Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jan

 • @autor To wszystko prawda -ale jak zmienic ten algorytm
  ZNAKI CZASU USA przestraszyły się tajnej broni nuklearnej Rosji
  CC BY 4.0 / Madnessgenius / Model NukeMap (Cropped Photo)
  Świat
  18:53 16.01.2018Krótki link
  151363

  Pentagon oficjalnie przyznał zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych ze strony zaprojektowanego w Rosji podwodnego urządzenia pływającego „Status-6” wyposażonego w głowicę nuklearną o mocy do 100 megaton równowazna wybuchowi 100 milionow ton trotylu TNT, donosi Defense News.

  Światu grozi prawdziwa wojna nuklearna
  Gazeta zwróciła uwagę na wstępny projekt nowego „Przeglądu polityki jądrowej” — dokumentu określającego rolę broni jądrowej w amerykańskiej strategii bezpieczeństwa narodowego, który jest przygotowywany dla prezydenta Donalda Trumpa. Jest w nim czarno-biały diagram, który informuje o rozwoju w Rosji międzykontynentalnej autonomicznej torpedy jądrowej „Status-6”.

  Według danych amerykańskich służb wywiadowczych zaprezentowanych przez The Washington Free Beacon ta broń została przetestowana 27 listopada 2016 roku z okrętu podwodnego „Sarow”. „Status-6” ma zasięg 10 000 kilometrów, maksymalną prędkość — powyżej 56 węzłów, głębokość zanurzenia — do kilometra.

  W listopadzie 2015 roku podczas narady u prezydenta Rosji Władimira Putina na tematy związane z obronnością w wielu rosyjskich stacjach telewizyjnych pojawiły się kadry z prezentacji na temat „Status-6”. Według slajdów, które dostały się do mediów, system ten jest bronią masowego rażenia przeznaczoną w szczególności do niszczenie zaplecza gospodarczego wroga. Rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow w związku z tym wyciekiem obiecał podjąć „środki zapobiegawcze, aby to się nie powtórzyło”. [ [to nie wyciek to jest przekaz ale po co USA do zmuszaja Rosje do takch desperackich krokow,kilka takich ladunkow spwoduje fale o wysoosci kilometra ktora zmiecie wybrzeze atlantyku po obu stronach . Dlaczego USA prowokuja konflikt w ktoym nie bedzie zwyciezcow nawet gdyby Rosja zostala doszczetnie zniszczona.]
  Janusz Szumowski USA przestraszyły się tajnej broni nuklearnej Rosji - Sputnik Polska
  https://pl.sputniknews.com/.../201801167122175-sputnik.../ - – Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne – mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Klimuszko. Przedstawiona na wstępie przepowiednia jest tylko częścią tego, co miał widzieć w swojej wizji o. Klimuszko. Oto dalsza część:

  – Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…). Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy.
  Obywatele III RP w koszernym teatrzyku iluzji
 • Sami wybitni analitycy widzem zabieraja glos
  A na dokladke ,,skanuja ,,tupolewa jeszcze wybitniejsi eksperci , widzem ze ubytki masy mozgowej staja sie poszechne i dotykaja wszystkie stany najbardzej zas osoby po tzw ,studiach i doktoratach. a co swierkaja wrubelki.......
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @autor
  ,,,Bredzisz,,
  BOGIEM KERENA JEST SZATAN - ZABÓJCA!
 • @ RAM- Warto by ten art poszedl w swiat
  Fakt ze BIl Gates osoba propagujaca szczepienia w skali globalnej nie szczepi swych wlasnych dzieci to argument zrozumialy nawet dla idiotow . Trzeba spowodowac by ta informacja dotarla do Polskich instytucji odpowiedzialnych za stan bezpieczenstw epidemiologicznego a glownie Pana Psobkiewicza jako osobe odpowiedzialna ,swoja droga czy on szczepi swe dzieci.wrzuce ten art na feceboka choc mam podejzenia ze maja algorytmy blokujace takie iformacje.a weryfikacja jest czasohlonna a jak dla mnie niemozliwa w szerszym zasiegu sieci.
  Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?
 • @ autor - dobry artykol
  Wiec skozystam z mozliwosci i wrzuce temat zblizony ze strony alexjone.pl dorzuce swój tytol ,,ZBRODNIA W MAJESTACIE PRAWA - CO ROBI PROKURATURA I POLICJA -CZY SASTRASZONO POLSKIE ORGANY SCIGANIA.


  15 faktów większość ludzi nie zna o fluorze
  15 faktów większość ludzi nie zna o fluorze James Niland/Flickr/CC BY 2.0

  1. Fluor jest rakotwórczy

  Toksykologiczny program Krajowego Instytutu Raka [NCI] uznał fluor za jednoznaczny czynnik rakotwórczy. [1]

  Dalsze badania Wydziału Zdrowia New Jersey teraz potwierdziły 6.9 x wzrost zachorowalności na raka krwi u młodych mężczyzn. [2]

  Wcześniejsze badania wykazały 5% wzrost występowania wszelkiego rodzaju nowotworów we fluoryzowanych społecznościach. [3]

  „W rzeczywistości fluor wywołuje więcej zgonów z powodu raka, i wywołuje go szybciej niż jakakolwiek inna substancja chemiczna” – oświadczył dr Dean Burk, który w NCI pracował ponad 30 lat.

  Badacze podejrzewają związek z rakiem, bo połowa połykanego fluoru gromadzi się w kościach, i fluor pobudza rozrost kostniakomięsaka [osteosarcoma] w końcówkach kości.

  2.Większość krajów rozwiniętych nie fluoryzuje swojej wody

  Większość rozwiniętych krajów [developed nations] nie fluoryzuje wody. W zachodniej Europie, na przykład, tylko only 3% populacji konsumuje fluorowaną wodę. Tylko 11 krajów świata mają ponad 50% populacji pijącej tę wodę: Australia (80%), Brunei (95%); Chile (70%), Guyana (62%), Hong Kong (100%), Irlandzka Republika (73%), Izrael (70%), Malezja (75%), Nowa Zelandia (62%), Singapur (100%), i USA (64%). W sumie 377.655.000 mln ludzi na świecie pije sztucznie fluorowaną wodę, co stanowi 5% populacji świata.

  3. Fluor zwiększa występowanie złamań bioder

  Fluorowana woda dwukrotnie zwiększy się liczba złamań bioder u starszych wiekiem kobiet i mężczyzn.[4, 5]

  Bardzo niskie poziomy fluoryzacji wody 0.1 ppm dalej powodowało znaczne zwiększenie złamań biodra. (Bordeaux Study JAMA 1994)

  4. Fluorowane kraje nie mają mniej próchnicy zębów niż nie fluorowane

  Zdaniem WHO nie ma żadnej widocznej różnicy w próchnicy zębów między rozwiniętymi krajami które fluoryzują wodę i tymi które tego nie robią. Spadek występowania próchnicy zębów w Ameryce w ostatnich 60 latach, często przypisywany fluoryzowanej wodzie, tak samo wystąpił we wszystkich krajach rozwiniętych (których większość nie fluoryzuje wody). Czego CDC nigdy nie wymienia to że wskaźniki próchnicy zębów „gwałtownie spadły” we wszystkich krajach zachodnich, niezależnie od tego czy w nich fluoryzowano wodę czy nie. Większość ich tego nie robi, a próchnica zębów spadła w tym samym tempie jak w Ameryce i innych krajach gdzie stosuje się fluoryzację wody.

  Nie znaleziono związku między poziomem fluoryzacji wody i próchnicą. [7, 8, 9, 10, 11] Wydaje się być genetycznie zwiększone występowanie próchnicy zębów u Latynosów, Indian, amerykańskich Indian i Azjatów. Próchnica w większości zależy od poziomu wykształcenia i dobrobytu rodziców. [12]

  „Fluoryzacja nie jest już skuteczna” [Fluoridation is no longer effective] twierdzi Hardy Limeback, szef profilaktycznego programu stomatologicznego na University of Toronto, który mówi iż dodawanie środka chemicznego do wody jest „bardziej szkodliwe niż korzystne”.  5. Fluorowana woda wpływa na IQ i rozwój neurobehawioralny dzieci

  Mimo że wykazano iż fluor wywołuje neurotoksyczność u zwierząt, bardzo mało publikowane badania pisały o ostrym zatruciu fluorem i neurotoksyczności u dorosłych i dzieci. Opublikowany przez National Institute of Environmental Health Sciences raport przeprowadzał systematyczny przegląd meta-analiz publikowanych badań o skutkach zwiększonego narażenia na fluor i opóźnionego rozwoju neurobehawioralnego.

  […]

  Badania wykazały, że społeczeństwa na terenach o wysokiej zawartości fluoru miały znacząco niższe wyniki IQ niż te, które mieszkały na obszarach o niskim fluorze.

  6. Fluor zwiększa bezpłodność

  Naukowcy z FDA poinformowali o korelacji między zwiększoną bezpłodnością u kobiet w wieku 10-49 lat i wysokimi poziomami fluoru.

  Poinformowali też, że przegląd wszystkich przeprowadzonych dotąd badań na zwierzętach wykazuje niepożądane skutki dla płodności u większości gatunków zwierząt. [6]

  7. Fluoryzacja nie jest procesem „naturalnym, a fluor NIE JEST SUBSTANCJĄ ODŻYWCZĄ

  Fluor występuje naturalnie na niektórych terenach, prowadząc do wysokich poziomów w niektórych źródłach wody. Zwolennicy fluoryzacji często wykorzystują to dla wsparcia jego bezpieczeństwa, ale substancje występujące „naturalnie” nie są automatycznie bezpieczne (np. arszenik).

  Dalej, fluor dodawany do większości źródeł wody nie jest rodzajem występującym naturalnie, a jest to kwas fluorokrzemowy, który wychwytują urządzenia do kontroli zanieczyszczenia powietrza w przemyśle nawozów fosforowych. Jak poinformował FAN:

  „Ten wykryty kwas fluorowy jest najbardziej zanieczyszczonym środkiem chemicznym dodawanym do wody, i może wywołać dodatkowe ryzyko do tego prezentowanego przez naturalny fluor. Ryzyko to obejmuje potencjalne ryzyko raka spowodowane podwyższoną zawartością arsenu w kwasie oraz możliwe zagrożenie neurotoksyczne ze względu na to, że kwas – w pewnych warunkach – zwiększa erozję starych rur z ołowiu.

  Określenie „suplement fluorkowy” jest mylące, ponieważ sugeruje, że produkt jest suplementem diety, takim jak wapń i inne składniki odżywcze. Fluor jednak nie jest składnikiem odżywczym. Odżywka jest czymś, na co organizm ma fizjologiczne zapotrzebowanie – nie jest opcjonalny, a go potrzebujemy.

  Określenie „suplement fluorkowy” jest też mylące, bo większość suplementów diety można nabyć bez recepty, a suplementy fluoru dostępne są tylko na receptę od lekarza czy dentysty.

  8. Fluor nasila fluorozę

  Fluoroza to uszkodzenie szkliwa zęba poprzez zbyt duże spożywanie fluoru w pierwszych 8 latach życia. Nieprzezroczyste białe plamy i brązowe, brzydkie zęby są spowodowane przez fluor. Fluoroza dotyka obecnie 1 na 5 lub więcej dzieci w tym kraju, choć rzadko występuje w Kalifornii.

  Kalifornia jest najmniej fluorowanym stanem, mniej niż 16% populacji pije sztucznie fluorowaną wodę.

  Powszechne przyczyny fluorozy to: fluorowana woda pitna (zwłaszcza w niemowlęctwie), spożywanie pasty do zębów z fluorem, stosowanie tabletek z fluorem, i konsumpcja przetworzonej żywności z udziałem fluorowanej wody.

  9. Fluor zwapnia gruczoły szyszynki

  Brytyjski badacz odkrył, że komórki gruczołów szyszynki (zawierające zwapnione depozyty gromadzące fluor) były tak samo wrażliwe na wywołaną przez fluor toksyczność jak komórki tworzące zęby. Ale odwrotnie do zębów, szyszynki nie da się zobaczyć gołym okiem.

  Napisał: „Bezpieczeństwo stosowania fluorków ostatecznie opiera się na założeniu, że rozwijający się narząd szkliwa jest najbardziej wrażliwy na toksyczne działanie fluorków. Wyniki tego badania sugerują, że – pinealocyty mogą być podatne na fluor tak jak rozwijający się narząd szkliwa”. Szyszynka kontroluje twój wewnętrzny zegar, zapewnia dobry sen, działa z gruczołami nadnercza w celu radzenia sobie ze stresem, zaopatruje i pielęgnuje grasicę i komunikuje się przez 24 godziny na dobę z resztą systemu hormonalnego o tym jak się mają sprawy.  Fluor – cichy zabójca

  Żądaj bezpiecznej wody, żądaj prawdy

  Fakt:

  – Fluor jest produktem odpadowym w przemyśle nawozów i aluminium

  – Fluor jest podstawowym składnikiem gazu nerwowego Sarin i PROZAC

  – Stosowany w nazistowskich obozach do wywoływania uległości, posłuszeństwa i obniżania IQ

  – Jest używany jako środek owadobójczy.

  Wiąże się z:

  – Problemami z tarczycą

  – Niskim IQ

  – Uszkodzeniem mózgu u dzieci

  – Różnymi rodzajami raka

  – Uszkodzeniami neurologicznymi.  10. Fluor NIE JEST APROBOWANY PRZEZ FDA

  FDA dawno uznała, że fluor nie jest potrzebny dla zdrowia ani rozwoju człowieka. Kiedy jest używany w profilaktyce FDA uważa go za lek.

  FDA nigdy nie aprobowała suplementu fluoru za bezpieczny i skuteczny.
  FDA odrzuciła 2 suplementy fluoru (Enziflur & fluor prenatalny).
  FDA przekazała fałszywą informację w Kongresie w 2000, że „nigdy nie odrzuciła” suplementu fluoru.

  11. Fluor jest bardzo toksyczny, a dodaje się go do wody pitnej

  Fluor dodaje się do wody pitnej w celu profilaktycznym (próchnica zębów), i jako taki, według FDA, jest lekiem. Choć zwolennicy uważają, że nie różni się to od dodawania do mleka wit. D, to fluor nie jest istotną substancją odżywczą. Wiele europejskich krajów odrzuciło fluor dlatego, że dostarczanie leku przez wodę może być niewłaściwe. Fluoryzacja wody jest formą masowego leczenia odmawiającego prawo do świadomej zgody.

  International Academy of Oral Medicine and Toxicology fluor sklasyfikowała jako nieaprobowany lek stomatologiczny z powodu jego wysokiej toksyczności.

  12. Większość ludzi jest niezwykle narażona na fluor z powodu środka chwastobójczego kriolitu znajdującego się w amerykańskich produktach winogronowych, szczególnie białych

  Wiele soków owocowych nie wymienia „soku winogronowego” jako składnika wypełniającego. W ten sposób stosowanie kriolitu (zawiera fluorek sodu i aluminium) skaża wiele soków owocowych fluorem.

  Na stosowanie kriolitu zezwala się jako dodatek do następujących produktów: morele, brokuły, brukselka, kapusta, kalafior, cytrusy, bakłażan, jarmuż, kiwi, kalarepa, sałata, melon, nektarynka, brzoskwinia, papryka, śliwki, dynia, pomidory i wiele owoców jagodowych.

  Kluczem do uniknięcia narażenia na fluor w kriolicie jest kupowanie nieorganicznych pro-duktów winogronowych, zwłaszcza napojów z białych winogron.

  13. USDA Organic zezwoliła na skażenie fluorem produktów organicznych

  Fluor to trwała i nierozkładająca się trucizna gromadząca się w ziemi, roślinach uprawnych i dzikich i w ludziach. Wielu organicznych rolników nie wie, że ta bardzo toksyczna substancja dostała pozwolenie na stosowanie w programie Krajowych Standardów Organicznych (NOS) bo jej obecność jest ukryta. Zezwala się na nią w postaci fluorku sodu (w środkach owadobójczych) w NOS. […]

  14. Fluor wiąże się z głównymi powodami zgonów

  Zależnie od kraju, choroby sercowo-naczyniowe są zwykle przyczyną nr 1 lub 2. Badanie opublikowane w Nuclear Medicine Communications Journal wykazało, że zwiększone spożycie fluoru w tętnicach może wiązać się ze zwiększonym ryzykiem tych chorób.

  15. W większości sprzedawanych herbat są toksyczne poziomy fluoru

  Picie mieszanek herbaty dostępnych w sklepach spożywczych może zwiększyć spożycie fluoru do poziomów toksycznych, i sprawia iż zwiększa się ryzyko chorób kostnych i zębów, odkryto na University of Derby. Wyniki badań opublikowano w Food Research International.

  Tłum. Ola Gordon

  Źródło: http://www.thehealthyarchive.info/2014/03/15-facts-most-people-dont-know-about.html
  Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


  Dodam wczoraj wrzucilem ten na art na feceboka niestety nie spelnial oczekiwan i zostal usuniety ponizej kopia info od besti siedzcej nad wieloma wodami
  NNE WIADOMOŚCI
  Usunęliśmy ten post, ponieważ wygląda jak spam i nie spełnia naszych Standardów społeczności
  Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?
 • Nie ma potrzeby obrazac tego osobnika
  Rozmijanie sie z prawda i dobrem dla doraznego zysku wladzy i peniedzy to cechy niestety wiekszosci ludzi. Pan Psobkiewicz nie jest tu wyjatkiem.Gdzies jest informacja ze ten pan powoluje sie na AK-wskie korzenie. to tym badziej swiadczyo tym ze ludzie z wiekszosci srodowisk nawet zblizonych do patryjotycznych sa podatni na ideje przemawiajace do kieszeni a nie idei dobra wspolnego. Niema wiec potrzeby go obrazac . Suteczniejsza bronia jest na przyklad rozsylanie masowe tego ponizszego pliku jaki wkleilem [Warto go uzupelnic w wiele podobnych faktw i ,,sukcesow ,,zwiazanych ze szczepieniami] z adnotacja by pan Posobkiewicz sie do tego ustosunkowal [pisze masowe rozsylnie z adnotacja by ten pan sie ustosunkowal- to wazne ] wiadome ze nie jest sie w stanie ustounkowac nie lamiac praw elementarnej logiki na poziomie szkoly specjalnej. Tym samym podejmujac taka masowa akcje z grzeczna prosba by sie ustosunkowal osmieszysz go bo kazdy kto ma odrobine oleju w glowie przyzna ci racje o on bedzie na pozycji spoleczngo wykluczenia w ten sposob wygrasz moralnie nawet jesli sad cie skaze ze obraze . Wykozystuj art ,,Prominentny Prokurator Obwinia szczepionki o autyzm u swoich dzieci,, [na alexjones.pl] Ten art bedzie bodżcem dla prokuratorow by zajmowali w tej kwesti postawe zgoda z duchem prawdy i dobra i prawa a nie wytycznmi korporacji okupuacymi polska sluzbe zdrowia i sluzby stojace na strazy zdrowia i bezpeczenstwa narodu. Pozdrawiam . Ps . Szczepoionki to papierek lakmusowy swiadomosci ,wiedzy, i rozumienia swiata niestety masy ludzkie w tym osoby tu piszace nie sa juz w stanie dokonywac selekcji nformacji pod katem chierarchi ich waznosci,tym samym zajac zdecydowane stanowisko wobec tego problemuktoreg nie sposob zdefiniowac inaczej jak zaleglizowane ludobujstwo.


  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
  „Obrońca pedofilów”, kto to jest?
  jan 27.02.2017 16:31:33
  Będę miał proces z Posobkiewiczem?
 • Polecam-strone ,,kodluch ,,- kopalia ciekawych artykolow
  jeden znich

  Jak Ameryka może „przypadkowo” wepchnąć Rosję w wojnę nuklearną

  How America Could Accidentally Push Russia into a Nuclear War
  http://nationalinterest.org/feature/how-america-could-accidentally-push-russia-nuclear-war-24378

  Świetne Teksty – Polecam Państwu !
  Co obecnie rajcuje ministra Szczerskiego-widziane z USA
 • Mysle ze nie masz nic przeciwko
  Albowiem zamiescilem twoj art ze swoim komen na moim prof na feceboku[Janusz Szumowski]
  Rozważania z samych dołów
 • Zagadnienie to to jedna w najistotniejszych przyczyn upadku naszego swiata.
  Poczucie swej godności, które zabrania człowiekowi kraść lub żebrać, nie pozwala mu również korzystać z dóbr narodowych, nie dokładając nic od siebie, nie pracując nad ich pomnożeniem i nie biorąc udziału w ich obronie." Roman Dmowski.

  Cytat wypwiedzi Romana Dmowskiego jest dobrym wyznacznkiem poziomu do jakiego powinno sie dozyc w próbie naprawy kazdej ludzkiej zbiorowosci gdyz jest to prawo uniwersalne.Niestety w obecnej dobie w ktorej dominujace staja sie wszechpotezne instytcje ktore ze swej natury chca coraz wiecej wladzy kontroli i pieniedzy [Prawo Parkinsona] odczytanie i etyczne sklasyfikowanie postaw i pociagniecie granicy miedzy utrzciwoscia a przestepstwem kryminalnym staje sie trudne dla osob ze schematycznym nominalnym wyksztalceniem i bazowaniem na doswiadczeniu wynikajacym z ogladu swiata. Dlatego tak wazne sa autorytety ktore w swym ogladzie swiata wrecz zbizaly sie do transcendencji lub nia sa .I tak Arianie Polscy uwazli za kradziez nie tylko bezposrednia krdziez ale kazda forme życia kosztem innych , Z teologow wczesno chrzescijanskich ten probem podjol sw Ambrozy piszac traktat o lichwie,bazujacy na pismach Hebajskich Starego Testamentu gdzie Jahwe na temat lichwy stwierdza wrecz cyt ,,niegodny zycia jest czllowiek zyjacy z lichwy czyniacy taka obrzdliwosc musi umrzec,,[Ksiega Izajasza ] Dzis lichwa stala sie rakiem toczacym cala ludzka cywilizcje gdyz pozwala jednostka o niskiej etyce i pobudkach brac ponad to co daja innym , a wrecz brac nie dajac wlascwie nic , kozystac w realnych wartosci wytworzonych poprzez trud innych ludzi nie dajac w zamian zadnych realnych co najwyrzej maniulujac nimi by w sposob nieuprawniony spora czesc w trakcie tej manipulacji przwlaszcyc sobie, no bo jaka wartosc tworzy taki bankowiec zarabiajcy np 30 tys mies nie mowiac o tych ktorzy zarabiaja wielokrotnie wiecej.By urzymac ten pasorzytniczy stan rzeczy musza tworzyc opresyjny system tworzac nowych pomcnikow i pomocnkow ich pomocnikow stale powiekszajac system wladzy [Tolstoj -Odbudowanie Piekla ,,polecm] Fiskalizm jaki staje sie obecnie dominjacym aspektem wladzy jest wlasnie jednym z elementow umozliwiajacych rozbudowe coraz potezniejzych instytucji w ramach ktorych kradzie staje sie legalna i akceptowalna prawem na bazie przymusu a nie konsensusu opartego o sprawiedliwosc [ Mysle ze kazdy z czytelnikow zrobil by tu wlasna dluga liste podmiotow i osob ktore dajac niewiele z racji fnkcji okradaja tak narawde inych biorac ponad miare ] Pisalem ostatnio o znajomym ktorego zawozilem do specjalisty lekarza,,ma raka i nie widac konca chemioterapi i leczenia . Bylo 22 pacjentow których przyjol ten lekarz w ciagu trzech i pol godziny zadal 300 zl od wizyty wiec w sumie zarobil ten lekarz jednego dnia w jednym miejscu 7 tys zlotch nie dajac zadnej gwarancj wyleczenia i zdrowia. Ten chory czlowiek by zarobic 2 tys zl musi caly miesiac trudzic sie w swojej pracy tworzc realne wartosci ,ten lekarz dajac marne nadzieje wmusza poprzez sytuacyjna presje te z trudem zarobione grosze by brac ponad miare dziesiatki razy czy nie jest to kradziez i lichwa w najbardziej odrazajacej formie,ktora umozliwia okradanie ludzi którzy nibawem z winy lekarzy rownierz beda msieli przedwczesnie umrzec meczarniach gorszch niz tortry wielokrotnie. Ale co umozliwia kradziez w przpadku medycyny wlasnie instytucje kore pod rygforem prawnym wymuszaja swiadczenia od wszystkch by potem obdarowywac swych wybrancow. Trudno zrozumiec dlaczego ludzie godza sie z sytuacja w ktorej kilkudziesieciu a moze i kilkuset ludzi musi pracowac na jedna wyplate takiego specjalisty zlodzieja,,, Szchumacher w Male jest piekne ,, stawial pytanie czy taki czlowiek 10 razy wiecej pracuje od inych czy jest 10 razy bardziej inteligenny, czy 10razy wiecej daje innym.Odpowiedz jest oczywista. Dlaczego tak sie stalo odpowiedz jest prosta tak naprawde oto ona trafnie ja wypowiedzial Frideric Bastiat - ,,Gdy kradzierz staje sie spsobem zycia dla grupy ludzi zyjacych w spoleczenstwie na przestrzeni czasu stworza oni prawo ktore usprawiedliwi ich dzialanie oraz kodeks moralny ktory bedzie je gloryfikowal. ,,
  Oczywiscie jest w tym problemie ludzkosci tyle odcieni tej patologi toczacej swiat ze trzeba by tomow ksiazek . Jezus z Nazaretu wypowiadajac slowa Jahwe tak to ujol ,, faryzeusze slepi na innych wkladacie ciezary nie do uniesienia a sami nie kiwniecie palcem by im ulzyc,, Problem jest szeroki bo postawa zyciowej latwizny i dazenie do latwego i wygodnego zycia spowodowala ze patolagia tzw elit stala si dominujaca etyka wiekszosci budujac jako konsekwencja takich ostaw to co ogulnie nazywamy dzis systemem. czy mozna to zmienic zreformowac mysle ze nie jest to juz mozliwe,ale zrobia to tylko te narody ludy i jezyki ktore przyjda na Góre Swiatyni Jahwe by sie uczyc jego praw. Nie jest mozliwa w mocy ludzi juz taka zmiana.
  Rozważania z samych dołów
 • To wazne bowiem jest to jeden z najistotnejszych glebokich motywow upadku swiata.
  "Poczucie swej godności, które zabrania człowiekowi kraść lub żebrać, nie pozwala mu również korzystać z dóbr narodowych, nie dokładając nic od siebie, nie pracując nad ich pomnożeniem i nie biorąc udziału w ich obronie." Roman Dmowski.

  Cytat wypwiedzi Romana Dmowskiego jest dobrym wyznacznkiem poziomu do jakiego powinno sie dozyc w próbie naprawy kazdej ludzkiej zbiorowosci gdyz jest to prawo uniwersalne.Niestety w obecnej dobie w ktorej dominujace staja sie wszechpotezne instytcje ktore ze swej natury chca coraz wiecej wladzy kontroli i pieniedzy [Prawo Parkinsona] odczytanie i etyczne sklasyfikowanie postaw i pociagniecie granicy miedzy utrzciwoscia a przestepstwem kryminalnym staje sie trudne dla osob ze schematycznym nominalnym wyksztalceniem i bazowaniem na doswiadczeniu wynikajacym z ogladu swiata. Dlatego tak wazne sa autorytety ktore w swym ogladzie swiata wrecz zbizaly sie do transcendencji lub nia sa .I tak Arianie Polscy uwazli za kradziez nie tylko bezposrednia krdziez ale kazda forme życia kosztem innych , Z teologow wczesno chrzescijanskich ten probem podjol sw Ambrozy piszac traktat o lichwie,bazujacy na pismach Hebajskich Starego Testamentu gdzie Jahwe na temat lichwy stwierdza wrecz cyt ,,niegodny zycia jest czllowiek zyjacy z lichwy czyniacy taka obrzdliwosc musi umrzec,,[Ksiega Izajasza ] Dzis lichwa stala sie rakiem toczacym cala ludzka cywilizcje gdyz pozwala jednostka o niskiej etyce i pobudkach brac ponad to co daja innym , a wrecz brac nie dajac wlascwie nic , kozystac w realnych wartosci wytworzonych poprzez trud innych ludzi nie dajac w zamian zadnych realnych co najwyrzej maniulujac nimi by w sposob nieuprawniony spora czesc w trakcie tej manipulacji przwlaszcyc sobie, no bo jaka wartosc tworzy taki bankowiec zarabiajcy np 30 tys mies nie mowiac o tych ktorzy zarabiaja wielokrotnie wiecej.By urzymac ten pasorzytniczy stan rzeczy musza tworzyc opresyjny system tworzac nowych pomcnikow i pomocnkow ich pomocnikow stale powiekszajac system wladzy [Tolstoj -Odbudowanie Piekla ,,polecm] Fiskalizm jaki staje sie obecnie dominjacym aspektem wladzy jest wlasnie jednym z elementow umozliwiajacych rozbudowe coraz potezniejzych instytucji w ramach ktorych kradzie staje sie legalna i akceptowalna prawem na bazie przymusu a nie konsensusu opartego o sprawiedliwosc [ Mysle ze kazdy z czytelnikow zrobil by tu wlasna dluga liste podmiotow i osob ktore dajac niewiele z racji fnkcji okradaja tak narawde inych biorac ponad miare ] Pisalem ostatnio o znajomym ktorego zawozilem do specjalisty lekarza,,ma raka i nie widac konca chemioterapi i leczenia . Bylo 22 pacjentow których przyjol ten lekarz w ciagu trzech i pol godziny zadal 300 zl od wizyty wiec w sumie zarobil ten lekarz jednego dnia w jednym miejscu 7 tys zlotch nie dajac zadnej gwarancj wyleczenia i zdrowia. Ten chory czlowiek by zarobic 2 tys zl musi caly miesiac trudzic sie w swojej pracy tworzc realne wartosci ,ten lekarz dajac marne nadzieje wmusza poprzez sytuacyjna presje te z trudem zarobione grosze by brac ponad miare dziesiatki razy czy nie jest to kradziez i lichwa w najbardziej odrazajacej formie,ktora umozliwia okradanie ludzi którzy nibawem z winy lekarzy rownierz beda msieli przedwczesnie umrzec meczarniach gorszch niz tortry wielokrotnie. Ale co umozliwia kradziez w przpadku medycyny wlasnie instytucje kore pod rygforem prawnym wymuszaja swiadczenia od wszystkch by potem obdarowywac swych wybrancow. Trudno zrozumiec dlaczego ludzie godza sie z sytuacja w ktorej kilkudziesieciu a moze i kilkuset ludzi musi pracowac na jedna wyplate takiego specjalisty zlodzieja,,, Szchumacher w Male jest piekne ,, stawial pytanie czy taki czlowiek 10 razy wiecej pracuje od inych czy jest 10 razy bardziej inteligenny, czy 10razy wiecej daje innym.Odpowiedz jest oczywista. Dlaczego tak sie stalo odpowiedz jest prosta tak naprawde oto ona trafnie ja wypowiedzial Frideric Bastiat - ,,Gdy kradzierz staje sie spsobem zycia dla grupy ludzi zyjacych w spoleczenstwie na przestrzeni czasu stworza oni prawo ktore usprawiedliwi ich dzialanie oraz kodeks moralny ktory bedzie je gloryfikowal. ,,
  Oczywiscie jest w tym problemie ludzkosci tyle odcieni tej patologi toczacej swiat ze trzeba by tomow ksiazek . Jezus z Nazaretu wypowiadajac slowa Jahwe tak to ujol ,, faryzeusze slepi na innych wkladacie ciezary nie do uniesienia a sami nie kiwniecie palcem by im ulzyc,, Problem jest szeroki bo postawa zyciowej latwizny i dazenie do latwego i wygodnego zycia spowodowala ze patolagia tzw elit stala si dominujaca etyka wiekszosci budujac jako konsekwencja takich ostaw to co ogulnie nazywamy dzis systemem. czy mozna to zmienic zreformowac mysle ze nie jest to juz mozliwe,ale zrobia to tylko te narody ludy i jezyki ktore przyjda na Góre Swiatyni Jahwe by sie uczyc jego praw. Nie jest mozliwa w mocy ludzi juz taka zmiana.
  Winny
 • Co autor sadzi o takiej narracji czy toczy sie walka dobrych i zlych zydow prawdy z klamstwem
  Benjamin Fulford- 06.11.2017 - Wiadomości i Analizy Geopolityczne / fragment.


  Przenikanie chazarskich gangsterów nasila się, gdy Trump jest bezpieczny w Azji

  Autor: Benjamin Fulford Towarzystwo Białego Smoka - 06.11.2017

  Nie może być żadnych wątpliwości, że ogólnoświatowa czystka mafii Khazarian osiągnęła teraz punkt zwrotny bez powrotu, z aresztowaniami i czystkami w USA i Arabii Saudyjskiej.
  Na Bliskim Wschodzie, powiązany z Iranem Hezbollah obecnie skutecznie rządzi Libanem po tym, jak saudyjski marionetkowy premier Saad Hariri został zmuszony do dymisji. Po jego rezygnacji nastąpiła czystka setek książąt, generałów, przywódców religijnych i innych przez de facto saudyjskiego króla Muhammada bin Salmana.
  Te czystki były szczególnie ważne, ponieważ odcięło to jedno z ostatnich głównych pozostałych źródeł pieniądza i władzy mafii Bush / Clinton. Wielu z oczyszczonych książąt było homoseksualnie związanych z członkami rodziny Bushów i ich najwyższymi porucznikami, kiedy uczyli się w Stanach Zjednoczonych, zgodnie ze spowiedzią Kay Griggs, żony członka Towarzystwa Czaszek i Kości oraz innych.
  https://www.youtube.com/watch?v=Dp_i1F-1lcA
  W ten sposób źródła Pentagonu opisały nadchodzące kryminały: "Saudyjska czystka frakcji terrorystycznej i pedofili Busha-Clintona - w tym brata Osamy bin Ladena - Bakr bin Ladena i anty-Trumpa [księcia] Al-Waleeda bin Talala - została ustalona w czasie Wycieku Paradise Papers,
  https://www.theguardian.com/news/2017/nov/05/paradise-papers-leak-reveals-secrets-of-world-elites-hidden-restance?CMP=Share_AndroidApp_New_Post
  ... aresztowanie Tony'ego Podesta i kapitulacja Hillary Clinton i Johna Podesty. "Tony Podesta jest potężnym lobbystą z Waszyngtonu, którego brat John był menedżerem kampanii Hillary Clinton (Rockefeller) i szefem sztabu Billa Clintona (Rockefeller). Al-Waleed kupił duże udziały w Citibank Rockefellera.

  Konsekwencje tych przecieków, aresztowań i czystek docierają w wielu kierunkach. Wstrząsy wtórne, dalsze aresztowania i dalsze czystki z pewnością będą odczuwalne na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Europie i USA w nadchodzących dniach.
  Już teraz sekretarza Handlu u Trumpa, Wilbura Ross (SYN) jest zamieszany. Podobnie jak kanadyjski magnat Stephen Bronfman, którego rodzina dokonała zdobycia fortuny sprzedając alkohol Al Capone. Te nazwy to tylko wierzchołek góry lodowej.
  Początek czystki został zaplanowany na czas wizyty Trumpa w Azji, aby łatwiej chronić Trumpa i jego rodzinę przed działaniami odwetowymi, mówią źródła Pentagonu i CIA.
  Jednak w znaku, że bitwa jest daleka od zakończenia, w zeszłym tygodniu w sprawie Trumpa przekazano dwa osobne ostrzeżenia. Jeden był "źródłem blisko Korei Północnej", a drugi był weteranem oficerem CIA stacjonującym w Azji. Źródło powiązane z Koreą Północną mówi,że gdyby Trump rozpoczął nową wojnę w Korei, " nie pozostawiłoby to Azję przy życiu". Drugie źródło CIA poinformowało, że "przesłuchanie w cieniu wydaje się niespodziewanym czekaniem w Wietnamie. i nie jest to spotkanie z Putinem ".
  Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
  Proszę zalogować się lub zarejestrować , aby utworzyć konto.
  https://benjaminfulford.net/

  kompletny polski tekst tutaj
  Trump zażądał rezygnacji od Tom Shannon (Izrael-Polska)
  Przyczyny holokaustu
 • Wiec nie obwiniajmy wszystkich zydow tylko nieliczne grupy zydow twoza ewentualny globalny spisek,
  monitorpolski
  26 grudnia 2012 at 13:53

  no name, prezentujesz bardzo niebezpieczny rodzaj grupowego punishmentu – obarczania winą całych narodów za zbrodnie niewielkiego ich wycinka. To było m.in. powodem ludobójstwa w czasie II wojny świat.
  Zapewniam cię, że żydzi, jak ich nazywamy, są zupełnie normalnymi ludźmi, z wszystkimi przywarami i zaletami jakie człowiek może mieć. Owszem, wśród nich wytworzyła się niebezpieczna grupa rasistów, kierowana przez sterylne genetycznie elity i w tym jest problem. I tak do tego trzeba podejść. Freedman prezentował esencję tego co można nazwać poczuciem dobra oraz prawdy. Zchęcam cię do postudiowania historii tzw. żydów, okaże się wówczas, że Freedman i tu miał rację.
  Przyczyny holokaustu
 • Czy to moze byc prawda
  Benjamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych

  Przypominam jedno z ważniejszych przemówień, jakie kiedykolwiek wygłoszono ujawniając największą w historii międzynarodową konspirację, o której nie ma nawet słowa w podręcznikach historii. Konspiracja ta trwa do dzisiaj i nosi obecnie nazwę New World Order (NWO).
  Autor przemówienia, Benjamin Freedman, był w samym jej środku, był więc najlepszym świadkiem, co więcej, zgromadził niepodważalne dowody na spisek, którego ofiarą miał być cały świat. I faktycznie jest.
  Freedman przeszedł konwersję z judaizmu na katolicyzm. W swoim czasie był bohaterem dla Polonii amerykańskiej – w Wikipedii przedstawiono zdjęcie Freemana jako laureata polskiej nagrody Muchy Antykomunistycznej Federacji Polskich Wojowników o Wolność (Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters) w Salem, Massachusetts (link).
  Freedman osobiście znał m.in. Bernarda Barucha, Samuela Untermyera, prezydentów Woodrowa Wilsona, Franklina Roosevelta i Johna F. Kennedy’ego. Przeklęty przez środowiska syjonistyczne, do końca życia próbował ostrzec Amerykę i świat przed horrorem syjonizmu, zagrażającemu całej ludzkości. W syjonistycznej Wikipedii jest określany jako antysemita, choć przecież był tzw. żydem.
  Dla syjonistów świadectwa Freedmana są straszliwym ciosem – jeden z nich odważył się ujawnić wielką tajemnicę spisku i robił to publicznie przed wielotysięcznymi audiencjami. Poświęcił na to cała swoją wielomilionową fortunę pochodzącą z jego fabryki mydła Woodbury Soap Company. Obok Myrona Fagana jest wielkim bohaterem pochodzenia żydowskiego, który zrobił wszystko by ocalić ludzkość przed satanistycznym pogromem.

  1974 roku Benjamin Freedman wygłosił poniższe przemówienie przed organizacją militarną w Waszyngtonie D.C. Został przedstawiony przez Pułkownika Dall.

  PŁK. CURTIS B.DALL:
  Krótko, dodam kilka słów o moim przyjacielu, Benie Freedman, co uważam za wielki zaszczyt.
  Początkowo byliśmy sobie przedstawieni, cóż jako kolejni znajomi, lecz bez pewności, czy nie jest to przypadkiem kolejny z t.z. koni trojańskich, jednak postanowiłem sam się o tym przekonać. Przez lata przekonałem się więc, spędzając wiele radosnych wieczorów ugoszczony przez niego i jego żonę, Rose, której nie ma już wśród nas.
  Kiedy Ben miał 25 lat, jak też oświadczam tutaj, pochodzi on z bardzo zamożnej rodziny żydowskiej z Nowego Jorku, kiedy to Ben, wraz z żoną Rose, przeszli w sferę Chrześcijaństwa, wiązało się to z ogromną odwagą. Wymagało to `guts` /silnych trzewi/, jak to się zwykło mówić w jednostkach marynarki wojennej. Ben był atakowany przez wielu swoich przyjaciół za wiarę, że nasz kraj zarzucał obywatelom obcych krajów idee, które nigdy nie miały miejsca.
  Tak wiec, z wielkim szacunkiem i honorem powiem – ten gentleman jest światowym uczonym w dziedzinie, w której będzie się wypowiadał. Jestem zaszczycony, jako członek tej dostojnej organizacji militarnej, przedstawić zasłużonego Benjamina Freedman z Nowego Jorku.

  BEN FREEDMAN:
  Jestem zaszczycony zaproszeniem. Nie wiem jak dziękować pułkownikowi Dall za umożliwienie mi dzisiejszego spotkania z Wami. Ale mam nadzieję, że w obrocie sprawy Wy również będziecie mu za to wdzięczni. I jeżeli postaracie się użyć informacje, które Wam przedstawię, możecie stać się bardzo pomocni w uchronieniu tego kraju przed losem jaki spotkał Wlk. Brytanię a nawet być może Związek Sowiecki (Rosję Carską).

  Znajdujemy się obecnie w bardzo poważnym stanie. Właśnie powróciłem, w ostatnich czterech tygodniach, z przedłużającej się podróży, ze znanego pod nazwą, Bliskiego Wschodu.
  Jestem zaprzyjaźniony z głowami tamtejszych państw, rządzącymi, którzy znają mnie już przeszło 25-30 lat, którzy przemawiają do mnie i traktują mnie jak swojego brata. Zatrzymuję się w ich domach i wszyscy mówimy sobie po imionach.

  Teraz, co mogę Wam powiedzieć to, że cokolwiek się dziś dowiecie może być dla Was bardzo niekomfortowe. Jednak im bardziej niekomfortowo będziecie się czuć po wysłuchaniu tego co mam do powiedzenia, tym większa szansa, że zwiększycie swoje wpływy by uchronić ten kraj przed losem, na który nie zasługuje.

  Po tym jak wybitni mężowie stanu, których tu widzę, wyciągnęli nas z dołu raz, może dwa razy /wojny światowe/, nie sądzę by było sprawiedliwe dla nich oglądać jak idziemy na dno historii, gdzie bezsprzecznie będziemy zdążać, jeżeli obecne sprawy potoczą się – to nie jest to słowo – jeżeli sprawy pogrążą się!
  W bardziej naglącym tempie niż w ostatnich dziesięciu czy piętnastu latach miało to miejsce.

  Teraz, zanim przejdę do faktów, chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę. Będę używał słowa, słowo które słyszycie, które czytacie, którego używacie – JEW \Żyd\ , jako coś co mogłoby być rozważane i podparte przeszłością. Użyję tego słowa, jakkolwiek nigdy nie używam go w relacjach z ludźmi i w prywatnym otoczeniu. Teraz, chcę wytłumaczyć, że Dr Samuel Johnson napisał pierwszy Słownik Angielski w 1797 roku. To tylko kilka lat do 1800, co nie jest tak dawno temu! Zajmuje on dwa grube tomy, zawierające możliwy każdy zwrot i słowo, które było wtedy w użyciu w języku angielskim.

  Pokazałem go wielu ważnym osobistościom w wielu okresach mojego życia i byli oni zszokowani, ponieważ kiedy mówiłem im, co Wam chcę powiedzieć teraz, nie wierzyli mi. Tak więc nabyłem te książki – kosztowały nie małe pieniądze. Ich pierwsza edycja jest niezwykłą rzadkością!

  W tej książce, w tych dwóch tomach pierwszego kiedykolwiek Słownika Angielskiego, opublikowanego przez Dr Samuela Johnsona (o którym wielu z Was tutaj wie), słowo JEW (ŻYD) nie występuje! Słowo JEW nie występuje! To słowo zostało wymyślone, wymuszone na Was, wepchnięte w wasze gardła przez kontrolujące media i ludzi zainteresowanych w doprowadzeniu Was na rzeź. Słowo JEW nie miało miejsca. Oni mówią – Shakespeare go użył. Oni cytują wszystkich ludzi, którzy je użyli, ale słowo to nie istniało!

  Nie chcę się teraz nad tym rozwodzić. Nie jest moim zamiarem wygłaszanie Wam wywodu z filologii. Mamy coś dalece ważniejszego. Ale wspominam to słowo, używajcie go, lecz wiedzcie że ja nigdy go nie zaakceptuję. I więcej, powiedzmy, ludzie którzy referują do sztucznego jedwabiu.
  Cóż, słowo sztuczny jedwab posiada pewną przeszkodę. Importowałem je, gdy początkowo powstało. Było zrobione w Niemczech i nazwano je „artificial silk” /sztuczny jedwab/. I miało to swoje reperkusje. Ludzie nie chcieli kupować nic co miało związek ze sztucznością. Tak więc producenci wspólnie wystawili cenę $25.000 nagrody dla kogokolwiek kto mógłby znaleźć dobre słowo do użytku zamiast słowa „artificial silk”. Ta nagroda została przyznana osobie, która wymyśliła słowo „rayon”. W dzisiejszych czasach ludzie mówią o „rayon” jako czymś co istniało od początku świata, jakby istniało zawsze. „Rayon” jest słowem modernistycznym i człowiek który je wymyślił dostał 25 tyś dolarów. Słowo „jew” było wymyślone przez ludzi, którzy wciągnęli nas w dwie wojny światowe, którzy zastawili pułapkę by wpędzić nas w trzecią, i którzy praktycznie objęli kontrolę nad całym światem, zwłaszcza kontrolę nad tym krajem, według Senatora Fulbright’a i innych.

  I jest już najwyższy czas by nauczyć się podstaw i coś z tym zrobić. Jestem przekonany, że dopóki coś nie będzie zrobione by zmienić myślenie 200.000.000 Amerykańskich Chrześcijan, to ten kraj jest skierowany ku katastrofie. Jest tu w kraju 200 mln Chrześcijan, którym radio, prasa, telewizja, obrazy ruchome, każde inne formy mediów, zrobiły pranie mózgów, od rana do wieczora – przez masową informację, która zwiodła Was wszystkich do wierzenia w rzeczy, o których oni wiedzą, że są częścią planu by Was oszukać.

  Jednym z nich jest słowo `jew`!

  Teraz, na Bliskim Wschodzie, znacie sytuację. Stany Zjednoczone kontynuowały zaopatrywanie od końca II Wojny Światowej, 32 miliardy dolarów wpłacone przez podatników. 95% z tych 32 miliardów dolarów było użyte przez Kongres Stanów Zjednoczonych, po tym jak wpłaciliście je do Skarbu Państwa, by stworzyć USA wspólnikiem i aliantem złodziei i morderców, by pomóc im w utrzymaniu skradzionego terytorium, które zdobyto przez inwazję na Palestynę, wypędzając wzburzonych ludzi z kraju zamieszkiwanego przez nich 2 000 lat!

  Teraz Wy byliście uczeni przez Chrześcijan, jesteście pouczani przez duchowieństwo, przez swoich księży ( i Dr Ellson, Boże błogosław mu, wie jak zawsze walczyłem, i on robił co tylko mógł, przez wiele lat, bym możliwie osiągnął cel). …Byliście pouczani, że Waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomóc repatriować Naród Wybrany do Ziemi Świętej. Byliście pouczani przez wszystkie media masowej informacji, włącznie z wszelkimi możliwymi środkami, którymi kształtują Wasze myślenie, że waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomoc w repatriacji Wybranego Narodu Bożego do ich Ziemi Obiecanej!

  Teraz, powiem Wam co to jest za kłamstwo!

  Mogę zacytować i przytoczyć tutaj źródła które konsultowałem, około 234 oficjalnych dokumentów, map, książek i innych materiałów lecz najlepszym jest ten znaleziony w ostatnich latach, The Encyclopedia Britannica, edycja z 1911, tom 15, trzy strony, określające słowo „Khazar” /Chazar/. Trzy strony!
  Ta książka była opublikowana w 1911 roku w Londynie, i zajęło to prawie dwadzieścia pięć lat by tą informację skompletować. To wynik badania wielu ludzi. Wiele źródeł tej informacji jest zamieszczonych na końcu opisu. I tam znajdziecie, że Chazarowie byli narodem Azjatyckim, byli Mongoloidami, Turecko-Fińskim plemieniem w Azji. Mieli oni tyle kłopotów z innymi narodami, którym w końcu udało się wyprzeć ich z Azji do, co jest dzisiaj nazwane, Rosją i do ziem zwanych Ukrainą. Znaleźli tam liczną pokojową, agrokulturową ludność, w większości Słowian, i pokonali ich. Zrobili to samo co robili do tej pory i co robią teraz na Bliskim Wschodzie. Zajęli ich ziemie bez żadnego powodu, poza tym miejscowi ludzie nie byli wyszkoleni w walkach!

  Tam ustanowiono Królestwo Chazarskie /Khazar Kingdom/.

  Teraz. Te trzy strony w Encyklopedii Britannica, tom 15, 1911 roczna edycja , mówi o tym kim oni są, jak bestialscy i barbarzyńscy byli i jak udało im się zmieść w poprzek Europę, aż po bramy Paryża i po Finlandię. Kontrolowali oni całą Europę – ci Mongołowie znani jako Chazarowie! Robili to około IV do IX wieku. I byli najbardziej brutalnymi z ludzi. Niewolili innych i uciskali przez co utrzymywali pod kontrolą praktycznie całą Europę. Aż w końcu w VIII wieku, przybył zza morza, co dziś jest zwane jako Szwecja, człowiek o imieniu Rurik /Varengian/ i zorganizował ludzi. Ludzi tych interesowała tylko agrokultura. Nie chcieli żadnej polityki, nie chcieli tworzyć narodu czy rządów. Ale wiedział jakiego traktowania obiektem byli i ustanowił regulację Rokh, która później stała się podłożem Rosyjskiego Imperium.

  Zorganizował on ludzi i rozpoczął odpieranie Chazarów i w ostateczności udało mu się odeprzeć ich do początkowej strefy, gdzie z początku dotarli, strefy Ukrainy, i tam kontynuowali swoje Królestwo Chazarów.
  Kultywowali oni religię Fallika /Phallic Worshipers/. Ktokolwiek, kto nie wie co to oznacza, nie będę teraz wdawał się w szczegóły, ale byli oni tak zdegenerowani, że sam król, ich władca, słysząc o monoteistycznych formach religijnej wiary – Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm – wysłał po reprezentantów tych trzech religii i jak dziecko grające „ene dułe” wybrał jedną z nich. Słuchał ich poczym rzekł, że chce zostać Żydem i zaadoptować religię zwaną dziś Judaizmem. I tak wymusił on na całym narodzie (który wtedy liczył być może nawet 18-20 milionów ludzi, z przedłużeniem do samego serca Europy) i musieli oni stać się członkami tej wiary religijnej. Wysłał on swoich ludzi do Centrów Talmudycznych do Ziemi Świętej i wykształcił religijnych liderów (czy nazwiemy ich Rabbinami czy jakkolwiek inaczej). Wyznaczył on 4.000 szlachty (posiadali oni system feudalny), aby zaadoptować tę wiarę i Judaizm oficjalnie został ich wiarą. Wybudowali oni tysiące szkół i tak zwanych świątyń czy miejsc kultu. Tą drogą ludzie Wschodniej Europy zostali Żydami (znanymi dziś pod tą nazwą).

  Mam dziś ze sobą ulotkę, którą otrzymałem w poczcie ostatninego tygodnia, The March of Dimes zamieścił ją, w asyście Fundacji Rockefellera, i zacytowali oni całość, ponieważ odkryli w ostatnich latach, że Chazarowie są nosicielami choroby, której żadni ludzie na świecie nie posiadają. Tutaj jest ta ulotka, którą wysłali. Jest zatytułowana: „Kasak Disease” /The Jewish Disease – Tay- Sachs/.
  Ja znałem ją od lat. Gazeta The New York News zamieściła całą sprawę, więc zaangażowałem się i zbadałem ją, dając dotacje do jednej lub dwóch klinik, w których próbowano coś z tym zrobić. Wschodnioeuropejscy potomkowie Chazarów, zwani dziś Żydami, są nosicielami tej choroby. Gdy jeden Chazar poślubi kolejnego Chazara (to nie ja mówię lecz Mt.Sinai Szpital, Szpital Pamięci Żydowskiej – The Jewish Memorial Hospital, Fundacja Rockefeller, oni wszyscy zrobili mnóstwo badań na ten temat. Opublikowali również te dane i statystyki…), że jedno z czterech dzieci, gdy jeden Chazar poślubi drugiego Chazara, lub tego pochodzenia, to dziecko nie może żyć dłużej niż trzy lata. A koniec, który to dziecko cierpi jest zbyt przytłaczający by go teraz tu opisywać. Dwoje z pozostałych zostaje nosicielami a jedno jest czyste.
  Twierdzę, po słuchaniu przez 26 lat na każdym spotkaniu Narodów Zjednoczonych….(uczestniczę, posiadam miejsce i słyszę przemowienia tych przedstawicieli tak zwanego Państwa Izraelskiego)… mówiłem od wielu lat, zanim jeszcze o tym wszystkim wiedziałem – oni muszą być niespełna rozumu! Jak oni mogą mówić takie rzeczy w obecności 131 przedstawicieli narodowych? Jak oni mogą tak mówić­? Czy nie mają wstydu?
  I odkryłem, że oni cierpią z powodu tej choroby. Więc siedząc tam, mówią całemu światu, oficjalnie, w Narodach Zjednoczonych, że są Wybranym Narodem Boga, i że jest chrześcijańskim obowiązkiem repatriować ich do ojczyzny, kiedy oni wiedzą kim są.

  Teraz, są ludzie którzy ponownie wystąpili na ścieżkę wojny, znów realizują swoje stare sposoby, i realizowali od dawna, ponieważ po ekspansji Imperium Rosyjskiego i podbiciu Królestwa Chazarskiego, zespolono tych ludzi i Imperium Rosyjskie, tych tak zwanych Żydów w Rosji, którzy stali się ortodoksyjnymi Żydami, tak ich nazywamy… Rosja stała się krajem katolickim, pod Vladimirem III, w 986… i nie mogli oni położyć na niczym swoich rąk. Teraz co się stało?

  Byli oni w stanie wojny bez przerwy od tamtych czasów. Po XI wieku, kiedy to zostali pokonani, zawzięli się wtedy że nigdy nie zaakceptują tej przegranej, że będą oni nieustannie organizować się i buntować aż do deklaracji niepodległości i do założenia Królestwa Chazarskiego. To było w XI wieku! Walczyli oni z reżimem Cara, od tamtej pory, i nie chcę się tu rozwodzić, ale mogę podać mnóstwo na ten temat, i nikt nie może tego zaprzeczyć, ponieważ mogę dać Wam rozdział i wers w setkach książek, mapy które sfotografowałem, z różnych krańców świata, w publicznych bibliotekach i muzeach.

  Teraz, mamy tych ludzi, zorganizowanych i, ni stąd ni zowąd, coś się rozwinęło. Ostatnia rewolta jaką rozpoczęli w 1905 roku. Według Encyklopedii Britannica, pod słowem `Bolshevism`, jedną z ich pięciu zasad było: nigdy nie atakować dopóki armia kraju nie jest zaangażowana w inny sposób. I w 1905 roku Rosja była w konflikcie z Japonią, na dalekim wschodzie, wtedy oni rozpoczęli swoją ostatnią rewoltę, i zostali stłumieni jak zawsze od czasów II wieku.

  Tutaj ja pojawiam się na widoku – nie żyłem przecież II wieku, ale co staram się Wam powiedzieć, że w 1905 dostali oni solidne lanie, jak i tutaj.

  I tak, mieliśmy Prezydenta w Waszyngtonie, Mr.Taft, Mr.Jacob Schiff z Kuhn, Loeb & Co., bankierów w Nowym Yorku, którzy są prawą ręką w Stanach Zjednoczonych, międzynarodowej, obejmującej cały świat plutokracji Rothszylda.
  Mr.Schiff, z dwoma młodymi mężczyznami, poszedl zobaczyć się z Mr.Taft , i powiedział „ Mr.Taft,… (mówię wam to z pamięci. Znam to prawie na pamięć, gdyż książki są tutaj, w Bibliotece Kongresowej. Ludzie, którzy byli w pokoju z Prezydentem Taft w tym czasie, oraz Prezydent Taft słyszeli Mr. Jacob`a H.Schiff)
  … chcemy, abyś anulował Faworyzowaną Umowę Narodową z Rosją Carską, i abyś odwołał stamtąd naszych Ambasadorów.” Prezydent odpowiedział im „Mr.Schiff, to wszystko nie wygląda tak jak przedstawiasz. Mój ambasador zdał sprawozdanie inaczej”.
  Tak więc Mr.Schiff powiedział mu w innych słowach „Masz zamiar, czy nine masz zamiaru to zrobić?”
  Kiedy Prezydent odpowiedział, że nie ma zamiaru, Mr.Schiff odrzekł „Stworzymy partię polityczną i ustanowimy prezydenta w Waszyngtonie, do którego będziemy dyktować warunki i co ma robić”.

  Jacob Schiff wrócił do Nowego Jorku (był on wtedy głową Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, /American Jewish Committee/) i w domu mojego ojca (byłem wtedy małym chłopcem) w obecności wielu ważnych osobistości, niektórych imiona słyszeliście, opowiedział on tą historię; sprawdziłem w książkach w Bibliotece Publicznej, we wspomnieniach człowieka, który był wtedy w tym pokoju, imiona, które są Wam znajome. To jest fakt.

  Teraz, co się stało? Zebrali się w Nowym Jorku, aby pozbyć się prezydenta Taft. Byłem protegowanym Mr.Bernarda Baruch – z imieniem, którego na pewno jesteście zaznajomieni. Jego ojciec był doktorem, Dr.Simon Baruch, który nauczył mnie świata, i Bernard Baruch był ciągłym wizytorem w naszym domu. Zalecał się on do mojej siostry, jednej z sióstr.

  Tak i scena, aby pozbyć się Republikańskiej Partii i Republikańskiego Prezydenta, została rozstawiona. Ale było bardzo trudno, ponieważ po depresji Clevelanda (Prezydent Cleveland był Demokratą, mieliśmy Wolny Rynek), mieliśmy najgorszą depresję kiedykolwiek przez nas widzianą. I to przysporzyło Partii Republikańskiej władzy, ponieważ oni wynegocjowali taryfę, protekcyjną taryfę, by chronić pracujących ludzi przed tanią siłą roboczą z Europy i by chronić początkujące przedsiębiorstwa w USA przeciw obcym firmom.

  Mr. Schiff przeprowadził rozmowy, wrócił do Nowego Jorku i scena została wystawiona. I ja, jako młody człowiek, dostałem swoją rolę. Co Wam teraz mówię to jest to, co widziałem na własne oczy, słyszałem na własne uszy, ale Wam tylko streszczę.
  Scenę założono: „jak możemy pozbyć się Tafta” – i Mr.Baruch został wybrany jako goniec \the leg man\. To był inteligentny człowiek! Założyli oni siedzibę Narodowych Demokratów pod numerem 200, 5 Alei, będące stroną Starego Fifth Avenue Hotel, teraz budynek biurowy, i Mr.Henry Morgenthau.Sr, stary człowiek, ojciec jednego, którego wszyscy tu znają, został kanclerzem Komisji Finansowej. Ja byłem postawiony jako jego zaufany, asystent skarbnika, którym był Mr Rollo Wells z St.Louis. A ja byłem w samym środku! Widziałem wszystko co się stało, ponieważ przetrzymywałem wszystkie książki zawierające gotówkowe datki. Mr.Jacob Schiff, Żyd (używam tego słowa, jak powiedziałem, z rezerwą) wyłożył pieniądze by rozpocząć działalność Partii, i rozpoczęto poszukiwania człowieka, którego mogliby wystawić jako prezydenta. Skracając długą historię, ponieważ detale te nie są zbyt interesujące, znaleźli Woodrowa Wilson, łotra który nie był wart funta kłaków!

  Znaleźli Woodrowa Wilsona, człowieka który miał więcej ego niż jakikolwiek człowiek o którym czytałem, mieli go jako głowę Partii Demokratycznej. I zaczęli mieć problemy! Ponieważ Demokraci zdobyli głosy elektoralne tylko na Południu, gdzie ludzie zajmujący się agrokulturą chcieli tanich dóbr z Europy. Lecz Północ chciała Republikanów. Zrozumieli wtedy, że nie mogą zdobyć elektoratu Prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Cóż więc, zaniosłem pieniądze, byłem tzw. chłopcem na posyłki (byłem wtedy tylko chłopakiem). Z biegu wydobyto Theodorea Roosevelta z politycznego ścieku (był on wtedy edytorem magazynu). Powiedziano mu „jesteś niezastąpionym człowiekiem. Tylko ty możesz uchronić Stany Zjednoczone”. I z jego egocentryzmem ustanowili „Bull Moos Party” i Mr.Jacob H.Schiff i Żydzi z różnych krańców świata, zdobyli niezliczone ilości pieniędzy z Anglii, i uformowali Bull Moose Party. W ten sposób rozerwali głosy na Republikanów między Roosevelta i Tafta i Mr.Wilson wstąpił z większością głosu – najgorszy człowiek (a znam wewnętrzne sprawy z jego życia, których nie chcę tu przytaczać), ale nigdy nie było podlejszego łotra w Białym Domu niż ten, a znałem ich wielu od tamtych czasów!

  I tak. Mr.Wilson nie miał o niczym zielonego pojęcia! Nie mogę zrozumieć jak się dostał na to stanowisko, poza tym że oni mieli na niego rzeczy do szantażu. Znajdziecie w polityce, za każdym razem kiedy upatrzą sobie kandydata i ustawią go na froncie, muszą mieć coś na niego.

  Wiecie, że \Wilson\ sypiał z żoną profesora o nazwisku Peck, który mieszkał naprzeciwko w Princeton. Wilson był nazwany przez mieszkańców Princeton „ogierem Pecks’a”. Kiedy \Mrs Peck\ rozwiodła się i przeprowadziła do Waszyngtonu, wyszła ponownie za mężczyznę, który miał syna. Ten syn pożyczył z banku 40.000 dolarów bez zgody rodziców. Nie miał ich jak spłacić i na chłopaku wzrastała coraz bardziej presja. Więc ta kobieta usłyszała o Samuelu Untermeyer (z ogromnej firmy, Googenheim, Untermeyer & Marshall) prominentny Demokrata; zaopatrzył partię w ogromne sumy. Poszła więc do niego z dużą paczką listów, które czytałem (Wilson był świetny w pisaniu listów. Miał zasób słów, co do tego nie ma wątpliwości, Wilson znał się na słownictwie, zwłaszcza jeśli chodziło o miłostki, w każdym razie). Tak więc, zgotowali wszystko i kobieta wpadła na pomysł szantażowania. Ustaliła z Samuelem Untermeyer by poszedł do niego jako adwokat. \Samuel\ był wielkim sponsorem Partii i znał Wilsona. Skracając długą historię, Wilson nie posiadał takich pieniędzy. Untermeyer zapłacił za niego i chłopak spłacił dług.

  Teraz. Mr.Untermeyer powiedział do Prezydenta Wilsona „zapłaciłem za ciebie te pieniądze, ale ty musisz coś dla mnie zrobić. W kolejnym otwarciu na pozycję Sędziego Sądu Najwyższego chcę wybrać człowieka”, powiedział „nigdy nie mieliśmy naszego w Sądzie Najwyższym i myślę, że powinniśmy mieć Żyda w Sądzie Najwyższym”. Wilson odrzekł „umowa stoi” i 40.000 dolarów zapłacono.

  Kiedy pojawiła się posada w Sądzie Najwyższym Mr.Untermeyer zarekomendował Mr.Brandeis. Mr.Brandeis był syjonistą numer jeden w Stanach Zjednoczonych; głową ich wszystkich i on był bardzo przyjazny do Wilsona. Kiedy przełamała się wojna z Niemcami, między Anglią, Francją, Rosją a Niemcami i Austrią, Stany Zjednoczone nie miały z tym nic wspólnego. Oni wszyscy myśleli, że Anglia, Francja i Rosja zgniotą Niemcy w 60 dni. Pojawiły się wielkie nagłówki we wszystkich gazetach. Byłem wtedy bardzo zainteresowany polityką: „Chłopcy wracają do domu na Boże Narodzenie”, „Chłopcy wracają z okopów na święta”, ale święta przyszły a wojna ciągle trwała!

  Niemcy wprowadzili statki podwodne a Irlandczycy poddali im dwie bazy na wybrzeżach Irlandii i (Niemcy) zatapiali wszystko co przywoziło zapasy jedzenia i amunicji do Anglii, co było wtedy zgodne z Prawem Międzynarodowym. Teraz, gdy wszyscy widzieli że Anglia przegra wojnę, Żydzi byli bardzo podekscytowani, do tego czasu to Niemcy były ich najlepszym sprzymierzeńcem. W 1822, Niemcy zatwierdziły Akt Emancypacji w którym nadano wszystkim równe prawa w Niemczech, koniec z religijną dyskryminacją. Do tego czasu wszystkie kraje w Europie miały ograniczenia 1%, 2%, 3% na ilość doktorów, dentystów, prawników, bankierów, nauczycieli i resztę. Niemcy w 1822 zatwierdziły Akt i wszyscy Żydzi z całej Europy pospieszyli do Niemiec, ponieważ tam mogli się kształcić i zostać doktorami, prawnikami, dentystami i aptekarzami. I tak, kiedy byłem w Niemczech, 50% uczniów w niemieckich szkołach było Żydami z całej Europy. Oni wszyscy przybiegli do Niemiec. Uwielbiali Niemców.

  Baline, Żyd, był głową Hambursko-Amerykańskiej, Północno Niemieckiej – Lloyd linii. Nawet prywatni bankierzy Hohenzollerns byli Żydami. Głową Niemieckiej Generalnej Firmy Elektrycznej był Żyd. Największe firmy – nie było żadnej dyskryminacji w Niemczech. I Żydzi mieli tam piknik, ale to nie byli Chazarowie! To byli tak zwani Żydzi, którzy przybyli do Zachodniej Europy wraz z Rzymską Armią, którzy przybyli z Judei kiedy Rzymianie okupowali Zachodnią Europę, i tam istniały dwa domy kultowe, jeden w Speyer i jeden w Lyons, małe domy kamienne, w II wieku, co było 600 lat przed tym jak Chazarowie przyjęli nową wiarę.

  I tak, Niemieccy Żydzi byli tak odseparowani jak Arabowie z Chazarami, mówiąc szczerze, w tamtejszych czasach było powiedzenie, nie wiem czy mogę je tutaj przytoczyć w tym gronie, ale kiedy mieszkałem w Niemczech, oni mówili o Pollocks (nazywano tak wschodnio-europejskich Żydów- The Pollocks) „Gdzie Pollock leje, tam trawa nie rośnie”. Oni ich nie znosili! Oni nigdy nie zezwolili na małżeństwa z nimi.

  I tak Niemcy wygrywały wojnę, a Żydzi byli bardzo szczęśliwi, ponieważ nie chcieli żeby Rosja została zwycięzcą, z Anglią i Francją, ponieważ myśleli oni że byłoby to na korzyść Żydów w Rosji – Chazarów. Więc, oni wszyscy byli pro-niemieccy.

  Co się wtedy stało? Kiedy Niemcy wysupłały statki podwodne – Anglia, w sierpniu czy wrześniu, nie pamiętam tylko dokładnego tygodnia, jednak Generał Haig w Londynie ostrzegł Anglików „mamy mniej niż dwutygodniowe zaopatrzenie w żywność i amunicję dla całego narodu 55.000.000 ludzi”. Łodzie z zasobami żywności i amunicją topione były tak szybko, że nie mogli oni tego odrobić.

  Teraz Anglia dostała ofertę Pokojowego Układu od Niemiec. Zaoferowano im układ dwa razy! Papier leżał na biurku Brytyjskiego Gabinetu Wojny, gotowy do podpisu. Potrzebny był tylko podpis. I co się stało? Chazarscy Żydzi z Nowego Jorku, Waszyngtonu, przewodzeni przez Brandeis’a złożyli obietnicę przez Fleischman & Sockloff w Londynie. Udali się oni do Brytyjskiego Gabinetu Wojny i powiedzieli: „nie musicie podpisywać pokoju, który jest zaakceptowaniem przegranej. Możemy wam pokazać jak wygrać wojnę i kiedy pokonacie Niemców, okroicie Imperium Ottomańskie (Turcję) i dacie nam Palestynę”. I ubili interes. Był spisany. To nie ja to mówię, nie inni ludzie to mówią, ale syjoniści, w książkach które piszą przedstawiają całą sprawę, jak to uzyskali obietnicę Palestyny, w zamian za zapewnienie użycia swoich wpływów i uwikłania USA w wojnę.

  I tak Żydzi odwracają się przeciw Stanom Zjednoczonym; w ten sam sposób odwracają się przeciw Niemcom, po tym wszystkim co Niemcy zrobili dla nich po 1822 roku. Ubili interes by przyciągnąć Stany Zjednoczone do wojny, co oznaczało oczywistą klęskę dla Niemiec, co z kolei przynosiło triumf i Angielskie warunki zawarcia pokoju.

  I tak, gdy interes został ubity, syjoniści w Londynie poszli do Brytyjskiego Gabinetu Wojny, według ich własnych archiwalnych dokumentów w Muzeum Brytyjskim. Rozprowadzałem tysiące kopii 12 stronicowego memorandum, napisanego przez człowieka który negocjował układ. Kiedy bombardowano Londyn w 1945, myślał on że umrze, I napisał prawdę i oddał do archiwum Muzeum Brytyjskiego. Jest do wypożyczenia. Ktokolwiek może mieć jego kopię. Sam rozesłałem tysiące – być może dziesięć tysięcy.

  Tak więc, Stany Zjednoczone idą na I wojnę światową. Jak zostali uwikłani? Oni nie wiedzieli jak to zrobić, ponieważ Niemcy powiedzieli „nie zrobimy nic, na lądzie czy na morzu, czy na niebie by sprowokować lub usprawiedliwić deklarację wojny przez Stany Zjednoczone, ponieważ zostaniemy pokonani! Teraz przecież wygraliśmy wojnę!”. Którą faktycznie wygrali. Rosyjskie wojska były w odwrocie, we Francji wojsko zbuntowało się i odmówiło walki. Nic nie zostało z ducha walki po stronie aliantów. Co się wtedy stało?

  Poszli do Wielkiej Brytanii, złożyli ofertę, Wielka Brytania zaakceptowała. Teraz pojawiło się pytanie jak zaplątać U.S w wojnę? Nie mogli nas przecież wplątać, gdyż Niemcy nie chcieli dać nam żadnego pretekstu czy prowokacji. Więc co zrobili? Wysłano wiadomość do Waszyngtonu, że S.S.Sussex, prom z Dover do Calais został storpedowany w Kanale i 38 Amerykanów straciło życie!
  Nie będę tego przedłużał, ponieważ jest wiele innych rzeczy do opowiedzenia!

  Na podstawie zestrzelenia promu i straty życia przez 38 Amerykanów, Kongres zadeklarował wojnę przeciw Niemcom. Teraz, po tym jak Generał Pershing ćwiczył 4.000.000 ludzi i byli oni już w drodze, a niektórzy z nich już walczyli w Europie (wielu z Was tutaj obecnych było tam, walczyło podczas gdy u nas również trwała walka) członkowie Parlamentu i inni, którzy nie mogli znieść tego dłużej, wyszli z wyjaśnieniem sekretu, że Sussex nie został zatopiony i nikt z Amerykanów tam nie zginął. A my byliśmy na wojnie!

  Tak właśnie Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową, i wtedy wszystko się zaczęło, ponieważ Wilson został wybrany. Mieliśmy narodowy dług równający się 1 miliardowi dolarów, który wzrósł do – jeśli się nie mylę wynosi teraz 465 miliardów, po dwóch wojnach – i tak Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową.

  Znałem sędziego Samuela Rosen, który był mentorem Mr.Roosevelt’a. Mówiono, że nie wyszedł do toalety bez konsultacji z Sędzią Rosen. Byłem w stosunku do niego bardzo przyjazny (oto ktoś kto mógłby poprzeć wszystko zeznaniami). Teraz kiedy doszło do II wojny światowej, nie mogliśmy przystąpić do niej, ponieważ Niemcy powiedzieli „kiedy Amerykanie dołączyli do I wojny światowej, patrzcie co się z nami stało”. I tak była kolejna wojna w Europie, Niemcy i europejskie kraje, i nie było szansy by nas do niej dołączyć. I presja żydowska w Nowym Jorku i w Waszyngtonie byśmy dołączyli się była zatrważająca!

  Ale oni nie wiedzieli jak to zrobić. I tak jak Mr.Tanzell napisał w swojej książce „Back Door to War” /„Do wojny tylnymi drzwiami”/ (był on profesorem historii na Uniwersytecie Georgetown) – widziałem, w Bibliotece Yale papiery z Sekretariatu Obrony z tego czasu – byliśmy pchnięci do II wojny światowej przez Mr.Roosevelt’a przez drzwi kuchenne!
  Niemcy nie dałyby nam powodu ani usprawiedliwienia. Ale Żydzi kładli tutaj taką presję na Roosevelt’a „ musimy przystąpić do wojny! Nie możemy pozwolić by on [Hitler] nam to robił”.

  Musieliśmy się zdecydować co robić, więc Stany Zjednoczone wysłały ludzi do Japonii z informacją : „nie możemy już dłużej sprzedawać wam stali i ropy”. Japonia walczyła wtedy z Chinami; bez stali i ropy, którą nabywali w całości ze Stanów Zjednoczonych, musieliby wycofać się z konfliktu. I tak wysłali tutaj dziewięciu różnych ambasadorów i próbowali wpływać na Mr.Roosevelt’a by zmienił zdanie. Ten powiedział „nie możemy już wam sprzedawać, wykluczone”. Więc, wtedy w tym czasie, Niemcy i Japonia miały podpisany traktat; jakiekolwiek państwo które zadeklaruje wojnę, na któreś z obojga krajów, natychmiast dla obydwóch oznaczało to deklarację wojny! I wtedy Mr.Roosevelt wpadł na pomysł „sprowokujemy Japonię do wojny”. I to dlatego odciął ich od zasobu ropy i stali. I Japończycy przysłali swoich 9 ambasadorów i w rezultacie nie mogli nic wskórać, i wiecie co potem się stało w Pearl Harbor!

  Teraz, Mr.Roosevelt zrozumiał, i jest to w pamiętniku Mr.Stimson’a, jego własnym pismem, który znajduje się w pokoju Biblioteki w Yale, zawierający wszystkie dokumenty należące do Mr.Henry’ego L. Stimsona – był on Sekretarzem Obrony. Opisał on w swoim pamiętniku bardzo ważne rzeczy, które wtedy się działy (swoim własnym pismem) i pod datą 25 Listopad, dwa tygodnie przed Pearl Harbour napisał:
  „Prezydent wysłał po nas byśmy stawili się w Białym Domu. Myślałem, że będziemy dyskutować wojnę w Europie, lecz on nam powiedział że musimy być w stanie wojny z Japonią, ale nie chcę żeby to wyglądało jak my wypaliliśmy pierwszy strzał”.
  To jest prawie słowo w słowo! Henry Stimson, Sekretarz Obrony opisał to w swoim pamiętniku. I tak zostaliśmy zagmatwani w wojnę światową, ponieważ Roosevelt powiedział „Musimy być w stanie wojny z Japonią, ale to nie może wyglądać jak my wypaliliśmy pierwszy pocisk!”. Więc dostaliśmy pierwszy pocisk, czyż nie?!, w Pearl Harbour! Ale jedyną drogą by być w konflikcie z Niemcami była wojna z Japonią. Wtedy, automatycznie, w ramach traktatu, mieliśmy wojnę z Niemcami. Tak zostaliśmy wciągnięci w II wojnę światową.

  Jesteśmy teraz na drodze do III wojny światowej. Z ogromną szansą, że tym razem wojny nuklearnej. Jest taka szansa i ja walczyłem o to (poświęcając czas i pieniądze) by warunki nie zostały na to przygotowane.
  Zobaczcie co się dzieje. Kanclerz Senackiego Komitetu do Spraw Zagranicznych, Mr.Fulbright, oświadczył w niedzielę w porannym programie telewizyjnym, który według serwisu reklamowego miał oglądalność 28 milionów; powiedział w odpowiedzi na pytanie o Bliski Wschód:
  „Nic nie możemy zrobić w sprawie Bliskiego Wschodu!” i dodał: „Senat jest kontrolowany przez Żydów: 90% Senatu Stanów Zjednoczonych znajduje się pod wpływami i nic nie możemy zrobić”- w takich mniej więcej słowach. Kanclerz Komitetu Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych wyrzuca otwarcie, mówiąc że 90% Senatu jest kontrolowane przez Żydów, znaczy się syjonistów. Więc możemy oczekiwać najgorszego!

  Jedyną drogą by to odmienić, to być czujnym i poznać fakty. Te wszystkie kłamstwa, które powiedziano „ że chrześcijańskim obowiązkiem jest repatriacja Wybranego Ludu Bożego do ich ziemi obiecanej ” jest tylko wierutną bzdurą. I znajdziemy się w kolejnej wojnie dopóki ludzie i tacy jak wy nie obudzą 200 mln Chrześcijan w tym kraju, którzy są tak ogłupieni, że nie wiedzą skąd idą i dokąd zmierzają! Biegają goniąc w koło, wszystko co słyszysz to że „Jezus był Żydem!” Ja już Wam mówiłem, że to słowo nie istniało kiedy Dr.Johnson pisał słownik, i zbadałem całą tą kwestię. Pontiusz Piłat napisał na krzyżu, na którym został ukrzyżowany nasz Pan i Zbawiciel: ‘Jesu Nasarenus Rex Judoreum’ co oznacza, ktokolwiek miał choćby jeden rok Łaciny to wie, że to oznacza „Jezus, Nazaretańczyk Król Judejczyków”, liczba mnoga od słowa „Rex” to „‘rego”- „władać, królować”.
  Próbowali oni oczernić naszego Pana i Zbawiciela, mówiąc że namawiał ludzi aby nie płacili podatków Cezarowi. I to ukonstytuowało rebelię. To dlatego sąd doszedł do skutku, i dlatego Pontius Piłat umieścił napis na krzyżu „Król Judejczyków”, który podburzył przeciw Rzymowi. Teraz my wszyscy wiemy i słyszymy o tym, tysiące razy, że na swym sądzie Jezus powiedział „oddajcie Cezarowi co Cezara a Bogu co Boskie”. On nigdy nie doradzał ludziom aby wycofać się ze spłacania podatków dla Rzymu. I tak widzicie, jako reprezentanci, wysocy reprezentanci 200 mln Chrześcijan w Stanach Zjednoczonych, musimy uczyć się faktów.

  Jak już mówiłem tutaj do jednego z Waszych członków, to w porządku interesować się piłką nożną, koszykówką, siatkówką, golfem i krzyżówkami – nie wiem ile setek, milionów godzin rocznie było roztrwonione przez kobiety przy krzyżówkach!!! Zaspokaja ich stwierdzenie „o, mam wszystkie słowa poza dwoma od wczoraj!” I robią zawody o to między sobą. Spędzają godziny, kupują słowniki, ale nie znają chosiazby podstawowych faktów dotyczących ich egzystencji.

  I tak, nie prosimy się o to by przyjść na ten świat, ani nasze dzieci, ale mamy wobec nich dług. Mamy dług wobec ludzi, którzy poświęcili swoje życie by zachować ten kraj, wiec zobaczmy co możemy zrobić.

  Materiały

  Wykorzystano tłumaczenie z: davidicke.pl/forum/benjamin-freedman-t1144.html
  Tekst po angielsku: httiamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Freedman.html
  Benjamin Freedman do kadetów amerykańskich 1974 rok (inne tłumaczenie) stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/05/benjamin-freedman-do-kadetow-amerykanskich-1974-rok
  Benjamin Freedman – Metapedia en.metapedia.org/wiki/Benjamin_Freedman
  Zionist Threat To America And Origin Of Israel Scam Benjamin Freedman pdf ebookbrowse.com/zionist-threat-to-america-and-origin-of-israel-scam-benjamin-freedman-pdf-d426743163
  Seven U.S. Presidents, Jewish Pawns iamthewitness.com/audio/Benjamin.H.Freedman/Seven.U.S.Presidents-Jewish.Pawns.htm
  The Truth about Khazars iamthewitness.com/audio/Benjamin.H.Freedman/The.Truth.about.Khazars.htm
  A CHRISTIAN VIEW OF THE HOLOCAUST iamthewitness.com/audio/Benjamin.H.Freedman/1961.Willard.Hotel.Speech.htm
  Ex-Zionist Benjamin Freedman speaks at the Willard Hotel, Washington D.C., in 1961 iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Freedman.html

  25 grudnia , 2012 | 'Kategorie: Zakazana historia, Żydzi i Holocaust | |
  Przyczyny holokaustu
 • Panie Krzysztofie nalezy wrucic do poczatkow by to rozumiec
  Benjamin H. Freedman: O pochodzeniu Żydów
  Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2010 | Komentarzy | 5 078 Odsłon
  Udostępnij
  14Share

  Niedawno przedstawiliśmy artykuł Iwo Cypriana Pogonowskiego pt. „Niepewne Pochodzenie Żydów”. Teraz sięgamy do mistrza tej tematyki. Autorem niżej wymienionych słów jest Benjamin H. Freedman, znany w USA po II wojnie św. żydowski historyk, który przeszedł z judaizmu na katolicyzm i przez swoje publikacje został przez media i prasę w USA okrzyknięty „Antysemitą Nr 1″. Freedman był zaciętym antykomunistą i przyjacielem Polaków, w 1971r. otrzymał nagrodę za zasługi od polonijnej organizacji z Salem, (Massachusets) „Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters”. Znany był jednak przede wszystkim z tego, że atakował syjonistów i uważał, na podstawie prowadzonych przez niego wieloletnich badań naukowych, że Żydzi całkowicie sfałszowali swoje pochodzenie, kłamliwie przypisując sobie pokrewieństwo z biblijnymi Judejczykami. Freedman poświęcił całe swoje życie temu zagadnieniu. Owocem jego pracy było kilka książek, za które został, de facto, jako jeden z pierwszych z historyków powojennych uznany za „rewizjonistę”. Jego poglądy były entuzjastycznie przyjmowane przez organizacje białych separatystów, Klany, chrześcijańskich fundamentalistów takich jak grupa „Christian Nationalist Crusade”. Do dzisiaj nazwisko Freedmana jest popularne w kręgach białych radykałów różnej maści na zachodzie.

  Poniżej kilka cytatów z książki „Common Sense”, p. 2-1-53 and 5-1-59.

  „Chrześcijanie są nabierani przez najbardziej piekielne kłamstwo w historii, przez tak zwanych Żydów. Można uznać to za ich najbardziej efektywną broń. Ta technika „wielkiego kłamstwa” pierze mózgi amerykańskim chrześcijanom, że wierzą iż Jezus Chrystus był „królem Żydów”(King of the Jews) w sensie tych tak zwanych „Żydów”, którzy dzisiaj siebie nazywają Żydami(Jews). Pierwsze odwołanie zostało dokonano w angielskich tłumaczeniach Starego i Nowego Testamentu, wieki temu zanim tak zwani Żydzi przywłaszczyli sobie nazwę „Żyd” w XVIII wieku, żeby wtopić się do chrześcijańskiego świata jako ci, którzy są spokrewnieni z Jezusem Chrystusem. To rzekome pokrewieństwo pochodzi od mitu o wspólnym pochodzeniu od Judaitów/Judejczyków (Judahites, Judeans) ze Świętej Ziemi w historii Starego Testamentu, co jest fikcją opartą na bajeczce.”

  „Amerykańscy chrześcijanie prawie nie przeczuwają, że są poddawani praniu mózgów przez 24 godziny na dobę w telewizji i w radiu, przez dzienniki i magazyny, przez kina, gry, przez książki, przez polityków w ich biurach, przez religijnych przywódców na ambonach i poza kościołami, przez przewodniczących dziedziny edukacji wewnątrz i na zewnątrz ich nauczycielskiej działalności i przez wszystkich liderów biznesu, zawodów i finansjery, których bezpieczeństwo ekonomiczne wymaga, że podlizują się tak zwanym Żydom (Jews), historycznego pochodzenia chazarskiego. Niczego nie podejrzewający chrześcijanie są poddawani blokadzie źródeł, dzięki czemu nie mają powodu do podejrzeń. Bezsporne fakty dostarczają niezaprzeczalnych dowodów dla historycznie trafnego stwierdzenia, że tak zwani Żydzi (Jews) pochodzenia wschodnioeuropejskiego są bez wątpienia potomkami Chazarów, turko-fino-mongoloidzkiego narodu który żył głęboko w sercu Azji, i zgodnie z historią, wywalczył sobie drogę do wschodniej Europy około 1 wieku przed Narodzinami Chrystusa i ustanowił Królestwo Chazarskie. Można łatwo odnotować, że z jakiegoś tajemniczego powodu historia królestwa Chazarów jest nieobecna na lekcjach historii w szkołach i college’ach (sic!).”

  „Historyczny byt chazarskiego królestwa tak zwanych „Żydów” (Jews), jego powstanie i upadek, permanentne zniknięcie Chazarów jako narodu z mapy Europy oraz to jak król Bulan i chazarski naród około 740r.n.e. przyjęli judaizm i stali się tak zwanymi Żydami przez konwersję, ukryto przed chrześcijanami przez cenzurę zamontowaną przez tak zwanych „Żydów” (Jews) o historycznie chazarskich korzeniach, we wszystkich mediach USA i środkach komunikacji kontrolowanych właśnie przez nich. „

  „W oryginalnej edycji Żydowskiej Encyklopedii (the Jewish Encyklopedia, 1903) w New York’s Public Library i w Bibliotece Kongresu, w rozdziale IV, strony od 1 do 5, znajduje się najbardziej obszerna historia Chazarów. Także w Publicznej Bibliotece Nowego Yorku jest 327 książek napisanych przez najlepszych historyków świata i inne źródła lub nawiązania, traktujące o historii Chazarów, od III wieku n.e. do XX wieku przez autorów współczesnych.”

  „Jezus był z Judy, ale nie Żydem.”

  „Podczas Jego Żywota żadni ludzie nie byli opisani jako „Żydzi” (Jews). Ten fakt jest wsparty przez teologię, historię i naukę. Kiedy Jezus przybył do Judei, to nie była ojczyzna przodków tych, którzy dzisiaj stylizują się na „Żydów” (Jews). Ich przodkowie nigdy nie postawili nogi w Judei. Egzystowali w tamtym czasie w Azji, ich „ojczyźnie” i byli znani jako Chazarowie/Chazarzy (Khazars). W żadnym z manuskryptów oryginalnego Starego i Nowego Testamentu Jezus nie został nazwany Żydem ani nawiązany do tego terminu. Termnin ten (Jew w języki angielskim) pojawił się pod koniec XVIIIw. jako skrócenie terminu „Judejczyk” – (Judean), co odnosi się do mieszkańca Judei, niezależnie od jego rasy, narodowości czy religii, tak samo jak termin „Teksańczyk” (Texan) odnosi się do mieszkańca Texasu. Mimo potężnego wysiłku propagandowego tak zwanych „Żydów”, są oni niezdolni udowodnić w zachowanej historii że jest choćby jeden zapis odnoszący się do tamtego okresu na temat rasy, religii czy narodowości określanej słowem „Żyd” (Jew). Religijna sekta w Judei w czasach Jezusa, do której nawiązują „Żydzi” nazywając ich Żydami, była znana jako Faryzeusze. Judaizm dziś i faryzeizm w czasach Jezusa to jedno i to samo.

  Jezus wyrażał swój wstręt do faryzeuszy, stąd słowa „Biada wam, uczeni w Piśmie i Faryzeusze, hipokryci, wy węże, wy plemię żmijowe!”

  Benjamin H. Freedman

  Posłowie Nacjonalisty:

  Hebrajskie/Izraelskie pochodzenie Żydów często kwestionują sami prominentni Żydzi, tym samym narażając się na szykany ze strony syjonistów. Przykładem jest nieżyjący już Alfred Lilienthal, niegdyś jeden z najważniejszych syjonistów w USA, a potem zagorzały bojownik przeciwko syjonizmowi. Uważał za „antropologiczny fakt”, że „wielu chrześcijan ma więcej krwi hebrajsko-izraelskiej w swoich żyłach niż ich żydowscy sąsiedzi”. Te i inne niepoprawne przekonania zawarł w książce „What Price Israel?”

  Głośna ostatnio stała się książka profesora z Tel Awiwu, Szlomo Sanda „The Invention of Jewish Nation”. Autor powtarza tę samą tezę – Żydzi sfingowali pochodzenie od Narodu Wybranego. Tym samym jego zdaniem żydostwo nie ma prawa do Palestyny, aczkolwiek profesor zaznacza też, że Żydów nie można już stamtąd wygnać. Jego zdaniem, konieczne jest zaprzestanie wojny z Arabami i pojednanie się z nimi.

  Książka o polskim tytule „Wymyślenie narodu żydowskiego”, ukazać ma się w Polsce w listopadzie br.
  Podoba Ci się nasza inicjatywa?
  Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

  Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
  Tagi: Benjamin H. Freedman, Chazaria, Chazarzy, żydostwo, Żydzi

  Podobne wpisy:

  13 maja 2010 -- Iwo Cyprian Pogonowski: Pochodzenie Żydów
  W związku z pojawiającymi się na polskojęzycznych portalach rewelacjami dotyczącymi pochodzenia "dzisiejszego Narodu Wybranego" (zabawny cytat z newsa portalu wp.pl), pragniemy pr...
  18 czerwca 2010 -- Dr Dariusz Ratajczak: Chazarskim tropem
  Chcąc poniekąd uczcić pamięć zmarłego historyka, poświęcamy rubrykę jednemu z jego felietonów. Jest to już trzeci artykuł dotyczący bardzo ciekawego i dość kontrowersyjnego zagadni...
  25 stycznia 2014 -- Czy Pan Jezus i Matka Boska byli Żydami?
  Czy dzisiejsi Żydzi jako grupa etniczna bądź religijna rzeczywiście ma prawo mienić się narodem wybranym? Czy zasadne jest twierdzenie, że Najświętsza Rodzina to Żydzi/żydzi w dzis...
  3 lipca 2014 -- Usunięta ze stanowiska za słowa prawdy o fundacji Sorosa
  Wieści z królestwa "postępowców". Zofia Cybulko nie jest już zastępcą wojewódzkiego konserwatora zabytków. Wojewoda podlaski - na wniosek jej szefa - odwołał ją ze stanowiska. Czym...
  7 listopada 2012 -- Ezra Pound: Uniwersalność
  Bolszewicka antymoralność wzięła się wprost z Talmudu, najbardziej sprośnego zbioru nauk, jaki spisała którakolwiek z ras ludzkich. Talmud jest pierwszym i jedynym źródłem bolszewi...
  Przyczyny holokaustu
 • Pamietajmy tez
  Ze tzw odzyskanie,, wolnosci,,, Solidarnosc i wejscie na droge demokracji to efekt działan tych dzentelmenow [ Tyminski-Rosja najwieksza grabiez XXw,,]. Dr Jaskowski pisze ze maja w lapach caly globalny system ubezpieczen .to taki globalny podatek wiec ludkowie wiecie do czyjej kieszeni ida np coraz wieksze ubezpieczenia na samochody. itp
  Corona Temple - City of London Cooperation. Co to jest?
 • Co autor sadzi o takiej narracji skoro jest tak blisko zrudel inf
  Nov
  6
  Benjamin Fulford- 06.11.2017 - Wiadomości i Analizy Geopolityczne / fragment.


  Przenikanie chazarskich gangsterów nasila się, gdy Trump jest bezpieczny w Azji

  Autor: Benjamin Fulford Towarzystwo Białego Smoka - 06.11.2017

  Nie może być żadnych wątpliwości, że ogólnoświatowa czystka mafii Khazarian osiągnęła teraz punkt zwrotny bez powrotu, z aresztowaniami i czystkami w USA i Arabii Saudyjskiej.
  Na Bliskim Wschodzie, powiązany z Iranem Hezbollah obecnie skutecznie rządzi Libanem po tym, jak saudyjski marionetkowy premier Saad Hariri został zmuszony do dymisji. Po jego rezygnacji nastąpiła czystka setek książąt, generałów, przywódców religijnych i innych przez de facto saudyjskiego króla Muhammada bin Salmana.
  Te czystki były szczególnie ważne, ponieważ odcięło to jedno z ostatnich głównych pozostałych źródeł pieniądza i władzy mafii Bush / Clinton. Wielu z oczyszczonych książąt było homoseksualnie związanych z członkami rodziny Bushów i ich najwyższymi porucznikami, kiedy uczyli się w Stanach Zjednoczonych, zgodnie ze spowiedzią Kay Griggs, żony członka Towarzystwa Czaszek i Kości oraz innych.
  https://www.youtube.com/watch?v=Dp_i1F-1lcA
  W ten sposób źródła Pentagonu opisały nadchodzące kryminały: "Saudyjska czystka frakcji terrorystycznej i pedofili Busha-Clintona - w tym brata Osamy bin Ladena - Bakr bin Ladena i anty-Trumpa [księcia] Al-Waleeda bin Talala - została ustalona w czasie Wycieku Paradise Papers,
  https://www.theguardian.com/news/2017/nov/05/paradise-papers-leak-reveals-secrets-of-world-elites-hidden-restance?CMP=Share_AndroidApp_New_Post
  ... aresztowanie Tony'ego Podesta i kapitulacja Hillary Clinton i Johna Podesty. "Tony Podesta jest potężnym lobbystą z Waszyngtonu, którego brat John był menedżerem kampanii Hillary Clinton (Rockefeller) i szefem sztabu Billa Clintona (Rockefeller). Al-Waleed kupił duże udziały w Citibank Rockefellera.

  Konsekwencje tych przecieków, aresztowań i czystek docierają w wielu kierunkach. Wstrząsy wtórne, dalsze aresztowania i dalsze czystki z pewnością będą odczuwalne na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Europie i USA w nadchodzących dniach.
  Już teraz sekretarza Handlu u Trumpa, Wilbura Ross (SYN) jest zamieszany. Podobnie jak kanadyjski magnat Stephen Bronfman, którego rodzina dokonała zdobycia fortuny sprzedając alkohol Al Capone. Te nazwy to tylko wierzchołek góry lodowej.
  Początek czystki został zaplanowany na czas wizyty Trumpa w Azji, aby łatwiej chronić Trumpa i jego rodzinę przed działaniami odwetowymi, mówią źródła Pentagonu i CIA.
  Jednak w znaku, że bitwa jest daleka od zakończenia, w zeszłym tygodniu w sprawie Trumpa przekazano dwa osobne ostrzeżenia. Jeden był "źródłem blisko Korei Północnej", a drugi był weteranem oficerem CIA stacjonującym w Azji. Źródło powiązane z Koreą Północną mówi,że gdyby Trump rozpoczął nową wojnę w Korei, " nie pozostawiłoby to Azję przy życiu". Drugie źródło CIA poinformowało, że "przesłuchanie w cieniu wydaje się niespodziewanym czekaniem w Wietnamie. i nie jest to spotkanie z Putinem ".
  Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
  Proszę zalogować się lub zarejestrować , aby utworzyć konto.
  https://benjaminfulford.net/

  kompletny polski tekst tutaj
  Trump zażądał rezygnacji od Tom Shannon (Izrael-Polska)
 • Prawda ponad wszystko
  Mysle ze w wielosci zydowskich nurtow politycznych ,spolecznych, ,koncepcji religijnych i pogladow wzorem winna byc spolecznosc zydow z Naturei Karta [ Naturei Karta .pl] ktorzy prawde przyjeli jako kredo swych relacji z nie zydami I jesli w przyszlosci zrealizuja sie slowa z drugiego rozdzialu Ksiegi Izajasza to wlasnie ci zydzi ktorzy prawde przyjeli jako wykladnie swych postaw beda wspoltworzyc fundamenty nowej rzeczywistosci nie mozna tego oczekiwac jednak od tych którzy odrzegnuja sie od prawdy ,
  Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
 • I tak oto klamstwo staje sie istota porzadku tego swiata [Kafka ,,Proces,,]
  Nie sposob nie zgodzic sie ze stwierdzeniem ze Polacy tez uczestniczyli w przesladowaniach zydow. Takie sa niestety odwieczne ,,prawa,, wojny w kazdej zawierusze wojennej powstaja tysiace sytuacji w ktorych nieliczne jednostki w swych doraznych egoistycznych celach kierujac sie checia zysku i nienawiscia uzasadniona i urojona podejmuja dzialania przeciw innym. Jest to niestety regula zachowan wszystkich narodow bo w kazdej ludzkiej zbiorowosci sa cyt [slowa piosenki ] ,,zbrodniarze i oprawcy.,, Te nieliczne jednostki nie moga jednak żutowac na calosciowa ocene narodu w tym wypadku polskiego jako calosci i byc pretekstem do wymuszenia haraczy niewspolmiernych do winy ,ktore dotykaja caly narod bo kluci sie to z elementarnym pojeciem sprawiedliwosci ,tym bardziej ze spolecznosc zydowska wielokrotnie skozystala z zadoscuczynienia w postaci wielu odszkodowan w tym polskich jakie rząd polski wyplacal przed laty na mocy porozumienia miedzy Polska a USA. A polacy jako wiekszosc wrecz zyda pomagali ratrujac im zycie i ginac w tysiacach ze te Nieodwzajemniona pomoc Niewiemy w jakiej czesci elity finansowe zachodu identyfikuja sie z zydami jednak niewatpliwym faktem jest prawda ze osoby pochodzenia zydowskiego sa odpowiedzialne za Holokaust poniewaz Hitler przez caly okresz budowania nazizmu byl finansowany przez bankierow pochodzenia zydowskiego w sytuacji gdy wiadome byly jego cele jakie zdefiniowal w ,,Main Kampf,, Pieniadze na budowe armi szly z bankow zydowskich transzami i bylo wiadome na co sa przeznaczane , wojna byla wiec zalozonym celem ,uczestniczyli wiec oni w twozeniu jej logistycznych podstaw osoby pochodzenia zydowskiego nie mowiac o fizycznej obecnosci zydow na szczytach wladzy w rzadach III Rzeszy [ [Patrz Wall Strett a Hitler] Postawa zydow Amerykanskich ktorzy nie chcieli przyjmowac uciekinierow z europy to kolejny przyklad dzialania zydow przeciw zydą, Dzialania policji zydowskiej i kappo w gettach zydowskich to kolejne odslony sytuacyjnej wrogosci przeciw przedstawiciela wlasnego narodu. Postawa osob pochodzenia zydowskiego w poojennym aparacie terroru to kolejny aspekt uczestnictawa osob pochodzenia zydowskiego w tym negatuywnym bilansie stosunkow polsko zydowskich. W tym chistorycznym kontekscie postawa nielicznych obywateli polskich wystepojacych przeciw mieniu i zyciu zydow staje sie nieistotna w swej skali patologia czlowieczenstwa i nie moze byc argumentem do zniewalania calego narodu Polskiego. Jesli wiec Zydzi chca budowac wspolna przyszlosc jedynym fundamentem moze byc tylko PRAWDA.


  Izraelu Nie bedziesz rozglaszal falszywych wiesci i nie dolozysz reki azeby z niesprawiedliwymi ludzmi swiadczyc na kozysc bezprawia [Ksiega wyjscia 23-1]
  Dlaczego Izrael palnął sobie w głowę?
 • PRZYSZLOSC JEST W IMIENIU JAHWE OTO JEGO SLOWO
  Biblia Tysiaclecia II wydanie z przedmowa Kardynala Wyszynskiego  . Niewierność i głupota narodu [Izraela ]

  2 Niebiosa, słuchajcie, ziemio, nadstaw uszu,
  bo JAHWE przemawia:
  «Wykarmiłem i wychowałem synów,
  lecz oni wystąpili przeciw Mnie.
  3 Wół rozpoznaje swego pana
  i osioł żłób swego właściciela,
  Izrael na niczym się nie zna,
  lud mój niczego nie rozumie».

  Kara na Judę

  4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością,
  plemię zbójeckie, dzieci wyrodne!
  Opuścili JAHWE , wzgardzili Świętym Izraela,
  odwrócili się wstecz.
  5 Gdzie was jeszcze uderzyć,
  skoro mnożycie przestępstwa?
  Cała głowa chora, całe serce osłabłe;
  6 od stopy nogi do szczytu głowy nie ma w nim części nietkniętej:
  rany i sińce i opuchnięte pręgi,
  nie opatrzone ani przewiązane,
  ni złagodzone oliwą2.
  7 Kraj wasz spustoszony, wasze miasta ogniem spalone,
  cudzoziemcy tratują wam niwy na waszych oczach:
  spustoszenie jak po zagładzie Sodomy3.
  8 Córa Syjonu ostała się
  jak chatka w winnicy,
  jak szałas w ogrodzie warzywnym,
  jak miasto oblężone.
  9 Gdyby nam JAHWE Zastępów nie zostawił Reszty,
  stalibyśmy się jak Sodoma,
  podobni bylibyśmy Gomorze.

  Przeciw religijnej obłudzie5

  10 Słuchajcie słowa JAHWE , wodzowie sodomscy,
  daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory!
  11 6 «Co mi po mnóstwie waszych ofiar? -
  mówi Pan.
  Syt jestem całopalenia kozłów
  i łoju tłustych cielców.
  Krew wołów i baranów,
  i kozłów mi obrzydła.
  12 Gdy przychodzicie, by stanąć przede Mną,
  kto tego żądał od was,
  żebyście wydeptywali me dziedzińce?
  13 Przestańcie składania czczych ofiar!
  Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu;
  święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań...
  Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.
  14 Nienawidzę całą duszą
  waszych świąt nowiu i obchodów;
  stały Mi się ciężarem;
  sprzykrzyło Mi się je znosić!
  15 Gdy wyciągniecie ręce,
  odwrócę od was me oczy.
  Choćbyście nawet mnożyli modlitwy,
  Ja nie wysłucham.
  Ręce wasze pełne są krwi.
  16 Obmyjcie się, czyści bądźcie!
  Usuńcie zło uczynków waszych
  sprzed moich oczu!
  Przestańcie czynić zło!
  17 Zaprawiajcie się w dobrem!
  Troszczcie się o sprawiedliwość7,
  wspomagajcie uciśnionego,
  oddajcie słuszność sierocie,
  w obronie wdowy stawajcie!
  18 Chodźcie i spór ze Mną wiedźcie! -
  mówi JAHWE.
  Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,
  jak śnieg wybieleją;
  choćby czerwone jak purpura,
  staną się jak wełna.
  19 Jeżeli będziecie ulegli i posłuszni,
  dóbr ziemskich będziecie zażywać.
  20 Ale jeśli się zatniecie w oporze,
  miecz was wytępi».
  Albowiem usta JAHWE [to] wyrzekły.

  Elegia nad Jerozolimą

  21 Jakżeż to miasto wierne
  stało się nierządnicą?
  Syjon8 był pełen rozsądku,
  sprawiedliwość w nim mieszkała,
  a teraz zabójcy!
  22 Twe srebro żużlem się stało,
  wino twoje z wodą zmieszane.
  23 Twoi książęta zbuntowani,
  wspólnicy złodziei;
  wszyscy lubią podarki,
  gonią za wynagrodzeniem.
  Nie oddają sprawiedliwości sierocie,
  sprawa wdowy nie dociera do nich.
  24 Przeto [taka jest] wyrocznia Pana,
  Boga Zastępów, Wszechwładcy Izraela;
  «Ach! uraduję się kosztem moich wrogów,
  pomszczę się na mych nieprzyjaciołach.
  25 Obrócę rękę moją na ciebie,
  wypalę do czysta twą rudę
  i usunę cały twój ołów.
  26 Przywrócę twoich sędziów jak dawniej,
  i twoich radnych jak na początku.
  Wówczas cię nazwą: Miastem Sprawiedliwości9,
  Grodem Wiernym9».
  27 Syjon okupi się poszanowaniem prawa,
  a jego nawróceni sprawiedliwością.
  28 Buntownicy zaś i grzesznicy razem będą starci,
  a odstępujący od Pana wyginą.
  Ostatni dzwonek do działania - miarka już się przebrała!
 • @ styaszek kieliszek
  Sam ocen fecebok - janusz szumowski. Twoja odpowiiedz tez wrzuce to istotny dowod zaprzedania sie szatanowi
  Ratujmy kobiety czyli wyznania podręcznej.