Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ireneusz

 • te literaty to papugi systemu
  bełkot tych panów jest sowicie opłacany.
  Gomułka czy Gierek?
 • @laurentp 18:17:08
  nie zapominaj ze Polacy to tez emigranci,
  Imigranci
 • @kula Lis 67 13:47:02
  Polacy gwałcą psy, tak ze gwałt na kozie to nic szczególnego. https://www.wykop.pl/link/1616583/grecy-chcieli-zlinczować-polaka-za-brutalny-gwałt-na-psie/ . Hunowie przyszli do Rzymu nie proszeni, uchodźcy to ludzie zaproszeni.
  Imigranci
 • @Husky 21:47:31
  głupi jestes, mam dość twojego zidiocenia, nie interesują mnie twoje chore wypociny.
  Na co nam Polska ?
 • @puuuq 20:44:49
  neon24 to twój poziom.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 20:26:40
  schodzisz na psy.
  Na co nam Polska ?
 • @puuuq 20:21:06
  nie przywołuj idiotycznych porównań, mylisz ceny z postępem technicznym, policz ile telewizorów z płaskim ekranem mogłeś kupić w PRL za 3 tys złotych, a ile teraz. Wszystko to dowodzi ze Neon 24 jest opanowany przez ludków z małpim móżdżkiem.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 19:33:40
  wywlekasz Husky jakies brudy, nie wiadomo skąd, sam dowodzisz ze "Na co nam Polska", lepiej wszystkim byłoby gdyby tamta Polska nigdy się nie pojawiła, bo to tylko nieszczęście dla większości i zwyrodnialstwo dla mniejszości. Policz ile krzywd tamta Polska uczyniła mieszkańców terytoriów tak zwanych Polska, a i krzywdy innym narodom; Ukraińcom, Białorusinom, Litwinom a najwięcej Rosjanom, pomordowanym bestialsko przez twoja podłą i nikomu nie potrzebną Polskę.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 17:43:00
  ty Husky wymagasz opieki medycznej a nie rozmowy.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 18:19:27
  jak ktoś nie ma argumentów to wymyśla idiotyzmy, tylko katolika stac na takie brednie, wyznawcy nieistniejącego bóstwa.
  Na co nam Polska ?
 • @ikulalibal 16:23:46
  http://topnewsrussia.ru/spisok-postroennyx-pri-staline-zavodov-2.html
  Список построенных при Сталине заводов w tłumaczeniu Lista zakładów zbudowanych za czasów Stalina, i nawet nie śmiem myśleć co by sie stało, gdyby ZSRR nie pokonał Niemiec, i wiem ze koszty tego były wysokie, chociaz mniejsze procentowo niż straty jakie poniósł naród Polski w okresie panowania Niemiec w Polsce.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 16:04:05
  dodaj UB-ecy, SB-ecy i wszelkiej maści czerwoni mordercy też - to budowniczowie tego kraju, to ludzie którzy często płacili życiem za swoje pasje, miłość do Polski. Nikt nie potępia insurekcji że obwieszała drzewa księżmi - zdrajcami, kapusiami carskiej Rosji, i nie mozna potępiać służb bezpieczeństwa Polski za to ze czyścili kraj ze zbrodniarzy, którzy strzelali do nauczycieli, robotników, chłopów z reformy rolnej czy milicjantów, do ludzi którzy budowali nowe państwo dla wszystkich Polaków, chętnych do pracy i nauki, do pracy dla dobra wspólnego.
  Na co nam Polska ?
 • @ikulalibal 15:41:15
  A tak by się wydawało że czas w którym używano tak naiwnych argumentów minął jak jaki sen - głupota u niektórych to stan stabilny.
  Na co nam Polska ?
 • Polska - to taka kraina, która się w sercu zaczyna. Potem jest w myślach blisko w pięknej ziemi nad Wisłą. Jej ścieżkami chodzim
  upowszechnianie zidiocenia
  Na co nam Polska ?
 • @puuuq 14:39:57
  przeciez w PRL nie było dolara, skąd twoje złote myśli ?, w PRL środkiem płatniczym była złotówka, podobnie jak dzis.
  Na co nam Polska ?
 • @Husky 13:43:58
  czyli wiecej zdrowia i trzeźwości, co złego widzisz w trzeźwości.
  Na co nam Polska ?
 • 2018 będzie Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
  czy to aby na pewno było odzyskanie niepodległości ?, jeśli tak to dla kogo ?, czy odzyskanie niepodległości nie było klęską dla narodów zamieszkałych na odzyskanych terenach ?. o jakiej Polsce mówimy ?, tej grupki szlachetków i dostojników kościelnych ?, czy tej do której władze 2 RP kazały strzelać, tej które żyły bez pracy i beznadziei, tych których zamykano w wiezieniach bo widzieli zło Polski odzyskanej niepodległości ?. Dla konia jest bez znaczenia kto na koźle siedzi, koń nie jest właścicielem wozu, koń jest bity w dupę przez kazdego furmana bez względu na to czy wóz jest niepodległy czy w dzierżawie. Jeśli ktoś myśli o takiej Polsce to ja się z tej Polski wypisuję.
  Nędza i brud II RP co zrobic by młode pokolenie dowiedziało się prawdy ze PRL to jedyny okres w 1000 letniej historii POLSKI ze chłop i robotnik poznał co to jest godność. W II RP byli poniewierani wykorzystywani jako tania siła robocza lub mięso armatnie… Tania siła robocza dla zaspokojenia dobrego życia jaśniepaństwa. A co mamy dziś, takie samo nic jak Niepodległa 2 RP, PiS i PO to takie samo bydło na usługach u obcych.
  Na co nam Polska ?
 • @Jan Paweł 00:29:16
  pogłębiaj swoja wiedzę o Miłości Pana Boga a nie bedziesz żył w świecie iluzji i zakłamania.
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
 • @Lotna 05:26:50
  Wszystkim,których los rozsiał po świecie,wszystkim Wam spędzającym ten czas z dala od najbliższych z laptopem na kolanach i łzami w oczach - człowieku, co ty bredzisz, ci co wyjechali, a nie są pijakami i nierobami zyja zasobnie i szczęśliwie w swoich krajach, do których wyjechali, ty sie zwróć do tych co nie maja w twojej Polsce na chleb, na lekarstwo, do ludzi bez pracy, lub pracujących za wynagrodzenie mniejsze niż potrzebne do przeżycia, zwróć sie do emerytów, rencistów, ludzi chorych, odtrąconych przez ten zbrodniczy system zwany 3 RP.
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
 • @javox 03:05:36
  gra toczy sie o przywrócenie światowych epidemii zarazy ospy, gruźlicy, dżumy i cholery, Heinego-Medina i innych, gra toczy sie o to by wymarły polskie dzieci, a kościół katolicki obłowił sie na pogrzebach.
  PODPISZ PETYCJE!