Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zbig71

 • @Pedant 11:57:38
  A jutro będzie odwrotnie. To zależy, jak zmieni się etap.
  Przeżyć i zaświadczyć
 • @Pedant 11:57:38
  Na początku lat osiemdziesiątych leciały w odcinkach w WE. Potem w 2gim obiegu, a ostatnio pożyczyłem z biblioteki dla sąsiadki, bojej syn miał to jako lekturę szkolną. Także jakiś zmian doczekaliśmy.
  Przeżyć i zaświadczyć
 • @Monaco 09:30:42
  Smutne i straszne zarazem.
  Czy to hitler uczynił Rosję Supermocarstwem ?
 • W sumie
  Ładnie, zwłaszcza ostatnie zdania tekstu, które ukazują nam jakiego męża stanu mamy w posiadaniu. To jak z tymi dwoma ubekami, jeden dobry drugi zły. Mosze Kantor jest tym złym, a Ronald Lauder jest tym dobrym. Ale jeden i drugi chce pewnie,, własności bezdziedzicznej. Mnie interesują ci fachowcy i historycy ze sztabu kryzysowego p. prezydenta, tak z imienia i nazwiska, bo nigdzie nie mogłem się doczytać personaliów naszych antyputinowskich strategów .
  Przeżyć i zaświadczyć
 • @Monaco 01:04:51
  Wiadomo. Po wojnie ludzie chcieli spokoju, wystarczy mi to, co mówiła mi babcia, która okupację przeżyła w Stolicy.
  Czy to hitler uczynił Rosję Supermocarstwem ?
 • @Monaco 22:12:11
  Wtedy władze dzieliły się na Polaków londyńskich i Polaków lubelskich. Tak po 45 roku to życie zatruwali nam Barman, Minc, Różański, Zambrowski, Fejgin, Bierut i czuwający nad tą zgrają Sierow.
  Czy to hitler uczynił Rosję Supermocarstwem ?
 • @Monaco 18:49:10
  Szczerze mówiąc, to ja jako Polak i Warszawiak wyjątkowo potępiam świętowanie 1Sierpnia. Potępia tych, co 1 Sierpnia 44 wydali rozkazy do PW. I mam dość prawicowe poglądy.
  Czy to hitler uczynił Rosję Supermocarstwem ?
 • @Oscar 18:24:39
  Przywoziłeś salami? A co to, w PRLu salami nie było? W waszym PRLowskim raju nie było salami?!?!? Dziwne, a teraz jest w każdym sklepie.... Cuda jakieś, czy co???
  CBA = PIS = przestępstw ciąg dalszy
 • Putin
  Paroma zdaniami zepsuł cały misterny plan prezydenta Dudy i jego sztabu kryzysowego przygotowany na tę właśnie okoliczność. Już jakiś czas temu chciałem Cię zapytać, kto taki wchodził w skład tego sztabu kryzysowego, bo w mediach podawali tylko, że fachowcy i historycy. A ja chciałem poznać tych fachowców i historyków z imienia i nazwiska. Co to za mądre głowy były w tym sztabie kryzysowym? Ty jako człowiek dobrze poinformowany wiesz takie rzeczy na pewno.
  "Obowiązkiem jest pamięć" ale......
 • @Ywzan Zeb 17:39:48
  Jak umierający z głodu może dać 5mln za chleb? Gdyby miał 5mln, nie głodowałby.
  Zysk
 • @Wican 16:17:55
  Chociażby to, że załatwiał broń dla Polaków na kresach przeciwko Banderowcom. Bo dowództwo AK niestety dało ciała w tej sprawie.
  Piłsudski w Poznaniu
 • @Wrzodak Z. 12:13:27
  Obłuda koniokradów jest wielka. Rozwalili pół świata, ofiar idzie w setki tysięcy, a ci robią marsz pro-life. Hipokryzja to hołd składany cnocie przez występek.
  D. Trump na marszu ruchu Pro-life w Waszyngtonie
 • @Wican 15:07:21
  Nawet młotkiem mu do głowy prawdy nie wbijesz. To czystej krwi komuch i dlatego pisior. A Brygada Świętokrzyska postąpiła tak jak trzeba było. Inaczej poprzednicy różnych Oscarów zamęczyli by tych ludzi w katowniach żydoubeckich.
  Dał nam przykład Wowa Putin?
 • @marek500 11:56:51
  Dokładnie tak jest. Sam znam SBka, z którym Rymanowski zrobił wywiad rzekę i ukazał się materiał książkowy pt: Ubek. To, co ten człowiek opowiadał przechodziło ludzkie pojęcie. Lepper poszedł z jakimiš papierami do Sakiewicza i do ludzi z Nowogrodzkiej i to chyba była jego zguba. Może chodziło o Klewki, może jeszcze o co innego.
  M. Morawiecki - nic nie dzieje się przypadkowo..
 • @Husky 13:01:56
  Tusk i tak był najcwańszy z tej całej PO. Po prostu jak zaczęło mu się palić pod dupkiem, skorzystał z pomocy Makreli i dał dyla na brukselskie salony. Zresztą wtedy właśnie Polska przechodziła pod amerykańską kuratelę i postanowiła wymienić PO na PiS. Stąd ci kelnerzy. Zresztą Niemcy i tak dogadują się z pisem jak ze swoim. Wystarczy przeczytać porozumienie szefów MSZ RFN i RP. Także nie ma się co dziwić Tuskowi, że wykorzystał sytuację, a w Polsce zostawił tego debila Schetynę. No i Trampa wziął na,, muszkę,, czego żaden pisior by nie zrobił, oni przed koniokradami tylko plackiem.
  Polski LOT nabywa niemieckie linie lotnicze Condor
 • @Wican 12:56:44
  No i mieli Ludwika Erharda, który jednak doprowadził do reform w powojennej RFN. A my mieliśmy Balcerowicza i teraz pracujemy dla zagranicznych firm, bo własne rozkradziono i zlikwidowano.
  CBA = PIS = przestępstw ciąg dalszy
 • @marek500 10:02:40
  Należy pamiętać, że dokumenty SB zostały zmikrofilmowane pod koniec lat osiemdziesiątych.
  M. Morawiecki - nic nie dzieje się przypadkowo..
 • @krzysztofjaw 09:39:51
  Tak, ale to była rozmowa z prokuratorem. A nie osobiste animozje dr. Kękusia.
  M. Morawiecki - nic nie dzieje się przypadkowo..
 • @RAM 23:46:48
  Chyba dla nas wszystkich. Powoli okres pieredyszki się kończy i będzie wiele wdrażanych pomysłów, aby ograniczyć wolność wypowiedzi. Np: słynna,, mowa nienawiści,, to przecież nic innego, jak forma cenzury. Jakoś zupełnie niedawno Morawiecki spotkał się z Suzane Wójcicki, która jest członkinią synagogi w San Francisco. Matka Suzanne była żydówką rosyjską z domu Hochman. Premier Morawiecki ogłosił, że jest jego kuzynką. Coraz częściej słyszymy, jak YouTube kasuje kanały, które popełniają myślozbrodnię.
  «Żydowska Austria»
 • @Jan Paweł 08:18:20
  Myślę, że Trup ma gdzieś zakaz aborcji, natomiast zbliża się kampania wyborcza i trzeba się ludowi podlizywać.
  D. Trump na marszu ruchu Pro-life w Waszyngtonie