Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jan

 • @jasiek
  Podzielam twoje spostrzezenie o mozliwosci inscenizacji tego zabujstwa .warunki wrecz komfortowe ,pólmrok ,zgielk,wielotorowosc zdzarzen odwracajacych uwage.Nawet amator niemial by problemu z inscenizacja,krew, cofajace sie ostrze to standardy. nawet osoby blisko stojaxce nie byly by w stanie zauwazyc mistyfikacji.. Ilosc spraw jakie mozna by ugrac na takim przedstawieniu jest wrecz przogromna..W przypadku Papieza tez jest wiele zagadek.
  Powracająca fala nienawiści
 • @ AUTOR
  Napisalem ostatnio ze waluta rezerwowa jaka jest dolar jest forma podatku. I ma miejsce drenaz pieniadza poprzez ten mechanizm.Ale zeby ten mechanizm dzialal to globalni banksterzy musza kontrolowac system finansowy kraju zaleznego i tak jest w przypadku polski. Czy mamy wierzyc ze w polsce system pozwoli na zmiany,czy Londynskie city albo Wall Strett uszczupli sobie wplywy z koloni zwanej polską. A czym usa bedzie finansowal wojny i swoja armie przeciez caly swiat sklada sie na ich wojny i zbrojenia . Tym samym dyskusje o reformie finansowej ktora mialaby polepszyc nie stan juz nie polskiej gospodarki ale zycie polakow sa bessensowne do czasu az Polska stanie sie suwerennym panstwem.Puki co to teoretyczne dewagacje typu co by bylo gdyby zgaslo slonce.Nic nie bedzie po prostu.Zachod wchodzac w kryzys bedzie jeszcze bardziej poprzez swoje koroporacje eksploatowal Polske w mysl zasady ze blizsza cialu koszula- zaczec wiec trzeba od suwerennosci bo tylko w warunkach suwerennosci takie propozycje mozna realizowac
  Poluzowanie ilościowe, ale do gospodarki
 • @Autor
  Problem nadzis polega jednak na tym ze ma mejsce negatywna selekcja, Ludzie o nikczemnych cechach przejmuja funkcje decyzyjne,i przekazuja je w ramach systemu uwarunkowan innym osobnika o negatywnych cechach.Schumacher w Male Jest Piekne,, pisal o prymitywizmie ludzi biznesu,Wyszszy poziom tych cech to korporacje[ Joel bukan ,,Korporacje,,] Zady sa tozsame z korporacjami i zawiaduja technologia i rozwojem.Tak wiec skoro ludzie o cechach nikczemnychprzejmuja i decyduja o wykozystaniu techologiwiec niczego dobrego sie nie mozna spodziewac w odniesieniu do przyszlosci,poniewaz nie podlega dyskusji ze zostane to zle wykozystane tym smym przyszlosc jawi sie jako epoka barbazynstwa jakiego nie bylo w histori bo ludzie zli dostali narzedzia jakich tyrani nigdy nie mieli w przyszlosci ,Snucie wiec rozwazan o technologi niema sensu i moze lepiej bylo by ludzkosci wyposarzonej w proste urzadzenia i maszyny zaspakajajace potrzeby KONIECZNE. Bo wszystkie te technologiczne mozliwosci wykozysta antychryst by zniewolic nawet mysl [w chinach juz monitoruja emocje ] Boze kryteria sa inne i inna zecxzywistosc twozyli by ludzie prawi jednak ci obecni wladcy swiata tej wladzy nie oddadza a oni sie nie zmienia wiec dyskusje o technologi sa bezsensowne poniewaz w kazdej wersji prowadz do upadku i degeneracji-Brahmabarata pisana tysiace lat temu pokazuje jak wykozystano technologie .Siejac zniszczene i smierc
  CZY DO ERY TECHNOLOGICZNEJ PRZEJDZIEMY BEZBOLEŚNIE ?
 • @jan
  Wrogowie ludzkosci i prawdy sa obok nas sa czesto naszymi sasiadami,oni beda tymi ktorzy w ramach NWO beda zakladali kajdany niewoli innym jako programisci komputerowi , informatycy ,analitycy , oni beda kwalifikowac do obozow smierci lub na zastrzyk eutanazyjny.Bo przeciez maja rodziny i musza zarobc na ich utrzymanie,pojechac na majorke ,na narty,kupic dobre auto wiec ONI CHCA BYC LOJALNI.Sposob w jaki realizuje sie obecnie czesto bzdurne dyrektywuy unijne pokazuje ze tak samo beda ci ludzie lojalni w mordowanu innych ten tekst jest o nich.Przyszlych panow zycia i smierci New World Order.

  Karierowicze
  Opublikowano Sierpień 23, 2012 by exignorant

  Autor: Chris Hedges (wersja oryginalna)

  23 lipca 2012

  Największe zbrodnie w historii gatunku homo sapiens są możliwe za sprawą najbardziej bezbarwnych istot ludzkich. To karierowicze. Biurokraci. Cynicy. Pełnią swoje małe powinności, dzięki którym potężne, skomplikowane systemy wyzysku i śmierci stają się rzeczywistością. Gromadzą i odczytują dane osobowe dziesiątków milionów nas, zgromadzone przez państwowy aparat inwigilacji i bezpieczeństwa. Prowadzą rachunki ExxonMobil, BP i Goldmana Sachsa. Budują lub pilotują szturmowe drony. Pracują w korporacyjnej reklamie i public relations. Wydają formularze. Przeglądają i kwalifikują dokumenty. Jednym odmawiają kuponów żywnościowych, innym wypłat zasiłków dla bezrobotnych lub opieki medycznej. Egzekwują prawa i przepisy. I nie zadają pytań.

  Dobro. Zło. Te słowa nic dla nich nie znaczą. Oni są poza moralnością. Oni są od tego, aby funkcjonowały korporacyjne systemy. Jeśli firmy ubezpieczeniowe skazują dziesiątki milionów chorych na cierpienie i śmierć, mówi się trudno. Jeśli banki i departamenty szeryfa wrzucają z domów rodziny, mówi się trudno. Jeśli przedsiębiorstwa finansowe okradają obywateli z ich oszczędności, mówi się trudno. Jeśli rząd zamyka szkoły i biblioteki, mówi się trudno. Jeśli wojsko morduje dzieci w Pakistanie lub Afganistanie, mówi się trudno. Jeśli towarowi spekulanci podbijając ceny ryżu, kukurydzy i pszenicy pozbawiają setki milionów ubogich na całej kuli ziemskiej dostępu do tych produktów, mówi się trudno. Jeśli Kongres i sądy odzierają rodaków z podstawowych swobód obywatelskich, mówi się trudno. Jeśli przemysł paliwowy zamienia ziemię w brojler gazów cieplarnianych, które skazują nas na zagładę, mówi się trudno. Służą systemowi. Bogu zysku i wyzysku. Źródłem najbardziej niebezpiecznej siły w uprzemysłowionym świecie nie są ci, którzy dzierżą ekstremalne wyznania – islamski radykalizm czy chrześcijański fundamentalizm – ale legiony anonimowych biurokratów, wdrapujących się na kolejne poziomy korporacyjnych i rządowych maszyn. Służą każdemu systemowi, który zaspokaja żałosny przydział ich życiowych potrzeb.

  Systemowi menedżerowie nie wierzą w nic. Nie są lojalni wobec niczego. Są pozbawieni korzeni. Myślą nie wybiegają poza swoje nieznaczące rólki. Są ślepi i głusi. Są oni – przynajmniej w kwestii wielkiej myśli i schematów ludzkiej cywilizacji i historii – zupełnymi analfabetami. A my produkujemy ich masowo na wyższych uczelniach. Prawników. Technokratów. Adeptów biznesu. Finansistów. Specjalistów IT. Konsultantów. Inżynierów naftowych. Psychologów pozytywnych. Speców od telekomunikacji. Kadetów. Przedstawicieli handlowych. Programistów. Żyją i myślą w intelektualnej próżni, świecie ogłupiających błahostek. Są „wydrążonymi ludźmi,” „wypchanymi ludźmi” T.S. Eliota. „Kształt bez formy, odcień bez barwy,” pisał poeta. „Sparaliżowana siła, gest bez ruchu.”

  To właśnie karierowicze umożliwili ludobójstwa, od eksterminacji Rdzennych Amerykanów, przez turecką rzeź Ormian, hitlerowski Holokaust, po stalinowskie likwidacje. To oni obsługiwali kolejowe transporty. Wypełniali formularze i nadzorowali zajmowanie własności. Reglamentowali żywność, kiedy głodowały dzieci. Produkowali broń. Zarządzali zakładami penitencjarnymi. Egzekwowali zakazy podróży, konfiskowali paszporty, blokowali rachunki bankowe i przeprowadzali segregację. Egzekwowali prawo. Wykonywali swoją pracę.

  Polityczni i wojskowi karierowicze, wspierani przez wojennych spekulantów, zabrali nas na bezsensowne wojny, z I Wojną Światową, Wietnamem, Irakiem i Afganistanem włącznie. A miliony podążyły za nimi. Obowiązek. Honor. Ojczyzna. Karnawały śmierci. Poświęcają nas wszystkich. W daremnych bitwach I wojny światowej pod Verdun i nad Sommą po obu stronach zginęło, odniosło rany lub zaginęło bez śladu 1.8 miliona. Nie bacząc na to morze trupów, w lipcu 1917 roku brytyjski feldmarszałek Douglas Haig skazał na śmierć kolejne zastępy w błocie pod Passchendaele. W listopadzie, kiedy było już jasne, że obiecany przezeń przełom w Passchendaele nie zmaterializował się, dowódca porzucił początkowy cel – podobnie jak my uczyniliśmy to w Iraku, gdy okazało się, że broni masowego rażenia nie było ani tam, ani w Afganistanie, kiedy kraj opuściła Al-Kaida – i wybrał prostą wojnę na wyczerpanie. Haig miał być „zwycięzcą”, gdyby Niemców zginęło więcej niż aliantów. Śmierć jako karta wyników. Zanim nastał koniec, bój pod Passchendaele pochłonął kolejnych 600.000 po obu stronach frontowej linii. Nie jest to nowa historia. Generałowie prawie zawsze są bufonami. Żołnierze podążyli za Ślepym Johnem, który stracił wzrok dziesięć lat wcześniej, ku miażdżącej klęsce w bitwie pod Crecy podczas wojny stuletniej w 1337 roku. Odkrywamy, że przywódcy są miernotami, kiedy jest już za późno.

  David Lloyd George, który był premierem Wielkiej Brytanii podczas kampanii Passchendaele, napisał w swoich pamiętnikach: „[Przed bitwą pod Passchendaele] Sztab Korpusu Pancernego sporządził mapy, aby pokazać, jak bombardowanie, które zdruzgotało odpływ, nieuchronnie doprowadzi do powstania serii zbiorników; nanieśli dokładne lokalizacje, gdzie zbierze się woda. Jedyną odpowiedzią był stanowczy rozkaz, aby ‚nie nadsyłali więcej tych absurdalnych map.’ Mapy muszą być zgodne z planami, a plany z mapami. Fakty, które kolidowały z planami były impertynencją.”

  Oto wyjaśnienie, dlaczego nasze elity rządzące nie podejmują żadnych działań w związku ze zmianami klimatycznymi, nie reagują racjonalnie na gospodarczą zapaść i nie są w stanie poradzić sobie z upadkiem globalizacji i imperium. Są to okoliczności, które kolidują z fundamentalną trwałością i celowością systemu. A biurokraci wiedzą tylko, jak służyć systemowi. Znane im są jedynie umiejętności menedżerskie przyswojone w West Point i Harvard Business School. Nie potrafią myśleć samodzielnie. Nie potrafią zakwestionować założeń lub struktur. Nie potrafią intelektualnie lub emocjonalnie uznać, że system może ulec implozji. Zatem robią to, co Napoleon uważał za najgorszy błąd, który może popełnić generał – kreślą wyimaginowany obraz sytuacji i uznają go za prawdziwy. Ale my beztrosko ignorujemy rzeczywistość wraz z nimi. Mania happy endu zaślepia nas. Nie chcemy uwierzyć w to, co obserwujemy. Jest zbyt przygnębiające. Wycofujemy się więc wszyscy do zbiorowego samooszukiwania.

  W monumentalnym dokumencie Claude’a Lanzmanna „Shoah” poświęconym Holokaustowi, autor przeprowadza wywiad z Filipem Müllerem, czeskim Żydem, który przetrwał oświęcimskie likwidacje jako członek „oddziału specjalnego”. Müller opowiada tę oto historię:

  „Pewnego dnia w 1943 roku, kiedy byłem już w Krematorium nr 5 nadjechał pociąg z Białegostoku. Więzień z ‚oddziału specjalnego’ zobaczył kobietę w ‚rozbieralni’, która była żoną jego przyjaciela. Wyszedł i powiedział jej: ‚Zostaniesz zlikwidowana. Za trzy godziny będziesz spopielona’. Kobieta uwierzyła mu, bo go znała. Pobiegła, by ostrzec inne kobiety. ‚Zabiją nas! Zagazują!’ Matki trzymające w ramionach dzieci nie chciały jej słuchać. Uznały, że kobieta oszalała. Odpędzały ją. Poszła więc do mężczyzn. Bez skutku. I nie chodzi o to, że nie uwierzyli jej słowom. Dobiegły ich pogłoski w białostockim getcie, albo w Grodnie i innych miejscach. Ale kto chciał tego słuchać? Kiedy zobaczyła, że nie słucha jej nikt, podrapała całą twarz. Z rozpaczy. W szoku. I zaczęła krzyczeć.”

  Blaise Pascal w „Pensées” napisał, „Nierozważnie biegniemy w przepaść, położywszy przed sobą coś, co nie pozwoli nam jej dojrzeć.”

  Hannah Arendt pisząc książkę „Eichmann w Jerozolimie” zauważyła, że główną motywacją Adolfa Eichmanna była „nadzwyczajna staranność w dbaniu o awans osobisty”. Wstąpił do NSDAP, ponieważ z perspektywy kariery było to dobre posunięcie. „Kłopot z Eichmannem,” napisała, „polegał dokładnie na tym, że takich jak on było bardzo wielu i nie byli oni ani degeneratami, ani sadystami; byli i nadal są szalenie i zatrważająco normalni.”

  „Im dłużej go słuchałam, tym bardziej oczywistym jawiło się to, że jego werbalna impotencja była ściśle związana z niezdolnością do myślenia, chodziło o myślenie z punktu widzenia kogoś innego,” napisała Arendt. „Komunikacja z nim była niemożliwa nie dlatego, że kłamał, ale dlatego, że otoczony był przez najbardziej niezawodne ze wszystkich zabezpieczeń przed słowami i obecnością innych, a tym samym przed rzeczywistością jako taką.”

  Gitta Sereny podkreśla identyczny wniosek w swojej książce „W stronę ciemności”, traktującej o Franzu Stanglu, komendancie Treblinki. Przydział do SS stanowił awans dla austriackiego policjanta. Stangl nie był sadystą. Miał łagodny głos i był uprzejmy. Bardzo kochał swoją żonę i dzieci. W przeciwieństwie do większości hitlerowskich funkcjonariuszy obozowych nie wykorzystywał seksualnie żydowskich kobiet. Był skuteczny i dobrze zorganizowany. Chlubił się faktem otrzymania oficjalnego wyróżnienia jako „najlepszy komendant obozu w Polsce”. Więźniowie byli po prostu przedmiotami. Towarem. „To był mój zawód,” powiedział. „Sprawiał mi frajdę. Czułem się spełniony. Tak, byłem ambitny, nie przeczę.” Kiedy Sereny zapytała Stangla, jak będąc ojcem mógł zabijać dzieci, odpowiedział, „Rzadko widywałem je osobno. Zawsze stanowiły dużą masę. […] Były nagie, stłoczone, w biegu, popędzane biczami.” Później powiedział Sereny, że kiedy czytał o lemingach, miał skojarzenia z Treblinką.

  W kolekcji esejów „Droga do ludobójstwa” Christopher Browning zauważa, że to właśnie „umiarkowani”, „normalni” biurokraci, a nie zeloci uczynili Holokaust możliwym. Germaine Tillion wskazała „tragiczną łatwość, z jaką [podczas Holokaustu] ‚przyzwoici’ ludzie mogli stać się najbardziej bezwzględnymi katami, najwyraźniej nie dostrzegając tego, co się z nimi dzieje”. W swojej książce „Wszystko płynie” rosyjski pisarz Wasilij Grossman zwraca uwagę, iż „nowe państwo nie potrzebowało świętych apostołów, fanatyków, natchnionych budowniczych, wiernych, pobożnych uczniów. Nowe państwo nie potrzebowało nawet sług – jedynie urzędników”.

  „Za najbardziej odstręczający typ SS-manów uważałam osobiście cyników, którzy nie demonstrowali już autentycznej wiary w słuszność sprawy, ale kontynuowali konfiskatę przelanej krwi dla niej samej,” napisała dr Ella Lingens-Reiner w „Więźniach strachu”, swoim porażającym pamiętniku z Oświęcimia. „Ci cynicy nie zawsze byli brutalni wobec więźniów, ich zachowanie zmieniało się z samopoczuciem. Niczego nie traktowali poważnie – ani siebie, ani swojej sprawy, ani nas, ani naszej sytuacji. Jednym z najgorszych był dr Mengele, obozowy lekarz, o którym wspominałam już wcześniej. Kiedy nowo przybyła partia Żydów była segregowana na nadających się do pracy i nadających się na śmierć, pogwizdując wybijał kciukiem rytm na prawym lub lewym ramieniu, co oznaczało ‚gaz’ lub ‚pracę’. Uważał, że warunki obozowe były fatalne i nawet zrobił parę rzeczy, aby je poprawić, ale jednocześnie bezdusznie mordował, bez żadnych skrupułów.”

  Te armie biurokratów służą korporacyjnemu systemowi, który rzeczywiście nas uśmierci. Są tak zimni i obojętni jak Mengele. Wykonują szczegółowe zadania. Są potulni. Posłuszni. Podporządkowani. Poczucie własnej wartości odnajdują w prestiżu i władzy korporacji, w statusie swoich stanowisk i awansach. Zapewniają sobie osobistą dobroć poprzez prywatne czyny jako mężowie, żony, matki i ojcowie. Zasiadają w klasowych radach. Uczęszczają na spotkania stowarzyszenia Rotary. Chodzą do kościoła. Moralna schizofrenia. Wznoszą mury, aby stworzyć odosobnioną świadomość. Sprawiają, że śmiertelne cele ExxonMobil, Goldmana Sachsa, Raytheonu lub firm ubezpieczeniowych stają się możliwe. Niszczą ekosystem, gospodarkę, polityczny proces, a pracujących mężczyzn i kobiety zamieniają w ubogich służących. Nie czują nic. Metafizyczna naiwność zawsze kończy się morderstwem. Rozczłonkowuje świat. Drobne akty dobroci i wspaniałomyślności maskują monstrualne zło, które wspomagają. A system toczy się dalej. Polarne czapy lodowe topnieją. Susze dewastują uprawną ziemię. Drony sieją śmierć z powietrza. Państwo nieubłaganie posuwa się naprzód, aby nas zniewolić. Chorzy umierają. Biedni głodują. Więzienia zapełniają się. A karierowicz mozolnie wykonuje swoją pracę.

  Tłumaczenie: exignorant

  Chris HedgesChris Hedges jest krytykiem społecznym, ekspertem z zakresu polityki i społeczeństw obu Ameryk i Bliskiego Wschodu. Jako dziennikarz, pisarz i korespondent wojenny (spędził 20 lat w 50 krajach Ameryki Centralnej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Bałkanów) otrzymał wiele nagród m.in. Pulitzer Prize (Nagroda Pulitzera) oraz Global Award for Human Rights Journalism (Globalna Nagroda za Dziennikarstwo w Obronie Praw Człowieka) przyznawaną przez Amnesty International. Wybrane książki: „What Every Person Should Know About War” („Co każda osoba powinna wiedzieć o wojnie”), „War Is A Force That Gives Us Meaning” („Wojna jest siłą, która nadaje nam znaczenie”), „American Fascists: The Christian Right and the War on America” („Amerykańscy faszyści: chrześcijańska prawica i wojna z Ameryką”), „Empire of Illusion: The End of Literacy and the Triumph of Spectacle” („Imperium iluzji: koniec piśmienności i triumf widowiska”).
  CZY DO ERY TECHNOLOGICZNEJ PRZEJDZIEMY BEZBOLEŚNIE ?
 • @autor
  Przypomnienie o polityce prywatności Google
  Wyniki wyszukiwania
  Wyniki wyszukiwania w sieci
  Świat jest inny odc. 52 - Wyleczcie się sami - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=H-llwrjGfLc
  Film dla zapytania dr jerzy jaśkowski youtube
  ▶ 37:21
  24 paź 2017 - Przesłany przez: tagentv
  Nic innego nie pozostaje jak zdobywanie wiedzy samemu i próby przywracania do zdrowia własnego ...
  DrJerzy Jaśkowski: "Nie ma przypadku aby jakakolwiek ... - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=8p46NFNujlk
  Film dla zapytania dr jerzy jaśkowski youtube
  Piszesz autorze np tak WOŚP dużo sensowniej wydawałaby zebrane środki, gdyby finansowała leczenie chorych dzieci w dobrych szpitalach komercyjnych, które mają zyski..... Mysle ze bladzsz w swych przemysleniach,jestem przekonnany ze po obejzeniu filmow z dr Jaskowskim zmienisz zdanie na temat sluzby zdrowia .Pozdrawiam nie byles w wojsku w ,,arenie,,
  Wyświetlam wyniki dla dr jaskowski klub inteligencji polskiej
  Zamiast tego wyszukaj dr jaskowski klub inteligencj polskiej
  Przypomnienie o polityce prywatności Google
  Wyniki wyszukiwania
  Wyniki wyszukiwania w sieci
  dr Jerzy Jaśkowski -Twory zwane państwem, a nowe choroby
  www.klubinteligencjipolskiej.pl/.../dr-jerzy-jaskowski-twory-zwane-panstwem-a-nowe...
  30 lis 2015 - dr Jerzy Jaśkowski -Twory zwane państwem, a nowe choroby .... http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/dr-jerzy-jaskowski-korupcja-i- ...
  Czy PiS kontynuuje dopinanie systemu ludobójstwa medycznego w ...
  www.klubinteligencjipolskiej.pl/.../czy-pis-kontynuuje-dopinanie-systemu-ludobojstw...
  15 paź 2017 - http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-polakow ... http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni- ...
  dr Jerzy Jaśkowski: Ukraina – koniec bliski. - klubinteligencjipolskiej.pl
  www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-ukraina-koniec-bliski/
  8 kwi 2015 - dr Jerzy Jaśkowski: Ukraina – koniec bliski. Z cyklu: „Listy do wnuczka”. Kochany Wnuczku! Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza,.
  dr Jerzy Jaśkowski – Szczepieni rozpowszechniają zakażenie
  www.klubinteligencjipolskiej.pl/.../dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-za...
  dr Jerzy Jaśkowski 09/05/2015 ... szczepionki - dr jaskowski kopia ... Inny potentat, GSK, wydaje w Polsce Medycynę Praktyczną, w wersji Pediatria i w wersji ...
  dr J. Jaśkowski – Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą ...
  www.klubinteligencjipolskiej.pl/.../dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskuto...
  3 gru 2015 - dr J. Jaśkowski – Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą .... http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/dr-jerzy-jaskowski-75-lat- ...
  ▶ 45:41
  24 wrz 2018 - Przesłany przez: CEPowisle
  ... przypadku aby jakakolwiek szczepionka komuś na coś pomogła" "Cywilizacja to najważniejsze pojęcie ...

  Jerzy Jaśkowski niesamowite wystąpienie i wiedza. - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=i053asg6HTQ
  Film dla zapytania dr jerzy jaśkowski youtube
  ▶ 1:29:20
  2 wrz 2018 - Przesłany przez: Piotr D.
  Jerzy Jaśkowski niesamowite wystąpienie i wiedza. Piotr D. Loading. .... Dr Jerzy Jaśkowski - "Ocalić ...
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • @ rysio
  jestem pewny ze sa bezinwazyjne metody pomiaru wagi tego co masz pod czacha ,wykonaj sobie taka usluge ,a naprawde wyswiadczysz ludzkosci wielka przysluge....
  10 argumentów przeciw obowiązkowi szczepień
 • @Autorze -,, czy ktos cie walnol dzis w glowe,czy masz tak od urodzenia ,,
  Na neonie jest co prawda kilka osob sprawnych intelektualnie inaczej ale ciebie jeszcze do nich nie zaliczam.przyjmij raz na zawsze do wiadomosci ze CALA TEORIA SZCZEPIEN JEST NAUKOWA MISTYFIKACJA,, To nie jest tak ze jak lekarz,albo profesor medycyny cos mowi to jest to tylko prawda, bezmyslnych idiotow w bialych kitlach [lub osob wyjatkowo wyrachowanych] sa tysiace,Sprawa wiedenskiego tworcy antyseptyki prof Semewaliusa ktory zaczol stosowac mycie rak prz\ed zabiegiem czym radykalnie ograniczyl zgony kobiet i reakcja setek uwczesnych profesorow medycyny ktorzy uwazali to za absurd kaze z wielka ostroznoscia podchodzic do tych ,,naukowcow ,,w bialych kitlach, ludzie maja trudnosc bo w rozpoznaniu medycyny bo np chirurgia poczynila zeczywiscie olbrzymie postepy ale w we wielu obszarach medycyna odpowiedzialna jest za setki milionow przedwczesnych zgonow niepowinno byc zadnego konsensusu z lekarzami co do szczepien jesli zeczywiscie uwazaja ze szczepienia cos daja to sa wlasnie sprawni inaczej. Piszesz artykol czy notke a nie poswieciles temu wiecej czasu niz godzine to niepowazne i nieutrzciwe,robisz w ten sposob przysluge ludzia nikczemnym
  10 argumentów przeciw obowiązkowi szczepień
 • @zbig71
  Wez pod uwage ze braki rynkowe byly wywolane celowo jako element sterowania spoleczenstwem, bo juz wtedy podjeto decyzjeo demontazu tamtego systemu na taki w ktorym elity zachodu mialy by mozlwosc bezbosredniego wplywu -S Tyminski ,, Rosja najwieksza Grabiez XXw,,
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @Autor
  Całkowicie podzielam twoje zdanie,te prymitywne zachowania z okazji sylwestra to niestety skrajny uwiad swiadomosci,cuz tluszcza od wiekow nie mogac realizowac sie na poziomie ducha idzie w kierunku ekstrawagancji ,ekskapizmu i innych temu podobnych zainteresowan na miare ich niskiego poziomu pojmowania wyjatkowosci zycia i swiata. Swego czasu wyslalem apel do bylego prezydenta Kwasniewskiego o prawny zakaz wystrzeliwania tych kretynskich racy i petard niestety odpowiedz byla lakoniczna ,wiadomo. bylo by to zle odebrane przez wyborcow,Juz mamy wszystko zatrute powietrze chemtraisem,zywnosc rakotworczym glifosatem,wode fluorem,teraz co roku te miliardy bezmyslnych osobnikow l dorzuca do tego ogulnego skazenia setki tysiecy ton w skali swiata pierwiastkow i szkodliwych zwiazkow chemicznych,marnujac surowce ,energie ,paliwa ,ten tepy oglupialy tlum istot ludzkich nie znajduje czasu by zastanowic sie nad swym zyciem nad swiatem ktorego stan jest w znacznej czesci konsekwencja ich zainteresowan ,celow i priorytertow,i systemu wartosci jaki sobie wypracowujai przyswajaja. A przeciez ta bestroska jest wyjsciowa do lekcewazenia spraw wiekszych bo jesli ktos w malym nie dba o ziemie trudno by wymagac dbalosci w sprawach wazniejszych . Ludzie zli ktorzy mogli by powstrzymac te pseudo radosc poblazaja temu spektaklowi glupoty by dac masa w zamian za odebrana mozliwosc decydowania o swym zyciu namiastke wolnosci . Z czego ci nieszczesnicy tak sie ciesza na co licza, w tym nowym roku ,stoimy juz wlasciwie przed zrealizowana w sporej czesci koncepcja New World Order ktora bedzie dla milionow ludzi przeklenstwem, oni nawet nie chca o tym slyszec ,niemaja czasu na glupoty,ta ich radosc to radosc,,pasazerow Titanika ,, nieswiadomych co bedzie za chwile ,a przeciez skoncza sie te fanfary,i trzeba bedzie zmierzyc sie z zyciem,wtedy tez tacy ludzie uciekaja od pytan i ciszy,wybieraja jazgot i zgielk by zadusic podstawowe pytania o sens zycia ,dobro i prawde. Slusznie Platon w dziele,, Panstwo,, pisal o tym tlumie i cizbie napelniajace miasto nie dla potrzeby ale by realizowac wynatuzone wyobrazenia czego koncem jest wojna. Te miliardy ludzi same sobie szykuja zgube elity to tylko emanacja ich samych ich pozadan i wyobrazen. W ksiazce,, Male jest Piekne ,, Szchumacher mowi o prostocie potrzeb. Zydowski Stary Testament [Tora ]bedacy kwintensecja madrosci stwierdza DLACZEGO POZADACIE TEGO CO NIE JEST CHLEBEM I NIE SYCI ,, Zakoncze tym zdaniem ktore nie ma sobie rownego w obaleniu klamstw jakie przyswoily sobie narody na zle obranej drodze szczescia i pokoju
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @jan
  Niewatpliwie powrot do dobrych relacji z Rosja jest polska racja stanu.Tylko Rosja w dluzszej perspektywie moze wspierac polska suwerennosc . Bo tzw zachod co najwyzej moze traktowac nas jako kolonie nie mowiac ze koncepcja NWO to globalny oboz koncentracyjny. a Rosja jest pewna alternatywa i do tego pod nasza granica Niewiem jak przebiega granica w relacjach miedzy zydami a rosyjskim rzadem i zakladam ze Putin nie jest podporzadkowany calkowicie temu srodowisku [Prace Albina Siwaka ],nie mowiac o tym ze niekoniecznie,ulozenie spraw zydow w Rosji musi byc negatywnym aspektem polityki rzadu Putina,z tej prostej zasady ze nie wszystkie srodowiska zydowskie sa szowinistycznie nastawione do innych spolecznosci ludzkich.[nie mam do konca wyrobionego spojzenia w tym temacie -trzeba by sie przyjzec religijnym korzenia tych spolecznosci zydowskich i ich interpretacja Tory] W kazdym razie zgadzam sie calkowicie z Oscarem ktory stwierdza ,,, Wałęsa to karierowicz bez sumienia.
  Nie wolno mu wierzyć...
  On został odstawiony przez globalną mafię na boczny tor bo już zrobił swoje ...
  Teraz chce znowu wrócić na falę.... sprzeda się każdemu kto da mu taką szansę.,, nie mozna czlowiekowi ktory ma mentalnosc zdradziecka powierzac mozliwosci decydowania po raz drugi ,jest w Polsce wiele osob i madzrzejszych i zacniejszych niz ten czlowiek. On mysli koniakturalnie i wyczul ze jeszcze moze sie na cos zalapac,niech wspiera taka koncepcje ale nie jako lider,bo To co pokazuje pani Trzcinska to wystarczajacy dowod jego braku zasad. nie mowiac o pracach IPN i jego dorobku jako ,,Bolek,,
  Za a nawet przeciw, czyli Wałęsa w Sputniku
 • Zydzi ktorzy obrali Talmód jako swa droge odrzucili prawo JHWH i pioszli droga klamstwa
  TORA JEST JEDYNYM WYZNACZNIKIEM WOLI JAHWE A NAUKA JEGO POSLANCA jEZUSA Z NAZARETU UPRAWOMOCNIENIEM I POGLEBIENIEM JEGO WOLI.......................................................................................................
  CO MOWIĄ RABINI TORY - ,, ZOSTALISMY WYGNANI ZA NIENAWISC,,


  IZAJASZ 1 -Kara na Judę

  4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością,
  plemię zbójeckie, dzieci wyrodne!
  Opuścili Jahwe, wzgardzili Świętym Izraela,
  odwrócili się wstecz.
  5 Gdzie was jeszcze uderzyć,
  skoro mnożycie przestępstwa?
  Cała głowa chora, całe serce osłabłe;
  6 od stopy nogi do szczytu głowy nie ma w nim części nietkniętej:
  rany i sińce i opuchnięte pręgi,
  nie opatrzone ani przewiązane,
  ni złagodzone oliwą2.
  7 Kraj wasz spustoszony, wasze miasta ogniem spalone,
  cudzoziemcy tratują wam niwy na waszych oczach:
  spustoszenie jak po zagładzie Sodomy3.
  8 Córa Syjonu ostała się
  jak chatka w winnicy,
  jak szałas w ogrodzie warzywnym,
  jak miasto oblężone.
  9 Gdyby nam Jahwe Zastępów nie zostawił Reszty4,
  stalibyśmy się jak Sodoma,
  podobni bylibyśmy Gomorze.

  Przeciw religijnej obłudzie5

  10 Słuchajcie słowa Jahwe, wodzowie sodomscy,
  daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory!
  11 6 «Co mi po mnóstwie waszych ofiar? -
  mówi Jahwe.
  Syt jestem całopalenia kozłów
  i łoju tłustych cielców.
  Krew wołów i baranów,
  i kozłów mi obrzydła.
  12 Gdy przychodzicie, by stanąć przede Mną,
  kto tego żądał od was,
  żebyście wydeptywali me dziedzińce?
  13 Przestańcie składania czczych ofiar!
  Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu;
  święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań...
  Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości.
  14 Nienawidzę całą duszą
  waszych świąt nowiu i obchodów;
  stały Mi się ciężarem;
  sprzykrzyło Mi się je znosić!
  15 Gdy wyciągniecie ręce,
  odwrócę od was me oczy.
  Choćbyście nawet mnożyli modlitwy,
  Ja nie wysłucham.
  Ręce wasze pełne są krwi.
  16 Obmyjcie się, czyści bądźcie!
  Usuńcie zło uczynków waszych
  sprzed moich oczu!
  Przestańcie czynić zło!
  17 Zaprawiajcie się w dobrem!
  Troszczcie się o sprawiedliwość7,
  wspomagajcie uciśnionego,
  oddajcie słuszność sierocie,
  w obronie wdowy stawajcie!
  18 Chodźcie i spór ze Mną wiedźcie! -
  mówi Jahwe.
  Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,
  jak śnieg wybieleją;
  choćby czerwone jak purpura,
  staną się jak wełna.
  19 Jeżeli będziecie ulegli i posłuszni,
  dóbr ziemskich będziecie zażywać.
  20 Ale jeśli się zatniecie w oporze,
  miecz was wytępi».
  Albowiem usta Jahwe to wyrzekly


  Biblia Tysiaclecia Wydanie II Poprawione
  W przekladzie z jezykow orginalnych
  ze slowem wstepnym Kardynala Stefana Wyszynskiego .
  Dlaczego gwałcisz porządek boski?
  To się nie uda.
  "W ostatnich czasach problem pokoju na świecie, pokojowych konferencji zajmuje wiele miejsca. Stał się tematem niezwykle "medialnym". Nasze stanowisko w tej kwesti opiera się wyłącznie na Torze. Nie możemy ignorować Tory, skoro Bóg - Dawca Tory pozostaje wierny jej zasadom w odniesieniu do nas.
  CO MÓWI TORA?
  Według Tory, 3263 lata temu otrzymaliśmy Ziemię Świętą od samego Boga. Nie było to jednak nadanie bezwarunkowe. Jeśli będziemy się stosować do Tory i przestrzegać jej Drogi, - ta Ziemia będzie nasza. Jeśli nie - zostaniemy wyrzuceni. Zgrzeszyliśmy. Zostaliśmy wypędzeni. Nawet w czasach gdy byliśmy bardzo silni. Prorok Jeremiasz powiedział: Wszyscy królowie i ludzie świata nie wierzyli, że jakikolwiek najeźdźca byłby zdolny przejść przez bramy Jeruzalem.... Z powodu naszych grzechów zostaliśmy wygnani z naszej ziemi. I tylko poprzez całkowity żal Wszechmocny sam , bez żadnych ludzkich wysiłków czy interwencji, uratuje nas z wygnania. Wówczas nastąpi powszechny pokój. Stanie się to po nadejściu proroka Eliasza i prawdziwego Mesjasza. Nie przez moc i nie przez władze, tylko dzięki Memu duchowi (Zachariasz rozdział 4) . Syjoniści odrzucili żydowska wiarę i twierdząc, że lekarstwem na 'żydowski problem' jest posiadanie silnego państwa z silną armią. Ta wymiana uświęconej wiary na nacjonalizm niszczy świętą istotę żydów. Przyniosła wojnę, śmierć i rozlew krwi. Rezultatem jest ich państwo, najniebezpieczniejsze miejsce dla żydów.
  ZDRADA
  Syjoniści poświęcili wiele żydowskie istnień w swych ciągle trwających konfliktach. By osiągnąć swój cel zawsze świadomie wywoływali antysemityzm. Podczas II wojny światowej byli przecini dawaniu pieniędzy na ratowanie Żydów. Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali drugorzędnych roszczeń . Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, im więcej żydów ginęło - tym większym było dla nich atutem i kartą przetargową. Ich mottem było rak bedam (tylko przez krew dostaniemy ziemię).
  RABINI OSTRZEGALI PRZED NIEBEZPIECZEŃSTWEM
  Największe rabiniczne autorytety ostrzegały przed niebezpieczeństwem syjonizmu. Entuzjazm dla syjonizmu i wszystkich jego przedmiotów 'kultu': armią, ambasadami, flagą itd., jest według Tory, dziełem jacer hara . Ale prawdziwa wiara żydów nie zmieniła się, a pokojowe rozmowy, przeszłość, przyszlość czy teraźniejszość, nie są w stanie jej zmienić. Nie może być prawdziwego pokoju tak długo jak państwo syjonistyczne istnieje, Syjonistyczne państwo jest największą katastrofą dla Żydów! Nie ma pokoju dla czyniących zło , powiedział Bóg. (Izajasz 48 i 57)
  TRZY PRZYSIĘGI
  Zostaliśmy zobowiązani przez Wszechmocnego by nie stosować siły w celu założenie państwa, nie buntować się przeciwko narodom, pozostawać lojalnymi obywatelami i nie opuszczać wygnania przed czasem. Nawet gdyby ziemia był nam dana przez wszystkie narody, nie mamy pozwolenia by to zaakceptować. Zgwałcenie przysięgi sprawi, iż staniemy się zdobyczą jak jeleń albo antylopa w lesie (Talmud Ksuwojs 111a) . Żydzi mieszkali w Palestynie w pokoju i harmonii z Palestyńczykami aż do nadejścia syjonistów. Prawdziwi żydzi są nie tylko przeciwko okupacji Zachodniego Brzegu i Gazy z jej codziennymi gwałtami i zabójstwami, ale także przeciwko całej okupacji palestyńskiej ziemi. Według Tory, cała Palestyna powinna być zwrócona Palestyńczykom.
  - Według Tory, Żydzi nie mogą przelewać krwi, krzywdzić, poniżać czy dominować nad innymi ludźmi.
  - Niech świat wie, że bycie Żydem znaczy bycie oddanym Torze i odrzucenie syjonistycznej herezji. W syjonistycznym państwie Żydzi cierpią religijne prześladowanie i nietolerancję. Nawet groby naszych przodków są niszczone i bezczeszczone zgodnie z syjonistycznym planem zniszczenia żydowskiej religii. Nawet jeśli syjoniści są zwolennikami przestrzegania religijnych praw to wciąż będzie to państwo ateistyczne, fakt jego istnienia- jest sprzeczny z Torą..
  - Syjonistyczni politycy i ich współtowarzysze nie przemawiają w imieniu Żydów, nazwa Izrael została przez nich skradziona. Syjonistyczna propaganda przeciwko żydowskiej tradycji i prawu stawia syjonizm na pozycji najwiekszego wroga żydów.
  Podpisano:
  American Neturei Karta - Przyjaciele Jeruszalaim "


  Zostalismy wygnani za nienawisc.

  Dlaczego uważasz, że właśnie teraz nadszedł czas, by przyjrzeć się temu..., w końcu staremu sporowi?
  ■ Cóż, jak to się mówi; wszyscy są już zmęczeni. Państwo Izrael nie doprowadziło do obiecanej szczęśliwości. Jest bardzo daleko od tego by stać się ratunkiem i schronieniem dla żydów. Wręcz przeciwnie, znajduje się w nieustannym konflikcie, wojnie, w morzu terroru. Po pół wieku tego delirium, jasno widać, że ani wojna, ani rozmowy pokojowe nie rozwiążą tego problemu. Tradycyjna wojenna propaganda już tak nie porywa, nie dodaje skrzydeł prorokom żydowskiego raju, z drugiej strony ludzie przestali ufać również mitom „procesu pokojowego”.
  □ No tak, ale przecież to nie dla tego...
  ■ Tak, tak, wiem. Mit „sprawiedliwej wojny” skompromitował się, a pokojowe załatwienie sprawy to nierealna bajka. Wspominałem ci, że chcemy raczej skończyć ze starymi stereotypami, a nie wciąż się w nich babrać.
  □ W porządku, jaki zatem jest twój punkt widzenia?
  ■ Uściślijmy, to nie jest mój punkt widzenia.
  □ Więc czyj?
  ■ To punkt widzenia narodu żydowskiego od początków naszego wygnania, które jest konsekwencją naszych czynów, wygnania które skończy się tylko pod warunkiem naprawy i tszuwy. Zostaliśmy wygnani za nienawiść – i możemy powrócić tylko dzięki miłości . Zostaliśmy wygnani z powodu awejros, a powrócić możemy tylko dzięki micwos. Tylko Haszem może położyć kres wygnaniu. Haszem, nie czołgi i bomby. Nie wydaje ci się, to dostatecznie jasne w dzisiejszej sytuacji?
  □ Jasne jest raczej to, że jesteście jednymi z tych ultraortodoksyjnych fanatyków występujacych przeciwko państwu Izrael.
  ■ Wystrzegaj się stereotypów, zarówno tych propagandowych, jak i tych zwyczajnie już funkcjonujących w środkach masowej informacji.
  Kiedy pojawił się syjonizm wystąpili przeciw niemu wszyscy wielcy rabini. Właściwie dopiero od 1948 zaczęły pojawiać się hybrydy religii i quazi-syjonizmu. Dobrym przykładem jest tu Agudat Israel. Chcą mieć wszystkie rezultaty syjonizmu – państwo z jego wojnami i suwerennością, ale nie chcą ani zabijać, ani ginąć w obronie tego państwa. Wyciągają od syjonistycznego państwa pieniądze, ale nie chcą go bronić.
  □ Jak rozumiem, takie jest stanowisko charedim, ultraortodoksi widzą to inaczej?
  ■ Nie pozwalaj kłamcom i ludziom okłamanym myśleć za siebie. Stanowisko Agudy jest takie:. „Bierz pieniądze i zwiewaj!” To nie jest tradycyjny żydowski punkt widzenia. Tradycyjny punkt widzenia – jest przeciwny syjonizmowi. Bez względu na to „jacy” ci syjoniści są, bez względu na to czy prześladują religię, czy też dają się doić „religijnym” hipokrytom. Nasz stosunek do syjonizmu jest niezmienny. Nie uzależniamy go od wysokości „łapówki”. Nie bierzemy od nich pieniędzy. Tak więc problem nie w tym, czy syjoniści płacą „okup” na jeszywy, czy nie, ale w samej kwestii odbudowania przez nich państwowości Izraela.
  □ Ale przecież państwo broni także religijnych obywateli.
  ■ Wprost przeciwnie. W Ziemi Świętej żyły społeczności żydowskie na długo przed tym jak pojawili się tutaj syjoniści i zaczęli prowokować, żyjących tu od setek lat muzułmanów. Społeczności żydowskie żyły w pokoju ze swoimi nie-żydowskimi sąsiadami. Problem pojawił się dopiero, gdy nadciągnęli emigranci z planami ustanowienia politycznej suwerenności. Syjoniści nikogo tam nie bronią. Najpierw odebrali spokój żyjącym tam ludziom, następnie narazili na niebezpieczeństwo miliony, które wciągnęli za sobą do tego piekła.
  □ Ale to państwo stało się przecież bytem realnym, dokonanym. Nie możecie żądać, by naraz przestało istnieć! Teraz nie ma już wyboru.
  ■ Od pół wieku, ba! Od stu lat słyszymy, że trzeba tylko troszkę powojować, a to państwo stanie się bezpiecznym schronieniem dla żydów. Ale to nie nastąpiło. Ile jeszcze wojen jest potrzebnych do osiągnięcia takiego celu? Ile jeszcze ludzi musi umrzeć, by powiedzieć „dość!”, by zdać sobie sprawę że to zwykłe kłamstwo? Kłamliwa nadzieja, która przyniosła tylko antytezę tego co obiecywała?
  □ A więc? Co dalej?
  ■ Najpierw coś wyjaśnijmy. Wy... macie już puste ręce. Już nic wam nie pozostało. Wykorzystaliście wszystkie możliwości. Wasze koncepcje, na przestrzeni półwiecza – wyczerpały się. Było już wszystko; wojna, walka, procesy pokojowe, znowu wojna, następne koncepcje pokojowe, znowu wojna, terroryzm arabski, terroryzm państwowy. Pobudka panowie! Już nikt wam nie uwierzy w następny „proces pokojowy” zakończony następnymi rzeziami. Nikt nie uwierzy w „ostatnią”, „decydującą” batalię – zakończoną przy następnym stole rokowań.
  W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat wyśmiewaliście nasz upór, gdy wskazywaliśmy wam wersety Tory, które wy w swojej propagandzie skazaliście na zapomnienie. Przynajmniej, na jedno mgnienie, zamilczcie. Zamilczcie i pomyślcie. Zastanówcie się nad tym, że wszystko, przed czym MY przestrzegaliśmy – stało się, wypełniło i dokonało. Wszystko co WY obiecywaliście, odeszło do lamusa niespełnionych życzeń.
  □ No, dobra. Ale jaki zatem jest wasz plan?
  ■ Uff.., no dobrze. Ale najpierw musimy oczyścić umysł z syjonistycznego pojmowania historii.
  Tak więc, przede wszystkim, musimy zdać sobie sprawę, że nie jest możliwe uciec od przeznaczenia. To nie żaden fatalizm. Raczej racjonalistyczne myślenie w kategoriach przyczynowo-skutkowych.
  To jest ciężki grzech – zabijać ludzi, bądź dać się zabić po to żeby ustanowić żydowskie państwo wbrew woli Haszem, jeszcze przed nadejściem Moszijach Cidkejnu, przed zbawieniem ludzkości. To nie jest Kidusz Haszem! – to jest ciężka awejra.
  Twór, lub raczej nowotwór zwany państwem Izrael nie jest reprezentantem żydostwa, ani też, nie ma nic wspólnego z judaizmem.
  Utrzymywanie tego bytu politycznego nie jest nakazaniem Tory, wręcz przeciwnie – jest buntem wobec Boga.
  Agresja wobec nie-żydów jest sprzeczna z Torą.
  □ Wasz plan?
  ■ Nasz plan na najbliższy czas to neutralizacja antyżydowskich nastrojów wywołanych okrucieństwem i chamstwem syjonistów. Osłabienie tego odium odrazy, jaki czuje do narodu żydowskiego świat, a szczególnie kraje islamskie. Chcemy uczyć świat, prosić, by nie kojarzyli tego nacjonalistycznego obłędu z judaizmem. Chcemy, by świat dowiedział się, że wygnanie Palestyńczyków i wszystkie opresje z tym związane, nie nastąpiło w 1948 roku, lecz że zostało zaplanowane dużo wcześnie, że my – żydzi Tory nie mamy z tym nic , absolutnie nic wspólnego, że odżegnujemy się od wszystkich podłości, od całego zła, które stało się udziałem niewinnych ludzi – żydów i muzułmanów. Walczymy o większą wrażliwość dla narodów w sercach żydów. Bóg tego chce. Bo Bóg jest dobry. Bóg nienawidzi pogardy i pychy. To On – Haszem uczynił nas Narodem Wybranym, jesteśmy z tego dumni – i mamy prawo być z tego dumni – ale tylko wtedy gdy pojmujemy wybraństwo w pokorze – jako służbę, a nie władzę.
  □ Jaki zatem jest wasz plan długofalowy?
  ■ Modlimy się o świat bez zła, wojny, głodu i niesprawiedliwości. Wiemy, że to się stanie – bo tak mówi Tora, ale modlimy się: „Panie.. za dni naszych – teraz!” Świat jest już zmęczony. Tak bardzo zmęczony. Prosimy Boga by ulitował się nad swoimi dziećmi. Modlimy się by przyszedł Mesjasz.
  □ To jest... realne?
  ■ Widzę, że nasza wiara jest dla ciebie czymś irracjonalnym... Dobrze więc – nasza wiara jest irracjonalna – ale nie mniej irracjonalna niż wiara syjonistów w sprawiedliwy Medinat Israel. Ale my wolimy wierzyć w „irracjonalną” miłość niż szerzyć irracjonalne zło, zło bez końca i bez widoków na koniec.
  Gdyby żydzi zrozumieli całe zło syjonizmu – wtedy - dopiero wtedy mogliby zacząć rozmawiać z muzułmanami w duchu zrozumienia i pokoju. Ale, że tak nie jest... Cóż, jednak nasze stanowisko nie jest aż tak irracjonalne – zdajemy sobie sprawę na jakim spirytualnym szczeblu znajduje się nasz naród. Możemy tylko modlić się do Boga o światło dla ślepych i wytrwałość dla widzących. Czyniąc to – przynajmniej /aż!/ uświęcamy Imię Wszechmocnego i przybliżamy żydów do Narodu Tory.
  □ Przepraszam za złośliwość, ale mam wrażenie, że nie ma zbyt wielkiego zainteresowania waszymi ideami.
  ■ Statystyki nie kłamią, - to my kłamiemy statystykami. Tak podchodząc do problemu – masz rację. Ale nie do końca. Nas są tysiące. Ale... ich są miliony. Ale..., syjonizm jest już przecież martwy..., więc? Oni „są których nie ma”. Nie martw się statystykami. Zawsze zostanie resztka Izraela . Haszem nie jest populistą. Kiedy – wydawać by się mogło – że wszyscy poszli na dyskotekę do pubu „Pod Złotym Cielcem” – zostanie „dziesięciu”, którzy będą modlić się za nich, by nie stali się takim samym bydłem jak bałwan wokół którego pląsają. A Haszem? Znów okaże swoją miłość. Bo Bóg – Bóg Jedyny, Bóg Izraela, jest Bogiem miłości i wybaczenia.
  □ Cóż... mam o czym podumać.
  ■ W samej rzeczy.
  O pluciu w pysk i ciepłym deszczu...
 • @ Nikczemniku nie rozumiejacy spraw ziemskich i Bożych
  Przyjdzie może czas ze sam zrozumiesz ze JAHWE nie jest Bogiem entropi i jesli dozyjesz na kolanach bedziesz prosiół by miec udzial w Jego łasce łaczenia [ Jezus -Kto nie zgromadza ten rozprasza]. Na dzis pograzyłes sie w spekulacjach swego pomieszanego przez szatana umysłu .i nie mozesz pojac ze ,,Przypomna sobie i wróca do JHWH wszystkie krance ziemi i oddadza mu poklon wszystkie szczepy poganskie bo wladza królewska należy do Jahwe i on panuje nad narodami,,
  Noworoczny Midrasz o Spotkaniu Mojżesza z Głosem JA JESTEM
 • @ Oscar
  Mysle wcale Rosja nie musi zakladac drugiego nato.To ze prubuje odejsc od dolara to takie nato x3 .Bo rzeka tych miliardow nagle zacznie wysychac aprzeciez ich wojny finansuje tym podatkiem caly swiat,..,Kadafi Husejn tez chcieli to zrobic dlatego napisalem o rosyjskiej broni jadrowej gdyby jej nie bylo to wiadomo co by bylo..
  BUNT się rodzi, moc truchleje
 • @nikander- Wazne pytanie
  Czy zgodzi sie pan ze stwierdzeniem ze gdyby Rosji udało sie oslonic swym potencjalem jadrowego odstraszania panstwa odchodzace od dolara na zecz innych walut bedzie to koncem USA jako mocarstwa.

  Drugie pytanie, Roman Ka w jednym z wpisow zawarl informacje ze USA codziennie jako konsekwencja operacji walutowych zarabiaja 25 miliardow dolarow w skali globalnej mowi o 0,5 procentowym obciazeniu takich transakcji. czy pania zdaniem sa to wielkosci prawdziwe czy tez zblizone do prawdziwych bo wiadomo ze takie dokladne szcunki sa raczej trudne.Pytanie kieruje do pana jako specjalisty by uzyskac jakis oglad skali zniewolenia Swiata jak i USA przez wladcow pieniadza. W tym rowniez i Polski
  BUNT się rodzi, moc truchleje
 • @jan Tymczasem ,, PUTIN ODKRYWA KARTY,,
  Mysle ze to istotny precedens ze Putin zdecydowal sie powiedziec wprost otwartym tekstem jaka jest sytuacja swiata. Tego zaden z polskich po0litykow nie jest w stanie zrobic, Dotad sytuacja byla taka ze wszyscy o wszystkim wiedzieli ale byl konsensus milczenia .przemowienie Putina powoduje ze odslania sie zaslona tajemnicy nawet dla maluczkich [glopcy dalej beda zyli swymi prawdami o swiecie ]

  Putin o sprawach oczywistych..
  link zestrony kodluch wordpres.com Tlumaczene automatyczne
  Putin: 95% światowych ataków terrorystycznych zostało popełnionych przez CIA
  Facebook
  Twitter
  VK
  Blogger
  LiveJournal
  Google+
  Email
  Print
  Podziel się
  Niedziela, 9 kwietnia 2017 r. - 17:00

  Władimir Putin powiedział wczoraj, że "95% światowych ataków terrorystycznych jest organizowanych przez CIA", a bombardowanie metra w St. Petersburgu musi zostać zbadane "z myślą o tym".

  Putin powiedział: "Jeśli CIA ma rosyjską krew na rękach, na zawsze będą żałować, że rosyjskie niedźwiedzie odstają od spokojnego snu".

  Kiedy przesłuchiwany przez najwyższego doradcę, czy ten 95-procentowy wynik był dokładny, Putin westchnął ciężko i naprawił zgromadzoną grupę swoim znakiem rozpoznawczym, zanim wyjaśnił, że jeśli chodzi o sposób prowadzenia świata, to wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

  Putin potwierdza, że ​​CIA jest nieuczciwym elementem Głębokiego Państwa i "wyrazem woli światowej oligarchii i ich wizji Nowego Ładu Świata".

  Twierdzi, że CIA istnieje dziś jako część Ameryki - ale z pewnością nie jest amerykańska. "CIA nie działa w imieniu narodu amerykańskiego ani nie działa w ich interesie."

  Zapytany, czy według niego bomba w Petersburgu była początkiem spisku CIA, mającego na celu odsunięcie go od władzy, jak zasugerowano w mediach, Putin odpowiedział: "To sprawi, że będę mrugać więcej niż worek sztuczek w metrze. "

  Putin powiedział także: "ludzkość została zmanipulowana, aby stać się" nieświadomą "poprzez wykorzystanie programowania przez media i politykę.
  Hide Related linksHide Powiązane linki
  Trump się podporządkował. Czy Putin będzie następnym poddaniem się?
  O Bret Stephens "Jak się nauczyłem kochać Putina
  Rosja
  Putin obwinia CIA

  PUTIN: 95% OF WORLD TERRORIST ATTACKS ARE MADE BY THE CIA
  https://www.geopolitica.ru/…/putin-95-world-terrorist-attac…
  Blondet o «bohaterach» ze Strasburga...
 • @Przerazajaca zeczywistosc- najwiekszym degeneratem jest ten bezmyslny biskup reprezentujacy Diabla
  To wiadoma oznaka oddania sie Kosciola katolickiego na sluzbe Antychrysta ,wina jest niestety rowniez po stronie wiekszosci,ktora omamiona ,,dobrodziejsrtwami ,,odrobine lepiej zaprojektowanych samochodow i kozystnego przelicznika walutowego dala sie tym zboczenca kupic. A przeciez nawet czlowiek niedorozwiniety powinien dojsc do natychmiastowej refleksji ze takie odsuniecie centrum wladzy od spoleczenstwa jakie ma miejsce w uni nie bedzie niczym dobrym poniewaz ludzie ktorzy czesto dochodza do najwyzszych funkcji to agenci wplywow i bynajmniej nie reprezentancji spoleczenstwa oczy i koneksje tych ludzi zawiadujacych obecnie Unia mowia same za siebie. To jest system wladzy Besti-Antychrysta ktory wolno krok po kroku chce zawladnac cialem i duszamilionow Europejczykow.
  Blondet o «bohaterach» ze Strasburga...
 • @jan
  W ziemskim wymiarze zeczywistosci przed narodami ziemi urzeczywistni sie proroctwo izajasza. albowiem niema innej prawdy poza ta .psalm22 mowi ................................................................................................................... ,,Przypomna sobie i wruca do Jahwe wszystkie krańce ziemi i oddadza Mu poklon wszystkie szczepy poganskie bo wladza krolewska nalezy do JAHWE i On panuje nad narodami,,.. Kulminacja bedzie realizacja Ksiegi Izajasza On zaprowadzi prawoi sprawiedliwwosc i ne bedzie juz niegodziwca

  Trwały pokój mesjański1

  2
  1 Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jerozolimy:
  2 2 Stanie się na końcu czasów,
  że góra świątyni Jahwe
  stanie mocno na wierzchu gór
  i wystrzeli ponad pagórki.
  Wszystkie narody do niej popłyną,
  3 mnogie ludy pójdą i rzekną:
  «Chodźcie, wstąpmy na Górę Jahwe
  do świątyni Boga Jakubowego!
  Niech nas nauczy dróg swoich,
  byśmy kroczyli Jego ścieżkami.
  Bo Prawo wyjdzie z Syjonu
  i słowo Jahwe - z Jeruzalem».
  4 On będzie rozjemcą pomiędzy ludami
  i wyda wyroki dla licznych narodów.
  Wtedy swe miecze przekują na lemiesze,
  a swoje włócznie na sierpy.
  Naród przeciw narodowi nie podniesie miecza,
  nie będą się więcej zaprawiać do wojny.
  5 Chodźcie, domu Jakuba,
  postępujmy w światłości Jahwe!

  cytaty z Bibli Tysiaclecia wydanie drugie poprawione ze slowem wstepnym kardynała Stefana Wyszynskiego
  PODZIWIAM TYCH KTÓRZY MILCZĄ GDY OBRAŻANE SĄ PRAWIDŁA BOŻE!
 • @jan Glupcow nie sieja glupcy sie po prostu rodza
  Urabianie polskiego spoleczenstwa idze pelna para , smog ustapl na chwiile ,,bestialstwu mordowania karpi wigilijnych[ dzis o tym bebnia ] niebawem nalezy chyba oczekiwac ustawy sejmowej w tej nadwyraz istotnej sprawie. przedtem byla ,,epidemioa pomoru swin,, Z kazdej strony ogladacze tvn i podobnych sa instruowani o kolejnych zagrozeniach znajdujac osobnikow o mentalnosci jak mawial tow lenin ,,urzytecznych idiotow,, podchwytujacych temat wedlug rangi waznosci nakreslonych [przez usluznych dziennikarzy. I chyba juz tylko idioci moga nie zauwazyc ze te medialne akcje sa ukierunkowane w wedlóg jakiegos scenariusza. Polska po likwiidacj wiekszosci przemyslu ktory zanieczyszczal ma teraz kolejnych wrogow ktorym nalezy wcisnac poczucie winy tymi wrogami sa polacy ktorych nie bedzie stac na gaz w odruznieniu np od tzw mlodych wyksztalconych z wielkich miast [ czytaj niedouczonych kretynow ] i znajda sie na pewno osobnicy ktorzy interesownie lub bezinteresownie takie wypaczone intelektualne brednie beda spoleczenstwu sprzedawac. w tonie troski i niepokoju o ,,dobro wspolne,, Zastanawiajace jest ze tacy zatroskani osobnicy nie pisna nigdy slowem np o rozpylaniu tysiecy ton substancji chemicznych przez samoloty w ramach tajnych programow [ Interpelacja posel ze slaska zostala potraktowana jak by ludzie byli wszyscy idiotami taka byla odpowiedz ministerstwa zdrowia i ochrony srodowiska] co powoduje calkowite zasnucie nieba ,brak dostep[u ultrafioletu ,rozwoj grztybow i bakteri oraz niewatpliwe problemy zdrowotne milionow ludzi jako konsekwencja wrogich dzialan o nieznanych celach. Podobnie nie zajaknie sie zaden obronca przyrody o milionach metrow szesciennych skazonej wysoce radioaktywnymi neukluidami wody wylewanej systematycznie do oceanu spokojnego gdy zapelnia sie zbiorniki w eletkrowni Fukoszima a przeciez jest to wg wielu fachowcow Czarnobyl x 7 i zkazenia obiegl;y juz caly swiat i co gorsze niema obecnie metody by proces skazania globu zatrzymac bo rdzenie przetopily obudowy,o tym wrecz nie mozna mowic. Dochodzi do tego ze te polglowki nawet drewno ktore jesdt wrecz najczystsza forma skumulowanej slonecznej energi staje sie towarem niebezpiecznym. Wychodzi wiec na to ze prowadzona jest celowa polityka ,,ograniczania dostepu,, nie trzeba byc zbytnio rozwinietym by zauwazyc ze komus mocno zalezy natym by jak mawia Michalkiewicz tubylca znad wisly utrudnic zycie,,ubierajac to w troske o klimat. Kulminacja tego,,rozumnego,, zatroskania jest fakt ze np Niemcy nie zgodzily sie na budowe ponizej Zgorzelca polskich eletkrowni na wegiel brunatny w sytuacji gdy oni maja tam wiele swoich eletkrowni a jak wiadomo wiatry w 90 procentach zdmuchuja to nad Polske [ artykol na alexjones.pl] . Tego tez nie chca zauwazac nawiedzeni ekolodzy az wierzyc sie nie chce ze to tak bezinteresowna troska.Apropo moze to zbieg okolicznosci ale reklama masek pylowych obok artykulu wrecz wydaje sie zastanawiajaca.
  3xS+A == smog, ścieki, śmieci i azbest
 • @jan-pozwole sobie wkleic jeszcze raz poniewaz wpis,,wyparowal,,
  @jan
  Zastanawiam sie jak moze byc mozliwe by myslacy czlowiek mogl napisac i prezentowac takie idiotyczne poglady jak osobnk o nazwie berklej72. Odpowiedz moze byc banalna ,po prostu w pewnym wieku organiczna zdolnosc zeczowej analizy zlozonych problemow spada w znacznym stopniu,a sa tez przypadki ze proces ten niektorych jest bardzo glebokii stad niemoznosc ogarniecia jakiegokolwiek problemu. Mozna co najwyzej wspulczuc, Z drugiej strony patrzac na taki belkot mozna z cala wyrazistoscia rozpoznac nieracjonalnosc i shizofrenicznosc osob akceptujacych zbrodniczy preceder szczepien. Patrzac z plaszczyzny prawdy musimy tez zauwazyc ze sily,, nowego porzadku,,z powodzeniem stosuja taka nielogiczna argumentacje w wielu aspektach [ np 11 wrzesnai New Jork] i ida w zaparte nawet wbrew najbardziej oczywistym fakta,malo tego pomimo ze wiekszosc spoleczenstwa nie wierzy w te narracje klamstwa oni z powodzenie poprzez chierarchiczny system wladzy i miliony podddanych lobotomi osobnikow dalej ida droga realizacji swych absurdalnych koncepcji. Postawa tego osobnika to taki sztandarowy przyklad absurdu pseudointeligencji na sluzbie szatana
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 18.12.2018 10:12:20
  Procesy sadowe przeciw antyszczepionkowcom!
 • @jan WSZYSTKIE INNE OPCJE TO BREDNIE-nie ma innych alternatyw
  Teraz wiele się zmieniło, nasz kraj się obudził, poczuł swoją siłę i nasza prawda ma swe podstawy. I wiele narodów poczuło, że może związać swoją przyszłość z Rosją – wszystko tak, jak przedstawiał to Cayce:

  Odczyt 3976-10, z dnia 8.II.1932 roku:
  W religijnym rozwoju Rosji leży nadzieja dla świata. Naród albo grupa narodów, które będą najbliższe w stosunkach z Rosją, mogą żyć lepiej, powoli zmieniając warunki życia na lepsze na całym świecie.

  Nieco potem Cayce powiedział tak:

  Odczyt 452-6, z dnia 29.XI.1932 roku:
  Zmiany nadchodzą, możecie być spokojni, to będzie ewolucja albo rewolucja w ideach myśli religijnej. Podstawy do tego w każdym razie wyjdą z Rosji; to nie będzie komunizm, ale to o czym uczył Chrystus – jego wersja komunizmu.

  UFO I LUDZIE WSZECHOCEANU: Edgar Cayce o przyszłej Rosji i USA
  wszechocean.blogspot.com/2014/11/edgar-cayce-o-przyszej-rosji-i-usa.html
  12 lis 2014 - Edgar Cayce o przyszłej Rosji i USA. Edgar Cayce z żoną Gertrudą. Tatiana Trubinowskaja. Król Krezus przed wojną z Persami zdecydował ...
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera