Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Nibiru

 • @Husky 23:14:40
  Pozdrawiam groźnego CIApka również (łachając mapami).
  Od kiedy "nieprzewidywalny" Trump doszedł do "władzy" i zaczął psioczyć na Kanadę, to nieraz budzę się zlany potem, że jest już po aneksji i Iwanka została królową Kanady, a Melania wodzem Indian. :-)
  Ćwiczenia Zapad-2017
 • Rosja padła w 1917 roku i już się nie podniosła;
  Niektórzy twierdzą, że NATO (czy tam USA) chce napaść na Rosję aby zdobyć jej surowce naturalne. Bo nic innego atrakcyjnego dla zachodu przecież w Rosji niet. Ale nie wiem czy ci co tak twierdzą to zapomnieli już, że wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość (surowce i przemysł ciężki) zostały w latach 90tych przejęte za psie pieniądze przez międzynarodowych grandziarzy finansowych i nie było od tamtej pory żadnej nacjonalizacji. Z tego więc powodu wojny między Zachodem a Rosją nie budiet. Gdyby USA aż tak były głodne surowców, to zajęłyby Kanadę bez jednego wystrzału i używając do desantu samolotów pasażerskich :-). Zapotrzebowanie USA i zachodu na surowce zmalało od kiedy wyprowadzono większość przemysłów do Azji (głównie Chin). Wojna między Rosją a Zachodem to może być, ale z powodów globalistycznych planów depopulacyjnych i po to tylko region geograficzny zwany tradycyjnie Rosją jest jeszcze utrzymywany i odżywiany propagandą i uzbrojeniem.
  Ćwiczenia Zapad-2017
 • @kula Lis 67 19:26:23
  "W Polsce pracuje kilkuset obywateli Korei Północnej - ich pieniądze zasilają budowę potencjału militarnego komunistycznej Korei."

  Może rok temu oglądałem film dokumentalny jakiegoś niemieckiego dziennikarza śledczego pokazujący ten aspekt. Dotarł on do tych robotników, których w Polsce było w owym czasie pomiędzy 1000 a 1200. Potem chciał dowiedzieć się u czynnikiów ministerialnych jak to możliwe w obecnej teoretycznej blokadzie Korei Półn., ale delikatnie zbywano go. Okazało się, że zarabiają na tym firmy pośredniczące, które traktują tych pracowników (na budowach) jak niewolników. Pracodawca wypłaty przesyła do Korei, pracownikom daje marne kieszonkowe i generalnie ci ludzie prawie cały czas muszą siedzieć w lichych kwaterach.
  USA z rekordowym długiem publicznym.
 • muchi w nochu ?
  Niektórzy to by widać chcieli aby jakiś frajer ich ochraniał i jeszcze płacił za ten "przywilej".
  Ze zdjęcia możnaby wnioskować, że te dwie górne jedynki starły się żołnierzowi na chrupaniu aroganckich marchewek.
  Pech żołnierzy z Ameryki. Rozpoczęły się manewry Dragon-17
 • @kula Lis 67 14:44:34
  Zachowanie Dudy na tych ujęciach przypomina mi pewin film (nie pamiętam tytułu) gdy facet nie zdawał sobie sprawy że umarł i jako duch błąkał się wśród ludzi, ale nikt go nie zauważał i wszystko odbywało się poza nim, zupełnie jakby we śnie. Znalazł się w końcu inny "trup", z pewnym stażem w "życiu po śmierci", który mu wyjaśnił co i jak.
  USA z rekordowym długiem publicznym.
 • @Fischer 22:10:39
  Amerykański system "bańkowy" dodrukował w ostatnich latach astronomiczne ilości dolarów nazywając je QE - Quantitative easing. Generalna percepcja jest taka, że są to pieniądze bez pokrycia. Chociaż można by z tym polemizować, gdyż Ameryce przybywa aktywów poza krajem w drodze zawłaszczania bogactw, ekonomii, zastępowania innych walut dolarem oraz terenów w drodze podbojów. Tak więc w pewnym sensie ten dodruk był uzasadniony.
  USA z rekordowym długiem publicznym.
 • w kwestii formalnej;
  "Człowiek-rakieta " ?

  Przetłumaczone zostało chyba byle jak, bo oryginalne określenie "rocket man", jakiego użył Trump podstawowo znaczy astronauta = "astronaut" (nie mylić z: ass thrown out; dupa wyrzucona na zewnątrz, :-)). Może także znaczyć: człowiek zajmujący się rakietami, analogicznie jak "rocket scientist". Bardziej slangowo to oznacza kogoś, kto jest "high" odurzony narkotykiem, ewentualnie drug dealera bo umożliwia odlot. Nie mówiąc o ordynarniejszym slangu dotyczącym czynności seksualnych.
  Trump zagroził zniszczeniem Korei Północnej. To dobry znak
 • zmagamy się z konsekwencjami konsekwencji;
  Niewidzialna ręka rynku oraz niewidzialna ręka polityki organizują gojom wydarzenia od setek lat, nawet w tak widoczny i beceremoanialny sposób, a goje nadal uważają że to wszystko to taki spontan i przypadek.
  Franklin D. Roosevelt: "Swastyka i nagi miecz".
 • @Krystyna Trzcińska 02:15:58
  Obejrzałem i ten efekt podwójnego obrazu zaćmienia to może być wynik użycia teleobiektywu, w którym znajduje się mnóstwo soczewek z rozmaitymi powłokami i jasne obiekty nieraz odbijają się w niezamierzony sposób na którejś z nich.
  Zobaczymy w sobotę.
 • Autor !
  5*
  Potępiam agentów od zmiany klimatu
 • @Husky 19:05:36
  Ponoć można się zaszczepić przeciwko zniszczeniu cywilizacji spowodowanej końcem świata. Cytryniec w kroplówce jest tym panaceum. Jest pewne ale. Receptury pilnuje sknyrus, który już czeka ze swoją alternatywną cywilizacją.
  Zobaczymy w sobotę.
 • Dementi !!!
  Mój nick został wywołany na daremno. Oświadczam, że nigdzie się w sobotę nie wybieram. Jak każdy przyzwoity ufolud zamierzam siedzieć w domu i zdalnie drzeć koty z Neonkonami.
  Siemka i narka.
  Zobaczymy w sobotę.
 • @Husky 20:54:43
  "Gdzie ja znajdę listę Żydów którzy ratowali Polaków ?"

  Nie ma takiej listy, bo Polaków żydzi nie ratowali. Dla nich byliśmy i jesteśmy jak pszczoły, tylko do robienia miodu.
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @Husky 19:31:45
  Tylko patrzeć a ADL zostanie wyniesiona do rangi inkwizycji z nazwą: Trybunał do Palenia Żywcem Bluźnierców Podważających Boskość Narodu Wybranego
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @Husky 19:31:45
  "Żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom (ADL) wzywa do cofnięcia nominacji Antoniemu Macierewiczowi."

  To najlepsza metoda uwiarygadniania swego typa.

  "...rzekome słowa Antoniego Macierewicza dotyczące „Protokołów Mędrców Syjonu”. Polityk miał stwierdzić, że są one „autentycznym dokumentem""

  W sumie to już nie jest ważne czy autentyczne czy kopia czy fałszywka. Każdy już zdążył zauważyć po ok. 100 latach że są wcielane w życie z żelazną konsekwencją. Tak więc Tolek wypaplał banał, który ma mu ocieplić wizerunek wśród gojów.
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • Odezwa ADLu!
  Wicie, rozumicie, gdy się sprzeciwicie semicie to se życie spieprzycie.
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • Prezes objaśnił jełopom, że:
  w rankingu holokaustów i narodów to: każdy żyd na wagę złota, nawet łajdak i idiota
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @Zawisza Niebieski 21:24:21
  "Przeminie PiS, miejmy nadzieję, że wreszcie uda nam się uzyskać rząd pro polski i ten rząd będzie miał na głowie jeśli nie spełnicie naszych żądań, musicie kupić nasz sprzęt, by był zgodny z tym co posiadamy... Targowica załatwiła nas na cacy. Przedstawiciel lobbystów amerykańskich wypełnił stawiane przez nich ich zadania z nawiązką"

  Cóż za naiwne myślenie prezentujesz. Polska jest malutkim mało istotnym pionkiem. Skoro takie kraje jak USA i Rosja są wzięte, to w jaki sposób mikra Polska miałaby szansę utworzyć niezależny patriotyczny rząd. Przecież władzy raz zdobytej już nie oddadzą. Najpierw tyran musi być obalony w swych matecznikach, a dopiero potem nastapi lawinowe wyzwolenie - zniesienie niewolnictwa gojów w "prowincjach". W krajach podbitych niemal całe zyski z gospodarowania kradnie okupant, a zostawia tylko na minimalne pokrycie kosztów operacyjnych kolonii. Gdy zachodzi potrzeba wywołania wojny, zostawia więcej na dodatkowy sprzęt wojskowy aby siły podjudzonych gojów były bardziej wyrównane i zadały sobie na wzajem maksymalne ciosy. Tak więc jaki Polska kupi sprzęt i od kogo to ma marginalne znaczenie, bo nawet gdy coś na zakupach zaoszczędzi to tyran w inny sposób to zabierze.
  17 września 1939 - agresja Rosjan na Polskę
 • @Zawisza Niebieski 19:35:36
  Zawsze uważałem, że kraj powinien mieć wystarczająco odstraszającą oraz silną armię aby móc samemu sie obronić. Ale wchodzenie w dobrowolne lub wymuszone sytuacją koalicje polityczno wojskowe zawsze było, jest i będzie jedną z metod zapewnienia bezpieczeństwa, w sytuacji gdy samemu ma się zbyt mały potencjał. Zauważ, że ani armia amerykańska, ani rosyjska, nie działają w interesie swych krajów od których wzięły nazwy i z których podatków się utrzymują. Obie te armie pełnią rolę gladiatorów należących do międzynarodowych finansowych grandziarzy i wykorzystywane są do projektów związanych z zarządzaniem pogłowiem gojów, czyli ich eksploatacji i utylizacji. W Polsce stacjonuje w tej chwili śmiesznie mały kontyngent obcych wojsk i na razie nie można mówić o militarnej okupacji, aczkolwiektak czy to z obcą armią czy bez niej i tak okupowani jesteśmy ekonomicznie. Również obywatele USA oraz Rosji są podobnie okupywani i zniewoleni. Aparaty przymusu obywateli tych państw to nie obce wojska, ale swoje armie w połączeniu z policją oraz służbami specjalnymi. Gdyby chodziło o wprowadzenie obcych wojsk w celu unicestwienia biologicznego Polaków, to taniej i szybciej byłoby spuścić bomby i rakiety niż bawić się w podchody.
  17 września 1939 - agresja Rosjan na Polskę
 • @Husky 16:26:01
  Ależ skup się Husky i zastanów. Przecież zarówno władze PRL, ZSRR, czy też ich nowych wcieleń: IIIRP (PO, PIS, SLD, PSL, KOD, Kukiz itp,), FR służyły i nadal służą temu samemu panu - sanhedrynowi. To takie proste połączyć ponumerowane kropeczki linią ciągłą i zobaczyć co wyjdzie. Poza tym co to za felerny Pies, mający kłopoty z identyfikacją zbira który zrzucił kufajkę a założył garnitur.
  17 września 1939 - agresja Rosjan na Polskę