Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:07:01
  "Coś mi się jednak zdaje, że następnym nickiem Huskiego będzie - Łajka."

  Husky ciężko pracuje agitując za zdrajcami jego eksojczyzny, to po ustanowieniu Polinu wypadało będzie zmienić nick na jakiś bardziej miły rasie panów: np. Huskywitz, syn Pieskowa i Sukowej
  Tak trzymać
 • rymy do "Jankesi";
  Decyzją koszernych kolesi zjechali do Polski Jankesi (zmotoryzowani i piesi), cieszą się partyjni prezesi
  Tak trzymać
 • @Husky 23:08:26
  "że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu. "

  a ojcem sanhedryn
  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
 • Znasz bajkę o dziewannie?
  Dzie wanna, rzygał będę.
  Dałem 1*, bo mniej nie można.
  You are neither dog nor otter :-)
  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
 • @Gasienica 13:12:22
  Osobiście sądzę, że ten "problem" z prokreacją dotyczy tylko pewnej marginalnej grupy żydów w Izraelu. Bowiem czytając różne artykuły dotyczące chasydów i ich statusie w Izraelu można wywnioskować że ich rodziny mają nawet po 12-cioro dzieci a piątka to prawie standard. Również żydzi żyjący na zachodzie mają ilość potomstwa powyżej średnich krajowych. Oczywiście pewien procent z nich, podobnie jak w populacjach gojowskich doświadcza problemów z wydaniem potomstwa. Nie znam statystyk, ale zapewne jak wszędzie, wpływają na to czynniki genetyczne, psychologiczne, ekonomiczne, środowiskowe i polityczne.
  Co do żydowskich żądań odszkodowań od krajów, które również były ofiarami Niemców, to jest to wyjątkowa bezczelność i prowokacja. W sumie ten epizod jest porzebny aby otworzyć oczy wciąż licznym niedowiarkom, aby przekonali się z jaką bestią mamy do czynienia.
  Polska na rzekomym musiku.
 • R.I.P. - Spoczywaj w spokoju naiwny goju;
  Gdy już Polin ciałem się stanie i pozbędzie nadmiaru gojów, to zapewne nową tradycją Polinian będzie składanie kwiatów (najtańszych) przez naczelnego rabina na grobie nieznanego szabesgoja (Jurek, Kaczyńscy, Tusk, Wałęsa i im podobni też tam zostaną wrzuceni). Bowiem nikt tak nie przyczynia się do realizacji projektu Polin jak cała masa anonimowych szabesgojów (szajbusgojów) na codzień przymykających oczy na podstępne przejmowanie kraju, głosujących w wyborach na wrogów, powtarzających toksyczną propagandę sączącą się z mediów i wreszcie za pieniądze wysługujących się tyranom.
  Polska na rzekomym musiku.
 • @Lotna 18:18:28
  Cosik mi się widzi że na świadomość i zdolności poznawcze człowieka został programowo nałożony pewien limit, podobnie jak producenci ciężarówek w niektórych krajach mają obowiązek ograniczyć softwearowo lub mechanicznie limit prędkości swoich pojazdów do 110 km/h, więc przez to nie tylko nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić pewnych rzeczy, ale nawet właściwie sformułować pytań. Ponoć naukowcy intensywnie pracują nad zniesieniem tego limitu, który zapewne ma swe sztywne żródło w DNA, jak również chwilowe uwolnienie/poszerzenie świadomości przy pomocy chemicznych stymulantów. Po to też między innymi tworzy się autonomiczną sztuczną inteligencję aby "zaskoczyła nas" swym niekonwencjonalnym podejściem do realu i wirtualu. Póki co, to do każdej koncepcji powstania i budowy wszechświata zawsze będzie można się przyczepić pytaniem: a co było wcześniej, co było siłą napędową, kto stworzył Boga, czy suma przypadków i zbiegów okoliczności może stworzyć wszystko co nas otacza, itp.
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Seth 18:56:01
  Ale w sumie to mogliby przysyłać Polakom grzebiącym po śmietnikach nadmiar żarcia, gdyż sami są społeczeństwem z nadwagą - tłuszczą :-).
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Da du di da du da;
  Polska jest upokarzana już samym faktem podstawiania szubrawych szabesgojów na najważniejsze stanowiska. Niejako wtórnym zjawiskiem jest następnie poniżanie tych drani. Czyli upokarza się Polskę ponownie, gdyż technicznie to oni reprezentują kraj. Osobnicy typu Dudy nawet chyba nie zdają sobie sprawy ze swego zeszmacenia i pogardy jaką żywią dla nich zarówno cyniczni chańbiący jak również współobywatele.
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Porada dla Dudy i mu podobnych (pro bono);
  Duda mógł chociaż dostać się do Białego Domu jako turysta. Zwiedzanie jest możliwe wt., śr., czw. od 7:30 do 11:30 a w pt., so., od 7:30 do 13:30. Ja tak zrobiłem i nie musiałem zdawać się na fochy jakiegoś aktualnie zainstalowanego tam strażnika żyrandola. :-)
  Grzegorz Braun miał rację.
 • @Lotna 12:46:53
  Brawo Lotna !!!
  Posła po pysku! I po pensji.
 • @lorenco 19:26:42
  cyt "Może zresztą to Ty Misiu?"
  Jak Ci bardzo zależy to mogę być nawet Twoim Misiaczkiem, ale bez wzajemności :-)
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @lorenco 19:26:42
  To oszukali Cię. Podaj ich do sądu. Do WOT (Wojska Obrony Terytorialnej) można się było załapać z poboru bez egzaminu. Natomiast na WAT (Wojskową Akademię Techniczną) to trzeba było znać nawet tabliczkę mnożenia oraz skład osobowy komitetów centralnych ZSRR I PRL. :-)
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @lorenco 17:52:01
  cyt.: "Ludzie w Polsce kończą studia w wojskowości na przykład. Trudne studia, dla zdolnych ludzi"

  Ale żem się obśmiał z Twego stwierdzenia: chłe, chłe, chłe. Na nieszczęście z wieloma takimi miałem w życiu do czynienia (na obowiązkowym szkoleniu wojskowym, w szkółce podoficerskiej oraz na służbie w jednostce liniowej) i powiem Ci że nie chciałbym w wypadku wojny służyć pod rozkazami żadnego z nich. Po prostu pewna śmierć. Zawsze tak było, że do szkół milicyjnych i wojskowych szli młodzi ludzie którzy nie dostawali się do normalnych szkół z powodu małego IQ, lenistwa, schematycznego sposobu myślenia, dodatkowych przywilejów i tym podobnych powodów. Oczywiście mógł zdarzyć się jakiś wyjątek i trafił tam normalny młody człowiek, ale wtedy szybko spalał się w takim środowisku z powodu poczucia alienacji i absurdów na każdym szczeblu dowodzenia. Proszę o pozwolenie odmaszerowania :-) Czołem
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @RAM 16:36:18
  Brawo RAM !!!
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • Polecam film dokumentalny;
  Polecam też Panu 5-cio częściowy film, złożony z kronik archiwalnych z bardzo dobrym komentarzem (po ang.), obnażający w miarę obiektywnie genezę i przebieg Pierwszej Wojny Światowej (także rewolucji październikowej). Bardzo przygnębiające wnioski i spostrzeżenia autorów dotyczące ówczesnych powiązań monarchów (wzajemnych rodzinnych i arystokratycznych) oraz ich wspólnotę celów ze światem przemysłu i wielkiego kapitału. Do jakiego stopnia władze są zdegenerowane wysyłając miliony ludzi na zatracenie w imię ciemnych interesów oraz w celach czysto depopulacyjnych, gdyż inaczej ich absurdalnych decyzji polityczno militarnych nie sposób uzasadnić. Film ten rzuca szersze światło na poruszane przez Pana uzależnienie polskich polityków od pierwszoligowych graczy. Film komputerowo przerobiony na kolorowy).

  https://www.youtube.com/watch?v=xO8uhme0o3Y&list=PLH4LV32LVoil6l2a3jHS_TG-1AWtzr675
  Piłsudski! – za ten gwałt uczyniony nad Polską
 • Menu;
  Mniemam, że jako specialite de la maison podali filety z palestyńczyka w sosie czosnkowym. Świeże mięso z ostatniego polowania przy pomocy czołgów.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • aluzja dla Abe?
  A może Beniek chciał zasygnalizować Japończykom, że ich też puści w skarpetkach.
  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela...
 • @Vinto 22:46:22
  cyt.: "Ty jesteś po prostu głupi. No niestety."

  Vinto, to nie głupota, to spostrzegawczość, po prostu, niestety.
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Une tak mają że nie pytają i zawłaszczają :-)
  Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.