Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze fretka

 • @lorenco 01:35:09
  "Metody te są znane i prymitywne, ale nadal są stosowane"
  Stany Zjednoczone Ameryki nie zamierzają uznać prawomocności wyborów prezydenckich w Rosji, powiedział senator Andrei Klimow, szef tymczasowej komisji Federacyjnej Rady ds. Ochrony Suwerenności Państwa. Według Klimowa, jeśli frekwencja przekroczy 45 procent, Waszyngton będzie próbował udowodnić, że taki wynik jest wynikiem post scriptum, Amerykanie wyrazili się rażąco o tym za pomocą głosu - Radio Liberty. W tym celu Waszyngton dodatkowo przydzielił 250 milionów dolarów. "Naszym zadaniem jest zapewnienie legalnego obywatelom Rosji wyboru własnej przyszłości", powiedział Klimov, zwracając się do uczestników spotkania, na którym odbyła się prezentacja raportu przygotowanego przez jego komisję.
  W spotkaniu wzięli udział senatorowie, dyplomaci, przedstawiciele społeczności ekspertów. Otwarta część raportu zajmuje ponad 80 stron i zawiera takie sekcje, jak "Interwencja w sprawach wewnętrznych suwerennych państw jako instrument amerykańskiej polityki zagranicznej", "Monitorowanie wyników prób interwencji w sprawy Rosji w latach 2011-2017" itp. Jest też zamknięta część raportu, z którą Klimov zapoznał swoich kolegów w drugiej części spotkania, która została zamknięta dla prasy.
  Przewodniczący Komisji Spraw Międzynarodowych Konstantin Kosachev uważa, że ​​interwencja Zachodu w rosyjską politykę wewnętrzną ma charakter systemowy. Kosachev użył określenia "dyplomatyczna bombardowanie informacji" i podkreślił, że ingerencja w sprawy innych państw jest obarczona "erozją demokratycznego porządku światowego" i wymaga poważnej dyskusji na arenie światowej.
  Kosachev przypomniał również, że w 2013 r. Obywatele Ukrainy "podnieśli do Majdana" pod hasłem walki z korupcją. Jednak technologie takie jak interferencja, szantaż z pożyczkami itp. Same są zepsute.

  Jeśli chodzi o oskarżanie Rosji o produkcję i replikację "fałszywych wiadomości", senator uważa, że ​​główną fabryką takich wiadomości jest Zachód. Kosachev cytował "probówkę Colina Powella" jako podręcznikowy przykład, którego demonstracja przed kamerami telewizyjnymi stała się fałszywym pretekstem do inwazji na Irak.

  Wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Ryabkow uważa również, że walki w dziedzinie informacji będą wzrastać. "Donald Trump powiedział w inauguracyjnym przemówieniu, że Ameryka nie narzuci swojej woli światu", przypomniała sobie dyplomata. "Obietnica nie została spełniona".

  Kolega Ryabkowa w departamencie dyplomatycznym, były ambasador w USA, a obecnie wiceprzewodniczący Senatu ds. Międzynarodowych, Siergiej Kislak, zauważył "eksterytorialny charakter" niektórych amerykańskich przepisów, które pozwalają ingerować w sprawy suwerennych krajów.

  W spotkaniu uczestniczył przewodniczący Związku Dziennikarzy Władimir Sołowjow. Uważa on za niezwykle ważne, aby screening w drodze informacji i interwencji propagandowej nie doprowadził do ustanowienia cenzury w Rosji. Jeśli chodzi o destrukcyjną rolę niektórych środków masowego przekazu, Sołowjow przypomniał, że jako korespondent pierwszego kanału pracował przez 10 lat w Jugosławii i osobiście widział, jak system państwowy jest niszczony za pomocą mediów. "Metody te są znane i prymitywne, ale nadal są stosowane" - powiedział szef Związku Dziennikarzy.
  28 czerwca 2017 r. - Klimow podczas dyskusji w Komisji Tymczasowej Rady Federacji ds. Ochrony Suwerenności Państwa przedstawił kilka propozycji związanych z wojną informacyjną rozpętaną przeciwko Federacji Rosyjskiej. W szczególności konieczne jest rozważenie prawnej perspektywy wniosku "zobowiązanie zagranicznych nadawców medialnych w języku rosyjskim na terytorium Rosji do ujawnienia ich źródeł finansowania na wniosek Ministerstwa Sprawiedliwości i złożenie sprawozdania z ich działalności zgodnie z ustawą o obcokrajowcach, jeśli wykryją oznaki ingerencji przypadek RF. Jeżeli prawo nie jest przestrzegane, Roskomnadzor jest uprawniony do blokowania takich mediów na terenie Rosji. " Jednocześnie Klimov wielokrotnie wskazywał, że nie jest to kwestia gotowej ustawy, ale dyskusja nad problemem zapobiegania ingerencji w wewnętrzne sprawy Rosji za pomocą zagranicznych mediów.
  http://www.mk.ru/politics/2018/03/05/senator-klimov-ssha-ne-priznayut-vybory-prezidenta-rossii.html
  Akcja brytyjskich białych hełmów...broń chemiczna!
 • @Jan Paweł 20:35:40
  //20tyś ojro//
  Ile??!!
  3 złote w pęczku, więcej bym nie dała.
  To ostatnia niedziela..........
 • @
  Dla pana posła od kasjerek
  https://pbs.twimg.com/media/DYKgMxlWAAE9bJT.jpg
  To ostatnia niedziela..........
 • Polowanie na kasjerki.
  Boże! Czemu wszyscy się czepiają tych nieszczęśnic? Dlaczego akurat nikt się nie czepia delikatesów który można otworzyć w niedziele, jeśli za ladą stanie właściciel?
  Ja już wiem dlaczego. Otóż młody i dobrze wykształcony pan poseł nie może dopuścić nawet do myśli, że jakaś kasjerka będzie się byczyła w wyże kiedy pan poseł ma wolny.
  Rasista!
  To ostatnia niedziela..........
 • @Talbot 17:55:10
  W brytyjskim Salisbury pojawił się nowy incydent z hospitalizacją. Dwie kobiety zostały zabrane na pogotowie z tej samej ulicy, na której ex-pułkownik GRU Siergiej Skripal i jego córka jedli obiad przed zatruciem kilka dni temu.
  http://www.salisburyjournal.co.uk/news/16070659.Woman_taken_to_hospital_from_Sarum_House_in_Salisbury/
  Skripal na emeryturze
 • @roux 19:58:01
  //ten był szczery aż do bólu//
  Ha Ha :)
  Zło Ziobrem zwyciężaj!
  Ziobro – efekty upartyjnienia prokuratury
 • @Talbot 17:06:59
  Jak donosi Bloomberg:
  https://pbs.twimg.com/media/DYBgu9DW0AEDCHf.jpg
  Morderczy reżim Putina powinien zostać ukarany, niezależnie od tego, czy otruł byłego szpiega
  Skripal na emeryturze
 • @Oświat 09:53:07
  Jest Pan w błędzie. Upadek Ukrainy zaplanował Lenin kiedy utworzył państwo USSR. Ot nikt nie chciał tego robić a Lenin zrobił. To tak zwana przysłowiowa bomba podłożona pod gmach który nazywa się ZSRR. i każdy kto chce jego powrotu, nie ma mózgu.
  https://stockinfocus.ru/wp-content/uploads/2016/08/%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-32.jpg
  Ale tu nie oto chodzi. Ukraina wybrała swój kierunek, niech idzie. Wszyscy dobrze widzieli Majdan, kiedy garnki i star i mład rwał kostkę brukową i d*pę na brytyjską flagę. Nikt nie wierzył, że na Ukrainie banderowcy, a jednak są. Są ulicy i pomniki na jego cześć.
  Chwatit! Nadojeło!
  Rozgoryczenie
 • @Husky
  https://pp.userapi.com/c840536/v840536980/61848/fufRNfGf7QI.jpg
  Najlepszego drogie Panie
 • @Talbot 19:05:30
  To nie nienawiść do ukrów tylko ukrofobia co jest chyba normalne.
  Rozgoryczenie
 • @Talbot 19:05:30
  Putin może i się pogodzi ale zwykły lud nigdy przenigdy. Nie ma szans.
  Rozgoryczenie
 • @Talbot 17:47:50
  Syf i nędza ta twoja globalna sieć. Ja tobym nawet chciała, żeby w Rosji była sieć rosyjska i żaden pajac z zachodu nie miał by do niej dostępu. A szczególnie dotyczy to borzych ukrów. Zamiast siedzieć w chochlandii i cieszyć się, że już są w Europie to łażą po rosyjskich portalach i smrodzą swoją cebulą.
  Rozgoryczenie
 • @lorenco 01:12:24
  A gdzieś Ty był jak Cię nie było?
  I nie mów mi, że Cię śniegiem przesypało.
  https://twitter.com/_Marfacegaretka/status/970267404033982464
  Soros i jego walka o nowy porządek świata
 • @Husky 14:58:06
  http://prawazwierzat.eu/wp-content/uploads/2015/04/andrzej-duda.jpg
  Soros i jego walka o nowy porządek świata
 • @Husky 14:53:02
  http://pastar.ru/media/k2/items/cache/9937ea9e070d9c10c153c6da4faf4090_XL.jpg
  Sołombała (ros. Соло́мбала) — historyczna dzielnica Archangielska. Znajduje się na Wyspach Sołombalskich (częściej - wyspa Sołombała) w delcie Dwiny. Z centralną częścią miasta łączy go most Kuznieczewski.
  Soros i jego walka o nowy porządek świata
 • @Talbot
  Tak się żyje w państwie gdzie na wojskowość wydaje się 663 255 000 000 (USD):
  https://pp.userapi.com/c841434/v841434603/78b7e/JjWG5UCF1AA.jpg
  https://pp.userapi.com/c841434/v841434603/78b75/J00F1orhqUs.jpg
  Soros i jego walka o nowy porządek świata
 • @Talbot
  to już jestem w temacie:
  https://pbs.twimg.com/media/DXXUJLJXkAEzWiW.jpg
  Rosja straszy świat
 • @Oświat 15:28:33
  Господин Осьвят, русские это вежливые люди.
  Rosja straszy świat
 • @Husky 20:48:46
  https://ofigenno.com/content/6713-0/7.jpg
  Rosja straszy świat
 • @Oświat 15:28:33
  Proszę Pana, bombardy i kolubryny to już przeżytek.
  W dzisiejszych czasach państwo wielkości Estonii nie stanowy już przeszkody dla ''rakiet skrzydlatych'' i innych takich pacyfistycznych wynalazków.
  A Amerykanie? Cóż... niedługo sami się wyprowadzą, słyszałam, że morale i motywacje im spadają.
  Rosja straszy świat