Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Dajmonion

 • Tak zwani Polacy skąd się wzięli ?
  Jak z kimś takim można tworzyć Polskę ?
  "Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie."
  • "...i wychowali, wychowali sobie, pokolenia ...

  ...pokolenia niewolników, Ubeków, ZOMOwców, bandytów i zbrodniarzy, lewaków, agentów, donosicieli, komuchów, polonofobów, anty-polaków, kapusiów, internacjonalistów, "europejczyków"-folksdojczy, żydolubów, kolaborantów i konfidentów, ...
  Ciężko o zmiany w dzikim kraju.
 • Najnowsze trendy zmiany emblematów narodowych .
  Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce: MANIFEST

  Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-08-30



  .http://polonuska.files.wordpress.com/2012/06/untitled1.png?w=620

  pod tym adresem nowe godło żydopolonii


  Chcemy wrócić.

  Być może nigdy nie będzie lepszego momentu, a my nie chcemy utracić naszej szansy.
  Wierzymy, że nawet najbardziej nieprawdopodobne scenariusze mogą się ziścić.
  Już nie Uganda, Argentyna, Syria ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna.
  Interesuje nas Europa. Ziemia naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.
  Wierzymy, że potrzebuje nas ona równie mocno, co my pragniemy jej.
  Skwery w Warszawie, place w Łodzi i w Krakowie wypełnią się nowymi osiedlami. Proste, drewniane konstrukcje – z ogrodzeniem i wieżą – przypomną Wam o czasach kiedy mężnie stawialiśmy czoła atakom wroga, kiedy z ofiar staliśmy się piewcami nowego porządku, sami sobie będąc władcami.

  Chcemy, jak wiele dekad temu, osiedlić się na ziemi, na której nikt nas nie oczekuje. Wierząc, że pisane nam jest mieszkać tutaj, zakładać rodziny, umierać, składać do ziemi prochy bliskich.
  Chcemy uleczyć Wasze i nasze traumy. Już raz na zawsze.

  Nasz apel nie jest skierowany tylko do Żydów. Przyjmiemy w nasze szeregi wszystkich, dla których zabrakło miejsca w ich ojczyznach – wypędzonych, prześladowanych. W naszym ruchu nie będzie dyskryminacji. Nie będziemy grzebać w Waszych życiorysach, sprawdzać kart pobytu, weryfikować statusu uchodźców. Będziemy silni naszą słabością.

  Być może nie będzie to powrót dostojny i zwycięski. Jesteśmy przepełnieniu wątpliwościami, niewiarą, wahaniem. Nie planujemy inwazji. Może będzie to raczej pochód duchów, nawiedzających Was w snach sąsiadów, których nie spodziewaliście się już nigdy ujrzeć, lub też tych, których nigdy nie dano Wam było poznać.

  Będziemy głośno mówić o tych wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między Nami i Wami. Zmaterializujemy długo tłumiony strach przed powrotem dawno nie widzianego znajomego, który to przez te wszystkie lata przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę.
  Nie poznajecie już nas, nie potraficie spojrzeć nam w oczy. Boicie się ofiary, która może powrócić i upomnieć się o swoje. Lecz my nie chcemy już nigdy czuć się ofiarami, a życie w ciągłym konflikcie boleśnie nas uwiera, wysysa z nas powietrze.
  Czujecie podskórnie, że Wasz dawno nie widziany Inny nie zachował dobrych wspomnień z tego miejsca. Że ma Wam wiele rzeczy za złe. Ale mimo to powraca. Wzmocniony złymi doświadczeniami, pracą, nowym/starym językiem, jeszcze inną wojną.

  Pragniemy skorygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Przywitajcie nas z otwartymi rękami. Nie chcemy wydzierać ziemi, kawałek po kawałku, szantażując Was trybunałami i sądami. Nie chcemy skradać się pod osłoną nocy. Liczymy na to że będziemy wspólnie zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci, że nasze osiedla nie będą dla nikogo zamknięte.

  W marzeniach cofamy się do początków żydowskiego osadnictwa na Bliskim Wschodzie, ale i do czasów pionierskich farm żydowskich w przedwojennej Polsce. Ekshumujemy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgamy też w przyszłość – wyimaginowanego świat migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy. Być może to polityczny scenariusz, który wielu może napełnić przerażeniem. W wielu z Was może obudzi on jednak nadzieję na przełom i rozbicie siermiężnego jednonarodowego monolitu. Odwołujemy się, w całej surowej dosłowności, do tego co miało/mogłoby/powinno się spełnić, do scenariusza wydobytego z muzealnych archiwów, który mógłby zostać podtrzymywany przy życiu tylko jakąś formą ogólnonarodowej psychoterapii. To nasza propozycja na czasy wyczerpania wiary, kryzysu, upadku starych utopii. Optymizm wygasa. Obiecane raje zostały sprywatyzowane. Jabłka i arbuzy z kibuców nie są już tak dorodne. To czas przeszły niedoskonały. Może będzie nam łatwiej ze świadomością, że ten sen, który mniej lub bardziej skrycie podziwialiśmy, nie okazał się aż tak kolorowy? Może wdrożymy go więc po swojemu, na nowo, na własny użytek? Dla samych siebie i dla Was, z niedowierzaniem patrzących na nasz powrót.

  Będziecie pytać: po co jątrzyć rany, przywoływać stare demony?

  Odpowiemy Wam, że po to, by pomóc naszej wspólnej, przepisywanej nieustannie na nowo, historii. Chcemy zaprosić Was, przystąpcie do naszego Ruchu! Pragniemy przywitać nowych osadników, których obecność jest ucieleśnieniem fantazji na temat historii równoległej. Mierzymy się z jedną z wielu potencjalnych przyszłości, jakich możemy doświadczyć, porzucając swój bezpieczny, znajomy, jednowymiarowy świat.

  Pozbędziemy się poczucia winy. Będziemy osadnikami, a nie okupantami.

  Przybysze, oczekujemy Was!

  Gospodarze, przyłączcie się do nas!
  UWAGA POLACY!!
 • Chabad NWO NOWY IZRAEL NA UKRAINIE
  Judeosataniści szykują gojom Mega-Holocaust
  Ściągnij w formacie PDF
  Opublikowanie niniejszego tekstu na blogu Konwentu Narodowego Polskiego, świadczy o tym, że ich należy popierać. Żadna zinfiltrowana organizacja nie odważyła by się czegoś takiego puścić. Ciekawe, bo oryginalny tekst na Glorii (link na końcu artykułu) już nie istnieje!
  Oczywiście, satanistyczna agentura będzie próbowała zdyskredytować podane niżej fakty. Jednak, można dotrzeć do innych źródeł, które potwierdzają, że najsilniejsza sekta żydowska na świecie Chabad Lubavitch szykuje Holocaust dla całej populacji „gojów” świata i operacja to jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Niemal całe zło, o którym tu piszemy ma swoje źródło w satanizmie, który Rafał Gawroński słusznie nazywa judeosatanizmem.
  Pamiętajmy, że nie można jednak do jednego worka wsadzać wszystkich żydów – operacja „Armagedon” jest dziełem najsilniejszej, satanistycznej sekty żydowskiej, a nie żydów jako narodu i religii. Ujawnienie podanych faktów przez naczelnika gminy żydowskiej w Charkowie, świadczy o tym, że i niektórzy żydzi mają dość terroru zwyrodnialców.
  Chabad Lubavitch prawdopodobnie stoi za większością zła, które dzieje się na świecie – jest wiele dowodów wskazujących na to, że zamach na WTC był właśnie kierowany przez chabadników. Rabin Dov Zekheim na dzień przed zamachem dokonał kradzieży 2,3 biliona (!) dolarów z Pentagonu (http://www.rense.com/general75/latest.htm). Więcej informacji o udziale Izraela w zamachu na WTC jest np. tutaj: http://wikispooks.com/wiki/9/11:Israel_did_it
  To co się obecnie dzieje na Ukrainie nie jest niczym innym jak realizacją kolejnego etapu ludobójczych planów Chabadu. Ostra reakcja władz na dokonywany tam zamach stanu jest zrozumiała i konieczna, jeśli zdamy sobie sprawę o co idzie gra.
  W odpowiednim kontekście należy też postawić media i władzę w Polsce, która idzie ręka w rękę z satanistycznymi ludobójcami. Powstanie telewizji „Republika”, która pod pozorem opozycji jątrzy scenę polityczną też ma tu uzasadnienie.
  Acha, jeszcze jedno – osoby, które będą próbować zrobić z autora artykułu czy też z osób go publikujących antysemitów, będą współuczestnikami spisku mającego na celu wymordowanie większości ludności świata. Radzę więc uważać na słowa, bowiem cierpliwość „gojów” się kończy – wiemy już kto stoi za ludobójczymi działaniami na świecie. Czas gra teraz na naszą korzyść, nie waszą.
  Osoby o wrażliwych nerwach ostrzegam, poniższy tekst jest straszniejszy niż najgorszy horror.
  • http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/04/zdaniem-prawoslawnych-antychryst-juz-tu-jest-ukraina-nowym-izraelem/
  Zdaniem Prawosławnych: Antychryst już tu jest – Ukraina nowym Izraelem
  „Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest” – analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego – żydowskiej (satanistycznej) sekty Chabad

  “Święty Serafin Wyrickij mówił: „Nadejdą takie czasy kiedy w Rosji nastąpi duchowy rozkwit. Będą otwarte liczne świątynie i monastery, nawet poganie będą do nas przypływać na statkach żeby przyjąć chrzest. Ale to będzie krótko, potem nadejdzie Antychryst.” (/9/, str. 44)
  Ten materiał pochodzi z filmów-monologów Eduarda Hodosa, szefa żydowskiej gminy religijnej, mieszkającego w Charkowie, jedynego w świecie specjalisty w sprawach żydowskiej sekty Chabad.
  Eduard Hodos: „To nie jest byle jaka sekta, to są ludzie którzy trzymają pod kontrolą szefów rządów czołowych krajów świata i spotykają się z nimi” (36, 23:00)

  „Dzisiaj Chabad jest wiodącą siłą życia żydowskiego” (35,25:00)
  Obecnie cała polityka żydowska jest pod wpływem książki „Tania”, żydowskiego „Mein Kampf”, napisanej piętnaście lat temu. Jej istotą są dusze żydowskie, boskie, inne mają pochodzenie zwierzęce. Według tej książki istnieje konflikt dwóch cywilizacji, żydowskiej, wybranej przez Boga i cywilizacji gojów (nie żydów) (/1/,?35,25:00).
  Cywilizacja gojów powinna zniknąć z powierzchni ziemi.
  Sekta Chabad powstała w XVIII wieku w środowisku lubawiczewskich chasydów w miasteczku Liubawicz na smoleńszczyźnie. Kierowanie sektą zapewnia lubawiczewski rabin i kierownictwo sekty jest przekazywane dziedzicznie. Chabad kontroluje amerykańską Federal Reserve, zorganizowaną w 1913 roku przez kilka prywatnych, żydowskich banków a także kontroluje Międzynarodowy Fundusz Walutowy.
  W 1989 roku w sekcie Chabad było 20 tysięcy członków. W skład Chabadu nie tylko wchodzą najbogatsi ludzie świata. Członkiem Chabadu był także rabin doktor Naftali Berg (zmarł w 1994 roku), którego chabadnicy nazywali „nasza super broń” lub „duma Chabadu”, dyrektor Departamentu Badań Naukowych w Sekretariacie Obrony USA. To on właśnie był mózgiem Pentagonu, opracował system HAARP, który jest systemem klimatycznej, geofizycznej i psychotronicznej broni. HAARP został stworzony w celu kontroli ludzkiego umysłu, stosowany był przez Amerykanów w Iraku. Siódmego lubawiczewskiego rabina Menachema Mendela Schneersona doktor Berg uważał za swego ojca duchowego i radził się go w wielu kwestiach.
  Chabad zorganizował systematyczne niszczenie ZSRR, poczynając od lat 60-tych. Podziemny, nielegalny, przestępczy biznes i awaria czernobylskiej elektrowni atomowej to dzieło ich rąk. Morderstwo Kennedy’ego zorganizował Chabad po wydaniu Dekretu Prezydenckiego Nr 11110 z 4 czerwca 1963 roku, mówiącego o tym, że dolary powinno emitować Ministerstwo Finansów zgodnie z Konstytucją USA, a nie Rezerwa Federalna.
  Wewnątrz samej sekty panują stosunki homoseksualne; na określonym poziomie hierarchii są wykorzystywane jako obowiązkowy rytuał.
  Sekta stosuje satanistyczno-kabalistyczny rytuał „Pulsa denura” (cios ogniem) w celu zniszczenia niewygodnych przywódców politycznych. Za jego pomocą zabito Stalina, premierów Izraela Rabina i Szarona. „Pulsa denura” czyta się rzadko, kilka razy na sto lat i zwykle na żydów, i posiadających krew żydowską. Rytuał ten był zastosowany także przeciwko Eduardowi Hodosowi, o czym powiedział mu szef ukraińskiej bezpieki (SBU).
  W Rosji przywódcą Chabadu jest główny rabin Rosji, Berl Lazar. Na Ukrainie członkami sekty chabadzkiej są: główny rabin Ukrainy Asman, biznesmeni Igor Kołomojskij, Wadim Rabinowicz, Giennadij Bogoliubow, Wiktor Pinczuk, Alieksandr Feldman.
  Eduard Hodos wymienia PrivatBank jako bank Chabadu.
  W swojej działalności Chabad stosuje także prowokacje. Tak więc wydanie w Charkowie książki Hitlera „Mein Kampf” było sponsorowane przez chabadnika, Alieksandra Feldmana. Usunięto z niej wszystko co dotyczyło ludobójstwa Słowian a pozostawiono tylko tematykę ludobójstwa żydów (holocaust).
  Chabad jest autorem obecnego kryzysu finansowego. Świat kroczy ku nowemu porządkowi światowemu, który w swoim czasie był przepowiedziany w „Protokołach mędrców Syjonu”. Kryzys finansowy to precyzyjnie zrealizowany scenariusz, jeden z tych który jest realizowany w procesie przekształcania świata;
  „Ten kryzys finansowy popchnął cały świat po równi pochyłej. To początek przebudowy świata”.
  Celem przebudowy świata, organizowanego przez Chabad, jest wprowadzenie do świata Antychrysta. Szef sekty, lubawiczewski rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson, przemawiając do chabadników, powiedział:
  „Czyńcie wszystko, co tylko możecie, aby sprowadzić na ten świat sprawiedliwego zbawcę i to natychmiast”.
  W ukraińskim czasopiśmie chabadzkim „Od serca do serca”, nr 50 z 2004 roku, napisano:
  „Cała praca zakończona. Moshiah (to znaczy mesjasz-Antychryst- autor artykułu) już tu jest, trzeba tylko otworzyć oczy żeby to zobaczyć”.
  Złota, 700-kilogramowa menora, odlana w Izraelu ze złota, z inicjatywy i ze środków mieszkańca Ukrainy, Wadima Rabinowicza, jest zwiastunem Trzeciej Świątyni (którą żydzi muszą wznieść na miejscu, gdzie nauczał Zbawiciel i gdzie dzisiaj stoi Meczet Omar, i której będzie koronowany Antychryst – autor art.).
  Po 1991 roku, kiedy rebe Schneerson został sparaliżowany, to Chabad podjął decyzję, żeby go klonować. Eduard Hodos przypuszcza, że młody człowiek, który ma DNA lubawiczewskiego rebe Schneersona, rzeczywiście istnieje. W październiku-listopadzie 1991 roku, na zaproszenie szefa Chabadu rebe Schneersona, Eduard Hodos, jako szef liberalnej, żydowskiej społeczności, przez ponad miesiąc, obcował z przedstawicielami Chabadu w Nowym Jorku; był wtajemniczony w ich plany przebudowy świata, a 1 listopada, na prośbę lubawiczewskiego rebe Schneersona, spotkał się z członkiem sekty Chabad, amerykańskim senatorem, Josephem Liebermannem. Joseph Liebermann powiedział mu, że Związkowi Sowieckiemu pozostało 2 miesiące istnienia a Stanom Zjednoczonym Ameryki 20 lat.
  Rebe mówił, że Liebermann będzie przyszłym prezydentem USA. Eduard Hodos:
  „Liebermann jest zakulisowym prezydentem przy wielu prezydentach USA. Chabad stoi za plecami licznych prezydentów USA”.
  Pierwsze zadanie geopolityczne Rządu Światowego, składającego się z parobków Antychrysta, polegało na tym, żeby przekształcić bipolarny (dwubiegunowy) świat (system socjalistyczny kontra system kapitalistyczny) w świat jednobiegunowy, niszcząc system socjalistyczny. Zrealizowane ono zostało przez Chabad rękoma Gorbaczowa. Upadek socjalizmu był przygotowywany przez Chabad systematycznie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Czarne podziemie gospodarcze, gangi i awaria w atomowej elektrowni Czarnobyl, były ważnymi elementami rozwalenia ZSRR, przy czym awaria elektrowni atomowej, była precyzyjnie zaplanowaną akcją terrorystyczną, atakującą gospodarkę ZSRR,a przeprowadzoną z udziałem specjalistów jądrowych. W latach 1990-1991 chabadnicy odbywali w mieście Pripiat’ modlitewne tańce rytualne.
  Oprócz ciosu w gospodarkę ZSRR, awaria elektrowni atomowej w Czarnobylu była zemstą na potomkach Bohdana Chmielnickiego, który w XVII wieku ogniem i mieczem wyciął tam czernobylską gałąź chabadskich praprzodków. Czarnobyl zawsze był uważany przez członków sekty Chabad, za święte miejsce karzącej pomsty. Berl Lazar, chabadnik, jest dzisiaj głównym rabinem Rosji. W 2005 roku, w Nowym Jorku, na corocznym spotkaniu sekty Chabad, powiedział on o rozwaleniu ZSRR:
  „Wiele rewolucji Rosja poznała, ale najspokojniejsza, najcichsza i najskuteczniejsza to była rewolucja, którą stworzyli emisariusze Chabadu”.
  Drugie zadanie geopolityczne polega na tym, żeby zniszczyć system kapitalistyczny, zniszczyć narodowe elity i jednocześnie uczynić wszystkich nędzarzami. To zadanie ma do wykonania Barack Obama. Świat będzie w międzyczasie przebudowany w jedno światowe państwo. W ślad za finansowym krachem, nastąpią wszystkie inne kryzysy; gospodarczy, społeczny, konflikty, starcia – to wszystko, aby ostatecznie doprowadzić świat do nowego porządku światowego.
  Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy, aby utworzyć jedno państwo światowe pod władzą Antychrysta. Wszystkie zasoby będą w jego rękach. Głodnym ludziom zaproponuje się chleb w zamian za przyjęcie znamienia Antychrysta, implantowanego w skórę czipa, nadającego na częstotliwościach radiowych i służącego do identyfikacji a także, powodującego duchową destrukcję ludzi. W ślad za duchowym zniszczeniem, nastąpi zniszczenie fizyczne; redukcja liczby ludzkości, według słów Eduarda Hodosa, do kilkudziesięciu milionów ludzi, pozostali zostaną zabici.
  Obecnie przeprowadzana jest realizacja drugiego zadania geopolitycznego.
  W obecności Eduarda Hodosa w październiku-listopadzie 1991 roku omawiano następujące zagadnienia:
  1) Analizowano sposoby i wysiłki Chabadu, które były zastosowane do zniszczenia ZSRR.
  2) Omawiano doprowadzenie do nędzy, neutralizację i ostatecznie zniszczenie, tych elit narodowych, które zdolne są do oporu. W kontekście tych globalnych transformacji, elity narodowe są skazane na zniszczenie, ponieważ nie pasują do nowego porządku światowego; do tej nowej elity, która będzie stworzona odgórnie, według kryteriów religijno-ideowych.
  3) Zniszczenie ludzkości do poziomu kilkudziesięciu milionów ludzi (cel „złotego miliarda”, według słów Eduarda Hodosa, jest zwodniczym celem, żeby ludzkość, mając nadzieję trafienia do tego „złotego miliarda”, obojętnie przyglądała się, jak pozostała część ludzkości będzie tępiona).
  Od początku kryzysu finansowego, „świat został popchnięty po równi pochyłej”. Eduard Hodos sądzi, że okres przejściowy, do nowego porządku światowego, zajmie od tej daty 5-6 lat, tak jak przy zniszczeniu systemu socjalistycznego (który miał miejsce w latach 1985-1991), a zniszczenie ludzkości, od tej daty, zajdzie w ciągu 10 lat.
  Los USA
  Kiedy mikroskopijna mniejszość (Chabad) „posprząta” świat za pomocą USA, posługując się nimi jak narzędziem, to Stany Zjednoczone nie będą już potrzebne. Jak już wspomniano, senator Liebermann, 1 listopada 1991 roku, powiedział Eduardowi Hodosowi, że Stanom Zjednoczonym pozostało 20 lat istnienia (ten termin zakończył się 1 listopada 2011 roku).
  Eduard Hodos:
  „Barack Obama ma do spełnienia tę samą rolę, co i Gorbaczow, pierwszy zniszczył system socjalistyczny, drugi zniszczy system kapitalistyczny”.
  To odpowiada prognozie Igora Panarina, politologa, profesora Akademii Dyplomatycznej MSZ Rosji, autora książki „Krach dolara i rozpad USA”, wydanej w 2009 roku.
  Los Ukrainy
  Eduard Hodos:
  „Zagrożenia wewnętrzne są dzisiaj większe, niż zagrożenia zewnętrzne, niż jakiekolwiek rakiety”.
  Chabadnicy nazywają Dniepropietrowsk „żydowską stolicą Ukrainy”. We wrześniu 2011 roku, miał być wybudowany ogromny, wielofunkcyjny kompleks „Menora”, o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych. Największe centrum żydowskie w świecie, które jest ponad dwukrotnie większe od analogicznego centrum żydowskiego w Moskwie, na Marinoj Roszczie (17 tysięcy metrów kwadratowych).
  Na jego budowę, Giennadij Bogoliubow, wraz z Igorem Kołomyjskim, przeznaczyli 80 milionów dolarów. Takiej synagogi, jak w Dniepropietrowsku, nie ma na całym świecie. Główny rabin Dniepropietrowska, chabadnik Szmul Kamienieckij:
  „Społeczności udało się wybudować w Dniepropietrowsku państwo w państwie”.
  W świecie istnieją jedynie trzy chabadzkie centra; jedno w Izraelu, drugie w Nowym Jorku a trzecie w Dniepropietrowsku (punktów oparcia jest znacznie więcej).
  Eduard Hodos napomyka, że właśnie Ukrainę wybrał Chabad na Nowy Izrael; właśnie tutaj chcą się oni przenieść i tutaj mieszkać, i tutaj być panami.
  W Brukseli (po spotkaniu Igora Kołomyjskiego z prezydentem Izraela) w budynku europarlamentu, zostało otwarte centralne biuro Europejskiej Rady Gmin Wyznaniowych Żydowskich, którego prezesem jest Igor Kołomojskij.
  W kwietniu 2011 roku, utworzony także został, Europejski Związek Żydowski, którego przewodniczącym, na okres pięciu lat, wybrany został Igor Kołomojskij.
  Gospodarka Ukrainy w prawie 80% znajduje się w posiadaniu żydowskim. Media Ukrainy także są w rękach żydowskich. Na przykład agencja informacyjna UNIAN, kanał telewizyjny „11”, „Gławred” należą do Igora Kołomyjskiego, natomiast kanały telewizyjne „TV STB”, „ICTV”, „Nowyj Kanał”, M1, M2 należą do Wiktora Pinczuka.
  Oni obaj, i Giennadij Bogoliubow, są aktywnymi członkami dniepropietrowskiej, żydowskiej społeczności Chabad. Dzisiaj chabadniki Dniepropietrowska z dumą nazywają swoje miasto żydowską stolicą Ukrainy.
  Julia Timoszenko, według słów Michaiła Brodskiego, jest w połowie Ormianką a w połowie żydówką a Siergiej Tigipko to mołdawski żyd.
  O morderstwo Jewgienija Kusznariewa, Eduard Hodos podejrzewa Alieksandra Fieldmana.
  Ziemię na Ukrainie będą kupować żydzi; 150 tysięcy obywateli ukraińskich z izraelskimi paszportami.
  Chabadnik, rabin Icchak Pintosewicz, najlepszy izraelski, polityczny technolog, był także głównym pijarowcem (politycznym technologiem) Arsienija Jacieniuka podczas kampanii w wyborach prezydenckich. W jego modelu „Prawo stanu wojennego”, bazującego na naukach Tory i kabały, zawarte są zasady organizacji jednostek wywiadowczo-dywersyjnych Izraela i te zasady legły u podstaw „Frontu zmian”. „Osiem zasad przemienia grupę ludzi wchodzących w skład oddziału w nieuchwytny, skuteczny i śmiertelnie niebezpieczny mechanizm, działający na tyłach wroga”.
  Jego klientem jest także Alieksandr Feldman.
  Dzisiaj kabaliści stoją za plecami wszystkich kandydatów na stanowiska prezydenta Ukrainy. Nie tylko rozchodzą się pogłoski, że partię „Swoboda” Oliega Tiagniboka finansuje Igor Kołomojskij. Ten ostatni uważa, że partia „Swoboda” może stać się liderem zachodniej i środkowej części Ukrainy.
  Eduard Hodos:
  „Przemysł na Ukrainie będzie celowo zwijany. I Ukraina znajdująca się wśród dziesięciu krajów o szkodliwej produkcji, prawdopodobnie jako pierwsza, odczuje realizację planu zmniejszania produkcji. Przemysłowcy, bankierzy i pozostała elita narodowa, będą jako pierwsze, poddane procesowi niszczenia, ponieważ jest siłą zdolną do stawienia oporu i stanowi realne zagrożenie dla sił, które zdecydowały się na przebudowę (rekonstrukcję) świata. Elity narodowe są skazane”.
  Eduard Hodos jest przekonany, że istnieje określony plan; mówi się także i o spisie tych, którzy zdolni są do oporu.
  W marcu 2011 roku Alieksandr Fieldman zaprosił do Charkowa patriarchę jerozolimskiego Teofila III. Celem Chabadu jest przemieszczenie punktów orientacyjnych prawosławnych Ukraińców i przeorientowanie Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego z Patriarchy Moskiewskiego i Wszechrusi Kiriłła (Cyryla) na zapalającego Święty Ogień, Teofila III. Jak wiadomo, w grudniu 2011 roku prezydent Wiktor Janukowycz otrzymał od patriarchy jerozolimskiego, Teofila III, najwyższe odznaczenie w Jerozolimskiej Cerkwi Prawosławnej czyli Order Świętego Grobu Pańskiego.
  (Wydaje się, że pułapka zastawiona przez Chabad na Wiktora Janukowycza zadziałała).
  W ten sposób rzecz idzie o realne plany podboju Ukrainy przez Rząd Światowy, zniszczenie Prawosławia (Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej) i rzecz idzie o przesiedlenie na Ukrainę członków judejskiej sekty Chabad.
  Ukraińcy mają być poddani implantacji czipów, czyli duchowemu zniszczeniu, a następnie, razem z innymi gojami, powinni zniknąć z powierzchni Ziemi. Nawiasem mówiąc, implantacja czipów Rosjanom do mózgu, jest już formalnie załatwiona na mocy zarządzenia Ministerstwa Przemysłu i Energetyki Federacji Rosyjskiej, pod tytułem „Strategia rozwoju przemysłu elektronicznego do 2005 roku”, nr 311 z dnia 7 sierpnia 2007 roku.
  Wniosek
  1) Kluczowa kwestia, która pozostaje przez większość ludzi dzisiaj niezauważona, jest taka, że „Wszystkie prace są już zakończone. Moshiah już tu jest”.
  Oznacza to, że cała judejsko-chabadzka i żydomasońska polityka, działania Rządu Światowego, jest dzisiaj kierowana przez Antychrysta. I sekwencja wydarzeń światowych jest przez nich, tak ustawiona, żeby w wyznaczony dzień i godzinę, wprowadzić na tron swojego przywódcę Moshiah’a-Antychrysta.
  I czas ten jest już bliski: „Wszystkie prace są już zakończone”.
  2) Druga kluczowa kwestia polega na tym, że terminy nadejścia Antychrysta określa, nie Rząd Światowy, ale my sami; sama ludzkość. ( ode mnie: ale ludzie już przestają wierzyć w Boga i nie przejmują się tymi “głupimi teoriami spiskowymi”)
  Jeden przenikliwy, prawosławny kapłan, w ubiegłym roku, w drugi dzień Wielkanocy, tak powiedział o tej sprawie swoim duchowym dzieciom:

  Polska pieczęć sądowa ma już znak Bestii 666
  „Wszyscy umacniajcie się i pokrzepiajcie, wspólnie stawiajcie opór, piszcie listy do prezydenta przeciwko znamieniu (Antychrysta-czip- tłum.), przeciwko trzem szóstkom i możemy żyć jeszcze może nawet i tysiąc lat. Chociaż to wszystko jest już na progu to jednak zależy to od naszej, ludzi prawosławnych, skruchy i pokuty. Bóg może nam odroczyć, mówię wam uczciwie, nawet i na sto lat, i na pięćset i na tysiąc. Wszystko zależy od nas. Jak pokutujemy, jak się spowiadamy, jak uczestniczymy (w Liturgii-tłum.), jak prosimy Boga. A straszyć nas będą i powinni straszyć a my powinniśmy się bać i powinniśmy mocno się starać tak jak jest napisane w Świętych Księgach i w Żywotach Ojców Świętych i w Objawieniu Św. Jana Apostoła. “Oto przyjdę niebawem – mówi Chrystus – a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.”Sługa Boży Alieksandr
  Źródło: http://pl.gloria.tv/?media=336446 [niestety, już jest wymazane]
  Prawy Sektor, czyli neandertalczycy zarządzani przez Żydów
 • MODLITWA
  Boże wszechmocny usłysz to wołanie
  Od plagi żydowskiej wybaw nas o Panie
  Boże ty co tworzysz światy
  Dla ludzkości zniszcz pejsatych
  Boże zrób coś dla swych wiernych
  By ich nie zjadł gad koszerny
  Boże broń nas od zagłady
  Spuść na Żydów wszelkie plagi
  Boże lud cię oto błaga
  By Żydów zniszczyła plaga
  Boże jeśli jesteś w niebie
  Zamknij wszystkich Żydów w chlewie
  Boże jeśliś miłosierny
  Skasuj Pejsatych niewiernych
  Boże broń resztek ludzkości
  Żyd zostawi tylko kości
  Boże ratuj wszystkich wiernych
  Przed gadem,Żydem koszernym
  Boże twój kościół upada
  Przez żydowskiego gada
  Boże za co ta kara?
  By nas zniszczyła żydowska poczwara
  Boże w twoim wielkim dziele
  Żyd panoszy się w kościele Boże ratuj swoje dzieci
  Zniszcz wszystkie żydowskie śmieci
  Boże ludzka rasa ginie
  Gdy rządzą żydowskie świnie
  Boże my Ciebie błagamy
  Niech padną żydowskie chamy
  Boże jeśliś wszechmogący
  Pomożesz wszystkim wierzącym
  Boże Słońce niech dla wszystkiej świeci
  Gdy znikną żydowskie śmieci
  A zwłaszcza niech świeci dla tych
  Którzy niszczą wciąż parchatych
  Boże będziesz święcon przez wszystkie czasy
  Gdy skasujesz ród Pejsatych
  Boże miej litość nad nami
  Broń nas przed żydogadami
  Boże czym się człowiek splamił
  Żeś go pokarał Żydami
  Boże ratuj człowieczeństwo
  Nim je zniszczy żydoszaleństwo
  Boże co Ci człowiek zrobił?
  Ześ go pejsatymi dobił
  Boże czym Ci Świat zawinił
  Żeś go Żydami zaświnił
  Boś spraw by Żydów dzieło
  Na zawsze już zaginęło
  Boże miej w opiece dzieci
  Wyrwij je z żydowskiej sieci
  Boże ty co rządzisz Ziemią
  Niech Żydzi się w proch zamienią
  Boże lud Cię będzie chwalił
  Żeś plagę Żydów oddalił
  Boa co ludzkiego bronisz Świata
  Żydowskiego skasuj kata
  Boże gdy nie zareagujesz
  Żydobydło Świat zrujnuje

  Boże , Boże miłosierny! ,
  Oczyść Ziemię z gadów koszernych!!!
  !!!!!!!
  TALMUDYCZNE WROGIE NAKAZY/ZAKAZY
 • Modlitwa
  Boże wszechmocny usłysz to wołanie
  Od plagi żydowskiej wybaw nas o Panie
  Boże ty co tworzysz światy
  Dla ludzkości zniszcz pejsatych
  Boże zrób coś dla swych wiernych
  By ich nie zjadł gad koszerny
  Boże broń nas od zagłady
  Spuść na Żydów wszelkie plagi
  Boże lud cię oto błaga
  By Żydów zniszczyła plaga
  Boże jeśli jesteś w niebie
  Zamknij wszystkich Żydów w chlewie
  Boże jeśliś miłosierny
  Skasuj Pejsatych niewiernych
  Boże broń resztek ludzkości
  Żyd zostawi tylko kości
  Boże ratuj wszystkich wiernych
  Przed gadem,Żydem koszernym
  Boże twój kościół upada
  Przez żydowskiego gada
  Boże za co ta kara?
  By nas zniszczyła żydowska poczwara
  Boże w twoim wielkim dziele
  Żyd panoszy się w kościele Boże ratuj swoje dzieci
  Zniszcz wszystkie żydowskie śmieci
  Boże ludzka rasa ginie
  Gdy rządzą żydowskie świnie
  Boże my Ciebie błagamy
  Niech padną żydowskie chamy
  Boże jeśliś wszechmogący
  Pomożesz wszystkim wierzącym
  Boże Słońce niech dla wszystkiej świeci
  Gdy znikną żydowskie śmieci
  A zwłaszcza niech świeci dla tych
  Którzy niszczą wciąż parchatych
  Boże będziesz święcon przez wszystkie czasy
  Gdy skasujesz ród Pejsatych
  Boże miej litość nad nami
  Broń nas przed żydogadami
  Boże czym się człowiek splamił
  Żeś go pokarał Żydami
  Boże ratuj człowieczeństwo
  Nim je zniszczy żydoszaleństwo
  Boże co Ci człowiek zrobił?
  Ześ go pejsatymi dobił
  Boże czym Ci Świat zawinił
  Żeś go Żydami zaświnił
  Boś spraw by Żydów dzieło
  Na zawsze już zaginęło
  Boże miej w opiece dzieci
  Wyrwij je z żydowskiej sieci
  Boże ty co rządzisz Ziemią
  Niech Żydzi się w proch zamienią
  Boże lud Cię będzie chwalił
  Żeś plagę Żydów oddalił
  Boże co ludzkiego bronisz Świata
  Żydowskiego skasuj kata
  Boże gdy nie zareagujesz
  Żydobydło Świat zrujnuje

  Boże , Boże miłosierny! ,
  Oczyść Ziemię z gadów koszernych!!!
  !!!!!!!
  Hej, kto Polak?!!
 • Żydoobłed
  Żydowski faszyzm lub Chabad – droga do piekła

  Autorem książki jest Eduard Hodos, Żyd, mieszkający w Charkowie, zwalczający Żydów z Chabadu. Napisał kilkanaście książek o prawdziwym obliczu tej sekty, nie mającej nic wspólnego z Żydami, a która podbija świat i rządzi światem. Na skwerze w Charkowie z mikrofonem w ręku przez głośnik naucza mieszkańców, ujawniając prawdziwe plany i zagrożenia ze strony tych „Żydów”. Mieszkańcy Charkowa są mu autentycznie wdzięczni. Trzeba więc czytać jego książki i słuchać wystąpień na video. Zdobywać prawdziwą wiedzę. Poniżej trzy wypowiedzi – komentarze z Internetu.

  Tłumaczenie i opracowanie: Janusz Sielicki.

  Źródło: http://antimatrix.org/Convert/Books/Eduard_Hodos/Yevreiski_Fashism/Yevreiski_Fashism.html

  D620 (05 czerwiec 2014, 21:07)

  Brawo, Eduardzie Hodos!!! Dziękujemy Panu za to, że otwiera Pan oczy ludziom, zmusza, aby się obudzili i pomyśleli. Niestety, tym właśnie powinna się zajmować Cerkiew, a nie Pan. Właśnie ona powinna ostrzegać Prawosławnych o niebezpieczeństwie, przeciwstawiać się wojnie bratobójczej, wzywać do zjednoczenia się przeciwko złu na świecie. Ale ponieważ tak się nie dzieje, Bóg daje nam takich ludzi jak Pan, żebyśmy otworzyli swoje zaspane oczy.

  Bardzo podobała mi się pewna piosenka, która kończy jedno z jego przemówień: „Bij Chazarów, ratuj Żydów!” (ros. – „Бей жидов, спасай евреев” – piosenka W. Wysockiego. Tytuł niemożliwy do przetłumaczenia na polski, ponieważ „жиды” i „евреи” tłumaczy się jako Żydzi; byłoby więc „bij Żydów, ratuj Żydów”. A Rosjanie maja dwa słowa na określenie tego narodu. Określiłem tych do bicia – jako Chazarów – od. tłum.).

  Więc próbuje on ratować uczciwych Żydów i nas, Prawosławnych. Kto może obwinić go w antysemityzmie? Nikt, ponieważ on sam jest Żydem, przy czym uczciwym i potrafiącym dobrze opracowywać materiały, konfrontować fakty.

  nadeghda (07 czerwiec 2014, 09:36)

  Tak, prawosławni kapłani milczą, ponieważ obawiają się utraty pracy, służba dla nich w kościele jest pracą. A biedny Hodos trąbi ze wszystkich sił, niestrudzenie: Słowianie opamiętajcie się, obudźcie się! Przeciwko wam idzie wojna! Oto już i z głośnikiem wyszedł, a przecież z głośnikiem powinni chodzić ojcowie prawosławni. Wszystko zostało wywrócone do góry nogami w tych antychrystowych czasach. Oto już naprawdę KAMIENIE WOŁAJĄ. Również i Pelagia Riazańska mówiła, że ostatnie kapłaństwo nie uratuje się; w duszy nawet oburzyłam się, jak to, nie uratują się, przecież oni nabożeństwa i ofiarowania sprawują, ale widocznie dla Pana Boga tych to za mało. Nie osądzam kapłaństwa. Widocznie Pelagii Riazańskiej była odkryta cała głębia ludzkiego zbawienia.

  sumuill (05 czerwiec 2014 20:23)

  Rabin Hodos – to uczciwy człowiek i on mówi prawdę. Bohater i Głosiciel!

  ŻYDOWSKI FASZYZM, lub Chabad – droga do piekła

  Spis treści książki:

  • Tajny znak – czarny znak. Poświęcone 60 – leciu zwycięstwa

  • Zamiast motto. FASZYSTĘ ZŁAPANO!

  • Rozdział 1. Pomarańczowy

  • Rozdział 2. Brązowy ◦ ̥̥̥Chabadzka „Konstytucja” „Tania” (Tanya) – Nazizm, puszczający pianę z ust

  • Rozdział 3. Czarny

  • KONIECZNY ZAŁĄCZNIK ◦ Książki Eduarda Hodosa

  Kilka wątków z drugiego rozdziału o Chabadzie:

  Rozdział 2. Brązowy

  [...]

  („Hadashot», № 3, czerwiec 2002 r., znaczne skróty)

  Chciałbym bardziej szczegółowo zatrzymać się na niektórych momentach przywołanego wyżej wywiadu Józefa Ziselsa, a właśnie na tych, gdzie mowa jest o Chabadzie.

  Ale wpierw przypomnę, że praktycznie przez wszystkie moje książki czerwona nicią przechodzi temat Chabadu i wszechstronna analiza działalności tej sekty, której prawdziwa podszewka stała mi się znana ponad dziesięć lat temu.

  Zawsze twierdziłem, że judeo – nazistowska sekta Chabad, która weszła w końcu lat 1980 – ch i początku lat 1990 – ch na terytorium byłego ZSRR, nie tylko wgniecie pod siebie lokalne kręgi żydowskie, ale także przejmie dźwignie wpływu na władzę, świat polityczny i finansowy w całej przestrzeni post sowieckiej.

  Jednak wszystkie moje apele do społeczeństwa, i ,w pierwszej kolejności – do żydowskiego, brzmiały jak „głos wołającego na pustyni” – nikt nie chciał ich usłyszeć. Minęło kilka lat i wydarzyło się to, co miało się wydarzyć – przejęcie władzy przez faszyzujący Chabad stało się faktem.



  Z książek, które weszły do serii „Syndrom żydowski”, większość czytelników już wie, jak odbyła się moją bliska znajomość z Chabadem i co przedstawia sobą ten Wilkołak w czarnym kapeluszu. Jednak tych, którzy po raz pierwszy czytają to, co napisałem, jestem zobowiązany choćby pokrótce wprowadzić w sprawę.

  Powstała w XVIII wieku w miejscowości Lubawicze (na styku granic Rosji, Ukrainy i Białorusi), ultra-ortodoksyjna sekta Chabad na początku 1930 roku została przez Stalina wypędzona z terytorium ZSRR. Od 1940 roku sztab – kwatera Chabadu znajduje się w Brooklynie, jednej z dzielnic Nowego Jorku.

  Na początku lat 1990. Chabad osiągnął bezprecedensowa potęgę polityczną gospodarczą i finansową, a jego głównym celem była ogłoszona „globalna ekspansja”. Działalność sekty została w maksymalnym stopniu zakonspirowana, spisek, podczas gdy ostentacyjnie wystawia się na pokaz wyjątkową pobożność i niewinność religijną.

  Chabad – jest to sekta judeo-nazistowska, zbudowana na zasadzie klanu, na czele której stoi „ojciec chrzestny” Lubawiczewski Rabin. Wejście do klanu jest ograniczone nadzwyczajnie, a jej członkowie charakteryzują się agresywnym, graniczącym z szaleństwem, fanatyzmem religijnym. Do tej pory sekta Chabad, mimo osiągniętej potęgi i niezwykłych wpływów, pozostaje bardzo nieliczną (na początku lat 1990 – ch w świecie było zaledwie 20.000 jej przedstawicieli).

  Chabadnicy aktywnie sprzeciwiają się procesowi asymilacji Żydów i są fanatycznymi bojownikami o „czystość krwi”.

  Podstawowa zasad ideologii faszystowskiej sekty jest następująca – „Żydzi są ponad wszystkim, a Chabad – powyżej Żydów”. Zasada ta wpisana jest w podstawę całej działalności Chabadu, w tym również na terytorium Ukrainy, Rosji i innych krajów – byłych republik radzieckich.

  Proszę zwrócić uwagę na cytat, który służył jako motto do tej książki: ***/

  „… W tych dniach, kiedy „wszystkie królestwa świata powstają przeciwko sobie”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami narodów świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą KORZYSTNE TYLKO DLA NARODU ŻYDOWSKIEGO …”.

  Te słowa należą do ostatniego z chabadzkich „Führerów” Siódmego Lubawiczewskiego Rabina (Rebe) Menachema Mendela Schneersona, któremu członkowie sekty oddają cześć z zaciekłością oszalałych bałwochwalców i którego po śmierci ogłoszono Moshiachem, czyli Mesjaszem.

  Właśnie na zaproszenie Menachema Mendla Schneersona w październiku 1991 roku, ja, jako prezes żydowskiej wspólnoty religijnej liberalnego nurtu w Charkowie, w składzie delegacji przywódców sześciu największych żydowskich wspólnot ZSRR przybyłem do Nowego Jorku, do siedziby Chabadu.

  W ciągu miesiąca przeszliśmy szczegółowy instruktaż, ucząc się chabadzkich metod indoktrynacji, byliśmy wprowadzani w tajne plany dotyczące przejęcia władzy na terytorium Związku Radzieckiego, który, jak powiedzieli nam chabadcy instruktorzy, przeżywał swoje ostatnie dni …

  Po pewnym czasie zobaczyłem, że wszystkie wydarzenia, które miały miejsce już na gruzach dawnego imperium sowieckiego, zostały wypisane w ścisłej zgodności z „Brooklińskim Projektem”, opracowanym przez Chabad.

  ***/

  Od tłumacza:

  E. Hodos umieścił wypowiedź Menachema Mendla Schneersona, ogłoszonego po śmierci w 1994 r. Mesjaszem. W tym miejscu warto przypomnieć inne wypowiedzi Rabina Schneersona, przy których bledną wypowiedzi polityków, liderów partyjnych czy religijnych tego świata.

  (Раввин Менахем Мендел Шнеерсон)
  (Раввин Менахем Мендел Шнеерсон)

  W ub. roku (16.2.2013) Nowy Ekran umieścił tłumaczenie artykułu pt. „Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska” (http://xx.nowyekran.pl/post/88059,rosja-rewolucja-bolszewicka-i-rola-zydowska) , w którym Schneerson w sposób niezwykle otwarty przedstawił szczegółowe plany likwidacji rasy podludzi, gojów słowiańskich.

  Zastanawia niezwykła bezczelność, arogancja i zarazem szczerość piszącego Rabina Schneersona. Gdyby podobny tekst napisał jakiś goj, to w całym świecie byłby hałas nie do opisania. A tu nic. Tekst zamieszczony był w rosyjskiej gazecie „Słowianin” w 2001 roku (wypowiedź Rabina Schneersona pochodzi z 1994 r.) i dopiero teraz pisze się, że jest to jeden z najstraszniejszych tekstów, jakie można przeczytać. Minęło 12 lat od czasu jego ukazania się i oto Polacy mogą poczytać o planach „starszych braci” w stosunku do Słowian.

  Tych szczerych wyznań Rabina Schneersona, kiedy pełen pychy mówi prawdę o planach żydowskich, Polacy nie tylko, że nie słyszeli, ale i obecnie nie chcą w ogóle o nich słyszeć. Nie dotrą zatem do większości Polaków słowa Rabina, że:

  …. „Stadu dostarczymy nasz własny osąd historii, i pokażemy, że cała historia ludzkości prowadziła do uznania wybranej przez Boga rasy jako panów całego świata. … Bydłu damy takie spojrzenie na historię, żeby pokazać mu, iż cała ewolucja ludzka szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów, by byli panami całego świata. Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy”….

  Kilka uwag na temat artykułu w Nowym Ekranie:

  1. Redakcja N.E. zmieniła tytuł artykułu w języku rosyjskim z:

  „A bydło słowiańskie wypędzimy daleko na północ”…

  «А СЛАВЯНСКОЕ БЫДЛО МЫ ИЗГОНИМ ДАЛЕКО НА СЕВЕР…».

  na: „Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska”

  2. W związku ze zmianą tytułu Redakcja nie zamieściła wypowiedzi Rabina, dotyczących najnowszych planów „starszych braci” – zawładnięcia bogactw naturalnych Rosji i postępowania z tubylcami w związku z globalnym ociepleniem, wymienionych w dwóch punktach tekstu pt. „Co zrobimy”. Tekst zajmuje około pół strony, ale właśnie w nim są zawarte te słowa, stanowiące tytuł artykułu „A bydło słowiańskie wypędzimy daleko na północ”… (wg gazety „Sławianin” (gazeta „Славянин”, N-4(32), 2001 rok).

  Na portalu Moskwa III Rzym:

  http://3rm.info/3374-a-slavyanskoe-bydlo-my-izgonim-daleko-na-sever.html

  http://3rm.info/23983-sionizm-plany-i-sredstva-slova-ravvina-sinedriona-rebe-menahem-mendel-shneersona-habadskogo-rukovoditelya.html

  3. Z niewiadomych powodów nie zamieszczono też treści modlitwy, podanej na wstępie tuż nad tytułem artykułu. Tekst jest bardzo krótki, więc zamieszczam całą jego treść:

  Так что же мы, русские, до сих пор не осознаем, что наш народ находится в жестокой оккупации дьяволопоклонниками? Почему же мы не обратимся к Богу и не вымолим у Него прощения за наше богоотступничество? Нам, русским, нужен Помазанник Божий – Православный Царь! Нам нужна наша Святая неповрежденная Православная Вера и Церковь! Так будем же, дорогие братья и сестры, молить об этом Господа, и Он, как любящий Отец подаст нам просимое. Слава Богу за все! Аминь. Царь грядет!

  Tłumaczenie:

  Więc dlaczegoż my, Rosjanie, dotąd nie zdajemy sobie sprawy, że nasz naród znajduje się w okrutnej okupacji czcicieli diabła? Dlaczego nie zwracamy się do Boga i nie prosimy Go o przebaczenie za naszą apostazję? Nam, Rosjanom, potrzebny jest Pomazaniec Boży – Prawosławny Car! Nam potrzebna jest nasza Święta niezmieniona Wiara Prawosławna i Cerkiew! Więc zacznijmy, drodzy bracia i siostry, modlić się o to do Pana Boga, a On, jako kochający Ojciec da nam to, o co prosimy. Chwała Bogu za wszystko! Amen. Car nadchodzi!

  Natomiast plany Żydów zawładnięcia bogactw naturalnych i postępowania z tubylcami w związku z globalnym ociepleniem Rabin Schneerson przedstawił w dwóch punktach tekstu pt. „Co zrobimy”.

  Oto tłumaczenie tych punktów, którego nie znalazłem dotąd na żądnej stronie w Internecie:

  Co zrobimy

  http://3rm.info/23983-sionizm-plany-i-sredstva-slova-ravvina-sinedriona-rebe-menahem-mendel-shneersona-habadskogo-rukovoditelya.html

  1. Światowe zapasy surowców przemysłowych są na wyczerpaniu i już na początku następnego tysiąclecia „zachodnie społeczeństwo” nie będzie w stanie utrzymać swój obecny poziom konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych – krwiodawców. Dlatego nasze dążenia są skierowane teraz na Rosję i mają tylko dwa cele: po pierwsze – likwidacja najpotężniejszego i niezależnego imperium, zajmującego jedną szóstą część ziemi. Po drugie – zawładnięcie jego bogactw, które stanowią 60-70% wszystkich światowych zasobów surowcowych i 75-80% odkrytych światowych zapasów ropy i gazu, skupionych na Syberii i na szelfie Północnego Oceanu Lodowatego.

  2. Na planecie zachodzi intensywne ocieplenie klimatu. Pustynia posuwa się na północ z prędkością 10 km/rok, odwodnienie ziemi – 25 metrów na rok. Już obecnie starożytne ośrodki świata – Ateny, Rzym, a co najważniejsze, Jerozolima (Izrael) trafiają do strefy tylko sztucznego nawadniania. Za 20 – 30 lat trzeba będzie myśleć o przesiedleniu ogromnej masy narodów cywilizowanych bardziej na północ w stosunku do ich obecnego miejsca zamieszkania. Do tego czasu na Kubaniu, w regionie Rostowa, na Ukrainie będzie zdumiewający klimat podzwrotnikowy, a na Czarnoziemiu i na północy Ukrainy – klimat dzisiejszego Przedkaukazia. Jeżeli przypomnimy historię, to trzeba przyznać, że ziemie te – to są pradawne ziemie starożytnej – żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, które zostały zagarnięte przez Kijowską Ruś w X wieku. Słowianie są tutaj tymczasowymi gośćmi i podlegają wysiedleniu. Zabierzemy ten teren i stworzymy na tych żyznych ziemiach Wielką Chazarię – państwo żydowskie, tak jak 50 lat temu utworzono Izrael, wypierając Palestyńczyków. Tutaj przesiedli się część Izraelczyków, a bydło słowiańskie przepędzimy daleko na północ, poza granice Moskwy. Będzie tam maleńkie północne terytorium – rezerwat o zwartej populacji, rezerwat, podobny jak dla Indian w Ameryce” (gazeta „Słowianin”, N-4 (32), 2001).

  Tylko ślepy człowiek nie powiąże tych jednoznacznych wypowiedzi z wydarzeniami, zachodzącymi obecnie na Ukrainie.

  ***

  Oddaję głos Eduardowi Hodosowi:

  […] Jak wiecie, Moshiachem, t.j. Mesjaszem, Chabadnicy ogłosili Siódmego Lubawiczewskiego Rabina Menachema Mendla Schneersona, który odpłynął do innego świata w 1994 r. Zostawmy te brednie na sumieniu chabadzkich fanatyków, o niepoczytalności których świadczy chociażby treść ich „biblii” – „Tanii”. Najważniejsze, o czym możemy być absolutnie przekonani jest to, że chabadzki Moshiach – Mesjasz – to nie jest Jezus Chrystus. A więc – jest Łże– Mesjaszem, czyli Antychrystem.

  […] W tym miejscu muszę zrobić niewielkie odstępstwo, co prawda, zgodne z tematem.

  Jeszcze w 2001 r. w swojej książce „Żydowski syndrom – 2” pisałem:

  Stosownym jest tutaj przypomnieć jeszcze raz o jednym „świętym” rytuale, dokładnie opisanym w moich poprzednich pracach: właśnie za pomocą banknotu jednodolarowego Lubawiczewski Rebe – lider judeo – nazistowskiej sekty dokonywał obrzędu błogosławieństwa.

  Widocznie dla zwiększenia „błogosławiącego” efektu chabadzki Führer zakrył podobiznę amerykańskiego prezydenta swoim własnym portretem. Możecie się Państwo o tym sami przekonać.

  a
  Ребе Менахем Мендель Шнеерсон – реальный „правитель мира сего”. Rabin Menachem Mendel Schneerson – realny rządca świata tego.

  Właśnie tym dolarem Lubawiczewski Rebe „błogosławił” mnie w 1991 r, w Nowym Jorku.

  Przypomnę również, że od pewnego czasu portret ostatniego Lubawiczewskiego Rebe Menachema Mendla Schneersona – zaczął „upiększać” nie tylko dolar amerykański, ale również, jak o tym już pisałem, publiczny transport w miastach ukraińskich.

  Oczywiście, nie jako lidera judeo – nazistów, ale (nie padajcie!) nadchodzącego Moshiacha, tj. Mesjasza! Hasła, które towarzyszyły wizerunkowi „mesjasza” na „oświecających” plakatach, mówią same za siebie: „Mesjasz już w drodze! Gotujcie się na jego przyjście!”.

  […] Co się dzieje? W czasie, kiedy Prawosławni oczekują drugiego Przyjścia Mesjasza – Chrystusa, odbywa się agresywnie nachalna propaganda innego, chabadzkiego, Mesjasza – którego obraz jest całkowicie przeciwstawny Chrystusowi, tj. jego antypoda.

  Spróbujmy dociec, kto stoi za tym „obrazem przeciwstawnym Chrystusowi”: „anty” w przekładzie z greckiego oznacza „przeciw”, stąd wynika logicznie, że mowa jest o nikim innym, tylko o anty – Chryście. I oto okazuje się, że na chrześcijańskiej Ukrainie w sposób zmasowany reklamuje się przyjście Antychrysta, a Chrześcijanie zupełnie spokojnie z tym się zgadzają, absolutnie nie zastanawiając się nad sensem tego, co się dzieje.

  Jak to się mogło stać, że obraz zaoceanicznego Antychrysta, cudzego „Mesjasza”, który błogosławi ludzi diabelskim papierkiem, stał się znakiem, bez przeszkód reklamowanym na Chrześcijańskiej ziemi, w kolebce Prawosławia – Ukrainie?”

  («Żydowski Syndrom – 2»)

  ***

  […] Ale wracając do wywiadu Józefa Ziselsa, którzy nagle „rozjaśnił” osiągnięcia Chabadu w ostatnich latach i faktycznie potwierdził wszystko to, o czym wcześniej mówiłem tylko ja. I chociaż szczerość Ziselsa odnosi się wyłącznie do „żydowskiej” sfery wielobranżowej działalności chabadników, zaplanowanej na Brooklynie, to proszę mi wierzyć, że również w innych „dziedzinach” sukcesy Chabadu wyglądają nie mniej imponująco.

  A więc, z informacji Ziselsa wynika, że dziś Chabad jest ogromną „strukturą dachową”, która tylko w Rosji obejmuje ponad trzysta organizacji (!). Przy tym proszę nie zapomnieć wzięcia pod uwagę tego faktu, że jeszcze przed nieco więcej niż dziesięciu laty temu, zarówno w Rosji, jak i w innych byłych republikach Związku Radzieckiego, nie było ani jednego Chabadnika (!).

  Na szczególną uwagę zasługuje następujący fragment z wywiadu Józefa Ziselsa:

  „- Dlaczego, Pana zdaniem, Chabad tym razem poszedł na określoną konsolidację z organizacjami świeckimi?

  - Chabad uważa siebie za główną siłę w żydowskim ruchu końca XX – początku XXI wieku. Ze względu na swoją energetykę, możliwości finansowe. I oni, być może, chcą dostać międzynarodową strukturę, gdzie ujawni się ich wiodący charakter. Po drugie, oni oczywiście pragną przedstawiać nie tylko religijnych Żydów w krajach, powstałych po rozpadzie ZSRR, ale również szerszą część ludności żydowskiej.

  Przecież u nas wierzących jest tylko trzy procenty, nie więcej. To jest zrozumiałe pragnienie takiej potężnej organizacji jak Chabad. I pytanie jest takie, na ile uda się nam zbudować kompleksowy system równowagi na każdym poziomie … „

  Niewątpliwie, zrozumiałe jest pragnienie Josepha Ziselsa, występującego w roli „jednego z najbardziej znanych przywódców żydowskich na Ukrainie”, aby zmaksymalizować wrażenie o jakoby „parytetowych (równych) stosunkach Chabadu i innych organizacji żydowskich”, jednak gwoli sprawiedliwości należy zauważyć, że żadnym równym partnerstwem tutaj nawet nie pachnie.

  A więc, formalnie Chabad reprezentuje religijnych Żydów, w rzeczywistości, pod kontrolą sekty są już wszystkie środowiska żydowskie „1/6 części ziemi.” Dlatego to, co Zisels próbuje przedstawić jako „życzenie” Chabadu, w rzeczy samej jest od dawna dokonanym faktem.

  Małej, ale znaczącej nieścisłości dopuścił się Józef Zisels również w twierdzeniu, że „Chabad uważa się za główną siłę w ruchu żydowskim końca XX – początku XXI wieku”. Najwyraźniej, własne ambicje „jednego z przywódców żydowskich” przeszkodziły mu powiedzieć: „Chabad słusznie uważa siebie …” i tak dalej, zgodnie z tekstem.

  Co więcej, dziś fakt przywództwa Chabadu, sądząc według wszystkich znaków, przyznali również „silni tego świata”. Świadczy o tym obecny poziom obracania się przedstawicieli Chabadu, który osiągnął prezydenckich wyżyn.

  W charakterze jednego z mnóstwa przykładów, potwierdzających prawdziwość powiedzianego wyżej, podam mały fragment wywiadu z przedstawicielem wyższych hierarchicznych kręgów Chabadu, który jednocześnie jest także naczelnym rabinem Rosji i krajów WNP – Berelem Lazarem, który otrzymał obywatelstwo rosyjskie dopiero dwa lata temu:

  „- Ostatnio prezydent Putin miał z Panem dość długą rozmowę. O czym rozmawialiście?

  - Podczas ostatniego osobistego spotkania rozmawialiśmy ponad godzinę. Mowa szła głównie o sytuacji społeczności żydowskiej w Rosji, w jej miastach i regionach. Prezydent był zainteresowany poznać moją opinię człowieka „z zewnątrz”, nie tylko w sprawach żydowskich. Interesowało go, jak, moim zdaniem, wygląda to lub inne miasto rosyjskie, jak się w nim żyje ludziom, itp.”

  („Przegląd żydowski”, 20/39 października 2002 r.)

  Jak Państwo widzą, w charakterze upoważnionego przedstawiciela całego rosyjskiego żydostwa na szczeblu prezydenckim jest postrzegany właśnie wysłannik Chabadu. Z nim, „człowiekiem z boku”, omawia się „sytuację społeczności żydowskiej w Rosji, w jej miastach i regionach.”

  No, a ten fakt, że prezydenta Rosji interesuje zdanie Berela Lazara „nie tylko o sprawach żydowskich”, jak myślę, nie wymaga komentarza. I takie, powiedziałbym, z nadzwyczajnym szacunkiem podejście do Chabadu dzisiaj demonstrują prezydenci przeważającej większości krajów „bliskiej i dalszej zagranicy”.

  3 uwagi od tłumacza:

  1. Berel Lazar został odznaczony przez Prezydenta Putina orderem „Za Zasługi dla Ojczyzny” IV stopnia, odpowiedni dokument został w środę umieszczony na oficjalnym portalu informacji prawnej.

  http://communitarian.ru/novosti/v-rossii/v_putin_nagradil_glavnogo_ravvina_rossii_berl_lazara_ocherednym_ordenom_03052014/?sphrase_id=12927227

  2. W artykule Nowego Ekranu jest wzmianka o Eduardzie Hodosie w związku ze sprawą zabójstwa Ojca Mienia, prawosławnego kapłana.

  Prowokatorzy i wrogowie ludzi

  Należy zauważyć, że nawet ostatnie polecenia zabójstw – to do dnia dzisiejszego nie tylko teoria, ale i praktyka. I tak, były przewodniczący charkowskiej żydowskiej wspólnoty gminnej E. Hodos opublikował dowody („Topór nad prawosławiem, albo kto zabił ojca Mienia?”, Charków, 1999) oskarżające członków ruchu żydowskiego Habad o zabójstwo w 1990 roku kapłana – Żyda Ojca Aleksandra Mienia, (który odprawiał nabożeństwo „akumów” i marzył o stworzeniu „żydowskiej prawosławnej cerkwi”, co uważane jest za przestępstwo kryminalne według prawa państwa Izrael, ale tymi świadectwami władze Federacji i Rosji nie zainteresowały się. Zainicjowano jedynie poszukiwanie przestępców w środowisku „rosyjskich antysemitów”.

  http://xx.nowyekran.pl/post/88059,rosja-rewolucja-bolszewicka-i-rola-zydowska

  3. Zachęcam do przeczytania artykułu P. Beina na temat budowania nowej Chazarii na Ukrainie, nawiązującego do omawianej tematyki:

  „Lubawiczery nie zbudują nowej Chazarii na Ukrainie — majorGRU”

  (link wykasowany. Do żydo-kremlowskiej agentury WP nie będzie linkować, a taką z całą pewnością jest opętany jadem plugawy koczownik bein (celowo pisany z małej litery, gdyż na dużą to polskojęzyczne indywiduum nie zasługuje)/a303)

  Friday, May 30, 2014 9:24 AM

  Żydowska sekta chabad-lubawicz chce zbudować nową Chazarię na Ukrainie

  K.F. Ipatiew (major GRU w stanie spoczynku)

  Źródło: http://mayoripatiev.ru/1400319172

  Książki Eduarda Hodosa

  • „Czy Ukrainie potrzebny jest Mesjasz z Brooklynu? Przejęcie władzy – realne zagrożenie „(1993)

  • Władza «Wilkołaków” (1994)

  • «Topór nad Prawosławiem, albo Kto zabił ojca Mienia” (1999)

  • «Leonid Kuczma – Prezydent wszystkich Żydów, lub Dlaczego głosuję na innego” (1999)

  • «Moja walka. Jak to było.”(1999)

  • «Przybycie Judasza. Książka opowieści i proroctw”(2000)

  • «Chrystus – mój brat. Żydowskie lekcje czytania i pisania „(2001)

  • «Syndrom żydowski” (2001)

  • «Syndrom żydowski 2. W pytaniach i odpowiedziach „(2001)

  • «Syndrom żydowski – 2 S. Realne wydarzenia w Świecie iluzji „(2002)

  • «Syndrom żydowski – 3. Zabawne Protokoły Mędrców Syjonu „(2002)

  • «Ruletka żydowska, lub Uczta podczas Kuczmy” (2002)

  • «Cios żydowski, lub P-dec podkradł się niezauważony” (2003)

  • „Kiedy Żydzi maszerują … Trzy litery Eduarda Hodosa do sytuacji wokół gazety” Silski Visti ” - „Wiadomości Wiejskie” (2004)

  • «Żydowski Nord-Ost, czyli Portret Bestii na pełny wzrost” (2004)

  • «Faszyzm żydowski, lub Chabad – droga do piekła” (2005)

  Книги Эдуарда Ходоса

  • «Нужен ли Украине Мессия из Бруклина? Захват власти – реальная угроза» (1993)

  • «Власть оборотней» (1994)

  • «Топор над Православием, или Кто убил отца Меня» (1999)

  • «Леонид Кучма – Президент всех евреев, или Почему я голосую за другого» (1999)

  • «Моя борьба. Как это было» (1999)

  • «Пришествие Иуды. Книга Сказаний и Предсказаний» (2000)

  • «Христос – брат мой. Уроки еврейской грамоты» (2001)

  • «Еврейский синдром» (2001)

  • «Еврейский синдром-2. В вопросах и ответах» (2001)

  • «Еврейский синдром-2 Ѕ. Реальные события в Мире иллюзий» (2002)

  • «Еврейский синдром-3. Забавные протоколы сионских мудрецов» (2002)

  • «Еврейская рулетка, или Пир во время Кучмы» (2002)

  • «Еврейский Удар, или П-дец подкрался незаметно» (2003)

  • «Когда евреи маршируют… Три письма Эдуарда Ходоса к ситуации вокруг газеты “Сільські Вісті”» (2004)

  • «Еврейский Норд-Ост, или Портрет Зверя в полный рост» (2004)

  Niektóre materiały video

  5 июня 2014

  ЭДУАРД ХОДОС: ХАБАД ОБЪЯВИЛ ВОЙНУ ХРИСТИАНАМ. Украина – новая Хазария (ВИДЕО)

  http://3rm.info/47438-hodos-habad-obyavil-voynu-hristianam-ukraina-novaya-hazariya-video.html

  * – Выступление на площади Свободы. Харьков. 18.05.2014 (33:46)

  http://www.youtube.com/watch?v=3GZKB8t_Uyw#t=29

  * – Выступление на площади Свободы Харьков 25.05. 2014 (25:40)

  http://www.youtube.com/watch?v=3GZKB8t_Uyw#t=29

  * – Выступление на площади Свободы. Харьков. 01.06.2014 (54:04)

  http://www.youtube.com/watch?v=kZ7wiMFojX4

  Eduard Hodos – Wystąpienie na Placu Swoboody – Charków. 2.6.2014r. (53:49)

  http://www.liveinternet.ru/users/5358879/post327054935/

  Odezwa do Majdanu.

  20 апреля 2014

  БЕЙ ЖИДОВСКИЙ ХАБАД, ДНЕПРОЖИДОВСК НЕ СТАЛИНГРАД! Эдуард Ходос. (ВИДЕО) (36:08)

  http://3rm.info/46009-bey-fashistkiy-habad-dneprozhidovsk-ne-stalingrad-eduard-hodos-video.html

  2 мая 2014

  УКРАИНА – СТАНЕТ ИЗРАИЛЕМ. ОБРАЩЕНИЕ К ЕВРЕЯМ. Эдуард Ходос. (ВИДЕО)

  http://3rm.info/46410-ukraina-stanet-izrailem-obraschenie-k-evreyam-eduard-hodos-video.html

  (36:12)

  10 апреля 2013

  МИР ПРАВОСЛАВИЯ, ОТРАВЛЕННЫЙ ХАБАДОМ. ВЕСЬ ЦИКЛ БЕСЕД ЭДУАРДА ХОДОСА (ВИДЕО, скачать) Cały cykl – 20 rozmów

  http://3rm.info/34553-mir-pravoslaviya-otravlennyy-habadom-ves-cikl-besed-eduarda-hodosa-video-skachat.html

  Тайны Дома Ходоса (6 filmów)

  http://hodos-video.com/

  Эдуард Ходос | ВКонтакте

  http://vk.com/hodos_video

  „Ukraiński wybór” według scenariusza żydowskiego (argumenty i fakty)

  „Украинский выбор” по еврейскому сценарию (аргументы и факты)

  http://www.liveinternet.ru/users/5358879/post318534237/

  1. Żydobanderowski Chabad ogłasza Putinowi „Dżihad” Część 1. Opublikowano 21.3.2014 r. (25:10)

  „Kijów żydowski” – o żydobanderowcach

  Jelena Mazur, Przewodnicząca Wszechukraińskiego Zjednoczenia „Zubr” i Eduard Hodos, autor książki „Żydowski faszyzam lub Chabad – droga do piekła” demaskują organizatorów Kijowskiego Euromajdanu – żydowskich faszystów radykalnej żydowskiej sekty Chabad: Szmuela Kaminieckiego, Ruwena Asmana, Igora Kołomojskiego, Arsenija Jaceniuka i innych aktywnych budowniczych Nowej Chazarii (pod Julię Tymoszenko) na terytorium Ukrainy (bez Rusinów – Ukraińców)…

  Źródło:



  2. Żydobanderowski Chabad ogłasza Putinowi „Dżihad” Część 2. Opublikowano 23.3.2014 r. (29:36)

  Eduard Hodos. Mazur.

  Charkowskiemu sędziemu ścięto głowę rytualnie. Chabad. Tymoszenko. Prawy Sektor. Chabad. Żydowski Majdan. Kołomojski. Żydzi.

  3. Żydobanderowski Chabad ogłasza Putinowi „Dżihad” Część 2. Opublikowano 23.3.2014 r. (236:18)

  Jelena Mazur i Eduard Hodos: na Majdanie było około 30 – 300 uzbrojonych, dobrze zorganizowanych bojowników żydowskich z Izraela (na zaproszenie Ruwena Asmana)… kim są ci snajperzy Majdanu?

  … Dniepropietrowscy chabadnicy otwarcie nawołują wieszać Rosjan i grożą Putinowi tragicznym końcem perskiego Amana…

  Скачать бесплатно книгу Эдуарда Ходоса Еврейский Фашизм, или Хабад – дорога в ад: http://pravilnieknigi.info/Evreyskiy-Fashizm-ili-Habad-doroga-v-ad-Hodos-145.html

  http://www.e-reading.bz/book.php?book=128906

  Сайт: http://www.hodos-video.com/

  В контакте: https://vk.com/hodos_video

  ВСЕ по теме: http://antimatrix.org/Convert/Books/Eduard_Hodos/Y…Fashism/Yevreiski_Fashism.html

  Барон Эдуард Ходос: http://www.netopalto.ru/baron-eduard-hodos.html

  http://blagin-anton.livejournal.com/281242.html

  http://antimatrix.org/Convert/Books/Eduard_Hodos/Y…Fashism/Yevreiski_Fashism.html

  Серия сообщений „Иудаизм”:

  Часть 1 – Раввин Адин Штейнзальц. «Что такое еврей»

  Часть 2 – A славянское быдло мы изгоним далеко на север…



  Часть 9 – Правда сiонскихъ протоколовъ

  Часть 10 – „Список Шиндлера”- как образец жыдовского идиотизма…

  Часть 11 – „Украинский выбор” по еврейскому сценарию (аргументы и факты)

  Часть 12 – Э. Ходос о неортодоксальном течении «ХаБаД-Любавич». ЧАСТЬ 1

  Часть 13 – Каломизбранные разжигают русоцид



  Часть 20 – Новая Хазария Коломойского

  Часть 21 – Чудовищная жестокость и безнаказанность Бени Коломойского

  Часть 22 – Эдуард ХОДОС – Выступление на площади СВОБОДЫ – ХАРЬКОВ. 01. 06. 14

  Tags : chabad lubawicz, Eduard, Hodos, lubawicze, noahidzkie, prawa noachidzkie, talmudyzacja

  Poprzedni wpisNastępny wpis
  Przekaż dalej !
  Żmijowe plemię wraca na Ukrainę
 • na urzędzie
  Siedzi bydle na urzędzie
  Co to będzie ? Co to będzie ?
  Siedzi jak królowa Bona
  Jest sumienia pozbawiona
  Wzrok ma władczy . Mina sroga
  Petenta ma zniszczyć trwoga
  Do łba uderzyła władza
  Żaden prezent nie dogadza
  To jest tępy kawał drania
  Klient obiekt do skubania
  Śmieć co w gmachu się panoszy
  A nie przyniósł „paru groszy”
  To trzeba go szybko spławić
  By się móc w lenistwie pławić
  Trzeba tych co w Urząd wlezą
  Posłużyli się tą wiedzą
  Że bez granta żadna sprawa
  Posunąć się nie ma prawa
  Tak tresuje się klienta
  By nie wyszedł na natręta
  Co się pęta po Urzędzie
  I tak go wyrzucą wszędzie
  A gdy w łapę dobrze da się
  Załatwioną sprawę ma się
  Chore to osobowości
  Przeżarte manią wielkości
  Gęby pełne są obłudy
  Matactw , krętactw wszelkiej próby
  Kręcą swoje interesy
  Patrzą wagą swojej kiesy
  Kryją szefów , kumpli, władzę
  „Przekrętów , kantów nie zdradzę”
  Łapowników też nie wyda
  Urzędowa wredna gnida
  Petent przecież tępy głupi
  Trzeba go skutecznie złupić
  Krętactw repertuar duży
  Wyżęciu klienta służy
  Ci co w łapę dużo dają
  Wszelkie przywileje mają
  Też znajomi i rodzina
  Z prawa tu jest wielka kpina
  Wyżąć dla się ile da się
  Byle było pełno w kasie
  By się trzymać na urzędzie
  Lizać dupę władzy wszędzie
  A bieda bez znajomości
  W swojej budzie niech żre kości
  Niech zdycha w chorobie, nędzy
  W brudzie , głodzie , bez pieniędzy
  Mimo ,że ich prawo chroni
  Z Urzędu się ich wygoni
  Bo fundusze urzędowe
  Na wybrańców spadną głowę
  Bieda niech za wszystko płaci
  Nawet gdy ma wszystko stracić
  Nikogo to nie obchodzi
  Gdy pół Polski żyje w głodzie
  Trzeba spełniać swe kaprysy
  Albo unijne przepisy
  Które to na celu mają
  Polskę w ruinę wpędzają
  To dwutlenkiem cię zatrują
  Albo zakład wybudują
  Co cię struje lub zaleje
  Na to są te przywileje
  Dla łajz ,władzy i gangsterów
  Żydów, mend i hochsztaplerów
  Wszelka swołocz w wielkim pędzie
  Kręci lody” na urzędzie
  Wszelkie prawo mają za nic
  Obłęd złodziejski bez granic
  Tylko polski lud gnębiony
  Pozbawiony jest obrony
  Przez podłe bestie nękany
  Na nędzę , niebyt skazany
  W tym wielkim dziele zniszczenia
  Gnębienia i upodlenia
  Jest i urzędnicza sfora
  Niszczyć Polskę wciąż gotowa
  Na żydowskie zawołanie
  Urzędnicza sfora stanie
  Jak wojsko na rozkaz dany
  Pozakładać nam kajdany
  Biedy , nędzy , terroryzmu
  Urzędowego bandytyzmu
  Bez skrupułów i sumienia
  Życie nasze w szambo zmienia
  Patriotyzmu już nie znają
  Ojczyznę swą w dupie mają
  Niszczą co im każe władza
  Nie wie że ojczyznę zdradza
  Służy interesom podłym
  A w kościele wznosi modły
  Pokazują podłe męty
  Wszystkim w koło , że są święte
  Pod tą maską hipokryty
  Kryje się gęba elity
  Oszustów, chamów , złodziei
  Pływają w bezprawia breji
  W różnych grupach wciąż działają
  Wszelkie prawo w dupie mają
  Lokalne grupy działania
  Mają kasę do rozdania
  Obojętnie w co się wierzy
  Kasa swoim się należy
  Nim to dłużej funkcjonuje
  Mafia jadzi, mędzi, truje
  Jak z publicznego koryta
  Szybko nażreć się do syta
  Tak lokalne ośmiornice
  Doją budżet znakomicie
  A pospólstwo oszukują
  Jadem kłamstwa ciągle trują
  Że to dla ich dobra przecież
  Kasy nie ma już w budżecie
  Karmią polski naród stale
  Podle , wrednie i wytrwale
  Że są zbawcami narodu
  Gdy Polacy giną z głodu
  Dla raju w Polsce przyszłego
  Okradani są z wszystkiego
  Trzeba wmówić tępym chamom
  Nagrodę w Raju dostaną
  Aby na ten Raj zasłużyć
  Trzeba mafii wiernie służyć
  Łapówkami wspierać mendy
  Dzieciom pokarm wyrwać z gęby
  Cierpieć, znosić wyrzeczenia
  Do kompletnego zniszczenia
  Gdy gangster żyje w luksusie
  Wysługiwać ty masz mu się
  Słuchać kłamstw , bredni, omamów
  Tej obleśnej bandy chamów
  Która Polskę zawsze, wszędzie
  Niszczy , gnoi w każdym względzie
  Dla Polaków okradzionych
  Raj po śmierci zapewniony
  I wśród tej zgnilizny grona
  Piękna Polska wkrótce skona
  !!!!!!!!!!!
  Nie musimy być narodem skundlonym!
 • Jak w powyższym pomagają Polacy
  W okolicy Łowicza są osobnicy , którzy ,swego czasu ,wpadli na genialny pomysł uczcić pamięć gości ,którzy bez zaproszenia wleźli w szkopskich buciorach i przez 5 lat wdeptywali w ziemię polską godność ,honor i życie milionów Polaków .A gwoli wyrafinowanej ,zwyrodnialczej rozrywki zabawiali się :
  - bandytyzmem ,
  -gwałtami ,
  -torturowaniem ,
  -masowym paleniem ludzi (np. w chałupach ,stodołach ,obozach) ,
  -zabijaniem ciężarnych kobiet (np. bagnetami) ,
  -rozrywaniem dzieci ,lub roztrzaskiwanie ich o mury ,ziemię , itp. ,
  -śmiertelnymi eksperymentami na ludziach (komponenty firmy IG – Farben ,czytaj Bayer) ,
  -,,dojeniem” młodych dziewczynek (śmiertelne pozbawianie ich krwi ,która była przeznaczona dla szkopów
  na wschodni front np.) ,
  -itp. ,itd. ... poszukaj w Internecie .
  Pomimo tego znajdują się w tym zmaltretowanym kraju tacy ,którzy chcą czcić bestialskie zwyrodnialstwo ,
  zamiast ofiary przez tychże obłędasów skazywanych na potworne cierpienia fizyczne ,psychiczne ,a głównie na śmierć .
  Co i kogo oni sobą reprezentują ?
  Co na widok takiego uznania i czci mówią i myślą ci ,którzy ten bandycki obłęd przeżyli ?
  Gdzie jest szacunek dla ofiar szkopskiego zwyrodnialstwa ?
  Może ktoś się odważy i odpowie !?
  Nadmieniam ,iż wszystkie ! moje patriotyczne i propolskie wystąpienia w internecie są przez obecnych
  o k u p a n t ó w ścigane ,usuwane lub ośmieszane zawzięcie !!!
  Prawda zwyrodnialców w oczy kole !
  A poniżej udokumentowany pomysł z okolic Łowicza :

  Wciąż czekają na godny pogrzeb
  Zamordowani i pochowani w wyrobisku piachu niemieccy żołnierze czekają na godny pogrzeb.

  Sołtys z Wierznowic Jan Reczyk pokazuje miejsce, gdzie powinna być mogiła żołnierzy
  - To musi być w tym miejscu, w tym lub kilka kroków dalej od drogi - mówi sołtys wsi Wierznowice Jan Reczyk, stojąc na łące tuż przy korycie Bzury. Łąkę, po której się przechadza, porasta trawa. Powierzchnia jest w miarę równa, tylko zadowolenie na granicy działek wskazuje, że kiedyś teren w tym miejscu mógł wyglądać inaczej.
  - Po tym, co było tu wcześniej nie ma już śladu, a przed wojną wybierano tu piach, teren był rozkopany, pełno było dziur i tu ich pochowano. Nie ma po tym żadnego śladu, tylko starsi wiedzą co w tym miejscu kryje ziemia, ale tych na wsi można już policzyć na palcach rąk. A ja myślę, że tą sprawę trzeba doprowadzić do końca i zamknąć - mówi sołtys dalej rozglądając się po okolicy i dodaje, że tego wymaga szacunek dla zmarłych. Bo na tym skrawku zieleni pochowano kiedyś ludzi. To nic, że Niemców.
  Wciąż czekają na godny pogrzeb
  Choć sołtys Reczyk sprawuje swoją funkcję nie pierwszy rok, dopiero teraz postanowił coś zrobić w sprawie mogiły. Sprawę zgłosił nam w czasie sesji Rady Gminy, później rozmawiał o tym w gminie. Wójt Jarosław Kwiatkowski powiedział nam, że gmina postara się załatwić sprawę, zasięgnie informacji o sposobie przeprowadzenia ekshumacji w Urzędzie Wojewódzkim.
  "Nowy Łowiczanin" był w odpowiednim referacie tegoż urzędu pierwszy. Odesłano nas wprost do działającej od 1994 roku polsko - niemieckiej fundacji "Pamięć" z Warszawy, która bezpośrednio współpracuje z Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge w Kassel (Niemiecki Ludowy Związek Opieki nad Grobami Wojennymi). Jej działanie oparte jest na porozumieniu Polski i Niemiec
  WIĘCEJ : fakty.interia.pl › Fakty › Wiadomości Lokalne › Łódzkie

  23 maj 2008 –
  Być może takich pomysłów jest więcej . Napisz .
  Z poważaniem dla wszystkich Polaków patriotów
  Dajmonion Weles
  Polska zapłaci odszkodowania za holokaust - to nie jest żart