Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jan

 • @autor
  Czy po tylu aferach korupcyjnych wielkiej skali polacy zaglosuja na politykow PO-czyzby polacy byli stadem baranow...
  Hetman, broni Króla
 • Jak to mowia glupcow nie sieja glupcy sie rodza
  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
  Odra wkroczyła do Polski, czyli o ruchu antyszczepionkowym..
 • @asadow
  Problem polega na zwykłej, ordynarnej kradzieży. Najwięcej pieniędzy zarabiają Ci, którzy produkują dobra pozorne lub szkodliwe. Sprawiedliwa dystrybucja i emisja przez bank centralny to mit. W skrócie będzie to działać tak:
  ja produkuję marchewkę, ty emitujesz pieniądz i dajesz go komu chcesz. Nieroby dostają marchewkę, a ja – pusty pieniądz, który traci na wartości. Wyjściem jest identyfikacja dóbr pozornych i szkodliwych, zlikwidowanie przymusu ich nabywania (podatki) i konsekwentne wyplenienie kradzieży.
  Na pierwszy ogień powinna pójść lichwa bankowa, biurokracja i wszelkie odmiany socjalizmu. Prawdziwa treść prawa do bezpłatnej opieki zdrowotnej i nauki brzmi: „państwo ma prawo zabrać Ci tyle pieniędzy ile zechce i wydać dowolnie małą część tego na służbę zdrowia i edukację”.  Poruszyles fundamentalny problem calej ludzkiej cywilizacji ,zabieralem sie od dluzszego czasu by o tym napisac ale wiele wskazuje ze go nie znajde.Zauwaz ze potepienie lichwy u Izajasza bylo bardzo rygorystyczne [ten kto uprawia lichwe taki nie bedzie zyl] W powszechnym odbiorze czyms godnym potepienia sa dzialania typowo bankierskie czyli pozyczanie na procent. tymczasem przy glebszym ogladzie Biblia potepia kazda forme zycia która poloczone jest z tym co nazywasz tworzeniem wartoscii pozornych ,obecnie system jako calosc wrecz produkuje osoby ktore nic nie daja a biora ponad miare,, [Prawo Parkinsona] W takim alternatywnym spojzeniu na ekonomie [Shumacher Male jest Piekne,,] wprowadza jeszcze pojecie potrzeb koniecznych i niekoniecznych ktore sa tez forma kradziezy z puli surowcow ,energi , Niestety cywilizacja sie degeneruje Trudno bylo by wytlumaczyc np panience z niebieskimi tipsami ze jest to patologia skoro patologia staje sie norma zachowan
  Pieniądz równoległy
 • @ Boguslaw Jeznach
  Pomimo ruznic w pogladach na kilka kwesti [np problem szczepien] zycze zdrowia,polecam [Ziola Kozlowskiego] Niestetu i umnie tez wzrok troche siadl od czasu jak wczytuje sie w ekran komputera [migal mi ekran] wiec musiale zafundowac sobie okulary,moja mama przy 80 o dziwo nie potrzebowala okularow do czytania ,babka czytala do 90 wiec chyba wszyscy jestesmy coraz slabsi. Biblia obiecuje ze w Krulestwie Bozym na Ziemi nie bedzie chorych i niewidzacych ale to jeszcze nie teraz [polecam Biblie w wersji slownej [Biblia online JW , org] pozdrawiam przyjaznie Janusz Szumowski
  Zamiast pożegnania
 • Kazdy krok powoduje inne konsekwencje w systemie niemozliwych do przewidzenia zaleznosci
  Dlatego trudno powiedziec do konca jakie byly by konsekwencje,takich a nie innych decyzji 700 lat temu, Tymczasem prowokacje panstw zachodu doprowadzaja tylko do eskalacji napiecia ,Te fakty dotycza nas bezbosrednio,niestety polskie sojusze satakie a nie inne jako konsekwencjatzw wolnosci i demokracji,
  Ze strony

  KODŁUCH | Subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami
  https://kodluch.wordpress.com/
  Subiektywny zbiór linków z niewybrednymi komentarzami.

  Rosja prowadzi armię w pełnej gotowości bojowej
  Oleg Soloviev - 17:00, 9 kwietnia 2018 r

  Россия приводит свою армию в полную боевую готовность

  Rosyjski dowództwo wojskowe ogłosiło nagły alarm we wszystkich jednostkach sił lądowych, wojskowych sił kosmicznych i siłach obrony powietrznej. Ponadto, w ramach manewrów szkoleniowych, statki rakietowe Floty Czarnomorskiej zabrały się do morza w celu wykonania przydzielonych im zadań.

  Praktycznie w całym kraju istnieje ruch sprzętu wojskowego, w tym taktycznych i operacyjnych systemów rozmieszczania. Aktywność jednostek i odrębnych jednostek Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej jest najbardziej zauważalna w zachodniej części Rosji, w pobliżu granic z Ukrainą i Republiką Białorusi, a także w Trans-Bajkalskim Okręgu Wojskowym i na Dalekim Wschodzie.

  W dniach 8-9 kwietnia sprowadzono do morza dużą liczbę okrętów wojennych. Obserwuje się rozwój pojazdów opancerzonych, systemów rakietowych Iskander, a także batalionów obrony powietrznej z miejsc stałego rozmieszczenia.

  Oddzielne źródła zgłaszają rozmieszczenie stanowisk dowodzenia i kontroli w głównych bazach marynarki wojennej i lotniskach. Rosyjskie Ministerstwo Obrony odmówiło komentarza w sprawie informacji o nagłych ruchach jednostek.

  Niektórzy eksperci wojskowi wyjaśniają te działania przygotowując się do możliwej inwazji wojsk amerykańskich i NATO na Syrię po nieuzasadnionych oskarżeń Zachodu o oficjalny Damaszek za pomocą broni chemicznej. Opinię tę potwierdzają również słowa prezydenta Rosji Władimira Putina , który stwierdził, że Rosja nie porzuci swojego sojusznika, z którym zawarto odpowiednie umowy.

  Przypomnijmy, że minister obrony Ukrainy Stepan Poltorak powiedział w wywiadzie, że armia rosyjska skoncentrowała 19 grup batalionowo-taktycznych, w tym ponad 77 000 żołnierzy w pobliżu granic tego kraju, rzekomo przygotowujących się do agresji. Ta grupa jest uzbrojona w dużą liczbę czołgów, systemów rakietowych i samolotów bojowych. Jednak takie wypowiedzi wielokrotnie brzmiały z ust ukraińskich polityków, ale wszystkie z nich okazały się później bezpodstawne i bez podstaw.
  Podziel się wiadomościami ze swoimi przyjaciółmi!
  Jak naprawdę przegraliśmy pod Legnicą
 • Bredzisz tak samo jak teolodzy kosciola powszechnego -nie rozumiesz najprostszych slow
  SLUCHAJ IZRAELU JHAHWE JEST JEDEN JAHWE JEDEN JEST I NIE MA INNEGO POZA MNA I NIEMA INNEGO BOGA, To jest fundament Starego, i Nowego Testamentu, -Druga mowa św. Piotra

  12 Na ten widok Piotr przemówił do ludu: «Mężowie izraelscy! Dlaczego dziwicie się temu? I dlaczego także patrzycie na nas, jakbyśmy własną mocą lub pobożnością sprawili, że on chodzi? 13 Bóg naszych ojców, Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba, wsławił Sługę swego4, Jezusa, wy jednak wydaliście Go i zaparliście się Go przed Piłatem, gdy postanowił Go uwolnić. 14 Zaparliście się Świętego i Sprawiedliwego,-
  tak to brzmi w orginale hebrajskim-Ksiega Powtorzonego Prawa 18 -15 Biblia Tysiaclecia II wydanie Poprawione w przekladzie z jezykow orginalnych

  Proroka takiego jak ja jestem, wzbudzi ci Jahwe , Bóg twój, spośród ciebie, spośród twoich braci. Jego słuchać będziecie.

  Według tego, jak prosiłeś Jahwe, Boga twego, na Horebie, w dniu zgromadzenia, mówiąc: Nie chciałbym już słyszeć głosu Jahwe Boga swego, i patrzeć nadal na ten wielki ogień, abym nie zginął,

  Jahwe rzekł do mnie: Słusznie powiedzieli.

  Wzbudzę im proroka spośród ich braci, takiego jak ty. Włożę moje słowa w jego usta i będzie mówił do nich wszystko, co mu rozkażę.

  Ktokolwiek nie usłucha jakichkolwiek słów proroka, które on będzie wypowiadał w moim imieniu, to Ja wywrę zemstę na nim. [ a chcesz mienic sie nauczycielem ]
  UCZĄ, ŻE SYN BOŻY NIE LEŻAŁ DO ZMARTWYCHWSTANIA W GROBIE!
 • Swiat ma ciagle ten sam problem
  Early life · ‎Political career
  Prawda o bankach centralnych - Independent Trader.pl
  https://independenttrader.pl/prawda-o-bankach-centralnych.html
  Raz jeszcze odwieczny przeciwnik karteli bankowch kongresmen Louis McFadden rozpoczął procedurę odwoławczą Federalnego Systemu Rezerwy słusznie winiąc ją za zaistniałą sytuację: „To była ukartowana akcja. Międzynarodowi bankierzy (właściciele FED'u) chcieli wykreować klimat rozpaczy by zapanować nad ...
  Podobne wyszukiwania
  główne banki centralne na świecie
  banki centralne rothschildów
  banki centralne w polsce
  bank centralny chin
  bank centralny francji
  banki komercyjne
  Congressman McFadden 1933-34 - YouTube
  Film dla zapytania kongresmen Mcfadden
  ▶ 8:06
  https://www.youtube.com/watch?v=Ez-imuxUoio
  11 sty 2008 - Przesłany przez: kalidugan
  short video with Congressman McFadden Speech Excerpts about the Federal Reserve and the Federal ...
  The Federal Reserve: An Astounding Exposure 1934
  home.hiwaay.net/~becraft/mcfadden.html
  Tłumaczenie strony
  On May 23, 1933, Congressman, Louis T. McFadden, brought formal charges against the Board of Governors of the Federal Reserve Bank system, The Comptroller of the Currency and the Secretary of United States Treasury for numerous criminal acts, including but not limited to, CONSPIRACY, FRAUD, UNLAWFUL ...
  Redukcja naszego długu publicznego może nam obalić rząd
 • Pomimo niedoskonalosci wezwani do doskonalosci wykupieni ofiara jego zycia
  Druga mowa św. Piotra

  12 Na ten widok Piotr przemówił do ludu: «Mężowie izraelscy! Dlaczego dziwicie się temu? I dlaczego także patrzycie na nas, jakbyśmy własną mocą lub pobożnością sprawili, że on chodzi? 13 Bóg naszych ojców, Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba, wsławił Sługę swego4, Jezusa, wy jednak wydaliście Go i zaparliście się Go przed Piłatem, gdy postanowił Go uwolnić. 14 Zaparliście się Świętego i Sprawiedliwego, a wyprosiliście ułaskawienie dla zabójcy. 15 Zabiliście Dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwych, czego my jesteśmy świadkami. 16 I przez wiarę w Jego imię temu człowiekowi, którego widzicie i którego znacie, imię to przywróciło siły. Wiara [wzbudzona] przez niego dała mu tę pełnię sił, którą wszyscy widzicie. 17 Lecz teraz wiem, bracia, że działaliście w nieświadomości, tak samo jak zwierzchnicy wasi. 18 A Bóg w ten sposób spełnił to, co zapowiedział przez usta wszystkich proroków, że Jego Mesjasz będzie cierpiał. 19 Pokutujcie więc i nawróćcie się, aby grzechy wasze zostały zgładzone, 20 aby nadeszły od Pana dni ochłody, aby też posłał wam zapowiedzianego Mesjasza, Jezusa, 21 którego niebo musi zatrzymać aż do czasu odnowienia wszystkich rzeczy, co od wieków przepowiedział Bóg przez usta swoich świętych proroków. 22 Powiedział przecież Mojżesz5: Proroka jak ja wzbudzi wam Pan, Bóg nasz, spośród braci waszych. Słuchajcie Go we wszystkim, co wam powie. 23 A każdy, kto nie posłucha tego Proroka, zostanie usunięty z ludu. 24 Zapowiadali te dni także pozostali prorocy, którzy przemawiali od czasów Samuela i jego następców. 25 Wy jesteście synami proroków i przymierza, które Bóg zawarł z waszymi ojcami, kiedy rzekł do Abrahama: Błogosławione będą w potomstwie twoim wszystkie narody ziemi6. 26 Dla was w pierwszym rzędzie wskrzesił Bóg Sługę swego i posłał Go, aby błogosławił każdemu z was w odwracaniu się od grzechów».

  Ksiega Powtorzonego Prawa 18 -15 Biblia Tysiaclecia II wydanie Poprawione w przekladzie z jezykow orginalnych

  Proroka takiego jak ja jestem, wzbudzi ci Jahwe , Bóg twój, spośród ciebie, spośród twoich braci. Jego słuchać będziecie.

  Według tego, jak prosiłeś Jahwe, Boga twego, na Horebie, w dniu zgromadzenia, mówiąc: Nie chciałbym już słyszeć głosu Jahwe Boga swego, i patrzeć nadal na ten wielki ogień, abym nie zginął,

  Jahwe rzekł do mnie: Słusznie powiedzieli.

  Wzbudzę im proroka spośród ich braci, takiego jak ty. Włożę moje słowa w jego usta i będzie mówił do nich wszystko, co mu rozkażę.

  Ktokolwiek nie usłucha jakichkolwiek słów proroka, które on będzie wypowiadał w moim imieniu, to Ja wywrę zemstę na nim.
  «Pogrzebacz»
 • @ oswiat
  twój wniosek jest bardzo prawdopodobny ,oczywiscie wykluczy przypadku nie mozna ale zbieg czasowy jest,, komus,, na reke
  Cios w dolara.
 • @lorenco
  To ciekawe ze tylko ty doceniles wypowiedz Benjamina Fulforda odnosnie ,,ataku chemicznego,, w ktorym odejscie od dolara potraktowa on jako najwazniejsza kwestie narastajacej agresji wobec Rosji.Np Kula Lis tak duzo piszac wogule tej najwazniejszej kwesti nie zauwazyl calkowicie ja pomijajac. trudno mi to wytlumaczyc w sposob racjonalny......
  Cios w dolara.
 • Wiec robi sie nerwowo -nie rozumiem dlaczego tego watku np nie podjeli znani blogerzy
  Skupiajac sie na syri i Gucie a przeciez to sa watki pochodne,czyzby nawet na neonie istniala autocenzura odnosnie spraw najwazniejszych
  Oto motyw Londynskiego City i Wal Strett-kto wie moze zasadniczy
  Systemowi anglo - amerykanskiemu pali sie grunt pod nogami
  O ile w przypadku Husejna i jego deklaracji przejscia na euro,oraz Kadafiego i jego pomyslu uni pułnocnoafrykanskiej ze zlotym denarem mozna było jakos zaradzic [wiadomo dyktatorzy]. O tyle taka tendencja nakreslona przaz Rosje to juz powazniejszy problem,parasol atomowy jaki ma Rosja moze ochronic odejscie wielu panstw od dolara tym samym pozbawic USA i caly system anglo-amerykanski globalnego podatku[czytaj kradzierzy]zbudowanego na narzuconej swiatu walucie rezerwowej jaka jest dolar ktory uczynil USA militarna i gospodarcza potega [ktoby nie chcial miec w piwnicy drukarki dolarow i je drukowac ponoszac tylko koszt farby i papieru] Rosja stworzyla zagrozenie utraty monoolu i tylko Rosja moze ten proces przeprowadzic,niestety niema jak Rosji tego wyperswadowac [ bo np ,,wielka fala, zmyje zachod -Klimuszko] pozostaja wiec wojny peryferyjne, finansowe ,gospodarcze,oczernianie prowokacje itp coz innego im pozostaje. podobnie widzi to Benjamin Fulford. Ich system zyl z niewolnictwa, koloni,potem neokolonializmu teraz Rosja moze im to ograniczyc doprowadzajac do katastrofy system finansowy zachodu. co mowi Fulford[ze strony ,,kochne zdrowie,,ponizej

  ..... Niezależnie od wydarzeń na niebie, amerykański system petrodolarowy jest obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskiej agendy zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; Ośmiela to innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, na myśl o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja po raz pierwszy podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia już nowym rurociągiem.
  Pakistan również zadał poważny cios starszemu systemowi, ogłaszając, że użyje chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że dochody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodollar jest dokładniej opisany jako petro-narko-dolar, to także wielki cios dla starego systemu.
  Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami futures na ropę denominowaną w chińskim juanie i złocie. Benjamin Fulford
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 16.03.2018 22:52:32
  Sprawa Skripala - medialny jazgot bez cienia dowodów
  jan 16.03.2018 23:24:15
  Systemowi anglo - amerykanskiemu pali sie grunt pod nogami
  O ile w przypadku Husejna i jego deklaracji przejscia na euro,oraz Kadafiego i jego pomyslu uni pułnocnoafrykanskiej ze zlotym denarem mozna było jakos zaradzic[wiadomo dyktatorzy]. O tyle taka tendencja nakreslona przaz Rosje to juz powazniejszy problem,parasol atomowy jaki ma Rosja moze ochronic odejscie wielu panstw od dolara tym samym pozbawic USA i caly system angloamerykanski globalnego podatku[czytaj kradzierzy]zbudowanego na narzuconej swiatu walucie rezerwowej jaka jest dolarktory uczynil USA militarna i gospodarcza potega[ktoby nie chcial miec w piwnicy drukarki dolarow i je drukowac ponoszac tylko koszt farby i papieru] Rosja stworzyla zagrozenie utraty monoolui tylko Rosja moze ten proces przeprowadzic,niestety niema jak Rosji tego wyperswadowac bo np ,,wielka fala, zmyje zachod. pozostaja wiec wojny peryferyjne, finansowe ,gospodarcze,oczernianie prowokacje itp coz innego im pozostaje. podobnie widzi to Benjamin Fulford. Ich system zyl z niewolnictwai koloni,potem neokolonializmu teraz osja moze im to ograniczyc ....

  Niezależnie od wydarzeń na niebie, amerykański system petrodolarowy jest obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskiej agendy zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; Ośmiela to innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, na myśl o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja po raz pierwszy podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia już nowym rurociągiem.
  Pakistan również zadał poważny cios starszemu systemowi, ogłaszając, że użyje chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że dochody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodollar jest dokładniej opisany jako petro-narko-dolar, to także wielki cios dla starego systemu.
  Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami futures na ropę denominowaną w chińskim juanie i złocie. Benjamin Fulford
  Niebezpieczne zabawy Anglików z ruskim niedźwiedziem
  jan 16.03.2018 22:52:32
  Cios w dolara.
 • A WIEC WIEMY CO JEST PRZYCZYNA EPIDEMI RAKA - Co wobec tego z dobrostanem ludzi
  Polecam material audiowizualy do powyszszego wpisu.dostepny w orginalnym artykule na prisonplanet.pl [ponizej]

  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
  Mike Adams, NaturalNews.com
  USA
  2011-09-25
  W łapach kota Prezesa
 • Stosowane technologie medyczne w chodowli istot dwunoznych i
  Ten art dla kazdego utrzciwego prokuratora [czy sa tacy] powinien byc dowodem by kazdego lekarza ,pielegniarke ,pracownika sanepidu i urzednika postwaic w stan oskarzenia za zbrodnie przeciw ludzkosci

  Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
  Mike Adams, NaturalNews.com
  USA
  2011-09-25

  Jeden z najbardziej wybitnych naukowców w historii branży zajmującej się opracowywaniem szczepionek - naukowiec firmy Merck, dr Maurice Hilleman - został nagrany udzielając wywiadu, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki podawane Amerykanom i nie tylko (również w całym bloku wschodnim) były zanieczyszczone wirusami wywołującymi białaczkę i raka. W odpowiedzi na te informacje jego koledzy (którzy są także zarejestrowani na nagraniu) wybuchają śmiechem i wydaje im się, że jest to zabawne. Następnie sugerują, że dlatego właśnie te szczepionki są najpierw testowane w Rosji. Podanie ich rosyjskim sportowcom pozwoli Ameryce na wygranie Olimpiady bo rosyjscy sportowcy będą "obładowani nowotworami." (Tym samym przyznając, że w pełni zdawali sobie sprawę z faktu, że szczepionki te wywołują raka u ludzi.)

  To nie jest jakaś teoria spiskowa- to słowa głównego naukowca firmy Merck, który prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że to nagranie kiedykolwiek będzie szeroko recenzowane w internecie (który nawet nie istniał, w czasach kiedy dokonano nagrania). Prawdopodobnie myślał, że pozostanie to tajemnicą na zawsze.

  Na pytanie kolegi, dlaczego te informacje nie trafiły do prasy, odpowiedział: "Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej." Innymi słowy w środowisku naukowców opracowujących szczepionki, ręka rękę myje. Ci naukowcy zachowują wszystkie swoje brudne tajemnice we własnym milczącym kręgu, nie ujawniając prawdy o skażeniu produkowanych szczepionek.

  Wywiad audio. Link do strony: LINK :  Oto pełny transkrypt rozmowy. (Podziękowania należą się dr Len Horowitz na znalezienie tego nagrania i upublicznienie go). Zapis audio wywiadu z dr Maurice Hillemanem:

  Dr Len Horowitz: Posłuchajmy teraz słów wiodącego eksperta opracowującego szczepionki dr Maurice Hillemana, szefa oddziału szczepień w firmie Merck Pharmaceutical odnoszącego się do problemu jaki miał z importowanymi małpami. Wyjaśnia On w pełni pochodzenie AIDS, ale to co za chwilę usłyszysz zostało usunięte z jakiejkolwiek publicznej informacji.

  Dr Maurice Hilleman: i myślę, że szczepionki muszą być uwzględnione jako okazyjna cenowo technologia XX wieku.

  Narrator: 50 lat temu, kiedy Maurice Hilleman był uczniem szkoły w Miles City Montana, miał nadzieję zostać stażystą zarządzania w lokalnych magazynach JC Penney. Zamiast tego stał się większym pionierem w przełomowych badaniach nad szczepionkami i ich rozwojem, niż ktokolwiek inny w historii amerykańskiej medycyny. Wśród odkryć dokonanych w Merck, są szczepionki przeciw śwince, różyczce i odrze...

  Dr Edward Shorter: Powiedz mi, jak odkryłeś SV40 (wirus wywołujący raka) i szczepionkę przeciwko polio.

  Dr Maurice Hilleman: Cóż, to było w firmie Merck. Tak, przyszedłem do Merck. I miałem przejść do opracowywania szczepionek. Mieliśmy dzikie wirusy w tych dniach. Pamiętacie dzikie wirusy nerek małp i tak dalej? I w końcu po 6 miesiącach zrezygnowałem i powiedziałem, że nie można opracować szczepionek z tych cholernych małp, jesteśmy skończeni i jeśli czegoś nie zrobimy to mam zamiar zwolnić się, i nie zamierzam dalej spróbować. Więc poszedłem, aby spotkać się z Billem Mannem w zoo w Waszyngtonie. Powiedziałem do Billa Manna, "słuchaj, mam problem i nie wiem co tam zrobić." Bill Mann jest naprawdę mądrym facetem. Powiedziałem, że te marne małpy łapią zakażenia podczas gdy są przechowywane na portach lotniczych w tranzycie, załadunku, rozładunku. On powiedział po prostu, musisz pójść i załatwić małpy z Afryki Zachodniej i załatwić Afrykańskie Zielone małpy, przewieźć je do Madrytu, rozładować je tam ponieważ tam nie ma innego tranzytu dla zwierząt, stamtąd przewieź je do Filadelfii i tam je odbierz. Albo prześlij je do Nowego Jorku i tam je odbierz, bezpośrednio z samolotu. Więc sprowadziliśmy Afrykańskie Zielone i nie wiedziałem wtedy, że w ten sposób sprowadzaliśmy AIDS.

  Różne głosy w tle: ... (śmiech) ... że to ty, sprowadziłeś wirusa AIDS do kraju. Teraz już wiemy! (Śmiech) To jest prawdziwa historia! (Śmiech) Czego Merck nie zrobi żeby opracować szczepionkę! (Śmiech)

  Dr Maurice Hilleman: Tak więc to co on zrobił, to sprowadził, to znaczy my sprowadziliśmy te małpy, miałem tylko te, i to było rozwiązanie, ponieważ te małpy nie miały dzikich wirusów ale...

  Dr Edward Shorter: Czekaj, dlaczego zielone nie miały dzikich wirusów mimo, że pochodziły z Afryki?

  Dr Maurice Hilleman: ... ponieważ nie były, nie były, nie były zakażone w tych grupowych przetrzymalniach, z wszystkimi innymi czterdziestoma różnymi wirusami...

  Dr Edward Shorter: ale mieli te, które przywieźli z dżungli ...

  Dr Maurice Hilleman: ... tak, mieli je, ale było ich stosunkowo niewiele, to co mieliśmy to zabudowa klatkowa gdzie będziesz mieć epidemiczną transmisję zakażeń w zamkniętej przestrzeni. Więc jakkolwiek, dotarły zielone i teraz już mieliśmy je w swoim posiadaniu i braliśmy małpy aby je wyczyścić, i boże teraz zacząłem odkrywać nowe wirusy. Więc powiedziałem, nauczyciel Judasz. Cóż dostałem zaproszenie od Fundacji Kinney Sister, która była przeciwstawiającą się fundacją, jeśli chodzi o sprawy żywych wirusów...

  Dr Edward Shorter: Ach, prawda ...

  Dr Maurice Hilleman: Tak, oni przyłączyli się do grupy Sabiny i prosili mnie, abym przyszedł i dał odczyt na spotkaniu Fundacji Kinney Sister i widziałem, że jest to międzynarodowe spotkanie i boże, o czym ja miałem mówić? Wiem, tematem mojej mowy będzie wykrywanie niewykrywalnych wirusów.

  Dr Albert Sabin ... byli tacy, którzy nie chcieli szczepionek z żywym wirusem ... (nieczytelne) ... koncentrowali wszystkie swoje wysiłki aby coraz więcej ludzi zaszczepiało się szczepionkami z zabitym wirusem, a jednocześnie wspierali moje badania na żywych wirusach.

  Dr Maurice Hilleman: Więc teraz mam mieć coś (śmiech), wiesz, coś co będzie przyciągało uwagę. I rany, myślałem, że to cholernie SV40, to znaczy, ten cholerny związek, który mamy, Mam zamiar po prostu mówić na jego temat, zwłaszcza, że ten wirus musiał być w szczepionkach, musiał też być w szczepionkach Sabin. Więc szybko przetestowałem je (śmiech) i oczywiście był tam.

  Dr Edward Shorter: będę przeklęty

  Dr Maurice Hilleman: ... A więc teraz ...

  Dr Edward Shorter: ... tak, więc po prostu wziąłeś zapasy szczepionek Sabin, z półki tutaj w Merck ...

  Dr Maurice Hilleman: ... tak, no cóż ona została wykonana, ona była wytwarzana w Merck ...

  Dr Edward Shorter: Robiłeś je wtedy dla Sabin?

  Dr Maurice Hilleman: ... Tak, one były robione zanim przyszedłem [do Merck]...

  Dr Edward Shorter: tak, ale w tym czasie Sabin nadal po prostu robiło ogromne badania polowe w Rosji i tak dalej. Więc poszedłem i podjąłem temat wykrywania niewykrywalnych wirusów i powiedziałem Albertowi, powiedziałem słuchaj Albert wiesz ty i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale mam zamiar tam pójść i to cię zmartwi. Mam zamiar rozmawiać na temat wirusa, który jest w szczepionce. Będziesz musiał się pozbyć tego wirusa, nie martw się o to, ale pozbędziesz się go... ale umm, więc oczywiście Albert był bardzo zdenerwowany...

  Dr Edward Shorter: Co on powiedział?

  Dr Maurice Hilleman: ... i powiedział po prostu, że jest to tylko kolejne skomplikowanie sprawy, które wpłynie negatywnie na szczepionki. Powiedziałem, wiesz co, masz rację, ale mamy nową erę, mamy nową erę wykrywania i co jest ważne to to żeby pozbyć się tych wirusów.

  Dr Edward Shorter: Dlaczego miałby nazywać to skomplikowaniem sprawy skoro był to wirus, który zanieczyszczał szczepionki?

  Dr Maurice Hilleman: ... no cóż w tych szczepionkach i tak jest 40 różnych wirusów które deaktywowaliśmy i uh,

  Dr Edward Shorter: ale nie deaktywowałeś dokładnie tych?...

  Dr Maurice Hilleman: ... no to prawda, ale szczepionki przeciwko żółtej gorączce miały w sobie wirusa białaczki i wiesz, że to było w dniach bardzo surowej nauki. No więc poszedłem i rozmawiałem z nim i on powiedział- dlaczego się tym przejmujesz? Cóż, powiedziałem: "Powiem ci coś, mam wrażenie, czuję to w kościach, że ten wirus jest inny, nie wiem dlaczego ci to mówię, ale ... (nieczytelne) ... Myślę, że ten wirus będzie miał jakieś długoterminowe efekty." I on odpowiedział- jakie? A ja powiedziałem: "rak". (Śmiech) I powiedziałem Albert, pewnie pomyślisz, że zwariowałem, ale właśnie mam takie przeczucie. Cóż w tym samym czasie braliśmy tego wirusa i wprowadzaliśmy go do małp i do chomików. Więc mieliśmy te spotkania i to był pewnego rodzaju temat dnia i żartów które krążyły "ojej, wygramy Olimpiadę bo Rosjanie będą cali obładowani nowotworami." (Śmiech) To było miejsce gdzie te szczepionki były testowane ... tak, uhh, i to naprawdę popsuło całe spotkanie i było czymś w rodzaju tematu. No tak ...

  Dr Edward Shorter: Czy ci lekarze ... (nieczytelne) ... spotykali się w Nowym Jorku?

  Dr Maurice Hilleman ... no nie, to było w Sister Kinney ...

  Dr Edward Shorter: Sister Kinney, racja...

  Dr Maurice Hilleman: ... i Del Becco (sp) wstał i przewidział problemy z tego rodzaju czynnikami.

  Dr Edward Shorter: Dlaczego to nie wyciekło do prasy?

  Dr Maurice Hilleman: ....no cóż, wydaje mi się, że nie wyszło, nie pamiętam. Nie mieliśmy żadnych informacji prasowych na ten temat. Oczywiście to się nie wyda, to sprawa naukowa w ramach wspólnoty naukowej...

  Głos reportera: ... historyczne zwycięstwo nad chorobą, dramatycznie przedstawione zostało na Uniwersytecie Michigan. Tutaj naukowcy powołali nową medyczną erę z monumentalnymi raportami dowodzącymi, że szczepionka Salka przeciw polio była sensacyjnym sukcesem. Jest to dzień tryumfu dla 40-letniego Jonas Salka twórcy szczepionki. Przybywa tu wraz z Basilem O'Connorem szefem Narodowej Fundacji Paraliżu Dziecięcego, które finansowało badania. Setki dziennikarzy i naukowców zebrało się z całego kraju aby odsłuchać to doniosłe ogłoszenie ....

  Dr Albert Sabin: ... to było zbyt wiele, było zbyt wiele Hollywood. Było zbyt wiele przesady i wrażenia w 1957 roku, którego nie było w 1954 roku, kiedy to została podana informacja, że problem został rozwiązany, polio zostało pokonane.

  Dr Maurice Hilleman: ... ale i tak wiedzieliśmy, że wirus był w naszym materiale rozmnożeniowym, z którego robiono szczepionki. Ten wirus widzisz, jest jednym z 10.000 cząstek, które nie są aktywne ... (nieczytelne) ... to była dobra nauka w tym czasie, ponieważ dokładnie to się robiło. Nie martwiłeś się tymi dzikimi wirusami.

  Dr Edward Shorter: Więc odkryłeś, że wirus nie był zdeaktywowany w szczepionce Salka?

  Dr Maurice Hilleman: ... Racja. Więc następną rzeczą, którą można było zaobserwować to, że po 3, 4 tygodniach okazywało się, że zaczęły się pojawiać guzy u tych chomików.

  Dr Len Horowitz: Pomimo tego, że AIDS i białaczka nagle stały się epidemią "dzikich wirusów" Hilleman stwierdził, że to była "dobra nauka" w tamtym czasie.

  NaturalNews pragnie podziękować dr Len Horowitz za udostępnienie tego wywiadu z archiwów państwowych, oraz za upublicznienie ich, aby społeczeństwo mogło dowiedzieć się prawdy o zabójczej branży szczepionek.


  Link do oryginalnego artykułu: LINK


  (przypis prisonplanet.pl
  Stąd właśnie wzięła się eksplodująca od lat 60-tych liczba zachorowań na raka, chorobę wcześniej tak rzadką, że lekarze czytali o niej w książkach ale rzadko kiedy widzieli na własne oczy. Dziś estymuje się że w świecie zachodnim co 4 osoba zachoruje na raka.
  Podobnie jest z AIDS, gdzie już w 87 roku była stworzona procedura do masowej produkcji tego wirusa. Zobacz US patent numer 4647773. Dla zainteresowanych AIDS warto również zobaczyć patent numer 4824432, który złożono w 1989 roku i który jest patentem na leczenie tej choroby.
  W polityce USA obie choroby są bardzo ważnym elementem kontroli populacji; więcej na ten temat: NSSM 200.
  przypis prisonplanet.pl)


  --------------------------------------------------------------------------------

  Czytaj dalej: Liczba szczepień wpływa na poziom śmiertelności niemowląt.
  Czytaj dalej: Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.
  Czytaj dalej: Miliarderzy biorą populację na celownik.
  Czytaj dalej: Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.
  Czytaj dalej: Pentagon i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.
  Czytaj dalej: NSSM 200. Plan kontroli populacji.
  Czytaj dalej: UNESCO i kontrola populacji.
  Czytaj dalej: Miliarderzy biorą populację na celownik.
  W łapach kota Prezesa
 • Oto motyw Londynskiego City i Wal Strett-kto wie moze zasadniczy
  Systemowi anglo - amerykanskiemu pali sie grunt pod nogami
  O ile w przypadku Husejna i jego deklaracji przejscia na euro,oraz Kadafiego i jego pomyslu uni pułnocnoafrykanskiej ze zlotym denarem mozna było jakos zaradzic [wiadomo dyktatorzy]. O tyle taka tendencja nakreslona przaz Rosje to juz powazniejszy problem,parasol atomowy jaki ma Rosja moze ochronic odejscie wielu panstw od dolara tym samym pozbawic USA i caly system anglo-amerykanski globalnego podatku[czytaj kradzierzy]zbudowanego na narzuconej swiatu walucie rezerwowej jaka jest dolar ktory uczynil USA militarna i gospodarcza potega [ktoby nie chcial miec w piwnicy drukarki dolarow i je drukowac ponoszac tylko koszt farby i papieru] Rosja stworzyla zagrozenie utraty monoolu i tylko Rosja moze ten proces przeprowadzic,niestety niema jak Rosji tego wyperswadowac [ bo np ,,wielka fala, zmyje zachod -Klimuszko] pozostaja wiec wojny peryferyjne, finansowe ,gospodarcze,oczernianie prowokacje itp coz innego im pozostaje. podobnie widzi to Benjamin Fulford. Ich system zyl z niewolnictwa, koloni,potem neokolonializmu teraz Rosja moze im to ograniczyc doprowadzajac do katastrofy system finansowy zachodu. co mowi Fulford[ze strony ,,kochne zdrowie,,ponizej

  ..... Niezależnie od wydarzeń na niebie, amerykański system petrodolarowy jest obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskiej agendy zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; Ośmiela to innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, na myśl o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja po raz pierwszy podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia już nowym rurociągiem.
  Pakistan również zadał poważny cios starszemu systemowi, ogłaszając, że użyje chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że dochody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodollar jest dokładniej opisany jako petro-narko-dolar, to także wielki cios dla starego systemu.
  Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami futures na ropę denominowaną w chińskim juanie i złocie. Benjamin Fulford
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 16.03.2018 22:52:32
  Sprawa Skripala - medialny jazgot bez cienia dowodów
 • Systemowi anglo - amerykanskiemu pali sie grunt pod nogami
  O ile w przypadku Husejna i jego deklaracji przejscia na euro,oraz Kadafiego i jego pomyslu uni pułnocnoafrykanskiej ze zlotym denarem mozna było jakos zaradzic[wiadomo dyktatorzy]. O tyle taka tendencja nakreslona przaz Rosje to juz powazniejszy problem,parasol atomowy jaki ma Rosja moze ochronic odejscie wielu panstw od dolara tym samym pozbawic USA i caly system angloamerykanski globalnego podatku[czytaj kradzierzy]zbudowanego na narzuconej swiatu walucie rezerwowej jaka jest dolarktory uczynil USA militarna i gospodarcza potega[ktoby nie chcial miec w piwnicy drukarki dolarow i je drukowac ponoszac tylko koszt farby i papieru] Rosja stworzyla zagrozenie utraty monoolui tylko Rosja moze ten proces przeprowadzic,niestety niema jak Rosji tego wyperswadowac bo np ,,wielka fala, zmyje zachod. pozostaja wiec wojny peryferyjne, finansowe ,gospodarcze,oczernianie prowokacje itp coz innego im pozostaje. podobnie widzi to Benjamin Fulford. Ich system zyl z niewolnictwai koloni,potem neokolonializmu teraz osja moze im to ograniczyc ....

  Niezależnie od wydarzeń na niebie, amerykański system petrodolarowy jest obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskiej agendy zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; Ośmiela to innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, na myśl o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja po raz pierwszy podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia już nowym rurociągiem.
  Pakistan również zadał poważny cios starszemu systemowi, ogłaszając, że użyje chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że dochody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodollar jest dokładniej opisany jako petro-narko-dolar, to także wielki cios dla starego systemu.
  Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami futures na ropę denominowaną w chińskim juanie i złocie. Benjamin Fulford
  Niebezpieczne zabawy Anglików z ruskim niedźwiedziem
 • Wybierajac nowego prezydenta czy piszac cokolwiek o tzw polityce pamietajmy o tej podstawowej prawdzie chistori
  ZE ROSJA NIE BYLA AGRESOREM ROSJA BYLA PRZEDMIOTEM AGRESJI
  15 listopada 1911 r do uwczesnego prezydenta USA Wiliama Howarda Tafta przybyła delegacja oligarchów finansowo- przemysłowych w składzie:Jakób B Schif,Jakób Furt,Luis Marshal,Adolf Kraus i sędzia Henryk Goldfogle Zażądali oni od prezydenta USA zerwania umowy handlowej z Rosją z roku 1832 i zniszczenia jej drogą rewolucji .W roku 1915 ,w celu finansowania rewolucji w Rosji utworzono w USA American International Corporation,[Jim Marrs -,,Oni rządzą światem'' wyd Jeden Swiat Warszawa 2005 str 204 ,www.jimmarrs. com]. Korporacja reprezentowała interesy Rotshildów,Harimana oraz Banku Rezerwy Federalnej

  ................................................................................................................

  Wall Street i Rewolucja Bolszewicka. #3
  PrisonPlanet.pl
  Polska
  2016-11-13
  Polityka
  Kontynuacja artykułu: Wall Street i Rewolucja Bolszewicka. #2

  American International Corporation (AIC).
  American International Corporation (AIC) zostało utworzone 22 listopada 1915 roku w Nowym Jorku przez grupy interesu J. P. Morgana, z głównym udziałem National City Bank Stillmana i grupami interesu Rockefellera (dyrektorowie Walker, George H., Stillman, James A. Jr., du Pont, Pierre S., Vanderlip, Frank A., Rockefeller, Percy A., Lovett, Robert S.). Główne biuro AIC znajdowało się na 120 Broadway podobnie jak większość firm zaangażowanych w tą historię. W statucie spółka upoważniona została do angażowania się w każdy rodzaj biznesu czy też zakłady użyteczności publicznej na terenie dowolnego kraju świata. Celem korporacji było rozwiniecie krajowych jak i zagranicznych przedsiębiorstw, by doprowadzić do rozszerzenia amerykańskiej działalności za granicą oraz promowanie interesów amerykańskich, jak i zagranicznych banków, biznesu oraz inżynierii.

  Centrum operacyjne AIC oraz innych firm zaangażowanych w promowanie i wsparcie rewolucji:

  American International było w posiadaniu kilku spółek zależnych, miało znaczące udziały w jeszcze innych firmach i działało stale w obrębie innych firm na terenie Stanów Zjednoczonych i za granicą. Firma Allied Machinery Company of America została założona w lutym 1916 roku i cały kapitał zakładowy został przejęty przez American International Corporation. Wiceprzewodniczącym AIC był Frederick Holbrook - inżynier i były szef Holbrook Cabot & Rollins Corporation. W styczniu 1917 roku została utworzona firma Grace Russian Company, której wspólnymi właścicielami byli W.R. Grace & Co. i San Galli Trading Company w Piotrogrodzie. American International Corporation posiadało znaczące inwestycje w Grace Russian Company i miało wspólnego dyrektora w osobie Holbrooka. AIC inwestowało także w United Fruit Company, która była w latach 20. zaangażowana w rewolucje w Środkowej Ameryce. American International Shipbuilding Corporation - korporacja zajmująca się budową statków i stoczni, była w całkowitym posiadaniu AIC i podpisała znaczące kontrakty na okręty wojskowe z Emergency Fleet Corporation: pierwszy kontrakt był na pięćdziesiąt okrętów, potem nastąpił kontrakt na czterdzieści okrętów, a po nim jeszcze inny na sześćdziesiąt okrętów towarowych. American International Shipbuilding była największą pojedynczą firmą realizującą kontrakty dla amerykańskiej spółki rządowej Emergency Fleet Corporation. Inną firmą zarządzaną przez AIC była G. Amsinck & Co - spółka z Nowego Jorku, nad którą uzyskano kontrolę w listopadzie 1917 roku. Amsinck była źródłem finansowania dla niemieckiej siatki szpiegowskiej w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie 1917 roku American International Corporation założyło i weszło w całkowite posiadanie Symington Forge Corporation, głównego rządowego podwykonawcy przemysłu hutniczego zajmującego się produkcją pocisków artyleryjskich. W konsekwencji American International Corporation miało znaczące udziały w kontraktach wojennych na terenie Stanów Zjednoczonych i za granicą. Miało jednym słowem swój interes w tym by kontynuowano I wojnę światową.

  To co istotne to fakt, że aktywność AIC w dużej części opierała się na asystowaniu bolszewików w ich rewolucji, jak również budowaniu infrastruktury wydobywczej poprzez m.in. American Industrial Colony (AIK). W ramach tych działań m.in. pomiędzy 1921–1926 amerykańscy robotnicy i inżynierzy pracowali cały czas w Rosji budując okręg wydobywczy Kuzbas.

  Szesnastego stycznia 1918 roku - prawie dwa miesiące po przejęciu Piotrogrodu oraz Moskwy, zanim część Rosji dostała się pod kontrolę bolszewików - William Franklin Sands, sekretarz wykonawczy American International Corporation przedstawił Sekretarzowi Lansingowi memorandum na temat rosyjskiej sytuacji politycznej. Chociaż bolszewicy sprawowali jedynie niestałą kontrolę w Rosji - i zaiste wiosną 1918 roku byli na drodze do utraty nawet tego - Sands napisał, że już (w styczniu 1918 roku) Stany Zjednoczone zwlekały zbyt długo z uznaniem “Trockiego”. Dodał także, że “jakikolwiek grunt, jaki mógł zostać utracony, teraz powinien być odzyskany, nawet kosztem drobnego osobistego triumfu Trockiego.”

  Sands następnie omówił sposób w jaki Stany Zjednoczone mogłyby nadrobić stracony czas, porównując rewolucję bolszewicką do “naszej własnej rewolucji” i wnioskując “mam wszelkie powody aby sądzić, że plany administracyjne względem Rosji uzyskają każde możliwe wsparcie ze strony kongresu i spotkają się z serdeczną aprobatą opinii publicznej w Stanach Zjednoczonych.”

  W skrócie Sands - sekretarz wykonawczy korporacji, której skład dyrektorski był najbardziej prestiżowy na Wall Street zapewnił w zaledwie kilka tygodni po rozpoczęciu rewolucji stanowcze poparcie dla bolszewików i rewolucji bolszewickiej oraz jako dyrektor Banku Rezerwy Federalnej Nowego Jorku Sands wniósł wkład 1 miliona dolarów dla bolszewików.

  W 1918 roku Sowieci zajmowali niewielką część Rosji i stali przed szeregiem wewnętrznych i zewnętrznych problemów. Aby podbić resztę kraju potrzebowali zagranicznego uzbrojenia, importowanej żywności, zagranicznego finansowego wsparcia i dyplomatycznego uznania, a przede wszystkim zagranicznego handlu. Aby pozyskać dyplomatyczne uznanie i zagraniczny handel Sowieci musieli najpierw ustanowić zagraniczne przedstawicielstwa; z kolei przedstawicielstwa wymagały finansowania w złocie lub zagranicznej walucie.

  Pierwszym krokiem było ustanowienie pod przewodnictwem Ludwiga Martensa sowieckiego Biura w Nowym Jorku. W tym samym czasie poczyniono wysiłki by na zakup odpowiednich towarów przerzucić fundusze (carskie złoto) do Stanów Zjednoczonych i Europy. Na marginesie należy wspomnieć, że carskie setki milionów w złocie poinwestowane w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Francji zostały przejęte przez te prywatne banki. Złoto pozostałe w Rosji zostało przetransportowane na Zachód niedługo później. By dokonać przerzutu funduszy w Stanach Zjednoczonych wywarto nacisk celem pozyskania uznania dyplomatycznego sowietów lub uzyskania licencji na eksport niezbędnych towarów do Rosji.

  Nowojorscy bankierzy i prawnicy zapewnili w pewnych sprawach znaczące, a w pewnych sprawach wręcz decydujące wsparcie. Kiedy profesor Jurij Władimirowicz Łomonosow - rosyjski ekspert techniczny sowieckiego Biura potrzebował przesłać fundusze od szefa sowieckiej agentury w Skandynawii - prominentny prawnik z Wall Street przyszedł mu z pomocą̨, wykorzystując oficjalne kanały Departamentu Stanu oraz zastępcę Sekretarza Stanu jako pośrednika w tej sprawie. Kiedy miało dojść do przekazania złota do Stanów Zjednoczonych American International Corporation, Kuhn, Loeb & Co. oraz Guaranty Trust zażądały stosownych usług (przetopienia carskiego złota w nowojorskim porcie) i użyły swoich wpływów w Waszyngtonie aby ułatwić te działania. Co do kwestii uznania dyplomatycznego, to amerykańskie firmy wstawiały się przed kongresem i społeczeństwem, by zaaprobowali sowiecki reżim czerpiąc następnie potężne profity z tego faktu.

  American International Corporation AIC z czasem zajęła się stałym (do lat 60.) wspieraniem sowieckiego molocha, który co dekadę miał poważne kryzysy ekonomiczne i technologiczne i znikał z mapy politycznej jako zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych. Od czasów Woodrowa Wilsona w ramach Specjalnych Funduszy Wojennych (Special War Fund) setki milionów dolarów wędrowały bez przerwy do Rosji w postaci amerykańskich towarów by wspierać amerykańską agenturę bolszewików w tym kraju. Fundusze te były szeroko omawiane podczas przesłuchań sejmowych komisji (patrz np. komisja 1919 r. ds. Rosyjskich Obligacji HJ 87 14.U5). American International Corporation absorbowało te fundusze i późniejsze od 1934 r. w ramach Lend Lease obsługiwanego przez Import Export Bank. W ramach pożyczek wysyłało do sowietów przede wszystkim sprzęt, i technologie pomagając w budowie kraju.

  Podsumowanie.
  W niniejszym artykule jedynie pobieżnie zarysowaliśmy całe zagadnienie pomijając wiele informacji, jednak ukazaliśmy co naprawdę działo się wokół Rewolucji Październikowej. Fundusze na powrót Lenina i jego grupy wysłanych do Rosji bolszewików zostały w części przelane przez sztokholmski Nya Banken, którego właścicielem był Olof Aschberg. Wykroczyliśmy daleko poza te dowody ustalając stałe stosunki łączące bolszewickiego bankiera Olofa Aschberga z kontrolowaną przez Morgana firmą Guaranty Trust Company z Nowego Jorku przed, w trakcie i po rewolucji. Za czasów caratu Aschberg był w Rosji agentem Morgana i negocjatorem rosyjskich pożyczek w Stanach Zjednoczonych; w 1917 roku Aschberg był finansowym pośrednikiem rewolucjonistów. Po rewolucji został on przewodniczącym Ruskombank - pierwszego sowieckiego międzynarodowego banku, podczas gdy Max May (będąc wiceprzewodniczącym kontrolowanego przez Morgana Guaranty Trust) został w tym samym banku dyrektorem i szefem działu współpracy z zagranicą. Przedstawiliśmy dowody bazujące na obszernej dokumentacji, ukazujące stałą współpracę pomiędzy Guaranty Trust Company a bolszewikami.

  Dodatkowo istnieją dowody na przelewanie przez bankierów z Wall Street środków na cele międzynarodowej rewolucyjnej działalności. Dla przykładu istnieje oświadczenie (potwierdzone kablogramem) Williama Boyce’a Thompsona (dyrektora Banku Rezerwy Federalnej Nowego Jorku i dużego udziałowca w kontrolowanym przez Rockefellera Chase Bank oraz wspólnika finansowego Gugenheimów i Morganów) o tym, że wniósł on swój wkład finansowy w wysokości 1 miliona dolarów na rzecz rewolucji bolszewickiej i związane z nią cele propagandowe. Innym przykładem jest John Reed - amerykański członek komitetu wykonawczego III Międzynarodówki, który był finansowany i wspierany przez Eugene Boissevaina - prywatnego nowojorskiego bankiera i który był zatrudniony przez magazyn Metropolitan, należący do Payne’a Whitney’a. Whitney był w tamtym czasie dyrektorem Guaranty Trust. Śledząc fundusze Trockiego w Stanach Zjednoczonych dotarliśmy do ich niemieckich źródeł, jak dotąd zidentyfikowanych w Nowym Jorku. I chociaż nie znamy szczegółowych źródeł niemieckiego finansowania Trockiego, to z pewnością wiemy, że Von Pavenstedt - szef wypłat dla niemieckiego wywiadu w Stanach Zjednoczonych, był także starszym rangą wspólnikiem w firmie Amsinck & Co., której właścicielem była American International Corporation, także kontrolowana przez firmę J.P. Morgana.

  Ponadto firmy zlokalizowane na Wall Street włączając w to Guaranty Trust, były zaangażowane w działania rewolucyjne Carranzy i Villi w Meksyku. Zidentyfikowaliśmy także dowody na istnienie dokumentacji, dotyczącej finansowania przez syndykat Wall Street w 1912 roku chińskiej rewolucji Sun Yat-sena. Rewolucja ta jest do dzisiaj określana przez chińskich komunistów jako prekursor rewolucji Mao w Chinach. Charles B. Hill prawnik negocjujący z Sun Yat-senem w imieniu syndykatu bankowego, był dyrektorem trzech spółek zależnych Westinghouse a Charles R. Crane z Westinghouse w Rosji był zaangażowany w rosyjską rewolucję.

  Antonyemu Suttonowi, całkiem poza sferą finansową udało się zidentyfikować inny, może nawet bardziej znaczący dowód zaangażowania grup z Wall Street w sprawę bolszewicką. Amerykańska Misja Czerwonego Krzyża do Rosji była prywatnym przedsięwzięciem Williama Boyce’a Thompsona, który publicznie wyrażał stronnicze poparcie dla bolszewików.


  Obecnie dostępne dokumenty Brytyjskiego Gabinetu Wojny stwierdzają, że brytyjska polityka została otwarta na reżim Lenina-Trockiego za sprawą bezpośredniej interwencji Thompsona u Lloyda George’a. Istnieje także kopia oświadczenia dyrektora Thompsona i zastępcy przewodniczącego Williama Lawrence’a Saundersa (obaj z Banku Rezerwy Federalnej z Nowego Jorku), mocno sprzyjających bolszewikom. John Reed był nie tylko finansowany przez grupy z Wall Street, ale był także stale wspierany w związku ze swoimi działaniami, nawet do tego stopnia, że w jego sprawie interweniował w Departamencie Stanu William Franklin Sands, będący sekretarzem wykonawczym American International Corporation. W sprawie Roberta Minora i jego podżegania do rewolucji jest kilka znaczących przesłanek wskazujących na interwencję pułkownika Edwarda House w kwestii jego uwolnienia. Sprawa Minora jest o tyle istotna, że projekt rewolucji bolszewickiej w Niemczech Williama Boyce’a Thompsona był projektem, który Minor wprowadzał w życie, kiedy został aresztowany w Niemczech. Kilku międzynarodowych agentów, na ten przykład Aleksander Gumberg pracował dla Wall Street oraz dla bolszewików. W 1917 roku Gumberg był przedstawicielem amerykańskiej firmy w Piotrogrodzie, pracował dla Amerykańskiej Misji Czerwonego Krzyża Thompsona oraz został szefem bolszewickiej agentury w Skandynawii, do czasu deportacji z Norwegii, a następnie został tajnym asystentem Reeve’a Schley’a z Chase Bank w Nowym Jorku, a potem Floyda Odluma z Atlas Corporation.

  W dużej mierze działania na rzecz bolszewików mają swoje źródło pod konkretnym nowojorskim adresem, a mianowicie 120 Broadway, Nowy Jork. Dowody na to Sutton przedstawił w książce w zarysie, jednak nie ma żadnego powodu na taką koncentrację działalności pod jednym adresem oprócz jednego, że kwestia ta wydaje się być międzynarodowym odpowiednikiem twierdzenia Carrola Quigleya, że J.P. Morgan zinfiltrował krajową lewicę. Morgan jednak jak widzimy również zinfiltrował także globalną lewicę. Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku był zlokalizowany na 120 Broadway. Instrumentem wykorzystywanym dla probolszewickiej działalności był American International Corporation także zlokalizowany pod tym samym adresem. Już w parę tygodni po rozpoczęciu rewolucji Sekretarz Stanu Robert Lansing pytał AIC o opinię na temat bolszewickiego reżimu. Sands - sekretarz wykonawczy AIC ledwie powstrzymywał swój entuzjazm dla sprawy bolszewickiej. Ludwig Martens (pierwszy sowiecki ambasador) był wiceprezesem w firmie Weinberg & Posner, także zlokalizowanej na 120 Broadway. Guaranty Trust znajdowało się na 140 Broadway (zaraz obok 120 Broadway) a Guaranty Securities Co. także znajdowało się na 120 Broadway. W 1917 roku firma prawnicza Hunt, Hill & Betts znajdowała się także na 120 Broadway a członek tej firmy Charles B. Hill był negocjatorem podczas zawierania umów z Sun Yat-senem. Firma John MacGregor Grant Co., która była finansowana przez Olofa Aschberga ze Szwecji i Guaranty Trust znajdująca się na tzw. czarnej liście wywiadu wojskowego, także była zlokalizowana na 120 Broadway. Gugenheimowie i tzw. ciało wykonawcze General Electric (mające udziały w American International) także znajdowało się na 120 Broadway. Dlatego też nie powinno dziwić odnalezienie na najwyższym - trzydziestym czwartym piętrze tego samego budynku tak zwanego Klubu Bankierów.

  Jak widać w tym przypadku mamy więc do czynienia z ponadnarodowym ogarniającym najważniejsze gałęzie gospodarki konglomeratem finansowo przemysłowym, który zrealizował rewolucję październikową. Wszystkie opisane działania tej grupy spod 120 Broadway stworzyły podwaliny pod potężną współpracę pomiędzy anglo-amerykańskim sektorem finansowo-industrialnym a komunistami w Rosji. Współpraca ta trwała nieustannie aż do rozpadu ZSRR. Stworzone przez anglo-amerykański establishment komunistyczne władze gwarantowały kręgom wtajemniczonych firm monopol na sprzedaż technologii i sprzętu przez ponad 70 lat. Za tą technologię płacono niewolniczą pracą obywateli zniewolonego bloku komunistycznego w którym Polska uczestniczyła przez 50 lat. Technologie i ciągłe kredytowanie komunistycznego molocha z drugiej strony pozwalało na trzymanie całej Europy i większości świata w ciągłym stanie zagrożenia dodatkowo gwarantując sprzedaż amerykańskich produktów kompleksu przemysłowo-militarnego zagrożonym krajom.  Oczywiście tylko naiwny spodziewał by się, iż ta współpraca znikła po upadku ZSRR. Zaraz po przewrocie i dojściu do władzy Jelcyna proces został wznowiony na wielką skalę gdzie dla przykładu USA zainwestowało przez Export-Import Bank 2,3 biliona dolarów na budowę infrastruktury wydobywczej gazu i ropy w Rosji. Globalna rewolucja trwa zatem dalej.
  Grzegorz Braun na prezydenta RP
 • @Autor
  Pisze autor ,,,trudno spojrzeć obiektywnie dając jednoznaczne odpowiedzi na stawiane pytania oraz próbując w prosty sposób wyjaśnić to, co się stało 50 lat temu,, To autor ksiazek nie czyta przeciez tyle w tym temacie ich napisano.
  Zrozumieć marzec
 • Nowa epoka barbazyncow-bajka o zagrozeniu smogiem
  Moze ktos przy czasie zajol by sieu obaleniem tego idiotyzmu jaki nagle wynaleziono przez oszolomow i nieukow z tytulami profesorskimi. Mianowicie Smogiem ,byla niedawno ,,elokwentna,, wypowiedz jakiegos pelnomocnika ds smogu,niedawno tez jakas pani w tym samym srodku masowego razenia[tv]namolnie ostrzegala o zagrozeniach dla zdrowia wynikajacych z ataku smogu. te niedouczone blazny ,,nauki,, zatracily elementarna zdolnosc myslenia . W czasch ,,zlej ,,komuny gdy przemysl ciezki emitowal ilosci zanieczyszcen niemajacych precedensu do jej obecnych resztek gdy poziom spalania w domach byl na podobnym poziomieilosc zachorowan na raka byl kilkakrotnie nizszy teraz nawet NIK mowi o prognozach 25 proc wzrostu w stosunku do obecnej po komunistycznej wielkosci [mozna mowic o panddemi]wiec jak to mozliwe ze teraz kiedy jest powietrze duzo czystsze wiecej jest zachorowan. Kiedy ktos mowi o ,,dobrodziejstwach obecnego ,,demokratycznego,, systemu zawsze mozna odpowiedziec tak ,,NAJLEPSZYM MIERNIKIEM WOLNOSCI NARODU JEGO SUWERENNOSCI JEST STAN JEGO ZDROWIA ,,Te idiotyczne inwestycje strukturalne [unijne],te nowe bruczki,kolorowe urzedy i instytucje to jedno wielkie g... stan zdrowia spoleczenstwa polskiego pokazuje ze wszystko co wmawiaja polaka media jest klamstwem jakosc zycia to nie ,,rozwoj,,bo on po przekroczeniu pewnego poziomu zlozonosci staje sie upadkiem i degeneracja a w mediach ciagle swieta krow rozwoj gospodarczy bezmyslni glopcy z tytulami profesorskimi ciagle wmawiaja innym ze tylko ,,rozwoj ,,polepszy dobrostan narodu .panowie decydenci to jest blad logiczny slowem niewierdza i glupota. [Miszchan,,Spor o Wzrost Gospodarczy] To co napisale wcale nie znaczy ze nie mamy dbac o jakosc powietrza i efektywnosc procesow grzewczych.
  Człowiek z GÓWIN i jego pseudoreforma!
 • @lemanski
  Mysle ze niepotrzebnie ulegasz zdaniu pana Wojtasa pan Wojtas czesto sie myli I mimo to jak lew broni swego pogladu.to zreszta cecha wiekszosci ludzi.To co napisales jest jak najbardziej sluszne ,to nie jest tak ze okreslone postawy ambiwalencji ,niewiedzy niezaangazowania,tracenia czasu na sprawy trywialne musi byc skutkiem czegos ,takie zalozenie jest bledne [ sluszne moze byc wobec niewielkiej czesci spoleczenstwa] , To co pisze pan Wojtas to takie lanie wody z ktorej nic nigdy nie wynikniem,jak napisal Prokopiuk ,,,bujny rozkwit zycia intelektualnego przy uwiadzie dzialania,, to tez takie bezuzyteczne tracenie czasu rowne naduzywaniu alkocholu. Tluszcza zawsze wybierala taka latwizne sprowadzona do potrzeb naturalnych , wieksza czesc ludzi taka sie po prostu rodzi z takim zasobem[gun dobrych lub zlych] i ich wybory nie sa konsekwencja zaistnialych czynnikow spolecznych[zewnetrznych] Np takie kibicowanie [ czytaj tracenie czasu na idiotyzm] to dokladnie to samo co w czasach antycznego Rzymu gdzie masy chcialy chleba i igrzysk [ Szukajcie wpierw Krolestwa Bozego i jego sprawiedliwosci a wszystko inne bedzie wam dodane] . To co napisales jest fundamentalne gdyby te miliardy ludzi zadaly sobie trud dochodzenia do prawdy i dodaly choc czastke swej energi zyciowej dla dobra i prawdy to ciemna strona mocy nie miala by szansy nigdy zatryiumfowac . Mam znajomego ktory bedac gorliwym katolikiem ,caly wolny czas poswieca sportom,meczą olimpiadą,i innym igrzyska i nie widzi sprzecznosci miedzy wyznawanymi zasadami wiary a swym patologicznym zangazowaniem on taki po prostu jest i niema szansy by sie zmienil bo jest to jego natura. i zadne argumenty natury logicznej tego nie sa w stanie zmienic. Na poparcie twej tezy piosenka w oparciu o tekst Josifa Brodskiego

  Giną ludzie


  W chwili, kiedy przy kolacji
  bronisz niedorzecznych racji
  żal za głupstwem topiąc w wódzie -
  giną ludzie.
  W przecudownych starych miastach
  strach w codzienny pejzaż wrasta
  śniąc o ocalenia cudzie -
  giną ludzie.

  W wioskach, których wcale nie ma,
  bo śmierć przez nie przeszła niema -
  wierząc swej nadziei złudzie
  giną ludzie.

  Giną ludzie gdy głosujesz
  za spokojem - i próbujesz
  bunt sumienia zbić doktryną -
  obcy giną.

  W chwili, gdy rozrywki żądasz,
  w telewizji mecz oglądasz,
  lud się pławisz w słodkiej nudzie -
  giną ludzie.

  Oto nowa jest idea:
  jeszcze ludzkość nie zginęła,
  chociaż w Kainowym trudzie
  giną ludzie.

  Wielbiąc każde przykazanie,
  zapis świętych praw w Koranie,
  Ewangelii i Talmudzie
  giną ludzie.

  Wśród wyznawców każdej wiary
  są mordercy i ofiary -
  twe milczenie wskaże teraz
  kogo wspierasz.
  Światowa epidemia menelstwa
 • PRZED TYM CHRONI SWIAT ROSJA
  Nowy Porządek barbarzyńców

  Wszystko zaczyna się sprawdzać. Oto co niektórzy mieli przywilej usłyszeć z ust jednego z „oświeconych” – w 1969 roku:

  Transkrypcja wspomnień (taśmy 1-3) dr Lawrence Dunegan’a (1989) z przemówienia dr Richarda Day’a, wygłoszonego na spotkaniu ze studentami i specjalistami ochrony zdrowia, przeznaczonymi na liderów w zakresie medycyny 20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga. Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt. Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą Ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.
  Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:
  „Planujemy wejść w 21 wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu!”
  „Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.”
  „Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań”. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił „ludzie nie zadają właściwych pytań”, brzmiało to jakby miał żal, jakby źle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

  Prawdziwe cele

  Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… „Nie ma innej drogi”. Wydawało mi się wtedy, że jego słowa wyrażają przeprosiny, szczególnie kiedy opisywał niektóre szczególnie przykre zmiany, jak np. promowanie narkomanii.

  Kontrola populacji

  Był bardzo aktywnym członkiem grupy ds. kontroli populacji. Powiedział, że populacja rośnie zbyt szybko. Liczba osób w danym czasie na planecie musi być ograniczona lub zabraknie miejsca do życia. Przerośniemy zaopatrzenie w żywność i zbyt zanieczyścimy świat odpadami.

  Pozwolenie na posiadanie dzieci

  Ludzie nie będą mogli mieć dzieci tylko dlatego, że chcą, lub dlatego, że są nieostrożni. Większość rodzin będzie ograniczona do dwojga dzieci. Niektóre osoby będą mogły być tylko jedno i wybitne osoby lub osoba, mogą być wybrane by mieć troje. Ale większość ludzi będzie mogła mieć tylko dwoje dzieci. To dlatego, że zerowy wzrost populacji to 2,1 dziecka na rodzinę. Więc co dziesiąta rodzina będzie mogła mieć przywilej trzeciego dziecka. Dla mnie do tej pory pojęcie “kontroli populacji” łączyła się przede wszystkim z ograniczeniem liczby dzieci mających się urodzić. Ale uwaga, o tym, co ludzie mają “pozwolone”, a następnie, co nastąpiło, czyni ją zupełnie jasną, że kiedy usłyszysz “kontrolę populacji”, oznacza to więcej niż tylko kontrolę urodzeń. Oznacza to kontrolę nad każdym przedsięwzięciem całej ludności świata; znacznie szersze znaczenie tego pojęcia niż kiedykolwiek myślałem przed wysłuchaniem tego. Kiedy słyszysz i wracasz z powrotem do niektórych z tych rzeczy, zaczynasz rozpoznawać jak jeden aspekt ściśle wiąże się z innymi aspektami w zakresie kontrolowania ludzkich poczynań.

  Przekierowanie celu seksu: seks bez prokreacji i prokreacja bez seksu

  Cóż, po kontroli populacji, następnym krokiem był seks. Powiedział, że seks musi być oddzielony od prokreacji. Seks jest zbyt przyjemny, i popęd płciowy zbyt silny, aby oczekiwać, że ludzie zaniechają seksu. Stosowanie hemikaliów w żywności i w dostarczanej wodzie w celu zmniejszenia popędu płciowego nie jest praktyczne. Wtedy strategią byłoby nie zmniejszanie aktywność seksualnej, ale jej zwiększanie, ale w taki sposób, by ludzie nie mieli dzieci.

  Antykoncepcja powszechnie dostępna dla wszystkich

  Antykoncepcja będzie bardzo silnie promowana, i byłaby tak ściśle związana w umysłach ludzi z seksem, że automatycznie myśleliby o antykoncepcji, gdyby myśleli lub przygotowywali się do seksu. I antykoncepcja będzie powszechnie dostępna. Środki antykoncepcyjne będą bardziej eksponowane w drogeriach, jak papierosy i guma do żucia. W sposób otwarty, a nie ukryte pod ladą, kiedy ludzie będą musieli prosić o nie i mogą być zażenowani. Ten rodzaj otwartości będzie sugerował, że środki antykoncepcyjne są tak samo częścią życia, jak każdy inny produkt sprzedawany w sklepie. Środki antykoncepcyjne będą reklamowane i wydawane w szkołach w związku z edukacją seksualną!

  Edukacja seksualna jako narzędzie rządu światowego

  Celem edukacji seksualnej było wczesne zainteresowanie dzieci, by kojarzyli seks z potrzebą antykoncepcji we wczesnym okresie życia, zanim staną się aktywne. W tym momencie przywołałem w myśli niektórych z moich nauczycieli, zwłaszcza w gimnazjum i doszedłem do wniosku, że byłoby całkowicie niewiarygodne myśleć o ich aprobacie, a tym bardziej angażowaniu się w dystrybucji środków antykoncepcyjnych dla studentów. Ale to tylko odzwierciedlało mój brak zrozumienia w jaki sposób ci ludzie działają. To było zanim powstały szkolne poradnie. W wielu miastach w USA w tym czasie już były szkolne kliniki, których głównym zadaniem były antykoncepcji, kontrola urodzeń, kontrola populacji. Pomysł jest więc taki, żeby seks i antykoncepcję wprowadzany i umacniany w szkole przenosić do małżeństwa. Rzeczywiście, kiedy młodzi ludzie – już dojrzali – zdecydują się na ślub, znaczenie małżeństwa będzie znacznie zmniejszone. Zaznaczył, że większość osób prawdopodobnie będzie chciała się żenić… ale to z pewnością nie będzie dłużej uważane za niezbędne do aktywności seksualnej.

  Finansowanie z podatków aborcji jako kontroli populacji

  Nic dziwnego więc, że następnym punktem spotkania była aborcja. Powiedział: “Aborcja nie będzie już przestępstwem. Aborcja będą akceptowana jako coś normalnego” i będą opłacane z podatków dla ludzi, którzy nie mogą zapłacić za aborcje. Środki antykoncepcyjne będą udostępniane z pieniędzy podatników, tak aby nikt nie musiał się obejść bez środków antykoncepcyjnych. Gdyby lekcje o wychowaniu seksualnym w szkołach prowadziły do większej ilości ciąż u dzieci, nie byłyby one postrzegane jako problem. Rodzice, którzy myślą, że są przeciwni aborcji z przyczyn moralnych lub religijnych, zmienią zdanie, gdy ich dziecko będzie w ciąży. Więc to pomoże w przezwyciężeniu sprzeciwu wobec aborcji. Niedługo, bardzo niewiele osób będzie nadal odmawiało aborcji jako akceptowalnej, i nie będą oni mieli większego znaczenia.

  Zachęcanie do homoseksualizmu, seksu, wszystko dobre

  Homoseksualizm również należy wspierać, i „ludzie będą mieć zezwolenie na homoseksualizm”. Nie będą musieli się ukrywać. I osoby starsze będą zachęcane do aktywnego życia seksualnego do podeszłego wieku, tak długo jak będą mogli. Każdy będzie pozwolenie na seks, cieszyć się nim jak tylko chcą. Wszystko idzie. W ten sposób zostało to powiedziane i pamiętam, że wtedy pomyślałem: „jakie to aroganckie z jego strony, lub tego kogo reprezentuje, czuć, że mogą udzielić lub nie – pozwolenia by ludzie mogli cokolwiek robić! Ale taka była użyta terminologia. W związku z tym, poruszył sprawę odzieży. Odzież będzie bardziej stymulująca i prowokacyjna. Przypomnijmy, że 1969 był rokiem spódnic mini, kiedy te mini-spódniczki były bardzo, bardzo krótkie i wiele odsłaniające.” Powiedział: „To nie tylko wielkość odsłanianej powierzchni skóry sprawia, że ubrania pociągają seksualnie, ale inne, bardziej subtelne rzeczy często są sugestywne takie jak ruch, krój odzieży i rodzaj tkaniny, umieszczenie akcesoriów na ubraniu. Jeśli kobieta ma atrakcyjne ciało, to dlaczego ma go nie pokazywać?”. To było jedno z oświadczeń. Nie było szczegółów, co należy rozumieć przez „ubrania prowokacyjne”, ale od tego czasu, jeśli obserwowałeś zmiany w stylach odzieży, dżinsy są tak skrojone, by były bardziej obcisłe w kroczu. Mają pewne załamania, które pełnią rolę czegoś w rodzaju strzałek. Są to linie, które kierują wzrok bezpośrednio na niektóre obszary anatomiczne. I wtedy rzeczywiście był czas pod hasłem „spal swój biustonosz”. Zaznaczył, że wiele kobiet powinno nosić biustonosz, gdyż dodawał im atrakcyjności, więc zamiast zakazu noszenia biustonoszy i paleniu ich, biustonosze powrócą. Ale bedą cieńsze i bardziej miękkie, umożliwiające bardziej naturalny ruch. Nie powiedział dokładnie, ale z pewnością bardzo cienki biustonosz wiele bardziej eksponuje pierś niż grubszy, używany do tej pory.

  Zmniejszenie znaczenia rodziny

  Liczebność rodziny będzie ograniczona. Wcześniej wspomniał, że nie będzie pozwolenia na więcej niż dwoje dzieci. Rozwód będzie łatwiejszy i bardziej rozpowszechniony. Większość ludzi będzie wchodziło w związek małżeński więcej niż raz. Więcej pozostanie w stanie wolnym, będą mieszkać razem, i nikt nie będzie zadawał żadnych pytań. Będzie to powszechnie uznane i nie będzie różnic między małżeństwem a byciem razem. Więcej kobiet będzie pracować poza domem. Więcej mężczyzn zostanie przeniesionych do innych miast do pracy i więcej mężczyzn będzie podróżować. Dlatego będzie trudniej rodzinom mieszkać razem. To uczyni małżeństwo mniej stabilne, i dlatego ludzie będą mniej skłonni do posiadania dzieci. Zmniejszą się liczebnie rodziny wielopokoleniowe, i będą żyły dalej od siebie. Przez chwilę podróże będą tańsze i łatwiejsze, aby Ci, którzy musieli podróżować czuli, że mogą wrócić do swoich rodzin. Nie dlatego, że będą nagle oderwani od rodzin. Ale jednym z efektów łatwiejszego prawa rozwodowego w połączeniu z promowaniem podróży i przenoszenia rodzin z jednego miasta do drugiego, będzie niestabilność rodziny. Jeśli zarówno mąż jak i żona pracują i jeden partner zostaje przeniesiony gdzie indziej, partner będzie miał trudności z przeniesieniem. Tak więc jedno z nich albo utrzyma pracę i pozostanie, podczas gdy drugie odejdzie, albo zrezygnuje z pracy i podejmie ryzyko nie znalezienia pracy w nowym miejscu. Raczej szatańskie podejście do tego wszystkiego!

  Eutanazja i “pigułka zejścia”

  Każdy ma prawo do życia przez określony czas. Starzy nie są już użyteczni i stają się ciężarem. Musisz być gotowy do zgody na śmierć. Większość ludzi jest gotowa. Może zostać ustalony arbitralny limit wieku. W końcu będziesz miał prawo tylko do określonej ilości kolacji, tylu orgazmów, i tylu przyjemności w życiu. A kiedy już je wykorzystałeś i nie jesteś już produkcyjny, nie pracujesz i nie dokładasz, wtedy powinieneś być gotowy by zrobić miejsce dla następnego pokolenia. Niektóre rzeczy, które pomogą ludziom zrozumieć, że wystarczająco długo, wspominał wiele z nich. Nie pamiętam ich wszystkich, ale oto kilka z nich: wykorzystanie bardzo jasnego druku na formularzach, które są niezbędne, należy je wypełnić, aby osoby starsze nie mogły ich przeczytać, i będą musieli iść do młodych ludzi o pomoc. Ruch samochodem – będzie więcej pasów ruchu o dużej prędkości, które będą sprawiać kłopot starszym o obniżonym refleksie, a tym samym stracą część swojej niezależności.

  Ograniczenie dostępu do przystępnej cenowo opieki medycznej ułatwi eliminowanie starszych
  Wielka rzecz – opracowana dosyć dokładnie – koszt opieki medycznej będzie dużym obciążeniem. Opieka medyczna będzie ściśle związana z pracą, ale także będzie bardzo, bardzo droga i po prostu niedostępna dla osób po upływie pewnego czasu. I jeśli nie będą mieli niezwykle bogatej, wspierającej rodziny, pozostaną właściwie bez opieki. I pomysł, że jeżeli wszyscy mówią: „Dość! Jaki to ciężar na młodych starać się utrzymać starych ludzi … to młodzi postarają się pomóc rodzicom, pod warunkiem że będzie to wykonane w sposób humanitarny i z godnością. A potem podał przykład — może być miłe, pożegnalne, prawdziwe święto. Mama i tata zrobili swoją robotę. A potem święto się kończy i zażyją „pigułkę zejścia”.

  Planowanie kontroli nad opieką zdrowotną

  Będą ogromne zmiany. Przede wszystkim będzie dużo ściślej kontrolowania: „Kongres nie zamierza kontynuować ubezpieczeń zdrowotnych. To [w 1969] jest teraz, aż nadto widoczne. Ale nie jest to konieczne. Mamy inne sposoby kontroli opieki zdrowotnej”. To przyjdzie stopniowo, ale cała opieka zdrowotna będzie podlegać ścisłej kontroli. Opieka medyczna będzie ściśle związany z pracą i jeśli nie pracujesz lub nie możesz pracować, nie będziesz mieć dostępu do opieki medycznej. Czas bezpłatnego leczenia szpitalnego się skończy. Jego koszty wzrosną tak, że ludzie nie będą mogli sobie pozwolić, aby nie mieć ubezpieczenia. Płacisz za to, masz do niego prawo. Dopiero później zdałem sobie sprawę, że nie będziesz za to sam płacił. Twoja opieka medyczna będzie opłacana przez innych. I dlatego z wdzięcznością i na klęczkach przyjmiesz to, co było oferowane Ci jako przywilej. Twoja odpowiedzialność za własne leczenie będzie zmniejszona. I nie rozumiałem wtedy jak to działa, że wszyscy uzależnieni są od ubezpieczeń. A jeśli nie masz ubezpieczenia to płacisz bezpośrednio; a koszt opieki jest ogromny. Jednak towarzystwa ubezpieczeniowe nie płacą tej samej kwoty. Jeśli ty masz płacić, powiedzmy, 600 dolarów, one płacą 300 dolarów lub 400 dolarów. I ta różnica w płatnościach ma pożądany efekt: umożliwia towarzystwu płacić za to, czego nigdy Ty nie mógłbyś zapłacić. One dostają upust, którego Ty nie dostaniesz. Kiedy widzisz rachunek jesteś wdzięczny, że firma ubezpieczeniowa mogła zapłacić. I w ten sposób zależysz i praktycznie musisz mieć ubezpieczenie.

  Dostęp do szpitali będzie ściśle kontrolowany

  Aby dostać się do budynku potrzebne będzie ID. Ochrona zadba o to, by nikt nie mógł poruszać się wewnątrz bez ID. Każdy na terenie szpitala będzie miał przypięty identyfikator ze zdjęciem oraz podanym powodem przebywania tam – pracownik, technik laboratoryjny, pielęgniarka, odwiedzający czy ktokolwiek inny. Ta potrzeba ID rozpocznie się na małą skalę: w szpitalach, niektórych firmach, ale stopniowo poszerzy się na wszystkie miejsca! Stwierdził, że szpitale mogą być wykorzystywane do zamykania na terapię przestępców. To nie oznaczało koniecznie, opieki medycznej. W tamtym czasie nie znałem wyrażenia “psycho-więzienie”, ale opisywał wykorzystanie szpitali zarówno do leczenia chorych i zamykania przestępców z powodów innych niż dbałość o zdrowie przestępcy. Nie podał definicji przestępcy.

  Eliminacja prywatnych gabinetów lekarskich

  Wizerunek lekarza ulegnie zmianie. Nie będzie postrzegany jako indywidualny profesjonalista w służbie poszczególnych pacjentów. Jednak lekarz będzie stopniowo rozpoznawany jako wysoko wyspecjalizowany technik i zmieni się jego praca. Będzie zawierać rzeczy takie jak egzekucje przez podanie śmiertelnego zastrzyku. Wizerunek lekarza, że odgrywa ważną rolę i jest niezależny, będzie musiał ulec zmianie. I powiedział: “Lekarze zarabiają zbyt dużo pieniędzy. Powinni reklamować swoje usługi jak każdy inny produkt”.

  Nowe trudności w diagnozowaniu i w leczeniu

  Będą pojawiać się nowe choroby, które nigdy wcześniej nie występowały. Przez długi czas byłyby bardzo trudne do zdiagnozowania jako nieuleczalne. Pamiętam, że nie długo po wysłuchaniu tej prezentacji, kiedy miałem dokonać zagadkowej diagnozy, zastanawiałem się: “Czy to było … co on mówił? Czy to jest przypadek, o którym mówił? Kilka lat później, kiedy ostatecznie opracowano AIDS, myślałem, że AIDS była co najmniej jednym przykładem tego, co mówił. I teraz myślę, że AIDS prawdopodobnie była chorobą wyprodukowaną.

  Zaniechanie leczenia nowotworów jako środek kontroli populacji

  Powiedział: “Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór. Informacje na ten temat znajdują się w aktach w Instytucie Rockefellera, jeśli kiedykolwiek podjęto by decyzję, że powinny być ujawnione. Ale rozważmy – jeśli ludzie przestaną umierać na raka, jak szybko nastąpiłoby przeludnienie. Możecie umrzeć na raka tak samo jak na coś innego”. Wysiłki w leczeniu nowotworów będzie nastawione bardziej na komfort niż samo leczenie. Były pewne sugestie, by ujawnić leki na raka, ukryte w Instytucie Rockefellera, ponieważ niezależni naukowcy mogą je ujawnić, mimo, że chcemy to ukryć. Ale przynajmniej w chwili obecnej, pozwalanie ludziom umierać na raka robi dobrze, ponieważ to spowalnia problem przeludnienia.

  Zawały serca jako forma egzekucji

  Powiedział: “Teraz jest możliwość symulacji prawdziwego ataku serca. Może być stosowany jako środek zabijania”. Tylko bardzo wykwalifikowany patolog, którzy dokładnie wie, na co zwrócić uwagę przy sekcji zwłok, może odróżnić go od prawdziwego. Myślałem wtedy, że to było bardzo zaskakujące i szokujące, dowiedzieć się od tego konkretnego człowieka, w tym szczególnym czasie. To i sprawa lekarstwa na raka, tak naprawdę nadal tkwią w mojej pamięci, bo było to tak szokujące i w tamtym czasie, wydawało mi się nie na miejscu. Następnie mówił na temat odżywiania i ćwiczeń fizycznych, jakby w tych samych ramach. Ludzie mieliby prawo do jedzenia, prawo do życia tak długo jak przedtem. Ale nie większość z nich. Tu, w połączeniu z odżywianiem, nie było żadnych konkretnych deklaracji odnośnie określonych składników odżywczych, które byłyby albo niewystarczające albo w nadmiarze. Z perspektywy czasu, myślę, że chodziło mu o diety z wysoką zawartością soli i tłuszczu, predysponujących w kierunku wysokiego ciśnienia krwi i przedwczesnej arteriosklerotycznej choroby serca. I jeśli ludzie, którzy byli zbyt głupi lub zbyt leniwi, aby wykonywać ćwiczenia … zawartość tłuszczu wzrasta i wywołuje choroby.
  Wspomniał także, że szybko będzie wzrastać ilość publicznych punktów żywieniowych. To też ma związek z rodziną. Ponieważ coraz więcej osób będzie jeść poza domem, jedzenie w domu stanie się mniej ważne. Ludzie będą mniej zależni od domowej kuchni. I to również wiąże się z gotowymi daniami, szeroko dostępnymi, tylko włożyć do mikrofalówki. Będą dostępne również gotowe posiłki. I oczywiście, już je mamy… i niektóre całkiem dobre. Ale całe to odmienne podejście do jedzenia poza domem i wcześniej przygotowanych posiłków spożywanych w domu było przewidziane i już w sprzedaży – wygoda w gotowaniu. Ta żywność będzie częścią zagrożeń. Każdy, kto był na tyle leniwy by kupować gotową, będzie musiał ćwiczyć. A jeśli był zbyt leniwy by ćwiczyć i zbyt leniwy by przyrządzać własne jedzenie, nie zasługuje na długie życie.

  Edukacja jako narzędzie przyspieszenia dojrzewania i ewolucji

  Było też coś o przyspieszeniu okresu dojrzewania. I to zostało powiedziane w związku ze zdrowiem, a później w związku z edukacją, łączącą się z przyspieszeniem procesu zmiany ewolucyjnej. Padło stwierdzenie, że: “ Uważamy, że możemy pchnąć ewolucję szybciej i w odpowiednim kierunku”. Pamiętam tylko to ogólne stwierdzenie.

  Wymieszanie wszystkich religii – stare religie będą musiały odejść

  Powiedział: “Religia nie musi być zła. Wiele osób odczuwa potrzebę religii, z jej tajemnicami i rytuałami – więc będą mieli religię”.
  Ale dzisiejsze główne religie muszą się zmienić, ponieważ nie są zgodne z nadchodzącymi zmianami. Stare religie będą musiały odejść. Szczególnie chrześcijaństwo. Gdy zniszczymy kościół katolicki, reszta chrześcijaństwa też się rozpadnie. Potem może być przyjęta nowa religia na całym świecie. Weżmiemy coś ze wszystkich starych, by uczynić ją łatwą do zaakceptowania i by ludzie czuli się z nią jak u siebie w domu. Większość ludzi nie będzie zbyt związana z religią. Oni zrozumieją, że jej nie potrzebują.

  Zmiany w Biblii poprzez zmiany kluczowych słów

  Będzie przepisana, aby odpowiadała nowej religii. Stopniowo słowa kluczowe zostaną zastąpione nowymi o różnych odcieniach znaczeniowych. Następnie wyjaśnienie nowego wyrazu będzie dołączone do starego. Z biegiem czasu, inne znaczeniowe tego słowa będzie podkreślane, a następnie stopniowo ten wyraz będzie zastąpiony nowym. Nie jestem pewien czy powiedziałem to wyraźnie. Ale chodzi o to, że nie całe Pismo Święte będzie wymagało przepisania, tylko słowa kluczowe zastąpione innymi. I różnorodność znaczenia dołączone do dowolnego słowa może być wykorzystane jako narzędzie do zmiany rozumienia całego Pisma Św, a więc spowodować przyjęcie nowej religii. Większość ludzi nie dostrzeże różnicy. Powiedział: “Nielicznych, którzy dostrzegą różnice nie będzie wystarczające dużo by się tym przejmować”.

  Kościoły pomogą

  Następnie była jedna z najbardziej zaskakujących wypowiedzi całej prezentacji, kiedy powiedział: “Niektórzy z was zapewne myślą, że kościoły nie zgodzą się na to [i stwierdził] kościoły nam pomogą!” Nie było jasne co miał na myśli, gdy powiedział: “kościoły nam pomogą!” Z perspektywy czasu, myślę, że niektórzy z nas teraz rozumieją, co mógł mieć na myśli wtedy. Pamiętam tylko, że pomyślałem “nie, nie pomogą!” i pamiętając słowa naszego Pana, kiedy rzekł do Piotra: “Ty jesteś Piotr i na tej skale zbuduję kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”. Więc tak, niektórzy ludzie w kościołach mogliby pomóc. I w kolejnych 20 latach widzieliśmy jak niektórzy ludzie w kościołach pomagali. Ale wiemy też, że słowa Pana są ważne i bramy piekielne go nie przemogą.

  Restrukturyzacja edukacji jako narzędzia indoktrynacji

  Poza zmianą Biblii – powiedział, zostanie zmieniona klasyka w literaturze. Wydaje mi się, że jako przykład podał Mark Twain’a. Ale powiedział, że przypadkowy czytelnik zmienionej wersji klasycznej nawet by nie podejrzewał, że cokolwiek zmieniono. I ktoś musiałby czytać słowo po słowie by nawet poznać, że dokonano jakiejkolwiek zmiany, gdyż będzie ona tak subtelna. Ale zmiany będą po to, by promować akceptację nowego systemu.

  Więcej czasu w szkole, ale nie nauczą się niczego

  Jeśli chodzi o edukację to powiedział, że dzieci będą spędzać więcej czasu w szkole, ale w wielu szkołach nie będą uczyć się niczego. Nauczą się pewnych rzeczy, ale nie tak jak dawniej. Lepsze szkoły w lepszej dzielnicy z lepszymi ludżmi – ich dzieci będą uczyć się więcej. W lepszych szkołach, uczenia się będzie przyspieszone. I powiedział: “Uważamy, że możemy przyspieszyć ewolucję”. Będzie wydłużony okres edukacji (lata) i lekcje będą trwały w czasie lata. Studia będą bardziej specjalistyczne – węższy ale głębszy zakres wiedzy. Nie będzie można zdobyć informacji spoza dziedziny danej osoby, chyba, że uzyska się pozwolenie. Człowiek będzie ekspertem ale tylko w wybranej dziedzinie i nie będzie orientował się w żadnej innej.

  Rządzą Ci, którzy mają dostęp do informacji

  Mówił o komputerach w edukacji i każdy kto będzie chciał mieć dostęp do komputera lub książek nie mających związku z jego kierunkiem studiów, uzyska pozwolenie lub nie.

  Niektóre książki znikną z bibliotek

  Szczególnie te, które zawierają niepożądane informacje, nieodpowiednie do nowego systemu. Będzie coś w rodzaju zorganizowanej kradzieży książek: po prostu specjalne grupy wyniosą pewne pozycje i nigdy ich nie zwrócą. Nie każdy będzie miał pozwolenie na posiadanie w domu książek.

  Promowanie narkomanii w celu stworzenia atmosfery dżungli

  Wzrośnie używalność narkotyków i alkoholu. Ale wzmoże się też działalność biur antynarkotykowych. Brzmi to jak kontradykcja, ale oznacza to, że spowoduje to powstanie prawa dżungli do wyeliminowania słabszych jednostek: „zanim wystąpiło przeludnienie, istniało prawo dżungli, w której przetrwali tylko Ci o najlepszej kondycji fizycznej”. Człowiek musiał bronić się w swoim środowisku przed dzikimi zwierzętami i chorobami. Teraz człowiek stał się zbyt cywilizowany i brak mu kondycji fizycznej, mogą przetrwać tylko silniejsi. I tu jest rola do odegrania przez narkotyki – prawo dżungli odnowi selekcję najsilniejszych. Sprawa narkotyków będzie utrwalana w podświadomości społeczeństwa, przez co ludzie dowiedzą się, że świat nie jest tak bezpieczny jak im się wydawało. To samo będzie się działo ze spożyciem alkoholu: promowanie i zakaz. Słabi skorzystają z promocji. Wzrośnie problem pijanych kierowców, ale wprowadzone będzie bardziej rygorystyczne prawo pozbawiające przywileju prowadzenia auta.

  Ograniczenia podróży

  Nie każdy powinien mieć swobodę podróżowania tak jak teraz w USA. Ludzie nie potrzebują podróżować w ten sposób. To będzie przywilej!

  Potrzeba większej ilości więzień, wykorzystanie w tym celu szpitali

  Niektóre nowo budowane szpitale będą tak zaprojektowane, by szybko można je było przystosować na użytek systemu penitencjarnego.
  Źródło: http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians.html

  Następne transkrypcje nagrań też warto znać:
  http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_2.html
  http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_3.html

  Oto tłumaczenie lucyferiańskiego plan NWO Rotszylda z 1773 roku, który zadziwiająco zgadza się z powyższymi szczegółami wykonawczymi:

  – Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.
  – Oręduj za spożywaniem alkoholu i narkotyków, demoralizacją i wszelkimi nałogami, systematycznie stosowanymi dla korupcji młodzieży. Oszukuj, zmylaj i demoralizuj młodych, ucząc ich teorii i zasad wiadomych nam, że są fałszywe.
  – Głoś „liberalizm“, by uzurpować władzę polityczną. Rozbieraj istniejące siły porządku i prawa, przebudowuj wszystkie instytucje. Pozostawaj niewidzialny do momentu, gdy stanie się to na tyle silne, że żaden podstęp ani siła nie podważą tego.
  – Przekręcaj państwowe i międzynarodowe prawo na sprzeczności, co najpierw maskuje prawo, a następnie usuwa je. Zastępuj prawo arbitrażem.
  – Moralność to achillesowa pięta polityków. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na urzędy publiczne – usłużni i posłuszni naszym nakazom.
  – Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany – zawsze można odwrócić to, co się obiecało, bez konsekwencji. Niech masy wierzą, że są ofiarami kryminalistów. Następnie przywróć porządek, wyglądając na zbawicieli.
  – Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.
  – Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.
  – Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.
  – Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

  Może wreszcie niektórzy zrozumieją, dlaczego sprawa szczepionek jest nierozerwalna od „przeludnienia”, manipulacji religią i polityką, mediów, demoralizacji, Nowego Ładu = „satanizmu“ tj. lucyferianizmu. Było to 10 punktów z następujących 25 punktów oryginału planu Rotszylda:
  1. Use violence and terrorism rather than academic discussions.
  2. Preach “Liberalism” to usurp political power.
  3. Initiate class warfare.
  4. Politicians must be cunning and deceptive – any moral code leaves a politician vulnerable.
  5. Dismantle “existing forces of order and regulation.” Reconstruct all existing institutions.”
  6. Remain invisible until the very moment when it has gained such strength that no cunning or force can undermine it.
  7. Use Mob Psychology to control the masses. “Without absolute despotism one cannot rule efficiently.”
  8. Advocate the use of alcoholic liquors, drugs, moral corruption and all forms of vice, used systematically by “agenteurs” to corrupt the youth.
  9. Seize properties by any means to secure submission and sovereignty.
  10. Foment wars and control the peace conferences so that neither of the combatants gains territory placing them further in debt and therefore into our power.
  11. Choose candidates for public office who will be “servile and obedient to our commands, so they may be readily used as pawns in our game.”
  12. Use the Press for propaganda to control all outlets of public information, while remaining in the shadows, clear of blame.
  13. Make the masses believe they had been the prey of criminals. Then restore order to appear as the saviors.
  14. Create financial panics. Use hunger to control to subjugate the masses.
  15. Infiltrate Freemasonry to take advantage of the Grand Orient Lodges to cloak the true nature of their work in philanthropy. Spread their atheistic-materialistic ideology amongst the “Goyim” (gentiles).
  16. When the hour strikes for our sovereign lord of the entire World to be crowned, their influence will banish everything that might stand in his way.
  17. Use systematic deception, high-sounding phrases and popular slogans. “The opposite of what has been promised can always be done afterwards… That is of no consequence.”
  18. A Reign of Terror is the most economical way to bring about speedy subjection.
  19. Masquerade as political, financial and economic advisers to carry out our mandates with Diplomacy and without fear of exposing “the secret power behind national and international affairs.”
  20. Ultimate world government is the goal. It will be necessary to establish huge monopolies, so even the largest fortunes of the Goyim will depend on us to such an extent that they will go to the bottom together with the credit of their governments on the day after the great political smash.”
  21. Use economic warfare. Rob the “Goyim” of their landed properties and industries with a combination of high taxes and unfair competition.
  22. “Make the ‘Goyim’ destroy each other so there will only be the proletariat left in the world, with a few millionaires devoted to our cause, and sufficient police and soldiers to protect our interest.”
  23. Call it The New Order. Appoint a Dictator.
  24. Fool, bemuse and corrupt the younger members of society by teaching them theories and principles we know to be false.
  25. Twist national and international laws into a contradiction which first masks the law and afterwards hides it altogether. Substitute arbitration for law.
  http://www.spingola.com/before_rockefeller.htm
  http://gunnyg.wordpress.com/2008/03/28/before-rockefeller-there-was-rothschild-by-deanna-spingola/

  Taśma 2 transkryptu:

  Zmiany ogólne

  Zmieni się wygląd miejsc, staną się one mniej znajome po to, by starsi czuli, że czas na zmianę. Budynki będą zachowane jako pustostany, często zdemolowane, w miastach w takim stanie będą również całe ulice po to, by sprawiały wrażenie dżungli, wprowadzały depresyjny nastrój i stały się odpowiednie dla „wyrzutków”. Będą budowane budynki i mosty tylko po to, by w krótkim czasie legły w gruzach.
  Będzie więcej wypadków drogowych, kolejowych i samolotowych. Ludzie mają poczuć się mniej bezpieczni po to, by doszli do wniosku, że nic nie daje bezpieczeństwa.
  Wkrótce po tym spotkaniu, okazało się, że w miejscu mojego zamieszkania zawaliły się dwa nowe mosty, jedno centrum handlowe z ludżmi wewnątrz. W innym centrum handlowym wewnątrz czuło się dziwne wibracje, kiedy było wielu kupujących. I zastanawiałem się wtedy, czy dr Day mówił o tym właśnie budynku.
  Niektóre dzielnice miast będą dobrze utrzymane i zadbane, inne zmienią się w slumsy. Rozpadnie się poczucie sąsiedztwa. Przypomniałem sobie jego słowa: „uda nam się ograniczyć przestępstwa do slumsów po to, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ich do innych, lepszych dzielnic”.

  Wojna jest dobra: masz być mięsem armatnim; zmniejszaj populację, umieraj jak bohater

  Wojna jest dobra, bo umiera się młodo, dostaje się szansę wykazania się wielką odwagą i bohaterstwem, umiera się młodo, a jeśli się przeżyje, jest się traktowanym z honorami. Nawiązał do obu wojen światowych mówiąc, że gdyby nie było tyle ofiar i wszyscy żyli i mieli dzieci, świat byłby już dawno przeludniony. Ale teraz przy takim poziomie wszelkich technologii wojna nie jest potrzebna, gdyż rządy mogą sprawować kontrolę populacji. Poza tym broń nuklearna mogłaby zniszczyć wszystko. Dawniej wojny można było kontrolować, obecnie już nie.

  Terroryzm : wspaniałe narzędzie sprawowania „kontroli”

  Będzie wykorzystywany w Europie i innych częściach świata. W tamtym czasie terroryzm nie był w USA konieczny i nie był planowany na najbliższą przyszłość. Byłaby inna sytuacja, gdyby trzeba było przekonać Amerykanów, że przez wiele lat żyli w dostatku, a teraz świat jest niebezpieczny, oraz, by wymóc posłuszeństwo amerykańskiego rządu wobec odpowiednich władz.

  Współzależność globalna : „żeby wprowadzić coś nowego, trzeba zniszczyć stare”

  Dyskutowano nt. przemysłu amerykańskiego i wtedy po raz pierwszy usłyszałem określenie „globalna współzależność”. Plan polegał na tym, że różne części świata będą miały przypisane w jednolitym systemie globalnym różne role w zakresie przemysłu i handlu. Musiałby ulec zmianie prymat Stanów Zjednoczonych i jego względna niezależność i samowystarczalność. Był to jeden z kilku razy, kiedy powiedział, że w celu stworzenia nowej struktury, najpierw trzeba zburzyć starą i amerykański przemysł był jednym z tego przykładów. Nasz system będzie musiał zostać zredukowany w celu zapewnienia innym krajów szansy zbudowania swojego przemysłu, bo inaczej nie mogłyby konkurować z USA. A odnosiło się to szczególnie do naszego przemysłu ciężkiego, który będzie musiał ulec redukcji, podczas gdy te same gałęzie przemysłu powstałyby w innych krajach, zwłaszcza w Japonii.

  Koniec patriotyzmu

  I w tym momencie była krótka dyskusja nt. stali, w szczególności samochodów. Pamiętam, jak mówił, że samochody będą importowane z Japonii na równi z samochodami produkowanymi w kraju, ale japońskie będą lepsze. Produkty będą wykonywane w USA tak, by się psuły i rozpadały po to, by ludzie chętniej kupowali towary z importu, wtedy pomoże to zagranicznym konkurentom. Jednym z przykładów była Japonia. W 1969 japońskie auta, czy były tu sprzedawane w ogóle, nie pamiętam, ale na pewno nie były bardzo popularne. Ale pomysł był taki, że mógłbyś z obrzydzeniem podchodzić na Forda, GM, Chrysler, ponieważ drobne rzeczy takie jak uchwyty do okien częściej by odpadały, pękały plastikowe części, które, gdyby zostały wykonane z metalu, byłyby trwalsze. Twój patriotyzm w zakupie amerykańskich produktów wkrótce zniknąłby, jeśli kupisz japońskie, niemieckie, lub importowane, lepsze w użytku i lepiej na tym wyjdziesz. Patriotyzm się skończy.
  Wspomniał o tym, że rzeczy będą się rozpadały, w jakimś innym miejscu. Nie pamiętam czy mówił o innych rzeczach oprócz aut, ale przypominam sobie, że miałem wrażenie, wyobrażałem sobie scenę, w której w rękach chirurga, w krytycznym momencie, na sali operacyjnej rozpadają się instrumenty. Czy mówił o tym w dyskusji? Ale w pewnej chwili powiedział o umyślnie wybrakowanych przedmiotach, na których nie można polegać, po to, by skończyć z patriotyzmem i by były one źródłem irytacji ludzi.

  Utrata pracy : utrata bezpieczeństwa

  I znowu pomysł, że nie będziesz czuł się bezpieczny, promocja hasła, że świat nie jest bardzo bezpieczny. USA miał być potęgą w dziedzinie informacji, komunikacji, wysokiej technologii, edukacji i rolnictwa. Ameryka miała być nadal czymś w rodzaju centrum systemu globalnego. Ale skończy się tu przemysł ciężki. Była uwaga, że środowisko zniszczone jest wystarczająco na skutek odpadów przemysłowych, niech inni męczą się z nimi. To miała być jakaś „zbawienna jakość”, do zaakceptowania przez Amerykanów. Zabierasz przemysł ale ratujesz środowisko. Tak więc ogólnie nic nie straciliśmy.

  Zmiany społeczne – eliminacja „tradycji”

  Zmiany społeczne miały być takie, że ludzie będą chętnie przenosić się na teren Pasa/Strefy Słońca. Byliby to ludzie bez korzeni w nowej lokalizacji, a łatwiej jest zmienić tradycje w miejscu, gdzie jest wiele przeszczepionych osób, w porównaniu do próby zmiany tradycji w miejscu, gdzie ludzie dorastali i mieli rodziny wielopokoleniowe – gdzie mieli korzenie. Takie nowe systemy opieki medycznej. Jeśli przeniesiesz się z miasta przemysłowego płn-wschodu na południowy Pas Słońca lub płd-wschód, łatwiej Ci będzie przyjąć wszelkiego rodzaju, np. tamtejszą kontrolowaną opiekę medyczną, niż mógłbyś zaakceptować zmiany w systemie opieki zdrowotnej, w miejscu w którym miałeś korzenie i rodzinne wsparcie. Również w tym duchu już wspomniano, użył liczby mnogiej zaimka osobowego “MY” – my przejmiemy kontrolę nad pierwszym z miast portowych … Nowy Jork, San Francisco, Seattle. Pomysł taki, że jest to element strategii. Pomysł polegający na tym że jeśli kontrolujesz miasta portowe zgodnie z Twoją filozofią i stylem życia, reszta kraju będzie musiała się poddać.
  Szczególnie kiedy zniszczysz przemysł, odbierzesz ludziom pracę, przeniesiesz ich na inny teren, staną się bezrobotni i biedni, a wtedy zaakceptują każdą oferowaną im zmianę po to, by mogli przetrwać i temu poświęcą swoją moralność i zobowiązania (społeczne). Ale to nie jest moja filozofia, ale filozofia mówcy.

  Obywatele świata : światowy sport

  Wróćmy na moment do przemysłu: część przemysłu ciężkiego pozostanie, na tyle by wykorzystać wiedzę mogącą się przydać, jeżeli plan nie wypali. Tak więc kraj nie pozostanie bez majątku i wiedzy/umiejętności. Pokładano nadzieję, że będzie specjalizacja światowa, ale wtedy przy globalnej współzależności, będzie zanikać narodowa tożsamość. Każde z miejsc będzie zależeć od innego z powodu jakiegoś składnika niezbędnego do życia. Wszyscy staniemy się obywatelami świata, a nie obywatelami swojego państwa. I w ten sam sposób możemy mówić o sporcie. Zmieni się on w USA po to, by zlikwidować narodowość. Piłka nożna, popularna na całym świecie, zostanie spopularyzowana w USA, gdyż w tamtym czasie była tam prawie nieznana.
  Opracowano plan wyeliminowania baseball’u, postrzeganego jako amerykańską grę. Kiedy zaoferuje się wysokie zarobki jego zawodnikom, spowoduje to niechęć społeczeństwa i w końcu sami wycofają się z gry. Te wysokie zarobki zawodników spowodują wyalienowanie zarządów klubów i wtedy kibice baseball’u z pewnością zaczną wspierać piłkę nożną, a baseballowe staną się boiskami piłkarskimi. Nie mówił o tym aż tak wyrażnie, ale gdyby ta „międzynarodowość” nie wystąpiła wystarczająco szybko, tak właśnie by się stało.

  Myślistwo

  Była mowa o myślistwie, w końcu to nic dziwnego. Myślistwo wymaga broni, która z kolei wymaga kontroli. Nie pamiętam tego dość szczegółowo, ale posiadanie broni będzie przywilejem i nie każdy powinien mieć broń. Myślistwo nie jest wystarczającym powodem do posiadania broni i dlatego broń winna podlegać kontroli. Osoby, które mają pozwolenie na polowanie, mogliby wypożyczać ją z oficjalnych źródeł. Podkreślał, że nie każdy potrzebuje mieć broń.

  Sport dla dziewcząt : likwidacja kobiecości

  Bardzo ważny był sport dla dziewcząt. Lekkoatletyka będzie promowana wśród dziewcząt. To miało na celu zastąpienie lalek. Lalki będą nadal w niewielkiej ilości, ale nie będą one tak różnorodne. Nie będzie promocji lalek, ponieważ dziewczyny nie powinny myśleć o dzieciach i reprodukcji. Dziewczyny powinny więcej czasu spędzać na boisku, podobnie jak chłopcy. Dziewczęta i chłopcy naprawdę nie muszą się odróżniać. Za lalkami pójdą zestawy herbaciane, a wszystkie te rzeczy, które tradycyjnie były uważane jako kobiece, będą wycofywane, gdyż dziewczyny będą się poświęcać bardziej męskim zajęciom. Tylko jedną inną rzeczą jaką pamiętam było to, że sportowe strony dzienników będą pełne wyników zespołów żeńskich, obok wyników zespołów męskich. I niedawno to się właśnie rozpoczęło, po 20 latach w naszej lokalnej prasie. Wyniki sportowe dziewcząt obok wyników chłopców. Więc to wszystko zmieni wzór do naśladowania tego, w czym powinny wykazać się młode dziewczyny. Kiedy dziewczyna dorasta, winna wykazać się jako atleta, a nie oczekiwać, że zostanie matką.

  Rozrywka : przemoc, seks i odwrażliwianie ws. seksu : przygotowywanie do „wypadków”

  Filmy stopniowo staną się bardziej wyraźne w odniesieniu do seksu i języka. W końcu seks i ordynarny język są prawdziwe, więc dlaczego udawać, że nie są? Byłyby filmy pornograficzne w kinach i w telewizji. I w tamtych czasach nie było magnetowidów, ale dał do zrozumienia, że będą dostępne kasety, kasety i odtwarzacze wideo do użytku w domu i filmy pornograficzne będą dostępne dla tych magnetowidów, jak również w sąsiedztwie kin i na odbiorniku telewizyjnym. Powiedział coś takiego:
  „W filmach zobaczycie ludzi robiących wszystko co tylko można wymyślić”.
  Powiedział, że wszystko to ma doprowadzić do jawnego seksu. To kolejny komentarz, który powtarzał kilkakrotnie – “jawny seks”. Przemoc będzie bardziej obrazowa. Miało to uwrażliwiać ludzi na przemoc. Może będzie potrzeba czasu, żeby ludzie mogli być świadkami prawdziwej przemocy i być jej częścią. Później będzie jasne, dokąd to zaprowadzi. Więc będzie bardziej realistyczna przemoc w branży rozrywkowej, która ułatwi ludziom przystosować się do niej. Zmieni się postawa człowieka wobec śmierci i nie będzie tak straszna, ale bardziej akceptowana, by nie był tak przerażony na widok martwych lub rannych. Nie potrzebujemy mieć gojów paraliżowanych tym co mogą zobaczyć. Człowiek nauczy się mówić: “Cóż, nie chcę by to się mnie przytrafiło”.
  Była to pierwsza wypowiedź sugerująca, że plan zakłada wiele strat w ludziach, które zobaczą Ci, którzy przeżyli. Ten szczególny aspekt prezentacji przypomniał mi się bardzo gwałtownie parę lat później, gdy pokazywano film Samotny strzelec/Lone Ranger, na który wziąłem bardzo młodego syna i na początku filmu były okropne sceny przemocy. Jedna z ofiar dostała kulą w czoło i w miejscu gdzie weszła kula były miazga i krew i pamiętam, ubolewając, że wziąłem syna i pamiętam uczucie gniewu wobec lekarza, który przemawiał. Nie dlatego, że zrobił film, ale że zgodził się być częścią tego ruchu.

  „Muzyka stanie się gorsza”

  Właśnie tak to powiedział. W 1969 muzyka rockowa stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Bardzo ciekawe było to, że tak się wyraził. Miała być “gorsza” uznając, że już była zła. Teksty staną się bardziej seksowne. Nie będzie emitowana słodka nastrojowa muzyka, jak ta, którą napisano wcześniej. Wcześniejsza muzyka będzie nadawana przez niektóre stacje radiowe i na płytach dla starszych ludzi. I wszyscy mieliby coś w rodzaju własnej stacji radiowych. Starsi ludzie nie będą po prostu słuchać muzyki młodych, a młodzi ludzie zaakceptują takie byle co, ponieważ ono nada im tożsamość pokoleniową i pomoże im odróżniać się od starszego pokolenia.

  Dajcie nam młodzież

  I znowu miał rację. Ten aspekt był swego rodzaju podsumowany opinią, że rozrywka będzie narzędziem wpływania na młodych ludzi. Nie zmieni to osób starszych, oni mają swoje poglądy, ale zmiany będą w całości kierowane do ludzi młodych, którzy są w wieku formacji i starsze pokolenie będzie zanikało. Nie tylko nie można go zmienić, ale jest one mało ważne, tak czy owak. Kiedy przeżyją swoje życie i odejdą, młodsze pokolenie w trakcie formowania, będzie tym, które będzie ważne dla przyszłości w XXI wieku. Powiedział również, że wrócą wszystkie stare filmy i pamiętam, że przypomniałem sobie szybko kilka starych filmów. Zastanawiałem się, czy zostaną one pokazane, te, o których pomyślałem, że chciałbym zobaczyć jeszcze raz. Wraz z powrotem wcześniejszej muzyki i starych filmów dla osób starszych, będą inne przywileje przyznane starszym: bezpłatny transport, przerwy na zakupy, upusty, zniżki podatkowe: wiele przywilejów, tylko dlatego że są starsi. To było określone jako swego rodzaju nagroda dla pokolenia, które dojrzało dzięki depresji i przeżyło ciężkie czasy II wojny światowej. Zasłużyli na to, i dostaną nagrodę – te wszystkie smakołyki i powrót dobrej starej muzyki i starych, dobrych filmów, co ułatwi przeżycie ostatnich lat w komfortowych warunkach.

  Lata 1980 i 1990 : Ponury żniwiarz. Ograniczenia w podróżach – ID -Czip, itd.

  Następnie prezentacja stała się raczej ponura, bo kiedy to pokolenie odeszło, to byłyby w latach 80-tych i początku 90, gdzie jesteśmy teraz, większość tej grupy wiekowej odejdzie, to wtedy stopniowo, będzie się zaciskać i to zaciskanie będzie przyspieszone. Stare filmy i stare piosenki zostaną wycofane, łagodniejsza rozrywka zostanie wycofana. Podróże, zamiast być ułatwiane dla starych ludzi … staną się bardzo ograniczane. Ludzie będą potrzebować zezwolenia na wyjazd i musieliby mieć dobry powód do podróży. Jeśli nie masz dobrego powodu, nie będziesz mógł podróżować i wszyscy muszą mieć ID. Na pierwszy rzut oka będzie to legitymacja do noszenia przy sobie i trzeba ją pokazać, gdy pojawi się pytanie o nią. To było już zaplanowane, że później będzie opracowane jakieś urządzenie do wszczepiania pod skórę, które będzie kodowane by zidentyfikować daną osobę. Pozwoliłoby to wyeliminować możliwość fałszywych ID, a także by zapobiec stwierdzeniu: „zgubiłem moje ID”.
  Trudności ws. tych implantów ID dotyczyły spreparowania takiego materiału, który pod skórą nie powodowałby reakcji na obce ciało – odrzucenie lub zakażenie, a to musiałby być materiał, w którym informacje mogą być rejestrowane i odczytywane przez jakiś skaner. Wymienił silikon, który w tamtym czasie uważany był za dobrze tolerowany. Służył on do powiększenia piersi. Kobiety, które myślały, że mają zbyt małe piersi, dostawały silikonowe implanty i myślę, że to trwa nadal. Silikon był rozważany jako materiał w obydwu przypadkach … mógł przebywać w organizmie bez odrzucenia i jest w stanie zachowywać informacje pozyskiwane drogą elektroniczną.

  Kontrola żywności

  Dostaw żywności pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie zahamuje się wzrostu liczby ludności, niedobory żywności mogą być tworzone w pośpiechu i ludzie zrozumieją niebezpieczeństwo przeludnienia. Ostatecznie, czy wzrost ludności spowolni, czy zaopatrzenie w żywność znajdzie się pod scentralizowaną kontrolą, tak aby ludzie byli wystarczająco dobrze odżywieni, ale nie wystarczy jej na utrzymanie osób żyjących poza systemem. Innymi słowy, gdybyś miał przyjaciela lub krewnego, który się nie wpisał [taśma kończy się nagle i trwa na drugiej stronie] A uprawianie własnej żywności byłoby zakazane. Będzie to odbywać się pod jakimś pretekstem. Na początku wspomniałem, że we wszystkim były dwa cele – jeden rzekomy cel i jeden rzeczywisty cel i rzekomym celem tutaj byłoby to, że własne warzywa są niebezpieczne, rozprzestrzeniają choroby czy coś takiego. Tak więc akceptowanym pomysłem jest ochrona konsumenta, ale prawdziwy pomysł ograniczenia dostaw żywności i uprawy własnej żywności byłoby nielegalne. A jeśli działasz nielegalne, np. produkujesz własną żywność, jesteś przestępcą.

  Kontrola pogody

  Wspomniał o niej, i powiedział: „potrafimy, lub wkrótce będziemy mogli kontrolować pogodę. Nie mówię o zrzucaniu kryształków czerwonej rtęci (iodide) na chmury w celu zlikwidowania padającego już deszczu, ale o PRAWDZIWEJ kontroli”.
  Pogodę widział jako broń, broń wpływającą na politykę społeczną. Można wywoływać deszcz aby wpłynąć na określony teren i wprowadzić go pod swoją kontrolę. Dwa aspekty wywarły na mnie wrażenie: „z jednej strony możesz wywołać suszę w czasie okresu wegetatywneg, i nic nie wyrośnie, a z drugiej strony wywołasz długotrwałe deszcze podczas żniw i pola są zbyt błotniste by zebrać plony, można zrobić i to i to”.
  Nie powiedział w jaki sposób można tego dokonać. Tyle tylko, że było to już możliwe, lub bardzo, bardzo blisko.

  Polityka

  Powiedział, że bardzo niewiele osób wie jak działa rząd. Coś w tym rodzaju, że wybrani urzędnicy, nie wiedząc o tym, są pod wpływem innych, tak, że realizują określone im plany, myśląc, że to ich własne. Ale faktycznie są manipulowani sposobami, których nie rozumieją.

  Wiedz jak ludzie zareagują : niech robią to co ty chcesz

  W którymś momencie prezentacji wydał dwa oświadczenia, które chcę tu zamieścić. Nie pamiętam kiedy to zrobił, ale są one ważne dla ogólnego zrozumienia sprawy. Jedno z nich to: ‘”Ludzie mogą mieć w swoich umysłach i wykonywać dwa sprzeczne pomysły na raz, pod warunkiem, że te pomysły są przechowywane daleko od siebie.”
  I drugie oświadczenie:
  “Można bardzo dobrze wiedzieć, jak rozsądni ludzie zareagują na pewne okliczności, lub na pewne informacje, z którymi się spotkają. Tak więc, by dostać oczekiwaną odpowiedż, musisz tylko kontrolować rodzaj prezentowanych danych lub informacji, lub rodzaj okoliczności, w których się znajdują: a rozsądni ludzie zrobią to, czego się od nich oczekuje. Mogą nie rozumieć w pełni, co robią i dlaczego”.

  Fałszowane badania naukowe

  Przyznał, że pewne dane naukowe mogą być – i były fałszowane po to, by otrzymać pożądane efekty. Powiedział: „Ludzie nie zadają odpowiednich pytań. Niektórzy są zbyt łatwowierni”.
  Było to ciekawe stwierdzenie, ponieważ przemawiający i publiczność – lekarze medycyny i podobno bardzo obiektywnie, beznamiętnie naukowi, i ponieważ nauka jest wszystkim i końcem wszystkiego … również fałszowanie danych naukowych w tym środowisku jest jak bluźnierstwo w kościele, po prostu tego nie robisz. Tak czy inaczej, z tego wszystkiego miał powstać Nowy Międzynarodowy Organ Zarządzający, prawdopodobnie przez ONZ, Światowy Trybunał, ale nie koniecznie za pośrednictwem tych struktur. Może to być wprowadzone innymi sposobami.

  Aprobata ONZ : cel uświęca środki

  Aprobata ONZ w tym czasie była postrzegana nie tak szeroko, jak się spodziewano. Będą dalsze wysiłki nadania ONZ coraz większego znaczenia. Ludzie będą coraz bardziej przyzwyczajani do idei utraty części suwerenności państwa. Współzależność gospodarcza będzie wspierać ten cel z pokojowego punktu widzenia. Unikanie wojny będzie temu sprzyjać z punktu widzenia zamartwiania się o wojnach. Uznano, że robienie tego spokojnie będzie lepsze niż drogą wojny. Stwierdzono przy tym, że wojna jest “przestarzała”. Pomyślałem, że to interesujące, ponieważ wyrażenie to oznacza, że coś co było kiedyś przydatne, nie jest już przydatne. Ale wojna jest już nieprzydatna z powodu bomb nuklearnych, nie da się kontrolować wojny. Dawniej, wojnami można było kontrolować, ale gdyby broń jądrowa wpadła w niepowołane ręce, byłaby niezamierzona katastrofa nuklearna. Nie powiedział, jakie to “niepowołane ręce”. Mogliśmy wnioskować, że może oznaczało to terrorystów, ale w ostatnich latach zastanawiam się, czy niepowołanymi rękami mogą być również osoby, o których przyjęliśmy, że mieli broń jądrową cały czas – może jej nie mają.
  Tak jak stwierdzono, że w USA będzie zachowany – choć trochę, na wypadek gdyby nie wypaliły plany światowe, gdyby jeden kraj lub jakaś mocna jednostka postanowiły wyrwać się z grupy i iść własną drogą, można się zastanawiać, czy może to być również prawdziwe z bronią jądrową. Kiedy słyszałem, że mogą wpaść w niepowołane ręce, było to pewne stwierdzenie, że posiadanie broni jądrowej było ściśle kontrolowane, jakby sugerując, że każdy, kto posiadał broń jądrową, miał ją mieć. To musiałoby obejmować Związek Radziecki, jeśli w ogóle ją ma. Ale pamiętam, że zastanawiałem się w tamtym momencie, “Czy mówisz, czy też sugerujesz, że kraj ten chętnie dałby broń Sowietom?” W tym czasie wydawało się to rzeczą nie do pomyślenia, dużo mniej do przyznania. Przywódcy ZSRR wydają się być tak zależni od zachodu, a zastanawiałem się, czy mogą istnieć jakieś obawy, że będą starali się zapewnić sobie niezależność, gdyby rzeczywiście mieli tę broń. Nie wiem. To może temat do spekulacji. Kogo miał na myśli, gdy powiedział: “Jeżeli ta broń wpadłaby w niepowołane ręce”? Może tylko terrorystów.
  Tak czy inaczej, nowy system będzie wdrażany, jeśli nie przez współpracę pokojową – każdy chętny do zrzeczenia się suwerenności – potem przez sprowadzenie państwa na skraj wojny nuklearnej. I każdy będzie tak wystraszony, kiedy powstanie histeria wywołana możliwością wojny nuklearnej, że będzie silny protest publiczny do negocjacji spokoju publicznego i ludzie chętnie będą oddawać suwerenność w celu osiągnięcia pokoju, a to przyniesie Nowy Międzynarodowy System Polityczny. To było powiedziane i dalej:
  “Gdyby było zbyt wielu ludzi w odpowiednich miejscach, którzy stawialiby opór, może okazać się koniecznym użycie jednego lub prawdopodobnie dwóch bomb nuklearnych. Było to tak powiedziane, że byłoby to konieczne w celu przekonania ludzi, że „jesteśmy poważni”.
  I dalej: „jeśli jeden lub dwa (kraje) rozpadną się – nawet najbardziej oporni – poddadzą się”.

  Pieniądz i finanse

  Była taka wypowiedź: “Inflacja jest nieograniczona. Możesz umieścić nieskończoną liczbę zer za dowolną cyfrą i umieścić przecinki, gdzie tylko chcesz” jako wskazanie, że inflacja jest narzędziem kontrolerów. Pieniądz będzie głównie kredytowy. Już jest … ceny są przede wszystkim kredytem, ale wymiana pieniędzy nie będzie gotówką lub materialną rzeczą, ale elektronicznym sygnałem kredytowym. Ludzie będą mieć przy sobie tylko bardzo małe kwoty na takie rzeczy jak guma do żucia i słodycze. Rodzaj kieszonkowego. Każdy zakup wszelkich istotnych kwot zostanie wykonany w formie elektronicznej. Zarobki będą wchodzić na konto elektronicznie. Jeden system bankowy. [To] może wyglądać, że jest więcej niż jeden, ale ostatecznie i zasadniczo będzie jeden system bankowy, tak, że kiedy masz płacone, zarobek zostanie wpisany na twoje konto, a następnie po zakupieniu czegoś, będzie potrącane z konta i faktycznie nic nie będziesz nosił przy sobie.
  Będą przechowywane dane komputerowe mówiące o twoich zakupach, I jeśli kupowałeś za dużo danego produktu, I jakiś urzędnik zechce wiedzieć, jak wydałeś swoje pieniądze, może sprawdzić i przeanalizować te zakupy, oraz określić co kupowałeś. Powiedział, że można będzie prześledzić każdy większy zakup np. auto, rower, lodówka, każdy produkt posiadający nr identyfikacyjny, tak że każda rzecz oddana lub skradziona będzie prześledzona odnośnie zakupu – kto kupił i kiedy. Pozwolą na to komputery. Ograniczona będzie możliwość oszczędzania. Nie będzie można zgromadzić dużego majątku. Powiedział, że bogactwo to władza, a bogactwo w rękach wielu osób nie jest dobre dla jego właścicieli, więc jeśli oszczędziłeś za dużo, zapłacisz podatek. Im więcej oszczędzisz, tym wyższy podatek. Jeśli pokażesz, że dużo oszczędzasz, mogą zmniejszyć Ci zarobki. I powiemy: oszczędzasz zamiast wydawać, nie potrzebujesz tych pieniędzy”.
  Wszystkie posiadane przez Ciebie karty zamieni się na jedną. Następny krok – zamienić kartę na implant pod skórą. Karta może być skradziona lub zgubiona, a implantu nie można zgubić, sfałszować ani przekazać komuś innemu. Byłby on w wygodnym dla skóry miejscu, np. na czole lub na prawej dłoni. W tamtym czasie nie znałem Księgi Objawień. Ale powiedział: „niektórzy z was, którzy czytają Biblię, wiedzą jaki ma znaczenie”.
  Odrzucił jednak znaczenie Biblii.

  Big Brother obserwuje Cię : kiedy oglądasz telewizję

  Powiedział również o implantach, które nadają się do sprawowania nadzoru poprzez dostarczanie sygnałów radiowych. Pod skórą lub implant stomatologiczny umieszczony jak plomba po to, by łatwo zidentyfikować uciekinierów lub innych poprzez częstotliwości z jego osobistego nadajnika, znajdującego się w dowolnym czasie lub miejscu, przez każdy organ, który chce go odnaleźć. Byłoby to szczególnie przydatne dla kogoś, kto uciekł więzienia. Nie było więcej dyskusji nt. osobistego nadzoru. I jeszcze jedno zostało powiedziane:
  “Będziesz oglądał telewizję i ktoś będzie oglądał ciebie w tym samym czasie na głównej stacji monitorującej”.
  Telewizory będą wyposażone w odpowiednie urządzenie. Będzie wiadome co oglądasz i jak reagujesz.
  Jak takie rzeczy dostaną się do naszych domów? Będzie się kupować telewizor. I nie będzie się wiedzieć, że to właśnie taki. Opisał to tak, jakby to była, mamy ją teraz, telewizja kablowa bez anteny. Ludzie uzależnią się od telewizji, jak teraz od telefonu. Włączysz telewizor i będziesz mógł robić zakupy. Mówiono również o podsłuchach, gdyby jakieś organa chciały słyszeć co się dzieje w innych pomieszczeniach i w związku z tym powiedział: „każdy kabel w twoim domu, np. telefoniczny, może być wykorzystany w ten sposób”.

  Prywatne domy : to przeszłość

  Ceny domów i ich finansowania będą tak wysokie, że większość ludzi nie będzie mogła sobie na nie pozwolić. Starsi posiadający domy będą je mieli, ale młodzi będą mieli wielkie trudności. Będą musieli wynajmować. Nie będzie wolnego rynku domów i mieszkań. Coraz więcej ludzi będzie zmuszonych mieszkać na małym metrażu, który nie pomieści wielu dzieci i właściciele domów staną się mniejszością.
  Nikt z większości mieszkającej w apartamentach nie będzie im współczuł i te domy pochłoną podatki lub inne przepisy. W końcu będą przypisani do miejsca gdzie mogą zamieszkać, powszechne będzie dzielenie mieszkania z obcymi i nie będziesz wiedział komu wierzyć. Będzie główny ośrodek zarządzania mieszkaniami. Pamiętaj o tym w latach 1990, kiedy zapytają Cię : „ile masz sypialni? Ile łazienek?”.
  Dr Day powiedział o tym tak: „nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się nie przystosują. Nie możemy mieć takich, którzy będą zaśmiecać, oni będą zabrani do specjalnych miejsc”.
  Wtedy, nie pamiętam dokładnie jego słów, powiązałem to z tymi specjalnymi miejscami – kiedy ich tam przeprowadzą, nie pożyją długo. Mógł to powiedzieć mniej więcej tak: „pozbyć się ich po ludzku”, nie przystosujesz się do systemu – jedynym wyjściem jest śmierć.
  I w tym samym duchu powiedział, że nie będzie żadnych męczenników. Kiedy usłyszałem to, pomyślałem, że nie będzie zabijania, ale później okazało się, że mówił – Ci ludzie nie zginą w sposób, który czyniłby ich wzorcami dla innych. Coś w tym stylu: „ludzie będą znikać”.

  Kilka końcowych uwag

  Pierwsza: Wprowadzenie nowego systemu prawdopodobnie nastąpi w zimowy weekend. Wszystko zamknięte w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, kiedy wszyscy się obudzą, byłoby ogłoszenie, że wszedł w życie nowy system. Podczas procesu przygotowań w USA wszyscy będą bardziej zajęci mając mniej wolnego czasu i mniej okazji, aby naprawdę się rozejrzeć i zobaczyć, co się dzieje wokół nich. Ponadto, będzie więcej zmian i większe trudności w utrzymaniu się w miarę własnych inwestycji. Instrumenty inwestycyjne będą się zmieniać. Oprocentowanie będzie zmieniać się tak, że będzie to trudno nadążyć za tym ile już zarobiłeś.
  Ciekawostka na temat samochodów, będzie wyglądało tak, jakby było wiele modeli samochodów, ale jeśli spojrzysz uważniej, będzie wielkie kopiowanie. Mogą one być zrobione tak, by wyglądać inaczej z chromem i kołpakiem i tego typu rzeczami, ale można będzie zauważyć, że taki sam samochód został wyprodukowany przez więcej niż jednego producenta. Dowiedziałem się o tym niedawno, kiedy byłem na parkingu i zobaczyłem małego Forda – zapomniałem jaki model – i małe japońskie auto, identyczne, z wyjątkiem kilku rzeczy jak liczba otworów w osłonie koła i chrom wokół tablicy i kształt grilla. Ale jeśli przyjrzałeś się podstawowym częściom, były identyczne. Po prostu zaparkowane obok siebie, a ja znów przypomniałem sobie o tym, co powiedziano wiele lat temu.
  Spieszę się, bo jestem prawie na końcu taśmy. Tylko podsumuję tutaj mówiąc, że wszystkie te rzeczy powiedziała jedna osoba w jednym czasie w jednym miejscu w odniesieniu do tak wielu ludzkich poczynań, a teraz sprawdź i zobacz, jak wiele z nich
  Poseł J.Sanocki udzielił poręczenia Mateuszowi Piskorskiemu