Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze hub4

 • @siedzieć w czyjejś opinii
  To pokolenie polskie siedzi zawsze w czyjejś opinii, jakby odrętwiało: co myślą o nas "żydzi" - to parszywe pokolenie fake(fałszywych) żydów, którzy nieustanie będą się ukrywać, bo nie mają genów Semickich DNA, żmijowe pokolenie, jak o prawdziwych powiedział Jezus Chrystus, a co dopiero o fałszywych.
  A co by powiedzieli Niemcy (Niemcy nie mają swojego kodu genetycznego DNA). Oni od tysiąslecia kradną nam ten kod i populację, Ostatnio Hitler wcielił do Rzeszy ponad 200 tys. blond włosych niebieskookich polskich chłopców. Niemcy to są Polacy, ale jak janczarzy ciągle przechodzą antypolskie ideologiczne kursy w poniżaniu Polaków, (mieszkałem między nimi) jak też "nastojaszcze swinia"- Rosjanie, to samo robią. Tego nie robią Polacy, bo tego im nie wolno, bo by odblokowali narodowe leżące bogactwo. 80% ukrywających się w Polsce tzw żydów w Polskie siedzi w polskim rządzie i tłoczy w nas posłuszeństwo wobec zbirów fake-żydów jak to widać na załączonym obrazku. Polska ma olbrzymie bogactwa (największe w Europie i nawet w Azji jeśli chodzi o metale rzadkie)j, ale żydowskie korporacje i rosyjskie nie pozwalają nam je uruchomić, planują same tu wleźć i same zaczną je wydobywać. Oni ślą nam takich parszywych, nieświadomych Polaczków, którzy we wszystko wątpią: mała wiedza i żaden Duch, szczególnie na tym forum. Przede wszystkim walka musi się odbyć z tymi parszywimi Fake-żydami, którzy nawet paralużują cały świat swoimi "false holocaustem" sztucznie zrobionym. Nawet głupiemu poddając takie parametry, że żydów w Wehrmachcie było 150 tys. i 40 tys. tzw policji żydowskiej operującej jak SS Waffen, własne Gestapo w Warszawie, nikt nie uwierzy,że przy takim roztawieniu był jakiś holocaust żydów robiony bez zgody i kontroli żydów, których banki światowe te akcje dotowały - umowa z Hitlera z Rothschildem. Co robiły te tys uzbrojonych żydów- musiał to być z fingowany holocaust gdzie ci "żydzi" byli mordowani przez swoich aby łatwiej wmówić głupiej opinni świata,że to był rzeczywisty holocaust. 74tys tych żydów według tajnych akt Gorbaczowa zginęło, a według Amnesty International poniżej 80 tys. Polaków zginęło w II wojnie światowej ponad 12 milionów jak to powiedział prezydent Lech Kaczyński na forum UE (sam widziałem i słyszałem) , a gdy to powiedział ostrzegał ich sprawców. Natychmiast Mossad włączył swoją akcję, co było kontr-atakiem na ich fałszywy holocaust już tak rozbudowany na arenie światowej. Obama, Merkel, Tusk i Putin zgodzili się na natychmiastową akcję chroniącą tzw żydowski holocaust przed rozpadem. Zrobono niemal wszystko, aby zamach w Smoleńsku się udał używając bomb termodynamicznych w samolocie, które porozrywały ciała na kawałeczki co jest charakterem i dowodem tych bomb. Poniżej to same fake-żydowskie wpisy tzw "bydląt z Izraela": Karol, , moim zdaniem, "Stara Baba", Talbot itd. Za Trumpem, który już zwariował pod wpływem fake-żydów, zdradził Polskę jak na tego zaspermionego durnia to się stało i jeździ wszędzie z syjonistychnym idiotą Johnem Boltonem, jako doradcą. Ale w Jezusie Chrystusie wszystko jest możliwe i właśnie tego po prawdziwych Polakach można się spodziewać. Tak mówił wieszcz A. Mickiewicz: Tylko pod tym krzyżem , tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak, Polakiem.
  Rosjanie ostrzegają przed Międzymorzem.
 • Dziękuję ci siostro w Panu i przyjacielu moim Jezusie Chrystusie
  To co ty uczyniłaś, ja uczyniłem 34 lat temu, pełen Ducha św do dnia dzisiejszego glosząc zawsze i wszędzie Jego Prawdę i Jego słowo w Miłości i Mocy Jego tak jak poddaje Duch św., ku chwale Pana, Amen.
  Mieszkam w USA, mam w Nim pewność, że niebawem On mnie przeniesie do Polski. Jest tam wiele paracy dla Niego.
  JEST WIARA, NADZIEJA, LECZ NAJWAŻNIEJSZĄ JEST MIŁOŚĆ!