Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze jan

 • Obowiazkowe szczepienia- jedna z oznak ze juz jestesmy wiezniami
  Onet chyba przestal uprawiac cenzure.......... i do tego
  ilu czytelnikw zyskal neon,gdyby tak wiecej osob wyszlo ze swa aktywnoscia poza waskie srodowisko neonu to kto wie monopol na informacje by moze pekl........

  Czy sąd odbierze prawa rodzicielskie za brak szczepień? - komentarze
  « Powrót do artykułu
  Komentarze (110)
  Napisz komentarz

  PopularneNajnowszeWątki

  No photo
  ~jan1 : Blad w podanym materiale zrudlowym mialo byc ,,PROMINENTNY PROKURATOR OBWINIA SZCZEPIONKI ZA AUTYZM U SWOICH DZIECI,,, na alexjones.pl. Przy okazji prokurartor kryminalny federalny usa po szcegulowym sledztwie w swym biurze jako urzednik federalny udzielil wywiadu stwierdzajac ze jego dzieci staly sie austyczne po przyjetych szczepionkach. przy okazji stwierdzil ze jego przyjaciel naukowiec pracujacy w laboratorium firmy Merck produkujacej szczepionki nie szczepil zadnego ze swych czworga dzieci. czy ten jeden fakt nie powinien wystarczyc srednio inteligentnemu czlowiekowi by dojsc do wniosku ze szczepienia nie tylko zagrozenie zdrowia i zycia ale tez nieumiejetnosc samodzielnego myslenia na podstawowym poziomie. CALA TEORIA SZCZEPIEN JEST OD POCZATKU FALSZERSTWEM,, Polecam dzytelnika rozpoznanie tego problemu w oparciu o dostepne z latwoscia materialy winternecie zwiń
  1 minuta temu
  odpowiedz
  oceń: -1+1
  No photo
  ~misia do ~Jacek: Pewien lekarz powiedział mi kiedyś, że dziecko nie powinno być szczepione do czasu aż ukończy 2.5 roku życia, bo w tym czasie umacnia sie i buduje system immunologiczny.
  7 minut temu | ocena:100%
  odpowiedz
  oceń: -1+1
  No photo
  ~jan1 : Jak wiele osob juz wie jedna z wazniejszych teori medycznych tyczacych chorob serca tzw teoria cholestereolewa jest dyskretnie by plebs nie zauwazyl wycofywania,przyczyna chorob serca sa czynniki zupelnie inne ,klamano od poczatku by utrzymac wysoki poziom zachorowan na serce i system krwionosny faszerowano ludzi statynami doprowadzajac do setek innych chorob. [patrz dr Jerzy Jaskowski,,Jak medycyna rockefelerowska niszczy zdrowie,,] Na dzis w europie niema prawie obowiazku szczepien w 16 krajach,ten kryminalny proceder wymuszany jest glownie w krajach europy wschodniej jako konsekwencje decyzji politycznych. Na zasadzie analogi wynikajacej z falszu teori cholesterelowej mozna wnioskowac ze ruwnie dobrze,medycy sie myla w odniesieniu do szczepien,lub wrecz celowo klamia na co sa setki dowodow falszowane sa padania podstawowe[ patrz art,,Naczelny lancet,, na robert brzoza .pl] Pauster krutko przed smiercia wyznal rodzinie i wspulpracownika ze teoria szczepien jest bledem[patrz,, Szczepionkowy totalitaryzm,, na neon24.pl] olbrzymia ilosc chorob to konsekwencje szczepien jako plan depopulacji. trzeba jasno pwiedziec lobby szczepionkowe i lekarze ktorzy to popieraja to zbrodniarze [patrz ,,Prominentny prokurator obwinia szczepionki u swoich dzieci,,] Liczne artykuly w internecie DR Jerzego Jaskowskiego obnarzaja ten kryminalny proceder ,kture czytelnika polecam. Winno sie zlozyc doniesienie do prokuratury na lekarzy o zbrodnie ludobujstwa ze wzgledu na skale tej nie majacej precedensu zbrodni w dziejach ludzkosci. Informuje cenzorow onetu ze niepuszczenie wpisu spowoduje zawiadomienie o tym fakcie spoleczenstwa na stronie neon24.pl lacznie z prezentacja wpisu. i wyraznych stwierdzeniem ze onet cenzuruje wypowiedzi manipulujac spoleczenstwem w istotnych kwestiach dla jego zdrowia. zwiń
  29 minut temu | ocena:100%
  odpowiedz
  oceń: -1+1
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Polskie więzienia będą łagrami zagranicznych korporacji?
 • A ZBRODNIARZE W BIALYCH KITLACH DALEJ MORDUJA LUZI W MAJESTACIE PRAWA
  Nasze życie zaczyna się kończyć wtedy, kiedy zaczynamy milczeć w ważnych sprawach”. M.L.King
  [W nawiazaniu do fragmentu wypowiedzi]  W The Lancet Onkology ukazała się praca analizująca zgony w okresie 30 dni po chemioterapii, czyli zgony, za które odpowiedzialne jest rzekome leczenie. Okazało się, że z powodu chemioterapii umiera ok. 50% chorych. Autorzy przeanalizowali zgony 1400 chorych na raka płuc i raka piersi w okresie 30 dni po chemioterapii, czyli zgony, których przyczyną była chemia. Jeżeli chory jest w złym stanie, to chemii się nie stosuje. Zakwalifikowany do chemii jest tylko chory w dobrym stanie ogólnym. Jeżeli więc umrze w okresie 30 dni to znaczy, że skutecznie go zamordowała chemia.

  Ta śmiertelność bywa różna w badanych szpitalach. I tak np. w Milton Keynes Hospital śmiertelność po chemioterapii w raku płuc wynosi 50.9%. Taką samą wysoką śmiertelność notowano w szpitalach w Blackpool, Coventry, Derby Surrey i Sussex. W Lancashire Teaching Hospital, czyli naszym uniwersytecie medycznym, śmiertelność 30-dniowa wynosiła 28% w raku płuc.

  Zdziwienie budzi fakt, że prowadzi się takie „leczenie” pod hasełkiem leczenia paliatywnego, mającego rzekomo wydłużyć życie, lub poprawić jakość życia. A jak wynika z praktyki, przyspiesza zgony. Ta fałszywa flaga, pretekst do niby leczenia, jest tak sugestywna, że ok.75% chorych wierzy, że naprawdę chcą mu pomóc.

  Brytyjskie badania 23 000 kobiet z rakiem piesi i prawie 10 000 mężczyzn z rakiem niedrobnokomórkowym płuca, którzy przeszli chemioterapię w 2014 roku, pokazują konsekwencje takiego postępowania. W okresie 30 dni zmarło 1383 chorych.

  Badania wykazują, że chemioterapia robi więcej szkody, aniżeli pożytku szczególnie u osób starszych. Badania były przeprowadzane przez Public Health England Cancer Research UK.

  I NAJCIEKAWSZE.

  Pomimo obowiązku analizy metod leczenia, od 25 lat żaden szpital onkologiczny w Polsce nie publikuje danych odnośnie swoich chorych. Absolutnie nie możesz się dowiedzieć, czy leczenie, np. w Koziej Wólce jest skuteczniejsze, aniżeli leczenie w przykładowym Psimiu Wielkim.

  W latach 80. w Gdańsku otwarto nowy cmentarz. Miał służyć 50 lat miastu. Po 25 - 30 latach jest pełen. Liczba zgonów na raka w momencie rozpoczęcia naszych badań wynosiła 1500 rocznie. Po 10 latach wzrosła do 5000. Oczywiście władze wojewódzkie i miejskie nabrały wody w usta. Już po 5 latach zamknęły Poradnię Medycyny Środowiskowej. Wyniki badań były zbyt niewygodne dla aktorów sceny politycznej. Ile można na tym zarobić, sam musisz policzyć Dobry Człeku. Żadnych publikacji onkologów na temat przyczyn, mapy zachorowań, czy wyników leczenia, nie ma. W jakim celu ludzi denerwować? Lepiej kupić nowy tomograf i chwalić się. Na marginesie: dawka promieniowania, jaką chory otrzymuje w czasie jednego badania, jest równa pięcioletniej dopuszczalnej dawce naświetlania promieniowaniem jonizującym.

  W celu poprawy umieralności, onkolodzy wykonują czasami tomografię komputerową co 3 miesiące. Nie ma żadnego uzasadnienia medycznego takie częste wykonywanie TK. Nie zmienia to metody leczenia. Ale szpital zarabia na badaniu.

  I to te eunuchy intelektualne nazywają współczesną medycyną. W żadnym szpitalu, przychodni onkologicznej, nie kontrolują podstawowego badania w takich sytuacjach 25 OHD, czy poziomu żelaza. Przypomnę, norma 25 OHD w chorobach nowotworowych powinna wynosić 80 - 100 ng.

  Teraz rozumiesz, że świadczy to tylko i wyłącznie o opóźnieniu nauczania. Ale jak twierdził p. prof. F. Koneczny.
  „Oświata nigdy nie może iść przed nauką”.

  A NAUKI w Polsce nie ma, została skutecznie zgłuszona przez administracyjne dekrety wg scenariusza zagranicznego.

  c.b.d.o.

  Caly artykol na stronie aleksjones.pl pt „Mordowanie Ludzi”, czyli chemioterapia nowotworów, a procedury ,,, Dr erzego Jaskowskiego
  Jedna Sowa wiosny nie czyni
 • Staniszkis o postawie rządu: To wielki błąd. Czuję się upokorzona całą tą sytuacją
  Dotyczy: Staniszkis o postawie rządu: To wielki błąd. Czuję się upokorzona całą tą sytuacją
  Komentarze (2 392)

  ~jan1 : To zdumiewajace ze osobnicy tak niskim poziomie wiedzy i rozmienia swiata jak ta pani ,,profesor,, maja jeszcze tupet by wypowiadac sie o sprawach dotyczacych calego spoleczenstwa moze by tak ta ,,wyrocznia warszawska, przeczytala art ,,Potworna przyszłość, którą obiecuje nam handełes Attali,, na stronie neon24pl autorstwa Ram wtedy moze przerazi sie ogromem swej ignoracji i zamilknie na wieki. A wszyskim zblizonym w poglaach do tej pani nieuka polecam chocby wszystkie art autora RAM. moze wstzas wiedzy rozswietl pogmatwane umysly takich osobnikow zwiń

  Z onetu dzis - ktos w prosty sposob poszerza dostep do informacji i jednoczesnie prmuje neon24pl- gdyby tak robilo wiecej osob spoleczenstwo bylo by bardziej swiadome i tym samym klamstwo niemialo by takiej sily przebicia i dominacji...
  Soros: Zrobimy z Europy jedno państwo
 • |Ruzne sa oblicza terroryzmu
  Cały świat jest w niebezpieczeństwie z powodu katastrofy w Fukushimie
  Cały świat jest w niebezpieczeństwie z powodu katastrofy w Fukushimie

  Poziom promieniowania wewnątrz uszkodzonego reaktora w elektrowni atomowej Fukushima Daiichi w Japonii osiągnął rekordową wysokość, odkąd prawie sześć lat temu doszło w niej do stopienia reaktorów. Eksperci określają ostatnie pomiary natężenia promieniowania jako „niewyobrażalne”.

  Właściciel elektrowni, Tokyo Electric Power Company (TEPCO), twierdzi, że pomiary atmosferyczne we wnętrzu obudowy reaktora nr 2 wynoszą 530 siwertów na godzinę, co jest wartością znacznie przekraczającą dotychczasowe 73 siwerty na godzinę. Reaktor nr 2 jest jednym z trzech, w których doszło do wybuchu, gdy elektrownię uszkodziło ogromne trzęsienie ziemi i tsunami w marcu 2011 roku.

  Jak donosi TEPCO, analiza najnowszych obrazów ujawniła otwór o powierzchni jednego metra kwadratowego w metalowym okratowaniu poniżej ciśnieniowego pojemnika reaktora. Za powstanie tego otworu odpowiedzialne jest prawdopodobnie paliwo jądrowe, które roztopiło się, a następnie przedostało do pojemnika po tym, jak tsunami zniszczyło system chłodzenia elektrowni Fukushima Daiichi. Również po raz pierwszy od momentu katastrofy upubliczniono obrazy przedstawiające ciemne grudy pod reaktorem nr 2. Eksperci sądzą, że tą ciemną materią są stopione uranowe pręty paliwowe emitujące promieniowanie radioaktywne.

  Po sześciu latach z jakiegoś powodu natężenie promieniowania nagle osiągnęło zatrważający poziom. Może to być spowodowane tym, że więcej prętów paliwowych jest odkrytych albo wchodzą one w bliższy kontakt ze sobą, zwielokrotniając i przyspieszając konwersję masy w energię. Roztapiające się pręty zwiększają też znacząco ryzyko utworzenia krytycznej masy, która eksplodując mogłaby rozprzestrzenić śmiercionośne pierwiastki radioaktywne w atmosferze oraz w wodach gruntowych i oceanicznych. To niszczycielskie zjawisko zagraża istnieniu wszystkich form życia na północnej półkuli.

  TEPCO planuje wysłać specjalnego zdalnie sterowanego robota mającego sprawdzić warunki panujące obecnie wewnątrz reaktora nr 2. Jednak tego rodzaju roboty są zaprojektowane na wytrzymanie całkowitej dawki 1000 siwertów, co oznacza, że są w stanie przetrwać niespełna dwie godziny w otoczeniu panującego tam promieniowania. Mimo to rzecznik TEPCO powiedział, że zarejestrowane obrazy dostarczą bardzo użytecznych informacji na temat warunków panujących aktualnie w środku reaktora.

  To niezwykle intensywne promieniowanie bardzo utrudnia zadanie tysiącom robotników zaangażowanych w wyłączanie elektrowni, które może potrwać około 40 lat. Co więcej, lekarze nigdy nie mieli do czynienia z takim poziomem radioaktywności w swojej pracy.

  Siwert jest jednostką promieniowania. Dawka zaledwie 0,1 siwerta znacząco zwiększa ryzyko nowotworu. Dawka jednego siwerta wystarczy do wywołania choroby popromiennej, nudności, bezpłodności, wypadania włosów i powstania zaćmy. Wystawienie na działanie 5 siwertów może zabić połowę ludzi w ciągu miesiąca, natomiast dawka 10 siwertów może okazać się śmiertelna w czasie kilku tygodni.

  Po sześciu latach TEPCO razem ze swoimi partnerami biznesowym: w Fukushima Daiichi wciąż nie ustalił położenia i stanu roztopionego paliwa w trzech najbardziej uszkodzonych reaktorach atomowych. Nawet jeśli uda się oczyścić gruzowisko, odzyskać pręty paliwowe i przejąć ponownie kontrolę nad zachodzącymi reakcjami jądrowymi, skażenie tamtego terenu może trwać setki tysięcy lat.

  Na podstawie:

  http://www.naturalnews.com/2017-02-09-the-media-can-no-longer-hide-the-truth-about-fukushima-the-entire-world-is-in-danger.html

  http://www.naturalnews.com/2017-02-04-record-radiation-level-detected-a-fukushima-reactor-unimaginable-could-kill-human-from-even-brief-exposure.html

  http://www.naturalnews.com/2017-02-06-unimaginable-radiation-levels-detected-at-fukushima-mox-fuel-melts-through-reactor-floor.html

  Tłum. Nexus

  Źródło: Wolna Polska
  ze strony alexjones.pl
  Sponsorowanie terroryzmu?
 • Maly blad mialo byc to.
  Popularne Najnowsze Wątki Moje

  ~jan1 : Patrza a nie widza ,sluchaja a nie slysza,mysla a nie rozumieja- patrz ,,MASOWA MIGRACJA A PLAN KALERGI,, na www .neon24.pl
  1 minuta temu
  odpowiedz
  Heil komuna!
 • No wlasnie na onecie pisza podobnie..
  A przy okazji ktos promuje neon, ciekawe czy wiecej fanow neonu to robi .
  ..............................
  ,,,, Prezydenci miast zlożli oświadczenia majatkowe,,
  ~jan1 : I pomyslec ze w czasach tej ,,totalitarnej zlej komuny,, jak perwszy sekretarz pwiatowej PZPR mial domek letniskowy za obecne 15 tys to bylo to bulwersujace i naganne. Shumacher w ,,Male jest piekne,,pyta czy czlowiek zarabiajacy 100 razy wiecej od inych 100 razy wiecej pracuje ,jest 100 raz bardziej inteligentny100 razy wiecej daje innym. Niestety taki ktos tylko wykozystuje uwarunkowania systemowe ktore czeso sam tworzy. Arianie polscy mawiali- kradzierza jest kazda forma zycia kosztem innych. zwiń
  5 minut temu | ocena: 100%
  odpowiedz
  Heil komuna!
 • Albowiem niema innego Boga poza JAHWE ON JEDEN JEST
  Niewatpliwie to co obserwojemy w polityce migracyjnej jest alementem wiekszego planu,i niema tu najmnieszej watplwosci, niema tez najmniejszej watliwosci ze niema czegos takiego jak demokracja w tzw U E. Gdyby takowa byla to zaden z krajow i narodow europy nie zgodzil by sie na procesy ktore doprowadza do wyjecia tych narodow spod prawa naturalnego i zucenia tych narodow na pastwe nieludzkej i bezlitosnej wladzy ludzi wyzutych z moralnosci i etyki ze szczytow korporacji [[Joel Bakan,,Korporacje,], Nalezy jednak zakwestinowac mysl ze sa to zydzi scementowani ideja religijna poniewarz dawano ci ludzie w swych zamknietych kregach[od setek lat] odeszli od judaizmu nakazow prawa[parz Naurei Karta.pl]i poszli w kierunku kultow satanistycznych[patrz ksiegi Starego Testamentu] Bo metody jakie sosuja sa zaprzeczeniem nakazow JAHWE[Ksiega Izaasza] Niewatpliwie wykozystywana jest jakas negatywana forma lojalnosci grupowej [ wspulnota interesow o motywacji materalnej np,,List Zyda do Jezego Urbana] ale jako wyealieowana z narodu Izraela i nie bedaca prawdziwym Izraelem[ np Hazarowie] . W tym genetycznym gaszczu nie sposob tak naprawde powiedziec kto jest zydem a kto nim nie jest [ Mysle ze w swych wewnetrznych kregach jest to wiadome] i prawdopodobnie prawdziwe sa slowa izraelskiego profesora ktory twierdzii ze ,,zolnierz pilnujacy palestyczykow ma mniej krwi zydowskiej niz ten palestynczyk,, Niemniej nie wnikajac w glebsze zawilosci moza powiedziec ze jako grupa wykzystujaca zmodyfikowany motyw religijny sa skuteczni i dobrze zorganizowani czy wrecz guruja nad innym spolecznosciami [Mc Donald-,, Fenomen Zydowski ,,] Mysle ze niewlasciwie wykozystywany motyw wybranstwa bo wybranstwo narodu Izraela nie ulega watpliwosc[,,izraelu was wybralem ze wszystkich naodow ziemi,] powoduje ze pod te flage podciaga sie wiele kncepcji wladzy i panowania nie cieszacych sie akceptacja JAHWE. Prawdziwe wybranstwo bedzie opieralo sie o swiadome uznanie JAHWE[JEHOWA] I jego zwierzhnosci nad ziemia [Izajasz-,, wszystkie ludy narody i jezyki przyjda do tronu JAHWE,by ich nauczyl swych praw,,..] Te proby mieszania na sile narodow,poprzez celowe wojny to dzielo szatana majacego swiadomosc ze ma malo czasu....
  Masowa migracja a Plan Kalergi
 • Ergonomia zbawienia wiedzie prostymi drogami.
  Przyznam duzo pracy wlozla pani julia w to pisanie. Historia kosciola to rozlamy i herezje od samego poczatku . Kosciul o jakim sie wspomina jest jednym w wielu jakie powstawaly w okresie pierwszej i drugiej reformacji wiec byl jednym z etapow inne koscioly poszly dalej odrzucajac i to co kosciol Nowoapostolski jeszcze dzis uznaje za prawde objawiona. O jego niejednoznacznsci swiadczy fakt ze tacy kotrowesyjni artysci sa jego czlonkami te stroje i oprawa to raczej malo chrzescjanskie.[jest taki cytat w bibli] Ne rozumiem strategi co ma byc celem artykulu, Tyle czasu by to napisac[ moze droga dla nielicznych] a mozna by przytoczyc pare psalmow czy slow ksiegi madrosci mysle ze slowa Bibli sa jak obusieczny miecz dlatego warto prawdy szukac u zrudla zmierzajac najprostsza droga..Pozdrawiam
  Lacrimosa. Gothic metal i Kościół Nowoapostolski
 • Pozostaje pytanie
  Jak zrobiono sam blok mysle ze jest klejony klejami hemoutwardzalnymi .Technologia w sumie prosta. Taki sam dom mozna postawic z bali obrabiaych mechanicznie same sciany w tydzien,obrubka zajmuje 2dni. Na obszarze polski dobrze opanowano budow domow z bali,szczelnosc bala z dwoma piórami jest zblizona do litej sciany.
  KSIĘŻYCOWE DREWNO
 • Szczepionkowcy ujawniaja ...
  Czyżby największe w historii medyczne demaskatorstwo?


  Wygląda na to, że w ślad za demaskatorem głównej amerykańskiej krajowej instytucji zajmującej się zdrowiem publicznym – Ośrodków Kontroli i Zapobiegania Chorobom (Centers for Disease Control; w skrócie CDC) – drem Williamem Thompsonem, który był główną postacią przywoływaną w filmie dokumentalnym Vaxxed, podążyli inni demaskatorzy. Dr Thompson jako pierwszy wyznał, że on i jego przełożeni zniszczyli kluczowe dowody wiążące szczepionki z autyzmem.

  Grupa kilkunastu naukowców określających się jako CDC Spider (Scientists Preserving Integrity, Diligence and Ethics In Research – Naukowcy Zachowujący Rzetelność, Staranność i Etykę w Badaniach) wysłała niedawno pismo do szefowej sztabu CDC, Carmen Villar, wyrażając poważne obawy, że tego rodzaju korupcja i współudział nie są anomalią, ale stały się trwałym problemem systemowym.

  Pismo grupy CDC Spider z 29 sierpnia 2016 roku zaczyna się niezwykle odkrywczym ustępem:

  „Jesteśmy grupą naukowców z CDC, którzy są bardzo zaniepokojeni obecnym stanem etyki w naszej agencji. Wydaje się, że nasza misja pozostaje pod wpływem i jest kształtowana przez strony trzecie i nieuczciwe interesy. Wydaje się, że nasza misja i zamiary Kongresu w stosunku do naszej agencji są udaremniane przez niektórych naszych liderów. Tym, co niepokoi nas najbardziej, jest to, że staje się to normą, a nie rzadkim wyjątkiem. Niektórzy wyżsi urzędnicy zarządzający CDC są wyraźnie [tego] świadomi, a nawet tolerują takie zachowania. Inni widzą to i odwracają się w drugą stronę. Niektórzy pracownicy są zastraszani i przymuszani do robienia rzeczy, o których wiedzą, że nie są prawe. Mamy przedstawicieli w całej agencji, którzy są świadkami tych niedopuszczalnych zachowań. Występują one na wszystkich poziomach i we wszystkich naszych jednostkach… Prosimy, aby pani wykonała swoją część, pomagając w posprzątaniu tego domu!”

  GlobalFreedomMovement.org  Źródło: NWO Report
  ze strony alexjones.pl
  Szwecja zakazuje szczepień obowiązkowych
 • Zdrowie miedzy mlotem a kowadlem
  Mysle ze swiat wchodzi w trudny okres w swym rozwoju a medycyna staje sie krok po kroku elementem sprawowania wladzy [art DR Glublock ,,Jak medycyna zycia staje sie medycyna smierci oraz art ,,Nowa epoka barbarzyncow na blog robert Grunholz] ] i tak np unia europejska chce wprowadzic Kodex Elementarius [kodex zywieniowy patrz wolne media net] co moze zaowocowac milionami przedwczesnych zgonow na choroby cywilizacyjne i degeneracyjne. a z drugiej strony wepchniecie polski w zaleznosc od systemu anglo -amerykanskiego uzaleznia polski system wladzy od ich korporporacji czyniac politykow zaleznymi od ich woli[ patrz niedawne powiekszenie ilosci obowiazujacych zabujczych szczepien ] Nalezy wiec oczekiwac ze regulacje prawne w tym obszaze beda prubowaly odebrac wolnosc decydowania o formach i metodach leczenia. [ . Pomimo to mysle ze nalezy rozwijac metody alternatywne a przedewszystkim prowadzic totalna ,,akcje informacyjna,, w spoleczenstwie by korporacyjne klamstwa nie byly w stanie sie zadomowic w swiadomosci spoleczenstwa, dajac przyzwolenie do dzialan w ktorych medycyna i lekarze staja sie bezwolnym narzedziem korporacji tu jedynym nrzedziem moze byc wedza i jeszcze raz wiedza,poprzednie wpisy pokazuja do jakich absurdalnych zbrodni moga sie posunac medycy gdy znajduja sie poza mozliwoscia kontroli spolecznej[wspomniana lobotomia przez staszka kieliszka ] Jak wielokrotnie wspominalem ponad 90 procentowa wyszczepialnosc dzieci swiadczy nie tylko o totalitorayzmie wladzy ,ale rowniez o bardzo niskim poziomie spolecznej wiedzy na te tematy,mysle ze matki byly by zdeterminowane w walce o nieszczepienie gdyby ich swiadomosc byla pelna ,niejasnosc powoduje niewpewnosc i postawy zgody i milczenia w stosunku do zla jakim sa szczepienia. Podobnie z innymi plagami dhorob,rakiem,chorobami sercai ukladu krwionosnego. Korporacyjne klamstwa medyczne odejda w niebyt gdy przewarzajaa liczba ludzi bedzie miala calkowita PEWNOSC ZE SA TO CELOWE KLAMSTWA,,WYMYSLONE NA URZYTEK KORPORACJI . DLATEGO TAK WAZNA KWESTIA JEST PRACA INFORMACYJNA. Jednoczesnie w ramach mozliwosci jakie sa realizowac to o czym pisze autor rozwijac medycyne holistyczna oparta o naturalne metody leczenia jako drugi nurt bedacy odejsciem od ,,medycyny technicznej,,Oczywiscie nie mozna odrzucac osiagniec medycyny akademickiej w wielu obszarach zdrowia poniewaz wiele technik leczenia przez nia stosowanych jest potrzebnych. Rozgraniczenie obszarow patologi od dobrych dzialan jest wlasnie najwyszym wyzwaniem dla osob pracujacych w sluzbie zdrowia. Wraca problem suwerennosci narodu i panstwa jako zasadniczy element decydujacyo stanie zdrowia spoleczenstwa w sytuacji gdy komisarze w sposob autorytarny[np regulacje w sprawie ziol] narzucaja regulacje prawne o niejasnych intencjach,tylko spoleczny opor oparty o pewna wiedze i przekonania moze spowodowac ze spoleczenstwo nie zostanie sprowadzone do poziomu beznnadziejnej wegetacji sterowanej chemicznymi dodatkami sterujacymi psychika i zdrowiem fizycznym lacznie z czasem zycia.[Rasel,,..za pomoca zastrzykow tehnologi zywienia i systemu zakazow stworzymy typ czlowieka niezdolny do buntu przeciw wladzy[patrz fluor cichy zabujca] ] Tak wiec aktywne [ Buddyzm i buddysci jest pasywni dlatego ciesza sie uznaniem elit i beda mieli miejsc w swiatyni ] postawy przelamywania monopoli informacji beda tym co moze pozwolic zminimalizowac sile negatywnych wplywow konwencjonalnej korporacyjnej medycyny
  Hipokrates - Cybernetyka. XXI wiek
  jan 25.05.2016 09:49:58
  Szwecja zakazuje szczepień obowiązkowych
 • Trzeba zlozyc doniesenie do Ministara Sprawiedliwosci pana Zbigniewa Ziobro
  BLEDNE JEST ZALOZENIE ZE TYLKO OSOBY Z WYKSZTALCENIEM MEDYCZNM MOGA DOKONAC MERYTORYCZNEJ ANALIZY I OCENY CALOKSZTALU WIEDZY NA TEMAT SZCZEPIEN. AKCEPTUJAC TAKA POSTAWE DAJEMY SZCZEPIONKOWYM KRYMINALISTA PRAWO DECYDOWANIA O SWYM ZYCIU I ZDROWIU

  Jest wlasciwy czas i wlasciwa osoba na stanowisku minista sprawiedliwosci pan Ziobro osobiscie bolesnie doswiadczyl patologi w sluzbie zdrowia .
  Zlozenie doniesienia o mozliwosci popelnienia rozmyslnego przestepstwa jest jedyna mozliwoscia, spoleczenstwo polskie nie reaguja juz na informacje [tylko 80 osob na manifestacji w Poznaniu- zenujaca swiadomosc spleczenstwa] poniewaz system indoktrynacji i zastrasznia spwodowal masowa postawe wycofania. Na obiektywizm ministerstwa zdowia nie mozna tez liczyc poniewaz jest strona w sprawie osoby ulokwane w tym ministerstwie nie przyznaja sie tym samym do blednego rozpoznania probemu, doniesienie do miistra sprawiedliwosci [ ze wzgledu na wage problemu] jest to wiec jedyna sensowna mozliwsc jaka widze .Wszczecie drobiazgowego dochodzeenia ujawnlo by ponad wszelka watpliwosc falszywosci kryminogennosc szczepien . Jest wielu lekarzy dobrze znajacych problem szczepien, ktorzy sa zdolni wystapic w charakterze swiadkow i ekspertow[np Dr Jezy Jaskowski czy prof dr hab Dorota Majewska] Jako material dowodowy mozna wykozystac wiele dostepnych materialow opracowanych przez lekarzy. Koronnym argumentem na to ze przedstawiciele medycyny akademickiej moga sie mylic jest bardzo dyskretne odchodzenie od teori cholesterelowej jako przczynie chorob serca i naczyn,skoro pada jedna z fundamentalnych teori medycznych z taka pewoscia gloszona przez ostatnie dziesecioleca to rozumujac najprosciej jest takie same prawdopodobienstwo ze medycy myla sie rowniez w odniesieniu do szczepien. Mysle ze drugim materialem dowodowym jaki nalezalo by przedlozyc organom scigania jest wypowiedz federalnego -kryminalnego prokuratora USA Nico La Hoda on po szczeglowym sledztwie zlozyl oficjalne oswiadzenie dla mediów jako urzednik panstwowy. Mysle ze oganizacja STOP NOP powinna wykozystac droge prawna chocby z tego tez powodu ze w USA obecny prezydent tez jest przekonany o szkodliwosci szczepionek jest wiec wlascwy klimat do zmian prawa w tym obszarze. i uchylenia obowiazku szczepien a idac dalej odrzucenie calej teori imunizacji jako sprokurowanej dla zysku korporacji farmaceutycznych.
  Szwecja zakazuje szczepień obowiązkowych
 • @Jan
  Niezamierzona pomylka .Mialo byc ,,@autor,, a wyszlo ,,auto-r
  Ściany owocowe
 • Wypowiedz prokuratora USA w sprawie szczepien
  publikowano Wrzesień 1, 2016 Przez a303 W Zdrowie
  Prominentny prokurator obwinia szczepionki za autyzmu swoich dzieci
  Adwokat z San Antonio mówi, że jest przygotowany do podjęcia krytyki na temat jego uwag w niedawnym filmie, w którym obwinia szczepionki za autyzm swoich dzieci. Zaprzysiężony w ubiegłym roku w Bexar County, prokurator kryminalny Nico LaHood i jego żona, Davida, wyrazili swe krytyczne przemyślenia na temat szczepionek w filmie na YouTube zamieszczonym na oficjalnym kanale Vaxxed.

  „Jestem tu, by powiedzieć, że szczepionki mogą i powodują autyzm „, mówi w filmie LaHood. On i jego żona opowiadają o tym, jak ich córka Maya doświadczyła reakcji autoimmunologicznej wkrótce po otrzymaniu szczepionek w szpitalu.

  „To było naprawdę okropne . To było tak okropne, ze musiałam związać ją do snu, bo ona się tak drapała, że zaczęła krwawić”, Davida LaHood powiedziała, opisując objawy -podobne do egzemy -jakie miała jej córka. Matka i ojciec również opowiedzieli o zmianach fizycznych i psychicznych, jakich ich syn, Michael, doświadczył zaraz po szczepieniach.

  „Był bardzo czujnym dzieckiem. Był bardzo rozmowny. Był bardzo szczęśliwy. Dużo się uśmiechał. Uwielbiał, jak ktoś mu się patrzył prosto w oczy”, powiedziała pani LaHood.

  „On miał 18 miesięcy, był tuż po rundzie szczepionek i nagle zaczął robić takie dziwne wykrzywienia buzią. Takie niezależne odruchy (tics)” opisuje LaHood, twierdząc, że w pierwszej chwili myślał, że to było raczej słodkie.

  „Ale dość szybko doszliśmy do wniosku, że to już nie jest słodkie, „ powiedział LaHood, a jego żona, Davida, dodała, że była zaniepokojona, że Michael przestał utrzymywać kontakt wzrokowy.

  „Nastąpiła duża zmiana”, mówi Davida. „Przestał całkowicie patrzyć na ciebie. Przestał reagować na swoje imię zupełnie. A potem zaczęliśmy po prostu widzieć wiele innych zmian – umiejętności motoryczne nie rozwijały się w sposób jak do tej pory”. LaHood powiedział, że w tym czasie rozmawiał z przyjacielem, który PRACOWAŁ jako naukowiec DLA firmy farmaceutycznej Merck i który powiedział jemu, że NIGDY NIE ZASZCZEPIŁ któregokolwiek ze swoich czworga dzieci.

  „Ja poszukuję prawdy. Jestem prokuratorem z zawodu wiec szukam prawdy. MUSZE PODĄŻAĆ ZA DOWODAMI GDZIEKOLWIEK MNIE ZAPROWADZĄ. I NIE MAM UPRZEDZEŃ”. „..Więc zastosowałem to samo podejście, patrząc na ten problem,” mówi Lahood.

  „Brzydzę się oszustwem ,” mówi. „A to, co zostało narzucona na nas , jako wspólnotę – także przez nasz własny, cholerny rzad – JEST OSZUSTWEM. Czy jest to zamierzone, czy nie, wynik jest TEN SAM. ”

  Teraz prokurator musi wytrzymać krytykę ze strony mediów i ludzi na Facebooku, oświadczając, że ma on prawo do wyrażania swych opinii zagwarantowane w Konstytucji (1st Amendment).

  „Niektórzy z nich są wkurzenia , że Lahood, wybrany urzędnik, został nagrany składając swe oświadczenia przy swym biurku w biurze okręgowym”, donosi KENS5 news.

  Lahood twierdzi, że jest on uprawniony do wyrażania swojego zdania podczas gdy jest on w biurze, jak w przypadku innych wybranych urzędników, takich jak prezydent Obama i były gubernator Rick Perry, którzy wyrazili podobne oświadczenia wspierające obowiązkowe szczepienie dzieci.

  „Nie zmuszam nikogo do mojej opinii . Wypowiadam swoje zdanie i myślę, że mam prawo do tego „ powiedział ABC news.
  Nelson Wolff, sędzia z powiatu Bexar, wsparł Lahooda i jego prawo do przedyskutowania kwestii. „… On jest wspaniałym ojcem i jest zaniepokojony. Ma syna z autyzmem. Mam siostrzeńca z autyzmem. Wiem, jak to jest,” Wolff powiedział KSAT news.

  Pomimo krytyki, Lahood mówi, że będzie on nadal zadawać pytania i szukać odpowiedzi, i zachęca rodziców aby poszerzali swą wiedza o przed szczepieniem.

  „Moje opinie są tylko moimi opiniami, opinia ojca, opinia męża, który akurat jest prokuratorem okręgowym. Ludzie maja konstytucyjne zagwarantowane prawo do wyrażania swoich opinii. Wiem, że nie jest ona „politycznie poprawna”, powiedział LaHood..

  Tłumaczenie: Renata

  Źródło: http://www.infowars.com/prominent-district-attorney-blame
  Rząd USA od lat wiedział o śmiertelnych skutkach szczepionek
 • Trzeba zlozyc doniesenie do Ministara Sprawiedliwosci pana Zbigniewa Ziobro
  Jest wlasciwy czas i wlasciwa osoba na stanowisku minista sprawiedliwosci pan Ziobro osobiscie bolesnie doswiadczyl patologi w sluzbie zdrowia .
  Zlozenie doniesienia o mozliwosci popelnienia rozmyslnego przestepstwa jest jedyna mozliwoscia, spoleczenstwo polskie nie reaguja juz na informacje [tylko 80 osob na manifestacji w Poznaniu- zenujaca swiadomosc spleczenstwa] poniewaz system indoktrynacji i zastrasznia spwodowal masowa postawe wycofania. Na obiektywizm ministerstwa zdowia nie mozna tez liczyc poniewaz jest strona w sprawie osoby ulokwane w tym ministerstwie nie przyznaja sie tym samym do blednego rozpoznania probemu, doniesienie do miistra sprawiedliwosci [ ze wzgledu na wage problemu] jest to wiec jedyna sensowna mozliwsc jaka widze .Wszczecie drobiazgowego dochodzeenia ujawnlo by ponad wszelka watpliwosc falszywosci kryminogennosc szczepien . Jest wielu lekarzy dobrze znajacych problem szczepien, ktorzy sa zdolni wystapic w charakterze swiadkow i ekspertow[np Dr Jezy Jaskowski czy prof dr hab Dorota Majewska] Jako material dowodowy mozna wykozystac wiele dostepnych materialow opracowanych przez lekarzy. Koronnym argumentem na to ze przedstawiciele medycyny akademickiej moga sie mylic jest bardzo dyskretne odchodzenie od teori cholesterelowej jako przczynie chorob serca i naczyn,skoro pada jedna z fundamentalnych teori medycznych z taka pewoscia gloszona przez ostatnie dziesecioleca to rozumujac najprosciej jest takie same prawdopodobienstwo ze medycy myla sie rowniez w odniesieniu do szczepien. Mysle ze drugim materialem dowodowym jaki nalezalo by przedlozyc organom scigania jest wypowiedz federalnego -kryminalnego prokuratora USA Nico La Hoda on po szczeglowym sledztwie zlozyl oficjalne oswiadzenie dla mediów jako urzednik panstwowy. Mysle ze oganizacja STOP NOP powinna wykozystac droge prawna chocby z tego tez powodu ze w USA obecny prezydent tez jest przekonany o szkodliwosci szczepionek jest wiec wlascwy klimat do zmian prawa w tym obszarze. i uchylenia obowiazku szczepien a idac dalej odrzucenie calej teori imunizacji jako sprokurowanej dla zysku korporacji farmaceutycznych.
  Rząd USA od lat wiedział o śmiertelnych skutkach szczepionek
 • @auto-r Pamietajcie o ogrodach przeciez stamtad przysziscie..
  Takimi slowami konczy sie art,,Zyjmy Proscej,, Wegetarianski Swiat,,
  Ogranicnie energochlnnosci w produkcji zywnosci to zeczywiscie istotny temat.malo tego okazuje sie ze uprawy szklarniowe wymagaja mniej chemizacji tak np pomidor gruntowy wymaga nawet 10 krotnego i wiecej oprysku na plesn bo kazda mgielka to potencjana infekcja, w szkarni zamkietej na noc mozliwosc taka jest nieporuwnywalnie mniejsza. Na obszarch zachodniej polski niemieccy ogrodnicy rowniez budowali takie murki a przy nich czale rzedy inspktow. mieszkalem po sasiedzku gdzie taki system byl stosoway a na st procent mieszkal tam ogrodnik . Jakies 25 lat temu zbudowalem identyczny system mala szklarnie [7x2 m] z murem ceglanym od polnocy , swietnie zdawal egzamin. Mozliwosci kumulacji energi jest wiele sposobow np polaczenie domu pasywnego ze slomy i gliny ze zbiornikiem wody obok[moge taki dom komus postawic]
  Ściany owocowe
 • moze by tak..
  Zrobic Liste Ruznic miedzy poprzednim ,,Bardzo zlym systemem,, a tym ,,obecnym dobrym,, niech ktos ze stalych blogerow zrobi taki art gdzie dowolne osoby beda wpisywal ruznice i zeby to nie zniknelo na drugi dzien po zejsciu na dól slowem wyjsc poza neon. wg wzoru

  1- Inwilgilacja w czasach komuny byla plytka i sporadyczna obecnie totalna i powszechna.

  2. Zywnosc- byly dobre normy i niewielka ilosc substancji chemicznych
  becne totalna chemizacja

  3 Medycyna -Sluzyla spoleczenstwu,nie bylo kolejek do lekarza
  zachorowania na raka byly trzykrotnie nizsze
  4............itd mysle ze lista byla by dluga a wniosek jeden wpadlismy z deszczu pod rynne.
  Niewolnictwo 2.0
 • Mowiem ci ze
  Mówisz o pokoju
  czy ty nie widzisz, że
  są tacy, którzy chcą, żebyśmy
  pozabijali się
  żeby ja zabił ciebie,
  żebyś ty zabiła mnie,
  żebyśmy żyli w strachu
  całe noce i całe dnie

  Mówię ci, że
  mówię ci, że
  mówię ci, że
  jedyne wyjście to obudzić się

  Mówisz o miłości
  czy ty nie widzisz, że
  są tacy, którzy chcą, żebyśmy
  nienawidzili się

  I mówisz o wolności
  przecież musisz wiedzieć, że
  każdy z nas jest niewolnikiem
  czy tego chcesz, czy nie

  mówię ci, że
  mówię ci, że
  mówię ci, że
  jedyne wyjście to obudzić się
  Niewolnictwo 2.0
 • @Boguslaw Jeznach-nie boj sie pan haczki ,troche ruchu dobrze ci zrobi
  Po za tym cyt,, Dezurbunizacja winna byc najwazniejszym celem kazdego powaznego programu politycznego[Teodore Roszak,, Nauka tworzona przez rapsodyczny intelekt],, Rozrost miast i urbanizacja to patolgiczny przejaw wladzy do totalnej kontroli to wykladniczy wzrost patologi i upadku czlowieka. nie trzeba obawiac sie prostych metod, nie trzeba tez rezygnowac z dobrych odmian nie mutowanych z tak gleboka ingerencja genetyczna. Krzyzowki tak ale w ramach tych samych genotypow.Wygoda niesie wiele negatywnych problemow rozwiazanem jest ruwnowazenie tych zjawisk ,postaw,darzen i celow czy warto rezygnowac z ogródka by potem siedziec prze TVN to jest falszywe wyobrazenie o dobrym zyciu .............


  polecam
  Granice przystosowania - Stanisław Kozłowski

  Wydawnictwo: Wiedza Powszechna Rok wydania: 1986

  Liczba stron: 446 Format oprawy: B5 Oprawa: twarda

  Treść: środowisko życia człowieka, środowisko wewnętrzne ustroju - homeostaza, przystosowanie do warunków życia, człowiek - praca (wysiłki fizyczne, zmęczenie - fakt czy fikcja?, ograniczenie aktywności ruchowej - nowy biologiczny problem dostatniego życia, aktywność ruchowa a zdrowie człowieka), żywienie człowieka a przetrwanie, obciążenia emocjonalne, środowisko gazowe człowieka, środowisko termiczne życia, człowiek w przestrzeni kosmicznej, rytmy biologiczne a zdolność przetrwania, czynniki środowiska tworzonego przez człowieka i problem adaptacji, granice przystosowania.
  GMO i Zielona Rewolucja
 • @arjanek
  Jezeli jakiekolwiek pozytywne przemiany sa mozliwe w dzisiejszym swiecie,to na pewno zrudlo tych przemian nie bedzie lezalo w obrebie krajow anglo-amerykanskich,poniewaz wola tamtych spoleczenstw zostala spacyfikowana przez wladcow pieniadza[film ,,Monye Masters,,] Rozwiazaniem dla przyszlosci swiata jest ograniczenie komsumpcji i prostota zycia i jego organizacji. [,Zyjmy Proscej,- Wegetarianski Swiat], ,, Dalszy ,,rozwoj,, i ,,wzrost,, to nieuchronna smierc cywilizacji [Miszhan , ,Spor o Wzrost Gospodarczy,, , exignorant blog ] Taki statyczny model zycia moze byc zainicjowany i zrealizowany jako przeciwienstwo utopi ,,rozwoju,, dlatego bedzie atakowany i niszczony. Rosja jest w tej chwili jedyna sila na Ziemi zdolna przeprowadzic zmiany ze zwzgledu na obszar,surowce,potencjal wojskowy i mentalnosc narodu rosyjskiego . Co bedzie potem - slowa ,,Przyjdz Królestwo Twoje,, wydaja sie jedyna nadzieja nie znamy jednak czasu.. W kazdym razie na dzis Rosja moze byc liderem dobrych przemian dlatego ze jest silna i w sporym stopniu niezalezna. Ideja komunizmu w wielu swych aspektach nie byla zla dlatego byc moze to doswiadczenie umozliwi w Rosji narodziny systemu mogacego byc wzorem dla innych narodow. a slowa Edgara Cayce moga byc jedyna logiczna alternatywa,szkoda tylko ze olbrzymi potencjal marnowany jest pezpowrotnie w rosji na budowe sytemow obronnych,jest to jednak koniecznsc przed zapedami Wall Strett i Londynskiego City ktorych wlasciciele widza swiat w swym niepodzielnym wladaniu. a ludzi jako zasoby do realizacji swych egoistycznych kocepcji wladzy i panowania film ,,Esoteric Agenda,,]
  ...............................................................  Odczyt 3976-10, z dnia 8.II.1932 roku:
  W religijnym rozwoju Rosji leży nadzieja dla świata. Naród albo grupa narodów, które będą najbliższe w stosunkach z Rosją, mogą żyć lepiej, powoli zmieniając warunki życia na lepsze na całym świecie.

  Nieco potem Cayce powiedział tak:

  Odczyt 452-6, z dnia 29.XI.1932 roku:
  Zmiany nadchodzą, możecie być spokojni, to będzie ewolucja albo rewolucja w ideach myśli religijnej. Podstawy do tego w każdym razie wyjdą z Rosji; to nie będzie komunizm, ale to o czym uczył Chrystus – jego wersja komunizmu.


  ze strony UFO i ludzie wszechoceanu-,,Edgar Cayce o przszlosci USA i Rosji,,
  Rosjo wyciągamy rękę!