Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jan

 • @ale- Nie wszyscy Zydzi chca wojny oto przyklad oni tez byli ofiarami planow ,,zydowskich,,elit
  -Benjamin Fridman o prawdziwych przyczynach wojen swiatowych
  fragment przemowienia Fridmana z 1974 r[koncowka] ze strony monitor polski.pl  Jesteśmy teraz na drodze do III wojny światowej. Z ogromną szansą, że tym razem wojny nuklearnej. Jest taka szansa i ja walczyłem o to (poświęcając czas i pieniądze) by warunki nie zostały na to przygotowane.
  Zobaczcie co się dzieje. Kanclerz Senackiego Komitetu do Spraw Zagranicznych, Mr.Fulbright, oświadczył w niedzielę w porannym programie telewizyjnym, który według serwisu reklamowego miał oglądalność 28 milionów; powiedział w odpowiedzi na pytanie o Bliski Wschód:
  „Nic nie możemy zrobić w sprawie Bliskiego Wschodu!” i dodał: „Senat jest kontrolowany przez Żydów: 90% Senatu Stanów Zjednoczonych znajduje się pod wpływami i nic nie możemy zrobić”- w takich mniej więcej słowach. Kanclerz Komitetu Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych wyrzuca otwarcie, mówiąc że 90% Senatu jest kontrolowane przez Żydów, znaczy się syjonistów. Więc możemy oczekiwać najgorszego!

  Jedyną drogą by to odmienić, to być czujnym i poznać fakty. Te wszystkie kłamstwa, które powiedziano „ że chrześcijańskim obowiązkiem jest repatriacja Wybranego Ludu Bożego do ich ziemi obiecanej ” jest tylko wierutną bzdurą. I znajdziemy się w kolejnej wojnie dopóki ludzie i tacy jak wy nie obudzą 200 mln Chrześcijan w tym kraju, którzy są tak ogłupieni, że nie wiedzą skąd idą i dokąd zmierzają! Biegają goniąc w koło, wszystko co słyszysz to że „Jezus był Żydem!” Ja już Wam mówiłem, że to słowo nie istniało kiedy Dr.Johnson pisał słownik, i zbadałem całą tą kwestię. Pontiusz Piłat napisał na krzyżu, na którym został ukrzyżowany nasz Pan i Zbawiciel: ‘Jesu Nasarenus Rex Judoreum’ co oznacza, ktokolwiek miał choćby jeden rok Łaciny to wie, że to oznacza „Jezus, Nazaretańczyk Król Judejczyków”, liczba mnoga od słowa „Rex” to „‘rego”- „władać, królować”.
  Próbowali oni oczernić naszego Pana i Zbawiciela, mówiąc że namawiał ludzi aby nie płacili podatków Cezarowi. I to ukonstytuowało rebelię. To dlatego sąd doszedł do skutku, i dlatego Pontius Piłat umieścił napis na krzyżu „Król Judejczyków”, który podburzył przeciw Rzymowi. Teraz my wszyscy wiemy i słyszymy o tym, tysiące razy, że na swym sądzie Jezus powiedział „oddajcie Cezarowi co Cezara a Bogu co Boskie”. On nigdy nie doradzał ludziom aby wycofać się ze spłacania podatków dla Rzymu. I tak widzicie, jako reprezentanci, wysocy reprezentanci 200 mln Chrześcijan w Stanach Zjednoczonych, musimy uczyć się faktów.

  Jak już mówiłem tutaj do jednego z Waszych członków, to w porządku interesować się piłką nożną, koszykówką, siatkówką, golfem i krzyżówkami – nie wiem ile setek, milionów godzin rocznie było roztrwonione przez kobiety przy krzyżówkach!!! Zaspokaja ich stwierdzenie „o, mam wszystkie słowa poza dwoma od wczoraj!” I robią zawody o to między sobą. Spędzają godziny, kupują słowniki, ale nie znają chosiazby podstawowych faktów dotyczących ich egzystencji.
  Poor proof
 • @ autor
  Oczywiscie ze nie czuje sie nawet myslowo byc upowaznionym do wyznaczania standardow 8 miliardom ludzi czy nawet wyznaczania ich w mojej miejscowosci,bo nawet gdyby byly to zasady najwyzszej madrosci i tak 99,9 procent ludzi je odrzuci twierdzac ze chca sami decydowac w tym wypadku o swoich potrzebach,niezaleznie od logiki tych potrzeb , Dlatego niema odwrotu od kierunku w ktorym system ulegnie samodestrukcji czy tez iluminati nie widzac wyjscia posuna sie do drastycznych dzialan by problem nacisku populacyjnego rozwiazac radykalna redukcja a potem scisla kontrola reprodukcji by nie przekraczac punktow krytycznych. takie jest ich zalozenie,I wlasnie oni maja zamiar to robic gdy dopna systemi beda miec wladze absolutna do ktorej konsekwentnie krok po kroku daza. To ich koncepcja . jest jeszcze Ten Który Jest i licze ze wezmies prawy w swoje rece po trzech i pol latach bewzglednej wladzy Antychrysta. Coraz bardziej widze ze zrobic za wiele sie nie da No moze w miedzyczasie w Rosji narodzi sie cos lepszego bo tylko tam widze jakis potencjal ale to tez bedzie w ramach przejecia sporej czesci obecnego systemu . tzn w ramach ludzkiej niedoskonalosci podstawowa zasada ,,W OGRANICZONEJ PRZESTRZENI BIOSFERY NIE MOZNA TWORZYC NIEOGRANICZONYCH KONCEPCJI ROZWOJOWYCH,, Pozostaje wiec rozumna stagnacja- Apostol Pawel -,,poprzestancie na tym co konieczne,,
  Era obfitości
 • @jan
  Prowokacje mają historię eskalacji do wojny


  Prowokacje mają historię eskalacji do wojny

  Czy można uniknąć wojny i ocalić planetę?

  Paul Craig Roberts

  Rząd rosyjski i prezydent Putin znajdują się pod presją nie z powodu sankcji amerykańskich, które są bardzo dobre dla Rosji, ponieważ zmuszają Rosję do niepodległości, ale od rosyjskich patriotów, którzy męczą się z niespójnych odpowiedzi Putina na niekończące się zniewagi i prowokacje wojskowe Waszyngtonu. . Rosyjscy patrioci nie chcą wojny, ale chcą obronić honor ich kraju i uważają, że Putinowi nie udaje się w tej pracy. Niektórzy z nich mówią, że sam Putin jest wielbicielem zachodnich atlantyckich integracjonistów.

  To rozczarowanie Putina, wraz z aprobatą Putina, by podnieść wiek emerytalny za emeryturę, pułapka zastawiona przez neoliberalnych ekonomistów rosyjskich, zaszkodziło ocenom Putina w momencie, kiedy ponownie będzie testowany przez Waszyngton w Syrii.

  W wielu kolumnach broniłem Putina przed zarzutem, że nie jest wystarczająco rosyjski. Putin chce uniknąć wojny, ponieważ wie, że będzie to broń nuklearna, której konsekwencje będą tragiczne. Wie, że USA i ich militarnie bezsilni sojusznicy NATO nie mogą prowadzić konwencjonalnych działań wojennych przeciwko Rosji i Chinom, a tym bardziej przeciwko obu. Putin podkreśla również, że sankcje niszczą europejskich wasali Waszyngtonu i mogą ostatecznie doprowadzić do niepodległości europejskich państw wasalnych, które ograniczą wojowniczość Waszyngtonu. Nawet z nową super bronią Rosji, która prawdopodobnie daje Putinowi możliwość zniszczenia całego świata zachodniego przy niewielkiej lub zerowej szkodzie dla Rosji, Putin nie widzi sensu w tak wielkim zniszczeniu, zwłaszcza że konsekwencje są nieznane. Może być zima nuklearna lub inne skutki, które spowodują upadek planety jako podtrzymującej życie istoty.

  Tak więc, jak sugerowałem w wielu kolumnach, Putin działa inteligentnie. Jest w grze przez długi czas, chroniąc świat przed niebezpieczną wojną.

  Podczas gdy popieram strategię Putina i podziwiam jego chłód jako osoby, która nigdy nie pozwala, by emocje go prowadziły, jest jednak problem. Ludzie na Zachodzie, z którymi ma do czynienia, to idioci, którzy nie doceniają jego stanu. W konsekwencji za każdym razem, gdy Putin obraca drugi policzek, można powiedzieć, że zniewagi i prowokacje gną się w górę.

  Rozważ Syrię. Armia syryjska z pomocą niewielkiej części rosyjskich sił powietrznych oczyściła wszystkie obszary Syrii, ale jedną z amerykańsko-podbudowanych, finansowanych i wyposażonych sił wysłanych przez Waszyngton w celu obalenia syryjskiego rządu.

  Pozostałe amerykańskie siły proxy zostaną wkrótce wyeliminowane. Aby go ocalić i utrzymać przyczółek Waszyngtonu, który mógłby pozwolić na ponowne rozpoczęcie wojny, Waszyngton zorganizował kolejną fałszywą flagę "chemicznego ataku", za którą presjona i posłuszne zachodnie media będą obwiniać Assada. Narodowy doradca ds. Bezpieczeństwa prezydenta Trumpa, szalony, być może szalony neokonserwatysta, powiedział Rosji, że Waszyngton będzie mętnie postrzegał syryjskie / rosyjskie użycie broni chemicznej przeciwko "własnemu narodowi Assada".

  Rosjanie są w pełni świadomi, że każdy atak chemiczny będzie fałszywym atakiem flagowym, zorganizowanym przez Waszyngton, wykorzystującym elementy, które wysłał do Syrii, by obalić rząd. Rzeczywiście, ambasador Rosji w USA wyjaśnił to wszystko wczoraj rządowi USA.

  Najwyraźniej Putin ma nadzieję, że uda mu się uniknąć zorganizowanego ataku Waszyngtonu, ponieważ jego ambasador wyjaśni orkiestrację amerykańskim urzędnikom, którzy ją organizują. https://www.zerohedge.com/…/russian-ambassador-gave-intel-u…
  Ta strategia implikuje, że Putin uważa, że ​​urzędnicy rządu USA są wstydliwie i uczciwi. Z całą pewnością nie są. Spędziłem z nimi 25 lat. Nie wiedzą nawet, co oznaczają te słowa.

  Co by było, gdyby zamiast tego Putin publicznie ogłosił, że wszystkie siły, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, odpowiedzialne za atak na Syrię, zostaną unicestwione? Moje zdanie - https://www.paulcraigroberts.org/…/a-book-for-our-time-a-t…/ - oraz Rosyjski patriot Bogdasarov- https://www.fort-russ.com/…/a-russian-response-to-a-new-us-… nie-po prostu strzelanie do ich pocisków / - jest takie ultimatum od przywódcy kraju zdolnego do ich dostarczenia ostygłoby strumienie rusofobicznego Waszyngtonu. Nie będzie ataku na Syrię.

  Bogdasarov i ja możemy się mylić. Siły rosyjskie rozmieszczone wokół Syrii z ich naddźwiękowymi pociskami to więcej niż mecz sił amerykańskich zebranych w celu ataku na Syrię. Jednak amerykańska pycha może z pewnością przeważyć nad faktami, w takim przypadku Putin musiałby zniszczyć źródła ataku. Nie dopuszczając z góry, Putin zachowuje elastyczność. Atak Waszyngtonu, podobnie jak jego poprzedni atak na Syrię, może uratować twarz, a nie prawdziwy atak. Niemniej jednak wcześniej czy później Rosja będzie musiała udzielić bardziej zdecydowanej odpowiedzi na prowokacje.

  Jestem Amerykaninem. Nie jestem Rosjaninem, a tym bardziej Rosjaninem. Nie chcę, aby amerykański personel wojskowy był ofiarą śmiertelnego dążenia Waszyngtonu do światowej hegemonii, a tym bardziej nie było ofiar Waszyngtonu służących interesom Izraela na Bliskim Wschodzie. Powodem, dla którego myślę, że Putin musi lepiej przeciwstawić się Waszyngtonowi, jest to, że myślę, bazując na historii, że ułagodzenie zachęca do większych prowokacji i dochodzi do punktu, w którym trzeba się poddać lub walczyć. O wiele lepiej jest zatrzymać ten proces na swoich torach, zanim osiągnie ten niebezpieczny punkt.

  Andrei Martyanov, którego książka ostatnio przeglądałem na mojej stronie internetowej, bronił ostatnio Putina, tak jak to zrobiłem w przeszłości przez Saker, przed twierdzeniem, że Putin jest zbyt bierny wobec napaści. https://russia-insider.com/…/russia-playing-long-ga…/ri24561 Jako, że zrobiłem to samo, mogę tylko pochwalić Martyanova i The Saker. Gdzie możemy się różnić, to uznanie, że bezustanne przyjmowanie obelg i prowokacji zachęca ich do wzrostu, dopóki jedyną alternatywą nie jest poddanie się lub wojna.

  Tak więc pytania do Andrieja Martyanova, The Saker, a także do Putina i rosyjskiego rządu brzmią: Jak długo pracuje twój drugi policzek? Czy odwracasz drugi policzek tak długo, aby przeciwnik mógł zneutralizować twoją przewagę w konfrontacji? Czy odwracasz drugi policzek tak długo, że tracisz poparcie patriotycznej populacji za brak obrony honoru tego kraju? Czy odwracasz drugi policzek tak długo, że ostatecznie zmuszony jesteś do wojny lub poddania się? Czy tak długo odwracasz swój policzek, że wynikiem jest wojna nuklearna?

  Myślę, że Martyanov i The Saker zgadzają się, że moje pytanie jest słuszne. Obaj podkreślają w swoich wysoce pouczających pismach, że historycy sądowi błędnie przedstawiają wojny w interesie zwycięzców. Dajmy temu chwilkę na myśl. Zarówno Napoleon, jak i Hitler stali na swoim apogeum, a ich sukces nie został pokonany przez żadną klęskę militarną. Następnie wkroczyli do Rosji i zostali całkowicie zniszczeni. Dlaczego oni to zrobili? Zrobili to, ponieważ ich sukces dał im ogromny arogancja i wiarę w ich "wyjątkowość", niebezpieczne słowo, które zawiera wiarę Waszyngtonu w jego hegemonię.

  Syjonistyczni neoconsevatives, którzy rządzą w Waszyngtonie, są w stanie popełnić ten sam błąd, jaki popełnili Napoleon i Hitler. Wierzą w "koniec historii", że sowiecka zapaść oznacza, że ​​historia wybrała Amerykę jako model na przyszłość. Ich pycha w rzeczywistości przewyższa pychę Napoleona i Hitlera.

  Czy skonfrontowanie się z taką złudną i ideologiczną siłą powoduje, że drugi policzek działa, czy też zachęca do większej prowokacji?

  To jest pytanie przed rosyjskim rządem.

  Być może rosyjski rząd zrozumie znaczenie zorkiestrowanych pochwał dla Johna McCaina. To nie jest normalne, żeby senator amerykański był tak wychwalany, zwłaszcza taki z tak nieodróżnialnym zapisem. To, co jest pochwalane, to nienawiść McCaina do Rosji i jego rekord jako żołnierza wojennego. To, co Waszyngton pochwala, jest własnym zaangażowaniem w wojnę.
  zerohedge.com
  In Rare Meeting, Russia Delivers Intel To US Officials Showing "Planned Chemical Provocation" In Syria
  1 komentarz
  1Barbara Gajowa Bogdanska
  Lubię to!
  Provocations Have A History Of Escalating Into War - Paul Craig Roberts
  https://www.paulcraigroberts.org/.../can-war-be-avoided......
  Tłumaczenie strony…Zobacz więcej
  Zarządzaj
  paulcraigroberts.org
  Provocations Have A History Of Escalating Into War -… Material ze strony ,,kodluch .wordpres,com
  Poor proof
 • @ jan-Panowie pieprzycie farmazony
  Jeden z flilozofow mawial,,Prawdziwa wiedza jest wiedza ogarniajaca calosc,, Dopiero z takiej pl;aszczyzny szukanie rozwiazan ma sens. Tymczsem wasze analizy i propozycje to takie zyczenia dziecka bawiacego sie zabawkami ktorych chce coraz wiecej. Gdzie madrosc i celowosc ludzkiej aktywnosci.czy mozna szukac rozwiazani bazujac na oczekiwaniach pospulstwa nieswiadomego samych siebie i nie rozumiejacego swiata w jakim zyje. czy mozna znalezc rozwiazania pomijajac P.rawde. To wszystko co piszecie to mzonki i gdyby rto zrealiziowac to byly by to ostatnie kamienie do grobu ludzkosci. Co winno byc celem ludzkich dzialan postawmy na pierwszym miejscu jakosc zycia ,patrzac z tego punktu widzenia nigdy jej nie podniesimy akceptujac i realizujac paradygmat nieograniczonego wzerostu i rozwoju,zawsz to bedzie prowadzilo do upadku i degradacji poniewaz srodki i mozliwosci jakie zesmy stworzyli z jednej strony sa przeznaczane na kolejne technologiczne kroki i zwiekszenie konsumpcji zeczy nieopotrzebnych jedyna mozliwoscia by uspokojic cywilizacje i nie dopuscic do calkowitego upadku jest stworzenie podzialu rzeczy koniecznych i niekoniecznych oraz stworzenie mechanizmow by w obszaze zeczy nie koniecznych wygasic te aktywnosc zbedna i luksusowa majac na wzgledzie przyszlosc w pokoju i dobrobycie. Nie da sie tego zrealizowac w ramach demokracji,poniewarz narody nie zaakceptuja sytuacji w ktorej musieli by zrezygnowac z zabawek poprzez ktore mogli sie realizowac . Gdyby dzis chciec zrealizowac jakas rodzaj harmoni i stworzyc podstawy trwalosci nalezalo by dokonac przeglady zeczy i obszaruw aktywnosci ktore nalezy zlikwidowac calkowicie lub tez znacznie ograniczyc [ np sytuacja ze 4 letni dziecko ma juz smartfona to sytuacja uragajaca madrosci wrecz kretynizmu niczemu nie sluzacy]. Zdolnosci wytworcze calej cywilizacji i panstwa ukierunkowac na potrzeby konieczne [ale nie takie jakie sa powszechnie akceptowane] Olbrzymia nadwyzke potencjalu wytwazania przekierowac wlasnie na te potrzeby ,ograniczyc czas pracy powioedzmy do 3 dni w tygodniu,to pozwoli oszczedzac zasoby i da ludzia wytchnienie tym samym podniesie jakosc zycia ,stwazanie nowych celow rozwojowych ,naukowych ,konsumpcyjnych zawsze bedzie prowadzilo do upadku Tak wiec zawerzenie wytwarzania i produkcji powiedzmy o 50 procent lub wuiecej i idaca za tym rezygnacja z nowych potrzeb dopiero da ludzkosci radosc pokuj i szczescie. Wiem wiem to nie mozliwe do realizacji bo np automatycznie stworzy sie szara strefa luksusu i wiele innych przyczyn spowoduje ze masy tego nie zaakceptuja wrecz sie zbuntuja . Spojzmy prawdzie w oczy. zabrnelismy w slepy zaulek swiadomosci ,Narodami kieruja glupcy i dlatego nic nie mozna zmienic by dalo to efekt w postaci dobrego zycia bo pojecie to i tym samym oglad tego jakie maja masy jest wypaczony i rozdety o wielkie ego.moze wyjsciem bylo by w ramach obecnego systemu opodatkowanie zeczy nie koniecznych np 500 procentowym podatkiem ale kto ma ustalac co konieczne i kto wezmie na siebie odpowiedzialnopsc za odejscie od zdegenerowanych potrzeb ktore w jakis sposob w obrocie pieniadza sa gwarancja obecnej stabilnosci. Gdyby zmiany mogly byc mozliwe nalezalo by zaczac poprzez edukacje dac naroda slowa madrosci by zaczely wswym zyciu w oparciu o te zasade madrosci ksztaltowac swoje potrzeby.ale to tez niemozliwe z wielu wzgledow, glownie dlatego ze czlowiek z wysokim ego nie bedzie chcial zrezygnowac z tego co zapewnia mu realizacje wyobrazen o nim samym. pisac mozna by wiele ale nie ulega watpliwosci by uratowac ten swiat i zapewnic dobra jakosc zycia nalezalo by w trybioe natychmiastowym zablokowac 70 procent ludzkiej aktywnosci jako niepotrzebnej i marnujacej zasoby ,energie i ludzki potencjal [ jego energie ] polecam ksiazke jaka nalezalo by przeczytac by rozmowy o przyszlosci mialy sens i nie oprowadzily do rozwiazani w ktore prowadza do destrukcji ,wojny i degeneracji Taka pozycja jest ,,MALE JEST PIEKNE -CZYLI SPOJZENIE NA EKONOMIE Z UWZGLEDNIENIEM FAKTU ZE CZLOWIEK COS ZNACZY,, Schumachera ,druga pozycja Jest,,SPOR O WZROST GOSPODARCZY,, Miszchana . ta ostatnia jest calosciaowa analiza jpojecia jakosci zycia w odniesieniu do ekonomi. Polece jeszcze strone Exignorant blog jest tam wiele artykolow i odnosnikow do opracowan z ktorych wynika ze albo poddamy drastycznej rewizji nasze potrzeby konsumpcyjne i wszystko co jest z tym zwiazane albo sie zniszczymy. Takie zmiany m,usialy by byc dokonane w sytuacji gdy panstwo wzielo by odpowiedzialnosc za miliony ludzi ktorzy przejsciowo pozbawieni by zarobkowania [ dystrybucjonizm ] by potem umozliwic im wchodzenie w obszary celowej i rozumnej aktywnosci bez obawy utraty srodkow egzystencjalnych.Zdajenmy sobie sprawe ze dzis to niemozliwe bo niema dobrej intencji zrozumienia i pokory,wiedzy i struktor ktorym mozna zaufac by takie zmiany przeprowadzic i wiele innych przyczyn z powodu ktorych to niemozliwe Wiec przynajmniej badzmy swiadomi niemoznosci rozwiazania problemow swiata. Wyjsciowa lektora do tego problemu winno byc,, Panstwo ,, Platona i tom pierwszy gdzie Sokrates analizuje miasto zyjace w charmoni i dobrobycie [ Tom !] a potem przechodzi do opisu miasta w stanie choroby wlasnie ta choroba niszczy cywilizacje szukanie rozwiazan ktore nie lecza przyczyny tej choroby to strata czasu panowie blogerzy- Cytat z pamieci ..I tak oto miasto nasze napelnia sie cizba i tlumem ale nigdy dla potrzeby ,ruznego rodzaju udawacze jedni nasladuja ksztalty i barwy a inni majaz mu=zyka do czynienia i rapsodowie perfuremiarze wytworci kosmetykow itd i cuz tedy Sokratesi a nuze miast musimy nasze powiekszyc ruszymy wiec na wojne czyz nie tak i tak oto mamy geneze wojnynie mowiac czy ona jest zla czy dobra . Wiekszosc religi mowi o prostocie i skromnosci . pomijanie tych cech madrosci nigdy nie da ladu,pokoju i szczescia narodą Ziemi
  Era obfitości
 • @ moze to dobrze wszak chistoria lubi sie powtarzac i w ten sposob Polska jak wtedy odzyska wolnosc
  Bo przeciez jej niema z czym sie kazdy zgodzi
  Widmo rozpadu Europy
 • @ 35 stan
  A mnie wogule zeby nie bola. widocznie stan35 za duzo sodyczy konsumuje, Zamiast przejmowac sie zebami rozpoznaj temat i cos napisz opowszechnym czipowaniu bo to prawie pewne ze te siec przekaznikow 5G to infrastruktura pod obsluge chipa RIFID. ciekawa dyskusja o tym na blogu Piotr Bein ale jeszcze nie zajazyli tego powiazania .
  Dwuwładza w ONZ i USA?
 • A LICZBA JEGO 666 [ MASZ BYC RZECZA]
  WARZNE PROSZE O POWIELANIE TEJ INFORMACJI Patrzac dzis na wierze telefoni komorkowej pozwolilem sobie na chwile refleksji zwiazanej z tzw internetem rzeczy 5G . Zastanowilo mnie dlaczego ma sie dobudowac do istniejacych wiez telefoni komurkowej jeszcze dodatkowe by pokryc planete Ziemie durza iloscia tych nadajnikow oczywiscie przyczyna jest fakt ze fala o czestotliwosci 5 gigahertzow ma krutki zasieg.. nie potrafilem sobie wytlumaczycz dlaczego chca zastosowac tak durza czestotliwosc a tym samym bardzo krutka fala w tym wypadku 1mm . Oturz polaczylem ten fakt z informacjami ze globalne wladze maja zamiar czipowac ludzi chipem RIFID i na dobra sprawe te czipowanie np w USA juz sie zaczelo metoda powolnego przyzwyczajania na razie dobrowolnie[ przynajmniej sa takie informacje] w ograniczonym zakresie ,odpowiedz byla juz prosta po prostu miniaturowy czip moze pracowac dokladniej komunikowac sie tylko na fali o tak malej dlugosci ze wzgledu na fakt ze sam ma male wymiary. Innymi slowy informacje ze chodzi o szybki internet to klamstwo by ludzie nie domyslili sie rzeczywistego przeznaczenia sieci 5G. ktora najprosciej mowiac bedzie najistotniejszym elementem nadzoru nad ludzmi w ramach nowego porzadku swiata- globalnego wiezienia Tym samym firmy telekomunikacyjne i ludzie tam pracujacy uczestnicza w spisku przeciw ludzkosci Nie jest wiec przypadkiem ze obecne wieze firmy te na siłe i czesto po kryjomu umiejscowialy w poblizu miejscowosc ,,po prostu w ten sposob bedzie calkowite pokrycie zasiegiem i tym samym nieprzerwana kontrola Oczywiscie niema stu procentowej pewnosci ze takie jest zamierzenie ale mym zdaniem wszystko na to wskazuje jesli sa na neonie 24.pl fachowcy od elektroniki chetnie uslysze ich zdanie ....................................................................................................................................................................................................................................... "Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. 13. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. 14. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. 15. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. 16. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17. i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
  Apokalipsa Św. Jana, 13 - Bíblia Católica Online
  Stalin i III Wojna Światowa
 • A LICZBA JEGO 666
  WARZNE PROSZE O POWIELANIE TEJ INFORMACJI Patrzac dzis na wierze telefoni komorkowej pozwolilem sobie na chwile refleksji zwiazanej z tzw internetem rzeczy 5G . Zastanowilo mnie dlaczego ma sie dobudowac do istniejacych wiez telefoni komurkowej jeszcze dodatkowe by pokryc planete Ziemie durza iloscia tych nadajnikow oczywiscie przyczyna jest fakt ze fala o czestotliwosci 5 gigahertzow ma krutki zasieg.. nie potrafilem sobie wytlumaczycz dlaczego chca zastosowac tak durza czestotliwosc a tym samym bardzo krutka fala w tym wypadku 1mm . Oturz polaczylem ten fakt z informacjami ze globalne wladze maja zamiar czipowac ludzi chipem RIFID i na dobra sprawe te czipowanie np w USA juz sie zaczelo metoda powolnego przyzwyczajania na razie dobrowolnie[ przynajmniej sa takie informacje] w ograniczonym zakresie ,odpowiedz byla juz prosta po prostu miniaturowy czip moze pracowac dokladniej komunikowac sie tylko na fali o tak malej dlugosci ze wzgledu na fakt ze sam ma male wymiary. Innymi slowy informacje ze chodzi o szybki internet to klamstwo by ludzie nie domyslili sie rzeczywistego przeznaczenia sieci 5G. ktora najprosciej mowiac bedzie najistotniejszym elementem nadzoru nad ludzmi w ramach nowego porzadku swiata- globalnego wiezienia Tym samym firmy telekomunikacyjne i ludzie tam pracujacy uczestnicza w spisku przeciw ludzkosci Nie jest wiec przypadkiem ze obecne wieze firmy te na siłe i czesto po kryjomu umiejscowialy w poblizu miejscowosc ,,po prostu w ten sposob bedzie calkowite pokrycie zasiegiem i tym samym nieprzerwana kontrola Oczywiscie niema stu procentowej pewnosci ze takie jest zamierzenie ale mym zdaniem wszystko na to wskazuje jesli sa na neonie 24.pl fachowcy od elektroniki chetnie uslysze ich zdanie ....................................................................................................................................................................................................................................... "Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. 13. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. 14. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. 15. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. 16. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17. i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
  Apokalipsa Św. Jana, 13 - Bíblia Católica Online
  Nie ważny Yes-t człowiek liczy się papier
 • A LICZBA JEGO 666
  WARZNE PROSZE O POWIELANIE TEJ INFORMACJI Patrzac dzis na wierze telefoni komorkowej pozwolilem sobie na chwile refleksji zwiazanej z tzw internetem rzeczy 5G . Zastanowilo mnie dlaczego ma sie dobudowac do istniejacych wiez telefoni komurkowej jeszcze dodatkowe by pokryc planete Ziemie durza iloscia tych nadajnikow oczywiscie przyczyna jest fakt ze fala o czestotliwosci 5 gigahertzow ma krutki zasieg.. nie potrafilem sobie wytlumaczycz dlaczego chca zastosowac tak durza czestotliwosc a tym samym bardzo krutka fala w tym wypadku 1mm . Oturz polaczylem ten fakt z informacjami ze globalne wladze maja zamiar czipowac ludzi chipem RIFID i na dobra sprawe te czipowanie np w USA juz sie zaczelo metoda powolnego przyzwyczajania na razie dobrowolnie[ przynajmniej sa takie informacje] w ograniczonym zakresie ,odpowiedz byla juz prosta po prostu miniaturowy czip moze pracowac dokladniej komunikowac sie tylko na fali o tak malej dlugosci ze wzgledu na fakt ze sam ma male wymiary. Innymi slowy informacje ze chodzi o szybki internet to klamstwo by ludzie nie domyslili sie rzeczywistego przeznaczenia sieci 5G. ktora najprosciej mowiac bedzie najistotniejszym elementem nadzoru nad ludzmi w ramach nowego porzadku swiata- globalnego wiezienia Tym samym firmy telekomunikacyjne i ludzie tam pracujacy uczestnicza w spisku przeciw ludzkosci Nie jest wiec przypadkiem ze obecne wieze firmy te na siłe i czesto po kryjomu umiejscowialy w poblizu miejscowosc ,,po prostu w ten sposob bedzie calkowite pokrycie zasiegiem i tym samym nieprzerwana kontrola Oczywiscie niema stu procentowej pewnosci ze takie jest zamierzenie ale mym zdaniem wszystko na to wskazuje jesli sa na neonie 24.pl fachowcy od elektroniki chetnie uslysze ich zdanie ....................................................................................................................................................................................................................................... "Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. 13. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. 14. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. 15. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. 16. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17. i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. 18. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
  Apokalipsa Św. Jana, 13 - Bíblia Católica Online
  Dwuwładza w ONZ i USA?
 • @ autor mowa wasza niech bedzie tak lub nie
  Pisze pan ,,Obawiam się, że w Polsce mało ludzi stać na taką dyscyplinę, dlatego jestem za utrzymaniem dotychczasowych obowiązków.,, Dlaczego pan kluczy,napisz pan wprost jestem zwolennikiem szczepien,pana odpowiedz i sposob jej sformulowania to kretactwo ,asekuranctwo konformizm i wiele innych niedobrych cech ktore nie przychodza mi w tej chwili do glowy. twierdzenie ze nie jest pan lekarzem tylko ekonomista itp po co pan zajmuje sie problemem medycyny kiedy nie jest pan wstanie jednoznacznie rozpoznac jednego z podstawowych problemow mianowicie przyczyn olbrzymiego wzrostu zachorowan.. Jesli pana mozliwosci intelektualne przerasta rozpoznanie takiego problemu to zabieranie sie za prube stworzenia teoretycznego modelu medycyny przyszlosci jest po prostu niepowarzne tak jakby uczen szkoly specjalnej chcial zbudowac samochod osobowy majac deski i gwozdzie ,pan ma olbrzymi tupet panie Andrzeju i podejzewam ze zle ma pan tez intencje obca ruwnierz jest panu prawda. Bo dojsc do wlasciwych wnioskow na temat sensownosci szczepien to moze osoba naprawde o przecietnych zdolnosciach rozumowania . W tej sytuacji zabieranie sie za sprawy wiekszego formatu jak organizacja calej medycyny zauwazajac tylko jej aspekt ekonomiczny to oddanie jej na pastwe takich jak dr Mengele
  Inaczej nie mozna opisac pana postawy zamykania oczu na sprawe tak oczywista. Zrob pan cos w temacie szczepionkowego ludobujstwa . bo te bazgranie jakie pan uprawia niczemu i nikomu nie sluzy poza panskim ego.
  Kultura zdrowia Rzeczpospolitej
 • @ interesariusz z pl
  Ujol bym to troche inaczej.Ale 5 za definicje

  ,,Demokracja w gronie idiotow prowadzi do tragicznych konsekwencji,,
  Kultura zdrowia Rzeczpospolitej
 • @ autor Jerzy Madej
  Jako ze zjadl pan zeby na rozpoznaniu problemow wspolczesnej medycyny i jej strukturalnej organizacji bardzo bym prosil o zajecie stanowiska w kwest obowiazkopwych szczepien jak i jest pana stosunek do trego problemu bardzo bym prosil bez owijania w bawelne. Ja osobiscie uwarzam ze cala teoria szczepien to naukowa mistyfikacja ktora nic nie wnosi poza tym ze szczepienia wywoluja mase chorob ,i zgonow w konsekwencji szczepien a wrecz szczepienia wywoluja epidemie wielu chorob. bardzo bym prosil w paru zdaniach
  Kultura zdrowia Rzeczpospolitej
 • Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło!
  Pojawia sie pytanie na ile mozna twor zwany Unia Europejska utorzsamiac z Judaizmem i wola Jahwe wypowiedziana w Torze lub Bibli .. Regulacje prawne jakie sie pojawiaja sa zaprzeczeniem przeslania Tory lub patrzac z punktu chrzescijanstwa Starego testamentu . Sa dwa glowne odlamy religijne zydow tych ktorzy trzymaja sie nakazow Tory jako objawionej woli Jahwe [np Naturei Karta ] oraz ci ktorzy obrali interpretacje Talmudu ktore to sa w wielu miejscach zaprzeczeniem woli Jahwe sa wrecz rasistowskie i pojecie dominacji rozpatruja jako relacja pan - niewolnik. [ Talmud bedac interpretacja ksiag Tory jest taka sama interpretacja jaka sa nauki Kosciola Katolickiego w stosunku do Bibli,jest odejsciem od jej prawd ] Spojzenie takie jest nie tylko zaprzeczeniem nauk Jezusa z Nazaretu [ ktorego wiekszosc zydow nie uznala jako zapowiedzianego Mesjasza]. ale jest tez zaprzeczeniem nauk Tory [ Starego Testamentu] poniewarz chumanitaryzm i etyka w relacjach z nie zydami jest stale przewijajacym sie motywem [ gdzie dobrym przykladem sa zydzi Naturei Karta ktorzy maja nawet dobre relacje z tymi wszystkimi ktorzy sa w stanie niewypowiedzianej wojny z Izraelem] tego co Jahwe ząda od Izraelitow w kwesti postaw moralnych A nauka Jezusa Syna Bozego jest tylko uwypukleniem i przdlożeniem tych nauk wszystkim narodą Ziemi . Unia Europejska jest tworem ateistycznym i w swym liberaliznmie nie uwzglednia etyki prawdziwego Judaizmu Tory. np ruznica w podejsciu do homoseksualizmu jest zasadnicza Prawo dane Izraelowi skazywalo osoby w tzw zwiazkach homoseksualnych na smierc [ Biblia i Tora nazywa to obrzydliwoscia] przez ukamieniowanie tymczasem unia akceptuje i legalizuje wszelkie nienaturalne i niezgodne z natura zachowania. Unia jest tworem ateistycznym w ktorym sa co prawda zydzi [ nie Izraelici - problem trudny do rozgraniczenia ] ale sa to zydzi ateistyczni ktorzy nie powoluja sie na Tore ,podobnie jak spora czesc tzw globalnej finansjery ktora wrecz poszla co wynika z wielu doniesien w kierunku kultow i praktyk ktorymi Jahwe Bog Izraela wrecz sie brzydzi. . Nie mozemy wiec oczekiwac ze jesli dojdzie do zrealizowania takiego scenariusza w najblizszym czasie a dynamika wielu procesow czyni prawdopodobnym ze taka mozliwosc istnieje to na pewno nie bedzie to realizacja tego co prorokuje Izajasz mowiac ze ,, Na Gore Jahwe przyjda wszystkie narody ,i mnogie ludy i rzekna ., mowiac naucz nas swych dróg ,bysmy kroczyli twoimi scieżkami jesli tak sie stanie to bedzie to twor polityczny Ktory nie bedzie wola Jahwe . Osobiscie jestem przekonany ze Proroctwo Izajasza nierozerwalnie zwiazane jest z uznaniem Jezusa jako zapowiedzianego Mesjasza ktory objawil wole Jahwe. i dopiero taka realizacja przeslania Starego i Nowego Testamentu patrzc przez pryzmat uznania Jezusa za zapowiedzianego Mesjasza jest zgodna z duchem Prawdy co juz dzis jest przedmiotem oredzi przynajmniej kilku grup religijnych o ktorych mozemy powiedziec ze rozumieja te kwestie zgodnie z duchem Prawdy.  Księga Izajasza [Biblia Tysiaclecia ]

  Trwały pokój mesjański1

  1 Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jerozolimy:
  2 2 Stanie się na końcu czasów,
  że góra świątyni Jahwe
  stanie mocno na wierzchu gór
  i wystrzeli ponad pagórki.
  Wszystkie narody do niej popłyną,
  3 mnogie ludy pójdą i rzekną:
  «Chodźcie, wstąpmy na Górę Jahwe
  do świątyni Boga Jakubowego!
  Niech nas nauczy dróg swoich,
  byśmy kroczyli Jego ścieżkami.
  Bo Prawo wyjdzie z Syjonu
  i słowo Jahwe - z Jeruzalem».
  4 On będzie rozjemcą pomiędzy ludami
  i wyda wyroki dla licznych narodów.
  Wtedy swe miecze przekują na lemiesze,
  a swoje włócznie na sierpy.
  Naród przeciw narodowi nie podniesie miecza,
  nie będą się więcej zaprawiać do wojny.
  5 Chodźcie, domu Jakuba,
  postępujmy w światłości Jahwe
  «Żydzi – błogosławieństwo ludzkości...»
 • DZISIAJ KROLOWIE WASZYM MA BYC CELEM KTORYM NAD LUDZMI WLADZE DANO WIEDZIEC CO PRAWO JAHWE POWIEDZIALO [BIBLIA] ]
  Biada wam uczeni w pismie. Slowa te skierowane wtedy do okreslonej grupy przywodcow religijnych izraela . musza dzis byc skierowane do wszystkich ludz poniewarz ewidentne wewnetrzne zlo poprzez wieki histori wbudowalo sie w krztalt systemu organizacji spoleczenstw. i jego widzialnej struktury w postaci patalogicznego systemu miejsko przemyslowego,ktory dzis zawladnowszy wszystkim stal sie samoonapedzajaca sie maszyna destrukcji calej ludzkiej cywilizacji. Zlo stalo sie imamentna skladowa powszechnie akceptowanych zachowan .Ta normalnosc jest juz nie do zauwazenia dla przecietnego czlowieka poniewarz jego swiadomosc zostal;a uksztaltowana na takim ogladzie zeczywistosci,najwazniejszym elementem degeneracji cywilizacji jest fiskalizm za pomoca ktorych ludzie niegodni zycia sprawuja wladze i narzucaja normy prawne reszcie zniewolonego i zdezorientowanego spoleczenstwa . Mowi Jahwe ,, Ten ktory uprawial lichwe i żądal odsetek ten nie bedzie zyl bo popelnil wszystkie te bezecenstwa. Ten na pewno umrze bo popelnil wszystkie te bezecenstwa,a odpowiedzialnosc za jego krew spadnie na niego samego,, Dzis manipulacje finansowe i tzw gielda wyzuta z zasad praiosci stala sie niszczaca sila ktora zawladnela ludzkie umysly i serca. Dlatego to lichwa w izraelu byla obarczona smiercia poniewarz szkody jakie wynikaja ze sposobu zycia w ktorym nie twozenie wartosci ale handel wartosciamni jest dominujacym celem wiekszosci ludzkich zachowan jest upadek wszystkiego co dobre. Handlarstwo stalo sie pozadanym i skutecznym sposobem zycia milionow ludzi ,,Nie ustrzeze sie kupiec nieprawosci Psalm ],, rozbudowujac olbrzymi system logistyczny ktory dlawi juz cala ziemie z wrzodami w postaci mega miast bedacych ucielesnieniem degeneracji umyslu i serca. [ Oczywiscie nie chodzi o calkowita eliminacje miast i centrow przemyslowych tylko o wlasciwa ich skale dopasowana do umiarkowanej konsumpcji z ograniczonym kozystaniem z darow ziemi] Teodore Roszak pisal ,,Celem kazdego powarznego programu politycznego winna byc dezurbanizacjja i zatrzymanie wzrostu miast,, Niestety te szatanskie struktury ciagle sie powiekszaja by doprowadzic do tego co pokazuja pierwsze kadry folmu ,,End Game,, tzw ekonomia nie bedac neutralnym narzedzie optymalizujacym efektywnosc dzialan z uwzglednieniem dobra czlowieka stala sie narzedziem antychrysta ktory chce przejac niepodzielna wladze nad swiatem. [ film Monye Masters] Tak wiec ksztalt struktor spolecznych i organizacji spoleczenstwa stal sie uzewnetrznieniem cech ludzi u wladzy ktorzy kierujac procesami ustawodawczymi odbieraja resztki wolnosci i decydowania by oddac narody szatanowi w niepodzielne wladanie [[ Tolstoj - Odbudowanie Piekla,, ] Glosy o prawde na poziomie ekonomi[ Szhumacher - Male jest Piekne,, , Miszchan - ,,Spór o wzrost gospodarczy,,] sa bagatelizowane i odrzucane jako niepowazne mrzonki bo wiaza sie z uszczupleniem wladzy Antychrysta ktory chce kontrolowac najmniejszy element zycia zniewolonych narodow poglebiajac stan upadku. Czy jest wyjscie z tej matni mysle ze na chwile obecna sprawy musza sie dopelnic by narody zobaczyly w sposob drastyczny konsekwencje swych zachowan . Wtedy dopiero przyjma zasady ladu Jaki Jahwe obiecal w ksiedze Izajasza cyt ,, Wszystkie narody ludy i jezyki przyjda na gore Jahwe ktora stanie na wierzchu wszystkich gór mowicac naucz nas swoich dróg i praw albowiem prawo wyjdzie z syjonu a prawo Jahwe z Jeruzalem,, nie widze w dluszszej perspektywie czasowej innych mozliwosci niz ta ktora zostala wypowiedziana przez Izajasz bo jesli ktos mysli ze mozna inaczej uspujnic rozbiezne dzialania icele narodow to bladzi . A za ta rzeczywistoscia gdy zawiada ludzkie proby naprawy stoi Ten Który Jest. Ludzkosc niestety musi przejsc wiele by zrozumiala wlasna niekompetencje i iluzorycznosc wlasnego ogladu swiata [ czytaj narzuconego przez Lucyfera ] polecam dzielo lwa Tolstoja ,,ODBUDOWANIE PIEKLA ,,BY CZYTELNICY ZROZUMIELI GLEBOKOSC UPADKU ORAZ INSTYTUCJONALNY I SYSTEMOWY JEGO WYMIAR trudny do zauwazenia dla ludzi uzalezninych w swej codziennej egzystencji od tegoz systemu
  DUCH ŚWIĘTY A FARYZEUSZE I POLITYCY
 • @ jan- to rownie wazne i pilne[ przepraszam za odejscie od tematu]
  APEL DO CZYTELNIKOW NEONU 24.PL KOMENTATOROW I BLOGEROW
  MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZESCI POLSCE NIE MAJACE PRECEDENSU W CHISTORI CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH I ZDATNYCH DO SPOZYCIA SWIN .JEST TO PRZEMYSLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOLECZENSTWU SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOSCI ZYWIENIOWEJ. TAK ISTOTNEJ W CZASACH RUZNYCH KRYZYSOW JEST WIELE SYGNALOW ZE CALA TZW EPIDEMIA POMORU SWIN JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ZADNEGO FAKTYCZNEGO PRZELOZENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OSWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PULAWACH KTOREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI SWIN BEDACYM ISTOTNYM ZRÓDLEM BIALKA DLA CALEGO SPOLECZENSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOSCI,,. PROPONUJE OSOBA ZE WSCHODNIEJ CZESCI POLSKI KTORYM NIE JEST OBOJETNE TO CO SIE DZIEJE KTORZY SA SWIADOMI WAZNOSCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOSCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIEKSZOSC TZW MIEJSC EPIDEMI I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WLASCIWYM CZASIE POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBY W TYM NA CZYJES POLECENIE LUB DLA KOZYSCI FINANSOWYCH UCZESTNICZACE. .LOKALIZACJE GOSPODARSTW LATWO ZNALEZCNA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZE EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKLADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE] ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA DOSTEPU DO TAKICH INFORMACJI. W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW NIE NOTUJE SIE ZADNYCH PRZYPADKU ZDYCHANIA SWIN POZA OBLIGATORYJNYM STWIERDZENIEM PRACOWNIKOW INSTYTUTU W PULAWACH ZE WYSTEPUJE JAKAS CHOROBA KTOREJ NIKT TAK NAPRAWDE NIE WIDZIAL.. W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI NALEZY STAWIAC STAWIAC PYTANIE CZY U NIEGO LUB W OKOLICY BYLY PONADNORMATYWNE PADNIECIA SWIN KTORE MOGLY BY SUGEROWAC EPIDEMIE. jESLI OKAZE SIE ZE W WIEKSZOSCI WSKAZANYCH MIEJSCOWOSCI NIE ZANOTOWANO ZADNYCH PADNIEC BEDZIE TO NIEZBITY DOWOD NA INSCENIZACJE CALEJ TEJ KRYMINALNEJ MASKARADY NA CHWILE OBECNANIEMA ZADNYCH DOWODOW TEJ EPIDEMI POZA KILKOMA DZIKAMI JAKIE ZNALEZIONO A KTORE CO SUGERUJE WIELE OSOB I NAOCZNYCH SWIADKOW ZOSTALY PODRZUCONE. NIE MA. NA CHWILE OBECNA WAZNIEJSZEJ SPRAWY NIZ ZDEMASKOWANIE TEJ MISTYFIKACJI .WIELE OSOB NA NEONIE DYSPONUJE SAMOCHODAMI I WOLNYM CZASEM ORAZ MIESZKA WE WSCHODNIEJ POLSCE,WIEC MA ZDOLNOSC DO WYKONANIA TAKICH DZIALAN . DOKUMENTACJE TAKIE MOZE ROBIC WIELE OSOB W RUZNYCH MIEJSCACH BY INFORMACJA O TYM BYLA ROZSRODKOWANA ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC TUSZOWANIA SPRAWY .. NIEMA W TEJ CHWILI WAZNIEJSZEJ SPRAWY NAWET PISANIE KOLEJNYCH POSTOW I KOMENTARZY ZDAJE SIE TRZECIORZEDNYM DZIALANIEM WOBEC KONIECZNOSCI UDOWODNIENIA MISTYFIKACJI POMORU SWIN .MYSLE ZE MIEDZY INNYMI NEON24.PL ,FECEBOK MOGA BYC DOBRYM MIEJSCEM NA PUBLIKACJE TAKICH MATERIALOW I TYM SAMYM DOTARCIE Z PRAWDA W TEJ KWESTI DO MILIONOW POLAKOW . KTORZY ZASOB WIEDZY I ROZUMIENIA TOCZACYCH SIE PROCESOW CZERPIA WYLACZNIE Z MEDIOW GLOWNEGO NURTU.. POWODZENIA JANUSZ SZUMOWSKI.................................................................................................................................................................................................... ...............................................................................................ASF w Polsce - mapa, obszary objęte restrykcjami, ogniska, przypadki ...
  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce
  ... w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i ...
  Sędziowie handlują dziećmi w Polsce
 • @jan
  APEL DO CZYTELNIKOW NEONU 24.PL KOMENTATOROW I BLOGEROW
  MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZESCI POLSCE NIE MAJACE PRECEDENSU W CHISTORI CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH I ZDATNYCH DO SPOZYCIA SWIN .JEST TO PRZEMYSLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOLECZENSTWU SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOSCI ZYWIENIOWEJ. TAK ISTOTNEJ W CZASACH RUZNYCH KRYZYSOW JEST WIELE SYGNALOW ZE CALA TZW EPIDEMIA POMORU SWIN JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ZADNEGO FAKTYCZNEGO PRZELOZENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OSWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PULAWACH KTOREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI SWIN BEDACYM ISTOTNYM ZRÓDLEM BIALKA DLA CALEGO SPOLECZENSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOSCI,,. PROPONUJE OSOBA ZE WSCHODNIEJ CZESCI POLSKI KTORYM NIE JEST OBOJETNE TO CO SIE DZIEJE KTORZY SA SWIADOMI WAZNOSCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOSCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIEKSZOSC TZW MIEJSC EPIDEMI I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WLASCIWYM CZASIE POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBY W TYM NA CZYJES POLECENIE LUB DLA KOZYSCI FINANSOWYCH UCZESTNICZACE. .LOKALIZACJE GOSPODARSTW LATWO ZNALEZCNA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZE EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKLADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE] ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA DOSTEPU DO TAKICH INFORMACJI. W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW NIE NOTUJE SIE ZADNYCH PRZYPADKU ZDYCHANIA SWIN POZA OBLIGATORYJNYM STWIERDZENIEM PRACOWNIKOW INSTYTUTU W PULAWACH ZE WYSTEPUJE JAKAS CHOROBA KTOREJ NIKT TAK NAPRAWDE NIE WIDZIAL.. W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI NALEZY STAWIAC STAWIAC PYTANIE CZY U NIEGO LUB W OKOLICY BYLY PONADNORMATYWNE PADNIECIA SWIN KTORE MOGLY BY SUGEROWAC EPIDEMIE. jESLI OKAZE SIE ZE W WIEKSZOSCI WSKAZANYCH MIEJSCOWOSCI NIE ZANOTOWANO ZADNYCH PADNIEC BEDZIE TO NIEZBITY DOWOD NA INSCENIZACJE CALEJ TEJ KRYMINALNEJ MASKARADY NA CHWILE OBECNANIEMA ZADNYCH DOWODOW TEJ EPIDEMI POZA KILKOMA DZIKAMI JAKIE ZNALEZIONO A KTORE CO SUGERUJE WIELE OSOB I NAOCZNYCH SWIADKOW ZOSTALY PODRZUCONE. NIE MA. NA CHWILE OBECNA WAZNIEJSZEJ SPRAWY NIZ ZDEMASKOWANIE TEJ MISTYFIKACJI .WIELE OSOB NA NEONIE DYSPONUJE SAMOCHODAMI I WOLNYM CZASEM ORAZ MIESZKA WE WSCHODNIEJ POLSCE,WIEC MA ZDOLNOSC DO WYKONANIA TAKICH DZIALAN . DOKUMENTACJE TAKIE MOZE ROBIC WIELE OSOB W RUZNYCH MIEJSCACH BY INFORMACJA O TYM BYLA ROZSRODKOWANA ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC TUSZOWANIA SPRAWY .. NIEMA W TEJ CHWILI WAZNIEJSZEJ SPRAWY NAWET PISANIE KOLEJNYCH POSTOW I KOMENTARZY ZDAJE SIE TRZECIORZEDNYM DZIALANIEM WOBEC KONIECZNOSCI UDOWODNIENIA MISTYFIKACJI POMORU SWIN .MYSLE ZE MIEDZY INNYMI NEON24.PL ,FECEBOK MOGA BYC DOBRYM MIEJSCEM NA PUBLIKACJE TAKICH MATERIALOW I TYM SAMYM DOTARCIE Z PRAWDA W TEJ KWESTI DO MILIONOW POLAKOW . KTORZY ZASOB WIEDZY I ROZUMIENIA TOCZACYCH SIE PROCESOW CZERPIA WYLACZNIE Z MEDIOW GLOWNEGO NURTU.. POWODZENIA JANUSZ SZUMOWSKI.................................................................................................................................................................................................... ...............................................................................................ASF w Polsce - mapa, obszary objęte restrykcjami, ogniska, przypadki ...
  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce
  ... w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i ...
  UWAGA – Zmiany w Neon24.pl
 • @jan
  APEL DO CZYTELNIKOW NEONU 24.PL KOMENTATOROW I BLOGEROW
  MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZESCI POLSCE NIE MAJACE PRECEDENSU W CHISTORI CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH I ZDATNYCH DO SPOZYCIA SWIN .JEST TO PRZEMYSLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOLECZENSTWU SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOSCI ZYWIENIOWEJ. TAK ISTOTNEJ W CZASACH RUZNYCH KRYZYSOW JEST WIELE SYGNALOW ZE CALA TZW EPIDEMIA POMORU SWIN JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ZADNEGO FAKTYCZNEGO PRZELOZENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OSWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PULAWACH KTOREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI SWIN BEDACYM ISTOTNYM ZRÓDLEM BIALKA DLA CALEGO SPOLECZENSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOSCI,,. PROPONUJE OSOBA ZE WSCHODNIEJ CZESCI POLSKI KTORYM NIE JEST OBOJETNE TO CO SIE DZIEJE KTORZY SA SWIADOMI WAZNOSCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOSCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIEKSZOSC TZW MIEJSC EPIDEMI I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WLASCIWYM CZASIE POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBY W TYM NA CZYJES POLECENIE LUB DLA KOZYSCI FINANSOWYCH UCZESTNICZACE. .LOKALIZACJE GOSPODARSTW LATWO ZNALEZCNA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZE EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKLADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE] ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA DOSTEPU DO TAKICH INFORMACJI. W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW NIE NOTUJE SIE ZADNYCH PRZYPADKU ZDYCHANIA SWIN POZA OBLIGATORYJNYM STWIERDZENIEM PRACOWNIKOW INSTYTUTU W PULAWACH ZE WYSTEPUJE JAKAS CHOROBA KTOREJ NIKT TAK NAPRAWDE NIE WIDZIAL.. W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI NALEZY STAWIAC STAWIAC PYTANIE CZY U NIEGO LUB W OKOLICY BYLY PONADNORMATYWNE PADNIECIA SWIN KTORE MOGLY BY SUGEROWAC EPIDEMIE. jESLI OKAZE SIE ZE W WIEKSZOSCI WSKAZANYCH MIEJSCOWOSCI NIE ZANOTOWANO ZADNYCH PADNIEC BEDZIE TO NIEZBITY DOWOD NA INSCENIZACJE CALEJ TEJ KRYMINALNEJ MASKARADY NA CHWILE OBECNANIEMA ZADNYCH DOWODOW TEJ EPIDEMI POZA KILKOMA DZIKAMI JAKIE ZNALEZIONO A KTORE CO SUGERUJE WIELE OSOB I NAOCZNYCH SWIADKOW ZOSTALY PODRZUCONE. NIE MA. NA CHWILE OBECNA WAZNIEJSZEJ SPRAWY NIZ ZDEMASKOWANIE TEJ MISTYFIKACJI .WIELE OSOB NA NEONIE DYSPONUJE SAMOCHODAMI I WOLNYM CZASEM ORAZ MIESZKA WE WSCHODNIEJ POLSCE,WIEC MA ZDOLNOSC DO WYKONANIA TAKICH DZIALAN . DOKUMENTACJE TAKIE MOZE ROBIC WIELE OSOB W RUZNYCH MIEJSCACH BY INFORMACJA O TYM BYLA ROZSRODKOWANA ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC TUSZOWANIA SPRAWY .. NIEMA W TEJ CHWILI WAZNIEJSZEJ SPRAWY NAWET PISANIE KOLEJNYCH POSTOW I KOMENTARZY ZDAJE SIE TRZECIORZEDNYM DZIALANIEM WOBEC KONIECZNOSCI UDOWODNIENIA MISTYFIKACJI POMORU SWIN .MYSLE ZE MIEDZY INNYMI NEON24.PL ,FECEBOK MOGA BYC DOBRYM MIEJSCEM NA PUBLIKACJE TAKICH MATERIALOW I TYM SAMYM DOTARCIE Z PRAWDA W TEJ KWESTI DO MILIONOW POLAKOW . KTORZY ZASOB WIEDZY I ROZUMIENIA TOCZACYCH SIE PROCESOW CZERPIA WYLACZNIE Z MEDIOW GLOWNEGO NURTU.. POWODZENIA JANUSZ SZUMOWSKI.................................................................................................................................................................................................... ...............................................................................................ASF w Polsce - mapa, obszary objęte restrykcjami, ogniska, przypadki ...
  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce
  ... w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i ...
  Dlaczego nie warto.. do kina pójść na „Kler”?
 • @jan
  APEL DO CZYTELNIKOW NEONU 24.PL KOMENTATOROW I BLOGEROW....................
  MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZESCI POLSCE NIE MAJACE PRECEDENSU W CHISTORI CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH I ZDATNYCH DO SPOZYCIA SWIN .JEST TO PRZEMYSLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOLECZENSTWU SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOSCI ZYWIENIOWEJ. TAK ISTOTNEJ W CZASACH RUZNYCH KRYZYSOW JEST WIELE SYGNALOW ZE CALA TZW EPIDEMIA POMORU SWIN JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ZADNEGO FAKTYCZNEGO PRZELOZENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OSWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PULAWACH KTOREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI SWIN BEDACYM ISTOTNYM ZRÓDLEM BIALKA DLA CALEGO SPOLECZENSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOSCI,,. PROPONUJE OSOBA ZE WSCHODNIEJ CZESCI POLSKI KTORYM NIE JEST OBOJETNE TO CO SIE DZIEJE KTORZY SA SWIADOMI WAZNOSCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOSCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIEKSZOSC TZW MIEJSC EPIDEMI I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WLASCIWYM CZASIE POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBY W TYM NA CZYJES POLECENIE LUB DLA KOZYSCI FINANSOWYCH UCZESTNICZACE. .LOKALIZACJE GOSPODARSTW LATWO ZNALEZCNA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZE EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKLADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE] ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC ZABLOKOWANIA DOSTEPU DO TAKICH INFORMACJI. W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW NIE NOTUJE SIE ZADNYCH PRZYPADKU ZDYCHANIA SWIN POZA OBLIGATORYJNYM STWIERDZENIEM PRACOWNIKOW INSTYTUTU W PULAWACH ZE WYSTEPUJE JAKAS CHOROBA KTOREJ NIKT TAK NAPRAWDE NIE WIDZIAL.. W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI NALEZY STAWIAC STAWIAC PYTANIE CZY U NIEGO LUB W OKOLICY BYLY PONADNORMATYWNE PADNIECIA SWIN KTORE MOGLY BY SUGEROWAC EPIDEMIE. jESLI OKAZE SIE ZE W WIEKSZOSCI WSKAZANYCH MIEJSCOWOSCI NIE ZANOTOWANO ZADNYCH PADNIEC BEDZIE TO NIEZBITY DOWOD NA INSCENIZACJE CALEJ TEJ KRYMINALNEJ MASKARADY NA CHWILE OBECNANIEMA ZADNYCH DOWODOW TEJ EPIDEMI POZA KILKOMA DZIKAMI JAKIE ZNALEZIONO A KTORE CO SUGERUJE WIELE OSOB I NAOCZNYCH SWIADKOW ZOSTALY PODRZUCONE. NIE MA. NA CHWILE OBECNA WAZNIEJSZEJ SPRAWY NIZ ZDEMASKOWANIE TEJ MISTYFIKACJI .WIELE OSOB NA NEONIE DYSPONUJE SAMOCHODAMI I WOLNYM CZASEM ORAZ MIESZKA WE WSCHODNIEJ POLSCE,WIEC MA ZDOLNOSC DO WYKONANIA TAKICH DZIALAN . DOKUMENTACJE TAKIE MOZE ROBIC WIELE OSOB W RUZNYCH MIEJSCACH BY INFORMACJA O TYM BYLA ROZSRODKOWANA ZE WZGLEDU NA MOZLIWOSC TUSZOWANIA SPRAWY .. NIEMA W TEJ CHWILI WAZNIEJSZEJ SPRAWY NAWET PISANIE KOLEJNYCH POSTOW I KOMENTARZY ZDAJE SIE TRZECIORZEDNYM DZIALANIEM WOBEC KONIECZNOSCI UDOWODNIENIA MISTYFIKACJI POMORU SWIN .MYSLE ZE MIEDZY INNYMI NEON24.PL ,FECEBOK MOGA BYC DOBRYM MIEJSCEM NA PUBLIKACJE TAKICH MATERIALOW I TYM SAMYM DOTARCIE Z PRAWDA W TEJ KWESTI DO MILIONOW POLAKOW . KTORZY ZASOB WIEDZY I ROZUMIENIA TOCZACYCH SIE PROCESOW CZERPIA WYLACZNIE Z MEDIOW GLOWNEGO NURTU.. POWODZENIA JANUSZ SZUMOWSKI.................................................................................................................................................................................................... ...............................................................................................ASF w Polsce - mapa, obszary objęte restrykcjami, ogniska, przypadki ...
  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce
  ... w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i ...
  CHŁOSTRA! Jesteśmy JANUSZAMI!
 • APEL DO CZYTELNIKOW NEONU 24.PL KOMENTATOROW I BLOGEROW
  MA MIEJSCE WE WSCHODNIEJ CZESCI POLSCE NIE MAJACE PRECEDENSU W CHISTORI CELOWE WYBIJANIE ZDROWYCH SWIN .JEST TO PRZEMYSLANY ATAK WROGICH POLSKIEMU SPOLECZENSTWU SIL W CELU POZBAWIENIA GO RESZTEK LOKALNEJ SUWERENNOSCI ZYWIENIOWEJ. JEST WIELE SYGNALOW ZE CALA TZW EPIDEMIA POMORU SWIN JEST CELOWO SPROKUROWANA I NIEMA ZADNEGO FAKTYCZNEGO PRZELOZENIA NA REALIA POZA FIKCYJNYMI OSWIADCZENIAMI INSTYTUTU W PULAWACH KTOREMU DANO KONCESJE NA WYNISZCZENIE POLSKIEJ HODOWLI SWIN BEDACYM ISTOTNYM ZRÓDLEM BIALKA DLA CALEGO SPOLECZENSTWA WOLNEGO OD KORPORACYJNEJ ,,JAKOSCI,, PROPONUJE OSOBA ZE WSCHODNIEJ CZESCI POLSKI KTORYM NIE JEST OBOJETNE TO CO SIE DZIEJE KTORZY SA SWIADOMI WAZNOSCI TEGO PROBLEMU BY Z RACJI BLISKOSCI ZAMIESZKANIA USTALILI WIEKSZOSC TZW MIEJSC EPIDEMI I W ROZMOWACH Z ROLNIKAMI PO DOTARCIU DO NICH ARCHIWIZOWALI DOKUMENTY AUDIO NA TEMAT INSCENIZACJI TEGO ZBRODNICZEGO PROCEDERU BY WE WLASCIWYM CZASIE POCIAGNAC DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBY W TYM NA CZYJES POLECENIE LUB DLA KOZYSCI FINANSOWYCH UCZESTNICZACE. .LOKALIZACJE GOSPODARSTW LATWO ZNALEZCNA STRONIE INTERNETOWEJ . .PROSZE EW O SZYBKIE SKOPIOWANIE I SPISANIE LOKALIZACJI [ SA DOKLADNE MAPKI TOPOGRAFICZNE... ZACZOL SIE NIESTETY ATAK HAKERSKI I PLIK ZACZYNA MI UCIEKAC.................................................................................................................................................................................................... ASF w Polsce - mapa, obszary objęte restrykcjami, ogniska, przypadki ...
  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/asf-w-polsce
  ... w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń w obszarach tych obowiązują ograniczenia w możliwości przemieszczania świń, mięsa wieprzowego i ...
  Czy Słowianie to nadludzie? Tak.
 • @ Jan Pawel
  Nie stawaj sie jednym z jemu podobnych. Przekierowanie uwagi na Swiadkow Jehowy to ten sam poziom intelektualny co ci ,,z pod z budki z piwem,, Samo uznawanie doktryny K.K zle swiadczy o mozliwosciach poznawczych,wiec polecam studium Biblijne u Swiadkow zobaczysz jak malo wiedziales i jak malo rozumiales
  Dlaczego nie warto.. do kina pójść na „Kler”?