Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Adam45

 • to pewnie SKS
  Tak sobie myślę że prezesa dopadł po prostu SKS !!! Niestety każdego prędzej czy później to czeka :) Może u prezesa już zaczyna się TBC ????
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • @Repsol 21:52:04
  a efekt zniszczone 2 lub 3 budynki POGRATULOWAĆ SKUTECZNOŚCI :)
  I co teraz, USstupid boys?
 • tak jest
  narodowo socjalistyczny rząd broni faszystów !!!
  Faszyzujące organizacje prawicowe językiem propagandy PiS
 • faszyzm w Polsce
  czy to TVN kazał się przebierać debilom w gestapowskie mundury??? świętować urodziny wodza??bardzo dobrze że pokazali polskich faszystów szkoda tylko że tak późno !!! dali możliwość wykazania się ABW CBA i innym pis dzielskim niedojdom ale ci popierają faszystów i nie zrobili nic albo o niczym nie wiedzieli jak to niedojdy :D
  Tani prowokacja TVNu ze swastyką w tle
 • @Zawisza Niebieski 16:28:28
  właśnie tak uważali narodowi socjaliści w Niemczech! Nie na darmo w przemówieniach notabli rządzących często słychać tezy znane z przemówień Goebbelsa czy wprost wziete z Mein Kampf !
  Ciamajdan 2
 • Adam
  autor pewnie woli krew na ulicy jak każdy dobry narodowy socjalista ? Spokojnie autorze jak tak dalej będzie szło będzie prawdziwy "majdan" Polacy są mądrzy nie pozwolą na zmianę ustroju , na wprowadzenie nazizmu w Polsce !
  Ciamajdan 2
 • @Husky 22:39:29
  przecież amerykanie doskonale wiedzą że satelity można niszczyć impulsem elektromagnetycznym. Już w latach siedemdziesiątych podczas prób nuklearnych w kosmosie w ten sposób zniszczyli jedna trzecią swoich satelit
  Rosyjska broń hipersoniczna zachwiała nuklearną równowagą!
 • @kula Lis 66 14:16:55
  jeżeli było tak jak piszesz, co powinien stwierdzić niezależny mam nadzieję sąd ! to wina tego kierowcy seicento jest bezsporna. Ale w takiej sytuacji wygląda na to że kierujący głównym to amator i powinien być natychmiast zwolniony. Nie wierzę żeby dowódca powierzył prowadzenie głównego komuś takiemu więc musiał jechać szybko tylko to w miarę logicznie tłumaczy wylądowanie na drzewie! chociaż taka próba ominięcia jest niezgodna z zasadami. Wersja security jest naprawdę dobra i przy 50km/h łatwa do opanowania ale jadąc z vipem tej klasy kierujący powinien poradzić sobie nawet przy 120km/h inaczej nie nadaje się do tej pracy !
  Współczuję kierowcy Seicento, ale i przestrzegam
 • @Lotna 18:21:13
  dokładnie !! nic się nie zmieniło na lepsze, wręcz przeciwnie przyszły swoje golasy i doją ile wlezie doskonale wiedzą że trzeba się spieszyć bo ich czas przy korycie może być bardzo krótki ( oby) Różnica jest tylko taka że poprzednicy robili to w białych rękawiczkach a obecna ekipa kijem bejsbolowym !!!
  Gen samozagłady powrócił Seicentem
 • @Wrzodak Z. 09:28:34
  oglądałem i coraz bardziej dochodzę do przekonania że to co mówi to prawda ! Druga strona nie reaguje na to nie dementuje , nie broni swojego "dobrego imienia" nagranie cały czas jest dostępne na YT . Wygląda na to ze bardzo chce żeby jak najmniej się o tym mówilo.
  Współczuję kierowcy Seicento, ale i przestrzegam
 • @Czartoryski 02:57:39
  poduszki nie odpaliły tam gdzie nie były zapięte pasy wystarczy poczytać o tych systemach :)
  Współczuję kierowcy Seicento, ale i przestrzegam
 • do krzysztof
  czy młody człowiek spowodował ten wypadek ? to rozstrzygnie (mam nadzieję ) niezawisły sąd ! rozumiem że pis-dzielski nadszyszkownik wydał już wyrok a tu nagle adwokat miesza mu szyki :) pokazuje to tylko arogancję władzy która wie najlepiej jaki był przebieg zdarzenia . "Przewodnią siłę narodu" już przerabialiśmy i wiemy dokładnie jak z nią walczyć. Mówisz "opozycja totalna" a jaka ma być? gdy buta , arogancja i chamstwo obecnej władzy osiągnęła niespotykany w cywilizowanym świecie poziom.
  Współczuję kierowcy Seicento, ale i przestrzegam
 • to metody faszystowskie
  Rządzą nami po prostu bardzo źli ludzie, pełni nienawiści i pogardy dla świata, którzy z wyrządzania krzywdy czerpią chorą satysfakcję. Krzywdzą kobiety (żeby wspomnieć tylko sprawę konwencji antyprzemocowej czy zakazu aborcji), dzieci (niszczenie in vitro i obrażanie dzieci urodzonych dzięki tej metodzie), uchodźców, mniejszości narodowe (Bełsat, Opole, radykalne ograniczenie środków na kulturalne inicjatywy), mniejszości seksualne, mających inne poglady polityczne (nieustanne wyzywanie od ubeków, zdrajców itd)
  Sejm - jak okiełznać opozycję
 • pis-dzielcy zrobili z gęby dupę :)
  http://natemat.pl/197665,oto-milosierdzie-pis-w-wigilie-wbrew-zapowiedziom-nie-wpuszczono-do-sejmu-rodzin-protestujacych-poslow-opozycji
  Sejmowa "Opowieść wigilijna"...
 • @ninanonimowa 09:16:27
  masz rację pierdoli jak by się z małym na łby zamienił !!Skąd się tacy zaślepieni kretyni biorą ???
  Nowa zimna wojna
 • @Playset 12:55:55
  powiem ci że ja już nie pracuję od 10 lat ale mój naczelnik odszedł dopiero teraz :))))
  Dobra zmiana : koniec MO i ZOMO !
 • zmiana
  Powiem tak!
  Kto miał wtedy pracować? Potrzebowali nas bo przyszły same nieuki bez praktyki i doświadczenia! Potrzebowali nas do roboty. Swoją drogą ten okres gdy czerwonych zastępowali czarni to najlepsze lata w policji można było robić co się chciało i tak "nowa władza" była robiona w h.... aż miło :)
  Dobra zmiana : koniec MO i ZOMO !
 • @Oscar 12:42:38
  ciekawy wywód typowy dla socjalistycznej mentalności :) Bardzo łatwo za czyjeś ciężko zarobione pieniądze kupować sobie głosy rozdając leniom i obibokom kasę.Nie mówię żeby nie pomagać ale trzeba dać wędkę a nie rybę :) Dlatego gdy usłyszałem od swojego pracownika "że już więcej nie będzie mnie dorabiał bo te 2 tyś które u mnie zarabiał ma z 500+ i nie potrzebuje już pracować" przeniosłem firmę za granicę ! NIE BĘDĘ WIĘCEJ DAWAŁ KASY NA LENI !!!!!!!!!!!!!!!!
  Rozpoczyna się masowa emigracja przedsiębiorców
 • @kfakfa 15:31:15
  dokładnie tak jest :) " z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał" jak mawia klasyk Większych bzdur jak te tutaj dawno nie czytałem
  Grzegorz Braun: Mało znane informacje o zamachu w Smoleńsku
 • murzyn zrobił swoje murzyn musi odejść
  Znane działania CIA zacieraja ślady żeby nie wyszło kto rozstrzelał niebiańską setkę. Jednak wszystkich śladów nie da się zatrzeć prędzej czy póżniej prawda wyjdzie na jaw.
  Czyszczenie ukraińskiej sceny politycznej