Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jan Ryś

 • Oprócz tresci liczy się forma . . .
  Co do treści zgadzam się z Pana faworytem, lecz co do formy nie. Skrajnie radykalne organizacje źle kojarzą się Polakom mimo słusznych, gorących treści patriotycznych. W tym samym duchu występuje pan Grzegorz Braun ale jego narracja nacechowana jest wysoką kulturą osobistą, podbudowaną przeogromną wiedzą historyczno-polityczną. Bardzo cenię sobie Pańskie zdanie, ale pozwoliłem sobie wyrazić własny pogląd gdyż tak jak Pan zafascynowany jest panem Marianem Kowalskim ja z kolei znacznie wyżej stawiam pana Grzegorza Brauna.
  Serdecznie pozdrawiam z Polski.
  Polaku, nie bojkotuj tych wyborów
 • @Max von Stirlitz 02:26:14
  A propos Magdaleny Ogórek - aluzji nie poniał ? I w ogóle mniej pij @.
  Braun skazany za protest w PKW
 • @partyzant 18:21:47
  Żebyś ty był taki polski jak Grzegorz Braun ale ty jesteś zwykłym prowokatorem. Brzydzę się takimi jak ty.
  Braun skazany za protest w PKW
 • Czy sąd jest niezawisły ???
  W "Polsze" jest historyczną normą gnębienie i eliminowanie patriotów. Znakomite wystąpienie Grzegorza Brauna z pewnością dotarło do pani sędzi, jednak paraliżujący strach przed niegodziwym systemem, którego zasady pani sędzia dobrze zna, zmusił ją do wydania takiego wyroku.
  Bojownik o praworządność skazywany jest przez niepraworządny sąd. Absurdalna sytuacja, niczym z Kafki, oparta na inkwizycyjnym modelu sądowniczym, nie mająca nic wspólnego ze sprawiedliwością. Jeżeli nie Magdalena Ogórek to z pwenością Grzegorz Braun prawo w Polsce zmieni.
  Braun skazany za protest w PKW
 • Serdecznie pozdrawiam z Polski
  Świetnie napisane, zresztą jak wszystkie inne artykuły. Serdecznie pozdrawiam z Polski.
  Arka Przyszłości
 • Konia kują, zaba nogę zadziera . . .
  Stając po jednej stronie konfliktu ukraińskiego, staliśmy się stroną w sprawie. Żaden kraj europejski nie skonfliktował się z Rosją tak mocno jak Polska. Polscy politycy i generałowie zachowują się tak jak byśmy byli mocarstwem o sile równej co najmniej armii USA. A tu się okazuje, że bronić kraju mają ochroniarze. Śmiechu warte - konia kują a żaba nogę zadziera. Jeszcze na dodatek obraziliśmy największego przyjaciela Polski - Węgrów. Trzeba sobie zadać pytanie jakim narodem jesteśmy - "WYBRANYM" ???
  Za dużo tam faszystów
 • UE wchłonęła wszystkie kraje byłego bloku sowieckiego, teraz czas na Ukrainę.
  Ma Pan rację, Rosja nie może dopuścić NATO do swoich granic. Gdyby nie zabrała Krymu, USA utworzyłoby strategiczny przyczółek z którego Rosję miałoby na "widelcu". Ukraińcy nie zdają sobie sprawy jak UE może ich wydoić. Lecą jak ćmy do świecy a Polska utwierdza ich w tym błędzie. Żal tego narodu, gdyż tak jak my dużo wycierpiał pod sowieckim butem. Trzeba jednak przyznać, że ostatnia oferta Putina była ekonomicznie korzystna. Obniżenie cen gazu o połowę i pożyczka 15 mld dolarów to by Ukrainę wzmocniło. Wystarczyło poczekać do końca kadencji Janukowicza i konsekwentnie zmienić prezydenta w prawomocnych wyborach. Teraz już jest za późno, wojna domowa ogarnia kraj. Jakie konsekwencje poniesie Polska to się jeszcze okaże. Gdybyśmy się nie wtrącali w tę awanturę np. tak jak Węgrzy byłoby to dla nas o wiele zdrowsze.
  Zachód doi Polskę i sięga łapami po Ukrainę