Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jarek Zapała

 • nierowno pod sufitem
  Dla czego - juz samo dysponowanie ranga pulkownika jest conajmniej dziwne - facet pisze poemat jak to bohater (menda zdradziecka) wykrada materialy i chroni caly swiat przed pewnym unicestwieniem - ile placa Ci Twoi amerykanscy mocodawcy za pisanie podobnych pierdol...pacholku zydowski spadaj na kapuste - aby byc pulkownikiem to trzeba sobie na to zapracowac nie zdrada ale praca jak ze trudna z zolnierzami - jedz do izraela czynic swoja propagande palancie
  PUŁKOWNIK RYSZARD KUKLIŃSKI
 • Panie Tymiński
  Ile płaci panu Mieczysław Sobczak za wypisywanie takich bzdur - czy pan działa z nim w porozumieniu?...no no - na prawdę ciekawe towarzystwo się tu zebrało.
  Z jednej strony oszust-schizofrenik udający peruwiańskiego szamana a z drugiej, szemrany kandydat na prezydenta - prorok z Peru, który pojawia się i znika - czy aby nie są to jedne i te same służby specjalne zawiadujące wszystkim? trudno dociec li nawet domniemywać, jednak jak zając z rękawa pojawia się jedyna możliwa odpowiedź - "zapytajcie Jaruzelskiego, on wie to on Wam powie"
  Jakoś mocno mam wrażenie, żeś pan nigdy w życiu w tej całej klinice nie był, gdzie psy dupami szczekają i członkami swemi wode piją - pan kłamiesz jak i Sobczak a dowodem na to kłamstwo jest pana tekst powyżej gdzie wielokrotnie mijasz się pan z prawdą co zresztą udowodnili panu inni komentatorzy a pan jak na typowego esbeka przystało dalej brniesz w zaparte
  Z Polski przez Amerykę do raju w Peru