Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie!
  Wzruszające i refleksyjne wspomnienie.
  Kondolencje dla Pana oraz Jej bliskich.
  Marek
  Zmarła Helena Tokarska
 • pięknie streszczone,
  brawo autor !!!
  Relacja z filmu
 • zainteresowania młodzieży są obrazem stanu społeczeństwa, i tak:
  historyczne standardy rozrywki:
  za Szopena: damy, wino i pianino,
  za komuny: kurwy, ćwiara i gitara,
  a obecnie: gendery, narkotyki i MP3 pliki
  Ja pierdzielę
 • Husky
  W sumie to dobrze że przeprowdziłeś tę Kohlonoskopię, bo potwierdziła że miał Polskę w dupie.
  Zmarł były kanclerz Niemiec Helmut Kohl
 • ja też pierdzielę!
  w sumie to nie dziwota, bo wszędzie tam gdzie banki centralne przejęły władzę przy pomocy cichego puczu, a następnie wprowadziły rozdział państwa od obywateli i obywateli od wolności i dobrobytu, tam sytuacja w propagandzie oraz organizacji igrzysk ogłupiających i odwracjających uwagę niewolników jest identyczna; to już fenomen niemal planetarny i w takiej skali trzeba go rozpatrywać
  Ja pierdzielę
 • trochę mylący ten tytuł !
  "Światowy Rząd walczy z Trumpem, a nie terroryzmem"

  Jak dla mnie, to ten rząd światowy ani nie walczy z Trumpem ani z terroryzmem. Oba te narzędzia służą mu chwilowo do osiągnięcia konkretnych celów. Trump (podobnie zresztą jak Putin) zawsze był i jest ich częścią, chociaż w drugiej lidze. Jego porywczość, prymitywizm, megalomania i sterowalność mają być użyte jako pretekst do dokonania mało spodziewanych zmian na świecie i tylko na "rządy" takiego psychopaty będą mogli w miarę wiarygodnie to zgonić. Gdyby NWO naprawdę nie chciało Trumpa u władzy, to mieli i mają dziesiątki instrumentów aby go spacyfikować. To co widzimy to tylko gra pozorów. Tu nic nie dzieje się przypadkowo, bo tu chodzi o kontrolę ludzkości oraz zasobów planety. Amen
  Światowy Rząd walczy z Trumpem, a nie terroryzmem
 • głębiej drążąc temat tyranii;
  Tym, którzy jeszcze nie widzieli polecam film amerykański z bardzo odważnymi dialogami, pokazujący moment przelania kropli goryczy i lawinowy bunt obywatelski przeciw tyranii władzy, w momencie gdy już nic nie ma się do stracenia.

  fabularny z 2016 roku z polskimi napisami:

  "Rampage: President Down" (2016)
  jeszcze parę dni temu był za darmo na cda.pl w rozdzielczości 1080p, ale dziś już nie ma. Może jest gdzieś indziej.

  zwiastun na YT:
  https://www.youtube.com/watch?v=I2P64E9kHjw
  Buldożerem wypowiedział wojnę Ameryce
 • odrobina sceptycyzmu;
  Tu piszą, że w Rosji też z tą dobrowolnością różnie bywa;

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-ludobojstwo-rodzin-i-dzieci-2016-08
  Protest STOPNOP w sprawie szczepień...gadzie media milczą...
 • moja krótka recenzja;
  tekst po zbóju :-)
  Mój kuzyn Mareczek.
 • @RAM 20:03:57
  Dokładnie. Też tak robię. Tym bardziej że systemy zdrowia w Ameryce Północnej po prostu się duszą i zawalają pod własnym ciężarem. W świetle ostatnich odkryć w genetyce oraz roli mikrobów w naszych organizmach, wielu naukowców twierdzi że podręczniki medycyny musza być napisane od nowa. To co do tej pory proponuje medycyna to w zasadzie macanie przez ścianę płaczu.
  Czy mam boreliozę - cd, ciekawy przypadek i schody
 • @RAM 18:36:03
  Najbardziej frustrujące i zastanawiające jest to, że lekarze po wysłuchaniu pacjenta udają zdziwionych i pozorują leczenie nieodpowiednimi specyfikami symptomów, które są bardzo powszechne i znane od stuleci. Jednym słowem tak "leczyć" aby nie wyleczyć. Inaczej trudno to wytłumaczyć.
  Czy mam boreliozę - cd, ciekawy przypadek i schody
 • Spróbować nie zawadzi, polecam;
  Też mnie czasem (nie takie drastyczne jak Almanzora) bóle stawów (i może zakończeń ścięgien) dopadają, że trudno odkręcić korek od butelki, ale pomaga mi sposób który znalazłem na internecie w jednej z grup dyskusyjnych. Otóż w takich wypadkach biorę doustnie dwa razy dziennie ze dwie granulki wielkości pół ziarnka kaszy gryczanej każde, pyłku pszczelego, który zawiera jad pszczeli skuteczny w takich wypadkach. Osoby uczulone na jad pszczeli nie mogą stosować tego specyfiku doustnie (może istnieje inna forma). Te bóle z reguły nasilają się lub uaktywniają po spożyciu cocacoli, alkoholu, mocnej kawy lub innych produktów żywnościowych zawierających nielubiane komponenty przez mikroby żyjące w nas na stałe i rewanżujące się wydzielaniem toksyn powodujących takie schorzenia.
  Czy mam boreliozę - cd, ciekawy przypadek i schody
 • @leoparda 19:46:16
  Masz Leopardo rację, niemniej nawet w takim USA błąd w sztuce lekarskiej jest, jak się szacuje, trzecią przyczyna śmierci.

  http://www.cbc.ca/news/health/medical-errors-deaths-1.3565736

  A co dopiero w Polsce, gdzie poziom medycyny jest o wiele niższy, a do tego powszechne są przekręty i "oszczędności" w służbie zdrowia.
  Zmarł Zbigniew Wodecki
 • @leoparda 18:21:51
  To dziwny zbieg okoliczności. Poważna operacja, a krótko po niej udar. Oczywiście to może być przypadek, ale nie zawadziłoby sprawdzić czy po operacji nie podawano Panu Zbyszkowi przeterminowanych leków przeciwzakrzepowych.
  Zmarł Zbigniew Wodecki
 • Spoczywaj w pokoju Panie Zbyszku;
  Takich utalentowanych profesjonalistów z pasją potrzeba ludzkości w każdej dziedzinie życia.
  Zmarł Zbigniew Wodecki
 • @Paulus.Aquarius 22:38:26
  Do Husky'ego mam pewną słabość, bo widzę że nieraz stara się i wytyka wrogów, ale nie wszystkich. Poza tym, jeśli za szczenięcia był bez wiedzy i zgody wykastrowany (lub obrzezany), to to zostawia piętno i dysonans w instynktach. Nie będzie też kąsał dłoni która go karmi i głaska z włosem :-)
  Urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Moje życzenia...
 • @Husky 22:43:04
  Czy ogoliłeś sierść z pyszczka i widać pąs? Po prostu kolektyw Neonu powinien intensywniej popracować na Twoimi wywrotowymi poglądami, bo obciach i tyle. Śpij smacznie i niech Ci się przyśnią koszerne parówki.
  Urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Moje życzenia...
 • krzysztof jew;
  na pewno wszystkie Folskczosnki z Polenratu podpiszą się pod tą żenującą laurką
  Urodziny prezydenta Andrzeja Dudy. Moje życzenia...
 • a z drugiej strony, w krajach bogatych w surowce
  w realu wygląda to tak, że skorumpowane rządy oddają złoża do eksploatacji międzynarodowym korporacjom w zamian za marne tantiemy, które i tak zostają skonsumowane na nomenklaturę i koszty utrzymania się przy władzy, a zwykli obywatele nic z tego nie mają. Najlepszymi przykładami są tu Kanada i Rosja. Chyba Norwegia jest tu pewnym wyjątkiem w tym schemacie wyzysku.
  NATO okupuje największe złoża tytanu w Polsce? Na to wygląda
 • @mac 03:11:35
  Organizacja pozarządowa "Lichwiarze bez granic" niezmordowanie pomaga głupim gojom wyzbyć się wszelkich dóbr materialnych, które są ponoć źródłem całego zła na Ziemi.
  Opluwają nas – bo nadal czekają na ”swoje” 65 miliardów"???