Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ireneusz

 • @Robik 10:40:20
  jak mozna powoływać sie na paplała Michalkiewicza ?
  500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lic
 • @nikander 08:51:41
  dlaczego głupców chcesz chronic ?, jak bedzie nieunikniona kara to i afektów nie będzie.
  500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lic
 • @Jasiek 08:47:11
  czymże są jakies głupie zasady w stosunku ze bandytę trzeba zabić, i nie chodzi o kurdupla, tylko całą tą sitwę wyrosłą na KOR.
  500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lic
 • @Zawisza Niebieski 23:27:00
  w Anglii, znasz tamtejsze zasady wędkowania. Złapać, zrobić zdjęcie, puścić. - to nie prawda, w anglii mozna wziąć jednego złapanego szczupaka dziennie, sandacza każdą ilość, innych ryb do 25 sztuk dziennie. Zwyczaj wypuszczania złowionych ryb bierze się z tradycji gdy rzeki były bardzo zanieczyszczone, do tego dochodzi zasobność brytyjskiego społeczeństwa. You must check the rod fishing rules and local byelaws at https://www.gov.uk/freshwater-rod-fishing-rules before you go.
  Dojna zmiana - „miłośnik emerytur” i "szalony drwal" w akcji
 • @Husky 22:16:16
  bandyta
  Dojna zmiana - „miłośnik emerytur” i "szalony drwal" w akcji
 • dzisiejsza Polska to upadła cywilizacja oparta na PRL
  Nie ma co sie opierać na historii, bo ta historia dziś nie istnieje, to stek politycznych wynaturzeń a nie żadna historia, z narodem polskim jest podobnie, to twór zbudowany przez PRL dla potrzeb budowania jedności narodowej i świadomości politycznej. Dziś Polska to kraj zgwałcony przez imperializm, Polska to kraj okupowany a elity rządowe to namiestnicy imperializmu a nie element reprezentujący wolę i cele narodu, to kraj pozbawiony ambicji i możliwości rozwojowych oraz odbudowy potencjału gospodarczego. Nie wolno Polsce produkować nawet potrzebnych ilości mleka i zbóż na potrzeby krajowe, nie mówiąc już o produkcji przemysłowej. W kontaktach politycznych naszych przywódców ważniejsza jest fotka z uściskiem dłoni niż efekty spotkań, resztę nadrabiają ogłupiające ścierwomedia.
  Polska i Ukraina to jedno państwo
 • Rozmawiałem z Polakiem o wojnie na,,,, z Ruskimi
  wpierwszej chwili myslałem ze to wywiad z Maciarewiczem, przecietny Polak jest głupi jak ten Andriej.
  Rozmawiałem z Ukraińcem o wojnie na Ukrainie...
 • @Husky 22:05:38
  Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii w 2015 roku odbyły się 7 maja + 5 lat to jest 2020. Negocjacje w sprawie Berxitu muszą się zakończyć przed 29 marca 2019 roku - w swiecie haosu słowo muszą nie występuje, teraz wybory odbędą się w 2022. Jak nie umiesz sie cywilizowanie odzywac to się zbanuj.
  III RP w objęciach swych przywódców i zachodnich sojuszników
 • Przegrane przez Teresę May[i] ostatnie parlamentarne wybory w Wielkiej Brytanii osłabiły jej pozycję w negocjacjach „brexitu[ii]
  wbrem matematyce przegrama premier Teresy May to zwycięstwo. Brexit musi zakonczyc w ciągu dwóch lat a kolejne wybory parlamentarne musiałybu się odbyc przed zakonczeniem Brexitu, obecne przyspieszone wybory dały premier Teresie May odpowiedni czas na dokonanie Brexitu, co prawda torysi musza znalezc koalicjanta, ale to i tak lepsze jak oddanie władzy przed zakonczeniem dzieła.
  III RP w objęciach swych przywódców i zachodnich sojuszników
 • @Jasiek 11:08:40
  czerwona zaraza się szerzy - widzisz tylko biskupie nakrycia głowy
  Jaka piękna jest ojczyzna nasza
 • @kula Lis 67 21:36:13
  nie oczekuj ze będę z tobą dyskutował.
  Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?
 • Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne!
  Pan jest głupi. ma pan ptasi móżdżek, i nawołuje pan do zbrodni co czyni z pana kryminalistę
  Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?
 • @Husky 09:08:35
  Wielu hindusów to tez muzułmanie, granica miedzy Pakistanem a Indiami rozdziela ten sam naród, i tą samą religię. Muzułmanie, nie zależnie czy hinduscy czy pakistańscy w swej większości nie są terrorystami, to tak jakby mówić ze kazdy Polak to złodziej, gwałciciel i alkoholik.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:56:42
  nie było w europie muzułmanów to były wojny religijne które wyniszczyły połowę ludności europy, ostatnia duża wojna w europie tez odbywała sie pod patronatem kościoła katolickiego i jego świętych. Od zawsze to katolicy mordowali muzułmanów, ostatnio cywilizacji katolickiej wojska NATO. Muzułmanie mają prawo zadośćuczynienia wysadzonych im krzywd i prawo do domu sprawcy który podpalił ich dom.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • @kula Lis 67 08:54:38
  niech zgadnę, zapewne jestes katolikiem ?.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • @kula Lis 67 08:52:02
  opierasz sie na gazetowych bredniach, w Wielkiej Brytanii żyje kilka milionów muzułmanów, a terrorystów jest kilkunastu, przeciętny muzułmanin nie jest terrorystą, po za tym Wielka Brytania zamknięta jest dla uchodźców z północnej afryki i półwyspu arabskiego. Po za tym to nie muzułmanie zaatakowali Europe, tylko wojska NATO zaatakowały kraje północnej afryki i półwyspu arabskiego. W Pakistanie nie ma Europy a ataki terrorystyczne są. Jest jeszcze poczucie sprawiedliwosci, ze podpalacz powinien oddac dom swojej ofierze. To Katolicy od zawsze mordowali wszystkie inne nacje i religie, czas skończyć z katolicyzmem.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • niestałego członka
  cieszą się jak dzieci, przeciez to nic nie zmienia, i jeszcze po ukrach. Jedynie Duduś sobie porobi komplet fotek z celebrytami.
  Mamy to!!!!
 • co sie czepiacie zydów
  mieliście PRL to żeście zniszczyli, teraz jesteście dziadami, i cieszcie cie ze ktoś chce płacić za ziemię
  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?
 • Macron
  tyle tylko ze po francusku makaron to jest pâtes, po angielsku pasta, dziwne skojarzenia Macron - pâtes
  Marian Miszalski wymiata: Makaron i historia.
 • burdel w tym kraju trwa od lat osiemdziesiatych
  i bedzie trwał do czasu, aż ta zaraza nie wykończy się nawzajem. .
  Bojkot Opola w toku – ale płacz to w przyszłym roku