Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze szpak2255

 • @SpiritoLibero 12:56:08
  nie wiem kim jest towarzysz Sendecki i nie chce wiedzieć..Urban tez nie należał do PZPR aż do momentu wyprowadzenia sztandaru tej zbrodniczej, antypolskiej mafii.
  Najgorszy antypolski element wychodzi ze swoich nor
 • @Eugeniusz Sendecki 11:47:42
  Na co mam się zdobyć?! Owszem, zdobyc trzeba Polskę spod okupacji judeokałmuckiej najsamprzód opartą o protektorat sowiecki a od 1989 protektorat niemiecko-rosyjski! Tylko idiota albo antypolak tego nie zuważał! Gdyby Polacy odzyskali swoja niepodległość tak jak to się stało w 1918, to Kiszczak, Jaruzelski, Dukaczewski i reszta tych matrioszek lub zsowietyzowanych skoorwysynów, potomków złdziei kur okresu wojny i szabrowników dawno by zawisła na suchej gałęzi..A co mamy? Te bedlaki pobieraja emerytury po 17tys pln podczas gdy ich ofiary przemieraja z głodu! Obecna degrengolada i rozgrabiona Polska to dzieło komunistycznych szubrawców! To owoc grubej kreski mośka Mazowieckiego która pozwoliła dokonac kolejnego mariażu chama z żydem na zasadach podobnych do tego z 1945! Wtedy cham z żydem dokonał nacjonalizacji i rozkułaczenia czyli ograbienia Polaków z ich wielowiekowej własności a po 1989 dzieci tamtych bolszewickich złodziei i szubrawców uwłaszczyli sie na tym co ich ojcowie rozkradli! Nie było i nie jest tak, towarzyszu Sendecki? A tak na marginesie towarzyszu Sendecki, to obserwuj zachowania Olejnikowej, Lisa w TVN oraz judeokałmucka ferajnę z GW...to może być dla was dobry drogowskaz jak się ustawić w nadchodzącej nowej rzeczywistości..Olejnikowa stała się PiSuwą...dziś w TVN broniła jak lwica zamordowanego w Smoleńsku prezydenta L.Kaczyńskiego i to przed atakami kogo? miśka Kamińskiego!
  Michnik który jeszcze nie dawno spotykał się z Putinem, już przymila się jankesom!Wajda, Olbrychski już wyczuli nowy kierunek wiatru! Te judeokałmuckie skoorwysyny juz kombinuja jak tu siebie postawic w roli witających jankesów! W 1939 kwiatami próbowali wiatć niemieckie wojska, ale te ich usług nie przyjeli..Natomiast już 17 wrzesnia sowieci ich usługi przyjeli z radością! Ilu Polaków zamordowano? ilu wywieziono na Sybir za sprawą żydowskich denuncjacji?! Nikt nie wie! Dość wredne skoorwysyny! Za całe zło, za tysiące ofiar, morze łez oraz biedę, kula w łeb!
  Najgorszy antypolski element wychodzi ze swoich nor
 • @fretka 11:13:19
  A tak poza tym coś więcej, polonistko z WSIowej stajni?
  Ukraina – „być albo nie być”.
 • WSIoki, wsie ruki na paułubu!
  Na neonie panika, WSIowi zbrodniarze od Dukaczewskiego zesrani po pachy! No i po co był wam ten deal z Putinem? Zamordowaliscie 20 polskich pilotów wojskowych w Mierosławcu, zamordowaliści 96 Polaków z prezydentem i sztabem generalnym na czele..i co kanalie? myśleliscie że wam to ujdzie płazem? Słuzyło się Putinowi i kacapskim bandytom, to teraz trzeba będzie zapłacić..Dość złodziejstwa i bandyckich praw. Putina wzieto na małpę która wsadziła łapkę do klatki po podsuniętego jej banana ale nie wie jak ją z tym bananem wyciągnąć. Puścić banana nie honorno a wyciągnąć nie ma jak bo szpara między szczebelkami za wąska..hehe!
  Najgorszy antypolski element wychodzi ze swoich nor
 • Duża nerwowość po multańskiej stronie
  :Kiedy zaczyna wiać wiatr historii, trzęsą się portki pętakom"..

  Zauwazyłem wielkie poruszenie szczególnie w TVNie. Czesć tej postbolszewickiej zgrai jak Olejnikowa nagle staje sie PiSówą. Tęczowy Rychu wychwala zamordowanego prezydenta L.Kaczyńskiego a judeokałmuk i pijaczyna Kwach bredzi coś o jedności! A kolejny judeokałmuk Balcerwoicz to juz przeszedł samego siebie..otóż oznajmił że jak przejął włądzę po PZPR w 1989 to odktył że ci okradli Polaków z ich kont dolarowych na sto kilkadziesiąt milionów usd!! On to nie ujawnił wtedy, bo bał się rozruchów!! Tak, to dlatego Michnik rok później ogłosił zbrodniarza Kiszczaka człowiekiem honoru a od zbrodniarza Jaruzelskiego kazał się odpieprzyć bo bał się że ci mogą ujawnic iż to oni okradli wtedy Polaków! Logiczne? Tak samo logiczne jak tekst pana Tonderskiego!
  No i jak wiemy, daltego że sekretarze biura centralnego , wojewódzkiego okradli, trepy LWP, SBeki okradli Polaków z ich kont, to judeokałmuki z Czerskiej ubili z nimi deal aby nie spowodować rozruchów społecznych i potem okradali Polaków wspólnie przez kolejne 20 lat w ramach sojuszu to SLD-PSL, to znowu PO-PSL. I to jest ten sojusz chama z żydem który nami rządzi od 1945 z małymi przerwami...Chyba juz dość?
  Najgorszy antypolski element wychodzi ze swoich nor
 • @wujal 07:27:47
  A o kim sympatyczni Panowie piszecie, bo nie załapałem? Chyba nie o Putinie, bo ten na Syberii na tygrysy poluje, a więc nie może byc objęty zakazem spędzania czasu na Syberii..No, chyba że nasz Bronek Komoruski który tam jeździ na polowania. I to rzeczywiście może być dla niego dotkliwy cios, zwłaszcza po wizycie w USA kiedy to Obamowej wypił wino. Zostaną mu tylko wizyty w Izraelu i to tylko gdy jego kaszalot go z sobą tam zabierze.
  McCain: Koniec z wczasami na Syberii
 • @Ultima Thule 10:34:46
  "Ale czy to źle ? Akurat w tym przypadku nomenklatura miała rację: należało zakończyć socjalizm i rozpocząć WOLNY RYNEK.

  A że nie był to rynek całkowicie wolny, to już nie jest wina JKM ..."

  nie całkowicie wolny? no to jak to się stało że w tym "wolnym rynku" ruscy "wolnorynkowcy" przejmują polskie łupki od niemieckich "wolnorynkowców"?

  Polska jest rozszabrowana dokumentnie a ty pieprzysz o nie całkowicie wolnym rynku! Polska rozkradziona, Polacy emigruja za chlebem na skalę dotąd niespotykaną a ty mówisz że to juz nie wina JKM?!

  Te skoorwysyny od Kiszczaka i Jaruzelskiego którzy zrobili ten deal z judeokałmukami Michnika powinni być nabici na pal!
  Bronię Korwina! Polemika z wPolityce - widziane z USA
 • @gsaw 19:34:53
  "Proszę sobie wyobrazić osobę starszą, która przykładowo chce odwiedzać rodzinę, w którymś z krajów UE nie mogącą pozwolić sobie na opłacanie wiz na wyjazd. Do tego dochodzą trudności w przyswajaniu wiedzy czy języka."

  A kto kacapów zapraszał na Łotwę?! Zapomniałeś co kacapia zrobiła na przykład z Polakami zamieszkującymi od setek lat wschodnie tereny I RP?!
  Ukraina – „być albo nie być”.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:00:28
  Panie Wojtas, śmierdzi od pana putinowską kufajką przez łącza internetowe. Ja wiem że obecnie jest wasz czas, że ma pan do wykonania pewne zadania i je pan wykonuje..Ale my Polacy wiemy kim pan jest i co pan robi na polskich forach . A tak na marginesie..co słychać u zięcia w Moskwie?
  Bronię Korwina! Polemika z wPolityce - widziane z USA
 • @Stara Baba 22:04:47
  Niegdyś byłem zapalonym fanem JKM którego czytałem pasjami obok Michalkiewicza czy Łysiaka w NCz. Zimnym prysznicem i bolesnym przebudzeniem był dla mnie rok 1993 czyli Nocna Zmiana umiejetnie sprowokowana własnie przez JKM. Wtedy to zacząłem się przyglądać uważnie temu jegomosciowi w muszce i jego drodze jaką przebył na salony 3RP i skąd się wziął. I co zauważyłem? a to, że JKM objawił się w mediach Jaruzelskich na rok przed Okrągłym Przekrętem ni stąd ni z owąd jako tzw "logiczny zdroworozsądkowiec", "wyłapywacz absurdów", liberał o "kontrowersyjnych poglądach"(że też mi wtedy nie przyszło do głowy iż w 1988 nikt w TV o takich poglądach nie mógł sobie głosic ot tak, bez zgody smutnych panów z SB czy WSW!). No i niestety jako młody i głupi dałem się na ten KGBowski kit złapać! Ale to było ponad 20 lat temu! Dzisiaj trzeba być leniwym albo ograniczonym intelektualnie aby dać się zwodzić JKMowi! Pomiomo niebywałej dezinformacji kałmukoPOdobnych prowadzonych w mendiach polskojęzycznych, własnie dzieki internetwoi istnieje możliowsć uzyskania wystarczającej wiedzy o tym panu w muszce! pozdrawiam
  Bronię Korwina! Polemika z wPolityce - widziane z USA
 • @Maciej Piotr Synak 20:01:49
  leśny dziadek to na przykład Janusz Korwin-Mikke, nie zauważyłeś?
  Bronię Korwina! Polemika z wPolityce - widziane z USA
 • @ninanonimowa 23:34:45
  znam sprawę Rodschildów i całej tej judeokałmuckiej mafii światowej..Ale to my Polacy hodujemy między innymi tą mafie poprzez czytanie GW, oglądanie TVN, zadłużanie się w judeokałmuckich bankach..POlski motłoch w niedzielę zamiast pójść do kościoła na mszę albo z dziećmi do lasu, na spacer przesiaduje w judeokałmuckich galeriach, hipermarketach napychając kabzy największym oszustom świata. Pan Opara zwodzi ułomne umysły swoimi pomysłami po prostu oszukując..Nie wiem po co to robi, komu służy..Chcemy wygrac tą kolejną wojnę jaką nam wytoczono? No to zacznijmy się każdy z osobna zachowywać jak NARÓD a nie MOTŁOCH! Naród, czyli wspólnota powiązana tradycja, religią, językiem a przede wszystki WSPÓLNYM DOBREM JAKIM JEST POSIADANIE WŁASNEGO PAŃSTWA. Wojny nie da się wygrać bez dobrego jednego przywództwa! I my Polacy takiego przywódzce mamy i na pewno nie jest nim Tusk, Komorowski czy nawet Pan Opara.
  Ukraina – „być albo nie być”.
 • @Kula Lis 62 08:14:55
  Pana komentarze jak zawsze wnoszą łopatologiczną wykładnie rzeczywistości z którą w wielu miejscach trudno się nie zgodzić. Mimo wszystko uważam że Pana powyższy jest mocno przejaskrawiony zwłaszcza w części mówiącej o potędze Putina i Rosji jako takiej. Natomiast zgadzam się w 100% z Panem co do tzw "elit" które rządzą Zachodem a Polską w szczególności..
  To co obecnie obserwujemy to moim zdaniem koniec a nie poczatek tego co znowu zaplanowali Niemcy z Ruskimi. A zaplanowali nie mniej nie wiecej a najpotężniejszy układ gospodarczo-polityczny na świecie pod nazwą Euroazja na który nie mogą się zgodzić tak USA jak i Chiny. Rosja to nieograniczone surowce, Niemcy zaś to technologie..Mariaż tworzony przez Moskwę i Berlin juz nie pierwszy raz w historii, śmiertelnie groźny dla narodów Europy Środkowo-Wschodniej i bardzo groźny dla reszty świata. I jak to już niejednokrotnie bywało, ładnie żarło i zdechło! Tak Niemcy jak i Rosja od początku wiedzieli, ażeby swój plan zrealizować, trzeba zneutralizować Polskę tak jak to zrobiono w 1939..No i zneutralizowano poprzez wsadzenie Tuska i Komoruska na premiera i prezydenta RP. Mówi się, że wygranie wyborów przez PO na jesieni 2007 Berlin kosztowało wiecej niż kampania wrzesniowa 1939r. Do transferu pieniędzy na kampanie Tuska specjalnie stworzono fundacje Adenauera której szefem został...Balcerowicza! No i udało się, ale częściowo bo pozostał prezydent L.Kaczyński a ten Tuskowi od poczatku patrzył na łapki bardzo uważnie! Dlatego też zmajstrowali zbrodnie smoleńska w której ponad wszelką wątpliwość uczyniono łapkami naszych kanalii z WSI przy współpracy z Moskwą, Berlinem i Czerską. Moim zdaniem, to własnie 10.04.2010 był tym punktem zwrotnym a nie Majdan na Ukrainie! Otóż Amerykanie zuwazyli iż Polska jest rozpracowana i niebywale pilnowana przez Berlin i Moskwę poprzez swoich pachołków z PO i PSL. Po prostu utworzono nad Polską szklany sufit który na zewnątrz nic nie przepuszczał albo przepuszczał obraz zniekształcony, nieprawdziwy! Tą świadomość miał Jarosław Kaczyński, tą świadomość miały też USA. Dlatego też do rozwalenia układu Berlin-Mokswa wybrano Ukrainę i to w czasie igzrysk olimpijskich w Sochi. Lepszego czasu nie można było znaleźć na uczynienie rozpierduchy pod nosem Putina..Krótko mówiąc, Putina chwycono sposobem na małpę..Otóż do klatki wkłada się banana tak aby małpa mogła wsadzić do nie łapę, ale juz po chwyceniu tego banana łapki z bananem nie da się wyciąnąć.. Putin chwycił jak małpa banana Krym którego nie chce puścić i łapka mu w klatce ugrzęzła..Sprawę na Ukrainie próbował ratować Sikorski, ponad wszelką wątpliwość agent Moskwy i Światowego Kongresu Żydów. Ale przyleciał za późno i z Janukowycza nie udało się zrobić człowieka honoru przez ichnich Czerskich na wzór tego co zrobiono w Polsce. USA jest bardzo naiwne, łatwowierne i potrzebuje czasu na własciwą reakcję..Tak się jednak składa, że zawsze u nich prezydentem jest miernota w chwili gdy sytuacja wymaga kogoś na wzór Reagana..Czy Rooswelt w czasie 2 wojny światowej był lepszy od Obamy? A teraz wracając do obecności...Przed wybuchem Majdanu po coś John Kerry do Polski przyleciał a parę dni później sam sekretarz obrony USA..Tak więc nie dramatyzujmy, moim zdaniem konecpcja Moskwy i Berlina własnie się skończyła i chłopaki ratują to co moga z tego pożaru ..Putin chce wyrwać jak najwiecej kosztem Ukrainy czym się udławi a Berlin kombinuje Stany Zjednoczone Europy w oparciu o eurozonę..Ale to mżonki bo tak Francja jak i Włochy się na to nie zgodzą. Tyle kasy, tyle energii i znowu wszystko psu w doopę! Na koniec, John Kerry zaraz po wizycie w Warszawie poleciał do Pekinu i na pewno to nie był przypadek..Świat to nie tylko nasz grajdoł czyli 3 Resortowa i tęczowa Jewropa..Świat dzis to USA, Chiny, Indie i coraz bardzie Ameryka Południowa które na pewno nie pozwolą na poważniejszy sojusz Niemcy -Rosja..Nie przypuszczam aby Paryż i Londyn tez był taka konstrukcją zainteresowany. Owszem, oni są zainteresowani takim układem jaki dotychczas istniał, ale to sie niestety kiedys musiało skończyc i się kończy! Dlatego też, zamiast rozdzierać szaty, zastanówmy się jak się pozbyć Czersko_Wiertniczych oraz tych skoorwysynów z WSI / SB aby znowu nam nie ustawiali rzeczywistości tak jak to zrobili w 1989.
  Ukraina – „być albo nie być”.
 • Autorze
  a co na to generał Dukaczewski? On i jego koledzy ze WSI mają zapewne jakiś plan na taką ewentualność?
  Ukraina – „być albo nie być”.