunię św. (ciało Chrystusa), że się dobrze kojarzy: CIA-ło Chryst-USA
  PIs a Katolicy
 • Talbocie, dałem 5*;
  Naiwne lumpen elity postawione w roli nadzorców niewolników myślą, że gdy nadejdzie sądny dzień (a każdy to czuje, że nadejdzie), to ich nie dosięgnie sprawiedliwość i schronią się razem ze swoimi mocodawcami w bezpiecznych miejscach. Tych miejsc jest zbyt mało.
  NWO vs Nowy Świat
 • Już dawno sugerowalem
  aby każdy Polak przyswoił sobie parę podstawowych terminów po hebrajsku lub jidysz, aby być w stanie samodzielnie wypełnić formularz na przydział brukwi i pryczy w baraku
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • Będzie nowy kanał TV - PEJSAT, oraz nowa waluta Pejso;
  "Jak wiemy, teraz jest to turystyka obozowa – młodzi Izraelczycy przyjeżdżają do Polski, aby dostać porządną lekcję pt. „Nie wracajcie tu więcej”."

  Do tej pory tzw. oświęcimskie marsze żywych przypominały raczej pochód zombich. Teraz to ustawowo się zmieni. Będą przemieszczać się tanecznym krokiem z pleśnią na ustach i wtórować: hej ho, hej ho, do Auschwitz by się szło. Hej ho, hej ho, hej ho hej ho, bo zło przyciąga zło.
  Już nawet nie IIIŻydo-RP tylko Polin – tego im się chce
 • @Husky 21:15:28
  Należy mieć nadzieję że w wyjawieniu opinii publicznej wyników dochodzenia nie będzie zastosowana zasada: Whatever happens in Vegas, stays in Vegas.
  Państwo Islamskie tym razem w Lesie Vegas...
 • @Husky 21:15:28
  "Aż strach pomyśleć co będzie ze mną dziś po losowaniu euromiliona 8-))))"

  Nie trudno sobie wyobrazić bogatego Husky'ego.
  Ocieplana buda z widokiem na Big Bena, nadmuchiwana suka, parę nietoksycznych gumowych zabawek, elektroniczna obroża ze światełkami LED, pełna miska i radio poemat,... Mam wymieniać dalej?
  Państwo Islamskie tym razem w Lesie Vegas...
 • @Husky 20:13:36
  Jest taka możliwość, ale statystycznie bardzo mała. Facet był bardzo bogaty, liczne domy, biznesy, 2 samoloty, itd. Ktoś z zaburzeniami aż tak się nie zabija za mamoną do ostatniej chwili. Sprawdzić należy wszelkie hipotezy, nawet te wydające się na dzień dzisiejszy mało prawdopodobne i po kolei wykluczać te nie mające pokrycia w żadnych dowodach czy poszlakach.
  Państwo Islamskie tym razem w Lesie Vegas...
 • więcej o "sprawcy" ?
  link:
  https://ca.yahoo.com/news/news/portrait-mass-killer-details-dont-add-231217887.html

  Ponoć Stephen Craig Paddock spędził w Las Vegas 4 dni, ale do tej pory nie opublikowano nagrań z monitoringów w miejscach gdzie sie pojawiał. Las Vegas jest oplecione kamerami monitoringu o obrazie w kolorze i wysokiej rozdzielczości. Na piętrach hotelowych i w windach wszędzie są kamery. Pierwsza rzecz to należało sprawdzić czy sam wchodził do pokoju, czy może miał "gości". Na razie mamy tylko filmiki z telefonów komórkowych pokazujących niewiele. Na imprezie masowej typu kocert też na pewno był monitoring, więc po zachowaniu ludzi moznaby wywnioskować skąd naprawdę padały strzały i tym podobne fakty. Podejrzany był bardzo bogaty, raczej stabilny psychicznie i niezaangażowany w żadne ideologiczne czy religijne "zajęcia w podgrupach". Ponadto starszy, a tym samym mniej podatny na ekspresową indoktrynację.
  Państwo Islamskie tym razem w Lesie Vegas...
 • @puuuq 22:51:17
  Uważam że ziomale z Hollywood powinni przyznać Bolkowi Oskara za życiową rolę patrioty opozycjonisty, na którą nabrał miliony ludzi w Polsce i na świecie - taki był przekonujący. Teraz już wiadomo kto pisał scenariusz i reżyserował ten spektakl, ale Wałęsa tak się zatracił w swej roli, że nie chce zejść ze sceny, a zresztą oryginalny Wałęsa gdzieś mu się zapodział w skołatanym rozumie i nie byłoby do czego wracać.
  Lech Wałęsa