Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ireneusz

 • @Fischer 11:49:03
  To Niemcy są głównymi odbiorcami naszego eksportu. - ważniejsze jest co to zadupie katolickie eksportuje ?, jeśli to są Astry i inne podzespoły rożnych czesci samochodowych to nie wiele, bo to wcale nie jest żaden eksport, a do UK polska eksportuje żywności dla swoich uchodźców, i to cały sukces gospodarczy Polski.
  Co się dzieje w Polsce - 19.10.2017.
 • @Talbot 16:55:44
  nie wszyscy ukraińcy są banderowcami, podobnie jak nie wszyscy Polacy głupcami, chociaż w USA chodzą dowcipy gdy chce sie pokazać głupca. Każda zbrodnia jest zbrodnią, ludobójstwo to szczególna zbrodnia, ale Polacy tez są winni nie jednej zbrodni na Ukraińcach, Piłsudski tez z kagankiem oliwnym na Ukrainę nie poszedł.
  Strajk lekarzy – „jestem za, a nawet przeciw”
 • @kula Lis 67 17:06:52
  Mit obalenia komunizmu przez Solidarność - tylko głupcy wierzą w obalenie PRL (nie komunizmu - komunizmu nigdy nie było) przez solidaruchów, ta solidaruchowa ciemnota do dzis nie wie co się stało, a obalenie PRL doświadczają po pustej misce i dzieciach pracujących na zmywakach, oraz zonach podcierających tyłki starym Niemcom. Ci co zastępują słowo PRL komunizmem, tez mają wąskie horyzont intelektualne, wmówili im na agitkach i uwierzyli, i tak plotą bezmyślnie, to samo dotyczy sowiecki, Polacy znają tylko Związek Radziecki a nie sowiecki, znowu bełkot nowomodny.
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @kula Lis 67 15:36:43
  Leszek Żebrowski sam jest żydem, razem z Michalkiewiczem, tylko ze oni od chazarskich żydów i Izrael ich nie chce, stare dewianty promujące zbrodniarzy przeklętych.
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @Robik 14:16:00
  w Polsce nie ma wyborów, jest akceptacja list wyborczych, ilość bez znaczenia, wystarczy głos samego zainteresowanego. Nie tylko moim zdaniem, są różnej maści kryminalistami, menelami, rynsztokiem społecznym, dnem dna, wybranym przez ordynację wyborcza a nie przez wyborców! Istniejąca ordynacja wyborcza zmusza nas do „wyboru” takiego ekskrementu. Wolno nam wybrać wyłącznie tych, których na listy wpisał szef tzw. partii. Mamy do wyboru, wybrać gnidę wpisaną na listę, lub nie głosować! Ordynacja wyborcza nie określa limitu wyborców, wybory będą ważne nawet wtedy, gdyby gnidy wpisane na listy wyborcze same siebie wybrali! My wyborcy, nie mamy żadnego, najmniejszego wpływu na to, jakie nazwiska wpisze na listy szef kloacznych organizacji. Nikt nas nie pyta o zdanie, nikt z nami niczego nie uzgadnia. I mamy to co mamy. Połowa parlamentarnych gnid żre z parlamentarnego koryta 20 i więcej lat! Żre, wydala i bździ. I ten ekskrement jest na listach do wybrania, ekskrement jest tak znienawidzony, tak plugawy, tak ohydny, że najchętniej utopilibyśmy ich w szambie. Ale to nie my, tylko ordynacja wyborcza zapewnia im koryto parlamentarne. http://tygodnikszerszen.blog.pl/2017/09/12/kim-sa-i-kim-byli-wszyscy-tzw-parlamentarzy/
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @Oświat 15:19:58
  a kto ma to zrobic skoro ordynacja wyborcza pozwala tylko na wybór tych samych, Kukiz by sie dostac do parlamentu musiał złożyć akt poddaństwa śpiewając banderowcom na majdanie piosneczki do rosołu z oczami berkutu.
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @Robik 11:27:37
  bo to są święte krowy, ci co ich oskarżają to tez święte krowy, kazdy z tych ludzi jest reprezentantem obcych interesów, i maja glejty bezkarności, kamienice to działalność uboczna tych łobuzów. Cała afera reprywatyzacyjna kamienic wyszła na cele kampanii wyborczej, by pokazać ciemnocie kto jest dobry a kto zły, rozkradanie Polski trwa od 30 lat, i kradną wszyscy nie zależnie od opcji politycznych i hierarchii społecznej, sołtysy tez maja swoje układy i swoje brudne interesy, i tak aż do szczytu.
  Glista pod mikroskopem - HGW
 • @kula Lis 67 09:57:13
  ten strajk nie ma podłoża ekonomicznego tylko podłoże polityczne, w Polsce za mało zarabiają prawie wszyscy za wyjątkiem politykierów, "Otake Polskie my walczyli", jak sie konowałom nie podoba to niech jada na zachód, tylko ze wyjazd na zachód tym konowałom nie grozi, zbyt nie douczeni, pielęgniarkom tez nie grozi ze względu na inny charakter pracy pielęgniarki. A gdzie sie podziały lekarze sumienia, coś z tym sumieniem nie za bardzo u polskich Judymów.
  Strajk lekarzy – „jestem za, a nawet przeciw”
 • @Fischer 18:14:11
  Ty znaczy sie jestes ten prawdziwy Polak ?, i tobie mam zostawic ten kraj "ziemi brudnej i biednej" ?
  Strajk lekarzy – „jestem za, a nawet przeciw”
 • jestem za, a nawet przeciw
  dla mnie to oni mogą strajkować aż do śmierci, problem jest taki ze obecna Polska jest krajem nielegalnym, bo stworzonym przez obce ośrodki destrukcyjne za pomocą ciemnoty styropianowej i agenturalnych łobuzów, a podarowana nam ordynacja wyborcza nie pozwala na wybranie ludzi godnych i właściwych, na reprezentowanie narodu w parlamencie, a co za tym idzie i stworzenie legalnego i praworządnego rządu dbającego o dobro kraju i narodu. "Otake Polskie walczyliśmy" i takie Polskie mamy. Polska to kraj malwersantów i złodziei a kazdy sobie rzepkę skrobie, żadnego pomysłu na dobro wspólne, a największym wrogiem Polski to żydowskie PO - podobno Merkel i Tusk maja korzenie żydowskie i żydowski PiS - podobno Kaczyński, Ziobro i Macierewicz mają korzenie chazarskich żydów. A ja chciałbym by Polska jak Izrael weszła pod zarząd żydowski, może zapanowałby ład i porządek, i My rządzilibyśmy Ameryką a nie Ameryka nami, a dla rządów największym dobrem byłby dobrobyt kraju i narodu.
  Strajk lekarzy – „jestem za, a nawet przeciw”
 • @programista 15:46:54
  w Polsce tez jest komunizm, tyle tylko ze dla wybranych, wybranym wszystko wg potrzeb i zachcianek.
  "Komunizm jest martwy..."
 • @programista 12:40:23
  tylko ze pod tym zlepkiem liter narody sie rozwijają, a pod antykomunizmem stają się zadupiem cywilizacyjnym - patrz Polska po 1989 r.
  "Komunizm jest martwy..."
 • Komunizm jest martwy
  swiat już ma nadprodukcję dóbr, lub moze w kazdej chwili uruchomić produkcje by dóbr wystarczyło dla wszystkich, stan umaszynowienia i kultura agrarna pozwalają na pełne wyżywienie ludności i zabezpieczenie ludności w dobra przemysłowe. Problem polega na tym co by robiły te wszystkie darmozjady co siedzą na stanowiskach nie produkcyjnych i podburzają jednych przeciwko drugim, a także jak wypełnić ambicje dominacji jednych ludzi na drugimi.
  "Komunizm jest martwy..."
 • @Zawisza Niebieski 20:03:29
  kiedyś ty sie historii uczył, albo kto cie tak oszpecił ?
  Solidarność
 • @Fischer 20:13:00
  Rezydenci wiedzą czego chcą, głodując walczą o nasze życie - kiedy ty zmądrzejesz ?, niby nie ślepy, a nic nie widzi.
  Solidarność
 • swiat jest bezprawiem
  to co dla jednych jest zgodne z prawem, dla innych jest bezprawiem, krymskie referendum jest bezprawiem, kosowskie bez referendum jest zgodne z prawem, brexit jest zgodny z prawem tylko dzięki brytyjskiej armii, a polskie rządy wybierane na kacykowej ordynacji wyborczej, przez mniejszość są legalne, mimo że pochodzę z wrogich Polsce ośrodków dywersyjnych zachodu. Kukizowi wystarczyło pośpiewać na majdanie do rosołu z oczami berkutu, by stał się wziętym parlamentarzystą. Jedynym gwarantem prawa jest uzbrojona, zaciśnięta pięść wybijająca uzębienie. .
  Co się dzieje na świecie - 15.10.2017.
 • tygodnikszerszen
  Grupy młodych konowałów płci obojga, którzy dopiero postanowili zostać lekarzami domagają się pieniędzy, większych pieniędzy . Oceniając ich bezczelność w domaganiu się wynagrodzenia, jestem przekonany, że dla dobra ich przyszłych ofiar – znaczy pacjentów, czymś daleko lepszym jest wypłacenie im jednorazowej gratyfikacji, za zrezygnowanie z bycia lekarzem. Wg mojej oceny co najmniej 70% tzw. rezydentów, to konowały, to ludzie nikt, ludzie pozbawieni ludzkich cech. Pogoń za pieniędzmi odebrała im wstyd i godność. Dziś lekarz to już nie powołanie, to intratny zawód dla ludzi bez skrupułów, pozbawionych hamulców moralnych. Lekarze wykształceni w III RP są gotowi tak samo mordować jak leczyć, to tylko kwestia pieniędzy co bardziej się opłaca. Lekarze wykształceni w PRL w latach 50-tych – 60tych odchodzą, umierają. Teraz lekarzami są fachmani od komputerów, takim lekarzem może zostać byle śmieć, dla nich nie istnieje już pacjent, istnieje problem z pacjentem. Jak maszyna nie potrafi zdiagnozować pacjenta, żaden konował „wykształcony” w III RP nie ma pojęcia co „problemowi” dolega. I takie nic, domaga się pieniędzy. To kwestia czasu by rodzice przedszkolaków otrzymali pieniądze za obietnicę, że ich malusi geniuszek zostanie lekarzem! Mamy na co dzień do czynienia z lekarzami, opinia o nich jest fatalna. Zdecydowana większość lekarzy, to konowały, nieuki, durnie, bezczelne typy, wyzbyte ludzkich cech i odruchów. Codziennie mamy żywe prawdziwe zdarzenia z udziałem lekarzy, którzy zamordowali pacjenta, bronieni przez swoich kompanów, którzy ich morderstwo nazywają błędem w sztuce, a skorumpowany sąd, uniewinnia kolejnych moredreców. Smaczku ty protestom dodaje tzw. opozycja.
  Solidarność
 • polska służba zdrowia
  albo konował rezydent, albo lekarze sumienia - innych jak na lekarstwo. Otake Polskie my walczyli.
  Uleczyć służbę zdrowia – refleksje po notce
 • @kula Lis 67 12:45:12
  ty nie licz komuś pieniędzy, tylko pomyśl jakim to dobrodziejstwem są szczepienia i wszelka profilaktyka. Ciemnota i głupota nie moze triumfować, a dziecko nie jest twoją własnością bys sobie robił eksperymenty, przeżyje czy nie.
  Uleczyć służbę zdrowia – refleksje po notce
 • @kula Lis 67 12:37:49
  a ty byś chciał powrotu ospy, dżumy, gruźlicy, Heinego-Medina i wszelkiej innej zarazy. I tak jest większy stan jednostek chorobowych jak za czasu PRL , ciemnota kwitnie.
  Uleczyć służbę zdrowia – refleksje po notce