Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jozio z Londynu

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:11:28
  Jutro rankiem splukam w kiblu takie gowno jak ty wszarzu
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:11:28
  znasz kiepie ze wsi bajke o wezu - to s...........................................aj
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Max von Stirlitz 02:05:38
  Amen
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @sigma 01:47:29
  Sigmo - jesli chodzi o tego powyzej to jednak stare powiedzenie sie sprawda ze z idiotą się nie dyskutuje, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @sigma 01:49:33
  takie wyuzdane ?
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:49:06
  A ty kim jestes ? albo inaczej czym ?
  Pamietaj glabie jedno : ze nie można rozmawiać z idiotą - tego nie potrafi nawet drugi idiota. idiota nie rozmawia - on prowadzi ukierunkowany monolog - wszelkie rady, jak z nim rozmawiać są ukierunkowane jedynie na to, jak się go pozbyć.
  Spadaj cwioku
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Max von Stirlitz 01:25:31
  Dyskusja z idiota jest jak zapasy ze swinia w blocie
  po pewnym czasie zauwazasz ze swini sie to podoba
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Max von Stirlitz 01:25:31
  Jestes inteligentny jak Balwan w Sierpniu
  A mozersz mi -upku co najwyzej stopy lizac
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @sigma 01:24:23
  nie poplecznik i dla mnie Jazgdyni jak i Contessa sa takimi samymi "partnerami" jak i Ty Sigmo.
  Ale raz jeszcze powtazam - poczekajmy na reakcje drugiej strony.
  A jesli chodzi o Jazgdyni to mam wlasna opinie ale pozostawie to sobie
  Pozdrawiam
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • Jak w maglu
  Zenujacy art. - zenujace komentarze
  Jak w maglu za komuny
  HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU
 • @Kula Lis 62 13:09:53
  pelna zgoda
  Jakub Berman: …. uznać antysemityzm za zdradę główną
 • @zygmuntbialas 00:29:21
  Nazwiska - "zapodaj" nazwiska
  Jakub Berman: …. uznać antysemityzm za zdradę główną
 • Emmanuel i Myariam Riva
  Zabici w muzeum Emmanuel i Myariam Riva przedstawiani byli przez izraelskie MSZ jako zwykli turyści. Tamtejsza prasa twierdzi jednak, że Myriam była aktywną agentką Mossadu, a Emmanuel był jego pracownikiem administracyjnym.
  Jakub Berman: …. uznać antysemityzm za zdradę główną
 • @LordConqueror 13:46:03
  w ktorym miejscu smieciu sie tu smiac ?
  Rządzi nami hasbara
 • zwykle zebraki
  tylko zebraki o cudzych pieniadzach rozprawiaja
  Pożyczka Jarosława Kaczyńskiego
 • @Max von Stirlitz 00:16:44
  Stirlitz,Conqueror

  Jesteście wściekłymi i niedorozwiniętymi wszami, podobnie jak wielu pseudo-blogerow, którzy nie robią nic innego jak bełkocą w swoich schizofrenicznych snach.
  Tak więc szacowne rozmodlone, świętoszkowate, hipokryto- pierdolce czyli aj waje.
  mam Was w dupie. I to Wasz problem, czy to zrozumiecie, czy nie.

  Jedno jest pewne. Z ludźmi myślącymi sprawa jest prosta. A was można tylko nauczyć siłą poprzez rażenie was prądem na krzesłach elektrycznych (110 V.)
  Jak czasem widzę wasze wypociny- to jestem za obozami dla psycholii okrutnym niewolnictwem.
  Rządzi nami hasbara
 • @Max von Stirlitz 00:16:44
  innymi slowy - niezla z ciebie krzyzowka UB-cka kurwa z SB-ckim mulem.
  Liz rabinie dupe Jego Kurewskiej Mosci
  Rządzi nami hasbara
 • @Max von Stirlitz 00:04:25
  DZIADU

  Naucz się czytać i spróbuj zrozumieć w jakie ciągi znaczeniowe łączą się w ciągi literek. Słowem zacznij czytać ze zrozumieniem. Później wykonaj skomplikowany proces, jakim jest przemyślenie co ktoś mądrzejszy od ciebie napisał. Jak już to zrobisz (zakładam że przed końcem roku przy twoim ilorazie inteligencji powinno się udać), to wtedy możesz odpisać. Do tego czasu proponuję się nie kompromitować. Szkoda że nie ma prawnego wymogu, aby pisać mogli ci, którzy mają coś do przekazania
  shalom aj waju
  Rządzi nami hasbara
 • @Max von Stirlitz 23:49:43
  Na początek: kim jest cham intelektualny? Cham intelektualny to osoba która rzeczywiście, posiada wiedzę i nie można o niej powiedzieć, że jest ograniczona pod jej względem. Ale swoje racje przedstawia w sposób prymitywny, traktując drugą stronę dyskusji jak wroga którego trzeba zniszczyć. Wszystkimi środkami, także chamstwem, nadmierną ironią oraz bluzgami. Cham intelektualny nie uznaje racji drugiej osoby. On musi mieć zawsze rację. Nie zakończy sam dyskusji, póki druga osoba będzie odpowiadała, póty on będzie walczył, chyba, że temat ulegnie przedawnieniu. Chamy intelektualne charakteryzują się też poczuciem wyższości, uznają swoich dyskutantów za mniej inteligentnych od nich, gorszych, piszących głupoty oraz bzdury. Wytykają najdrobniejsze błędy by tylko dowalić drugiej osobie.
  Co możemy zrobić z chamem intelektualnym? Po pierwsze, zwrócić mu uwagę, że nie życzymy sobie takich komentarzy. Będzie to najprawdopodobniej nieskuteczne, ale warto spróbować. Po drugie, próbować z nim dyskutować aby się dowiedzieć czy rzeczywiście jest „nieprzejednany” i czy ciągle będzie prowadził swoją argumentację w sposób prymitywny oraz poniżający dla drugiej strony. Możemy też przejrzeć jego inne komentarze – nie każda osoba która wydaje nam się na pierwsze oko chamem intelektualnym jest nim naprawdę (o czym później). A potem? Ignorować. To jedyne wyjście. Nie usuwać komentarzy (pokazujemy wtedy swoją słabość), tylko pominąć milczeniem. Nic innego niestety nie jesteśmy w stanie zdziałać, jeżeli nie chcemy się zniżać do poziomu tej osoby.
  Tak wygląda reakcja gdy cham intelektualny zwraca się do nas. Co innego jednak, gdy obraża innych ludzi którzy komentują nasz wpis. Jesteśmy poniekąd odpowiedzialni za tok dyskusji oraz jej poziom, jesteśmy gospodarzami. W tym wypadku po pierwszym i drugim upomnieniu, usuwanie komentarzy wraz z wytłumaczeniem dlaczego to robimy, będzie uzasadnione i nie zostanie odebrane jako słabość.
  Jednak nie każdy kto komentuje w brutalny sposób nasze wpisy jest chamem intelektualnym. Każdy ma czasem gorszy dzień. Każdy może poczuć się obrażony czyimś wpisem lub dać ponieść się emocjom. I chlapnąć bluzgiem lub przykrością. Jako przykład takiego nieco ideologicznego spięcia, można chyba podać ostatni wpis pani Sygnalizator „Komentarze”, gdzie podejmuje polemikę z Afafipi w sprawie zbyt mocnego wpisu pod artykułem. Jeżeli ktoś nie zachowuje się wobec nas nieuprzejmie w sposób nagminny, nie ma potrzeby tej osoby ignorować czy usuwać jej komentarzy. To może być po prostu chwila, nawet kochankom zdarzają się spięcia, a co dopiero dwóm blogerom którzy nigdy się nie widzieli na oczy. W takiej sytuacji, jeżeli nasz „oponent” jest wulgarny, próbujmy do niego stanowczo dotrzeć. Nikt z nas nie jest idealny. A czasami różnica w poglądach która początkowo wydaje się iskrzyć, może przejść do rzeczowej dyskusji z której ktoś coś wyniesie. Nie upierajmy się też ślepo przy naszych poglądach, gdy ktoś przedstawi argumenty na które nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednoznacznie zastanówmy się: „czy naprawdę mam rację czy po prostu jestem zaciekły i odbieram to jak barbarzyńską walkę w której muszę tylko dowalić przeciwnikowi”? Dobrym sposobem na rozluźnienie atmosfery są… żarty. Nie złośliwe czy ironiczne, ale po prostu krótkie kawały, który nie uderzą w żadnego z dyskutantów.
  Poza chamami intelektualnymi i „osobami które chwilowo straciły nad sobą panowanie” są jeszcze kindertrolle. Typowy komentarz kindertrolla: „Jesteś PiSowską ciotą i debilem/Jesteś PeOwskim frajerem a Twój tekst jest na poziomie dzieciaka”. Te osoby ignorujemy z miejsca, gdy spamują na naszym profilu usuwamy cierpliwie komentarze.
  Rządzi nami hasbara
 • @LordConqueror 23:38:24
  Ja widzialem jak wypuszczali na przepustke z Tworek LordConquerora
  Rządzi nami hasbara