Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze stachS

 • Nanga Parbat – to znowu wielkość RZECZYPOSPOLITEJ w akcji.
  Cyt: Dobrze się stało, że nareszcie mamy rząd i prezydenta dbających o polskie sprawy.” Docenciku skąd ty się wziąłeś? Czym ty się kierujesz? Czy ty w ogóle rozumiesz - co to właściwie jest? Dla formalności deklarujesz, że takim się odznaczasz? Cały twój notka służy dezinformacji. Opisy o GG i osobach mają zakryć bardzo istotną sprawę i chcesz pokazać to co napisałeś jest słuszne. My Polacy dokładnie wiemy, że rotowaliśmy Żydów tak jak powiedział prof., Kieżun ,, Jeżeli chodzi o nas, o Polaków, to był olbrzymi ruch ratunku Żydów.” Było nas miliony.” Jest pewne a na pewno nie nasz rząd nie dba o polskie sprawy i nyie będę się rozwodził bo zapewne masz Docenciku problem, bo nie zbyt szybko przyswajasz nowe informacje. Mieszasz kilka spraw!Nanga Parbat – to znowu wielkość RZECZYPOSPOLITEJ w akcji - Docenciku nie rozumiesz Czym jest WIELKOŚĆ!
  Nanga Parbat – to znowu wielkość RZECZYPOSPOLITEJ w akcji
 • RAM
  Panie RAM, przyjdą czasy, że większość ludzi na ziemi odda cześć tym, co wprowadzają, powoli a systematycznie przedsiębiorstwo holokaust. Przypatrz się pani RAM, kim są doradczy panów premierów i prezydentów w europie czy to wschodniej, czy to w europie zachodniej. A czyje SA Banki 196 państwach, pozdrawiam s.S
  Mabena w izraelskim rowie - manowce obłędnego filosemityzmu
 • Nie używajcie słów holokaust
  Nie mogę zrozumieć dlaczego? Polacy używają słów żydowskich tj Holokaust, shoah. (pl szoa). Czy wpisujecie się w ich czyli Żydowską narrację. Jak już to jest ,międzynarodowy dzień ludobójstwa wykonany przez niemieckich nazistów, i oni czyli Niemcy wymordowali w Auschwitz ok. 20 narodów. A co do ścisłości to najbardziej znęcani byli sowieci, Romowie, homoseksualiści, a później Żydzi.
  Mabena w izraelskim rowie - manowce obłędnego filosemityzmu
 • Wieczny tułacz.
  Chazazy(Żydzi)i jako naród który przeszedł na judaizm czyli prozelityzm i stał się narodem tuaczy – synonim - łajza
  • łazęga
  • łazik
  • powsinoga
  • szlaja
  • tramp
  • tułacz
  • wagabunda
  • włóczykij
  ma obowiązek a nakaz od proroka, który był cielesnym synem Jakuba zwanym - Iszael
  „Starajcie się o pomyślność kraju, do którego was zesłałem. Módlcie się do Pana za niego, bo od jego pomyślności zależy wasza pomyślność” Jeremiasza 29:7
  Chazarzy(jako prozelici) łamią ten nakaz czyli grzeszą wobec Boga. Ale co się dziwić gdy cielesny Iszrael zamordował proroka Jeremiasza, to co mówić o nie spokrewnionym narodzie.
  Izrael domaga się "polskich obozów śmierci"
 • @Husky 22:08:34
  A są?
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @stachS 21:51:44
  Tylko Żyd i sympatyk Żydów może pisać, że Palestyna jest Żydowska. Wiedza i tylko wiedza!
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Repsol 21:46:38
  A Palestyna to Israel, tak naprawdę?
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Husky 21:34:51
  Tramp wpisuje się w upadek USA tak jak; Busch i Obama, kto stawia na USA,…. to oczywista głupota! Dziś USA jest wstanie agonii, Państwa jak będą miały możliwość rozprawić się (zniszczyć USA)tak jak Niemcy, Francja czy inne to zrobią bez skrupułów. Przepraszam pisze z tableta i bardzo ciężko mi się piszę. Kto stawia na tego konia(USA)jest głupcem ale w PiS-e głupców nie brakuje.
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Husky 21:34:51
  Panie Husky, Czy Żydzi są Semitami? Bo jak nie są to o czym rozmawiamy? A jak nie są to kłamią i manipulacją narodami.
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @stachS 21:13:19
  Stara Babo, jak sobie wyobrażasz? Wchodzisz do rządu i walisz prosto z mostu że Żydzi to mordercy Polków i innych narodów. W NKWD i UB to żydzi mordowali Polków. Tak chcesz rządzić, to życzę Ci powodzenie. Twój rząd nie ostanie się w 5 minut dosłownie 5 minut. I po Polakach.
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Stara Baba 21:02:51
  Ależ, Stara Ba babo, ja tak właśnie piszę aby łobuzom łeb uciąć, ciach i po sprawie i po temacie ale wiedzieć jaki i kiedy, aby a nie być łobuzem!
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Stara Baba 21:02:51
  Nie jestem w błędzie, tylko wy się poddajecie!
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • @Repsol 20:54:33
  To uświadom sobie, planowo i programowo będą Ci łeb manipulować abyś tak właśnie pisał!
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • Żydzi
  To, co się dzieje na forach uważam za błąd Polków. Dlaczego tak uważam? Już wyjaśniam? Doskonale Izrae Państwo Żydowskie w Palestynie(rządzący Izraelem) wiedzieli, bo sami przyznawali się do tego, że nie są to obozy Polskie rok 2014, 2015, 2017 r. Teraz i właśnie teraz wychodzi penalizacja, banderyzmu i polskich obozów, a przede wszystkim akta 477 w USA. Oni sondują i uderzą większą mocą! Dlaczego? Popatrzcie na fora! Polacy to anty semici, co Oni wypisują itd. Uważam, że powściągliwość będzie dobrą monetą. Nie emocje, ale cierpliwość i zdrowy rozsadek, opanować emocję. Jak by nie patrzyć jesteśmy na przegranej pozycji. Bitwy można przegrywać, ale Wojnę Można wygrać. Oni, czyli Żydzi wytoczyli wobec Polków otwartą wojnę i tej wojny nie możemy przegrać. Każdy zapyta? A jak? Dziś nie toczy się wojny karabinami w europie wschodniej(nie patrzcie na bliski wchód). Dziś toczy się wojna o manipulowanie naszą świadomością.
  Głupio protestując Izrael niechcący ”puścił farbę”...?
 • Co tam że 1.5 miliarda PLN
  Co tam że 1.5 miliarda PLN ginie, włos z głowy nie spadnie. Jak baton w markecie z ginie to cela przygotowana.
  Olechnowicz, oddaj miliard
 • @57KerenOr 12:37:50
  To tylko szaleniec może myśleć, że Boża budowla ZBUDOWANA JEST NA CZŁOWIEKU. Tylko szaleniec! Po stokroć prawda!
  WIERZĘ W BOGA, A NIE W KOŚCIÓŁ!!!
 • @Slav 20:52:20
  Założenie Kościoła Powszechnego zostało zapowiedziane przez Jezusa Nie prawda kłamstwo kościoła katolickiego, który w słowach kierowanych do św. Piotra powiedział: "Ty jesteś Piotr (czyli Skała) i na tej skale zbuduję Kościół mój i bramy piekielne go nie przemogą (Mat 16,18) Bramy piekieł dawno przemogły kościół katolicki.

  Nie ma Kościoła Powszechnego. Jest natomiast wiara, w Jeszu heb.ישוע Syna (Jezusa) Bożego i w Boga Stworzyciela. Żeby wierzyć nie trzeba nigdzie należeć. Religie kościoły, jako organizacje ludzkie nie reprezentują Pomazańca Bożego ani samego Boga (Jana 14:6). Chrystus powoływał ludzi do służby. Posługuje się w tym celu ludźmi i swoim Duchem.

  Ja-także z-kolei Tobie wykładam* jako-że Ty jesteś Kamieniarz (Piotr) a na o-to tym kamieniu** zbuduję moich tych Powołanych***.

  Tak brzmi dosłowny przekład Sprawozdania Mateusza, w którym nasz Pan zapowiada powołanie swojej społeczności. On sam jest kamieniem węgielnym, ale posługuje się swoimi posłańcami (apostołami), z których Piotr jest pierwszym (Dz 4:11; Ef 2:20; 1P 2:6,7). Nazywa go Petros, co można przetłumaczyć na Skalnik, Kamieniarz lub coś w tym rodzaju. Szymon, więc ma budować na Chrystusie (prawdziwym kamieniu) nową grupę ludzi, których Jeszu powoła. Chrystus Boży powołuje ich przez Ducha Świętego i kieruje do społeczności powołanych (Dz 10:47) po to by nawzajem się budowali, by się wspierali w trudnych chwilach (Rz 12:13; 1Tes 5:14; Hbr 10:25).

  Ta społeczność wezwanych nigdy nie będzie własnością żadnego człowieka. Jeśli niektóre osoby dostają w tej grupie zadania do wykonania to nazywa się je usługiwaniem, ponieważ ich celem jest niesienie pomocy. Jest to zgodne z nauką Pana naszego Jeszu, który głosił:

  Mateusza 20:25 A Jeszu przywołał ich do siebie i rzekł: Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. (26) Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. (27) A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym.
  WIERZĘ W BOGA, A NIE W KOŚCIÓŁ!!!
 • @Slav 20:52:20
  Jeśli już, to modli się w Kościele i daje na ofiarę. No to dawaj dalej.
  WIERZĘ W BOGA, A NIE W KOŚCIÓŁ!!!
 • @stachS 17:52:10
  Początkowy okres nieskażonego wzrostu miał ustąpić podstępnym działaniom fałszywych proroków. Nasz Pan przewidział powołania do roli niewolnika i szafarza, ale przewidział też powrót do identycznej sytuacji, jaka panowała setki lat wcześniej, czyli do tego, że wierni chrześcijanie będą przemieszani z fałszywymi. Naturalnym pragnieniem ludzi było oddzielenie jednych od drugich jednak Jeszu miał na to inne spojrzenie.

  Mateusza 13: (24) Inną przypowieść im przedłożył: Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. (25) Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. (26) A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. (27) Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast? (28) Odpowiedział im: Nieprzyjazny człowiek to sprawił. Rzekli mu słudzy: Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go? (29) A on im odrzekł: Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. (30) Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza.

  Później na osobności Pan wyjaśnił tą przypowieść:
  (38) Rolą jest świat, dobrym nasieniem są synowie królestwa, chwastem zaś synowie Złego. (39) Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie.

  Z tego wyjaśnienia wynika, że takie pomieszanie prawdziwych naśladowców z fałszywymi będzie trwało aż do końca świata. W tedy to aniołowie a nie ludzie zajmą się oddzielaniem jednych od drugich, czyli aż do końca prawdziwi niewolnicy Pomazańca nie mieli być zebrani w jedną organizację.
  WIERZĘ W BOGA, A NIE W KOŚCIÓŁ!!!
 • @Slav 16:38:12
  O jakim kościele piszesz? bo jak o kościele katolickim, to kościół katolicki to świątynia bałwochwalstwa i pogaństwa i tyle można napisać. Co do rożnych organizacji religijnych i kościołów, to nasz Pan miał inne spojrzenie.

  Kiedy na ziemie przyszedł Pomazaniec nie zaakceptowano go z wielu powodów, ale jednym z ważniejszych wydaje się fakt, że obnażał on obłudę i fałsz przywódców stojących na czele różnych żydowskich organizacji. Nie zaakceptował tych organizacji, więc oni nie przyjęli jego, jako Pomazańca (Mesjasza). - Mateusza 23:2-38

  Nie ulega wątpliwości, że Syn Boży nie zaakceptował ludzkich organizacji, mimo że słynęły z pobożności. Nas jednak interesuje Czy Jeszu (Jezus) po wniebowstąpieniu zostawił tu jakąś formę ludzkiej organizacji?

  Warto przypomnieć, że kiedy miał wybrać 12 Apostołów spędził całą noc na rozmowie z Bogiem.
  Łukasza 6: (12) W tym czasie Jezus wyszedł na górę, aby się modlić, i całą noc spędził na modlitwie do Boga. (13) Z nastaniem dnia przywołał swoich uczniów i wybrał spośród nich dwunastu, których też nazwał apostołami.

  Mimo że był Synem Bożym i Pomazańcem nie wybrał Apostołów bez rady swego niebiańskiego Ojca. W późniejszym czasie, kiedy zabrakło na ziemi cielesnej obecności Nauczyciela Apostołowie wybierali na odpowiedzialne stanowiska tylko tych, którzy mieli poparcie ducha świętego. Czyli Jeszu jakby im dawał listę osób, które mogą przydzielić jakieś funkcje.
  WIERZĘ W BOGA, A NIE W KOŚCIÓŁ!!!