Gorące tematy: Zostań BLOGEREM! Civitas Ordo Unia Kapitału i Pracy Smoleńsk RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kfakfa

 • autor
  cyt:

  "Nie szanujecie Boga Ojca katolicy! Sprzeczacie się z Nim! "

  Autorze,nie powinieneś się chyba tym irytować, "dobry" przykład dali już wieki temu mongolscy chazarzy- "dyskutując i kłócąc się " z Nim...
  ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY 2016 – KRAKÓW, stolica kłamstwa!
 • syjonista Antoni
  "wysłał" , a jakoby ich nie wysłał ... , "są" a tak jak by ich nie było ...

  Syjonista realizuje umowy podpisane przez rząd ryżego chazara i bandy PO ,podpisane miedzy Polska a Izraelem ,na mocy których - polskie F-16 - sześć sztuk zostały "przechowane" przez Izrael po 2 listopada 2015r.
  Nie ma więc sensu "wysyłanie" kolejnych,które nie maja jak wrócić o zasięgu nie wspominając.
  Kękuś:Jeśli dojdzie do zamachu podczas ŚDM, to znamy winnych
 • Polska to kpina w/g dud-łaja
  na koniec wypowiedzi właczają zagłuszarki Wolnej Europy
  Kękuś:Jeśli dojdzie do zamachu podczas ŚDM, to znamy winnych
 • "kondycja " tzw. banków
  Szerszy ogół ludności mógł o tym usłyszeć jak geszefciarze ukazali sie w swoich machinacjach finansowych w czasie tzw. "kryzysu" w 2008r. Przez ostatnie lata raczono nas crash testami banków,gdzie aktywa były niższe ni11% ,potem nawet 9% nie przeszły. Na polecenie KE w Polsce chyba zostala juz zatwierdzona przez sejm ustawa o grabieży oszczędności zgromadzone przez Polaków w tzw.bankach.Nazywa się to "ratowaniem".
  W/w bank skutecznie ogolociłbyły prezes premier "Siwy i taki chory".
  Jak do tej pory - PIS "da".
  I daje.Jak stara lampucera-po garach.
  PEKAO SA – Na SPRZEDAŻ - czy do likwidacji???
 • witam
  cieszę się ,że wszystko ok. Głowa do góry.
  Melduję powrót
 • Nice Systems
  Londyńska firma Privacy International w opublikowanym właśnie raporcie informuje, że izraelski oddział notowanej na Nasdaq spółki Verint Systems produkującej systemy zabezpieczeń i inwigilowania sprzedał tego rodzaju technologię do Kolumbii. Ten południowoamerykański kraj był w ostatnich latach wstrząsany skandalami związanymi z nielegalnym szpiegowaniem dziennikarzy, aktywistów i urzędników.

  Privacy International informuje też, że spółka Nice Systems z izraelskiego miasta Ra'anana pomaga instalować technologię, która pomoże kolumbijskiej policji przejmować prywatne połączenia.

  Autorzy raportu zwracają uwagę, że kontrola eksportu i inne uregulowania w krajach produkujących takie urządzenia i systemy podsłuchowe, w tym w Izraelu, nie są równie skuteczne jak przepisy dotyczące nadzoru nad sprzedażą broni konwencjonalnej.
  O Nicei raz jeszcze - 23.07.2016.
 • czego pan odczekuje od kapciowego ?
  Pan Kękuś liczył na "odpowiedz" od noszącego kapcie za JP II ...
  To tak samo jak w czasach prezydentury TW Bolek liczyć na odpowiedz od por.SB ,też kapciowego.
  Pytania powinien skierować do rezydenta USA

  https://pl.usembassy.gov/pl/
  Apel Z. Kękusia do Państwa Islamskiego ISIS o nieagresję
 • no proszę ,co na to Broshę ?
  Premier Beata Szydło podpisała zarządzenie ws. wprowadzenia na terenie całego kraju stopnia alarmowego ALFA w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
  Prezydent RP: polskie władze nie zajmą się ochroną ŚDM!!!
 • co sie ograniczać ?
  "W najbliższy piątek wierni Kościoła Katolickiego, przebywający w Warszawie i okolicach, bez wyrzutów sumienia mogą jeść mięso. Dyspensę od wstrzemięźliwości w spożywaniu tego typu potraw wydali arcybiskup kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski oraz arcybiskup Henryk Hoser, biskup warszawsko-praski. Powodem są odbywające się w tym terminie Dni w Diecezjach, poprzedzające Światowe Dni Młodzieży.

  Podobny dekret wydał arcybiskup Henryk Hoser, biskup warszawsko-praski. - "Ze względu na trwające Dni w Diecezjach, przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, aby ułatwić organizację programu pobytu grup w parafiach oraz pobyt młodzieży w rodzinach, wiernym i przebywającym na terenie Diecezji Warszawsko-Praskiej Gościom, na piątek, 22 lipca 2016 roku, udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Korzystający z dyspensy są zobowiązani, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego" – czytamy z kolei w dekrecie arcybiskupa Hosera.

  Podobna dyspensa od piątkowego postu będzie obowiązywała także w innych regionach w całej Polsce. Dania mięsne mogą być spożywane 22 lipca także przez wiernych m.in. diecezji elbląskiej, gnieźnieńskiej czy katowickiej."

  podał znany portal chazaro- szwabski
  Redemptoryści – syjonistyczna banda z krzyżem i różańcem
 • @kfakfa 12:39:11
  Numer 15 - 26.09.2011

  http://gpcodziennie.pl/400-polski-indiana-jones-czyli-piotr-pogonowski.html

  "Chciałbym służyć krajowi nie tylko jako niezależny ekspert, jak dotąd. Tym, co przyspieszyło moją decyzję o wejściu do polityki, był Smoleńsk i to, co nastąpiło później. Każdy na swoim odcinku powinien włączyć się do działalności publicznej. To jest obowiązek obywatelski. Dlatego kandyduję ".

  "Jak doszło do tego, że obok pracy uniwersyteckiego wykładowcy zajął się Pan wywiadem?
  Ze środowiskiem Ligi Republikańskiej, które grupowało się wokół Mariusza Kamińskiego, znałem się od wielu lat, choć byłem w Lublinie, więc trochę na uboczu. Łączyła nas idea IV RP. Oczywiście nie chodziło o numer, tylko inne niż w III RP myślenie o Polsce i Polakach, o państwie, o wartościach, na jakich ma być zbudowane. "


  Motto Donalda Ducka dla ABWhery

  Jak się nie da bez "pal litra" ,to też działać
  Prezydent RP: polskie władze nie zajmą się ochroną ŚDM!!!
 • Dla mnie
  nie ulega najmniejszej wątpliwości ,że syjonistyczny gudłaj w Polin ,wraz z chazarami z KK i PIS szykuje grubą prowokację z rozlewem krwi włącznie.
  ----Kraków wczoraj
 • szef ABWhery
  profesor nauk prawnych, wykładowca akademicki i urzędnik państwowy -Piotr Pogonowski -W 1997 ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim studia prawnicze i historyczne. Na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji tej uczelni uzyskiwał stopnie naukowe doktora (w 2001 na podstawie pracy zatytułowanej Status prawny organów postępowania upadłościowego) i doktora habilitowanego (w 2004 w oparciu o rozprawę Zakaz reformationis in peius w postępowaniu cywilnym). W 2010 otrzymał tytuł profesora nauk prawnych. Specjalizuje się w postępowaniu cywilnym, zajmując się m.in. postępowaniem upadłościowym, egzekucyjnym i zabezpieczającym.

  Dzięki temu pan Kękuś został "prawnie" potraktowany w Polin.
  Alleluja /ajwaj i do przodu.
  Prezydent RP: polskie władze nie zajmą się ochroną ŚDM!!!
 • Dzisiaj mini-ster- kukła z PISa objawiła ,że
  kolesie nie będą robić w rządzie Broshki za takie drobna na waciki. Żądają podwyżki parę tysięcy ,bo jak mawiała ich koleżanka z PO "tylko frajerzy pracują " za 6 000 zł. "
  Zostały jeszcze łapówki ,defraudacje i inne sposoby "wzbogacenia się " na Narodzie.

  Alleluja i do przodu.
  Fundusze emerytalne, czyli rabunku obywateli ciąg dalszy!
 • @Jan Paweł 20:05:29
  Jaka to "monarchia" ,poczęta" z nasienia koczowników chazara-mongoła.
  Czuwa nad nią sam Lucypher.
  Szokujący wywiad z Rabinem...
 • poprawność ?
  Co z cywilizacją Sumerów ? Może "nie istniała " ?
  Imię Boga... Elochim
 • szkoda
  bo to zapewne ostatnia wypowiedz w chazarskim studio TVPolin .Ksiądz ten kilka razy już się wypowiadał w tej tela-vizji.
  Quo vadis 17.7.2016r, Wojna o nasze dusze
 • śp.Artur Łukowski
  zakładał lentę kupiona za wlasne pieniądze na drzewach w tym lesie. Potem świniołaki Juszczenko i inne sukienkowe się pod to podłączyli.
  Turystyczny szlak miłości do okupantów.
 • Prawdopodobne ,że USA planowały
  ten "pucz" ,a le kozo-jebca ich ubiegł. Z podawanych informacji można dowiedzieć się , że organizowali to oficerowie niższego szczebla.
  Panika w Polin wybuchła ,a brosha PIS zwołała spotkanie mini-strów .
  Kolejna porażka USA. Zamach wojskowy w Turcji.
 • wszystko w "rodzinie" chazaro-mongoła
  Dalszy ciąg badziewia - serialowego made in kebaby dokupiły chazary z PIS miłośnicy sadysty - chazara - Erdogana. Jak "dobrze" mieć harem .
  ----Turcja --ZAMACH STANU
 • dziekuję
  za poświęcony trud w odkrywaniu zakrytego.
  Wojna o Helenę