Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @finka 22:47:23
  Terror szczepionkowy wprowadzono w wielu krajach po wprowadzeniu na uzbrojenie broni genetycznej. Chodzi o przyzwyczajenie gojów do przymusu szczepień. W odpowiednim dla nich momencie wydadzą zarządzenie, że mamy się koniecznie zaszczepić (bo gdzieś tam zainicjują epidemię) a w gruncie rzeczy to będzie Katyń 2.0
  Apel organizacji żydowskich, czyli uciążliwy lokator w bloku
 • dostali małpiego rozumu;
  kąsają rękę która im daje jeść,
  awanturują się i pieniaczą,
  przypisują innym swoje przewinienia,
  tupią i wierzgają,
  straszą odwetem,
  konspirują poza plecami,
  wymuszają pieniądze i nieruchomości,
  obsiedli wszystkie ważniejsze stanowiska,
  itp.
  Żaden goj w takich warunkach nie może czuć się bezpiecznie. Jeśli wszystkie goje wyemigrują z tego powodu, to kto będzie pracował i generował dochód?
  Apel organizacji żydowskich, czyli uciążliwy lokator w bloku
 • jak na razie Beniek nie narysował czerwonej linii, której nie wolno Polakom przekroczyć;
  To trzeba rozdmuchać na cały świat i drążyć temat do samiuśkiego dna, bowiem młode pokolenia muszą się dowiedzieć z jaką perfidną mafią przyszło im dzielić planetę. W duchu na pewno wszyscy uczciwi ludzie solidaryzują się z zaatakowanym bezczelnie narodem polskim i zdają sobie sprawę, że światowy tzw. antysemityzm to skutek a nie przyczyna. To naturalna reakcja obronna na destrukcyjne dla gojów działania tej mafii.
  Czy Netanjahu doniesie na żydów
 • komu to potrzebne?
  Od wieków ludzkość nie może zająć się swoimi sprawami i żyć całą paszczą, tylko musi zajmować się Frankensteinem: tzn. ochroną przed jego psychpatycznymi działaniami, dokarmianiem, znoszeniem fochów i leczeniem traumy.
  O czym piszą komuniści
 • Wiśta wio łatwo powiedzieć, że są parobkami;
  Skoro parobkami UNYCH są takie tuzy jak Trump, Putin i Merkel, to co tu się czepiać naszych siermięg. Znają swe miejsce w łańcuchu pokarmowym i tyle. Wszyscy oni są na łasce i niełasce tzw, wybranych i ich bezceremonialnego aparatu represji. Ponadto chyba większość z nich wierzy jednak w to namaszczenie "wybranych", chociaż oficjalnego certyfikatu podpisanego przez Boga, a stwierdzającego kuratelę nad innymi nikt nigdy nie widział. Może zostali wybrani na jedną lub dwie kadencje, a dokument podarli, aby utrzymać się psim swędem u władzy na wieki wieków, kto to wie. A z drugiej strony, jeśli Bóg rzeczywiście dałby im pełnomocnicwo tej rangi, to aby inni nie mieli wątpliwości powinien jednocześnie wyposażyć ich w jakieś siły nadprzyrodzone. Na przykład umiejętność chodzenia po wodzie, a im raczej doskonale wychodzi, ale lanie wody. Mógły też dać im Bóg dar zamieniania w złoto czegokolwiek, a tu taki walec, jedyne przemiany jakie im wychodzą doskonale to czego się dotkną zamienia się w biedę i śmierć (oczywiście dla "dotkniętych"). Bóg nawet nie nadał im odpowiadającego roli swych namiestników zapierającego dech wyglądu. Wygląd mają, nie chąc się pastwić powim bez kozery, poniżej przeciętnej stepowo pustynnej.
  Marszałek Terlecki czyli mentalność parobka.
 • @Husky 20:57:35
  Moje piękne oczy :-) widzą tu robotę PRowską sierżanta zwanego Jonnym. Po prostu uzgodnił z Nut&Yahoo'yem, że Morawiecki aby uwiarygodnić się w oczach Polaków jako ich rzekomy jajcaty obrońca nieco podłoży się i zrobi tym małą aferę, a potem i tak sprawy potoczą się umówionym torem. To nic nie kosztuje przecież oprócz odrobiny chaosu, który teraz jest nawet wskazany dla odwracania uwagi od spraw haraczu. Po wyszmalcowaniu tych głupich 300 mld USD Morawicki będzie mógł powiedzieć w wiadomościach: sami widzieliście że probowałem walczyć o nasze sprawy ale nic się nie dało zrobić w obliczu presji społeczności międzynarodowej (koniec spodziewanego cytatu).
  Między antysemityzmem - a JUDEOREALIZMEM
 • nie powiem tym razem gdzie mnie strzyka;
  cyt.: "Pan Duda usłużnie podał nowelizację do Trybunału Konstutucyjnego, a pod naciskami Ukrainy zaskarżył także część ustawy dotyczącej UPA"

  PADalec to wartość DUDAna żmijowego plemienia.
  "Udział Polaków w mordowaniu Żydów był powszechny"
 • czarno to widzę;
  Co nowego jest w tym holokuście Ziemian przez bestie z piekła rodem to to, że oprócz tradycyjnych metod grabierzy i żywienia się ludzką krzywdą, teraz dodatkowo idą na pełną konfrontację, bez pośredników, zupełnie nie dbając o pozory oraz potencjalne konsekwencje. Pytanie nasuwa się samo: co tu się święci? Ta buta, pewność siebie i działanie na wydrę dają wiele do myślenia. Jakie siły za nimi teraz stoją, oprócz już dawno zawłaszczonych mocarstw w postaci Białego Domu i Kremla? Wiadomo, że Pekin włączono do gry budując to mocarstwo od zera w ciągu ok. 30tu lat. Ale to chyba by nie wystarczyło, gdyż armie tych mocarstw w pewnym momencie mogłyby się obrócić przeciw rzeczywistym manipulatorom. Tym decydującym czynnikiem, ich wręcz wydawać by się mogło, samobójczego, bezceremonialnego zuchwalstwa może być wejście w posiadanie broni genetycznej i jednoczesne zastosowanie jej na Ziemianach, a ukrytej w szczepionkach. Na kontrosfensywę może być po prostu za późno.
  "Udział Polaków w mordowaniu Żydów był powszechny"
 • Polinez w tonacji Qr D-mol
  Jonny próbuje grać wackiem (czasem nawet cudzym) na polskich cymbałach i rezultat jest ch..wy. Widać cymbały też swój honor mają.
  Dyzma narobił na wycieraczkę
 • Brawo Autorze !!!
  *5, i pozdrowienia
  Okno Lucyfera
 • @Talbot 18:08:59
  Oni jeszcze chyba nie wiedzą, że tą sprawą nie wolno się zajmować. Wielu próbowało, ale po natrafieniu na ślad Mosadu wycofywali się jakby zobaczyli samego diabła. Tolek zbyt długo podrzucał ten gorący kartofel, więc Mosad znając jego słabostki, podrzucił mu Mundzia, zrobił parę kompromitujących nagrań wideo i głosowych, a potem to już wiemy. I tak miał Tolek szczęście że nie skończył jak inni, ale pewnie szala zasług przeważyła szalę wpadek.
  Wspomnień czar...
 • @Talbot 17:52:59
  cyt: "Tylko III wojna światowa uratuje imperium rosyjskie."

  Nie ma czegoś takiego jak "imperium rosyjskie". Rosją nazywana jest jedna z korporacji finansowych gradziarzy. I o tym czy będzie wojna czy nie, to nie decyduje jakiś Putin, Trump czy inny figurant, tylko sanhedryn. Wojnę wywołają gdy im niewolnicy zaczną się buntować, aby odwrócić uwagę od siebie i w chaosie usunąć się w cień, a po wojnie kręcić lody od nowa pod zmienionym (rot)szyldem .
  Wspomnień czar...
 • gra o tron;
  Putin chyba jest na tyle inteligentny, że wie co go wcześniej czy później czeka w tym bajorze krokodyli, jeśli będzie fikał. Jest coś takiego jak optymalny czas efektywności managera, po którym uważa się go za: wypalonego, obrosłego tłuszczem, rozzuchwalonego, obrzydłego i tym samym nieefektywnego i więcej nieprzydatnego. Jeśli, po mimo otrzymywanych sygnałów z góry nie kapuje, że powinien abdykować dobrowolnie, to mu się w tym pomaga, czasem metodami drastycznymi. Do tej pory ignorował te sygnały, a w kolejce czekają następne krokodyle aby się obłowić i pławić w ciepłym błotku. Teraz wszystko jest możliwe.
  Wspomnień czar...
 • opóźnienie czasowe;
  cywilizacja rosyjska jest tak poważnie oddalona od pozostałych cywilizacji, że fale elektromagnetyczne, po których biegną informacje, potrzebują paru dni aby tę odległość pokonać - to jest kompromisowe wyjaśnienie tego dylematu
  Wspomnień czar...
 • Ciekawe czy Jonny rozdaje fanty i obietnice synekur w Polin?
  A może operację wydymania Polski planują przeprowadzić bez zbędnego tarcia i wrzasków i Jonny robi tu za śluz, który gwarantuje luz?
  Sirenen-Gesang ze Spinellim w tle.
 • korzystając z doświadczeń ojców i dziadków;
  gdyby mi przyszło dokonać wyboru: uratować tonących żyda albo psa, to wybrałbym psa, bo po prostu taniej go potem utrzymywać
  Żydowski rasizm w decydującym natarciu
 • @Lotna 19:19:42
  dzięki Lotna :-)
  Żydowski rasizm w decydującym natarciu
 • HEART
  Wybór nazwy agencji do ekstrakcji mienia nie przypadkiem nazwano HEART (serce). Idealnie ten wybór odzwieciedla mowa jednego z ich czołowych bankierów Dicka Fulda do zgromadzonych udziałowców: że z tych inwestorów, którzy pozbyli się akcji Lehman (short-sellers) pragnie wyrwać bijące serca i zjeść je zanim skonają.

  https://www.youtube.com/watch?v=GZCmWkQuyPc
  Żydowski rasizm w decydującym natarciu
 • a inni to gorsi czy co?
  Czekamy na uchwałę Swiatowego Kongresu LGBT o powołaniu zespołu ANUS, do transferu majątków zmarłych bezpotomnie pedałów na rzecz tej organizacji.
  Żydowski rasizm w decydującym natarciu
 • izraelski F16 strącony nad Syrią
  ciękawe czy to czasem nie był jeden z Polskich F16?

  https://globalnews.ca/news/4018304/israeli-f-16-shot-down-after-bombing-iranian-backed-positions-syria/
  Zanim przeczytasz wiadomości poczytaj norwida.